Kahve Falında Dağ Görmek

07.10.2015
Kahve Falında Dağ Görmek

Kahve falında dağ görmek, fal sahibinin hayatında karşılaştığı bir takım engellere pes etmeden mücadele etmesi halinde gerçekleri fark ederek hayırlı kapıların açılacağı ve mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin ihtiyacı olan değişimi yaşayarak yaşamdan büyük bir keyif alacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağınız gözükmektedir. Mutlu ve heyecan verici günler sizi bekliyor olacak. Uzun zaman sonra aşık olmanın tadına varacaksınız.

Hem sevmeyi hem de sevilmeyi aynı anda yaşayacaksınız. Doğru kişiyi bulmanın zor olduğu bu dönemde gerçek aşkınızı bulmuş olmanız, ne kadar şanslı olduğunuzu göstermektedir. Hayatınızın en şanslı dönemine giriş yapacaksınız.

Hem kendinizi hem çevrenizdeki sevdiklerini mutlu günler bekliyor gibi görünüyor. Aşık olduğunuz kişi ile uyumlu ve seviyeli bir ilişki içine gireceksiniz. Hayatınıza girdiği andan itibaren sizin mutluluğunuz için etrafında pervane olacak, rahat etmeniz için elinden gelen her şeyi yapacak.

Bu kişi ile olan birlikteliğiniz dillere destan bir düğün ile mutlu sona ulaşacak gibi gözüküyor. Tanışıp evliliği düşünme sürenizde çok da uzun olmayacak. Doğru kişi olduğunu hemen hissedecek ve aileleri tanıştırmak isteyeceksiniz. Daha sonrada düğün hazırlıklarına başlayacaksınız.

Bu tatlı telaşlar, hayatınızın en güzel anlarının başlangıcı olacak ve hiç bitsin istemeyeceksiniz. Aile kurmak için her şeyin en güzel bir şekilde hazırlanmasını sağlayacaksınız ve sevdiklerinizin görkemli bir düğüne şahitlik etmesini sağlayacaksınız.

Evlendikten sonrada aşkınız hız kesmeden devam edecek, ilk gün ki heyecanı asla yitirmeyeceksiniz. Mutlu aile tablosuna bir de çocuklarınızı ekleyecek ve çok tatlı anne babalar olacaksınız. Mutluluğunuz bir ömür boyu devam edecek.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde maddi bakımdan çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Hayatınızın en şanslı ve verimli dönemine giriş yapmış bulunmaktasınız. Kendi işinizin başındaymış gibi görünüyorsunuz. Bu da ticaret ile uğraşıyor olabileceğinizi gösteriyor.

Uzun zaman sonra işleriniz açılacak ve daha fazla müşteriye sahip olacaksınız. Bu dönem, adınız çok daha fazla duyulacak. Yaptığınız reklamlar işe yarayacak gibi gözüküyor. Bu dönemde sevdiğiniz kişilerin desteklerini de bol bol göreceksiniz.

İşleriniz açıldıkça finansal anlamda da çok büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz. Yavaş yavaş gelişecek ancak tam bir büyüme mekanizmasına sahip olacaksınız. Bu gelişim evresinde doğru kararlar verdiğiniz görünmekte. Aldığınız kararlar sayesinde, işleriniz daha da büyüyecek, adı herkes hatta tüm dünya tarafından duyulmaya başlanacak ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız.

Kazandığınız paraları tasarruflu bir şekilde harcayacağınız gözükmekte. Aynı zamanda birikimde yapabilirsiniz. Bu sayede gelecekte de parasal anlamda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Şimdiden tüm borçları kapatabilecek olmak, ileri ki dönemler de daha rahat etmenizi sağlayacak.

Elinize geçen yüklü miktardaki paralar, çevrenizdeki insanların kıskanmasına neden olabilir. Bu dönem, konuşulanları kulak arkası etmeniz önerilir. Siz başarılı ve kendinden emin bir girişimci olarak yolunuza baktığınız sürece, yıkılmanıza imkan olmayacak ve maddi bakımdan her geçen gün daha büyüme sağlayacaksınız. Hayatınızın dönüm noktası bu dönem olacak. Mutlu günler sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Sıkıntılı günler geride kalacak ve aileniz ile beraber olmanın tadını çıkartacaksınız.Uzun zamandır kendinizi tamamen işlerinize vermiş gibi gözüküyorsunuz.

Bu durum eğlenmeye ve hem kendinize hem de ailenize vakit ayırmanızı zorlaştırmış. Yoğun ve tempolu hayat sizi yıpratmış. Fakat bu dönem daha fazla rahatlayacağınız gözükmekte.

