Kahve Falında U Harfi Görmek

Kahve Falında U Harfi Görmek

Kahve falında u harfi görmek beyaz atlı bir prensin habercisidir. Öncelikle size bir aşkın kapıda olduğunu duyuralım. Tabii ki kapıda olan sadece aşk olmayabilir. Çok sevdiğiniz bir insanın habercisi de olabilir.

Kesin kararlı gibi görünen ama kendi içerisinde oldukça kararsız olan biri ile yorumlanır. Son anda büyük zarardan dönmek olarak yorumlanır. Eğer hatasında ısrar eden biri var ise gözlerini açması için uyarılmalıdır çünkü bu herkesi zarara sokabilir. Özellikle bu insan hane içerisinde ise daha fazla özenli davranmakta fayda vardır. Ayrıca güzel bir hediyenin mutluluk getireceği anlamını da taşımaktadır. Hayatında yaptığın u dönüşler bazen senin için iyi bazen de kötü sonuçlar doğurabilir. Fakat bu dönüşleri yapmaya karar veren sen olduğun için ve yaptığın her hareketten sen sorumlu olduğundan bu senin karar verdiğin durumlardır. Bunun için senin sorumluğunu kimseye yüklememelisin. Adında yada soyadında u harfi bulunan bir yakınınızdan sevindirici bir haber alacaksınız. Bu kişi hiç planlamadığınız bir zamanda karşınıza çıkacak ve görüşmek için plan yapacaksınız. Monotonlaşmış hayatınıza bir nebzede olsa, bu olay hareket katacak. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde bir davete katılacaksınız ve orada hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

Aşk Hayatı

Yeni bir tanışma ve yeni bir ilişki olacağı şeklinde yorumlanır. Sizi sürekli düşünen ama size bir türlü açılamayan birinin olduğunu gösterir. Bu kişi kısa süre içerisinde karşınıza çıkacak ve yaptığı aşk itirafı ile sizi çok şaşırtacak. Sizi sürekli koruyup, kollayacak beyaz atlı prensin size ulaşmasına az kaldığının habercisidir. Çok sakin ve huzurlu günlerin kapınıza gelmesinin yakın olduğunun işaretidir. Aynı zamanda bu figür, saflık, temizlik, sadakat anlamı da taşımaktadır. Evleneceğiniz kişinin hayatınıza dinginlik katacağını gösterir. Ayrıca bu kişinin size her zaman sadık kalacağının işaretidir. Yapacağınız evlilik ile birlikte iç huzura kavuşacağınızın habercisidir. Evliliğin hayatınıza olumlu ve güzel şeylere katacağının sembolüdür.

Eğer evliyseniz, hayatınızdaki önünüze çıkmış olan ve çıkabilecek tüm engellerin başarıyla atlatılacağı şeklinde yorumlanır. Tüm sıkıntı ve problemlerin üstesinden gelinip, yaşantınızda yeniden itibar kazanacağınızın işaretidir. Hayatınıza oldukça faydalı olacak ve yaşantınız üzerinde olumlu etki bırakacak planlarınızı eşinizin büyük desteği sayesinde başarabileceğinizi gösterir. Eşinizin desteğini, sevgisini hep hissedeceğiniz mutlu bir hayatın başlangıcının simgesidir.

Para

Finansal anlamda yaşadığınız zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Yaşamış olduğunuz maddi zorlukların sizi hep bir adım öne taşımış olduğunun ve daha hırslı çalışarak kazancınızı arttırmayı başardığını gösterir. Azimli ve kararlı bir şekilde çalışarak iş hayatınızda ilerleme sağlayacağınızın ve büyük kazançlar elde edeceğinizin işaretidir. Kariyerinizde daha farklı bir noktaya gelebilmek için elinize geçecek çok kıymetli bir fırsatı oldukça iyi değerlendireceğinizin sembolüdür. Bu sayede hem kariyeriniz hem de maddi kazancınız yükselişte olacaktır. Tez zamanda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı gösterir. Doğru kararlar vererek oldukça fazla mal mülk edineceğinizin müjdeli habercisidir.

