İkizler Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

06.02.2016
İkizler Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

İkili hava grubuna mensup burçlardır, bu yüzden uyumları pozitiftir. Bu açıdan fazlaca ortak yönleri bulunmaktadır. Bu ikili muhteşem bir uyum yakalayabilir. Birbirlerinin hareketlerine ve düşüncelerine uyum sağlayabilirler. Birçok kişinin anlamlandıramadığı farklı hareketleri vardır ve bu tür zamanlarda bir terazi erkeğini bir tek ikizler kadını anlayabilir. Terazi erkeğinin oldukça merhametli yönü partnerini şefkatle sarar ve onun değişken ruh halini kolayca kabullenir ve ona ayak uydurur.

İkizler Kadını ile Terazi Erkeği Aşk Uyumu

Flörte Bakışları Farklıdır

Flörtlerin efendisi, havalı hava grubu ikizlerin her girdiği ortamda dikkat çekmesi olağan kabul edilebilir ve elbette terazi de oldukça dikkat çekicidir. Fakat teraziyi dikkat çekici kılan sürekli flörte açık olması yada havalı duruşu değil insanın içini ısıtan samimi yapısıdır. Terazi insanı oldukça arkadaş canlısı ve samimi gülüşüyle tabii olarak partnerinin dikkatini çekecektir. Ama ikizlerin anlaması gereken bir şey var: Bu erkekler flört etmiyor! İkizler için flört etmek nefes almak kadar önemlidir deyip konuyu biraz abartıya kaçırsak da partneri anlık flörtlerden hoşlanmaz. Her ne kadar sosyal bir kişilik olsa da duygularına kulak vermeyi bilen bir insandır ve ikizlerin flörte açık tavırları onun hoşuna gitmeyecektir. Hatta bunu oldukça çocuksu ve sıradan bulabilir.

İlgi Son Derece Önemlidir

İkizler burcu insanı gerçekten çok çabuk sıkılabilen ve karşısındaki insana sanki sürekli arayıştaymış gibi hissettiren bir yapıya sahiptir. Onların gönlünü kazanmak isteyen ikizler bu yönüne biraz izahat vermelidir. Çünkü partnerini ilgiyi sever ve ilginin kendisinden uzaklaştığını düşündürecek gelgitli bir aşk ilişkisi onu mutsuz hale getirecektir. Teraziye göre bu ilişkinin sonunu getirebilecek önemli bir faktördür.

Bu yüzden ilgi hep olmak zorundadır. Yani bir nevi tek düze duygular teraziyi mutlu ederken partnerini sıkacaktır fakat bu ilişkinin sağlığı için ikizlerin sıkıldığını belli etmemesi, terazinin ise partnerinin sıkılmaması için ona arada bir nefes aldırması, kendisini özletmesi ve küçük sürprizlerle ilişkiyi renklendirmesi gerekmektedir. Eğer bu denge sağlanırsa -ki terazi denge insanıdır- ilişkileri birçok insanın şaşıracağı kadar çok uzun ömürlü olacaktır.

Saygı ve Sevgi Çok Önemlidir

Ailelerine bağlı oldukları için onlara saygısızlık yapmanız bu adamı kaybetmenize sebep olacaktır. Bu yüzden sevmenizi değil ise bile saygı duymanızı beklerler. Onlar da aynı şekilde sizin ailenize sonsuz saygı duyacaklardır.

Çocukları sevmeyen kadınlardan nefret ederler. Onlar için sevgi, bu dünyayı ayakta tutan tek şeydir çünkü ve bir kadının yüreğinde sevgi olmadıktan sonra isterse dünya güzeli olsun bu adam bir defa bile dönüp bakmaz! O yüzden kılık kıyafetine karakterinden daha fazla önem veren kadınlar ile da arası pek iyi değildir.

İş hayatlarında da son derece başarı sahibi olan bu erkekleri tanımlarken deli dolu olduklarını söylemeyi unuttuk sanırım. Üstelik son derece sakin duran yapılarının arkasında saklıyorlar bu özelliklerini. Haliyle bir hali ile öteki halini tutmamasıyla ünlenen İkizler kadınını etkilemekte gecikmeyeceklerdir. Ama biz partneri hakkında söylenen o genel geçer ve bir o kadar da gereksiz olan o bilgiye inanmıyoruz.

