İkizler Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

18.02.2016
İkizler Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Deli mi? Deli! Eğlenceli mi? Eğlenceli! Renkli mi? Gökkuşağı gibi! Uyumlu mu? Bir yapbozun iki eş parçası kadar! İki burç arasındaki ilişkiyi bu şekilde özetleyebiliriz. İkisi de oldukça özgürlüklerine düşkün burçlardır. Bu yüzden ilişkilerinde birbirlerine saygılı olacak ve sınırlarını bileceklerdir. Bu da ilişkilerinin daha uzun ömürlü olmasına neden olur. Kova burcu erkeği insanları kırmaktan çekinir, ikili ilişkilerinde de oldukça nazik ve anlayışlıdır. Kişinin özeline saygı duyar. Aynı tavrı karşısından da bekler ve karşı tarafta bunu karşılar.

Burçlar dünyasının en farklı uyumlarından biri bu iki burç arasındaki uyumdur. Bu iki burcun birleşiminin çok canlı ve değişken bir yapıya sahip olacağı kesindir. İkizler ve kova hoşsohbet, girişken ve arkadaş canlısı olmaları ile birbirlerine çok benzerler. Bu durum uyumlarını artırırken her ikisinin de bencil ve sorumsuz olması ilişkinin yürümesini zorlaştırabilir.

İkizler Kadını ile Kova Erkeği Aşk Uyumu

Her Şey Hızlı Gerçekleşir

Her iki burç için de aşık olmak oldukça kolaydır. Yan yana geldiklerinde bir ilişkiye başlamaları çok hızlı olur ancak hızlıca birine tutuldukları gibi hızlı bir şekilde de soğuyabilirler. İkizler burcu için hep aynı kişiye bağlı kalmak oldukça zordur. Zaman geçtikçe ve yaş ilerledikçe kova burcu durulup aile kurmaya daha açık hale gelse de bu kadınlar için bu daha güçtür. Bu nedenle karşıdaki kişinin ikizlerin heyecanını ve ilgisini sıcak tutmayı bilmesi gerekir. Kova burcu, eğer gerçekten aşıksa bunu yapabilecek en uygun burçtur. İkizlerin uçarı hallerini ve ilgi isteğini onlar kadar iyi dengeleyebilecek kimse yoktur. Kovanın girişken yapısını kamçılar, ilişkideki hareketlerinde daha serbest olmasını sağlar ve aşkın yaşanmasını kolay hale getirir. Bu ikili dengeyi kurmayı daha iyi başarırlar.

Birbirleriyle Uyumlulardır

Bu burçların insanları bazen o kadar uyumlu olabilir ki, biri diğerinin aklındakini okur adeta. Hayattan beklentileri ve eğlence anlayışları paraleldir. İkisi de gezmeye, eğlenmeye ve özgürlüğüne çok düşkündür. Bu nedenle birbirini anlamaları hiç zor olmaz. Hayatı birbirleri için zorlaştırmazlar ve çok iyi arkadaş olurlar.

İki burcun insanı da pratik bir zekaya sahiptir ve çözüm odaklı insanlardır. Bu nedenle yaşadıkları herhangi bir problemi birbirlerine destek olarak kısa sürede çözeceklerdir. Partneri, kova burcu erkeğinin ilgisi sayesinde çok mutlu olacaktır. İki burç da her konuda meraklı ve araştırmayı seven, yeniliklere açık kişilerdir. Bu da ilişkilerinin hep canlı olmasına neden olacak ve birbirlerinden sıkılmamalarını sağlayacaktır. Herkesin örnek gösterdiği çiftlerden olacaklarını söyleyebiliriz.

İki burç da yenilikleri sever. Yeni insanlar ile tanışmak, yeni bilgiler edinmek ve yeni yerlere gitmek onlar için gerçek birer tutkudur. İkili herkesten farklı, kıskanılan bir çift olacaktır.

Her İkisi De Özgürlüğüne Düşkündür

Bu iki burcun hayatı, iki burç da özgürlüğüne düşkün olduğu için, uzun süre çocuk istemeyeceklerdir. Hatta evliliğe bile geç karar verirler. Bunda kova burcu erkeğinin tavırları da önemli etkendir. Ancak çocukları olduğu zaman, iyi birer anne baba olacaklardır. İkisi de maddiyata düşkündür bu nedenle birikimlerini eğlenceye ayırdıkları kadar yatırıma da ayırırlar ve finansal olarak güçlü bir birliktelik sağlarlar. Ayrıca ikisi de yemek yemeyi oldukça sever. Ancak ikizler kadını yemek yapabilmesi veya yapamaması partneri için çok da önemli değildir. O, karşısındaki kadınla ne kadar eğlendiğine ve nelerden konuşabildiğine bakar.

