Kahve Falında S Harfi Görmek

Kahve Falında S Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.285 kez okundu.

Kahve falında s harfi görmek öncelikle bir bunalmışlıktan çıkmanızın habercisi diyebiliriz. Birkaç anlam taşımaktadır açıkçası ama siz bu anlamlar arasında kendinize uygun olanı düşünmelisiniz. Başka bir yere taşınma olasılığının olduğu anlamına gelir, ama inanın ileride bunu iyi ki yapmışım diye düşüneceksiniz. Bu yüzden taşınmaktan korkmayın. Bugün bazı kimselerin “geleceğin anahtarı” olarak inandıkları kahve fallarında “S” harfinin ne anlama geldiğini açıklamaya çalışacağım. Size birçok kapı açabilir, tek başınıza karar vermemenizi tavsiye ederim. Konuya hakim birkaç kişi ile konuşmak kesinlikle size yardımcı olacaktır. Şöyle bir ipucu da vereyim görüşeceğiniz kişinin adında s harfinin bulunma ihtimali yüksek. Başka bir anlamı ise aşk hayatınız ile ilgili. Eğer ki sevgilinizin ya da eşinizin adında s varsa ve eğer ki aranızda küçük bir tartışma olmuşsa lütfen konunun üzerine çok düşmeyin, biraz alttan almayı deneyin. Sonunda üzülme olasılığınız var ama kimse siz kötü olun istemez değil mi? Biraz sular durulduktan sonra anlayacaksınız ki çok küçük bir mesele imiş. Büyüklüğüne göre de değişmektedir. Eğer küçük s harfi görür iseniz bayandan ve eğer ki büyük bir s harfi görür iseniz bir baydan bir yardım göreceğiniz gözükmektedir. Eğer ki çalıştığınız yerde ve içinde s olan bir bay ya da bayan var ise ondan güzel bir hediye alacağınız ve bunun sizi mutlu edeceği gözükmektedir. Bardakta çıkan bir harfin bu kadar anlam taşıyacağına inanın s harfi bile şaşmakta. Sizinde bildiğiniz üzere eğer bir bilen kişilere gider iseniz onun sizlere çok daha kapsamlı bir şekilde yardımcı olacağını bilmekteyiz.

Bir konuda oldukça ısrarcı davranarak sevdiklerinin bile kafasını ütülemektir fakat sonuç itibari ile fal sahibi ihtiyacı olan şeyi elde edecektir. Bu konu her ne olursa olsun fal sahibi asla vazgeçmeden istemektedir ve azminden taviz vermediği için de başarısı şaşırılacak bir durum olmaktan çıkacaktır. Bekar fal sahibi için sevdiğiyle evlilik yolunun göründüğü de söylenebilir. Kısa bir süre sonra hayatınıza yeni biri girecektir ve bunun baş harfi kesinlikle s harfi ile başlayan bir isim olacaktır. Bu kişi hayatınıza girdiğine çok ama çok mutlu olacaksınız. Bu harfi sakin kaçırmayın. Birilerinin üzerine vazife olmadan fal sahibinin işlerine karışmak istemesi olarak da yorumlanabilmektedir. Fakat fal sahibi kimin ne söylediğini ve istediğini asla umursamadan kendi doğru bildiğini yapacak ve haklı olduğunu da herkese ispat edecektir. Ayrıca ufak bir kaza atlatmakla da yorumlanabilir. Karşınıza çıkacak olan birinin sizin ona kavuşmanız için atılımda bulunmanız gerekir. Onu elde etmek o kadar kolay olmadığından birkaç hamlede bulunarak onu elde etmeye çalışabilirisiniz. Eğer okuyor ve bir sınava hazırlanıyorsanız, sınavınızı kazanacağınıza ve istediğiniz okula gideceğinize dalalet edilir. Okulunuzu bitirmiş iseniz güzel bir kuruma yerleşeceğinize dalalet edilir. Sizi çok mutlu edecek ve sevindirecek bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Mutsuz olduğunuz bir anda ismi s harfi ile başlayan bir arkadaşınız sizi neşelendirmek için yanınıza koşabilir. Hayatınızda, bir şeylere karar vermeniz gereken bir döneme girdiğinizin habercisidir. Kendi hayatınız için önemli kararlar almışsınızdır ancak bu kararınızı uygulayabilmek için yakın çevrenizden onay bekliyor olabilirsiniz. Bu kişi babanız olabilir. Onu ikna etme yollarını aramalısınız.

