Kahve Falında Virgül Görmek

06.10.2015
Kahve Falında Virgül Görmek

Kahve falında virgül, fal sahibinin çevresinde güvendiği kişilerle dertlerini paylaşarak rahatlayacağı ve derin bir nefes alacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda mutlu bir ilişkiye sahip olacağı ve yüzünün güleceğine işaret eder. Aileden tez vakitte gelecek olan büyük bir yardım demektir.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır çok uzak kaldığınız birisi ile kısa bir süre içerisinde tekrar kavuşacağınıza işaret etmektedir. Bu kişi askerden dönmesini beklediğiniz sevgiliniz ya da nişanlınız olabilir. Döndüğü zaman bol bol hasret giderecek zamanınız olacaktır.

Bu sıralar onun tarafından size gelecek bir evlilik teklifi olabilir. Oldukça şaşıracağınız ve mutlu olacağınız bu sürprizden sonra, arayı fazla uzatmadan hemen dünya evine girecek ve çok mutlu bir hayat süreceksiniz.

Aileleriniz başlangıçta henüz erken olduğu için tereddütte düşüp size engel olmak isteyebilirler fakat zaman içerisinde sizin birbirinizi ne kadar sevdiğinizi gördükçe durumu kabulleneceklerdir. Kısa bir süre içerisinde güzel ve kalabalık bir düğün sizi beklemektedir.

Evli olan kişiler için ise bu durum alınacak güzel bir müjdeye işaret edebilir. Bu bir bebek müjdesi olabilir. Uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ve bütün tedavi yöntemlerine de başvuruyorsunuz. Bu sıralar sonunda sizi mutlu edecek olan haberi alabilirsiniz. Bebek müjdesi tüm aileyi çok sevindirecek ve heyecanlandıracaktır. Bir an önce aileye katılacak yeni birey için hazırlıklara başlayacağını ifade etmektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi bakımdan biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Kısa bir süre önce işten ayrıldığınız için, yeni bir iş bulana kadar geçmişten kalan borçlarınız sizi biraz sıkıştırabilir. Bu dönemde aileniz size maddi olarak destek olacaktır.

Bu sıralar karşınıza iş konusunda çıkabilecek olan çeşitli fırsatları iyi değerlendirmeli ve doğru kararlar almaya özen göstermelisiniz. Alacağınız bu kararlar hayatınıza yön vermeniz için fazlasıyla etkili olacaktır. Kararlarınızı alırken ailenizin de fikirlerini almayı unutmamalısınız, doğru yolu bulmanızda size en çok yardımcı olan onlar olacaklardır.

Zaman içerisinde yeni bir iş bulmanız ile beraber maddi sıkıntılarınızdan teker teker kurtulacaksınız. Maddi olarak eskisinden çok daha iyi bir duruma geleceğiniz bu dönemde geçmişten gelen tüm borçlarınızdan tamamen kurtulacaksınız.

Sahip olmak istediğiniz ve hayatta hedeflediğiniz her şeye bu dönem içerisinde ulaşacaksınız. Hırslı ve çalışkan karakteriniz sayesinde önünüze çıkan tüm engellerin üstesinden gelecek ve oldukça başarılı olacaksınız. Bu dönemde elde ettiğiniz gelirin bir kısmını hayır işleri için ayırabilir, bu doğrultuda çeşitli kurumlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz ile kısa bir zaman önce yaşadığınız ufak bir tartışma sonucunda biraz dargın ayrılmış olabilirsiniz. Bu dönem dargınlıkları bitirmek için oldukça iyi bir zamandır. Aranızda ne geçmiş olursa olsun sizin ailenize, ailenizin de size ihtiyacı vardır. Bu yüzden en kısa süre içerisinde onları ziyaret edip, özür dileyip, gönüllerini almanız gerekmektedir.

