İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.570 kez okundu.

İkizler burcu kadını dediğimiz an aklımıza ilk gelecek şey zeka, özgür ruh ve anlaşılmazlık olmalıdır. Bu nedendendir ki çoğu yalnız kadın onlardan çıkıyor. Anlaşılmazlık derken gerçekten bir anları bir anlarını tutmaz. Hafif bir dengesiz ruh hali vardır. Fakat hayatınızda ki en sıkı dostlar onlar çıkabilir.

Oğlak burcu erkeği, egosundan, bilmişliğinden ödün vermez. Her şeyi bilemez elbet ama bunu ona kabul ettiremezsiniz. Kuralları vardır ve dışına çıkmalarını teklif dahi etmeyiniz.

İki burç bir araya geldikleri zaman elektriği kilometrelerce uzaktan alabilirsiniz. Fakat bu elektrik çok nadir olumlu olabilir. Çünkü tamamen zıt karakterlerdedir iki burç. Eğer ikizler burcu kadını bir şeyi istiyorsa hemen olsun isterler, sabırsız ve aceleci davranırlar. Oğlak burcu erkeği ise önce düşünmelidir, planını yapmalıdır. Sürprizlerle karşılaşmayı pek istemezler çünkü. Sabırsız olan ikizlere ayak uyduramaz oğlaklar. Aynı zamanda bu kuralcılık ikizler kadınını sıkar.

İkizler eğlencelidir ama bu sürekli olan bir durum olduğunda oğlak huzurlu hissetmez ve bu durumda oğlak burcu erkeğini sıkar. Her iki burç dominant karakterler olabilirler. Doğal olarak iki tarafın baskın olması pek alışılmış bir durum değildir ve ilişkiye başlanırsa biteceğine garanti gibi bakılır.

İlgiyi seven ikizler, önceliği iş olan bir oğlak ile karşı karşıya kalmışsa ilgisizlikten şikayet edebilir. Oğlak burcu erkeği genelde iş kolik olduğu bilinir fakat ikizler burcu kadını eğer severek yaptığı bir işi varsa o da aynı şekilde ilgisinin çoğunu işe verir ve ilişkilerine yeterli zamanı ayırmayabilir.

Çok zor beğenen ikizler eğer bir oğlak erkeğini beğenmişse gerçekten tutkulu bir ilişki örneği göreceksiniz demektir. Nitekim oğlak burcu erkeği mükemmeliyetçi yapısıyla ikizler burcu kadınlarının cazibesine kapılabilir. Çekici olurlar ikizler burcu kadınları. Yerinde kullanırlar bu cazibelerini ve flörtüz durumları çok severler. Fakat gerçek hisleri olmadan hiç kimseyi kabullenemezler kolay kolay. Oğlak burcu erkeğinin flörtüz olduğunu söylemeyiz. Aşık oldukları insanlarla birlikte görünmek, anılmak isterler. Öyle her gelene kalplerini açmazlar. Yani bir ikizler burcu kadını ile oğlak burcu erkeği aradaki çekimi inkar etmez, inatlarına yenik düşmezlerse heyecanlı bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır.  Uzun süreli ilişki örnekleri çok az olsa da yükselen burçlara bakmaktan zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

İkizler burcu kadını ile oğlak burcu erkeği, özellikle sosyal ortamlarda birbirleri ile müthiş bir uyum sergilemekte fakat ev ortamında aynı ahengi yakalayamamaktadırlar. Oğlak burcu erkeği ne denli tertipli düzenli ise ikizler burcu kadını da temiz olmasına rağmen o denli dağınık ve vurdumduymazdır. Birlikte vakit geçirdikleri çoğu zamanda fikir ayrılıklarına düşerler. İkizler burcu kadını fikirlerinde sabit ve de sınırları içerisinden çıkamayan bir karaktere sahiptir. Ancak oğlak burcu erkeği oldukça geniş görüşlü , yargısız ve eleştirisiz bir yaşam tarzı benimsemiştir.

