Kahve Falında W Harfi Görmek

Kahve Falında W Harfi Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.994 kez okundu.

Kahve falında w harfi görmek, gerçek anlamda hayatının dengesinin bozulacağına, hayatında her zaman önceliklerinin değişebileceğine, amaçlarına ulaşabilmek için harcadığı emeklerinin boşa gideceğine ve boşa giden tüm amaçlarını git gide kafasına takarak psikolojik durumlarla karşı karşıya geleceğine tabir edilir.

Çoğunlukla birtakım sinsi arkadaşlarınızın olduğu, arkanızdan işler çevirmek için kollarını sıvazladıklarına ve eğer dikkatli olmazsanız başınızın bu arkadaşlardan dolayı çok ağrıyacağına yorumlanır. Ancak dikkatli olduğunuz sürece bu arkadaşlarınız hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklardır. Fal fincanında aşk hayatınızda çok önemli değişiklilere adım atmak için kararlar vereceğinize tabir edilir. Yaşam tarzınıza bir çeki düzen vermeniz gerektiğine delalet eder. Hayatınızda hem manevi hem maddi yönünde dengenizi tam anlamıyla kurabilmeniz için çok çabalamanız ve oldukça çok hassas olmanız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır. Sizleri ilginç durumların ve olayların beklediğine işarettir. Sürekli yaşam tarzınızın kendini tekrar ettiğini ve artık bunu değiştirmek için yeni adımlarda bulunmanız gerektiğine delalet eder. Hayatınızda yapmamanız gereken hataları artık yaptığınıza ve bu hatalardan dönmeniz gereken yerde sürekli daha da kendinizi büyük bir batağa saplamaya çalışıyorsunuz. Bundan dolayı sizlere uyarı anlamı taşımaktadır. Birine değer verdiğinize, çok güvendiğiniz birinin sizi çok üzeceğine, gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya geleceğinize ve bundan dolayı da çok yapmak istediğiniz, hayata geçirmek istediğiniz şeyden vazgeçeceğinize yorumlanır. Çok sevdiğiniz birine yalan söyleyeceğinize işarettir. Çok yakın zamanda biri yüzünden ailenizde çok büyük bir huzursuzluğun yaşanacağına tabir edilir. Hayatınızın çok monotonlaştığı artık eğlenmek amacıyla yeni şıklarda bulunmanız gerektiğini temsil eden bir harftir. Ayrıca arkadaşlıklarda da hep aynı kişilerle takılmak hakkında dedikodu çıkmasına neden olduğundan yeni arkadaşlıklar edinmen senin için daha iyi olacağı anlamına gelir. Sizin iş hayatınızda bay başarının yer alacağı ayrıca ufukta sizi büyük ödüllerin beklediği anlamına gelmektedir. Bunun için başarının devam etmesi gerektiği de sizlere bildirmek amacıyla falınızda yer almıştır.

Kahve Falında Ters W Harfi Görmek

Hayatın monotonluğuna ve sıradanlığına karşın oldukça renkli ve hareketli bir hayatınız olduğuna işaret eder. Bir günü bir gününe uymamakta her gün bir başka sürpriz ile yakınlarının karşısına çıkmaktadır. Bu özellikleri ile çevresinde ortamların aranan ismi haline gelmiştir.

Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuz ile sürpriz bir şekilde karşılaşacağınıza ve bu rastlantının hayatınızda yeniliklere yol açacağına işarettir. Bu dostunuz aracılığı ile tanışacağınız yeni bir kişi olabileceği gibi, yine onun aracılığı ile yeni bir işe girme eylemi de olabilir. Kişinin oldukça hareketli bir yaşantısı olduğunu, gece gündüz fark etmeksizin ve durmaksızın hareket halinde olduğunu gösterir. Üstelik ne iş yaşamını ne de ailesini bu durumdan etkilemiyor, hepsini eğlencesinin dışında tutarak dengeyi sağlıyor demektir. Kişinin monoton bir hayata dönmek istese bile içinde gizli kalmış olan çocuğun buna izin vermeyeceğinin de göstergesidir. Bunun yanı sıra uzun zamandır görüşmeyi arzuladığınız fakat bir türlü bir görüşme ayarlayamadığınız bir dostunuz ile hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir şekilde karşılaşacağınızı gösterir. Renkli ve sürprizler ile dolu hayatından bunu beklemek de garip olmayacaktır elbette. Hayatınızda belirli bir denge kurduğunuzu ve bu dengenin dışına çıkmaya çalıştığınızı da gösterir. Ancak bu hususta dikkatli olmalısınız, çünkü ipin ucunu kaçırdığınız takdirde eski dengenize asla kavuşamaz, hayatınızı alt üst edebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git