Kahve Falında W Harfi Görmek

  24.07.2015
  Kahve Falında W Harfi Görmek

  Kahve falında w harfi görmek, bu aralar yaşadıklarınız sizi epey yıprattığına ancak her şeyi unutmak için karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacağına işaret eder. Sonunda ruh eşinizi bulabileceksiniz. Kendinizi yanında rahat ve güvende hissedeceğiniz bu kişi çok da uzakta olmayabilir. Hatta arkadaşlarınızdan biri bile olabilir. Bu ara çok önemli tercihler yapmanız gerekebilir ve hayatınız bir anda değişebilir.

  Aşk Yorumu

  Bu güne kadar yaşadığınız ve hüsranla sonuçlanan ilişkileriniz nedeni ile yanlış tercih yapmaktan korkuyorsunuz. Bu yüzden ince eleyip sık dokuyorsunuz. Geçmişinizden ders alarak ilerlediğiniz bu yolda başarılı olacaksınız. Kendinizi henüz yeni bir ilişkiye girmekte hazır hissetmiyorsunuz. Bu duruma bazı kişiler anlam veremese de kendiniz için en doğru yol bildiğiniz yoldur. Ayrıca zamanı geldiğinde, onaylayacağınız ve endişe etmeyeceğiniz bir ilişki de yaşayacaksınız.

  Birlikte olduğunuz kişi ile yarım yamalak yaşadığınız ilişki için, artık bir karar vermeniz gerekiyor. Mantığınız ve duygularınız arasında kaldığınız için, sağlıklı bir karar vermek istiyorsunuz. Bu düşüncenizi partnerinizle de paylaşarak birlikte karar vermek en sağlıklı yol olacaktır. Açık sözlü davranışınız ve hissettiklerinizi dile getirmeniz, ilişkinizin gidişatını değiştirerek yeni bir boyut kazanmasına neden olacak.

  Evlilik hayatınızın ilk günlerinde yaşadığınız güzellikler kadar, evliliğe adapte olma ve birlikte yaşamayı öğrenirken, karşılaştığınız ufak tefek sorunları abartmak ve küs kalmak ilişkinize daha çok zarar verecektir. Bu durumu abartmak yerine kendinizi ve hissettiklerinizi ifade etmeye çalışmak, karşılıklı konuşarak evliliğinizi daha verimli hale getirmeniz mümkün olacaktır. Sonuçta evlenmeden önce sorumluluklarınız farklı ve farklı ortamlarda yaşayan kişilerdiniz. Şimdi aynı evi paylaşmanın sorumluluğunu taşıyorsunuz. Bunun bilincinde hareket etmek için gereken özveriyi birlikte atarak mutlu olma yolunda ilerleyeceksiniz.

  Bebek konusunda eşinizle aranızda geçen tartışma, sizi biraz mutsuz etmiş. O daha bebek için hazır olmadığınızı ifade ederken, sevgisinden şüphe etmeniz yersiz olur. Onun korkuları daha çok maddi ve gelecek kaygısından kaynaklanmakta. Ona bunun için hep bir mazeretiniz olacağını, maddi açıdan hep bir şeylerin eksik olabileceğini önemli olanın iyi birer ebeveyn olmak olduğunu ifade ederseniz, mutlaka sizi anlayacak ve kısa bir süre içerisinde ailenize şirin bir bebek katılacaktır.

  Para Yorumu

  Ailenizden aldığınız destek ile açtığınız iş yeri yavaş yavaş yoluna giriyor. Fakat bu süreçte ailenizi biraz ihmal ediyorsunuz. Onların desteği olmasaydı tek başına başaramazdınız, o yüzden bir teşekkürü de hak ediyorlar. Çalışkan yapınız, işinizi iş gibi sahiplenmeniz, biraz sizi yorsa da hayallerinize adım adım ulaşacaksınız.

  Kariyer planı yaparken ne kadar kazanacağınız da önemli bir faktör. Yeni gelişmekte olan konularda, uzun süre devam eden işlemlerin, yürütülmesi için başlatılan iş kolunda yeni girişimde bulunmanıza rağmen, kısa sürede bir çok dosyanın üstesinden gelmek size iyi bir kazanç kapısı olacak.

  Ailenizin iyi bir geliri olmasına rağmen, kendi ayaklarınız üstünde durma isteği içindesiniz. Yaptığınız araştırmalar neticesinde youtuber olmaya ve paranızı internetten kazanmaya karar vereceksiniz. Severek yaptığınız video çekimlerini her geçen gün çoğaltarak, hızlı adımlarla kendinizi kabul ettirmeyi başardınız. Bundan sonrası ise sizin istek ve azminize kalıyor. Çünkü kazanmak için çalışmak ve devamlılığı sağlamak gerekiyor.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Çevrenizde göz boyayan ve kendilerini ön plana çıkartmayı beceren, içten pazarlıklı kişilere fazla güvenip, özelinizi açmayın. Ayağınıza çelme takıp düşürmeye çalışabilirler. Dikkatli ve temkinli tavırlarınız kadar dürüstlüğünüz, size iş hayatında olumlu ve sağlam bir kariyer yaşatacak.