Kararsızlık Ortak Özellikleridir

Bu birliktelik hem uyum içinde uyum hem de uyumsuzluk içinde uyumsuzluk taşır. Şöyle ki; ikizler açısından bakacak olursak mükemmel kabul edilebilecek bir ilişki ve zaman zaman her ilişkide olan pürüzler olarak bakılabilir. Mesela; bu özellikteki bir adamın aşırı kararsızlığı zaten anı anını tutmayan ikizler ile birleştiğinde ciddi karmaşık içeren hikayelere konu olacaktır! İkizler zaten kararsızdır, bir de buna aşık olduğu adamın kararsızlığı eklenir ve işler iki kat çözülmez bir hale döner. Bütün bunların üstesinden gelemez! Gelmek ister kesinlikle aşık olduğu adama naz yapmak gibi bir amacı yoktur! Ama yapısında yok işte. İstese de karasız bir adamla olamaz.

Net bir adam olsa da bu burcun özelliğindeki hemen hemen her erkek gökyüzünün onlara vermiş olduğu bu küçük hediyeyi -kararsızlık laneti- ömürlerinin sonuna kadar taşımak zorundadırlar. Bu hediyeye rağmen sizi seçmiş olmaları, sizinle beraber olmak istediklerini söyleyebilmeleri bu onlar için en büyük karar almaktır! Kendilerine rağmen başarmışlardır ve daha fazlası, gelemez isteseler de!

Yine de aşırı hassas olan bu adamlar aşık oldukları için kendileri ile bile mücadele etmeyi göze alırlar rahatlıkla demeyi çok isterdik ama üzgünüz kızlar! Çok iyiler, mükemmel bir yürekleri var dediysek de bu onların erkeklerde olan net ve basit düşünme aşamasını atladıkları anlamına da gelmiyor canım! Oldukları gibi görün artık şu erkeklerden daha fazlasını istemeyin canım! Olsa, dükkan sizin.

Birbirlerine Rahatlıkla Açılırlar

Eminiz sizin isteklerinizi bu deli dolu yapılarını ortaya çıkartacak kadını arayan adamlar sonuna kadar karşılayabilecekler. Birlikte kafa kafaya verdiğinizde siz karar vermek zorunda olmadığınızı bu adamın gözlerine baka baka yani; inanarak söylediğinizde onu ikna edecek ve bu adamın sizden ilham alarak nasıl hızlıca kararlar alabildiğine şaşa kalarak izleyeceğinizden şüphemiz yok!

İçinde derin duygular taşıyan bu adam sizdeki duru yanı görebilecek tek kişi olabilir. Diğer herkes sizi anlaşılması zor ve karmakarışık yanınızı görürken sadece o sizi siz yapan yanı fark edecek bununla da kalmayıp hep daha fazla sizi keşfetmek için çok ciddi bir çaba harcayacak. Bunun fikri bile yüzünüzü güldürüyor sanıyoruz kızlar ve gerçekten siz buna değersiniz. Çünkü; bilerek yaptığınız bir şey değil söylenenler ve bizce güzelliğinize güzellik de katıyor!

Birbirlerine Saygı Duyarlar

Terazi erkeği seçicidir ve her kadınla ilişkiye başlayamaz. Ancak yine de vefalı ve sadık bir kişilikleri vardır. Kadınların güzelliğine ve varlıklarına kıymet vermeyi bilir. Küçük detayları fark eder ve iltifat etmeyi asla ihmal etmez. Bunun yanında hayalci ve romantik bir karakterdir, her zaman ikizler kadınının kalbine dokunacak ve onu mutlu edecek yaklaşımlarda bulunmayı bilir. Bu ikilinin pek çok zevki de ortaktır.

Sanat da bu zevklerden biridir. Hatta terazinin sanatkarlığı da bilinen bir diğer özelliğidir. Bu özelliklerine rağmen öğretici vasfı daha çok ön plana çıkar. Terazi erkeği partnerinin özgürlük hissine her zaman saygı duymayı bilir. Özel yaşamında ona duyduğu sınırlara saygı duyar ve asla ileri gitmez. Ancak bu partnerini sevmediği anlamına gelmez yalnızca onu sıkmaktan ve bunaltmaktan çekinir.