İkizler burcu kadını evine, ailesine, sevdiklerine inanılmaz bir bağlılık içerisindedir. Bu yönü ile oğlak burcu erkeği ile birbirlerini tamamlamaktadırlar. Bu iki burç bir ilişkiye başlamış ya da başlayacaksa, ilişkiyi maddi yönden ayakta tutan taraf ikizler burcu kadını, manevi olarak ayakta tutacak taraf ise oğlak burcu erkeği olacaktır. Nitekim kadının azmi ile erkeğin sabrı birleşerek ilişkinin devamı sağlanabilir. Fakat aşklarının uzun süreceğini söylemek oldukça zordur. Bu iki burç zıt kutuplarda olduğundan oğlak burcu erkeğinin sabrı ikizler burcu kadınının çenesine yetmeyebilir. Kırılgan bir yapıya sahip olan ikizler burcu kadını, içine atmak yerine tüm duygusallığını ulu orta yaşar. Bu iki burç, aşi ilişkisinde başarısız olmalarına rağmen dostane ilişkilerinde ve de ticari ilişkilerde başarıdan başarıya koşarlar. İkizler burcu kadını muazzam bir teknik zekaya sahipken oğlak burcu erkeği sanatsal yeteneklere sahiptir. Aile ortamında bireyler arası dengeyi sağlamayı başarırlar fakat mevzu karşılıklı iletişim ve paylaşım olunca ilişkilerini dengede tutamazlar.

İkizler burcu ile oğlak burcu uyumu, ikizler burcu kadını özgürlüğüne düşkün olan ve ciddi ilişkilere pek gelemeyen bir kadındır. Oğlak erkeği ise iş hayatında oldukça başarılı, çalışmayı seven ve her zaman geleneklerini takip edip o şekilde yaşayan bir erkektir. İşte bu kadın ve erkek birbirlerinden o kadar farklı karakterlere sahiplerdir ki anlaşmaları çok zordur. Fakat her şeye rağmen olur da bu ikili birbirlerini anlamayı tercih eder ise oldukça güzel bir ilişkiyi ortaya çıkarmayı başarabilir. Çünkü bu ikili aşk hayatlarında ne istedikleri çok iyi bir şekilde bildiklerinden dolayı beraberlikleri sırasından bu durumdan yararlanarak sorun çekmeyeceklerdir. Özellikle bu ikili cinsel hayattan bakıldığı zaman birbirlerine karşı oldukça tutku dolu yaklaşımlarda bulunurlar. Bu durumu fark ettikten sonra normal zamanlarda da renkli günlere şahit olabileceklerini anlarlar.

İkizler burcu kadını fazla sosyal bir hayata sahip olduğundan dolayı, oğlak erkeğinin hal ve hareketlerini görünce şaşkına döner. Çünkü bu erkek onun alışkın olduğu gibi değil tam aksine oldukça iş kolik bir özelliğe sahiptir. İşte hal böyle olunca zıtlıklar ortaya çıkar. Oğlak erkeği bu kadının fazla sosyal hayat meraklısı olduğunu düşünür iken, ikizler burcu kadını bu adamın fazla iş kolik bir hayata sahip olduğunu düşünür. Her iki tarafta bu düşünceye sahip olduğu sürece birbirlerini anlamakta zorluk çekerler ve daha çok sürekli tartışma içerisinde yer alırlar. Bu sebepten dolayı ilişki oldukça zor bir yola sahiptir. Fakat bu ikili birbirini çok sever ve fedakarlıkta bulunup birbirini anlamaya ve hak vermeye yanaşır ise güzel günleri peşinden getirmeyi de başarabilir.

Oğlak burcu erkeği dış görünüşlü ve güçlü duruşu ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. İşte bunu gören ikizler burcu kadını bu erkekten direk olarak etkilenecektir ve peşinden gidip onu tavlamak için türlü türlü yollara başvuracaktır.Bu ikili arasında yer alan ilişki çok değişik bir ilişki olacaktır. Dikkatleri üzerine çekmek dediğimiz kelime tam bu ilişkiye uygun olan bir cümle olacaktır sanırım…

Oğlak burcuna sahip olan erkekler daha çok ağı başlı olan hareketleri ile bilinmektedir. İşte böyle bir durumda ilişkinin ilerlemesi için ilk adım bu erkeklere düşmektedir. Eğer ki bu erkekler biraz kendinden ödün verip, oldukça renkli bir hayata sahip olan ikizler kadınına ayak uydurmayı başarır ise kendisini bambaşka olan rengarenk bir dünyanın içerisinde bulacaktır. İşte bu esnada aralarında yer alan uyumu yakalayabilirler ise, oldukça farklı ve tutku dolu bir ilişkiyi ortaya çıkarmayı başaracaklardır. Fakat her şeye rağmen oğlak burcu erkeğinin katı düşünceleri ve kuralları yok olmayacaktır.

