Kahve Falında U Harfi Görmek

Kahve Falında U Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.488 kez okundu.

Kahve falında u harfi görmek beyaz atlı bir prensin habercisidir. Öncelikle size bir aşkın kapıda olduğunu duyuralım. Tabii ki kapıda olan sadece aşk olmayabilir. Çok sevdiğiniz bir insanın habercisi de olabilir.

Kesin kararlı gibi görünen ama kendi içerisinde oldukça kararsız olan biri ile yorumlanır. Son anda büyük zarardan dönmek olarak yorumlanır. Eğer hatasında ısrar eden biri var ise gözlerini açması için uyarılmalıdır çünkü bu herkesi zarara sokabilir. Özellikle bu insan hane içerisinde ise daha fazla özenli davranmakta fayda vardır. Ayrıca güzel bir hediyenin mutluluk getireceği anlamını da taşımaktadır. Hayatında yaptığın u dönüşler bazen senin için iyi bazen de kötü sonuçlar doğurabilir. Fakat bu dönüşleri yapmaya karar veren sen olduğun için ve yaptığın her hareketten sen sorumlu olduğundan bu senin karar verdiğin durumlardır. Bunun için senin sorumluğunu kimseye yüklememelisin. Adında yada soyadında u harfi bulunan bir yakınınızdan sevindirici bir haber alacaksınız. Bu kişi hiç planlamadığınız bir zamanda karşınıza çıkacak ve görüşmek için plan yapacaksınız. Monotonlaşmış hayatınıza bir nebzede olsa, bu olay hareket katacak. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde bir davete katılacaksınız ve orada hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

Aşk

Yeni bir tanışma ve yeni bir ilişki olacağı şeklinde yorumlanır. Sizi sürekli düşünen ama size bir türlü açılamayan birinin olduğunu gösterir. Bu kişi kısa süre içerisinde karşınıza çıkacak ve yaptığı aşk itirafı ile sizi çok şaşırtacak. Sizi sürekli koruyup, kollayacak beyaz atlı prensin size ulaşmasına az kaldığının habercisidir. Çok sakin ve huzurlu günlerin kapınıza gelmesinin yakın olduğunun işaretidir. Aynı zamanda bu figür, saflık, temizlik, sadakat anlamı da taşımaktadır. Evleneceğiniz kişinin hayatınıza dinginlik katacağını gösterir. Ayrıca bu kişinin size her zaman sadık kalacağının işaretidir. Yapacağınız evlilik ile birlikte iç huzura kavuşacağınızın habercisidir. Evliliğin hayatınıza olumlu ve güzel şeylere katacağının sembolüdür.

Eğer evliyseniz, hayatınızdaki önünüze çıkmış olan ve çıkabilecek tüm engellerin başarıyla atlatılacağı şeklinde yorumlanır. Tüm sıkıntı ve problemlerin üstesinden gelinip, yaşantınızda yeniden itibar kazanacağınızın işaretidir. Hayatınıza oldukça faydalı olacak ve yaşantınız üzerinde olumlu etki bırakacak planlarınızı eşinizin büyük desteği sayesinde başarabileceğinizi gösterir. Eşinizin desteğini, sevgisini hep hissedeceğiniz mutlu bir hayatın başlangıcının simgesidir.

Para

Finansal anlamda yaşadığınız zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Yaşamış olduğunuz maddi zorlukların sizi hep bir adım öne taşımış olduğunun ve daha hırslı çalışarak kazancınızı arttırmayı başardığını gösterir. Azimli ve kararlı bir şekilde çalışarak iş hayatınızda ilerleme sağlayacağınızın ve büyük kazançlar elde edeceğinizin işaretidir. Kariyerinizde daha farklı bir noktaya gelebilmek için elinize geçecek çok kıymetli bir fırsatı oldukça iyi değerlendireceğinizin sembolüdür. Bu sayede hem kariyeriniz hem de maddi kazancınız yükselişte olacaktır. Tez zamanda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızı gösterir. Doğru kararlar vererek oldukça fazla mal mülk edineceğinizin müjdeli habercisidir.

