Kahve Falında U Harfi Görmek

24.07.2015
Kahve Falında U Harfi Görmek

Kahve falında u harfi görmek, bu dönem tüm sağlık problemlerinizden kurtulacağınız anlamına gelir. Özellikle yemek yemeyi çok seviyor oluşunuz kilo almanıza neden olmuş. Stres de sizi yalnız bırakmamış ve kendinizi tamamen yemeğe vermişsiniz. Ancak bu dönem sevdiğiniz bir kişi sizi uyaracak ve kendinize geleceksiniz, sağlıklı bir beslenme düzenine ve spor programına sahip olacaksınız.Bu gelişmeler daha sağlıklı bir hayata sahip olmanızı sağlayacak.

Aşk Yorumu

Yeni bir tanışma ve yeni bir ilişki olacağı şeklinde yorumlanır. Sizi sürekli düşünen ama size bir türlü açılamayan birinin olduğunu gösterir. Bu kişi kısa süre içerisinde karşınıza çıkacak ve yaptığı aşk itirafı ile sizi çok şaşırtacak. Sizi sürekli koruyup, kollayacak beyaz atlı prensin size ulaşmasına az kaldığının habercisidir. Çok sakin ve huzurlu günlerin kapınıza gelmesinin yakın olduğunun işaretidir.

Saflık, temizlik, sadakat anlamı da taşımaktadır. Evleneceğiniz kişinin hayatınıza dinginlik katacağını gösterir. Ayrıca bu kişinin size her zaman sadık kalacağının işaretidir. Yapacağınız evlilik ile birlikte iç huzura kavuşacağınızın habercisidir. Evliliğin hayatınıza olumlu ve güzel şeylere katacağının sembolüdür.

Eğer evliyseniz, hayatınızdaki önünüze çıkmış olan ve çıkabilecek tüm engellerin başarıyla atlatılacağı şeklinde yorumlanır. Tüm sıkıntı ve problemlerin üstesinden gelinip, yaşantınızda yeniden itibar kazanacağınızın işaretidir.

Hayatınıza oldukça faydalı olacak ve yaşantınız üzerinde olumlu etki bırakacak planlarınızı eşinizin büyük desteği sayesinde başarabileceğinizi gösterir. Eşinizin desteğini, sevgisini hep hissedeceğiniz mutlu bir hayatın başlangıcının simgesidir.

Para Yorumu

Finansal anlamda yaşadığınız zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Yaşamış olduğunuz maddi zorlukların sizi hep bir adım öne taşımış olduğunun ve daha hırslı çalışarak kazancınızı arttırmayı başardığını gösterir. Azimli ve kararlı bir şekilde çalışarak iş hayatınızda ilerleme sağlayacağınızın ve büyük kazançlar elde edeceğinizin işaretidir.

Kariyerinizde daha farklı bir noktaya gelebilmek için elinize geçecek çok kıymetli bir fırsatı oldukça iyi değerlendireceğinizin sembolüdür. Bu sayede hem kariyeriniz hem de maddi kazancınız yükselişte olacaktır. Tez zamanda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı gösterir. Doğru kararlar vererek oldukça fazla mal mülk edineceğinizin müjdeli habercisidir.

Miras yoluyla elinize geçecek yüklü miktarda bir paranın varlığı şeklinde yorumlanır. Mirastan gelecek paranın çocuklarınızın eğitimi için harcayacağınızın göstergesidir. İş hayatınızda alacağınız terfi sizi hem çok mutlu edecek hem de maaşınızın iki katına çıkmasını sağlayacak anlamı taşır. Eğer bir işletmeniz varsa iş yerinizi çok fazla büyüteceğiniz anlamı taşır. Bu işletme hayalinizde yaşatıp alamadığınız her şeyi elde etmenize vesile olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Üzerinizdeki yüklerin hafifleyeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yakın bir zaman zaman içerisinde bazı olumsuz olaylarla karşı karşıya kalacağını ve bu sıkıntılı olaylarla kolaylıkla başa çıkabileceğini gösterir. Sorunlu hayatının kolaylaşacağına işaret eder.

