İkizler Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.681 kez okundu.

İkizler burcu kadını ile terazi burcu erkeği uyumu nedir? İkili hava grubuna mensup burçlardır, bu yüzden uyumları pozitiftir. Terazi erkeği ile ikizler kadınının bu açıdan fazlaca ortak yönleri bulunmaktadır.

Terazi erkeği oldukça hareketli ve neşeli bir yapıya sahiptir. Hayatı gerektiği gibi yaşamayı ve tadını çıkarmayı iyi bilir. Yaşam enerjisiyle büyüleyebilen bir burç erkeğidir teraziler. Aynı zamanda çekici karakterinin ve zekâsının da verdiği albenisini son derece güzel kullanmaktadır. Terazi burcu erkeğinin bir diğer özelliği de şefkatli ve merhametli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu özellik onu sıcacık bir yastık gibi gösteriyor ve en sevilen yönleri arasına giriyor, birçok kadın için ideal bir erkek profilidir fakat kendi oldukça seçicidir. Öyle her önüne gelene şans vermeyen kendince prensipleri olan bir burç erkeğidir. Sevdi mi tam seven sadık erkeklerdir.

İkizler burcu kadını değişken fakat yine hiperaktif bir yapıya sahiptir. Kendi gelgitleri çoğu zaman onun en tatlı hallerini yansıtır. Hayatında aksiyon hiç eksik olmasın, her an daha heyecanlı daha farklı olsun ister, esprili bir yönü de vardır. Etrafındakileri mutlu etmeyi önemseyen ve bunun için çokça çaba sarf eden bir yapıya sahiptirler. Bunun yanı sıra zekâsı da takdire şayan, ince düşünüp hesaplayan ve genelde doğru düşünen kadınlardır.

Şuana kadar ikizler kadını terazi erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise ikizler kadını terazi erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Terazi burcu erkeği ve ikizler burcu kadını muhteşem bir uyuma sahiptir. Birbirlerinin hareketlerine ve düşüncelerine uyum sağlayabilirler. Birçok kişinin anlamlandıramadığı farklı hareketleri vardır ve bu tür zamanlarda bir terazi erkeğini bir tek ikizler kadını, bir ikizler kadınını da bir tek terazi erkeği anlayabilir. Terazi erkeğinin oldukça merhametli yönü ikizler kadınını şefkatle sarar ve onun değişken ruh halini kolayca kabullenir ve ona ayak uydurur. Her iki burçta oldukça hareketli bir yaşam tarzını benimsedikleri için birbirlerinin yaşamına kolayca adapte olabilirler. Birlikte spor, dans ve ya buna benzer bütün aktiviteleri zevk alarak yaparlar. Terazi burcu erkeği aynı zamanda kendi şahsi aktivitelerinize de daima saygı duyar asla karışmaz. Terazi erkeği ikizler kadınının hayatına hiçbir zaman kısıtlama getirmez çünkü onunla aynı duyguları paylaşmaktadır. Kısaca birbirlerinin sözcüklerine ihtiyaç duymadan göz teması kurarak dahi anlaşan çiftlerdendirler diyebiliriz.

İkizler Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Her iki burç da hava grubundandır. Bu yüzden büyük bir uyum içindedirler. Terazi erkeğinin cazibesi ve zekası çok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşelidir ve yaşam enerjisi kuvvetlidir. Akıllı ve hareketli kadınlar çok daha fazla ilgisini çeker. ikizler kadınının hareketli ve değişken yapısı da son derece ilgi çekici olacaktır. Ancak bu yapıya rağmen ikizler burcu kadını ne zaman dikkate alması gerektiğini de bilir. Kendisi de hareketli ve karar vermekte zorlanan bir yapıda olduğu için ikizler kadınının değişken ruhunu çok iyi anlayacaktır. Problemleri değişik açıdan değerlendirme huyu karar vermesini de zorlaştırabilir.

İkizler Burcu Kadını ile Terazi Erkeği Burç Uyumu

ikizler ile terazi uyumu
Terazi erkeği seçicidir ve her kadınla ilişkiye giremez. Ancak yine de vefalı ve sadık bir kişilikleri vardır. Kadınların güzelliğine ve varlıklarına kıymet vermeyi bilir. Küçük detayları farkeder ve iltifat etmeyi asla ihmal etmez. Bunun yanında hayalci ve romantik bir karakterdir, her zaman ikizler kadınının kalbine dokunacak ve onu mutlu edecek yaklaşımlarda bulunmayı bilir. İkizler kadını ve terazi erkeğinin pek çok zevki de ortaktır. Sanat da bu zevklerden biridir. Hatta terazi erkeğinin sanatkarlığı da bilinen bir diğer özelliğidir. Bu özelliklerine rağmen öğretici vasfı daha çok ön plana çıkar. Terazi erkeği ikizler kadınının özgürlük hissine her zaman saygı duymayı bilir. Özel yaşamında ikizler kadınının duyduğu sınırlara saygı duyar ve asla ileri gitmez. Ancak bu partnerini sevmediği anlamına gelmez yalnızca onu sıkmaktan ve bunaltmaktan çekinir.