Özgürlüğüne çok fazla düşkün olan bu iki burç insanı birbirine, bu özellikleri nedeniyle başta çok çekici gelecekler ve mutlu bir ilişkinin başlamasına neden olacaklardır. Birbirlerini kısıtlamaz ve anlayışlıdırlar. İkisi de eğlenmeyi, güzel vakit geçirmeyi, konuşmayı ve arkadaşlarını çok sever. İkizler burcu kadını enerjisine yetişmekte zorlanan diğer burçların yanında, eğlenceli ve hareketli kişiliği sayesinde kova burcu erkeği çok güzel duracaktır.

Birbirlerini Anlamaları Gerekir

Sizinle ilgilenmediği dönemlerde, ona bunu söylemeye başladığınız anda işler ters gitmeye başlar. Ona kesinlikle, benimle ilgilen, beni daha çok ara, vb şeyler söylememelisiniz. Yalnız kalmak istediği dönemlerde, ona zaman tanımalı ve size tekrar gelmesi için, şikayet etmeden beklemelisiniz. Sizin yaptığınız bir şikayeti gözünde büyüterek, ilişkinizin kötüye gittiğini düşünecek ve mutsuz hissedecektir. Üzerinde baskı kurmaya ve onu hapsetmeye çalıştığınız hissine kapılacaktır. Bu nedenle o sizinle ilgilenmiyorsa, bunu zamana bırakın ve asla söylemeyin.

Yemek Yemeyi Severler

Bu ikilinin ortak taraflarından birisi de midelerine olan düşkünlükleridir. Yemek yemekten ayrı bir keyif alırlar. İkisi de sinema ve seyahate bayılırlar. Ailelerine çok bağlıdırlar ve aileleriyle olan o muhteşem pazar günü kahvaltılarını asla kaçırmazlar. Saygılı, mantıklı ve sevgi dolu bir birliktelik geçirirler.

İlişkilerini canlı tutmaları gerekir

Birbirleri ile birçok konuda hem fikirlerdir. İlişkilerinde ikizler burcu kadını daha baskındır. Anlaşamayacakları tek konu ilişki ilerledikçe ve de bazı manevi duygular yok oldukça ortaya çıkan maddeye olan bağlılıktır. İkisi içinde para, mal oldukça önemlidir. Aralarındaki aşk bitmezse maddiyat önemini yitirir. Fakat aşk belli bir dönemden sonra kendini mecburiyete bırakmışsa ve bir de üzerine aynı evi paylaşıyorlarsa sıkıntılar başlar.

İlişkileri eğer ki evlilikle sonuçlanırsa sakin bir evlilik dönemi geçirirler ve de çocuklarına iyi birer anne baba olurlar. Fakat iki burç da hayatı adım adım sindire sindire yaşamayı tercih ettiğinden çocuk yapma fikrini daima ertelerler. Öncelikli amaçları yaşam koşullarını daha iyiye çıkarmak ve de yatırım yapmaktır. Bu burçların ilişkisinde sesi en çok çıkan taraf ikizler burcu kadınıdır. Kova burcu erkeği de zaman zaman asabiyet gösterebilir fakat bunu iyi bir biçimde kamufle etmeyi başarır.

Sosyalleşmeyi Severler

Her iki burç da sosyalleşmeyi çok sevdikleri için sosyal hayatları çok hızlı ve renkli olacaktır. Birbirerinin arkadaş çevresine kolayca uyum sağlar ve sık sık dışarı çıkmaktan, farklı aktivitelere katılmaktan hoşlanırlar. Kısa zamanda herkesin favori çifti ve davetlerin aranan ikilisi olacaklardır.

İlgilerini Sosyal Hayatlarına Yansıtırlar

Kova burcu için müzik, ikizler burcu için ise edebiyat çok önemlidir. Onlar gazetecilik, yazarlık gibi işlere yatkınken kova da genellikle sanatçı insanlar çıkarır. Meslekleri de hareketli olduğu için bu durum ilişkilerinin sosyal yanına da yansır ve birlikte hızlı bir hayatları olur. Yaşlanmaya başladıklarında da kolay kolay durulamazlar. Çocuklarından ve hatta torunlarından hızlı bir sosyal hayat yaşamaları çok olasıdır çünkü sık sık yeni şeyler denemeyi severler.

Harekete Hazırlar

İkizler burcu kadını ise hayatı hareketli, hızlı ve aktif yaşamak ister. Kova burcu erkeği de çantasını alıp, dünya turuna çıkmaya her zaman hazır olduğundan ikisi oldukça uyumlu olacaktır. Yani, bu kadınlar daha ne olduğunu anlamadan partneri onu istediği yöne sürükleyebilir ancak bunu özgürlüğüne müdahale etmeden yapacağı için ikili arasında sorun olmayacaktır.

Birbirlerini Kültürel Olarak Tatmin Ederler

Kova burcu erkeği eşinin yahut sevgilisin modern, kültürlü ve meraklı olmasını ister. Çünkü canı sıkıldığında yada alakasız herhangi bir şey görüp merak ettiğinde oturup araştırma yapmaya başlayabilir. Eşinin de ona katılmasından memnun olacaktır ve ne hikmettir ki, bu kadınlar da meraklı, kültürlüdür. İkizler burcu adını bir soru sorduğunda, partneri söylenmek yerine zevkle anlatacaktır. Bu iki burç arasında tek sorun belki de kovanın sorumsuz davranışlarıdır. Sorumluluk sahibi olan partnerleri bundan pek hoşnut kalmayabilir. İki tarafında birazcık özverisi ile birliktelik evliliğe gidebilir. Aşk dolu günler!

