İkizler Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

06.02.2016
İkizler Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Boğa ve ikizler aşk hayatında birbirlerine uyum sağlamalılar. Aksi takdirde uzun süreli bir birliktelik yaşayamazlar. Çünkü birisi evcimen, diğeri ise çok sosyal bir burçtur. Bu noktada anlaşabilirler ise ilişkileri eğlenceli bir ilişkiye dönüşebilir. İkizler burcu zeki ve hazır cevap bir burçtur. Entelektüel ve sosyal yapısı ile boğa burcunun etkilemeyi başarır. Boğa burcu pratik zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler burcunu kendine çekecektir.

Hayat tarzları birbirlerinden çok farklı olan bu iki burcun ilişkileri birbirlerinden ne kadar etkilendiklerine bağlıdır. Düşünceli, ilgili olan boğa burcu aynı zamanda olaylara bakış açısı bakımından oldukça dikkatlidir. Bir işi yapmadan önce çok fazla düşünür ve tedbirlidir.

İkizler Kadını ile Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Farklı Yönleri Daha Ağır Basar

Boğa burcunun sakin yapısına nazaran partnerinin oldukça otoriter bir yapısı vardır. İkizler burcu aşk hayatında sorunlara daha çok çabuk çözüm üretebilen bir burçtur. Ancak bu ilişkide sürekli çocukça tavırlar ve aşırı ilgi beklemesi ile partnerini oldukça sıkacaktır. Bu noktada ilişkilerinde sıkıntılar yaşanabilir. Aslında bu iki burcun çok fazla ortak özellikleri olsa da farklı yönleri daha ağır basar. Bu yüzden hem aşk hayatında hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar.

İlişki yaşamaları iki tarafın da yıpranmasına sebep olabilir. Birbirlerine tamamen zıt karaktere sahip olması ilişkiyi zaman zaman zora sokacaktır. Boğa burcu aşırı inatçı bir yapıya, partneri oldukça neşelidir. Bu da ikilinin zor anlar yaşamasına sebep olabilir. Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu hava grubuna mensup bir burçtur. Bu iki burç farklı elementlerin guruplarına dahildir. Yani  birliktelikleri zıtlıkların veya benzerliklerin uyumu olabilir. Ancak zaman zaman birbirlerinden kalacaklardır. Yani bu ilişkiyi olacak ya da olmayacaktır.

Zıt Karakterlere Sahiptirler

Bu ikilinin beraber bir aşk yaşaması için birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde birbirlerine hiç çekici gelmeyeceklerdir. Boğa burcu her zaman ne istediğini bilir ve karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilir ise yani hayatta ne istediğini bilir ise, bu ilişki için umut var diyebiliriz. Boğanın sabit yapısı partnerini zorlayabilir.

Eğer sürekli dışarıda farklı mekanlarda dolaşmayı öğrenirseniz ikizler burcu ile gayet mutlu evlilik hayatı kurabilirsiniz. Onlar aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise hareketli olmayı ve disiplinsiz yaşamayı asla sevmez. Bu yüzden ilişkiye başladıklarında oldukça tartışmalı ve sorunlu geçecektir. Kısa sürede birbirlerinden ayrılmalarına neden olacaktır. Uzun süreli bir birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denilebilecek kadar azdır.

Boğanın Ayakları Yere Daha Sağlam Basar

İkizlerin uçarılığını boğa burcunun sabit fikirli birini bir kenara bırakırsak ve ayrıca iki zıt kutbun birbirini çektiğini düşünürsek ilişkiniz imkansız değildir. Bu erkekler ilişkide daha oturaklı, daha sakin, inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler burcu ise egosu çok yüksek olmayan daha hareketli ve daha eğlenceli bir burçtur. Her ikisi de birbirlerine ayak uydurabilir ise ikili uzun süreli bir birliktelik yaşayabilir. Boğa partnerinin eğlenceli hayatına, ikizler de onun ev hayatını alışabilirse gayet güzel bir birliktelikleri olur.

Boğa burcu erkeği çalışkandır ve hedefleri bellidir. Bu doğrultuda elinden geleni yapacaktır. Fakat karşı taraf bunun tam tersi doğrultusunda hareket eder. Ancak yine de bu ilişki denenebilir. İki burcun birlikteliğinde enerji olarak birbirlerini olumlu etkileyebilir. Eğer boğa erkeği, çok enerjik bir kadın istiyorsa kesinlikle birlikte olmalılar.