Falda Ş Harfi Görmek

Şehir dışının habercisidir. Falında ş harfi çıkan kişi ya başka bir şehre gezmek ya da yaşamak üzere seyahat eder ya da beklemediği bir anda şehir dışından bir tanıdığı kendisini ziyarete gelir. Eğer şehir dışına çıkarsa bunu, bunaldığı bir anda ani karar vererek yapar. Bunun dışında ş harfi kişinin bir işi bıçak gibi kestirip atacağına işarettir. Aksi taktirde bu iş, kişinin hayatında sorunlar yaratabilir ve uzun süreli sıkıntılar yaşamasına sebep olabilir. Böyle durumlarda kişinin çevresindeki daha bilgili birinden tavsiye alması daha mantıklı olacaktır. Aynı zamanda isminde ş harfi bulunan biriyle görüşmeye ya da tanışmaya işarettir. Ancak eğer kişinin hayatında isminde ş harfi olan biri varsa ve hatta kişi o kimseyle birlikteyse aralarında çıkabilecek bir sürtüşmeye de işaret edebilir. Bir başka tabire göre de falda çıkan ş harfinin eğer büyükse bir kadına, eğer küçükse bir erkeğe işaret etmesi ve söz konusu kişiden bir fayda görüleceğine işaret eder. Bu kişi iş yaşantınızda çevrenizde olan biri ise kendisinden bir hediye alacağınıza ve onun tarafından mutlu edileceğinize işaret eder. Son zamanlarda sinirleri çok fazla yıpranan fal sahibinin kendini anlayacak bir dost arayışına girmesi olarak yorumlanır. Sorun fal sahibine yardım edilebilmesi değildir çünkü fal sahibinin kimseden bir beklentisi yoktur. Sadece kendisini dinleyecek birisine ihtiyaç duyan fal sahibi bu ihtiyacını hiç ummadığı biri ile karşılayacak ve dostluğundan çok da memnun kalacaktır. Çok iş sıkıntısından dolayı bunalım evresi geçirebilirsiniz. Bu durumda bir şeyleri değiştirme gereksinime gireceksiniz ve bulunduğunuz şehri değiştirip kısa bir sürelide olsa tatile çıkacaksınız anlamına gelir.

Kısa kısa konuşmalar yapmak olarak da yorumlanır. Fal sahibi bu aralar koşuşturmaktan fırsat bulup da uzun uzun muhabbetlere giremeyecek ve bu eksikliği de arkadaşları ile ayaküstü kısa muhabbetler yaparak telafi edecektir. Yorgun argın eve gelip uykuya dalan fal sahibi ailesi ile iletişimini koparmaması konusunda uyarılmalıdır. Size gelecek olan bir iş teklifi ile biraz düşünme imkanı elde edeceksiniz ama bu teklifi ret etme durumu söz konusu olduğundan birkaç kişiye danışmanız sizler için daha iyi olacaktır. Şekli itibariyle yılanı andırdığı için bazı yorumculara göre falın sahibinin çevresinde bir düşmanı olabileceği ancak bu düşman yakını gibi göründüğü için yaptığı kötülükleri farkettirmeden yapacağı anlamına gelir. Ancak ş harfi beyazsa benzetilen yılan dünyalık olarak kabul edilir ve birinden iyilik görüleceğine ya da biri aracılığıyla dünyalık bir kısmet edinileceğine işaret eder. Her durumda falda ş simgesi görülmesi durumunda dikkatli davranmak, adım atarken doğru düşünmek, acele etmemek gerekmektedir. Yaşamınızın en önemli bir döneminde hayatınızı değiştirecek birisiyle tanışacaksınız ve o kişinin isminin içerisinde Ş harfi yer alacak. Bu kişi hayatınızı değiştirmekle kalmayacak, hayatınıza renk ve neşe katacak, aynı zamanda sizin en zor zamanlarınızda yanınızda olacak. Bunun dışında iş hayatınızda yükselebilirsiniz ve size yardımcı olacak kişilerle yollarınız kesişebilir. Adı ş ile başlayan bir şehre seyahate çıkabilir ancak ani bir olayla işten başınızı kaldıramayabilirsiniz. Ayriyeten eğitiminiz için tercih ettiğiniz okul ş harfi ile başlıyor olabilir. Genel itibari ile kişi ile şehir ismi olarak yorumlanır. Tamamen hayatınızı değiştirecek kişi ve olaylarla karşılaşacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Kahve Falında Ters S Harfi Görmek

Hayatınızda meydana gelecek olan bir değişikliğin ifadesidir. Bu değişikliğin çok sıkılıp, bunaldığınız bir anda, ani bir karar vererek yapacağınız şehir değişikliği olabileceğinin habercisi olduğu gibi hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza giren birisinin de işareti olabilir. Hayatınıza giren bu kişi tam da hayatınızın merkezinde kendine yer bularak, tıpkı s harfinin ters dönmesi gibi hayatınızı alt üst edecektir. Ancak bu olumsuz bir gelişme değil olumlu yönde ilerleyen bir durumdur.

Bir diğer yoruma göre ise uzun süredir üzerinde düşünmekte olduğunuz bir konuda tıpkı bıçak gibi keskin ve ani bir karar vereceğinizi de gösterir. Ancak verdiğiniz bu karar doğrultusunda üzülen taraf siz olabilirsiniz. Dikkatli olmakta ve temkinli davranmakta yarar var. Aynı zamanda karar aşamasında iseniz, bir bilene veya fikirlerine önem verdiğiniz bir yakınınıza danışmanız konusunda uyarı niteliği taşıyor olabilir. Bunun yanı sıra iş yaşamına yönelik yorum yapıldığında ismi S harfi ile başlayan bir kimse ile bir görüşme yapacağınızı ve bu görüşmenin sizin lehinize sonuçlanacağının da işaretidir. Bu görüşme sonrasında işe ihtiyacınız var ise işe alınabilir veya hali hazırda işiniz var isea bir terfi sürprizi ile karşılaşabilirsiniz. Aşk yaşamınızda partnerinizin ismi S harfi ile başlıyorsa bir takım küçük sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmektedir. Ancak endişe etmenize gerek yok çünkü bu sıkıntılar, iki taraflı olarak inadınızı bir kenara bırakıp, karşılıklı empati kurduğunuz takdirde sona erdirebilecek olan problemlerdir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git