Uyumlular

Her iki burç da hava grubundandır. Bu yüzden büyük bir uyum içindedirler. Terazi erkeğinin cazibesi ve zekası çok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşelidir ve yaşam enerjisi kuvvetlidir. Akıllı ve hareketli kadınlar çok daha fazla ilgisini çeker. İkizler kadınının hareketli ve değişken yapısı da son derece ilgisini çekecektir. Ancak bu yapıya rağmen onu ne zaman dikkate alması gerektiğini de bilir. Kendisi de hareketli ve karar vermekte zorlanan bir yapıda olduğu için partnerinin değişken ruhunu çok iyi anlayacaktır. Problemleri değişik açıdan değerlendirme huyu karar vermesini de zorlaştırabilir.

Dostluk ve Güven Önce Gelir

İkizler için terazinin dikkatini çekmenin en iyi ve sağlam yolu ilk önce onun dostluğunu ve tabii olarak güvenini kazanmaktır. Onlar gittiği yerlere teraziyi de davet eder ve onu ilgi odağı haline getirirse gönlünü çok kolay fethedebilir. Terazi burcu insanı da partnerinin eğlenceli yönüne hitap etmeli, anı güzel yaşamalıdır. Bu ritim sağlanabilirse ilişkileri uzun ömürlü olabilecektir. İkizler insanının flörte ara vermesi gerekir. Terazi burcu için tek eşlilik önemlidir ve bu flört dönemi için de geçerlidir. Bu iki burç insanının birbirine daha kolay alışabilmesi için birlikte konser ve eğlence kültürünün hakim olduğu yerlere gidebilecekleri gibi birbirlerinin arkadaş grubuyla da vakit geçirebilirler. Hem böylece istedikleri sosyalliği yakalamış hem de birbirine alışmış olacaklardır.

Yalan Hassas Çizgidir

Gelelim bu adam gibi adamları sinirlendiren şeylere; tabii ki her insan gibi onlar da yalandan nefret eder, biliyoruz artık bunu ezberlediniz! Güçlü bir kadın olmanız! Evet doğru duydunuz. Bu onların isteyip, hayal edip de beraber olamayacağınız kategorisinde kalacağı için size içten içe sinirleneceklerdir. Ay size dediysek kendilerine ayol!
Kendilerine güvendiklerini söyleseler de terazilerin ne yazık ki istenilen seviyede öz güvenleri gelişememiş olduğundan çoğu zaman  öz güveni yüksek olan kadınlar da onları sinirlendirecektir. Haliyle yan yana gelmeleri de pek mümkün gözükmüyor zaten ola ki geldiler, ayrılmaları an meselesi.

İkizler Karakter Özellikleri

İkizler kadını değişken fakat yine hiperaktif bir yapıya sahiptir. Kendi gelgitleri çoğu zaman onun en tatlı hallerini yansıtır. Hayatında aksiyon hiç eksik olmasın, her an daha heyecanlı daha farklı olsun ister, esprili bir yönü de vardır. Etrafındakileri mutlu etmeyi önemseyen ve bunun için çokça çaba sarf eden bir yapıya sahiptirler. Bunun yanı sıra zekası da takdire şayan, ince düşünüp hesaplayan ve genelde doğru düşünen kadınlardır.

Terazi Karakter Özellikleri

Terazi burcu erkeğinin bir diğer özelliği de şefkatli ve merhametli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu özellik onu sıcacık bir yastık gibi gösteriyor ve en sevilen yönleri arasına giriyor, birçok kadın için ideal bir erkek profilidir fakat kendi oldukça seçicidir. Öyle her önüne gelene şans vermeyen kendince prensipleri olan bir burç erkeğidir. Sevdi mi tam seven sadık erkeklerdir.

Birbirlerini Rahat Anlarlar

Terazi erkeğinin cazibesi ve zekası çok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşelidir ve yaşam enerjisi kuvvetlidir. Akıllı ve hareketli kadınlar çok daha fazla ilgisini çeker. İkizler kadınının hareketli ve değişken yapısı da son derece ilgi çekici olacaktır. Ancak bu yapıya rağmen partneri ne zaman dikkate alması gerektiğini iyi bilir. Kendisi de hareketli ve karar vermekte zorlanan bir yapıda olduğu için bu kadınının değişken ruhunu çok iyi anlayacaktır. Problemleri değişik açıdan değerlendirme huyu karar vermesini de zorlaştırabilir.

