İkizler Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.646 kez okundu.

Boğa erkeği, iş hayatında başarılı, evine eşine bağlı, pratiktir. Estetik görüşü sağlamdır. Maddi anlamda güvenilirdir ve her kadının birlikte olmak istediği tüm özelliklere sahiptir. Pratik bir zekası vardır, planlı ve mantıklı hareket eder. Kadına çok saygılıdır. Çok iyi konuşabilir ve kadınını etkileyebilir. İkizler kadını ise; çok keyiflidir, yerinde duramaz. Çözülmesi mümkün değildir. Çok hızlı düşünebilir, ayak uydurmak biraz zordur. Hep uçları yaşar. En ufak bir şeyden anında sıkılabilir. Kendi enerjisiyle etrafını da etkiler.

İkizler burcu kadını fikren çok değişkendir, çok enerjiktir Boğa burcu erkeği çok tutkuludur ve sabit olmayı sever ve enerjik bir yapısı yoktur. Bu noktada ikili sıkıntı yaşayabilir. İlişki başında kesinlikle dinamizm olacaktır. Yalnız ileriye dönük zamanlarda ikizler kadını boğa erkeğini çok ağır ve yavaş kanlı bulacaktır. Bu da ilişkiyi çıkmaza sokacaktır. Boğa burcu gelenekseldir, kolay kolay değişiklikleri kabul edemez yeniliği sevmez.

İkizler kadını ise sürekli olarak yenilikleri takip eder. Her koşulda her duruma ayak uydurabilir.Boğa erkeği evcimendir. Evde durmayı, çocuklarıyla ilgilenmeyi ve sorumluluklarının bilincinde olmayı sever. İkizler kadını ise özgürdür. Dışarıda gezmeyi, gece hayatını çok sever. Boğalar kurulu bir düzeni sığ bir yaşantıyı tercih ederken karşı taraf bunun tam aksine hareketliliği ve düzensizliği sever. Merkür’ün etkisinde olan ikizler duygularıyla hareket etmez. Tam aksine Venüs gezegeninin etkisinde olan boğa burcu duygularıyla hareket etmeyi sever.

Boğa burcu erkeği çalışkandır ve hedefleri bellidir. Bu doğrultuda elinden geleni yapacaktır. Fakat karşı taraf bunun tam tersi doğrultuda hareket eder.

Ancak yine de bu ilişki denenebilir. İki burcun birlikteliğinde enerji olarak birbirlerini olumlu etkileyebilir. Eğer boğa erkeği, çok enerjik bir kadın istiyorsa kesinlikle birlikte olmalılar.

İkizler burcu kadını ile boğa burcu erkeği; iki burç da tutkuludur ancak enerjilerini farklı zamanlarda, farklı şekillerde harcama gibi durumları olabilir. İkizler burcu enerji dolu bir burçtur. Boğa erkeği her zaman sizin enerjinize ayak uyduramayabilir. Daha geleneksel yapıdadır ancak ikizler kadını yenilikçidir, elinden telefonu düşmeyen, sanal alemden uzak duramayan biridir. Boğa erkeği ilgi beklerken ikizler kadını telefonundan kopamıyorsa boğa erkeği sinirlenir ve ters tepki gösterebilir, o yüzden ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Boğa erkeği sakin bir hayat yaşamak ister evcimen bir yapısı vardır, ikizler kadını da onun tam tersidir dışarıda olmayı ister, gezmeyi sever, kalabalıkta olmayı sever.

Boğa erkeği, kurulu bir düzeni olsun ister, ikizler kadını ise elinde bavulu oradan oraya seyahat ederek yaşayabilir. Bu tarz hayat, rahatına ve konfora düşkün boğa erkeği için pek alışabilecek hayat tarzı olmaz. Yolculuğu sever ama o yolculuğun sonunda evine, rahat hayatına dönmek ister. Evde kalıp zaman geçirmek isteyeceği zamanlar nadirdir. Her konuda olduğu gibi sabır konusunda da zıtlar. Boğa erkeği sabırlı, ani kararlar vermeyen biriyken ikizler kadını sabırsızdır, ani kararlar alır her an her şeyi yapabilir bu uçarı halleri boğanın canını sıkabilir. Boğa erkeği değişikliklere hemen adapte olamaz, bir şeyi uzun uzun düşünür ve bu durumlar ikizlere biraz garip gelebilir “bu kadar düşünecek ne var” modundadır. Ne yazık ki bu ilişkinin yürümesi imkansız gibi.

