İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.204 kez okundu.

İkizler burcu kadını dediğimiz an aklımıza ilk gelecek şey zeka, özgür ruh ve anlaşılmazlık olmalıdır. Bu nedendendir ki çoğu yalnız kadın onlardan çıkıyor. Anlaşılmazlık derken gerçekten bir anları bir anlarını tutmaz. Hafif bir dengesiz ruh hali vardır. Fakat hayatınızda ki en sıkı dostlar onlar çıkabilir.

Oğlak burcu erkeği, egosundan, bilmişliğinden ödün vermez. Her şeyi bilemez elbet ama bunu ona kabul ettiremezsiniz. Kuralları vardır ve dışına çıkmalarını teklif dahi etmeyiniz.

İki burç bir araya geldikleri zaman elektriği kilometrelerce uzaktan alabilirsiniz. Fakat bu elektrik çok nadir olumlu olabilir. Çünkü tamamen zıt karakterlerdedir iki burç. Eğer ikizler burcu kadını bir şeyi istiyorsa hemen olsun isterler, sabırsız ve aceleci davranırlar. Oğlak burcu erkeği ise önce düşünmelidir, planını yapmalıdır. Sürprizlerle karşılaşmayı pek istemezler çünkü. Sabırsız olan ikizlere ayak uyduramaz oğlaklar. Aynı zamanda bu kuralcılık ikizler kadınını sıkar.

İkizler eğlencelidir ama bu sürekli olan bir durum olduğunda oğlak huzurlu hissetmez ve bu durumda oğlak burcu erkeğini sıkar. Her iki burç dominant karakterler olabilirler. Doğal olarak iki tarafın baskın olması pek alışılmış bir durum değildir ve ilişkiye başlanırsa biteceğine garanti gibi bakılır.

İlgiyi seven ikizler, önceliği iş olan bir oğlak ile karşı karşıya kalmışsa ilgisizlikten şikayet edebilir. Oğlak burcu erkeği genelde iş kolik olduğu bilinir fakat ikizler burcu kadını eğer severek yaptığı bir işi varsa o da aynı şekilde ilgisinin çoğunu işe verir ve ilişkilerine yeterli zamanı ayırmayabilir.

Çok zor beğenen ikizler eğer bir oğlak erkeğini beğenmişse gerçekten tutkulu bir ilişki örneği göreceksiniz demektir. Nitekim oğlak burcu erkeği mükemmeliyetçi yapısıyla ikizler burcu kadınlarının cazibesine kapılabilir. Çekici olurlar ikizler burcu kadınları. Yerinde kullanırlar bu cazibelerini ve flörtüz durumları çok severler. Fakat gerçek hisleri olmadan hiç kimseyi kabullenemezler kolay kolay. Oğlak burcu erkeğinin flörtüz olduğunu söylemeyiz. Aşık oldukları insanlarla birlikte görünmek, anılmak isterler. Öyle her gelene kalplerini açmazlar. Yani bir ikizler burcu kadını ile oğlak burcu erkeği aradaki çekimi inkar etmez, inatlarına yenik düşmezlerse heyecanlı bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır.  Uzun süreli ilişki örnekleri çok az olsa da yükselen burçlara bakmaktan zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

İkizler burcu kadını ile oğlak burcu erkeği, özellikle sosyal ortamlarda birbirleri ile müthiş bir uyum sergilemekte fakat ev ortamında aynı ahengi yakalayamamaktadırlar. Oğlak burcu erkeği ne denli tertipli düzenli ise ikizler burcu kadını da temiz olmasına rağmen o denli dağınık ve vurdumduymazdır. Birlikte vakit geçirdikleri çoğu zamanda fikir ayrılıklarına düşerler. İkizler burcu kadını fikirlerinde sabit ve de sınırları içerisinden çıkamayan bir karaktere sahiptir. Ancak oğlak burcu erkeği oldukça geniş görüşlü , yargısız ve eleştirisiz bir yaşam tarzı benimsemiştir.

İkizler burcu kadını evine, ailesine, sevdiklerine inanılmaz bir bağlılık içerisindedir. Bu yönü ile oğlak burcu erkeği ile birbirlerini tamamlamaktadırlar. Bu iki burç bir ilişkiye başlamış ya da başlayacaksa, ilişkiyi maddi yönden ayakta tutan taraf ikizler burcu kadını, manevi olarak ayakta tutacak taraf ise oğlak burcu erkeği olacaktır. Nitekim kadının azmi ile erkeğin sabrı birleşerek ilişkinin devamı sağlanabilir. Fakat aşklarının uzun süreceğini söylemek oldukça zordur. Bu iki burç zıt kutuplarda olduğundan oğlak burcu erkeğinin sabrı ikizler burcu kadınının çenesine yetmeyebilir. Kırılgan bir yapıya sahip olan ikizler burcu kadını, içine atmak yerine tüm duygusallığını ulu orta yaşar. Bu iki burç, aşi ilişkisinde başarısız olmalarına rağmen dostane ilişkilerinde ve de ticari ilişkilerde başarıdan başarıya koşarlar. İkizler burcu kadını muazzam bir teknik zekaya sahipken oğlak burcu erkeği sanatsal yeteneklere sahiptir. Aile ortamında bireyler arası dengeyi sağlamayı başarırlar fakat mevzu karşılıklı iletişim ve paylaşım olunca ilişkilerini dengede tutamazlar.