Size kızmış hatta kırılmış olabilirler ama sizi affedeceklerdir. Aranızdaki buzları erittikten sonra yine eskisi gibi birlikte gülüp eğelenecek ve dertlerinizi paylaşacaksınız. Aileniz ile yakın olacağınız ve onlara ihtiyaç duyacağınız bir dönem olacaktır.

Sosyal hayatınızı da bu sıralar ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bu sıralar istemeden de olsa yaptığınız ihmalkârlığı fırsat bilip hemen arkanızdan atıp tutan kişiler ortaya çıkabilir. Bunlar kulağınıza geldiğinde çok üzülecek ve kendinizi kötü hissedeceksiniz.

Bu kişilere fırsat vermeden arkadaşlarınız ile konuşup durumunuzdan söz etmeli ve gönüllerini almalısınız. Sizi bu dönemde sevdiğiniz ve gerçekten yanınızda olduğuna inandığınız kişiler ile sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçireceğiniz çok güzel günler beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde işinizden yeni ayrılmış olmanız sizi biraz etkilemiş, etrafınıza olan güveninizin kırılmasına neden olmuştur. Bu konuda kendinizi toparlamanız biraz zaman alabilir. Arkadaşlarınızın ve ailenizin desteği ile bu dönemi atlatacaksınız.

Bu sıralar karşınıza yeni iş imkanları çıkabilir. Bunları iyi değerlendirmek sizin elinizdedir. İşe ihtiyacınız olduğu için acele karar vermeden önce, hepsi hakkında detaylı bir inceleme ve değerlendirme yapmalısınız. Kendiniz için en doğru kararı verdiğinizden emin olun.

Yeni başlayacağınız işinizde yaratıcılığınız, çalışkan ve azimli karakteriniz sayesinde çok başarılı olacak ve kısa süre içerisinde hak ettiğiniz mertebeye ulaşacaksınız. Bu dönemde sizi iyi bir kariyer beklemektedir.

Kendinize yeni iş imkânları yaratabilirsiniz. Hatta kısa bir süre sonra her zaman hayalini kurduğunuz kendi işinizi kurma imkânı elde edebilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın bu sıralar maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizin de yardımınız sayesinde içinde bulunduğu durumdan kurtulacak ve kendisine yeni bir hayat kuracaktır. Büyük başarılar elde edeceğiniz bu dönemde sizi tüm sevdiğiniz kişiler ile birlikte bolluk ve bereket içerisinde bir hayat beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Sağlığınız açısından bu sıralar kendinize dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder. Çok fazla bulaşıcı hastalık olan bu dönemde kendinizi çevrenize karşı iyi korumalı, hava sıcaklıklarına aldanmamalısınız.

Oldukça değişken havaların olduğu bu mevsim geçişlerinde vücut direncinizin düşmemesi ve bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmek için bol bol sebze ve meyve tüketmeye özen göstermelisiniz. Gerektiği takdirde doktorunuza danışarak doğru vitamin ve gıda takviyeleri almalı, kendinizi zinde tutmalısınız. Özellikle beslenme şeklinizi biraz değiştirip daha dikkatli olmalı, öğünlerinizi düzenli yemeye özen göstermelisiniz.

Bu dönemde hayatınıza biraz fiziksel hareket de katmanız gerekmektedir. Sürekli masa başında çalışmaktan ve bilgisayar başında oturmaktan dolayı vücudunuz hantallaşmış olabilir. Evden işe, işten eve olan rutininiz arasına yavaş yavaş sporu da sokmaya çalışmalısınız.

Fiziksel aktivite yapmak enerjinizi daha yüksek tutmanızı sağlayacaktır. Eğer spor salonlarından hoşlanmıyor ve sıkılıyorsanız, ilginizi çekecek farklı bir spor dalına yönelebilirsiniz. Ayrıca bu durum yeteneklerinizi keşfetmenize de yardımcı olurken, bedensel sağlığınızı da korumanızı da sağlayacaktır. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz sağlıklı günler sizi beklemektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.