Miras yoluyla elinize geçecek yüklü miktarda bir paranın varlığı şeklinde yorumlanır. Mirastan gelecek paranın çocuklarınızın eğitimi için harcayacağınızın göstergesidir. İş hayatınızda alacağınız terfii sizi hem çok mutlu edecek hem de maaşınızın iki katına çıkmasını sağlayacak anlamı taşır. Eğer bir işletmeniz varsa iş yerinizi çok fazla büyüteceğiniz anlamı taşır. Bu işletme hayalinizde yaşatıp alamadığınız her şeyi elde etmenize vesile olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Üzerinizdeki yüklerin hafifleyeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yakın bir zaman zaman içerisinde bazı olumsuz olaylarla karşı karşıya kalacağını ve bu sıkıntılı olaylarla kolaylıkla başa çıkabileceğini gösterir. Sorunlu hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Daima dostu ve düşmanı en iyi şekilde ayırt etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Çok zor durumda kaldığınız bir meselenin içerisinden kurtulacağın anlamı taşır. Hayatınızda her sıkıntıya düştüğünüzde size destek olacak, yaptıklarınızı ve başarılarınızı hep takdir edecek insanların sizi hiç yalnız bırakmadığı, her zaman elinizden tutup sizi yerden kaldıracak ailenizin varlığını işaret eder.

Talihsiz günlerin artık son bulacağı şeklinde yorumlanır. Aile içerisinde yaşanacak bir tartışma ve küslüğü çözecek kişinin siz olduğunun göstergesidir. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık tekrar gün yüzüne çıkmayacağının ve geçmişi kısa sürede unutacağınızın habercisidir. Çevrenizdeki kişilerle büyük bir kutlama yapacağınız anlamı taşır. Yaşanılan yerin değiştirileceğine ve yeni yaşam alanınızda güzel bir işe gireceğinizi işaret eder. Son derece yoğun ama oldukça başarılı ve mutlu günler geçireceğinize işarettir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Sürekli yükseleceğiniz bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Asla pes etmeyeceğinizi ve başarı basamaklarını çok çalışarak sağlam adımlarla çıkacağınızı gösterir. Yapacağınız bütün işlerin en iyisini yapabilmek için her zaman çok çalıştığınızı ve büyük gayret gösterdiğinizi işaret eder. Aynı zamanda bu figür, yaşam standartlarınızın artacağını gösterir. İş hayatınızda yeni başlangıçların ve hızlı yükselişlerin sembolüdür.

Mertebeye, yöneticiliğe, başkanlığa işarettir. Çevrenizde saygın bir kişi olacağınızı ve yaşamında büyük başarılar elde etmiş insanlarla bir arada bulunacağınızı gösterir. Çalışmaktan yorgun düştüğünüz bir dönemde aniden tatil kararı alacağınızın işaretidir. Bu tatil rahatlamanızı ve iş hayatınızda daha yüksek performans göstermenize sağlayacak anlamı taşır. Kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin iş hayatınıza pek çok fayda katacağının göstergesidir. İş yerinizde yaşamak zorunda kalacağınız kötü bir olayın üstesinden gelmeyi başaracağınız anlamı taşır. Hiç ummadığınız bir anda aklınıza gelecek bir fikirle oluşturacağınız bir işin hayatınızda olumlu etki yapacağının sembolüdür. İşiniz hakkında vereceğiniz kararlarda ısrarcı olmanız kazançlı çıkacağınızın göstergesidir.

Sağlık Hayatı

Sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunun tüm bedeninizi saracağı şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda üst üste yaşadığınız hastalıklardan kurtulup hayatınızı kaldığınız yerden devam edeceğiniz anlamı taşır. Tedavi sürecinizin sonlanmasının etrafınızdaki herkesin rahat bir nefes almasını sağlayacak. Bu mutluluk ile çevrenizde rahatsızlığı olan birinin iyileşme sürecine tanıklık edebilirsiniz. Sizinle beraber hastalık geçiren aile üyelerinden birinin güzel sağlık haberini alacağınız anlamı taşır. Sağlığınızın oldukça iyi olacağı, iyi yaşamınızın düzene gireceği mutlu ve başarılı bir dönemin ayaklarınıza geleceğinin işaretidir.

