Kahve Falında Virgül Görmek

Kahve Falında Virgül Görmek
6 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.950 kez okundu.

Kahve falında virgül görmek, ne anlama gelir? Her ne yapılıyorsa ya da neye devam ediliyorsa ara verilmesi gerektiğine dalalet eder. Uzun süre boyunca üzerinde çalışılmış ancak hala olumlu bir sonuç elde edilememiş büyük projelerin, hem biraz daha olgunlaşabilmesi için hem de yeni fikirler üretmek adına zihni dinlendirmek amaçlı, uzun soluklu bir mola verilmesin gösterir. Bu sayede molanın ardından akla gelen yeni önerilerle çalışma çok kısa süre içerisinde olumlu bir biçimde sonlandırılabilecektir. Uzun süre devam etmiş ve inişli çıkışlı ilerleyen aşk ilişkileri için de küçük bir ara vermenin olumlu sonuçlar doğuracağını gösterir. Böylece duygular tazelenecek, heyecan yeniden alevlenecek ve ilişki kaldığı yerden daha sağlam bir şekilde devam edecektir.

Uzun süredir ertelediğiniz tatil planınızı artık devreye sokmanız gerektiğini işaret eder. Hem bedensel olarak hem de ruhunuzu dinlendirmek amacıyla sakin ve kafa dinleyebileceğiniz bir yere gitmeniz uygun olacaktır. Böylece hem arkadaşlık ve aile ilişkilerinize hem de işinize yenilenmiş ve zinde bir biçimde dönerek hayatınızı daha mutlu bir noktaya taşıyacaksınız. Bu durumda sevdiğiniz insanlardan yardım almanız; siz yokken geride bıraktıklarınızla ilgilenmesini istemeniz daha doğru olacaktır. Tazelenmeyi, yepyeni bir bakış açısı kazanmayı vurgular. Hem düşünce tarzınızda hem de görünüşünüzde yapacağınız bir takım değişiklikler, sizi sosyal anlamda da iş anlamında da bulunduğunuz noktadan farklı bir yere taşıyacaktır. Özellikle sürekli aynı hikayeyi yaşadığını düşünenler için bu durum hayatlarında meydana gelecek köklü değişikliklerin habercisidir.

Çoğunlukla kişisel yetenekler ifade etmekte. Fal sahibi genel olarak hayatının monotonlaşmasından çok sıkılmakta ve bununla birlikte yaşantısına enerjik dolu planlar yaparak kendini yeniden keşfedecek. Edineceğiniz yeni hobileriniz sayesinde hayata daha pozitif bakmayı öğreneceksiniz. Fincanda beliren bu sembol el yeteneklerinizi keşfedeceğinizi göstermekte. Fal baktıran insan bekar ise sanat çevresinden biriyle mutlu bir yuva kuracaktır. Fal sahibi evli ve çocuğu varsa buda çocuğunun sanat dünyasıyla yakından ilgilendiğini gösteriyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git