Kahve Falında Dağ Görmek

Kahve Falında Dağ Görmek

Kahve falında dağ görmek, hayatınızın bir döneminde önünüze bir takım engeller çıkacağını haber verir. Ancak ne olursa olsun pes etmemeli, bu engelleri aşabilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Ne olursa olsun bu engelle sonuna kadar mücadele etmelisiniz. Bu süreç içerisinde sabırlı olmalı ve size yapılan yardım tekliflerini de reddetmemelisiniz. Herkesin hayatında zaman zaman benzer engellerin yer aldığını düşünüp asla umutsuzluğa kapılmamalı ve hayatınızı düzene sokmaya çalışırken gösterdiğiniz çabayı karşınıza çıkan engelleri aşmak için de göstermekten çekinmemelisiniz. Büyüklüğü, heybeti ve geçilmezliği anlatır. Ancak sorun ne kadar heybetli ve geçilmez olursa olsun, sizi siz yapan vasıflarınız sayesinde altından kalkamayacağınız hiçbir problem yoktur.

Aşk Hayatı

Bu dönemde aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağınız gözükmektedir. Mutlu ve heyecan verici günler sizi bekliyor olacak. Uzun zaman sonra aşık olmanın tadına varacaksınız. Hem sevmeyi hem de sevilmeyi aynı anda yaşayacaksınız. Doğru kişiyi bulmanın zor olduğu bu dönemde gerçek aşkınızı bulmuş olmanız, ne kadar şanslı olduğunuzu göstermektedir. Hayatınızın en şanslı dönemine giriş yapacaksınız. Hem kendinizi hem çevrenizdeki sevdiklerini mutlu günler bekliyor gibi görünüyor. Aşık olduğunuz kişi ile uyumlu ve seviyeli bir ilişki içine gireceksiniz. Hayatınıza girdiği andan itibaren sizin mutluluğunuz için etrafında pervane olacak, rahat etmeniz için elinden gelen her şeyi yapacak.

Bu kişi ile olan birlikteliğiniz dillere destan bir düğün ile mutlu sona ulaşacak gibi gözüküyor. Tanışıp evliliği düşünme sürenizde çok da uzun olmayacak. Doğru kişi olduğunu hemen hissedecek ve aileleri tanıştırmak isteyeceksiniz. Daha sonrada düğün hazırlıklarına başlayacaksınız. Bu tatlı telaşlar, hayatınızın en güzel anlarının başlangıcı olacak ve hiç bitsin istemeyeceksiniz. Aile kurmak için her şeyin en güzel bir şekilde hazırlanmasını sağlayacaksınız ve sevdiklerinizin görkemli bir düğüne şahitlik etmesini sağlayacaksınız. Evlendikten sonrada aşkınız hız kesmeden devam edecek, ilk gün ki heyecanı asla yitirmeyeceksiniz. Mutlu aile tablosuna bir de çocuklarınızı ekleyecek ve çok tatlı anne babalar olacaksınız. Mutluluğunuz bir ömür boyu devam edecek.

Para

Bu dönemde maddi bakımdan çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Hayatınızın en şanslı ve verimli dönemine giriş yapmış bulunmaktasınız. Kendi işinizin başındaymış gibi görünüyorsunuz. Bu da ticaret ile uğraşıyor olabileceğinizi gösteriyor. Uzun zaman sonra işleriniz açılacak ve daha fazla müşteriye sahip olacaksınız. Bu dönem, adınız çok daha fazla duyulacak. Yaptığınız reklamlar işe yarayacak gibi gözüküyor. Bu dönemde sevdiğiniz kişilerin desteklerini de bol bol göreceksiniz. İşleriniz açıldıkça finansal anlamda da çok büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz. Yavaş yavaş gelişecek ancak tam bir büyüme mekanizmasına sahip olacaksınız. Bu gelişim evresinde doğru kararlar verdiğiniz görünmekte. Aldığınız kararlar sayesinde, işleriniz daha da büyüyecek, adı herkes hatta tüm dünya tarafından duyulmaya başlanacak ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız.