Miras yoluyla elinize geçecek yüklü miktarda bir paranın varlığı şeklinde yorumlanır. Mirastan gelecek paranın çocuklarınızın eğitimi için harcayacağınızın göstergesidir. İş hayatınızda alacağınız terfii sizi hem çok mutlu edecek hem de maaşınızın iki katına çıkmasını sağlayacak anlamı taşır. Eğer bir işletmeniz varsa iş yerinizi çok fazla büyüteceğiniz anlamı taşır. Bu işletme hayalinizde yaşatıp alamadığınız her şeyi elde etmenize vesile olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Üzerinizdeki yüklerin hafifleyeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yakın bir zaman zaman içerisinde bazı olumsuz olaylarla karşı karşıya kalacağını ve bu sıkıntılı olaylarla kolaylıkla başa çıkabileceğini gösterir. Sorunlu hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Daima dostu ve düşmanı en iyi şekilde ayırt etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Çok zor durumda kaldığınız bir meselenin içerisinden kurtulacağın anlamı taşır. Hayatınızda her sıkıntıya düştüğünüzde size destek olacak, yaptıklarınızı ve başarılarınızı hep takdir edecek insanların sizi hiç yalnız bırakmadığı, her zaman elinizden tutup sizi yerden kaldıracak ailenizin varlığını işaret eder.

Talihsiz günlerin artık son bulacağı şeklinde yorumlanır. Aile içerisinde yaşanacak bir tartışma ve küslüğü çözecek kişinin siz olduğunun göstergesidir. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık tekrar gün yüzüne çıkmayacağının ve geçmişi kısa sürede unutacağınızın habercisidir. Çevrenizdeki kişilerle büyük bir kutlama yapacağınız anlamı taşır. Yaşanılan yerin değiştirileceğine ve yeni yaşam alanınızda güzel bir işe gireceğinizi işaret eder. Son derece yoğun ama oldukça başarılı ve mutlu günler geçireceğinize işarettir.

İş ve Kariyer

Sürekli yükseleceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Asla pes etmeyeceğinizi ve başarı basamaklarını çok çalışarak sağlam adımlarla çıkacağınızı gösterir. Yapacağınız bütün işlerin en iyisini yapabilmek için her zaman çok çalıştığınızı ve büyük gayret gösterdiğinizi işaret eder. Aynı zamanda bu figür, yaşam standartlarınızın artacağını gösterir. İş hayatınızda yeni başlangıçların ve hızlı yükselişlerin sembolüdür.

Mertebeye, yöneticiliğe, başkanlığa işarettir. Çevrenizde saygın bir kişi olacağınızı ve yaşamında büyük başarılar elde etmiş insanlarla bir arada bulunacağınızı gösterir. Çalışmaktan yorgun düştüğünüz bir dönemde aniden tatil kararı alacağınızın işaretidir. Bu tatil rahatlamanızı ve iş hayatınızda daha yüksek performans göstermenize sağlayacak anlamı taşır. Kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin iş hayatınıza pek çok fayda katacağının göstergesidir. İş yerinizde yaşamak zorunda kalacağınız kötü bir olayın üstesinden gelmeyi başaracağınız anlamı taşır. Hiç ummadığınız bir anda aklınıza gelecek bir fikirle oluşturacağınız bir işin hayatınızda olumlu etki yapacağının sembolüdür. İşiniz hakkında vereceğiniz kararlarda ısrarcı olmanız kazançlı çıkacağınızın göstergesidir.

Sağlık

Sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunun tüm bedeninizi saracağı şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda üst üste yaşadığınız hastalıklardan kurtulup hayatınızı kaldığınız yerden devam edeceğiniz anlamı taşır. Tedavi sürecinizin sonlanmasının etrafınızdaki herkesin rahat bir nefes almasını sağlayacak. Bu mutluluk ile çevrenizde rahatsızlığı olan birinin iyileşme sürecine tanıklık edebilirsiniz. Sizinle beraber hastalık geçiren aile üyelerinden birinin güzel sağlık haberini alacağınız anlamı taşır. Sağlığınızın oldukça iyi olacağı, iyi yaşamınızın düzene gireceği mutlu ve başarılı bir dönemin ayaklarınıza geleceğinin işaretidir.