İkizler burcu ile oğlak burcu uyumu, ikizler burcu kadını özgürlüğüne düşkün olan ve ciddi ilişkilere pek gelemeyen bir kadındır. Oğlak erkeği ise iş hayatında oldukça başarılı, çalışmayı seven ve her zaman geleneklerini takip edip o şekilde yaşayan bir erkektir. İşte bu kadın ve erkek birbirlerinden o kadar farklı karakterlere sahiplerdir ki anlaşmaları çok zordur. Fakat her şeye rağmen olur da bu ikili birbirlerini anlamayı tercih eder ise oldukça güzel bir ilişkiyi ortaya çıkarmayı başarabilir. Çünkü bu ikili aşk hayatlarında ne istedikleri çok iyi bir şekilde bildiklerinden dolayı beraberlikleri sırasından bu durumdan yararlanarak sorun çekmeyeceklerdir. Özellikle bu ikili cinsel hayattan bakıldığı zaman birbirlerine karşı oldukça tutku dolu yaklaşımlarda bulunurlar. Bu durumu fark ettikten sonra normal zamanlarda da renkli günlere şahit olabileceklerini anlarlar.

İkizler burcu kadını fazla sosyal bir hayata sahip olduğundan dolayı, oğlak erkeğinin hal ve hareketlerini görünce şaşkına döner. Çünkü bu erkek onun alışkın olduğu gibi değil tam aksine oldukça iş kolik bir özelliğe sahiptir. İşte hal böyle olunca zıtlıklar ortaya çıkar. Oğlak erkeği bu kadının fazla sosyal hayat meraklısı olduğunu düşünür iken, ikizler burcu kadını bu adamın fazla iş kolik bir hayata sahip olduğunu düşünür. Her iki tarafta bu düşünceye sahip olduğu sürece birbirlerini anlamakta zorluk çekerler ve daha çok sürekli tartışma içerisinde yer alırlar. Bu sebepten dolayı ilişki oldukça zor bir yola sahiptir. Fakat bu ikili birbirini çok sever ve fedakarlıkta bulunup birbirini anlamaya ve hak vermeye yanaşır ise güzel günleri peşinden getirmeyi de başarabilir.

Oğlak burcu erkeği dış görünüşlü ve güçlü duruşu ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. İşte bunu gören ikizler burcu kadını bu erkekten direk olarak etkilenecektir ve peşinden gidip onu tavlamak için türlü türlü yollara başvuracaktır.Bu ikili arasında yer alan ilişki çok değişik bir ilişki olacaktır. Dikkatleri üzerine çekmek dediğimiz kelime tam bu ilişkiye uygun olan bir cümle olacaktır sanırım…

Oğlak burcuna sahip olan erkekler daha çok ağı başlı olan hareketleri ile bilinmektedir. İşte böyle bir durumda ilişkinin ilerlemesi için ilk adım bu erkeklere düşmektedir. Eğer ki bu erkekler biraz kendinden ödün verip, oldukça renkli bir hayata sahip olan ikizler kadınına ayak uydurmayı başarır ise kendisini bambaşka olan rengarenk bir dünyanın içerisinde bulacaktır. İşte bu esnada aralarında yer alan uyumu yakalayabilirler ise, oldukça farklı ve tutku dolu bir ilişkiyi ortaya çıkarmayı başaracaklardır. Fakat her şeye rağmen oğlak burcu erkeğinin katı düşünceleri ve kuralları yok olmayacaktır.

İkizler kadını ile oğlak erkeği hayatı, ikizler burcuna sahip olan kadın hayatı boyunca hiçbir zaman hareketli olan hayatından vazgeçmek istemeyecek ve hatta vazgeçmeyecektir. Böyle bir durum sonucunda ise, aradan bir süre geçtikten sonra bu erkek ile aralarında sürtüşmeler meydana gelecektir ve ikizler kadını bu rahat ve kural dolu hayata daha fazla dayanamayıp yollarını ayırmayı tercih edecektir. İşte en çok bu sebepten dolayı aralarında yer alan ilişkinin çok uzun bir süre boyunca devam edeceğini söyleyemeyiz. Çünkü her açıdan dolayı her iki tarafta hayata çok farklı olan pencerelerden bakmaktadır. Hal böyle olunca da bir süre sonra ortaya ciddi olan tartışmalar gelmektedir ve buda bir süre sonra ayrılığın doğru bir karar olduğunu kişilere göstermektedir. Bu durum çoğu kişi açısından böyle olsa dahi, istisnalara göz attığımız zaman bazı kişilerin uyumlu bir şekilde ilişkiyi yürütebildiklerini de görmekteyiz.

ikizler-burcu-kadini-ile-oglak-burcu-erkegi-uyumu

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Genel olarak hava grubuna mensup ikizler burcu ile toprak grubuna mensup oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman sakin, kimi zaman da oldukça aşk dolu bir ilişki olabilir. İkizler genelde dengesiz bir burç olarak anılır, ancak bu durumdan sıkıldığında, oğlak burcuna kendini teslim edebilir. Oğlak burcu, ömrü boyunca ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağını bilmelidir. Oğlak burcu toprak grubuna mensup olmasından dolayı kararlı ve istikrarlı olmak önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini ve çalışma hayatını sever, iş hayatında her daim istikrarlı ve disiplinli olmasını da sever.

