Kahve Falında S Harfi Görmek

Kahve Falında S Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.533 kez okundu.

Kahve falında s harfi görmek öncelikle bir bunalmışlıktan çıkmanızın habercisi diyebiliriz. Başka bir yere taşınma olasılığının olduğu anlamına gelir, ama inanın ileride bunu iyi ki yapmışım diye düşüneceksiniz. Bu yüzden taşınmaktan korkmayın.

Bir konuda oldukça ısrarcı davranarak sevdiklerinin bile kafasını ütülemektir fakat sonuç itibari ile fal sahibi ihtiyacı olan şeyi elde edecektir. Bu konu her ne olursa olsun fal sahibi asla vazgeçmeden istemektedir ve azminden taviz vermediği için de başarısı şaşırılacak bir durum olmaktan çıkacaktır. Birilerinin üzerine vazife olmadan fal sahibinin işlerine karışmak istemesi olarak da yorumlanabilmektedir. Fakat fal sahibi kimin ne söylediğini ve istediğini asla umursamadan kendi doğru bildiğini yapacak ve haklı olduğunu da herkese ispat edecektir.

Karşınıza çıkacak olan birinin sizin ona kavuşmanız için atılımda bulunmanız gerekir. Onu elde etmek o kadar kolay olmadığından birkaç hamlede bulunarak onu elde etmeye çalışabilirisiniz. Eğer okuyor ve bir sınava hazırlanıyorsanız, sınavınızı kazanacağınıza ve istediğiniz okula gideceğinize dalalet edilir. Okulunuzu bitirmiş iseniz güzel bir kuruma yerleşeceğinize dalalet edilir. Sizi çok mutlu edecek ve sevindirecek bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Mutsuz olduğunuz bir anda ismi s harfi ile başlayan bir arkadaşınız sizi neşelendirmek için yanınıza koşabilir. Hayatınızda, bir şeylere karar vermeniz gereken bir döneme girdiğinizin habercisidir. Kendi hayatınız için önemli kararlar almışsınızdır ancak bu kararınızı uygulayabilmek için yakın çevrenizden onay bekliyor olabilirsiniz. Bu kişi babanız olabilir. Onu ikna etme yollarını aramalısınız.

Aşk

Falda görülen s harfi, dillere destan bir aşk yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Yeni bir tanışma ve yeni bir ilişki olacağına işarettir. En kısa zamanda bir ilişkiye başlanacağının keyifli vakitler geçirileceğinin habercisidir. Evleneceğiniz veya kısa süre içerisinde evlilik yolunda hızlı adımlar atacağınızın sembolüdür. Eğer ilişkiniz varsa sevgiliyle yaşanacak uzun ve mutlu bir beraberliğe işarettir. Aranızda oldukça güçlü duygusal bağ bulunan bu kişiden çok güzel sözler duyacağının göstergesidir. Gönül işlerinde yaşanacak çıkmazların son bulacağının sembolüdür. Zor, sıkıntılı ve üzüntülü aşk hayatınızın yerini coşkulu bir ilişkiye bıraktığının göstergesidir.

Eğer bekarsanız çok yakında yapılacak bir evliliğin varlığı anlamı taşır. Eğer evli iseniz hayatınızda çok yüksek başarılara adım atacağınız anlamı taşır. Sizi sürekli koruyan eşinizin varlığını gösterir. Yakın zaman içerisinde ailenize katılacak yeni bir bebeğin çekirdek ailenizde büyük sevinç uyandıracağının göstergesidir. Doğacak bebeğin şansıyla birlikte yeni bir eşya alacağınızın işaretidir. Eşinizle aşkınızın ve sevginizin pekişeceğine, gelecekte yaşayacağınız güzel, sağlıklı ve mutlu günlerde hep ele ele olacağınızın habercisidir.