İkizler burcu kadını ve boğa burcu erkeği tamamen zıt kutuplara sahip iki burçtur. Bu sebeple uyumlu bir birliktelik yaşamaları imkansız gibi bir şeydir. Normal hayatta da bu iki burcun iyi anlaşması çok fazla söz konusu olamaz. Beraberken sorun yaşamaları neredeyse kaçınılmazdır. Bu iki burcun en temel tartışmaları ikizler burcunun enerjik ve hareketli yapısı, boğa burcunun ise sakinliği ve sabitliği dolayısıyla ikizlere ayak uyduramamasıdır. Ancak bu iki burç ilişkilerinin başında en üst seviyede aşk yaşarken bu aşkı çok uzun sürdüremezler. Her iki taraf için de bir süre sonra aşk diye bir şey kalmadığını görebilirsiniz.

İkizler burcu ve boğa burcu burç uyumu konusunda ikizler kadını çok hareketlidir. Çok değişken niteliktedir. Bu yüzden hayattaki amacını bulmakta zorlanabilir. Boğa erkeği kalıcılık peşindedir. Tutku onun için çok önemlidir. Çok derin sever ve çok tutkulu aşıktır. Boğa erkeği ikizler kadınını kıskanabilir, kısıtlamaya çalışabilir. İkizler kadını enerjisi ile boğa erkeğinin korkutabilir. İlişkilerinin başında çok heyecan ve enerji olacaktır. Ancak kadının sürekli enerjik olması erkeğini bir süre sonra sıkabilir. Uzun süreli birliktelikleri için ikizler kadını boğa erkeği çok sıkıcı ve pasif gelecektir. Çünkü boğa burcu ağır hareket eder, ağır niteliktedir, sabit düşüncelidir. Fikirlerinde çok esneklik olmaz. İkizler kadını daima özgür hareket etmek ister. Bugün düşündüğünü yarın düşünmeyebilir. Bu da boğa erkeğine çok ters gelir. Çünkü boğanın düşünceleri her zaman sabittir ve çok az değişkenlik gösterir.

İkizler burcu kadını boğaya enerji verecektir. Ancak uzun süreli birlikteliklerinde birbirlerini oldukça zorlayacaklardır. Venüs gezegenin etkisinde olan boğa erkeği duygusaldır, duygularının etkisindedir. Merkür gezegenin etkisi altında olan ikizler burcu kadını ise daha maceracıdır, duygusal hareket etmeyi sevmez. Boğa daha kalıcılık peşindedir, bu yüzden birbirlerini biraz zorlarlar. Boğa erkeği dayanıklı güvenilir ve dürüsttür. Bu yüzden diğer insanlara çok zarar dokunmaz. Eğer ona emirler vermezseniz onunla çok kolay anlaşabilirsiniz. Boğa erkeği evcimendir. Bu yüzden evde partneriyle vakit geçirmeyi çok sever. Evlenince boğa erkeği için gece gezmeleri, dostlarıyla beraber vakit geçirmeye sona erecektir. Sizden beklentisi misafirlerine ev sahipliği yapmanız, düzenli bir eve sahip olmanız ve fiziksel açıdan da güzel görünmektir.

İkizler kadını ile boğa erkeği hayatı dersek, boğa erkeği için geleneksel değerler onun için çok önemlidir. Ailesine ve dostlarına çok önem verir. Dışarıda olmayı çok sevmez. Bu yüzden onunla mutlu olmak isteyen ikizler kadını dışarıdaki hareketli hayatından vazgeçerse onunla çok iyi anlaşır. İki burç da çok esprilidir, gergin bir ev ortamını iki burç da sevmez. Siz ona karşı dürüst ve sadık olursanız, boğa burcu erkeği de sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Boğa erkeği hırslı, çalışkan ve hedefleri olan birisidir. Bu yüzden ikizler kadınının boş işlerle uğraşmamasını, iş hayatında daha aktif birisi olmasını ister. İkizler ve boğa uyumu çok uğraşlı bir ilişkiden ibarettir. Yalnız şunu da belirtmeliyim ki, boğa burcu erkeği kadar güvenilir, sadık ve sadakatli bir burç erkeği daha göremezsiniz. Çok dürüst ve güvenilirdir.

