Kahve Falında V Harfi Görmek

24.07.2015
Kahve Falında V Harfi Görmek

Kahve falında v harfi görmek, bu dönem aileniz ile daha fazla vakit geçireceğiniz, kopmuş bağları yeniden bir araya getireceğiniz anlamına gelir. Aile ilişkilerine ve geleneklere çok önem verdiğiniz için bu durum izi epey rahatsız etmiş, artık dayanamamışsınız ve her şeyi bir kenara atarak aileniz ile güzel dakikalar geçirme kararı almışsınız. Bu karar size ve ailenize çok iyi gelecek.

Aşk Yorumu

Kalbinizde aşktan kelebeklerin uçuşacağı bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Kısa zamanda hayatınıza girecek birinin size heyecandan ve mutluluktan yerinde duramayacağınız güzel günleri getireceği anlamı taşır. Tez zamanda duyguların ifade edileceğini gösterir.

Sosyal olarak durağan bir hayattan hareketli bir hayata adım atacağının habercisidir. Kararlarınızı olumlu yönde etkileyecek durumların gelişeceği anlamı taşır. Tam her şeyin bittiğini düşündüğünüz bir zamanda büyük bir dileğinizin gerçekleşeceğini işaret eder.

Eğer ilişkiniz varsa, yaşadığınız ilişkinin oldukça değerli olduğu görülüyor. Aşk konusunda büyük bir şans yakaladığınızın ve bu şansın kıymetini bildiğinizin göstergesidir. İlişkiniz konusunda canınızı sıkan durumlar yaşansa da bunların üstesinde başarıyla geleceğinizi simgeler.

Sevdiğiniz kişinin size oldukça faza değer verdiği ve gelecek konusunda net kararlar aldığı anlamı taşır. Aile fertlerinin yardımıyla almış olduğu kararı çok kısa zamanda size bildirecek. Tez zamanda güzel bir evlilik teklifi alacağınızın habercisidir. Yıllarca göstermiş olduğunuz sabır işe yarayacak, mutlu bir yuva hayalinize en kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

Aşk hayatınızda mutlu olacağınız bir birlikteliğin olacağını simgeler ve ayrıca birlikte çok mutlu olacakları, eğlenecekleri ve özellikle birbirlerini sık sık görmek isteyecekleri şahane bir aşka yelken açacaklarını anlatmaktadır.

İki zıt karakterin bir araya gelmesi ve ortamda çok ciddi bir şekilde hissedilen kıvılcımlar oluşturmasıdır. Fakat bu kıvılcımlar sinirden yada çatışmadan değil aşktan dolayı olacaktır. Çünkü zıt karakterleri tıpkı bir mıknatıs gibi her ikisini de birbirine çekecek ve inanılmaz bir şekilde bütünleşeceklerdir.

Para Yorumu

Düşüncenizde olmayan, bir anda karşınıza çıkacak bir fırsatın size büyük kazançlar sağlayacağı şeklinde yorumlanır. İyi bir iş ve maaşa kavuşacağınız bir döneme girdiğinizin işaretidir.

Elinize geçecek yüklü miktardaki parayı işinizi geliştirmek için kullanacağınızı gösterir. İşlerinizin günden güne daha iyi olacağını, büyük başarı ve kar payı elde edeceğinizin habercisidir.

İşlerinizi ertelemiyor oluşunuz hep daha ilerisi için çabalamanız, her işi zamanında teslim etmeniz kariyerinizde zirveye çıkacağınızı işaret eder. Elinize piyango yoluyla geçecek olan paranın bir kısmını durumu kötü insanlarla paylaşacağınızın sembolüdür. Sadece maddi kazancınızın değil manevi kazancınızın da artacağının işaretidir.

Kariyerinizde iyi bir yere gelip zor ve sıkıntılı zamanlarınızı atlatacağınız, refah seviyesine kısa sürede ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Maddi anlamda yaşamış olduğunuz zorlukları geride bırakıp başarıya adım adım ilerlediğinizi gösterir.

Üstün başarınız, bol kazançlı işlerin her geçen gün kapınıza gelmesine vesile olacaktır. Bolluğa ve lüks yaşama bir adım kaldığının göstergesidir. Zenginliğe ulaşıp insanlara faydalı olacağınız, hayattaki kazançlarınızı faydalı işlere yatıracağınız anlamı taşır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz ile yaşadığınız sorunlu ve zor günlerin geride kalacağı şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır yaşanan tatsızlıkların, kavgaların ve küslüklerin son bulacağının ve bir çözüme kavuşacağının işaretidir.

