Kahve Falında S Harfi Görmek

24.07.2015
Kahve Falında S Harfi Görmek

Kahve falında s harfi görmek, bu dönem aşık olacağınız anlamına gelir. İçinizdeki tuhaf his, çok yakında gerçek aşkı bulacağınızı temsil ediyor. Girdiğiniz her ortamda ışığınızı yansıttığınız için sizi beğenmeyen kimse yok. Fakat sorun sizin kolay kolay beğenmiyor oluşunuzda. Ama bu sefer şans sizinle olacak, karşınıza öyle biri çıkacak ki ilk görüşte aşka yakalanabilirsiniz.

Aşk Yorumu

Dillere destan bir aşk yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Yeni bir tanışma ve yeni bir ilişki olacağına işarettir. En kısa zamanda bir ilişkiye başlanacağının keyifli vakitler geçirileceğinin habercisidir. Evleneceğiniz veya kısa süre içerisinde evlilik yolunda hızlı adımlar atacağınızın sembolüdür.

Eğer ilişkiniz varsa sevgiliyle yaşanacak uzun ve mutlu bir beraberliğe işarettir. Aranızda oldukça güçlü duygusal bağ bulunan bu kişiden çok güzel sözler duyacağının göstergesidir. Gönül işlerinde yaşanacak çıkmazların son bulacağının sembolüdür. Zor, sıkıntılı ve üzüntülü aşk hayatınızın yerini coşkulu bir ilişkiye bıraktığının göstergesidir.

Eğer bekarsanız çok yakında yapılacak bir evliliğin varlığı anlamı taşır. Eğer evli iseniz hayatınızda çok yüksek başarılara adım atacağınız anlamı taşır. Sizi sürekli koruyan eşinizin varlığını gösterir.

Yakın zaman içerisinde ailenize katılacak yeni bir bebeğin çekirdek ailenizde büyük sevinç uyandıracağının göstergesidir. Doğacak bebeğin şansıyla birlikte yeni bir eşya alacağınızın işaretidir. Eşinizle aşkınızın ve sevginizin pekişeceğine, gelecekte yaşayacağınız güzel, sağlıklı ve mutlu günlerde hep ele ele olacağınızın habercisidir.

Para Yorumu

Finansal anlamda oldukça iyi yerlere geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Para sıkıntısı çektiğiniz günlerin geride kalacağı, daha rahat ve huzurlu günlerin kapınızda olduğu bir döneme giriş yapacağınız anlamı taşır. Geçmiş günlerde yaşadığınız ve uzun bir süre sıkıntı yaşamanıza neden olmuş maddi konuların artık son bulacağının habercisidir.

Kabul edileceğiniz bir işin size parasal anlamda çok büyük katkılar sağlayacağının işaretidir. Uzun süredir aradığınız ancak bir türlü bulamadığınız iş fırsatı ummadığınız bir anda karşınıza çıkacağı ve size büyük kazanç sağlayacağı anlamı taşır. Bu durum rahatlamanıza ve derin bir nefes almanıza olanak sağlayacak şeklinde yorumlanır.

İş alanında hızlı bir ilerleyiş görünmesi ile yorumlanır. Hayalinizdeki işi yapmak için tüm gücünüzle çalışmakta olduğunuzun göstergesidir. Yüksek performans gösterdiğiniz işte kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağınızın işaretidir.

Tez zamanda para kazanmanın keyfine varacağınız dönem içerisine gireceğinizi gösterir. Biriktirme ve tasarruf sağlama konusunda bilinçli bir şekilde davranmak için tecrübeli birinden yardım alacağınızı gösterir. Bu kişi sayesinde kazançlarınızı arttıracağınızın ve oldukça fazla mal sahibi olacağınızın habercisidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içine mutluluk ve huzurun dolacağı şeklinde yorumlanır. Hane içinde mutluluğun yakınlarda olacağı ve bu mutluluk için uzaklardan gelen birinin söylediklerinin önemli olacağını gösterir.