İkizler kadını ile oğlak erkeği hayatı, ikizler burcuna sahip olan kadın hayatı boyunca hiçbir zaman hareketli olan hayatından vazgeçmek istemeyecek ve hatta vazgeçmeyecektir. Böyle bir durum sonucunda ise, aradan bir süre geçtikten sonra bu erkek ile aralarında sürtüşmeler meydana gelecektir ve ikizler kadını bu rahat ve kural dolu hayata daha fazla dayanamayıp yollarını ayırmayı tercih edecektir. İşte en çok bu sebepten dolayı aralarında yer alan ilişkinin çok uzun bir süre boyunca devam edeceğini söyleyemeyiz. Çünkü her açıdan dolayı her iki tarafta hayata çok farklı olan pencerelerden bakmaktadır. Hal böyle olunca da bir süre sonra ortaya ciddi olan tartışmalar gelmektedir ve buda bir süre sonra ayrılığın doğru bir karar olduğunu kişilere göstermektedir. Bu durum çoğu kişi açısından böyle olsa dahi, istisnalara göz attığımız zaman bazı kişilerin uyumlu bir şekilde ilişkiyi yürütebildiklerini de görmekteyiz.

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Genel olarak hava grubuna mensup ikizler burcu ile toprak grubuna mensup oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman sakin, kimi zaman da oldukça aşk dolu bir ilişki olabilir. İkizler genelde dengesiz bir burç olarak anılır, ancak bu durumdan sıkıldığında, oğlak burcuna kendini teslim edebilir. Oğlak burcu, ömrü boyunca ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağını bilmelidir. Oğlak burcu toprak grubuna mensup olmasından dolayı kararlı ve istikrarlı olmak önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini ve çalışma hayatını sever, iş hayatında her daim istikrarlı ve disiplinli olmasını da sever.

İkizler ise çoğu zaman gerçekçilikten uzak bir ortam yaşar. Bu huyu ile oğlağı çok sıkabilir. Sosyal ve kültürel konular da ikizler için çok önemlidir. Bunun aksine, oğlak burcu ise kafa dinlemeyi yani sakinliği sever. İkizler, arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. Ancak oğlak burcu evde takılmayı sever. İki burç da birbirlerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Genel anlamda, oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. İkizler burcunun çift karakterli olması, oğlak burcunu zorlayacaktır.

Bu durum oğlak burcunu çoğu zaman rahatsız eder ve kaçmasına neden olabilir. Bu yüzden iki tarafın da uzun soluklu bir ilişki yaşayabilmeleri adına otokontrollerini sağlamaları gerekmektedir. Oğlak bir duruma kızdığı zaman asla geri dönüşü olmaz. İkizler burcu ise hayatı hiçbir zaman ciddiye almaz ve problemlerinden kaçmaya çalışır. Genelde iki taraf arasında kavga yaşandığında geri çekilen taraf ikizler olacaktır. Ancak ikizler sustuğu vakit oğlak sakinleşecek ve kırdığı ikizler burcunun hemen kalbini almaya çalışacaktır. Uzun bir birliktelik için ikizlerin her zaman sabırlı olması ve oğlak burcunun güvenini kazanması gerekmektedir. İkizler burcu bir oraya bir buraya koşturmaktan hoşlanır, arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmekten çok büyük keyif alır. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

İkizler ve Oğlak Aşk Uyumu

İkizler ve oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler daima sevimli, dışa dönük, konuşkan ve zekidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Oğlak burcu aynı zamanda çok fedakardır ve aşık olduğunda sevdiği için yapmayacağı şey yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Oğlak aşık olunca sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Oğlak çok güvenilir biridir ve ikizlerin ihtiyaç duyduğu güven ve sadakat duygusunu davranışlarıyla tatmin eder. Oğlak, sabırlı ve güçlüdür. O, para kazanmaktan ve biriktirmekten iyi anlar. Toprak grubu burçları, sorumluluk sahibidir ve sorumluluklarını her zaman yerine getirir. Uçarı olan ikizleri, oğlak burcunun karamsar ve gerçekçi tutum sergilemesi biraz sıkabilir. Bu durumda hayattan zevk alamaz hale gelir ve bunalıma sürüklenebilir.