Kazandığınız paraları tasarruflu bir şekilde harcayacağınız gözükmekte. Aynı zamanda birikimde yapabilirsiniz. Bu sayede gelecekte de parasal anlamda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Şimdiden tüm borçları kapatabilecek olmak, ileri ki dönemler de daha rahat etmenizi sağlayacak. Elinize geçen yüklü miktardaki paralar, çevrenizdeki insanların kıskanmasına neden olabilir. Bu dönem, konuşulanları kulak arkası etmeniz önerilir. Siz başarılı ve kendinden emin bir girişimci olarak yolunuza baktığınız sürece, yıkılmanıza imkan olmayacak ve maddi bakımdan her geçen gün daha büyüme sağlayacaksınız. Hayatınızın dönüm noktası bu dönem olacak. Mutlu günler sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Sıkıntılı günler geride kalacak ve aileniz ile beraber olmanın tadını çıkartacaksınız.Uzun zamandır kendinizi tamamen işlerinize vermiş gibi gözüküyorsunuz. Bu durum eğlenmeye ve hem kendinize hem de ailenize vakit ayırmanızı zorlaştırmış. Yoğun ve tempolu hayat sizi yıpratmış. Fakat bu dönem daha fazla rahatlayacağınız gözükmekte. Huzur dolu bir tatile çıkabilirsiniz. Bu tatile aileniz ile gideceğiniz gözüküyor. Sessiz sakin bir göl kenarı tatili sizi bekliyor gibi görünüyor. Ailecek temiz havanın tadını çıkartacak ve bol bol enerji toplayacaksınız. Bu enerji çok daha mutlu ve dinç bir şekilde günlük hayata geri dönüş yapmanızı sağlayacak.

Sadece temiz hava değil, tüm ailenin beraber olması da herkese çok iyi gelecek. Mutlu ve uzun sohbetler eşliğinde beraber  olmanın tadını çıkartacaksınız. Güzel yemekler eşliğinde günleriniz güzelleşecek, hiç bitsin istemeyeceksiniz. Ailecek geçirilen bu günler uzun zaman sonra kendiniz gibi hissetmenizi sağlayacak. Hayatınızdaki en önemli insanlar ile beraber mutlu dakikalar yaşayacaksınız. Bu güzel günler sadece tatil ile de sınırlı kalmayacak. Yakın bir zamanda taşınma var gibi görünüyor. Bu taşınma sizi ailenize daha yakın bir eve gelmeniz ile olabilir. Bu sayede her gününüzü beraber geçirebilecek ve yardıma ihtiyacınız olduğu an ailenizin yanına gidebileceksiniz.

İş ve Kariyer

Bu dönem iş hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor gibi görünüyor. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyleri sonunda gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Bu hayaller kendi işinizi kurma ile alakalı olabilir. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Başka insanların altında veya direk yanında çalışmak sizi epey zorluyor gibi görünüyor. Anlaşmakta zorluk çekiyor ve verimli işler çıkartamıyorsunuz. Bu yüzden hem kendi mutluluğunuz hem de başarınız için girişimci ruhunuzu kullanarak bir marka oluşturma hayalinizi daha da ilerletmişsiniz. Bu hayalin peşinde koşmak sizi daha olgun biri yapmış. Aynı zamanda bu süreçte çok fazla şey öğrenmişsiniz ve kendinizi her anlamda geliştirmişsiniz. Yeni kurslara gitmiş ve diller öğrenmişsiniz. Bu ilerleme iş hayatında da çok başarılı olmanıza yardımcı olacak.

Hızla ilerleme gösterirken tüm ailenizden ve arkadaşlarınızdan da güzel destekler alacaksınız. Hem maddi hem de manevi anlamda sizi asla yalnız bırakmayacaklar ve bir kez daha çok şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz İlerlemeniz gittikçe hızlanacak ve kendi işinizin patronu olabileceksiniz. Başarılı günler sizi bekliyor.

Sağlık

Bu dönemde çok güzel sağlık haberleri alacaksınız. Çok sevdiğiniz bir dostunuzun sağlık problemi var gibi görünüyor ve bu hastalık ile uzun yıllar mücadele etmiş, yorulmuş, pek çok şeyden vazgeçmek zorunda kalmış. Bu süreç oldukça zorlu geçmiş gibi görünüyor. Sizde çok güzel bir dostluk göstermiş ve asla yalnız bırakmamışsınız, her zaman destek çıkmışsınız. Bu dönemdeki hareketleriniz hasta arkadaşınızın gözünden kaçmamış ve arkadaşlığınızın uzun yıllar boyunca devam etmesi için çok güzel bir neden olmuş. Arkadaşınızın sizin hakkındaki düşünceleri her geçen gün daha da iyi hale gelmiş. Bu dönem arkadaşlık bakımından güzel gelişmeler yaşamanın dışında arkadaşınızın sağlığı ile alakalı da güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Uzun zaman sonra tedavisi olumlu tepki vermeye başlayacak ve iyileşme sürecine girecek. Sabırlı bir şekilde bu süreci yaşayıp, atlatacaksınız gibi gözüküyor. Arkadaşınız eski sağlığına kavuşacak, uzun zamandır yapamadığı şeyleri yapacak, okuluna devam edecek, daha sağlıklı ve mutlu bir hayata sahip olacak. Bu güzel haberleri beraber kutlayacaksınız gibi gözüküyor.