Sevdiğiniz aile büyüğünüzün size anlatacaklarını dinleyeceğiniz ve çözüm noktasında ılımlı olacağınızın işaretidir. Bu kişi size çok emek edecek ve en doğru kararı vermenize vesile olacaktır.

Kendi iç dünyanızda ailenize karşı kurmuş olduğunuz kuruntuların yanlış olduğunu anlayacağınız ve ailenize bir şans daha vermek isteyeceğiniz anlamı taşır. Ailenizle ilgili vermiş olduğunuz kararların ne kadar yanlış olduğunu sezeceğiniz bir döneme gireceğinizin göstergesidir.

Aileniz ile geçireceğiniz güzel günlerin uzun olacağı şeklinde yorumlanır. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu günlerin tadını çıkaracağınız anlamı taşır. Sürekli gitmek isteyip gidemediğiniz yerlere tez zamanda gideceğinizin sembolüdür.  Uzun zamandır görmediğiniz bir aile büyüğünüzün sizi ziyaret edeceğinin işaretidir. Bu kişinin sizi hediyelere boğacağının habercisidir.

Sizin başarınızı kıskanan, çekemeyen, arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışanları hayatınızdan uzaklaştıracağınız anlamı taşır. Dostu, düşmanı ayırt ederek daha huzurlu günlere kavuşacağınızın işaretidir.

İş ve Kariyer Yorumu

Geleceğinizin oldukça parlak olacağının işaretidir. Zaman içerisinde saygı görecek ve itibarınızın artacağı anlamı taşır. Bütün zorluklara ve hayat mücadelelerine karşı yeni bir işe başlayacağınızın ve bu mücadeleden galip çıkarak yapacağınız işte başarılı olacağınızı gösterir.

Rakipleriniz ve düşmanlarınıza karşı kazanacağınız başarıyı haberdar eder. İş hayatınızda sürekli yukarı doğru bir ivme kazanacağınız bir döneme gireceğinizin göstergesidir. İş başarınızı herkesin kıskanacağı, iş hayatınızda herkese örnek olacak bir yere geleceğinizi, sağlam kazançlar elde edeceğiniz bir döneme gireceğiniz anlamı taşır.

Müjde veren haberci şeklinde yorumlanır. Aydınlık geleceği, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağı anlamı taşır. Büyük başarılarınızla gurur duyacağınız, hayatınıza girecek bolluk ve bereketin yaşamınıza mutluluk katacağı, çevrenizdeki kişilerin desteği sayesinde büyük işlere imza atacağınızın habercisidir.

Kafanızdaki plan, proje ve yeni başlangıçlar için çok doğru bir zamanda olduğunuzu gösterir. Bu dönemden faydalanıp kendinizi ortaya koyduğunuzda büyük başarıya ulaşmanızın çok kolay olacağının sembolüdür. Başarının ve yüksek kazancın hep yakanızda olacağının habercisidir.

Sağlık Yorumu

Sağlıklı olma konusunda oldukça kararlı olduğunuz bir hayata başlayacağınızın sembolüdür. Tez zamanda sağlığınızda yaşanan güzel gelişmelere şahit olacağınızı gösterir. Herkesin soğuk havalara yenik düşmesi ve rahatsızlanması sizi az korkutabilir. Ancak soğuk algınlığı, grip gibi durumların sizi teğet geçeceği şeklinde yorumlanır.

Sağlığınızın iyiye doğru yol alması işlerinize ve günlük yaşantınıza daha fazla odaklanmanıza vesile olacak. Enerji yüklü hissettiğiniz bir zamanda olduğunuzu gösterir. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz verimli ve eğlenceli zamanlar psikolojinizi olumlu etkileyecek anlamı taşır. Yaşamış olduğunuz sorunların unutulması ve beyninizin rahatlaması için iş hayatınıza ağırlık vereceğinizi işaret eder.

Çevrenizdeki çoğu kişinin hasta olması ve sizin bu tür hastalıklardan korunma çabanız beslenme alışkanlıklarınıza değişikliğe gitmenize vesile olacaktır. Sağlıklı beslenmek ilk zamanlarda halsiz ve bitkin olmanıza neden olacaktır. Ancak hırslı iradeniz sayesinde sağlıklı beslenmeyi, düzenli sporu hayatınıza katacağınızın habercidir.

Kalbinizin iyi çalışıyor olması, bedeninize renk katacak ve daha fazla aktivite içerisinde bulunmanıza olanak sağlayacak şeklinde yorumlanır. Ailenizle ve dostlarınızla daha sağlıklı ve daha enerjik geçireceğiniz günlerin varlığını gösterir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.