Sağlığınızı korumak için çok dikkatli olacağınız bir sürecin varlığı şeklinde yorumlanır. Sağlık konusunda oldukça tecrübeli birinden alacağınız bilgileri dikkatle dinleyeceğinizin işaretidir. Hem sizin hem de ailenizin sağlığını olumlu yönde etkileyecek bilgileri kulağınıza küpe yapacağınızı gösterir. Sağlıklı beslenmeyi hayatınızdan eksik etmeyeceğinizi işaret eder. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracağınız, uzun seyahatlere gideceğiniz, daha ferahlamış daha rahat nefes aldığınız bir sürecin başladığının habercisidir. Maddi ve manevi olarak iyileşme sürecinde bulunan herkese yardım eli uzatacağınızı işaret eder.

Kahve Falında Ü Harfi Görmek

Sizin hayatınızda önemli olan, aşık olduğunuz kişi size olan aşkını itiraf edecek ve size büyük bir sürpriz yapacak. Bu sürprizin genelde evlilik teklifi ya da yüzük olacak. Başarmak istediğiniz yolda emin adımlarla yürüdüğünüzü temsil ediyor.

Sevinç içerisindeyken bazı konularda ihmalkar davranmak olarak yorumlanır. Bu kişi fal sahibi ise mutlu olduğunda etrafındaki insanları unutmaması gerektiği konusunda uyarılmalıdır. Çünkü kendi mutlu iken ailesinin bazı ihtiyaçlarını gidermeyi atlayarak onları üzebilir. Bu da elbette ki çok sağlıklı ilişkiler doğurmayacaktır. Bencillik hiçbir zaman olumlu sonuçlar getirmez. Çoğu zaman haklı bile olsa alttan alarak ortamı yumuşatmayı başaran fal sahibi ile yorumlanır. Bu huyu sayesinde etrafındaki herkes sorunlarını çözmek için ona gelebilir fakat bazı durumlarda hiç kimseyi değil sadece kafasını dinlemek istemesi de normaldir. Üzerine fazla gelindiğini hissederse için fena kapanır fal sahibi.

Aşk

Aşk ve başarı dolu bir hayatın beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacağı şeklinde yorumlanır. Yeni tanışacağınız birinin sizi çok etkileyeceği anlamı taşır. Tavırlarının ve konuşmalarının samimiyeti sizi ona doğru çekecek. Kısa süre içinde duyguların karşılıklı bir şekilde itiraf edileceğinin işaretidir. Kendini ifade etme şekli oldukça başarılı olan kişiyle kısa zaman zarfında yakınlaşacağınızı gösterir. Yani tanışacağınız bu kişiyle aranızda güzel bir iletişim olması olasıdır. İlişkinizin başlamasının üzerinden fazla zaman geçmeden gelecek planlarının oluşturulmaya başlanacağı ve çevredeki herkesin imreneceğini gösterir. Yeterince sabır gösterdiğin takdirde en büyük dileklerinden birinin gerçekleşeceğini işaret eder.

Eğer evliyseniz, ihtiyaç halinde her yardıma koşan birinin ailenize arkadaş olarak katılacağını şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu figür, hanenizde bereket olacağı anlamı taşır. Çok kısa zaman içerisinde uzun süredir beklediğiniz müjdeli haberin geleceğini gösterir. Alacağınız bir bebek haberi ile tüm küslüklerin son bulacağı, sıkıntılardan uzaklaşılacak bir döneme girmenize vesile olacak. Ayrıca hanenize küçük miktarda bir para gireceğinin de habercisidir.