Sağlığınızı korumak için çok dikkatli olacağınız bir sürecin varlığı şeklinde yorumlanır. Sağlık konusunda oldukça tecrübeli birinden alacağınız bilgileri dikkatle dinleyeceğinizin işaretidir. Hem sizin hem de ailenizin sağlığını olumlu yönde etkileyecek bilgileri kulağınıza küpe yapacağınızı gösterir. Sağlıklı beslenmeyi hayatınızdan eksik etmeyeceğinizi işaret eder. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracağınız, uzun seyahatlere gideceğiniz, daha ferahlamış daha rahat nefes aldığınız bir sürecin başladığının habercisidir. Maddi ve manevi olarak iyileşme sürecinde bulunan herkese yardım eli uzatacağınızı işaret eder.

Kahve Falında Ü Harfi Görmek

Birçok anlama gelebilir ve çeşitli kerametleri vardır. Eğer kahve falı kapattıktan sonra açtığınız itibaren gözünüze bir bu harf çarptıysa buyurun size kahve falınızda bu harfi görmenin kerametlerinden söz edip sizi aydınlatalım böylece siz de kahve falınızda bunun ne demek olduğunu öğrenerek hayatınızda neler olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Diğer harflerde olduğu gibi birden fazla anlama gelebilir. İşte bu da harfi ne çeşit gördüğünüze bağlı değişen bir olgudur. Eğer falınızda fazlasıyla belirgin ve göze çarpan bir Ü harfi gördüyseniz bu birinin sizden olan ümidini görememesi anlamına gelmektedir. Peki ya bu ne demektir? Yani sizden ümidini kesmeyen bir insanın ya ümidini keseceği ya da sizin bir yanlışınız ile sizi terk edeceği anlamına gelmektedir. Tabii ki sizden ümit edilen şey bir şeyi başarmanız olabilir, siz başaramayacaksınız demek değil o insanın sizden ümidini kesmesi demektir bu. Eğer bu harfi fal içerisinde silik bir biçimde gördüyseniz işte şans size güldü! Sizin hayatınızda önemli olan ve aşık olduğunuz kişi size olan aşkını itiraf edecek ve size büyük bir sürpriz yapacak. Bu sürprizin genelde evlilik teklifi ya da yüzük olduğu düşünülüyor fakat sizin için manevi değeri yüksek bir öpücükte verebilir. İşte burada şans size gülüyor! Fal fincanında çıkan yolların üzerine denk geliyorsa bu yollara göre farklılık gösteren bir harftir. Eğer yolun başında belirgin bir şekilde rastladıysanız bu bir şeyleri başarmaya çok uzak olduğunuzu simgeliyor. Yani bir şeyler başarmanız zor eğer başarmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz mesajını veriyor. Peki ya yolun sonundaysa? Tam tersi! Eğer yolun sonunda rastladıysanız bu sizin başarmak istediğiniz yolda emin adımlarla yürüdüğünüzü temsil ediyor. Aynen devam etmenizi vurguluyor yolun sonundaki harfimiz. Aslında sizin açınızdan 2/3 şansınızın olduğu bir harftir. Emin olun T harfine rastlarsanız bundan daha kötü bir fal okuyabilirsiniz!