Bazı Konularda Anlaşmazlık Yaşayabilirler

Bu iki burç da tutkuludur, ancak enerjilerini farklı zamanlarda, farklı şekillerde harcama gibi durumları olabilir. İkizler burcu enerji dolu bir burçtur. Boğa erkeği her zaman sizin enerjinize ayak uyduramayabilir. Daha geleneksel yapıdadır ancak partneri yenilikçidir, elinden telefonu düşmeyen, sanal alemden uzak duramayan biridir.

Boğa erkeği ilgi beklerken partneri telefonundan kopamıyorsa bu durum onu sinirlendirir ve ters tepki gösterebilir, o yüzden ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Bu erkekler sakin bir hayat yaşamak ister evcimen bir yapısı vardır, partneri de onun tam tersidir dışarıda olmayı ister, gezmeyi sever, kalabalıkta olmayı sever.

Farklılıkları Onları Birbirlerine Çeker

Farklı elementlerin grubuna dahil olan bu burçlar birliktelikleri ancak zıtlıkların uyumu ile olabilir. Bu iki zıt kutbun bir araya gelmesi için gerçek bir aşk olması gerekir. İlişkileri genellikle büyük bir hata gibi gözükebilir. Boğa erkeği kendi iç dünyasında ne kadar kıskanç olursa olsun, bunu umursamaz veya sallamaz gibi gözükebilir. İkizler kadını onun bu kıskançlığını fark etmez ve ilişkiye devam ederse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Hatta başlamadan bitebilir. Ancak ikisinin arasındaki aşk çok büyük ise bir anda tüm bilinenler değişebilir ve muhteşem bir ilişki ortaya çıkabilir. Yani ilişkileri bu iki insana bağlıdır.

İkizler Gezmek İster

İkizler kadını sürekli olarak yenilikleri takip eder. Her koşulda her duruma ayak uydurabilir. Boğa erkeği evcimendir. Evde durmayı, çocuklarıyla ilgilenmeyi ve sorumluluklarının bilincinde olmayı sever. İkizler kadını ise özgürdür. Dışarıda gezmeyi, gece hayatını çok sever. Partneri kurulu bir düzeni sığ bir yaşantıyı tercih ederken karşı taraf bunun tam aksine hareketliliği ve düzensizliği sever. Merkür’ün etkisinde olan ikizler duygularıyla hareket etmez. Tam aksine Venüs gezegeninin etkisinde olan boğa burcu duygularıyla hareket etmeyi sever.

Enerjileri Uyuşmayabilir

İkizler burcu kadını fikren çok değişkendir, çok enerjiktir, partneri ise çok tutkuludur ve sabit olmayı sever, enerjik bir yapısı yoktur. Bu noktada ikili sıkıntı yaşayabilir. İlişki başında kesinlikle dinamizm olacaktır. Yalnız ileriye dönük zamanlarda ikizler kadını partnerini çok ağır ve yavaşkanlı bulacaktır. Bu da ilişkiyi çıkmaza sokacaktır. Boğa burcu gelenekseldir, kolay kolay değişiklikleri kabul edemez yeniliği sevmez.

Seyahat Anlayışları Farklıdır

Boğa erkeği, kurulu bir düzeni olsun ister, partneri ise elinde bavulu oradan oraya seyahat ederek yaşayabilir. Bu tarz hayat, rahatına ve konfora düşkün olduğu için pek alışabilecek hayat tarzı olmaz. Yolculuğu sever ama o yolculuğun sonunda evine, rahat hayatına dönmek ister. Evde kalıp zaman geçirmek isteyeceği zamanlar nadirdir.

İkizler Daha Özgür ve Hareketlidir

Bu ikilinin burç uyumu konusunda ikizler kadını çok hareketlidir, çok değişken niteliktedir. Bu yüzden hayattaki amacını bulmakta zorlanabilir. Bu erkekler kalıcılık peşindedir. Tutku onun için çok önemlidir. Çok derin sever ve çok tutkulu aşıktır. Onlar partnerini kıskanabilir, kısıtlamaya çalışabilir. İkizler ise enerjisi ile boğa erkeğini korkutabilir. İlişkilerinin başında çok heyecan ve enerji olacaktır. Ancak kadının sürekli enerjik olması erkeğini bir süre sonra sıkabilir.