Bekar fal sahibi için sevdiğiyle evlilik yolunun göründüğü de söylenebilir. Kısa bir süre sonra hayatınıza yeni biri girecektir ve bunun baş harfi kesinlikle s harfi ile başlayan bir isim olacaktır. Bu kişi hayatınıza girdiğine çok ama çok mutlu olacaksınız. Eğer ki sevgilinizin ya da eşinizin adında s harfi varsa ve aranızda küçük bir tartışma olmuşsa lütfen konunun üzerine çok düşmeyin, biraz alttan almayı deneyin. Sonunda üzülme olasılığınız var ama kimse siz kötü olun istemez değil mi? Biraz sular durulduktan sonra anlayacaksınız ki çok küçük bir mesele imiş.

Para

Finansal anlamda oldukça iyi yerlere geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Para sıkıntısı çektiğiniz günlerin geride kalacağı, daha rahat ve huzurlu günlerin kapınızda olduğu bir döneme giriş yapacağınız anlamı taşır. Geçmiş günlerde yaşadığınız ve uzun bir süre sıkıntı yaşamanıza neden olmuş maddi konuların artık son bulacağının habercisidir. Kabul edileceğiniz bir işin size parasal anlamda çok büyük katkılar sağlayacağının işaretidir. Uzun süredir aradığınız ancak bir türlü bulamadığınız iş fırsatı ummadığınız bir anda karşınıza çıkacağı ve size büyük kazanç sağlayacağı anlamı taşır. Bu durum rahatlamanıza ve derin bir nefes almanıza olanak sağlayacak şeklinde yorumlanır.

İş alanında hızlı bir ilerleyiş görünmesi ile yorumlanır. Hayalinizdeki işi yapmak için tüm gücünüzle çalışmakta olduğunuzun göstergesidir. Yüksek performans gösterdiğiniz işte kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağınızın işaretidir. Tez zamanda para kazanmanın keyfine varacağınız dönem içerisine gireceğinizi gösterir. Biriktirme ve tasarruf sağlama konusunda bilinçli bir şekilde davranmak için tecrübeli birinden yardım alacağınızı gösterir. Bu kişi sayesinde kazançlarınızı arttıracağınızın ve oldukça fazla mal sahibi olacağınızın habercisidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içine mutluluk ve huzurun dolacağı şeklinde yorumlanır. Hane içinde mutluluğun yakınlarda olacağı ve bu mutluluk için uzaklardan gelen birinin söylediklerinin önemli olacağını gösterir. Sizin için olmaz konuları olduracak güçlü kuvvetli bir aile yakınınız olduğu anlamı taşır. Bu kişinin haneye maddi manevi destekte bulunacağını gösterir. Ayrıca bu kişinin tutumlarının ve sözlerinin hane içerisine huzuru getireceğini işaret eder. Aynı zamanda bu figür, hayatınızda yeniliklerin olacağı şeklinde yorumlanır. İçinizde macera tutkusunun gün yüzüne çıkacağının işaretidir.

Yeni şeyler yapma isteği şeklinde yorumlanır. Tez zamanda istediklerinize kavuşacağınızı gösterir. Hayatınızdaki yenilikler ve maceralar hafif tehlikeler atlatmanıza neden olacak ancak zarar görmeyeceksiniz. Bu maceralar durağan ve sıkıcı hayatınızdan renkli bir hayata geçmenizi sağlamanıza vesile olacak. Bir süredir planladığınız ancak şartları bir türlü denkleştiremediğiniz için alamadığınız bir şeyi bir büyüğünüz sayesinde alacağınıza işarettir. Hane içerisinde sizi kırmak istemeyip yanlış sözler sarf eden birinin sizden özür dileyeceği ve aranızdaki kırgınlıkların biteceği şeklinde yorumlanır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Sevindirici bir haber şeklinde yorumlanır. Tez zamanda beklediğiniz ve mutlu olacağınız bir haberin size kavuşacağının işaretidir. Başlamayı planladığınız yeni bir işteki başarınızla üst makamdan bulunan birilerinin övgüsünü kazanacağınızın göstergesidir. Aynı zamanda bu figür, iş hayatında kısa zaman içerisinde adınızı duyurmayı başaracağınız anlamı taşır. Geleceğinizi sağlam temellere oturtmak için kendinizce çeşitli stratejiler geliştireceğinizin ve bu stratejilerin sandığınızdan daha büyük başarılar getireceğini gösterir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz halinde güzel mevkilere ulaşacağınızı işaret eder.

