Kahve Falında Kupa Görmek

17.10.2015
Kahve Falında Kupa Görmek

Kahve falında kupa görmek, çok büyük başarılara imza atılacağı şeklinde yorumlanır. Aileden biri herkesin göğsünü kabartacak, çok büyük bir başarıya imza atabilir. Yurt dışında çok iyi bir üniversitede eğitim almak anlamı da taşır. Uzun süren bir çalışmanın ardından gelecek, unutulmayacak boyutlarda büyük bir başarıyı temsil eder. Yıllar süren baskıların, umutsuzlukların ve çaresizliklerin yerini büyük umutlara ve mutluluklara bırakacağını gösteren oldukça önemli bir figürdür. Herkese çıkması kolay kolay mümkün olmayan, oldukça nadir ve önemli bir semboldür.

Çok büyük müsabakalarda devlerle yarışıp en iyi dereceleri elde etmektir. Ailesinde ya da çevresinde özellikle üniversite sınavına girecek olanlar varsa oldukça büyük başarılar elde etmeye hatta yurtdışındaki en iyi üniversitelerde eğitim almaya kendilerini hazırlamalılar. Büyük bir firmaya başvurup onlarca kişi arasından sıyrılarak başarılı bir konuma gelmek anlamına da gelir. Büyük projelerde yer alan oldukça ender bir ekibin içinde bulunmak ve bir süre çalışıp tecrübe edindikten sonra bu özel ekibe lider olarak seçilmektir.

Aşk Hayatı

Yeni bir aşka yelken açacağınız ve bu aşkın uzun soluklu olacağı anlamına gelmektedir. Hayatınıza yeni bir kişi girecek ve bu kişi uzun zamandır beklediğiniz kişi olacak. Duygularınızın karşılıklı olduğu, birbirinizi anladığınız ve sevdiğiniz bir ilişki yaşayacak, çok mutlu ve aşık olduğunuz bir döneme gireceksiniz.

Çok geçmişte kalan birinin yeniden hayatınıza gireceği anlamına gelir. Aslında ondan ayrılma nedeniniz yokken birden onu terk etmiş şehir değiştirmişsiniz. Değiştirdiğiniz şehirde yeni bir kişi ile tanışarak, o sorunlu dönemde evlenmişsiniz. Ne yazık ki evliliğiniz kısa sürmüş ve ayrılmışsınız. İçten içe unutamadığınız o kişi ile tekrar yollarınız kesişecek. Anlayacaksınız ki o kişi de hala sizi unutamamış. Önce karşılıklı hesaplaşacak, onu neden terk ettiğinizi anlatacaksınız. Size olan sevgisi ağır basacağı için sorgusuz sualsiz sizi hayatına alacak. Geçmişi unutacak, birbirinizi daha çok severek, sağlıklı uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız.

Aslında eşiniz size çok düşkün. Ama çocuğunuz ile ilgili konularda sizin üzerinize çok geliyor. Her şeyden sizi sorumlu tutması sizi yıpratıyor. Yakın zamanda çocuğunuz ile ilgili yaşadığınız tartışma yüzünden evde köşe kapmaca yaşıyorsunuz. Ama eşiniz yaptığının hata olduğunu anlayacak ve sizden özür dileyecek. Karşılıklı konuşup anlaşarak, bu durumun üstesinden geleceksiniz.

Para

Eşiniz abisinin aklına uyarak para hırsına kapılmış. Sizin aklınıza yatmayan işlere kalkışıyor, var olan malınızdan da oluyorsunuz. Eşinizin bitmeyen hırsı sizi çıkılmaz bir yola sokmuş ve elde avuçta ne var ise bu yolda kaybetmişsiniz. Bu zor günlerde onu terk etmek yerine ufak tefek kazançlar sağlayarak destek olmaya çalışıyorsunuz. Eşinizin pişmanlığını gördükçe hem onun adına üzülüyor hemde olan kızgınlığınızı gizleyemiyorsunuz. Yakın zamanda bir aile büyüğünüz size destek olacak. Yeni iş kurmanıza ve bu iş için ihtiyacınız olan araba almanıza imkan sağlayacak. Kısa süre içinde kendinizi toparlayacak, bereketli bir döneme gireceksiniz.

Hane içinde resmen güneş doğuyor. Kısa zaman içinde bir miras kalacak ve zenginliğin zirvesine erişeceksiniz. Bu miras sayesinde hane içindeki tüm sıkıntılarınızı giderecek, istediğiniz hayalini kurduğunuz her şeye sahip olacaksınız. Bereket ve bolluk içinde yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailede güzel günler geçirdiğiniz zamanın yaklaştığı anlamına gelmektedir. Uzaktan gelen bir yakınınıza işaret eder. Bu yakınınız haneye aydınlık getirecektir. Evde neşeli günler yaşayacak, hoş sohbetler edeceksiniz. Bu kişi gelirken yanında size bir kısmette getirecek. Kısmet o kadar hoşunuza gidecek ki, geri çeviremeyeceksiniz. Yakın zamanda tanışacak, aileye katılmasına izin vereceksiniz.