Kolay Anlaşırlar

Terazi erkeği partnerinin hayatına hiçbir zaman kısıtlama getirmez, çünkü onunla aynı duyguları paylaşmaktadır. Kısaca birbirlerinin sözcüklerine ihtiyaç duymadan göz teması kurarak dahi anlaşan çiftlerdendirler diyebiliriz.

Hareketli Bir Sosyal Hayatları Vardır

Biri ikizler burcunun havalı duruşuna mı kapıldı acaba? Evet, bu terazi burcundan başkası olamaz. Sosyal ortamların tanrıları olan bu iki burcun ilişkisi oldukça hareketli ve sosyetik gözükecektir.

Her iki burç da oldukça hareketli bir yaşam tarzını benimsedikleri için birbirlerinin yaşamına kolayca adapte olabilirler. Birlikte spor, dans veya buna benzer bütün aktiviteleri zevk alarak yaparlar. Terazi erkeği aynı zamanda kendi şahsi aktivitelerinize de daima saygı duyar, asla karışmaz.

Oldukça hareketli ve neşeli bir yapıya sahiptir. Hayatı gerektiği gibi yaşamayı ve tadını çıkarmayı iyi bilir. Yaşam enerjisiyle büyüleyebilen bir burç erkeğidir teraziler. Aynı zamanda çekici karakterinin ve zekasının da verdiği albenisini son derece güzel kullanmaktadır.

İkizler Kadını ile Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

Evliliğe Bakış Açıları Farklıdır

Biri ikizlere evlilik mi dedi? İkizler koşarak kaçar, buna emin olabilirsiniz. Flörtlerin efendisinin aklından geçen en son şeydir evlilik. Ona göre hayat eğlenceli bir maratondur ve ikizlerin niyeti asla durup dinlenmek değildir. Böyle bir insan evliliğe sıcak bakabilir mi? Tabii hayır. Terazi burcu insanı ise aileyi sever. Hiç değilse küçük sevimli bir yuvanın özlemini çeker içten içe. Dolayısıyla evliliğe ilk günden razı olmasa da partneri kadar soğuk bakmayacaktır. İkizler burcu insanı özgürlükten çok hoşlanır. Ona göre evlilik pranga takmak kadar kötüdür. Terazi burcu için ise evlilik uyumdur, düzendir.

Beklentileri Farklıdır Ancak Ortak Bir Yol Bulabilirler

Terazi her ne kadar eğlenceli biri olsa da bir müddet sonra ciddiyet isteyecektir. Eğer ikizler, karşısındakine aşkla bağlanmayı başarabilirse -anlık duyguların yerini sadakat alırsa- onu kaybetmemek için evliliğe kendisini ısındırmaya çalışacaktır. Ama şunu bilmenizi isterim ki bu istekte her ne kadar samimi olursa olsun onu kesinlikle sıkmayın. Çünkü onun zorunlu olan her şeyden uzaklaşma eğilimi vardır ve evliliği zorunluluk olarak görmemelidir. Akışta kalmalı ve onun isteklerinin sesine kulak verebilmesi için ona destek olmalısınız. Sonrasında onun nikah masasına nasıl oturduğunu zevkle izleyin. Biraz çılgın bir ruh haline sahip ikizler burcu insanı düğününü kır gibi kapalı olmayan bir mekanda yapmak isteyecektir.

Zevkleri Benzerdir

Terazi burcu da sosyal ortamları sevdiğinden partnerinin bu isteği onu cezbeder. İkizler burcu elektronik eşyalara ve teknolojiye son derece düşkündür. Bu yönleri ev ortamına da yansıyacak, evini teknolojiye uygun döşemek isteyecektir. Terazi burcu ise daha duygusal ve içsel olandan hoşlanır. Sadelik ilgisini çektiğinden partnerinin bu teknoloji merakı onu çok cezbetmeyebilir. Onlar birlikte romantik filmler izlemek yada müzik eşliğinde hoş vakit geçirmek şartıyla kabul edebilir bu isteği. Bu tür küçük farklılıklar hoş görüyle uzlaşmaya yatırılırsa evlilikleri de flörtleri gibi uzun ömürlü olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.