Sevinç içerisindeyken bazı konularda ihmalkar davranmak olarak yorumlanır. Bu kişi fal sahibi ise mutlu olduğunda etrafındaki insanları unutmaması gerektiği konusunda uyarılmalıdır. Çünkü kendi mutlu iken ailesinin bazı ihtiyaçlarını gidermeyi atlayarak onları üzebilir. Bu da elbette ki çok sağlıklı ilişkiler doğurmayacaktır. Bencillik hiçbir zaman olumlu sonuçlar getirmez. Bu harfin kahve falında yer alması sizin için aşk adına bir şeylerin yolunda gittiği anlamını taşımaktadır. Aşkta sizin kazanacağınız aşka verdiğiniz emeklerle belli olacaktır. Aşkı bulmanız çok yakın fakat aşkı kaçırmanız sizi hissiyatınıza bağlı olduğundan aşkı kaçırmanıza çok uzak değildir. Bunun için gönül gözü ile bakmak her zaman aşkı bulmak adına iyidir. Çoğu zaman haklı bile olsa alttan alarak ortamı yumuşatmayı başaran fal sahibi ile yorumlanır. Bu huyu sayesinde etrafındaki herkes sorunlarını çözmek için ona gelebilir fakat bazı durumlarda hiç kimseyi değil sadece kafasını dinlemek istemesi de normaldir. Üzerine fazla gelindiğini hissederse için fena kapanır fal sahibi. Sizin istemeden kıran birinin sizden özür dilemesi sizi çok şımarttığından bu kişiyi affetmemeniz sizin onu kaybetmenize neden olacaktır. Büyük bir borç bataklığında olmanız sizi bu borçtan kurtarmanız ise gene ailenize düşmüştür. Bunun için bu durum ailenize çok borçlu olduğunuzu göstermektedir. Yakın bir zamanda, isminde Ü harfi bulunan bir dostunuza çok kırılmış olabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz davranışlarda bulunmuş olabilir, ama onu affetmelisiniz. Çünkü son zamanlar da sizde gerek işinizden gerek eğitiminizden dolayı çok yoğunsunuz ve çevrenize gereken özeni ve ilgiyi gösteremiyorsunuz bu nedenle de en yakın dostunuzun serzenişleri ile karşılaşmış olabilirsiniz. Şuan içinde bulunduğunuz dönemde çok önemli kararlar alabilirsiniz ve bu alacağınız kararlar, isminde ü harfi bulunan bir yakınınızı yakından ilgilendirebilir. O nedenle önemli bir karar alırken, yakınınızın da durumunu dikkate alarak karar verin ve gerektiği zamanda o kişinin de görüşlerini alın. Bunun dışında işinizde başarılı adımlar atacağınızın habercisi olabilir.

Kahve Falında Ters U Harfi Görmek

Bir ilişki yaşamıyor ve bekar iseniz, yakın zamanda isminin içinde u harfi bulunan birisi ile tanışacağınızı gösterir. Evlenmek istiyor ancak sevgiliniz yok ise üç vakte kadar kısmetlerinizin artacağını, karşınıza pek çok hayırlı kısmet çıkacağını gösterir. Bununla birlikte evli iseniz uzun süredir devam eden kırgınlık ve soğukluk döneminin sona ereceğinin bu durumu takiben mutlu ve huzurlu günlerin ailenizle birlikte olacağının göstergesidir. Üstelik bu mutluluk gelip geçici değil, uzun bir dönemin başlangıcıdır.

Aşk yaşamına yönelik yorumların yanı sıra iş yaşamına yönelik yorumlar yapılmasına da olanak tanır. İş arıyorsanız ismi u ile başlayan birisi ile bir görüşme yapacağınızı ve bu görüşmenin olumlu geçeceğinin habercisidir. Yaptığınız bu olumlu görüşme sonrasında saygın bir şirkette, iyi bir pozisyonda işe başlayacağınızı gösterir. Bunun yanında eğer maddi durumunuzda yaşadığınız sıkıntılar var ise en yakın zamanda tüm borçlarınızdan kurtulacağınıza ve maddi açıdan refah ve huzura ereceğinize işarettir. Eğer bu dönem sonrasında harcamalarınıza dikkat ederseniz, bir kişinin yardımı ile geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz ve tekrar aynı durumlar ile karşılaştığınızda sıkıntıya düşmezsiniz. Eğer sevgilinizin isminde U harfi var ise, onunla kısa bir zaman sonra bir takım sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterir. Ancak bu problemler büyütülmeye gerek duymayacak kadar ufak ve kolay halledilebilir olan problemlerdir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git