Aileniz ile beraber uzun zamandır birlikte vakit geçirememişsiniz. İş hayatınız, sosyal yaşantınız çok hareketli olduğu için, ailenize gereken vakti veremiyor, ailenizin üzülmesine neden olmuşsunuz. Kısa zaman içinde aileniz ile güzel bir akşam yemeğine çıkacak, ailenizle güzel vakit geçireceksiniz. Bu yemeği her hafta tekrarlama kararı alacak, aslında bunu neden sürekli yapmadığınız için pişmanlık duyacaksınız. Ailenizle daha çok vakit geçireceğiniz ve ailece mutlu olacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorsunuz. Kıpır kıpır yerinde duramayan bir yapınız etrafınızdaki kişilere de enerji veriyor. Dostlarınız sizin bu halinizi çok seviyor ve sizden enerji alıyorlar. Yakın zamanda güzel bir partiye katılacak, parti de herkesin gözleri sizin üzerinizde olacak. Her ortamda dikkat çeken yapınız, herkes tarafından kıskanılmanıza neden oluyor. Bu haliniz sizin egonuzu tatmin ederken, daha mutlu olacağınız günler yaşamanıza yardım edecektir.

Yakında bir cemiyet olacağı anlamına gelmektedir. Ya bir düğün ya da sünnet olacak. Bu düğünde, yeni insanlar ile tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uzun askılı, bir elbise giyecek, herkesin dikkatini çekeceksiniz. Gönlünüzden nasıl geliyorsa öyle davranarak, eğleneceksiniz. Düğünden sonra kendinizi daha dinç ve yenilenmiş hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer

İş yerinde bir kişinin sizi çekemediği ve arkanızdan kuyu kazdığı anlamına gelmektedir. Bu kişi yaptığınız her işi bozmaya ve siz ne derseniz tersini söyleyen kişi. Yakın zaman içinde bu kişinin kim olduğunu anlayacak, iş yerinde ona göre hareket edeceksiniz. Başarılarınıza engel olmaması için, canla başla çalışacak, onu uyuz etmek için çok iyi işler başaracaksınız.

Bir fabrika ortamında yeni bir işe başlayacağınız anlamına gelmektedir. Büyük kalabalık bir yere işe başladığınızda, hayatınızda bir takım şeyler değişecektir. Bu iş size yeni dostluklar ve şans getirirken, iyi işler başarmanız sonucunda yeni bir departmana yükseleceksiniz.

Okuyan çocuğunuz yakın zamanda büyük başarılara imza atacak ve sizi gururlandıracak. Okuldan arandığınızda bir sorun olduğunu düşünerek okula gideceksiniz. Okulda öğrendiğiniz çocuğunuzun başarıları sizin mutluluktan ağlamanıza neden olurken, onunla gurur duyacaksınız.

Sağlık

Sağlığınızın iyi olacağı anlamına gelmektedir. Geçirdiğiniz büyük hastalık artık aldığınız tedavilerden sonra bitecek, yeni sağlıklı döneme gireceksiniz. Erken teşhis sayesinde hemen harekete geçerek tedavi olmuş olmanız, kısa zamanda iyileşmenizi sağlamış. Artık tam anlamı ile iyileşecek, özgürce gezip eğlenebileceksiniz. Bu dönemi geride bırakacak, sağlığınıza dikkat ederek hayatınızı yaşamaya başlayacaksınız.

Annenizin göğsünde olan ağrı sizi endişelendiriyor. Fakat anneniz asla doktora gitmeyi kabul etmese de ufak bir oyun yaparak onu zorla doktora götüreceksiniz. Doktorun çektiği filmlerin sonucu beklerken çok korksanız da bu korkular boşa çıkacak. Annenizin son derece sağlıklı olduğunu öğrenecek, sevinç çığlıkları atacaksınız.


 

Kahve Falında Kupa Bardak Görmek

Çok büyük bir işe imza atacağınızı ve bu işin sonsuza kadar sizin isminizle anılacağını gösterir. Büyük bir buluş gerçekleştirebilir ya da var olan bir buluşu mükemmel bir biçimde ilerletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak yaptığınız ne olursa olsun adınız ölümsüz hale gelecek ve nesiller boyu faydalı biri olduğunuz konuşulacak. Sakin ve bilgili mizacınızla birçok insana ilham kaynağı olabilir; çalışmalarınıza ve geliştirdiğiniz projelere bu sayede çok büyük destekler bulabilirsiniz.

Çok yakın bir zaman içinde hayatınıza damga vuracak biriyle tanışacağınızı gösterir. Bu kişinin hayatınızdaki etkisi yalnızca maddi değil manevi anlamda da büyük oranda hissedilecek. Oldukça baskın karakterli biriyle tanışıp hayatınızı onun bakış açısı doğrultusunda köklü olarak değiştirebilirsiniz. Bu baskın karakter eşiniz, çocuğunuz ya da daha önce neredeyse hiç görmediğiniz bir akrabanız olabilir. Ancak kim olursa olsun hayatınızda büyük bir etkisi olacak ve ölene kadar adını unutmayacaksınız. Size maddi anlamda yardım edip iş kurmanızı sağlayacak biriyle de kısa süre içinde tanışabilirsiniz.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bardak

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.