Gelecekte kariyerinize olumlu etki yapacak biriyle tanışacağınızı simgeler. İş için bir şehre yapacağınız yolculukta işlerinizi kolaylıkla halledeceğinizi ve ardından güzel bir tatil yaparak gevşemiş olarak geri döneceğinizi işaret eder. Bahtsız bir dönemi geride bırakarak şanslı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Terfi edecekken işten ayrılıp çok daha başarılı olacağı, kendine yenilikler katacağı bir iş kurma girişiminde bulunacağı şeklinde yorumlanır. Bu iş sayesinde büyük başarılara imza atacağı ve büyük kazançlar sağlayacağı mutlu, huzurlu bir döneme gireceğini işaret eder.

Büyüklüğüne göre de değişmektedir. Eğer küçük s harfi görür iseniz bayandan ve eğer ki büyük bir s harfi görür iseniz bir baydan bir yardım göreceğiniz gözükmektedir. Eğer ki çalıştığınız yerde ve içinde s olan bir bay ya da bayan var ise ondan güzel bir hediye alacağınız ve bunun sizi mutlu edeceği gözükmektedir.

Sağlık Hayatı

Sağlık hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler yaşadığınıza şahit olacağınız bir döneme gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Hem kendi sağlığınızın hem de sevdiğiniz birinin sağlığının iyileşme sürecine gireceği anlamı taşır. Hayatınızın dönüm noktasına çok yakın olduğunuzun işaretidir. Sizi seven, değer veren, düşünen, yardım eli uzatan kişilerin kim olduğunu keşfedeceğinizi gösterir. Hayatınızdaki iyi ve kötü insanları keşfedeceğinizin sembolüdür. Uzun ve yorucu bir hastalık sürecinden çıkacağınızın habercisidir. Uzun zamandır yaşadığınız sağlık problemlerinin artık son bulacağı ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceğin anlamı taşır. Tez zamanda sıkıntılı ve acılı iyileşme sürecini geride bırakacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Sağlık sorunlarını aşıp hem çevrenize hem de size iyi gelecek bir iyileşme sürecinin sizi hayata bağlayacağı şeklinde yorumlanır. Sağlık sorunları yaşadığınız dönemlerde her şeyden mahrum kaldığınızdan dolayı yaşadığınız psikolojik sorunların da artık son bulacağının habercisidir. Kısa zaman içerisinde enerji toplayıp eski performansınıza kavuşacağınızın işaretidir. Sizinle beraber aynı kaderi paylaşan yakın bir arkadaşınızın iyileşeceği haberini alacağınızın müjdeli sembolüdür.

Kahve Falında Ş Harfi Görmek

Şehir dışının habercisidir. Falında ş harfi çıkan kişi ya başka bir şehre gezmek ya da yaşamak üzere seyahat eder ya da beklemediği bir anda şehir dışından bir tanıdığı kendisini ziyarete gelir. Eğer şehir dışına çıkarsa bunu, bunaldığı bir anda ani karar vererek yapar.   Aynı zamanda isminde ş harfi bulunan biriyle görüşmeye ya da tanışmaya işarettir.