Kahve Falında Dağın Tepesi Görmek

Aslında ilk bakışta güzel gibi görünüyor olsa da uzun vadede sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağını ve bu sıkıntılı durumun eğitim ve iş alanını ciddi yönde etkileyeceğini ifade eder. Yaşamda başarıya ulaşmak büyük bir zaman alacak ve büyük bir çaba gerektirecektir. Arş ne denli yakın gözüküyor olsa da biraz sabırlı olmakta fayda vardır. Gireceğiniz zorlu süreç sizi yıldırmamalıdır. Bununla birlikte yaşamda kişiyi üst noktalara çıkaracak bir takım zevklere sahip olmasına olanak sağlayacak ve bu memnun edici durumlara kısa sürede sahip olunacağı anlamını da taşıyabilmektedir. Bu süreci zekice kullanarak zamana yayabilir ve sahip olduğu şansın kendisine verdiği nimetleri uzun vadede garantileyerek saadeti ve şöhreti on ikiden vurabilir.

Kişinin kültürel açıdan iyi bir donanıma sahip olduğundan bu bilge fikirleri ve kültürüne ihtiyaç duyulan, akıl danışılmak için aranılan isim olduğunu da ifade edebilmektedir. Kişi nişanlı ya da evlenmeyi düşünen birisi ise hayatını birleştireceği kişi ile gayet huzurlu ve mutlu bir hayat sürecek her daim ilk gün ki gibi aşkla devam eden bir birlikteliğe sahip olacak demektir.

Hayalleriniz en kısa zamanda gerçekleşecektir. Bazı kararlarınızı düşündükten sonra almalısınız. Yoksa olumsuz sonuçlar alabilirisiniz. Dış görünüşün ile birkaç değişiklik yapacaksın. Yakın zamanda seni mutlu edecek ve feraha çıkaracak bir haber alacaksın. Hayatında hareketli bir döneme giriyorsun. Yorulacaksın ama başarılı olacaksın. Yeni biriyle tanışacaksın.

Kahve Falında İki Dağ Arası Görmek

Sizin mücadeleci bir yönünüzün olduğu ve şu sıralar kötü günler geçirseniz de ileride hak ettiğiniz yere geleceğinizi ifade eder. Her inişin bir çıkışı olduğu gibi bu zor günlerinizde sebat edip isyan etmeden ve iyi günlerin geleceğine inanarak manevi olarak ibadetlerinizi yerine getirmenizi ve pes etmemeniz gerektiği şeklinde yorumlanır. Size açılan yeni bir kapı gibi önünüzün açık ve aydınlık olacağı konusunda da size müjdeleyen bir ifadedir. İki arada bir derede kalmayı da çağrıştırır.

Bu dağ arasında yanınızda sevdiğinizle birlikte olmanız size her zaman destek olan ve sizi yalnız bırakmayan biri olduğunu o kişiye gereken önemi vermeniz gerektiği şeklinde yorumlanır. Kalbinizin temiz ve iyi niyetli biri olduğunuz için zorluklarla sınanırken bile sevdiklerinizden destek alacağınız ve bu yönünüzden dolayı hep mutlu ve huzurlu olacaksınız. Dağ adalet mevki makam ve kazanç sembolü olup, bir kararsızlık içinde olduğunuzun ve çok kazanmakla helal kazanmak arasında kaldığınızın bir durumun habercisi gibidir. Seçiminizin helal kazançtan yana olması daha az maddi kazanç sağlamanıza ama manevi olarak doyuma ulaşmanıza yorumlanır.

Bu aralar sevdiğin kişi hakkında kafanı karıştıran düşünceler içerisindesin. Fakat kısa zaman içerisinde bu düşünceler içerisinden çıkıp huzura kavuşacaksın. Sevgilin ile bir planlar içerisindesiniz. Bu planlar sizi biraz zorlayacak. Çok kısa bir zaman sonra sizi sevindirecek bir haber alacaksınız. Çok mutlu olacaksınız.