  Kariyerinizde uzun yıllardır beklediğiniz yükselme ihtimalini yakalamak üzeresiniz. Maddi açıdan fazla bir etkisi olmasa bile, kariyer açısından hedeflerinize ulaşmanızda size etkili bir avantaj sağlayacak.

  Aldığınız küçük bir eğitim ile yıllardır ek gelir için yaptığınız, emlak danışmanlığını artık bir meslek haline getirme kararınız aldınız. Kendinize oluşturduğunuz portföy ile güçlü bir firmanın ismi altında çalışmak istiyorsunuz. Yapacağınız doğru yatırımlar size kısa sürede yeni yatırımların yolunu açacak ve güzel kazançlar elde edeceksiniz.

  Şirketler için kalite standartlarında çalışmak ve bunu belgelemek büyük önem taşıyor. Yıllar önce almış olduğunuz bu eğitimler, şimdi gündeme gelerek, çalıştığınız şirkette etkili bir isim olmanıza neden olacak.

  Hayatın büyük bir çoğunu çalışarak geçiren insanlardan olmak yerine, az çalışıp çok kazanmak istediniz. Bunun için işinizde uzman olmak yetmez, iyi bir çevre ve işinizde gösterdiğiniz performansta etkili olacaktır. Eğitimini aldığınız işten ayrılarak kendi ofisinizi açmak ve ara bulucu olmak için, kolları sıvama vaktiniz geldi. Hem daha az çalışıp, hem de daha fazla kazanma imkanı bulacaksınız.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Yaşadığınız bir tartışma nedeni ile aile içinde gergin saatlerin yaşanmasına söz konusu olacak. Savcılığa yansıyan olay sizin ve aileniz açınızdan fazla bir sorun teşkil etmeyecek. Çevrenizde herkes sizi desteklediği gibi adli olarak da, yaşanan olay karşı tarafın aleyhine sonuçlanacak.

  Yaklaşık bir senedir ailenizi görmediğiniz için oldukça fazla özlem duyuyorsunuz. Her fırsatta onların yanında olmak istiyorsunuz. Fakat her kesin işi gücü ve kendi hayatı içinde bu özlemi gidermek kolay olmuyor. Yakında bir hafta sonu kaçamağı yapıp, bir kaç günlüğüne işlerden kaçarak özlem gidereceksiniz.

  Aile içinde kurduğunuz altın günü toplantısında, konuşulan bir dedikodu canınızı sıkabilir. Fakat tesadüfen duyduğunuz şeyleri, öfkelenerek dışa vurmaktansa sabırlı olun. Zamanı geldiğinde kullanmak için bekleyin ve  kartlarınızı doğru zamanda açın. Onları savunmasız yakaladığınızda, kendi sözleri ile vurarak yüzlerinin aldığı şekli görmekten büyük zevk alacaksınız. Ayrıca insanların sizin için söylediklerinin doğru olmadığını anlamaları ön yargıları silerek, size saygılarının artmasına neden olacak.

  Uzun zamandır karşılaşmadığınız arkadaşlarınızla, uzun uzun sohbet etme imkanı bulacaksınız. Oldukça güzel bir gün geçireceksiniz ve bunu ara sıra yapmak için sözleşeceksiniz.

  Sağlık Yorumu

  Bu aralar biraz kilo fazlalığınız gözlerden kaçmayabilir. Sağlıklı bir yaşam ve kilo kontrolü açısından bol bol yürüyüş yapmanız yerinde bir davranış olacak.

  Yeni doğan yeğeniniz, adeta sizin özlemini duyduğunuz evladınız gibi. Onunla zaman geçirmek kokusunu içinize çekmek en büyük mutluluk kaynağınız. Sindirim sistemi daha yeni gelişim gösterdiği için, gaz sancısı çekmekte. Bu duruma sevinmeseniz de, anneyi dinlendirmek adına, yeğeninizle zaman geçirmeye fırsat bulduğunuz için mutlu oluyorsunuz.

  Zaman zaman nedensiz gelen ağlama krizleri yaşıyorsunuz. Bu ağlamaların ardından, kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Fakat yersiz ve zamansız yaşanan bu ruh hali, birikimlerinizin bir sonucu. Geçmişi bir noktada bıraksanız da etkileri hala devam etmekte. Kendinize bunu yapmayın ve daha sağlıklı olmak için adım atın.

  Hayatınızda ters giden şeyler için korkmayın, sonuçta bazı şeylerin kıymetini anlamak için bazen kaybetmek gerekir. Sizde yaşadığınız ufak bir kaza ile bunun daha çok farkına varmışsınız. Artık hayatı daha fazla önemsemek yerine, kendinizi önemsemeyi öğrenmişsiniz.

  Daha Fazla Kaynak:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.