Son zamanlarda sinirleri çok fazla yıpranan fal sahibinin kendini anlayacak bir dost arayışına girmesi olarak yorumlanır. Sorun fal sahibine yardım edilebilmesi değildir çünkü fal sahibinin kimseden bir beklentisi yoktur. Sadece kendisini dinleyecek birisine ihtiyaç duyan fal sahibi bu ihtiyacını hiç ummadığı biri ile karşılayacak ve dostluğundan çok da memnun kalacaktır. Çok iş sıkıntısından dolayı bunalım evresi geçirebilirsiniz. Bu durumda bir şeyleri değiştirme gereksinime gireceksiniz ve bulunduğunuz şehri değiştirip kısa bir sürelide olsa tatile çıkacaksınız anlamına gelir.

Aşk

Yaşamınızın en önemli bir döneminde hayatınızı değiştirecek birisiyle tanışacaksınız ve o kişinin isminin içerisinde ş harfi yer alacak. Bu kişi hayatınızı değiştirmekle kalmayacak, hayatınıza renk ve neşe katacak, aynı zamanda sizin en zor zamanlarınızda yanınızda olacak.

Şansının ve kısmetinin bol olacağı bir döneme girmek üzere olduğun şeklinde yorumlanır. Ardı ardına birkaç kişiden aşk itirafı alacağınızı gösteriyor. Hayatınızda hep bir şeylerin eksik kaldığı hissetmek sizi üzmüş, ancak bu eksiklik hissinin kısa zamanda ortadan kalkacağının işaretidir. Huzura kavuşmanıza çok kısa bir süre kaldığının göstergesidir. Eğer evli değilseniz, çok hayırlı ve şanslı bir kısmetin olacağı anlamına gelir. Arkadaş ortamında biriyle tanışmanız ve yeni tanışacağınız bu kişiyle kısa sürede bir ilişki yaşayacak olmanız olasıdır. Tez zamanda duyguların ifade edileceği ve bu kişiyle coşkulu bir ilişki yaşanacağının göstergesidir. Artık şansın sizden yana olduğunun habercisidir. Evleneceğiniz kişinin de sizin gibi dürüst, temiz kalpli olduğunu gösterir.

Eğer ilişkiniz varsa, ilişkinizin daha sağlam temeller altında devam edeceğinin işaretidir. Daha güvenilir ve daha mutlu bir ilişkiye doğru gittiğiniz anlamı taşır. Çok yakında alacağınız müjdeli bir haber ve güzel bir sürprizin habercisi olma ihtimali yüksektir. Evlilik haberini aile ve yakın dostlarınızla paylaşmanıza vesile olur.

Para

Uzun bir aradan sonra paranın gücüne kavuşacağınız şeklinde yorumlanır. Paraya olan bağlılığınızın güçlü olduğu ve sizin için son dönemlerin oldukça zor geçtiğinin işaretidir. Finansal anlamda çöküş yaşamış olmanız epey zorlu bir sürecin başlanmasına neden olmuş ancak artık bu zor günlerin geride kaldığı anlamı taşır. Kariyerinizde yaşanan bazı sorunları atlatacağınız ve eskisinden çok daha başarı, çok daha yüksek gelirli biri duruma geleceğinizin habercisidir. Eski günlerdeki gibi yeniden azimle çalışmanız kariyerinizde zirveye çıkacağınızın işaretidir. Bu zirveyle birlikte maddi anlamda da büyük bir yükselişte olacağınız anlamı taşır.

Hayat boyu azimle elde ettiğiniz her başarının karşılığını büyük kazançlarla alacağınız şeklinde yorumlanır. Para kazanmanın keyfini süreceğiniz bu dönemde hem kendinizin hem de sevdiklerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstereceğinizin işaretidir. Bu durum uzun zaman sonra daha iyi hissetmenizi sağlayacak anlamı taşır. Hem para kazanmanın hem de para harcamanın keyfini süreceğiniz güzel bir dönem içerisinde olacağınızın göstergesidir. Tez zamanda çok ciddi paralar kazanacağınız ve gayrimenkul alacağınız bir sürece gireceğinizi gösterir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hanenize güneş gibi doğacak bir haberin kısa süre içerisinde kapınıza dayanacağı şeklinde yorumlanır. Bir bebek haberini bütün ailenin sevinç çığlıkları atmasına neden olacaktır. İkili ilişkilerde olumlu ve pozitif davranan hane içerisindeki herkesin bir arada sorunsuz yaşamasını sağlayan birinin varlığını işaret eder. Hane içerisinde çalışkan ve hedefleri olan birisinin az daha sabır göstererek hedeflerine ulaşacağını gösterir. Haneye girecek olan bir evrağın ev içerisinde adeta bir bayram havası estireceği anlamı taşır.