Uzun süreli birliktelikleri için bu ikili çok sıkıcı ve pasif gelecektir. Çünkü boğa burcu ağır hareket eder, sabit düşüncelidir. Fikirlerinde çok esneklik olmaz. İkizler kadını daima özgür hareket etmek ister. Bugün düşündüğünü yarın düşünmeyebilir. Bu da ona çok ters gelir. Çünkü onların düşünceleri her zaman sabittir ve çok az değişkenlik gösterir.

Boğa Daha Evcimendir

Boğa erkeği dayanıklı güvenilir ve dürüsttür. Bu yüzden diğer insanlara çok zararı dokunmaz. Eğer ona emirler vermezseniz, çok kolay anlaşabilirsiniz. Ayrıca evcimendir. Bu yüzden evde partneriyle vakit geçirmeyi çok sever, evlenince onların gece gezmeleri, dostlarıyla beraber vakit geçirmeye sona erecektir. Sizden beklentisi misafirlerine ev sahipliği yapmanız, düzenli bir eve sahip olmanız ve fiziksel açıdan da güzel görünmektir.

İstekleri Çatışabilir

Bu kadınlar boğaya enerji verecektir. Ancak uzun süreli birlikteliklerinde birbirlerini oldukça zorlayacaklardır. Venüs gezegenin etkisinde olan boğa erkeği duygusaldır, duygularının etkisindedir. Merkür gezegenin etkisi altında olan partneri ise daha maceracıdır, duygusal hareket etmeyi sevmez. Boğa daha kalıcılık peşindedir, bu yüzden birbirlerini biraz zorlarlar.

Beklentileri Farklıdır

Bu iki burcun uyumu, enerjileri farklı zamanlarda ve farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi ikizler daima enerjiktir ve yenilikçidir. Boğa erkeği ise bu duruma sinirlenir ve ters tepki gösterebilir. Onlar sakin bir hayat yaşamak ister. İkizler kadını ise tam tersine gezip tozmayı maceraları atılmayı sever. Elinde bavulu ile oradan oraya seyahat ederek yaşayabilir, ancak partneri kurulu bir düzeni olsun ister, evinden ayrılamaz.

Zıtlıkları Birbirine Çeker

İkizler burcu her zaman kafasına ne eserse onu yapar. Aslında bu ilişkilerindeki temel problemi oluşturur. Ancak ilişkilerde iki aynı düşüncede olan kişinin uyumlu bir birliktelik yaşaması oldukça zordur. Bu yüzden kendi gibi olan biriyle birlikte olmaktan sıkılacağı için boğa burcu ile birlikte mutluluğu yakalayabilir ve ilişkilerini evliliğe taşıyabilirler. Ancak yine de partnerinin daha fazla tedbirli olması ve ikizleri elinde tutması gerekmektedir. Yani boğa burcunun bu ilişkide her zaman daha fazla fedakar taraf olması kaçınılmazdır. Aksi takdirde mutlu bir birliktelik imkansızdır. İlişkiye başlamadan önce mutlaka ilişkiyi gözden geçirmelidir.

İletişim Konusunda Başarılılar

Boğa erkeği, iş hayatında başarılı, evine ve eşine bağlı, pratiktir. Estetik görüşü sağlamdır. Maddi anlamda güvenilirdir ve her kadının birlikte olmak istediği tüm özelliklere sahiptir. Pratik bir zekası vardır, planlı ve mantıklı hareket eder. Kadına çok saygılıdır. Çok iyi konuşabilir ve kadınını etkileyebilir. İkizler kadını ise; çok keyiflidir, yerinde duramaz. Çözülmesi mümkün değildir. Çok hızlı düşünebilir, ayak uydurmak biraz zordur. Hep uçları yaşar. En ufak bir şeyden anında sıkılabilir. Kendi enerjisiyle etrafını da etkiler.

İkizler Kadını ile Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Uyum Problemi Yaşarlar

Evlilik hayatlarında bu ikili arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler değişken yapısı nedeniyle sürekli farklı bir yapıda kendini gösterebilir. Yani onunla anlaşılması biraz zordur. Onların duygularının gerçek olup olmadığını anlaması konusunda boğa burcunun çok sabırlı olması gerekir. Onlar daima sakin ve güvende olmaya ihtiyacı olan bir insandır.