Daima dostu ve düşmanı en iyi şekilde ayırt etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Çok zor durumda kaldığınız bir meselenin içerisinden kurtulacağın anlamı taşır. Hayatınızda her sıkıntıya düştüğünüzde size destek olacak, yaptıklarınızı ve başarılarınızı hep takdir edecek insanların sizi hiç yalnız bırakmadığı, her zaman elinizden tutup sizi yerden kaldıracak ailenizin varlığını işaret eder.

Talihsiz günlerin artık son bulacağı şeklinde yorumlanır. Aile içerisinde yaşanacak bir tartışma ve küslüğü çözecek kişinin siz olduğunun göstergesidir. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık tekrar gün yüzüne çıkmayacağının ve geçmişi kısa sürede unutacağınızın habercisidir.

Çevrenizdeki kişilerle büyük bir kutlama yapacağınız anlamı taşır. Yaşanılan yerin değiştirileceğine ve yeni yaşam alanınızda güzel bir işe gireceğinizi işaret eder. Son derece yoğun ama oldukça başarılı ve mutlu günler geçireceğinize işarettir.

İş ve Kariyer Yorumu

Sürekli yükseleceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Asla pes etmeyeceğinizi ve başarı basamaklarını çok çalışarak sağlam adımlarla çıkacağınızı gösterir. Yapacağınız bütün işlerin en iyisini yapabilmek için her zaman çok çalıştığınızı ve büyük gayret gösterdiğinizi işaret eder. Yaşam standartlarınızın artacağını gösterir. İş hayatınızda yeni başlangıçların ve hızlı yükselişlerin sembolüdür.

Mertebeye, yöneticiliğe, başkanlığa işarettir. Çevrenizde saygın bir kişi olacağınızı ve yaşamında büyük başarılar elde etmiş insanlarla bir arada bulunacağınızı gösterir. Çalışmaktan yorgun düştüğünüz bir dönemde aniden tatil kararı alacağınızın işaretidir. Bu tatil rahatlamanızı ve iş hayatınızda daha yüksek performans göstermenize sağlayacak anlamı taşır.

Kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin iş hayatınıza pek çok fayda katacağının göstergesidir. İş yerinizde yaşamak zorunda kalacağınız kötü bir olayın üstesinden gelmeyi başaracağınız anlamı taşır.

Hiç ummadığınız bir anda aklınıza gelecek bir fikirle oluşturacağınız bir işin hayatınızda olumlu etki yapacağının sembolüdür. İşiniz hakkında vereceğiniz kararlarda ısrarcı olmanız kazançlı çıkacağınızın göstergesidir.

Sağlık Yorumu

Sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunun tüm bedeninizi saracağı şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda üst üste yaşadığınız hastalıklardan kurtulup hayatınızı kaldığınız yerden devam edeceğiniz anlamı taşır.

Tedavi sürecinizin sonlanmasının etrafınızdaki herkesin rahat bir nefes almasını sağlayacak. Bu mutluluk ile çevrenizde rahatsızlığı olan birinin iyileşme sürecine tanıklık edebilirsiniz.

Sizinle beraber hastalık geçiren aile üyelerinden birinin güzel sağlık haberini alacağınız anlamı taşır. Sağlığınızın oldukça iyi olacağı, iyi yaşamınızın düzene gireceği mutlu ve başarılı bir dönemin ayaklarınıza geleceğinin işaretidir.

Sağlığınızı korumak için çok dikkatli olacağınız bir sürecin varlığı şeklinde yorumlanır. Sağlık konusunda oldukça tecrübeli birinden alacağınız bilgileri dikkatle dinleyeceğinizin işaretidir. Hem sizin hem de ailenizin sağlığını olumlu yönde etkileyecek bilgileri kulağınıza küpe yapacağınızı gösterir.

Sağlıklı beslenmeyi hayatınızdan eksik etmeyeceğinizi işaret eder. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracağınız, uzun seyahatlere gideceğiniz, daha ferahlamış daha rahat nefes aldığınız bir sürecin başladığının habercisidir. Maddi ve manevi olarak iyileşme sürecinde bulunan herkese yardım eli uzatacağınızı işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.