İkizler, özgürlüğüne düşkün bir burç olarak oğlak burcunun kıskançlığından özgürlüğünün kısıtlanmış olduğunu hisseder ve mutsuz olur. Eğer ikizler ve oğlak arasındaki aşk yeterince kuvvetliyse bu ilişki uzun solukta devam edebilir. Aksi taktirde zor bir ilişki olacaktır. Oğlak kendine özel kişiliği ile ikizler burcunun gönlünü fethedebilir. Oğlak burcu kadınının özgüvenli oluşu, karakterlerinin kendine özgü ve oturaklı olması onu diğer kadınlardan farklı kılmıştır. Aşk hayatında, bu iki burç kalpleri sıcak ve sevdiklerine oldukça sadakatlidirler. Aşk hayatında birlikte oldukları kişilerle gayet iyi bir ilişki sürecine girmektedir. İki burcun aşk uyumu, genel itibariyle bazen iyiyken bazen de kötü bir durum sergileyebilir. Değişken hallere tahammül toleransları farklı olduğundan birbirleri ile uyumları da gayet zordur. Bu iki burcun uyumsuz halleri onlar için iyi bir ilişki gerçekleştiremez.

İkizler ve Oğlak Evlilik Uyumu

İkili bir araya geldikleri zaman aralarında oluşan etkileşimi hissetmemek mümkün değildir ancak bu bahsedilen etkileşim her zaman olumlu anlamda olmayabilir. Genel özellikleri göz önüne alındığında bu iki burcun zıt karakterler olduğunu ve anlaşamayacaklarını söylemek mümkündür. Fakat aşkları çok kuvvetli ve birbirlerine bağlılıkları yüksekse özverili oldukları sürece bu zıtlıklarını bir avantaja çevirebilir, uzun soluklu bir ilişki ve mutlu bir evliliklerinin olmasını sağlayabilirler.

Birbirlerinden Etkilenmeleri İçin Çok Sebepleri Vardır!

İkizler kadının ilişkilerinde ve buna bağlı olarak evliliğinde çok seçici olduğu bilinen bir gerçektir, karşısındaki kararlı, çalışkan, ne istediğini bilen ve güçlü Oğlak erkeğinden etkilenir ve onu gerçekten severse çok tutkulu bir ilişkilerinin olması kaçınılmazdır. Ayrıca, Oğlak erkeği partneri için sürekli çözülmesi gereken bir bilmece gibidir. Bu nedenle İkizler kadınının hayatına heyecan katar ve bu heyecan hayatında çok önemli bir noktadır. İkizler kadını heyecanın olduğu yerde bulunmak ister ve evliliğinde böyle bir heyecanın bulunması onu etkileyen bir şey olacaktır.

Oğlak erkeği için zeka çok önemlidir. İkizler kadınından etkilenmesinin en büyük nedenlerinden birisi de onun pratik ve her şeyi kavrayabilen bir zekaya sahip olmasıdır. Evlilikleri boyunca İkizlerin zekasına içten içe hayran olacak ve bu onu etkileyecek, davranışlarına yansıyacaktır. Bunun farkına varan İkizler kadını ise bu durumdan oldukça memnun kalacaktır.

İkizlerin Aşkı

İkizler kadını çok seçici ve aşık olması zor bir karakterdir fakat karşısındakine aşık olduğunda onu mutlu etmek için her şeyi yapar, karşısındakine özel hissettirir ve onu onurlandırır. Bu durum Oğlak erkeğinin gözünden kaçmaz ve onu çok mutlu eder. Bunu karşılıksız bırakmaz, nasıl davranması gerektiğini iyi bilir ve ona göre davranır. Kısacası bu ilişkide derin bir sevgi her şeyin anahtarı olabilir!