Kahve Falında Yanardağ Görmek

Hareketli zamanların habercisidir. Hayatı çok hızlı ve hararetli yaşayan biriyle tanışabilir; bu kişiyle arkadaşlık ya da aşk içeren bir ilişki kurabilirsiniz. Ailenizden biri uzun bir yolculuğa çıkabilir ve bu yolculukta sizin de kendisine eşlik etmenizi isteyebilir. Oldukça macera ve heyecan dolu zamanlara hazır olmanız gerektiğini gösterir. Sevdiğiniz herhangi biriyle de uzun bir yolculuğa çıkabilir ve oldukça eğlenceli, ilgi çekici, mutluluk dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Ne yaşarsanız yaşayın çok yoğun ve oldukça fazla etkili bir biçimde yaşayacağınızı gösterir. Yoğun aşk dolu bir zamana adım atıyor olabilirsiniz. Çocuklarınız ve eşinizle tahmin ettiğinizden daha yoğun bir mutlulukla harika zaman geçirebilirsiniz. Anne ve babanızla uzun sürecek, hem sizi hem de onları çok mutlu edecek bir tatile çıkabilirsiniz. Ayrıca yoğun bir iş temposuna girebilir; ancak bu yoğun temponun sonunda beklediğinizden çok daha büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Herkesin gıpta ederek baktığı bir hayata sahip olup insanlara yardım eden, mütevazı biri olarak tanınacağınızın işaretçisidir.

Kahve Falında Zirve Görmek

Gerek iş hayatınız olsun, gerekse aile hayatınız olsun, her türlü konunun rayına oturacağının bir göstergesidir. Yakın bir dönemde çok sıkıntılı ve buhranlı anlar yaşamış iseniz artık bu sıkıntıların ortadan kalkma vakti… Sosyal yaşamınızda yada iş yaşamınızda yaşadığınız kötü sorunlar artık bitecek ve tüm bu olumsuzluklar ortadan kalkacak. Artık hayatınızı kendi istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Çünkü hayatınızın kontrolü artık sizin elinizde. Eğer zirvenin yanında kişi siluetleri de varsa, bu zorlu zamanlarda size dua eden ve iyiliğinizi isteyen kimselerin olduğuna işarettir. Eğer sadece zirve simgesi var ise, bu zorlu zamanlarda çok dikkat etmelisiniz çünkü ayağınızı kaydırmak isteyen kişiler olabilir.

Çok kötü olaylardan sonra müjdeli haberlerin alınacağına dalalet edilir. Aynı zamanda odaklanma gücünüzün çok yüksek olduğuna da bir işarettir. Bu yeteneğinizi keşfeden patronunuz size büyük bir görev verebilir. Ama korkmayın, üstün yetenekleriniz sayesinde bu işin üstesinden gelecek ve iş kariyerinizde terfi alacaksınız. Bunun dışında bol para ve başarı elde edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde şans sizden yana.

Kahve Falında Volkan Görmek

Hayatınızı bir anda değiştirecek kararlar almanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Mutlu günler yaşamak için büyük sıkıntılar çekmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızı derinden sarsacak değişimler meydana geleceğini gösterir. Zorlandığınız bir konuda size uzanacak bir yardım eli hayatınızın kolaylaşmasını sağlayacak. Ani verdiğiniz kararların bedelini çok ağır ödemek zorunda kalabilirsiniz. Gereksiz detaylarla boğulmak sizi çok sıkıyor. Her şeyin kısa yoldan çözülmesini istiyor ve sabırsız davranıyorsunuz.

Hayatınızda beklemediğiniz anda olumlu ya da olumsuz çok büyük değişmelerin meydana gelebileceğini gösterir. Kurduğunuz hayallerin artık gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz bir anda güzel gelişmeler olduğunu görerek mutlu olacaksınız. Sevgi dolu bir yuva kurma hayali ile kendinizi uzun zamandır avutuyorsunuz fakat içten içe evlilikten ve evliliğin gerektirdiği sorumluluktan da korkuyorsunuz. Kafanızın karışık olduğu bu donemde önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Sevgilinizin kafasında sizinle ilgili bazı soru işaretleri bulunuyor. Bunların giderilmesi için kendinizi sevgilinize daha net ifade etmeniz gerekiyor.

Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğin bir hayalin, bir aile büyüğünün yoğun çabası ile gerçekleşmiş durumda. Birkaç güne ya da birkaç aya kadar kendini evlilik hazırlığı içinde bulabilirsin. Uzaktan gelecek olan bir misafirinin sarf edeceği can sıkıcı sözlere aldırmamalısın. Ruhsal olarak hazırlıklı ol, çünkü çevrende seni çekemeyenlerin olumsuz eleştirilerine maruz kalabilirsin.

Kahve Falında Tepe Görmek

Bir işte yapacağınız atılım ile yükseleceğinize, alın teri ile kazanılan mala, iyi bir geleceğe, yaşayacağınız sevince yorumlanır. kahve falında yorumlar sadece görülen bir sembole göre değerlendirilmez. Yanında yer alan diğer sembollerle birleştirilerek değerlendirildiğinde en iyi sonuç alınmaktadır. Üstünde fal baktıran kişi çıkmışca kolay elde edeceği başarı ve kazanca yorumlanması doğru olacaktır. Zamanla tırmandığı o tepenin şimdi mükafatını aldığının göstergesidir. Aydınlık ve ferah olması durumunda bu kazancın tez günde geleceği ve geri kalan hayatının rahat bir şekilde geçeğini ifade eder. Fakat üzerinde bulutların olması bu başarıya gölge düşüren bazı olumsuzluklar olsa da zamanla aşılacak ve başarıya ulaşılacaktır. Önünde başka insanların olması ise bu başarıda başkalarından yardım alacaksınız demektir.

Kederden kurtulup hak ettiği feraha kavuşmak olarak da yorumlanır. Uzun zamandır yaşanılan olumsuzlukların artık geçmişte kaldığı ve şimdi kederli düşünceli ve zor günlerin atlatıldığını yeni bir başlangıç yapacağınızın müjdesidir. Hastalıktan sonra sağlığa kavuşma gibi de değerlendirilebilir. Çıkarken zorlanılan inerken ise kolaylıkla inilen bir yerdir. O yüzden kazanırken bunun kıymetini bilip iyi şeylerde yatırım yapmaya ve şımarıp bir anda oldum denmesinin ise riskli olacağınında ifadesidir.

Yaşayacağın ufak bir sıkıntı seni çok üzmüş ancak üzülmen çok yersiz. Bu sıkıntının ardından gelecek büyük bir kısmet var çünkü. Bu kısmet bütün geleceğinin şekillenmesinde önemli rol oynayacak.Kısa bir süre başına musallat olacak takıntılı bir adamla uğraşmak zorunda kalacaksın. Sana aşık olan bu adama onu istemediğini anlatmak sandığından uzun zaman alacak.

Kahve Falında Dağ ve Güneş Görmek

Bulunduğunuz ortam ve etrafınızdaki kişiler sizi çok bunaltmış gibi görünüyor. Güzel bir tatili hak ettiniz ama iş yerinden izin koparabilmek için düğün tarihini bekliyorsunuz. Nişanlınız olan adam hakkında ileri geri konuşan bazı akrabalarınız var. Bunlara en güzel cevabı çok mutlu olarak vereceğiniz için hiç sıkıntı yapmıyorsunuz. Geleceğe dair yatırımlarınızın olması kafanızı rahatlatıyor. Sabrınızı zorlayan konularda taktik değiştireceksiniz.

Karşılaşılacak olan güzel bir fırsat, yapılacak iyi bir görüşme, alınan güzel bir teklif sonrası fark edilen riskli bir durum barındırdığının habercisidir. Fal sahibi kısa süre içerisinde olumlu olarak gördüğü gelişmeleri iyice irdeleyerek gözden geçirmeli, sadece güzel gelişmelerin getirdiği mutluluğa odaklanmayıp karşılaşabileceği olası tehlikeleri de düşünüp tedbir almalıdır. Eğer fincanın kenarındaysa kısa zamanda beklenilmeyen bir fırsatın size sunulacağının habercidir. Bu özellikle iş teklifi ya da iş terfisi anlamına gelmektedir. Tabakta ise aile büyüklerinden, akrabalardan ya da yakın arkadaşlarınız tarafından size yapılacak olan hayatınızı köklü olarak değiştirecek itiraflar ya da farkında olmadan söylenen sırlar anlamına gelmektedir.