İkizler ise çoğu zaman gerçekçilikten uzak bir ortam yaşar. O uçarılıklarıyla oğlağı çok sıkabilir. Sosyal ve kültürel konular da ikizler için çok önemlidir. Bunun aksine, oğlak burcu ise kafa dinlemeyi yani sakinliği sever. İkizler, arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. Ancak oğlak burcu evde takılmayı sever. İki burç da birbirlerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Genel anlamda, oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. İkizler burcunun çift karakterli olması, oğlak burcunu zorlayacaktır.

Bu durum oğlak burcunu çoğu zaman rahatsız eder ve kaçmasına neden olabilir. Bu yüzden iki tarafın da uzun soluklu bir ilişki yaşayabilmeleri adına otokontrollerini sağlamaları gerekmektedir. Oğlak bir duruma kızdığı zaman asla geri dönüşü olmaz. İkizler burcu ise hayatı hiçbir zaman ciddiye almaz ve problemlerinden kaçmaya çalışır. Genelde iki taraf arasında kavga yaşandığında geri çekilen taraf ikizler olacaktır. Ancak ikizler sustuğu vakit oğlak sakinleşecek ve kırdığı ikizler burcunun hemen kalbini almaya çalışacaktır. Uzun bir birliktelik için ikizlerin her zaman sabırlı olması ve oğlak burcunun güvenini kazanması gerekmektedir. İkizler burcu bir oraya bir buraya koşturmaktan hoşlanır, arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmekten çok büyük keyif alır. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

İkizler ve Oğlak Aşk Uyumu

İkizler ve oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler daima sevimli, dışa dönük, konuşkan ve zekidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Oğlak burcu aynı zamanda çok fedakardır ve aşık olduğunda sevdiği için yapmayacağı şey yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Oğlak aşık olunca sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Oğlak çok güvenilir biridir ve ikizlerin ihtiyaç duyduğu güven ve sadakat duygusunu davranışlarıyla tatmin eder. Oğlak, sabırlı ve güçlüdür. O, para kazanmaktan ve biriktirmekten iyi anlar. Toprak grubu burçları, sorumluluk sahibidir ve sorumluluklarını her zaman yerine getirir. Uçarı olan ikizleri, oğlak burcunun karamsar ve gerçekçi tutum sergilemesi biraz sıkabilir. Bu durumda hayattan zevk alamaz hale gelir ve bunalıma sürüklenebilir.

İkizler, özgürlüğüne düşkün bir burç olarak oğlak burcunun kıskançlığından özgürlüğünün kısıtlanmış olduğunu hisseder ve mutsuz olur. Eğer ikizler ve oğlak arasındaki aşk yeterince kuvvetliyse bu ilişki uzun solukta devam edebilir. Aksi taktirde zor bir ilişki olacaktır. Oğlak kendine özel kişiliği ile ikizler burcunun gönlünü fethedebilir. Oğlak burcu kadınının özgüvenli oluşu, karakterlerinin kendine özgü ve oturaklı olması onu diğer kadınlardan farklı kılmıştır. Aşk hayatında, bu iki burç kalpleri sıcak ve sevdiklerine oldukça sadakatlidirler. Aşk hayatında birlikte oldukları kişilerle gayet iyi bir ilişki sürecine girmektedir. İki burcun aşk uyumu, genel itibariyle bazen iyiyken bazen de kötü bir durum sergileyebilir. Değişken hallere tahammül tolaransları farklı olduğundan birbirleri ile uyumları da gayet zordur. Bu iki burcun uyumsuz halleri onlar için iyi bir ilişki gerçekleştiremez.

İkizler ve Oğlak Evlilik Uyumu

Evlilikte oğlak her zaman koruyucudur, yenilikten çok hoşlanmaz, bir olaya veya duruma hemen adapte olamaz. Oğlak, geleneklerine bağlıdır. Evlendikleri zaman, ikizler ve oğlak arasında zaman içerisinde tartışmalar başlar ve büyür. Hatta tartışmalar önüne geçilemez bir hale bile gelebilir. Böyle bir durumda bu iki kişinin evlilik hayatı bir hayli zorlayıcı olur. Hareketli, özgürlüğüne düşkün ikizler burcu oğlak burcunu çok etkileyebilir ama ondan oğlak gibi ciddi ve duygusal olmasını bekleyemezsin, çünkü asla öyle birisini bulamazsın. Oğlak burcunun sahiplenme ve kıskanç yapısı yüzünden ikizler biraz bunaltabilir. Böyle bir evlilikte sadece oğlak burcu mutlu olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git