Sosyal Uyumları Çok Yüksektir!

Oğlak erkeği zeki ve farklı esprileri ile partnerini güldürecek ve  her seferinde etkileyecektir. Oğlak erkeği ise karşısında bu esprileri anlayan bir kadın olmasından çok mutlu olacaktır. İkisi de eğlenceli ve komik oldukları için sosyal çevrelerde çok sevilen bir çift olacak ve sosyal ortamlarda birbirleri ile çok eğleneceklerdir. Ayrıca birbirlerinin sosyal çevreleriyle iyi anlaşacak ve hep birlikte olmaktan keyif alacaklardır. Özellikle çevresi geniş olan İkizler kadını için partnerinin kendi sosyal çevresi ile ilgili ve mutlu olması onu çok mutlu edecektir. Bu durum evliliklerini eğlenceli bir hale getirecektir.

Aileye Düşkünlükleri Onları Aynı Paydada Buluşturacaktır!

Aileye ve sevdiklerine çok önem verdikleri için bu konuda uyuşacak ve birbirlerini tamamlayacaklardır. Bu nedenle ailevi konularda her zaman birbirlerini dinleyecek, anlayacak ve destek olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Evliliklerinde her iki burcun insanı da karşı tarafın ailesine saygı duyacak ve iyi anlaşmak için çabalayacaklardır. Bu da bu konuda sorun yaşamalarını engelleyecek ve birbirlerine olan saygı ve sevgilerinin artmasına sebep olacaktır.

Mantık ve Duygusallıkta Uyumlu Bir Çift!

Ne kadar mantıklı olmaları ile çok fazla anılsalar da Oğlak burcu erkeğinin duygusallığı da ağır basan bir yönüdür. İkizler kadını da duygusallığı baskın bir burç olduğundan bu konuda bir ahenk sağlayarak güzel bir uyum yakalayabilirler. Aynı zamanda İkizler kadını mantıklı olma yönünden partnerine ayak uydurabilen bir kadındır ve bu da partnerini hoşnut edecektir. İki burcun mantık ve duygusallığa bakış açısı aynıdır. Gerektiğinde duygusal gerektiğinde mantıklı yaklaşabilen bu iki burç, genellikle hayata aynı açıdan bakmayı başarabileceklerdir.

Maddiyatta Sorun Yaşamazlar!

Para kazanmakta başarılı, maddiyata ve para biriktirmeye ilgili olan Oğlak erkeği için partneri oldukça idealdir. Çünkü ikizler kadını da parasını yönetmeyi çok iyi bilmektedir bu yönü, partneri için etkileyici olacak ve bu konuda iyi anlaşacaklardır. Bundan dolayı, evliliklerinde parasal açıdan sorun yaşama ihtimalleri çok düşük olacaktır.

Oğlak Burcu Aradığı Neşeyi Bulacaktır!

Oğlak erkeği her ne kadar sakin ve oturaklı bir yapıya sahip olsa da, hayatında mutluluk ve neşeyi arayan bir burçtur. Neşeli, eğlenceli oluşuyla nam salmış İkizler kadını, partnerinin hayatına neşeyi getirecek, ona aradığı neşeyi sağlayacak ve Oğlak erkeği bu durumdan çok etkilenecektir.

Sadece Eş Değil Çok Yakın Arkadaştırlar!

Bu iki burcun insanı, birlikte vakit geçirmekten, konudan konuya atlayarak saatlerce sohbet etmekten çok hoşlanırlar. Oğlak erkeğinin sorun çözücülüğü, mantıklı oluşu ve dinleyiciliği ile partnerinin hoş sohbeti ve zekice fikirleri birleşir, kaliteli vakit geçirirler. İkili birbirlerini dinler ve sıkıntılarını paylaşırlar, evlilikte sadece karı-koca olmaz aynı zamanda birbirini seven çok yakın arkadaşlar olurlar, bu da ilişkileri için çok büyük bir artıdır.

İlişkide Güvenin Adresi!

