Kahve Falında X Görmek

24.07.2015
Kahve Falında X Görmek

Kahve falında x görmek, hayalinizdeki işe kavuşmanıza çok kısa bir süre kaldığına işaret eder. Sevdiğiniz işi yapacak olmak sizi bir hayli mutlu edecek, kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Alacağınız maaş, çalışma ortamı ve iş arkadaşlığı sizin için çok önemli olduğu için hayalinizdeki iş dahi olsa bunlara ayrı bir özen göstereceksiniz. Fakat her şey istediğiniz gibi olacak.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır yalnız ve aşka küsmüş yaşıyorsunuz, evliliğe de sıcak bakmıyor kendinizi işinize ve ailenize adamış görünüyorsunuz. Değerleriniz ve yaşama bağlı olmasına rağmen, aşk konusundaki bu tutumunuz çevreniz tarafından da pek anlaşılmıyor. Duygularınızdaki bu körelme yıllar önce yaşananlara dayanıyor. Hayat kimse için kendini feda etmeye değmeyecek kadar değerli ve kısa. Siz ne kadar sıcak bakmıyorum deseniz de içinizde bir yerlerde, o kalp atışını yeniden yaşama isteği içindesiniz. Sizin gibi düşünen sevgiyi ağza sakız yapmayan, birileride var elbet. Ağzınızdan çıkmasa da kalbimizden çıkan o aşk isteği evrende kelebek etkisi yaparak, yakında karşınıza çıkacak. Siz ne kadar istemiyorum deseniz de o gün kalp atışlarınız evet diyecek ve hayatınızın ritmi o kalp atışı gibi değişecek.

Yakın zamanda yaptığınız aile içindeki nişan merasimi sonrası fazla borç yapmadan evlenme planı kurmanıza rağmen ailelerin isteği ile evlilik tarihinizi öne almak zorunda kalacaksınız. Bu durum pek hoşunuza gitmese de ailelerin destek verecek olması yükünüzü hafifletecek. Eşiniz ve çocuğunuzla sessiz sakin bir evliliğiniz var. Allah nazarlardan korusun. Fakat kısa süre sonra, ikinci bebeğin geldiğini öğrenmek, evinizdeki sessizliği bir müddet sonra bozacağa benziyor.

Sağlık Yorumu

Kendinize pek dikkat etmediğinizi gösterir. Annenizin üstünü giy, belini ört uyarıları da pek işe yaramıyor. Bu durumu gençlik var diye pek önemsemesenizde ilerleyen yaşlarda sorun yaşamanıza sebep olabilir. Bazen annelerin tecrübelerine kulak vermek gerekir.

Yıllarca ailenizi bir arada tutmak için emek verdikten sonra çocuklar büyüdü ve herkes kendi düzenini kurup yuvadan uçtu. Şimdi yalnız kaldınız ve kimseye de ihtiyacınız yok. Yaşınız gereği rutin kontrollerinizi yapmayı ihmal etmezseniz uzun yıllar daha sağlıklı kalacaksınız. Yakın bir akrabanızın hastalık haberi evinizde kısa sürecek bir üzüntüye sebep olacak. Kısa süreli çünkü iyileşme haberi gibi müjdeli haberde peşinden gelerek sevinmenize neden olacak.

Özellikle yemeklerden sonra yaşadığınız hazımsızlık sorunu, son günlerde sizi rahatsız etmekte. Yemeğinize dikkat etmenize rağmen, yinede bu sorunu yaşıyor olmanız glütene karşı hassas oluşunuz dan kaynaklanıyor olabilir. Bir müddet unlu mamullerden uzak durmanız sorun hakkında emin olmanızı sağlayacaktır.

Para Yorumu

Genç yaşta paranızı değerlendirerek geleceğiniz için doğru yatırım yaparak kısa sürede ev ve arabanızı almayı hedefliyorsunuz. Birikimlerinize ailenizden de destek gelerek hedeflerinizi daha kısa sürede ulaşacaksınız. İşinizden beklediğiniz zam kısa sürede gerçekleşecek. Bu durum işinize dört elle sarılmanıza neden olduğu gibi, borçlarınızı da kısa sürede ödeyip rahat bir nefes almanıza neden olacak.