Bir aile büyüğün sürekli seni düşünüyor ve geleceğin için fazlasıyla endişe duyuyor. Sana farkettirmeden sürekli seni koruyup kollayan, sana dua eden bir kadın var. Alacağın ani bir ölüm haberi seni çok derinden sarsacak. Yakınlarından birinin sağlığına kavuşması seni oldukça mutlu edecek. Ani bir haberle kısa bir yola gitme ihtimalin var.

Kahve Falında Dağ Evi Görmek

Lider ruhlu biri olduğunuza yorumlanır. Amaçlarınız uğruna maddi manevi sıkıntılara bu denli girmekten kaçınmıyor oluşunuzun bu özelliğinizden kaynaklandığına tabir olunur. İş, sosyal ve özel hayat ayırt etmeksizin en iyiyi ve en üst noktadaki seviyeyi amaç edinen bir kişilik olduğunuza yorumlanır. Emeklerinizin boşa çıkmayıp fazlasıyla hayatınızın her alanında en üst noktalara ulaşacağınıza işaret eder. Sizin başkaları gibi emek verip yorulmakla kalmayacak olup, bunun meyvelerini fazlasıyla topluyor durumunda olacağınıza yorumlanır.

Farklı farklı ve kalabalık cemiyetlere girileceğine işaret eder. Özellikle kişi bekar ise bu kişinin evlilik cemiyetlerine gireceğine ve bu cemiyetlerin kalabalık olacağına yorumlanır. Fakat evlilik yolunda oldukça gerileceğinize de tabir olunur. Bu durumun ise evlilik kararını çok ani vermiş olmanızdan dolayı kaynaklandığına yorumlanır. Evlilik kararınızdan ve duygularınızdan da emin olacağınız ama yine de en iyisini yapabilme adına etrafınızı yorabileceğinize yorumlanır. Tam da bu noktada yine hayata beraber devam etmeye karar verdiğiniz eş adayınızın sonsuz anlayışıyla sizi yatıştıracak olup bu krizi tatlılıkla aşacağınıza yorumlanır.

Eş adayınızın, her olgun ve anlayışlı tavrı ise sizin seçiminizdeki başarınızla gururlanmanıza sebep olacağa tabir olunur. Bununla birlikte evli olanların ise evlerine yeni bebek üyenin geleceğine tabir edilir. Hatta bu durum sadece sizin değil aile bireylerinden birinin bebek müjdesi de olacaktır diye de yorumlanır. Bu bebeğin tek gelmeme olasılığı yüksek olduğuna işaret eder. Kendiyle birlikte getireceği kardeş- kardeşler ile aileye hem manevi hem maddi güzellikler ekleyeceğine yorumlanır. Hatta o kadar ki uzun süredir aile içerisinde çözülemeyen kırgınlıkları alıp götüreceğine ve aile bağlarını bir daha asla bozulmayacak şekilde güçlendireceğine tabir olunur.

Kahve Falında Buz Dağı Görmek

Hayatın bazı sevimsiz durumlarıyla karşılaşıp bunları güçlü bir şekilde atlatacağınız bir döneme girişiniz olarak yorumlanır. Öğrenci iseniz yoğun bir çalışma, araştırma döneminde olduğunuza ve zorlu akademisyenlerle karşı karşıya olduğunuza yorumlanır. Ödevler hazırlıyor, çalışmalar yapıyor olduğunuza ama her zaman eksik bulunan bir tavırla karşılandığına tabir edilir. Bu durum sizi başta üzse ve canını sıkıyor olsa da en sonunda aslında sizden beklenilen en iyisi olması sebebiyle sınırınızın zorlandığını öğreneceğinize yorumlanır. Ailenize nasıl ki bebekler yeni enerjiler ve mutluluklar yaşatacaksa kaçınılmaz olarak yitirişler de olacağına yorumlanır.

Hayat temposunda görmek isteyip de göremediğiniz ve çok kıymet verdiğiniz birinin sonsuzluğa uğurlandığı haberini alacağınıza yorumlanır. Bunun sizde yaratacağı derin üzüntü ve gereksiz suçluluk duygusunun sizlere belli bir dönem ağır geleceğine fakat sevdikleriniz ve yakınınızdakiler sizden desteklerini kesmeyerek, yalnız bırakmayarak sizin bu durumunuzdan kısa sürede kurtulmanıza vesile olacaklarına yorumlanır. Kaybettiğiniz kıymetli ve yaşı belli düzeyde olan kişinin size sevgi dolu mektubunu bulacak ve bir kere daha huzur bulacak olmanıza yorumlanır. Hayatta her zaman her şeye yetişilemeyeceğini ve her şeyin nasip olduğu büyükleriniz tarafından hatırlatılacak ve o kişiyi güzel anılarınızda yaşatmaya devam edecek olmanıza yorumlanır.