Huzur dolu bir tatile çıkabilirsiniz. Bu tatile aileniz ile gideceğiniz gözüküyor. Sessiz sakin bir göl kenarı tatili sizi bekliyor gibi görünüyor. Ailecek temiz havanın tadını çıkartacak ve bol bol enerji toplayacaksınız. Bu enerji çok daha mutlu ve dinç bir şekilde günlük hayata geri dönüş yapmanızı sağlayacak.

Sadece temiz hava değil, tüm ailenin beraber olması da herkese çok iyi gelecek. Mutlu ve uzun sohbetler eşliğinde beraber  olmanın tadını çıkartacaksınız. Güzel yemekler eşliğinde günleriniz güzelleşecek, hiç bitsin istemeyeceksiniz.

Ailecek geçirilen bu günler uzun zaman sonra kendiniz gibi hissetmenizi sağlayacak. Hayatınızdaki en önemli insanlar ile beraber mutlu dakikalar yaşayacaksınız. Bu güzel günler sadece tatil ile de sınırlı kalmayacak.

Yakın bir zamanda taşınma var gibi görünüyor. Bu taşınma sizi ailenize daha yakın bir eve gelmeniz ile olabilir. Bu sayede her gününüzü beraber geçirebilecek ve yardıma ihtiyacınız olduğu an ailenizin yanına gidebileceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem iş hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi görünüyor. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyleri sonunda gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Bu hayaller kendi işinizi kurma ile alakalı olabilir.

Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Başka insanların altında veya direk yanında çalışmak sizi epey zorluyor gibi görünüyor. Anlaşmakta zorluk çekiyor ve verimli işler çıkartamıyorsunuz.

Bu yüzden hem kendi mutluluğunuz hem de başarınız için girişimci ruhunuzu kullanarak bir marka oluşturma hayalinizi daha da ilerletmişsiniz. Bu hayalin peşinde koşmak sizi daha olgun biri yapmış.

Aynı zamanda bu süreçte çok fazla şey öğrenmişsiniz ve kendinizi her anlamda geliştirmişsiniz. Yeni kurslara gitmiş ve diller öğrenmişsiniz. Bu ilerleme iş hayatında da çok başarılı olmanıza yardımcı olacak.

Hızla ilerleme gösterirken tüm ailenizden ve arkadaşlarınızdan da güzel destekler alacaksınız. Hem maddi hem de manevi anlamda sizi asla yalnız bırakmayacaklar ve bir kez daha çok şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz İlerlemeniz gittikçe hızlanacak ve kendi işinizin patronu olabileceksiniz. Başarılı günler sizi bekliyor.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde çok güzel sağlık haberleri alacaksınız. Çok sevdiğiniz bir dostunuzun sağlık problemi var gibi görünüyor ve bu hastalık ile uzun yıllar mücadele etmiş, yorulmuş, pek çok şeyden vazgeçmek zorunda kalmış.

Bu süreç oldukça zorlu geçmiş gibi görünüyor. Sizde çok güzel bir dostluk göstermiş ve asla yalnız bırakmamışsınız, her zaman destek çıkmışsınız. Bu dönemdeki hareketleriniz hasta arkadaşınızın gözünden kaçmamış ve arkadaşlığınızın uzun yıllar boyunca devam etmesi için çok güzel bir neden olmuş.

Arkadaşınızın sizin hakkındaki düşünceleri her geçen gün daha da iyi hale gelmiş. Bu dönem arkadaşlık bakımından güzel gelişmeler yaşamanın dışında arkadaşınızın sağlığı ile alakalı da güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Uzun zaman sonra tedavisi olumlu tepki vermeye başlayacak ve iyileşme sürecine girecek. Sabırlı bir şekilde bu süreci yaşayıp, atlatacaksınız gibi gözüküyor. Arkadaşınız eski sağlığına kavuşacak, uzun zamandır yapamadığı şeyleri yapacak, okuluna devam edecek, daha sağlıklı ve mutlu bir hayata sahip olacak. Bu güzel haberleri beraber kutlayacaksınız gibi gözüküyor.


Kahve Falında Dağ Zirvesi Görmek

Fal sahibinin sakinliğini koruması halinde karşılaştığı bir engeli kolaylıkla aşacağı ve sürekli kendisine sorun oluşturan kem gözlü insanların nazarından kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin geçmişini bir kenarda bırakarak geleceğine odaklanması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında İki Dağ Arası Görmek

Fal sahibinin bir süredir heves ettiği şeyleri gerçekleştirmek için fırsat bulacağı ve endişe ettiği sorunların kısa sürede çözüleceği anlamına gelir. Kişinin ailesinde huzur ve neşenin artmasına neden olacak bir olay yaşayacağına ve çok huzurlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.