Para

Tüm kalbinizle ve umudunuzla istediğiniz işin karşınıza çıkacağı şeklinde yorumlanır. Bu iş ile birlikte kariyer basamaklarını adım adım tırmanacağınızı ve geleceğinizi başarılı, kazançlı temellere oturtacağını gösterir. İş alanında hızlı bir şekilde ilerleyerek büyük kazançlar içerisinde olacağınızın habercisidir. Zaman geçtikçe mal ve mülkünüzün hatırı sayılır bir duruma geleceğinin işaretidir. Eşinize kalacak bir mirasın varlığını gösterir. Bu mirasın maddi değeri çok yüksek olmasa da zor günlerinizde rahat bir nefes almanızı sağlayacak anlamı taşır.

İşini bilen birinden alacağınız öğütleri ve deneyimleri dinleyerek kazancınızı iki katına çıkaracağınız şeklinde yorumlanır. Bu kişinin işinizi daha iyi öğrenmenizi sağlayacağı anlamı taşır. İş hakkındaki bilgilerinizin artması kazancınızın artmasına da vesile olacaktır. Kısa zaman önce yaşamış olduğunuz maddi kayıplar sizi bıktırıp üzmüş ancak hiç beklemediğiniz bir anda elinize geçecek para tüm bu sıkıntıların yok olmasını sağlayacak şeklinde yorumlanır. Aileden birinin yardımıyla açacağınız iş yerinin finansal anlamda yüzünüzü güldüreceğini gösterir. Tez zamanda sağlıklı ve zenginlik içinde yaşayacağınız bir hayata kavuşacağınızı işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Küçük bir tartışma şeklinde yorumlanır. Ağabeyiniz veya eşinizle yaşamış olduğunuz tartışmada haklı olduğunuzu herkesin anlayacağı anlamı taşır. Aile büyükleri bu tartışmanın uzamamasını sağlayacak ve sorunun kısa sürede çözülmesine yardımcı olacağı anlamı taşır. Aynı zamanda bu figür, sakin ve mantıklı davranarak hayatınıza olumlu yön vereceğinizin işaretidir. Hayatınızdaki karışıklıkların son bulacağını gösterir. Etrafınızda sizi aşağı çekmek için uğraşan düşmanlarınızı alt edeceğinizin göstergesidir.

Aileye mutluluk getirecek bir bebeğin müjdeli haberinin alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu bebeğin cinsiyetinin erkek olacağının işaretidir. Aileye bolluk ve bereket getirecek bir bebek olacağı anlamı taşır. Gelecek günler ile birlikte ruhunuzun rahata ereceğinin ve huzur içerisinde olacağınızın habercisidir. Sizin ve sevdiklerinizin hayatına oldukça faydalı ve olumlu etkiler katacak bir olay içerisinde olduğunuzu gösterir. Sizi dipsiz kuyuya çeken sorunlarınızın üstesinde gelip yaşantınızda yeniden mutluluğa kavuşacağınıza işarettir. Ani ve beklenmedik bir kişiden güzel haberler alacağınız ve bu haberle mutluluktan havalara uçacağınız anlamına gelir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Deneyimler karşısındaki duruşunuzla aydınlık yolu bulacağınız bir döneme girdiğiniz şeklinde yorumlanır. Sizin için faydasız olan ve gelecek vaat etmeyen bir işe veda etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Geleceğe sağlam adımlar atmanıza yardımcı olacak, kariyer planlamanız da sizi çok başarılı bir yere getirecek daha büyük iş fırsatlarının sizi beklediği anlamı taşır. Başarı ve hırsla dolu bir hayatın size mutluluk getireceğinin habercisidir.