Çok mücadele ettiğiniz bir durumun olduğuna işaret eder ve isteğinizin ve mücadelenizin gücü bu durumun gerçekleşmesine, yani başarıyla sonuçlanmasına çok da zorlanmış olmanın sonucunu alacağınıza yorumlanır. Çok uzun süre evlat sahibi olmaya çalışanların bebek müjdesi yaşayacaklarına yorumlanır. Bebek sahibi olma konusunda asla pes edip, vazgeçmediğinize yorumlanır, oldukça güzel bir bebek ailenize yeniden hayat kazandıracak. Bu durumla alakalı belli bir süre kendinizi oldukça acımasız bir şekilde yargılamış olduğunuza, fakat zaman size başarısızlık ile sonuçlanan bu durumun aslında uzun vadede size hayırlar getirdiğini gösteriyor olacağına tabir edilir. Bunun için olayları değerlendirirken hemen bir yargıya varmadan önce kendinize zaman tanımanız gerekliliği tabir olunur.

Hayatınızda en büyük eksikliğinizin, gerekmedikçe ve çözülemez hale gelmedikçe problemlerinizi tek başına çözme eğilimine oluşunuz olarak yorumlanır. Başınız derde girmek üzere ve sizler güvendiğiniz birilerine bu sefer durumu büyümeden açmalısınız diye yorumlanır. Bu sefer bu doğrultuda atacağınız adım hem sizi dertten kurtaracak hem de bu doğrultudaki çözüm stratejinizi değiştirerek yardım alma davranışı geliştirecektir diye yorumlanır.

Kahve Falında Dumanı Tüten Dağ Görmek

Çözülmeyi bekleyen bir miras işinizin söz konusu olduğuna yorumlanır. Uzun süredir askıda kalması sizlerin de hayat rutininizi olumsuz etkiliyor diye tabir olunur. Beklentileriniz çok yüksek ama bu sefer beklentinizi gerçekleştirebilmek için fazlasıyla gayret etmeniz gerekeceğine yorumlanır. En azından sonuçlanmış ve belli netliğe kavuşmuş olması kafanızdaki bir fazlalığı alıp götürecek ve sizi daha önemli alanlara yönelmenize sebep olmuş olacaktır diye tabir edilir.

Kafanızın ve işlerinizin karışık olduğu bir döneme yorumlanır. İşler çözülmedikçe gerginleştiğinize ve kendinizi diğer işlerinize vermekte zorlandığınıza yorumlanır. Ama her şeyin sonu olduğu gibi bu işlerin de sonu gelecek ve istenilen sonuca kavuşacaksınız. Hayatta hep en iyisi için gerekli eforu ve maddiyatı ortaya koyup sahip olmayı başardığınız ama bu dönemin adeta sınavınız olacağa tabir edilir. Çünkü pek çok emek verdiğiniz iş istediğiniz şekilde sonuçlanmayacağı gibi yakınlarınızdan birilerini de sonsuzluğa uğurlayacağınıza tabir edilir. Bunun için de şehir dışında kalabalık bir şekilde çıkmanız gerekeceğine yorumlanır.

Her anlamda kayıplarla yüzleştiğiniz bu dönem aslında sizin sürekli en olma alanındaki duruşunuza bir fren olması ile sizin zorunlu dinlenme sebebiniz olacağına yorumlanır. Aşırı hırsınızın, özellikle kaybettiğiniz yakınınız ve sizin de bir sağlık problemiyle yüzleşmenizle törpülenmiş olacaktır diye yorumlanır. Kariyer, maddiyat peşinde koşarken ihmal ettiğiniz sağlığınız endişelerinizde haklı olacağınız ciddi bir rahatsızlıkla sizi yüzleştireceğine yorumlanır. Fakat güçlü aile bağlarınız, sevdikleriniz ile bu durumu atlatacak ve hayata bakış açınızı oldukça değiştireceğinze tabir edilir. Sağlıktan ve aileden daha önemli bir şeyin olmadığını anlayacağınız günlere yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.