İkizler burcu ve boğa burcu uyumu, bu iki burcun enerjileri farklı zamanlarda ve farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi ikizler burcu kadınının daima enerjiktir ve yenilikçidir. Boğa erkeği ise bu duruma sinirlenir ve ters tepki gösterebilir. Boğa erkeği sakin bir hayat yaşamak ister. İkizler kadını ise tam tersine gezip tozmayı maceraları atılmayı sever. İkizler kadını elinde bavulu ile oradan oraya seyahat ederek yaşayabilir, ancak boğa erkeği kurulu bir düzeni olsun ister, evinden ayrılamaz.

Farklı elementlerin grubuna dahil olan ikizler ve boğa burçları birliktelikleri ancak zıtlıkların uyumu ile olabilir. Bu iki zıt kutbun bir araya gelmesi için gerçek bir aşk olması gerekir. Boğa burcu erkeği ile ikizler kadınının ilişkisi genellikle büyük bir hata gibi gözükebilir. Boğa erkeği kendi iç dünyasında ne kadar kıskanç olursa olsun, bunu umursamaz veya sallamaz gibi gözükebilir. İkizler kadını onun bu kıskançlığını fark etmez ve ilişkiye devam ederse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Hatta başlamadan bitebilir. Ancak ikisinin arasındaki aşk çok büyük ise bir anda tüm bilinenler değişebilir ve muhteşem bir ilişki ortaya çıkabilir. Yani tamamen ilişkileri bu iki insana bağlıdır.

İkizler Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

İkizlerin uçarılığını boğa burcunun sabit fikirli birini bir kenara bırakırsak e ayrıca iki zıt kutbun birbirini çektiğini düşünürsek ilişkiniz imkansız değildir. Boğa burcu bu ilişkide daha oturaklı, daha sakin, inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler burcu ise egosu çok yüksek olmayan daha hareketli ve daha eğlenceli bir burçtur. Her ikisi de birbirlerine ayak uydurabilir ise boğa ve ikizler uzun süreli bir birliktelik yaşayabilir. Boğa ikizlerin eğlenceli hayatına, ikizlerde boğa burcunun ev hayatını alışabilirse gayet güzel bir birliktelikleri olur. Boğa ve ikizler aşk hayatında birbirlerine bu noktada uyum sağlamalılar. Aksi takdirde uzun süreli bir birliktelik yaşayamazlar. Çünkü birisi evcimen, diğeri ise çok sosyal bir burçtur. Bu noktada anlaşabilirler ise ilişkileri eğlenceli bir ilişkiye dönüşebilir. İkizler burcu zeki ve hazır cevap bir burçtur. Entelektüel ve sosyal yapısı ile boğa burcunun etkilemeyi başarır. Boğa burcu pratik zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler burcunu kendine çekecektir.

Hayat tarzları birbirlerinden çok farklı olan bu iki burcun aşk ilişkileri birbirlerinden ne kadar etkilendiklerine bağlıdır. Düşünceli, ilgili olan boğa burcu aynı zamanda olaylara bakış açısı açısından oldukça dikkatlidir. Bir işi yapmadan önce çok fazla düşünür de oldukça tedbirlidir. İkizler burcu ise her zaman kafasına ne eserse onu yapar. Aslında bu ilişkilerindeki temel problemi oluşturur. Ancak ilişkilerde iki aynı düşüncede olan kişinin uyumlu bir birliktelik yaşaması oldukça zordur. Bu yüzden ikizler burcu kendi gibi olan biriyle birlikte olmaktan sıkılacağı için boğa burcu ile birlikte mutlu yakalayabilir ve ilişkilerini evliliğe taşıyabilirler. Ancak yine de boğa burcunun daha fazla tedbirli olması ve ikizler elinde tutması gerekmektedir. Yani boğa burcunun bu ilişkide her zaman daha fazla fedakar taraf olması kaçınılmazdır. Aksi takdirde mutlu bir birliktelik imkansızdır. Boğa ilişkiye başlamadan önce mutlaka ilişkiyi gözden geçirmelidir.