İşiniz ile ilgili yolunda gitmeyen ve başarınızı olumsuz etkileyen bir etmeni iyi analiz yaparak yok edeceğiniz şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu figür size doğru gelen bir paranın işaretidir. Daha planlı ve programlı çalışmanız gerektiğinin göstergesidir. Tez zamanda bir yakınınızla birlikte gireceğiniz ortak bir işin habercisidir. İlk zamanlar kimsenin desteklemeyeceği bu iş, kısa sürede büyüyecek ve herkesin takdirini kazanmanıza vesile olacaktır. İşlerinizin çok büyüyeceği, birkaç iş yeri sahibi olacağınızı ve kazancınızın çok yüksek olacağı anlamı taşır. Yüksek kazancınız ve başarınız aileniz, dostlarını ve sevdikleriniz ile birlikte mutlu, huzurlu bir hayat sürmenize vesile olacaktır.

Sağlık Hayatı

Hastalıklar bakımından kötü günlerin artık geçmişte bırakılacağı şeklinde yorumlanır. Biraz rahatsızlık geçireceğiniz ve bu rahatsızlıktan ötürü çok kısa bir süreliğine işlerinizi ertelemek zorunda kalacağınız anlamı taşır. Tez zaman içinde bu küçük hastalıktan kurtulacağınızın ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceğinizin işaretidir. Yakın zamanda rahatsızlanmış bir yakınınıza ziyarete gideceğinizi gösterir. İş hayatında yaşanan yorgunluk ve stres kendinizi unutmanıza neden olacağı ve bedeninizin yorgun düşerek enerji düşüklüğü yaşayacağını işaret eder. Ancak bu yorucu ve sıkıntılı günleri aile desteği ve arkadaş çevreniz sayesinde kolaylıkla atlatacağınızın göstergesidir. Tez zamanda kendinizi toparlayacağız ve eski sağlığınıza kavuşacağınızı gösterir.

Çok sevdiğiniz ve oldukça samimi olduğunuz bir arkadaşınızın hastalık haberini alacaksınız ve bu kişi maddi manevi destek olacağınız şeklinde yorumlanır. Bu kişinin iyileşme döneminde her zaman yanında olacağınız ve hastalığını atlatması için elinden geleni yapacağınız anlamı taşır. Arkadaşınızın tedavi sürecinin oldukça kısa süreceğinin ve tez zamanda eski sağlığına kavuşacağının habercisidir. Bu kişi her zaman size minnettar kalacak ve her zaman yanınızda olacaktır.

Kahve Falında Ters U Harfi Görmek

Bir ilişki yaşamıyor ve bekar iseniz, yakın zamanda isminin içinde u harfi bulunan birisi ile tanışacağınızı gösterir. Evlenmek istiyor ancak sevgiliniz yok ise üç vakte kadar kısmetlerinizin artacağını, karşınıza pek çok hayırlı kısmet çıkacağını gösterir. Bununla birlikte evli iseniz uzun süredir devam eden kırgınlık ve soğukluk döneminin sona ereceğinin bu durumu takiben mutlu ve huzurlu günlerin ailenizle birlikte olacağının göstergesidir. Üstelik bu mutluluk gelip geçici değil, uzun bir dönemin başlangıcıdır.

Aşk yaşamına yönelik yorumların yanı sıra iş yaşamına yönelik yorumlar yapılmasına da olanak tanır. İş arıyorsanız ismi u ile başlayan birisi ile bir görüşme yapacağınızı ve bu görüşmenin olumlu geçeceğinin habercisidir. Yaptığınız bu olumlu görüşme sonrasında saygın bir şirkette, iyi bir pozisyonda işe başlayacağınızı gösterir. Bunun yanında eğer maddi durumunuzda yaşadığınız sıkıntılar var ise en yakın zamanda tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza ve maddi açıdan refah ve huzura ereceğinize işarettir. Eğer bu dönem sonrasında harcamalarınıza dikkat ederseniz, bir kişinin yardımı ile geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz ve tekrar aynı durumlar ile karşılaştığınızda sıkıntıya düşmezsiniz. Eğer sevgilinizin isminde U harfi var ise, onunla kısa bir zaman sonra bir takım sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterir. Ancak bu problemler büyütülmeye gerek duymayacak kadar ufak ve kolay halledilebilir olan problemlerdir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.