Bir hane değişikliği yaşanacağı ile yorumlanır. Daha geniş ve daha ferah bir haneye taşınacağınızın işaretidir. Yeni eviniz size şans, bolluk, bereket ve kısmeti aynı anda getirecek. Ne yapacağınızı bilmediğiniz bir dönem içerisine girdiğiniz bir anda bir aile büyüğünüzün sizi tüm sıkıntılardan ve soru işaretlerinden kurtaracağı şeklinde yorumlanır. Hanenizde kötü alışkanlıklara sahip olan birinin sizin yardımınız ve desteğiniz sayesinde bu alışkanlıklarından kurtulacağını anlamı taşır. Aynı zamanda bu figür, becerikli, başarılı ve her şeyi bilen biri olduğunuzun göstergesidir.

Kısa kısa konuşmalar yapmak olarak da yorumlanır. Fal sahibi bu aralar koşuşturmaktan fırsat bulup da uzun uzun muhabbetlere giremeyecek ve bu eksikliği de arkadaşları ile ayaküstü kısa muhabbetler yaparak telafi edecektir. Yorgun argın eve gelip uykuya dalan fal sahibi ailesi ile iletişimini koparmaması konusunda uyarılmalıdır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Başarılı bir döneme girdiğiniz şeklinde yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız iş teklifi, kariyeriniz için en doğru adımları atmanızı sağlayacak ve kısa sürede istediğiniz makama ulaşmanıza olanak sağlayacağına işarettir. Yeni bir iş kurarak çektiği sıkıntıların artık son bulacağına ve kısa zamanda uzun bir yol kat edeceği anlamı taşır. Yeni iş girişimi için mükemmel bir zamanda olduğunuzu gösterir. Uzun zamandır aklınızda bulunan işi kurmanız için en iyi dönem içinde olduğunuzu ve bu işin size bol kazanç, başarı sağlayacağını işaret eder.

Deneyimleriniz sayesinde büyük bir iş fırsatı yakalayabileceğinizi işaret eder. Mesleki alanda yakaladığınız uzmanlık alanı dışında farklı alanlara yatırım yapacağınızın işaretidir. Uzmanlık alanınız dışında yaptığınız atılımlar sizi biraz sıkıntıya sokacak olsa da sonunda büyük kazançlar elde edeceksiniz. Kazançlı bir iş sayesinde yaptığınız yatırımların çok daha fazlasını kazanacağınız büyük paralar kazanacağınız bir fırsatın yaklaşmak üzere olduğunuzu gösterir. Büyük başarılara imza atacağınız bir dönemin sizi beklediği anlamı taşır.

Bir başka tabire göre de çıkan sembol eğer büyükse bir kadına, eğer küçükse bir erkeğe işaret etmesi ve söz konusu kişiden bir fayda görüleceğine işaret eder. Bu kişi iş yaşantınızda çevrenizde olan biri ise kendisinden bir hediye alacağınıza ve onun tarafından mutlu edileceğinize işaret eder. Fal sahibinin bir işi bıçak gibi kestirip atacağına işarettir. Aksi taktirde bu iş, kişinin hayatında sorunlar yaratabilir ve uzun süreli sıkıntılar yaşamasına sebep olabilir. Böyle durumlarda kişinin çevresindeki daha bilgili birinden tavsiye alması daha mantıklı olacaktır. Size gelecek olan bir iş teklifi ile biraz düşünme imkanı elde edeceksiniz ama bu teklifi ret etme durumunuz olabilir, aile büyüklerinize danışmayı ihmal etmemelisiniz.