İkizler ve Boğa Aşk Uyumu

Boğa burcunun sakin yapısına nazaran oldukça otoriter bir yapısı vardır. İkizler burcu ise aşk hayatında sorunlara daha çok çabuk çözüm üretebilen bir burçtur. Ancak ikizler burcu bu ilişkide sürekli çocukça tavırlar ve aşırı ilgi beklemesi ile boğa burcunu oldukça sıkacaktır. Bu noktada ilişkilerinde sıkıntılar yaşanabilir. Aslında bu iki burcun çok fazla ortak özellikleri olsa da farklı yönleri daha ağır basar. Bu yüzden bu ikili hem aşk hayatında hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu ile ikizler burcunun ilişki yaşaması iki tarafın da yıpranmasına sebep olabilir. Boğa burcu ve ikizler burcunun birbirlerine tamamen zıt karaktere sahip olması ilişkiyi zaman zaman zora sokacaktır. Boğa burcu aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Bu da ikilinin zor anlar yaşamasına sebep olabilir. Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu grubuna mensup bir burçtur. Bu iki burç farklı elementlerin guruplarına dahildir. Yani bu ikilinin birlikteliğim zıtlıkların uyumu veya benzerliklerin uyumu olabilir. Ancak zaman zaman birbirlerinden kalacaklardır. Yani bu ilişkiyi olacak ya da olmayacaktır.

Bu ikilinin beraber bir aşk yaşaması için birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde birbirlerine hiç çekici gelmeyeceklerdir. Boğa burcu her zaman ne istediğini bilir ve karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilir ise yani hayatta ne istediğini bilir ise, bu ilişki için umut var diyebiliriz. Boğanın sabit yapınız ikizler burcu insanını zorlayabilir. Eğer sürekli dışarıda farklı mekanlarda dolaşmayı öğrenirseniz ikizler burcu ile gayet mutlu evlilik hayatı kurabilirsiniz. İkizler burcu aşk hayatında değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise hareketli olmayı ve disiplinsiz yaşamayı asla sevmem. Bu yüzden bu iki burç ilişkiye başladığında ilişki oldukça tartışmalı ve sorunlu geçecektir. Bu yüzden kısa sürede birbirlerinden ayrılmalarına neden olacaktır. Uzun süreli bir birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denilebilecek kadar azdır.

İkizler ve Boğa Evlilik Uyumu

Evlilik hayatlarında boğa ve ikizler arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler değişken yapısı nedeniyle sürekli farklı bir yapıda kendini gösterebilir. Yani onunla anlaşılması biraz zordur. İkizler burcunun duygularının gerçek olup olmadığını anlaması konusunda boğa burcunun çok sabırlı olması gerekir. Boğa burcu daima sakin ve güvende olmaya ihtiyacı olan bir insandır. Bu noktada ikizler ona bu konuda yeterli gelmeyebilir. Hatta çoğu zaman birbirlerini anlamakta zorluk çekebilirler. Bu evlilikte ikizleri evde tutmak biraz zor olacaktır. İkizler ev hayatında ve dışarıda yerinde duramayan ve sürekli farklı alanlara ilgi duyan bir karakterdir. Bu nedenle boğa burcunun ikizler ile uyum göstermesi zorlaşacaktır.

Boğa kendini evinde rahat ve güvende hissederken, ikizler sürekli dolaşma ve farklı mekanlarda bulunma ihtiyacı hisseder. Eğer mutlu bir ilişkiniz olsun istiyorsanız, çevrenizde yeni dostlar edinmeli, yeni konularla ilgilenmelisiniz. Aksi halde ikizler kişisinin hareketliliği sizi yorabilir ve evliliğiniz uzun soluklu olmaz. İkizlerin hareketli ve enerjik yapısına uyum sağlayamayan boğa için evlilik hayatı gerçekten zorlayıcı olacaktır. Evliliklerinde uzun süreli birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denebilecek kadar azdır. Bu ikili hayatta kolay kolay anlaşamaz, aralarında hep bir sürtüşme olur. Eğer bir ilişkiye başla evlilik yaşarlarsa bunun sonu daima mutsuzluk olacaktır. Birbirlerini anlamaktan her zaman zorluk çekebilirler. Evlilik hayatı da olsa boğa burcu daima ikizlere uyum sağlamakta zorlanacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git