Memlekette bulunan büyüklerinize ait mal varlığına yakında bir talep gelecek. Bu durum aile içinde bir müddet sorgulandıktan sonra, ölü ve kullanılmayan bir yatırım olduğu için satılmasına karar verilecek. Aile adına yapacağınız iyi bir yatırım ile parayı kısa sürede ikiye katlamanız ise mümkün görünüyor.

Çalışkan ve tuttuğunu koparan bir yapıya sahipsiniz. İhtiyaçların çok imkanların kısıtlı olmasından dolayı, işten arta kalan zamanlarda ve izin günlerinizde yaptığınız ek işiniz bir müddet sonra asli işiniz olacak ve maddi olarak daha fazla kazanmaya kendinize de zaman ayırmanıza vesile olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çalışma hayatına ara verdiğiniz bu süreçte evde tembellik etmek bir müddet hoşunuza gitse de, ilerleyen günlerde sıkılmanıza hatta çalışma hayatınızı özlemenize neden olacak. Kardeş gibi gördüğünüz bir arkadaşınız uzak yoldan gelip bir kaç gün misafiriniz olacak. Geçmişi yad edip sabaha kadar konuşup dertleşeceksiniz. Sabah erken kalkmak da biraz zorlansanız da bu durumdan rahatsız olmayacaksınız. Hatta arkadaşınızın gitmesine bile üzüleceksiniz.

Okul yıllarında yanında kaldığınız pamuk anneanneniz, uzun zamandır rahatsız olduğu halde, bir fırsat bulup ziyaretine gidemediğiniz için vicdan yapıyorsunuz. Fakat merak etmeyin sağlığı sıhhati yerinde ve siz ona gidemediğiniz için o size gelecek.

Birinci derece aile yakınlarınızdan birinin eşi ile ilgili yaşadıkları sorun, tüm hane içinde deprem etkisi yaratacak. Bu durumun geçici bir sorun olması, bir anlık öfke ile yaşandığını öğrenmek biraz içinizi rahatlatacak. Aile içinde bu tarz sorunlar olabileceği, öfkeyle kalkıp zararla oturmamak için sinirlerinize hakim olup, uzlaştırıcı davranmakta size düşecek.

Sosyal hayatınız oldukça renkli ve arkadaşlarınız arasında sevilen birisiniz. Bu aralar biraz evde zaman geçirmek zorunda kalsanız da, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayıp, hem ziyaret ederek hemde telefonla arayarak bu süreçte yanınızda olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir göreve atanan arkadaşınızı makamında ziyaret ederek, yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarılar dileyeceksiniz. Bu buluşmadan oldukça memnun kalan arkadaşınız, güvenebileceği bir ekip kurmak istediğini sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağını ifade edecek. Bu tekliften çok mutlu olmanıza rağmen, kırıcı olmadan red edeceksiniz.

İşinizi büyütmek ve tek yetkili olma isteğinizi bir müddettir askıya almıştınız. Fakat piyasanın canlanması ile bu isteğinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Uygun şartları sağladıktan sonra, yapacağınız müracaatta istediğiniz servisi hayata geçireceksiniz. Büyüyerek daha çok istihdam imkanı yaratmanız açısından sevindirici olsa da, daha çok çalışmak ve sorumluluk almak zorunda kalmanız, eşiniz tarafından hoş karşılanmayacağı kesin.

İşe uyum ve deneme sürecini geçip, daimi olarak başladığınız işte kısa sürede kendinizi gösterme fırsatı bulacaksınız. Hatta bu performansınız takdir görmenize, kısa süre sonra bölümünüzü değiştirilip daha iyi şartlarda çalışma imkanı bulacaksınız.

İş yerinin krizden etkilenmesi ile işten bir çok kişiyi çıkartma kararı herkesi endişelendirecek. Fakat sizin için bu süreç bir müddet dinlendikten sonra, daha iyi bir iş bulmanıza vesile olacak. Önemli olan inancınızı kaybetmeyin, bir kapı kapanır bir kapı açılır unutmayın.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.