Partneri ona bu konuda yeterli gelmeyebilir. Hatta çoğu zaman birbirlerini anlamakta zorluk çekebilirler. Bu evlilikte ikizleri evde tutmak biraz zor olacaktır.  Ev hayatında ve dışarıda yerinde duramayan ve sürekli farklı alanlara ilgi duyan bir karakterdir. Bu nedenle boğa burcunun ikizler ile uyum göstermesi zorlaşacaktır.

İkizlerin Hareketli Yapısı Sorun Yaratabilir

Boğa kendini evinde rahat ve güvende hissederken, partneri sürekli dolaşma ve farklı mekanlarda bulunma ihtiyacı hisseder. Eğer mutlu bir ilişkiniz olsun istiyorsanız, çevrenizde yeni dostlar edinmeli, yeni konularla ilgilenmelisiniz. Aksi halde ikizlerin hareketliliği sizi yorabilir ve evliliğiniz uzun soluklu olmaz. Hareketli ve enerjik yapısına uyum sağlayamayan boğa için evlilik hayatı gerçekten zorlayıcı olacaktır.

Evliliklerinde uzun süreli birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denebilecek kadar azdır. Bu ikili hayatta kolay kolay anlaşamaz, aralarında hep bir sürtüşme olur. Eğer bir ilişkiye başla evlilik yaşarlarsa bunun sonu daima mutsuzluk olacaktır. Birbirlerini anlamaktan her zaman zorluk çekebilirler. Evlilik hayatı da olsa boğa burcu daima partnerine uyum sağlamakta zorlanacaktır.

İkizlerin Sabırsızlığı Zorlayabilir

Her konuda olduğu gibi sabır konusunda da zıtlar. Boğa erkeği sabırlı, ani kararlar vermeyen biriyken partneri sabırsızdır, ani kararlar alır her an her şeyi yapabilir, bu uçarı halleri onun canını sıkabilir. Ayrıca değişikliklere hemen adapte olamaz, bir şeyi uzun uzun düşünür ve bu durumlar ikizlere biraz garip gelebilir “bu kadar düşünecek ne var” modundadır. Ne yazık ki bu ilişkinin yürümesi imkansız gibi.

Birbirlerine Oldukça Zıtlardır

Bu iki burç tamamen zıt kutuplara sahiptir. Bu sebeple uyumlu bir birliktelik yaşamaları imkansız gibi bir şeydir. Normal hayatta da bu iki burcun iyi anlaşması çok fazla söz konusu olamaz. Beraberken sorun yaşamaları neredeyse kaçınılmazdır. En temel tartışmaları ikizler burcunun enerjik ve hareketli yapısı, partnerinin ise sakinliği ve sabitliği dolayısıyla ona ayak uyduramamasıdır. Ancak bu iki burç ilişkilerinin başında en üst seviyede aşk yaşarken bu aşkı çok uzun sürdüremezler. Her iki taraf için de bir süre sonra aşk diye bir şey kalmadığını görebilirsiniz.

Güven Sorunu Yaşamayacaklardır

İkizler kadını ile boğa erkeği hayatı dersek, boğa erkeği için geleneksel değerler onun için çok önemlidir. Ailesine ve dostlarına çok önem verir. Dışarıda olmayı çok sevmez. Bu yüzden onunla mutlu olmak isteyen partneri dışarıdaki hareketli hayatından vazgeçerse onunla çok iyi anlaşır. İki burç da çok esprilidir, gergin bir ev ortamını iki burç da sevmez.

Siz ona karşı dürüst ve sadık olursanız, onlarda sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Boğa erkeği hırslı, çalışkan ve hedefleri olan birisidir. Bu yüzden ikizler kadınının boş işlerle uğraşmamasını, iş hayatında daha aktif birisi olmasını ister. Bu ikilinin uyumu çok uğraşılması gereken bir ilişkiden ibarettir. Yalnız şunu da belirtmeliyim ki, boğa burcu erkeği kadar güvenilir, sadık ve sadakatli bir burç erkeği daha göremezsiniz. Çok dürüst ve güvenilirdir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.