Sorunlarını Kolay Çözerler

Bu iki burç neredeyse aynı özellikleri taşırlar. İkisi de pratik ve farklı çalışan bir zekaya sahiptirler. Yani ilişkilerinde oluşan herhangi bir sorunu ortaklaşa ve marjinal fikirlerle çözümleyebileceklerdir. Kova erkeği ilişkisinde eşine ilgi gösterecektir. Bu kadınların istediği budur. Zaten bu nedenden dolayı, aralarında pek sorunda olmaz.

İkizler Kadını ile Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Kalıplaşmış Bir Evlilikleri Olmaz

İkizler burcu için bir evliliği sürdürmek zordur. Bu burçtan gelen kişiler için aile hayatı yada bir evliliğin zorlamaları iş dünyasının ve sosyal hayatın geri planında kalır. Bu konuda kova burcu daha uygun olsa da kovalar da sanatçı ve yaratıcı ruhlu oldukları için evliliğin bağları yıkıcı olabilir. Bu nedenle bu iki burcun evliliği alışılmışın dışında olacaktır. Sık sık seyahat ettikleri bir birliktelik yaşanabilir.

Her iki taraf da birbirinin iş yaşamını ve aile hayatı dışındaki yaşamını desteklemeyi bilir. Böylece evliliğin sürdürülmesini birbirleri için kolay hale getirirler. Bu iki burç da oldukça entelektüel insanlardır. Evlilik hayatlarında birlikte film izlemekten, kitaplar okuyarak derin tartışmalara girmekten, festivallere ve konserlere gitmekten hoşlanacaklardır. Ancak eğer bu entelektüel tarafı birbirleri ile beslemeyi bilmez ve farklı çevreler edinirlerse evlilik hayatı zorlaşır.

Bağımsızlıkları Ön Plandadır

Hem kova hem de ikizler çok bağımsız insanlardır. Her ikisi de evlilik içinde kendilerine ait kişisel zamanları ve alanları olmasını ister. Bu nedenle bazen evlilik bağları gevşese de eğer iki taraf da sadık kalmayı başarırsa uzun süren ve mutlu bir evlilik onları bekleyecektir. İkizlerin kadın, kovanın ise erkek olduğu evliliklerin başarı ve uyum şansı daha yüksektir. İkizler kadını çocuk yapmak istemese de partnerine güvenirse ikna olabilir. Tipik ve geleneksel bir evlilikleri olmayacağı kesindir. Kendilerine çok odaklı oldukları ve işlerini çok önemsedikleri için çocukları bazen ihmal edilmiş hissedebilir. Çocukların bakımı konusunda daha çok kova burcu sorumluluk alırsa daha verimli bir evlilikleri olacaktır.

İkizler Daha Çok Sorumluluk Sahibidir

İkizler burcu kadını neşeli, özgürlüğüne düşkün, entelektüel kişiliği yanında, sorumluluk sahibidir ve karşısındaki insanın da öyle olmasını, işlerini güzel ve zamanında yapmasını ister. Ancak bu ilişkide bunu göremeyebilir ve bu onlar için bir sorun yaratabilir. Çünkü eğlenceye düşkün kova erkeği, pek sorumluluk sahibi bir yapıda değildir. Üzerinde bu konuda baskı kurulmasından ve sürekli yapması gereken şeylerin söylenmesinden hiç hoşlanmaz, bu onu yapması gereken işlerden daha da soğutur. Sorumluluklarında ona yardım etmek ve birlikte aşabileceğinizi göstermek daha güzel bir seçenek olacaktır. Sürekli takdir edilmek, beğenilmek ister. Bu nedenle yaptığı ufak şeylerde bile ona hayranlık duyduğunuzu söylemelisiniz, ona asla sorumsuz olduğunu söylememelisiniz.

Mutlu Olma Olasılıkları Yüksektir

Bu iki burç, mutlu olma potansiyeli çok yüksek kişilerdir. Ancak tamamen başarısız olma şansı da bir o kadar yüksektir. Burada belirleyici olan, karşılıklı saygı ve güven bağını ne kadar iyi kurabildikleri olacaktır. İkizlerin bazen ortaya çıkan kendini beğenmiş ve ukala tavırları, partnerinde ise bencillik ve tartışmaya yatkın olması bu ilişkiyi kötü bir sona sürükleyebilir. Ancak bu yönlerini bastırıp ortak yönlerini ortaya çıkarmayı başarırlarsa mutluluk kaçınılmaz olur. Sanata olan düşkünlüklerini, entelektüel yanlarını, sosyal hayata olan ilgileri gibi her iki burçta da bulunan özellikleri ortak bir yaşama yedirebilirlerse çok mutlu ve verimli bir birliktelikleri olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.