Oğlak erkeği güvenilecek bir karaktere sahiptir. İkizler burcu kadını ilişkisinde karşı tarafa güvenmek ister ve partneri bu istek için biçilmiş kaftandır. İkizler kadınına istediği güveni sağlayabilir ve onu bu konuda rahatlatabilir. Oğlak burcu da aynı şekilde partnerine güveniyorsa bu ilişkide güven ile alakalı bir sorunun yaşanması oldukça zorlaşır.

Birbirlerinin Başarılarıyla Gururlanan Çift!

Oğlak erkeği hayatındaki kadının akıllı, başarılı ve çalışkan olmasını ister. Böyle birini bulduğunda ise onunla her ortamda övünecek ve gurur duyacaktır. Entelektüel, çalışkan ve başarılı İkizler kadını için partnerinin bu isteğini karşılamak hiçte zor olmayacaktır ve kendisi ile bu kadar gurur duyan biri ile birlikte olmak onu ilişkisinde mutlu edecektir.

Konuşan ve Dinleyen İki Taraf!

İkizler kadını konuşmaktan ve fikir alışverişi yapmaktan çok hoşlanır. Oğlak erkeği ise gerektiğinde konuşan genellikle karşısındakini dinleyen olmayı tercih eder. İkizler kadını ilişkinin başlarında bundan rahatsızlık duysa da Oğlak erkeğini tanıdığında bu durumun, onun özelliği olduğunu ve kendisine özellikle yapmadığını fark edecek hatta karşısında kendisini her zaman dinleyen bir insan olduğu için keyif alacaktır. Bu nedenle bu evlilikte konuşmayı çok seven İkizler kadını ve dinlemeyi çok seven Oğlak erkeği olduğu için onlar için anlaşmak çok kolay olacaktır.

Zıt Kutuplar Birbirini Çeker!

Bu evlilikte, tarafların birbirinden farklı olduğu düşünülse de birbirlerine olan sevgi ve saygıları fazla ise bu farklılıklar birbirleri için etkileyici bir hale dönüşebilir. İkilinin farklılıkları sayesinde yakınlaşır ve aralarındaki sevgi bağı farklılıklar sayesinde artar. Birbirlerini anlamak, keşfetmek isteyecekler ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar bile!

Öğretici Bir Evlilik!

Her ne kadar Oğlak erkeği, partnerinin bazı anlarda sabırsız olmasından şikayetçi olsa da ve bu konudan dolayı sorunlar yaşansa da bu konuda Oğlak erkeğinin iyi tutumu ve partnerinin anlayışı birleştiğinde İkizler kadını sabırsızlığını törpüleyerek sabırlı olmayı öğrenebilir. Bu da kişisel hayatı için bile iyi bir adım olabilir.

Zorlu Ev Ortamı

Sosyal ortamlardaki uyumlarına karşın, ev ortamında aynı dengeyi sağlamaları zordur. İkizler burcu dağınık ya da pis değildir ancak partnerinin son derece titiz ve düzenli hayatına adapte olması zor olabilir ve bu durum ilişkileri için yorucu olabilir. İki tarafında fedakarlık yapması ve birbirlerinin alışkanlık ve isteklerine değer vererek yaşaması gerekmektedir. Aksi takdirde aynı evde yaşamak bu ikili için zor bir durum haline gelecektir.

Özgürlük Çatışması

Evlilikte koruyucu olan Oğlak erkeği bu durumu abartırsa hareketli ve özgürlüğüne düşkün partneri ile zıtlaşmasına ve ikilinin sorunlar yaşamasına sebep olacaktır. Baskı ve kısıtlamalar İkizler kadınını zorlayacak, onu ilişkisinde mutsuz edecektir. Oğlak erkeği bu durumdan kaçınmalıdır, saygı gösterdiği takdirde bu partnerinin ilgisini çekecek, onu etkileyecek ve ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

Kararlı ve Kararsız Birlikteliği

Oğlak erkeği ne istediğini bilen kararlı bir karaktere sahiptir ve partneri de başta bundan etkilenmiştir ve etkilenmesinin sebebi kendinin kolay karar vermeyi çok da başaramıyor oluşundandır. Bu nedenle İkizler kadının bu kararsız yapısı partnerini rahatsız edebilir ve evlilikte sorunlara neden olabilir.

Sakin Bir Yaşam mı Enerjik Bir Yaşam mı?