Sağlık Hayatı

Yeni günlerin başlangıcı şeklinde yorumlanır. Hastalıklardan arınıp hayatınızda bembeyaz bir sayfa açacağınız, güzel günleri yaşamınıza katacağınız bir dönemin açıldığının habercisidir. Hastalık süresinde geçirmiş olduğunuz zor günlerin, üzüntülerin artık geçmişte kalacağının işaretidir.  Sevdiğiniz insanlardan birinin geçireceği ufak bir rahatsızlık sizi endişe ettirecek ancak bu endişeniz kısa süre içinde geçeceğin işaretidir. Sevdiğiniz bu insanın hastalığının çok kısa süreceğinin göstergesidir. Bir süredir yaşamış olduğunuz enerji düşüklüğü ve halsizliğin yerini daha aktif bir yaşama bırakacağını işaret eder. Psikolojik sorunlarınızın son bulması hayatınıza yeni bir yön vermenize vesile olacaktır.

Uzun zamandır planladığınız kilo verme programına başlamak için gerekli enerjiyi kendinizde hissedeceğiniz şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda kilonuzdan dolayı yaşadığınız halsizlik ve bitkinliğin bu karara etkisi olacağının işaretidir. Sağlıklı yaşamın tadına varırken kilo vermeye de başlayacağınız anlamı taşır. Doğru bir plan eşliğinde ideal kilonuza kavuşacağınızın ve sağlıklı, dinç bir hayat süreceğinizin habercisidir. Kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bünyenizin ne kadar sağlam olduğunu fark edeceğiniz sağlıklı bir yaşamı işaret eder.

Kahve Falında Ters S Harfi Görmek

Hayatınızda meydana gelecek olan bir değişikliğin ifadesidir. Bu değişikliğin çok sıkılıp, bunaldığınız bir anda, ani bir karar vererek yapacağınız şehir değişikliği olabileceğinin habercisi olduğu gibi hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza giren birisinin de işareti olabilir. Hayatınıza giren bu kişi tam da hayatınızın merkezinde kendine yer bularak, tıpkı s harfinin ters dönmesi gibi hayatınızı alt üst edecektir. Ancak bu olumsuz bir gelişme değil olumlu yönde ilerleyen bir durumdur.

Bir diğer yoruma göre ise uzun süredir üzerinde düşünmekte olduğunuz bir konuda tıpkı bıçak gibi keskin ve ani bir karar vereceğinizi de gösterir. Ancak verdiğiniz bu karar doğrultusunda üzülen taraf siz olabilirsiniz. Dikkatli olmakta ve temkinli davranmakta yarar var. Aynı zamanda karar aşamasında iseniz, bir bilene veya fikirlerine önem verdiğiniz bir yakınınıza danışmanız konusunda uyarı niteliği taşıyor olabilir. Bunun yanı sıra iş yaşamına yönelik yorum yapıldığında ismi S harfi ile başlayan bir kimse ile bir görüşme yapacağınızı ve bu görüşmenin sizin lehinize sonuçlanacağının da işaretidir. Bu görüşme sonrasında işe ihtiyacınız var ise işe alınabilir veya hali hazırda işiniz var isea bir terfi sürprizi ile karşılaşabilirsiniz. Aşk yaşamınızda partnerinizin ismi S harfi ile başlıyorsa bir takım küçük sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmektedir. Ancak endişe etmenize gerek yok çünkü bu sıkıntılar, iki taraflı olarak inadınızı bir kenara bırakıp, karşılıklı empati kurduğunuz takdirde sona erdirebilecek olan problemlerdir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git