Sizin için olmaz konuları olduracak güçlü kuvvetli bir aile yakınınız olduğu anlamı taşır. Bu kişinin haneye maddi manevi destekte bulunacağını ve tutumlarının ve sözlerinin hane içerisine huzuru getireceğini işaret eder.

Hayatınızda yeniliklerin olacağı şeklinde yorumlanır. İçinizde macera tutkusunun gün yüzüne çıkacağının işaretidir. Ailenizle yakın bir zamanda kafanızı dinlemeye gidebilirsiniz.

Yeni şeyler yapma isteği şeklinde yorumlanır. Tez zamanda istediklerinize kavuşacağınızı gösterir. Hayatınızdaki yenilikler ve maceralar hafif tehlikeler atlatmanıza neden olacak ancak zarar görmeyeceksiniz. Bu maceralar durağan ve sıkıcı hayatınızdan renkli bir hayata geçmenizi sağlamanıza vesile olacak.

Bir süredir planladığınız ancak şartları bir türlü denkleştiremediğiniz için alamadığınız bir şeyi bir büyüğünüz sayesinde alacağınıza işarettir. Hane içerisinde sizi kırmak istemeyip yanlış sözler sarf eden birinin sizden özür dileyeceği ve aranızdaki kırgınlıkların biteceği şeklinde yorumlanır.

İş ve Kariyer Yorumu

Sevindirici bir haber şeklinde yorumlanır. Tez zamanda beklediğiniz ve mutlu olacağınız bir haberin size kavuşacağının işaretidir. Başlamayı planladığınız yeni bir işteki başarınızla üst makamdan bulunan birilerinin övgüsünü kazanacağınızın göstergesidir.

İş hayatında kısa zaman içerisinde adınızı duyurmayı başaracağınız anlamı taşır. Geleceğinizi sağlam temellere oturtmak için kendinizce çeşitli stratejiler geliştireceğinizin ve bu stratejilerin sandığınızdan daha büyük başarılar getireceğini gösterir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz halinde güzel mevkilere ulaşacağınızı işaret eder.

Gelecekte kariyerinize olumlu etki yapacak biriyle tanışacağınızı simgeler. İş için bir şehre yapacağınız yolculukta işlerinizi kolaylıkla halledeceğinizi ve ardından güzel bir tatil yaparak gevşemiş olarak geri döneceğinizi işaret eder.

Bahtsız bir dönemi geride bırakarak şanslı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Terfi edecekken işten ayrılıp çok daha başarılı olacağı, kendine yenilikler katacağı bir iş kurma girişiminde bulunacağı şeklinde yorumlanır. Bu iş sayesinde büyük başarılara imza atacağı ve büyük kazançlar sağlayacağı mutlu, huzurlu bir döneme gireceğini işaret eder.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler yaşadığınıza şahit olacağınız bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Hem kendi sağlığınızın hem de sevdiğiniz birinin sağlığının iyileşme sürecine gireceği anlamı taşır.

Hayatınızın dönüm noktasına çok yakın olduğunuzun işaretidir. Sizi seven, değer veren, düşünen, yardım eli uzatan kişilerin kim olduğunu keşfedeceğinizi gösterir. Hayatınızdaki iyi ve kötü insanları keşfedeceğinizin sembolüdür.

Uzun ve yorucu bir hastalık sürecinden çıkacağınızın habercisidir. Uzun zamandır yaşadığınız sağlık problemlerinin artık son bulacağı ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceğin anlamı taşır. Tez zamanda sıkıntılı ve acılı iyileşme sürecini geride bırakacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Sağlık sorunlarını aşıp hem çevrenize hem de size iyi gelecek bir iyileşme sürecinin sizi hayata bağlayacağı şeklinde yorumlanır. Sağlık sorunları yaşadığınız dönemlerde her şeyden mahrum kaldığınızdan dolayı yaşadığınız psikolojik sorunların da artık son bulacağının habercisidir.

Kısa zaman içerisinde enerji toplayıp eski performansınıza kavuşacağınızın işaretidir. Sizinle beraber aynı kaderi paylaşan yakın bir arkadaşınızın iyileşeceği haberini alacağınızın müjdeli sembolüdür.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.