Daha çok sakin ve huzurlu bir yaşamı tercih eden Oğlak erkeği için partneri fazla enerjik ve deli dolu gelebilir. Bu nedenden dolayı Oğlak burcu evde vakit geçirmek ya da sakin aktiviteler yapmak isterken İkizler kadını daha hareketli ve eğlenceli etkinliklerde bulunmak isteyecektir. İkilinin birbirlerinin zevklerine saygı göstermeleri ve birbirleri için fedakarlık yapmaları gerekecektir. Aksi takdirde büyük anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşayabilirler.

Anı Yaşa ya da Plan Yap!

İkizler kadını hayatının çoğu noktasında bir şeye çok heveslendiğinde onu hemen yapmayı istemektedir ve bu konuda sabırsız olabilmektedir. Oğlak erkeği ise doğaçlama bir yaşam sevmez, bir şeyi çok istese bile bunun üzerine düşünmeyi, planlamayı ve daha sağlam adımlar atmayı sever. Bu nedenle İkizler kadınının bu özelliği ve sabırsızlığı onu kızdırabilir ve ikiliyi tartışmalara sürükleyebilir.

Ani Patlamalar

Oğlak erkeği duygusallığının ardında sert ve ters davranan birini barındırır. Çok sinirlendiğinde kendisini zapt etmekte zorlanır, bu genellikle aniden olur ve karşı tarafın kalbini kırabilir. İkizler kadını ise bu durumunda karşısında sakinliğini koruyabilen bir yapıya bürünemez ve olaylar bu noktaya geldiğinde bu iki burç arasında şiddetli kavgalar yaşanır. Özellikle Oğlak erkeği olmak üzere, iki burcun insanının da sinirlerine, söylediklerine ve yaptıklarına hakim olması gerekmektedir.

İki Baskın Karakter!

Oğlak erkeği her konuda en önde olmak ve her şeyi yönetme isteğine sahip bir burçtur. Bu durum başkalarını çok rahatsız etmese de aynı kendisi gibi liderlik özelliği taşıyan İkizler kadını ile birlikte olduğunda işler bambaşka bir boyuta taşınır. İkisi de her konuda baskın olmak isteyen taraf olacaktır, bu da evlilikleri için çok yorucu ve kavgalara neden olan bir hal alabilir. İki tarafın da bu özelliğini törpülemesi evliliklerinin sağlıklı ilerlemesi açısından büyük önem taşır.

Hayalperest ve Gerçekçi Çatışması

İkizler kadını hayal kurmaktan çok hoşlanır. Hatta zaman zaman hayal dünyasında düşlediklerini gerçek dünyaya uydurmak için çabalar. Oğlak ise tam tersi, mantık dışı olan her şeyi reddeder, her konunun mantık çerçevesinde olması gerektiğine inanır. Bu nedenle eşinin bu hayalperest isteklerini ciddiye almayabilir ve bu durum ikizler kadınını kırabilir. Bu hayalperestlik ve gerçeklik çatışması ikili arasında bazı anlaşmazlıklara sebep olabilir.

İkizler Kadınının Öngörülemezliği

Oğlak erkeğinin olumsuz özellikleri olsa da bunların nerede ortaya çıkacağı eşi tarafından tahmin edilebilir niteliktedir. Fakat İkizler kadını farklı ruh halleri ve değişken özellikleri nedeniyle öngörülemez olabilir, başka zaman kızmadığı bir şeye gün gelir kızabilir ya da şimdi alındığı bir şeye ilerle alınmayacak olabilir. Bu da rutin hayatı seven ve değişiklerden pek haz etmeyen Oğlak erkeği açısından yorucu ve rahatsız edici olabilir.

İşkolik Oğlak

Oğlak erkeği için iş hayatı ve kariyer hedefleri her zaman ilk sırada gelmektedir. Çok çalışır ve zamanının çoğunu işlerine ayırır. Bu özellik İkizler kadınına fazla gelebilir, kendisi ile ilgilenilmediğini ve önemsenmediğini düşünebilir. Oğlak erkeği bunu anlamayabilir çünkü onun göre herkes için bu böyle olmalıdır ve yanlış bir şey yapmadığını düşünür. Bu durum da evlilikte sorunlara ön ayak olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git