Terazi Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Uyumu

Bu birliktelik hem uyum içinde uyum hem de uyumsuzluk içinde uyumsuzluk taşır. Şöyle ki; kadın açısından bakacak olursak mükemmel kabul edilebilecek bir ilişki ve zaman zaman her ilişkide olan pürüzler olarak bakılabilir. Mesela; bu özellikteki bir adamın aşırı kararsızlığı zaten anı anını tutmayan bu kadın ile birleştiğinde ciddi karmaşık içeren hikayelere konu olacaktır! Kadın zaten kararsızdır, bir de buna aşık olduğu adamın kararsızlığı eklenir ve işler iki kat çözülmez bir hale döner. Bu kadın bütün bunların üstesinden gelemez! Gelmek ister kesinlikle aşık olduğu adama naz yapmak gibi bir amacı yoktur! Ama yapısında yok işte. İstese de karasız bir adamla olamaz.

Net bir adam olsa da bu burcun özelliğindeki hemen hemen her erkek gökyüzünün onlara vermiş olduğu bu küçük hediyeyi -kararsızlık laneti- ömürlerinin sonuna kadar taşımak zorundadırlar. Bu hediyeye rağmen sizi seçmiş olmaları, sizinle beraber olmak istediklerini söyleyebilmeleri bu onlar için en büyük karar almaktır! Kendilerine rağmen başarmışlardır ve daha fazlası, gelemez isteseler de! Yine de aşırı hassas olan bu adamlar aşık oldukları için kendileri ile bile mücadele etmeyi göze alırlar rahatlıkla demeyi çok isterdik ama üzgünüz kızlar! Çok iyiler, mükemmel bir yürekleri var dediysek de bu onların erkeklerde olan net ve basit düşünme levelini atladıkları anlamına da gelmiyor canım! Oldukları gibi görün artık şu erkeklerden daha fazlasını istemeyin canım! Olsa, dükkan sizin.

Gelelim bu adam gibi adamları sinirlendiren şeylere; tabii ki her insan gibi onlar da yalandan nefret eder, biliyoruz artık bunu ezberlediniz! Güçlü bir kadın olmanız! Evet doğru duydunuz. Bu onların isteyip, hayal edip de beraber olamayacağınız kategorisinde kalacağı için size içten içe sinirleneceklerdir. Ay size dediysek kendilerine ayol!
Kendilerine güvendiklerini söyleseler de bu erkeklerin ne yazık ki istenilen seviyede öz güvenleri gelişememiş olduğundan ne yazık ki çoğu zaman kendine öz güveni çok olan kadınlar da onları sinirlendirecektir. Haliyle yan yana gelmeleri de pek mümkün gözükmüyor zaten ola ki geldiler ayrılmaları an meselesi. Diğer yandan ailelerine bağlı oldukları için onlara saygısızlık yapmanız bu adamı kaybetmenize sebep olacaktır. Bu yüzden sevmenizi değil ise bile saygı duymanızı beklerler. Onlar da aynı şekilde sizin ailenize sonsuz saygı duyacaklardır.

Çocukları sevmeyen kadınlardan nefret ederler. Onlar için sevgi bu dünyayı ayakta tutan tek şey çünkü. Ve bir kadının yüreğinde sevgi olmadıktan sonra isterse dünya güzeli olsun bu adam bir defa bile dönüp bakmaz! O yüzden kılık kıyafetine karakterinden daha fazla önem veren kadınlar ile da arası pek iyi değildir bu tarz adamların.
İş hayatlarında da son derece başarı sahibi olan bu erkekleri tanımlarken deli dolu olduklarını söylemeyi unuttuk sanırım. Üstelik son derece sakin duran yapılarının arkasında saklıyorlar bu özelliklerini. Haliyle bir hali ile öteki halini tutmamasıyla ünlenen İkizler kadınını etkilemekte gecikmeyeceklerdir. Ama biz bu kadınlar hakkında söylenen o genel geçer ve bir o kadar da gereksiz olan o bilgiye inanmıyoruz.

Siz gayet ne istediğinizi biliyorsunuz kızlar! Sadece hayat sizin istediklerinizi anlamayacak kadar karmaşık, karmaşık olan sizin duygularınız ve ruh haliniz değil kesinlikle! Size bırakın öyle böyle şöyle desinler. Sizi bilen bilir kızlar! Gerisi hikayedir. Ve eminiz sizin isteklerinizi bu deli dolu yapılarını ortaya çıkartacak kadını arayan adamlar sonuna kadar karşılayabilecekler. Birlikte kafa kafaya verdiğinizde siz karar vermek zorunda olmadığınızı bu adamın gözlerine baka baka yani; inanarak söylediğinizde onu ikna edecek ve bu adamın sizden ilham alarak nasıl hızlıca kararlar alabildiğine şaşa kalarak izleyeceğinizden şüphemiz yok!

İçinde derin duygular taşıyan bu adam sizdeki duru yanı görebilecek tek kişi olabilir. Diğer herkes sizi anlaşılması zor ve karmakarışık yanınızı görürken sadece o sizi siz yapan yanı fark edecek bununla da kalmayıp hep daha fazla sizi keşfetmek için çok ciddi bir çaba harcayacak. Bunun fikri bile yüzünüzü güldürüyor sanıyoruz kızlar ve gerçekten siz buna değersiniz. Çünkü; bilerek yaptığınız bir şey değil söylenenler. Ve bizce güzelliğinize güzellik de katıyor!
Bu konumuzda ikizler burcu kadını ile terazi burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde ikizler kadını terazi erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git