Kahve Falında Kupa Görmek

17.10.2015
Kahve Falında Kupa Görmek

Kahve falında kupa görmek, fal sahibinin emeklerinin karşılığını alacağı bir dönem yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin eğitim veya iş hayatı ile ilgili hayallerine kavuşacağına ve büyüklerini gururlandıracağına işaret eder. Sabır ve mücadele ile kazanılacak olan büyük bir başarı demektir.

Aşk Yorumu

Yeni bir aşka yelken açacağınız ve bu aşkın uzun soluklu olacağı anlamına gelmektedir. Hayatınıza yeni bir kişi girecek ve bu kişi uzun zamandır beklediğiniz kişi olacak. Duygularınızın karşılıklı olduğu, birbirinizi anladığınız ve sevdiğiniz bir ilişki yaşayacak, çok mutlu ve aşık olduğunuz bir döneme gireceksiniz.

Çok geçmişte kalan birinin yeniden hayatınıza gireceği anlamına gelir. Aslında ondan ayrılma nedeniniz yokken birden onu terk etmiş şehir değiştirmişsiniz. Değiştirdiğiniz şehirde yeni bir kişi ile tanışarak, o sorunlu dönemde evlenmişsiniz. Ne yazık ki evliliğiniz kısa sürmüş ve ayrılmışsınız.

İçten içe unutamadığınız o kişi ile tekrar yollarınız kesişecek. Anlayacaksınız ki o kişi de hala sizi unutamamış. Önce karşılıklı hesaplaşacak, onu neden terk ettiğinizi anlatacaksınız. Size olan sevgisi ağır basacağı için sorgusuz sualsiz sizi hayatına alacak. Geçmişi unutacak, birbirinizi daha çok severek, sağlıklı uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız.

Aslında eşiniz size çok düşkün. Ama çocuğunuz ile ilgili konularda sizin üzerinize çok geliyor. Her şeyden sizi sorumlu tutması sizi yıpratıyor. Yakın zamanda çocuğunuz ile ilgili yaşadığınız tartışma yüzünden evde köşe kapmaca yaşıyorsunuz. Ama eşiniz yaptığının hata olduğunu anlayacak ve sizden özür dileyecek. Karşılıklı konuşup anlaşarak, bu durumun üstesinden geleceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre iş hayatınızda uzun zamandır harcadığınız emekler sonucunda istediğiniz konuma geleceğinizin de habercisidir. Yaratıcılığınız sayesinde oluşturduğumuz yeni projeler büyük başarı toplayacak ve kısa süre içerisinde iyi bir kariyere de sahip olacaksınız. Bu dönemde başarı dolu ayrıca bolluk ve bereket içerisinde günler sizleri ve sevdiklerinizi beklemektedir.

Ayaklarını yerden kesecek sürpriz gelişmelere tabir olur. Hayatına ay gibi doğacak bir haberle çok severek yapacağı işine kavuşacağını gösterir. Bazen kalabalıklar içinde çalışırken herkesin kendisini tanıyacağı başka bir iş konumuna geçeceğine delalet eder.

Şana kavuşacak olarak tabir edilir. Yaşayacağı sürpriz azimli çalışmalarının getirisi olabileceği gibi dışarıdan bir kimseden gelecek olan destekle de olabilir anlamına gelir. Bu destekle sıkıntı dolu günler sona erecek ve rahatlayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailede güzel günler geçirdiğiniz zamanın yaklaştığı anlamına gelmektedir. Uzaktan gelen bir yakınınıza işaret eder. Bu yakınınız haneye aydınlık getirecektir. Evde neşeli günler yaşayacak, hoş sohbetler edeceksiniz.

Bu kişi gelirken yanında size bir kısmette getirecek. Kısmet o kadar hoşunuza gidecek ki, geri çeviremeyeceksiniz. Yakın zamanda tanışacak, aileye katılmasına izin vereceksiniz.

Aileniz ile beraber uzun zamandır birlikte vakit geçirememişsiniz. İş hayatınız, sosyal yaşantınız çok hareketli olduğu için, ailenize gereken vakti veremiyor, ailenizin üzülmesine neden olmuşsunuz.

Kısa zaman içinde aileniz ile güzel bir akşam yemeğine çıkacak, ailenizle güzel vakit geçireceksiniz. Bu yemeği her hafta tekrarlama kararı alacak, aslında bunu neden sürekli yapmadığınız için pişmanlık duyacaksınız. Ailenizle daha çok vakit geçireceğiniz ve ailece mutlu olacağınız yeni bir döneme gireceksiniz.

Gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorsunuz. Kıpır kıpır yerinde duramayan bir yapınız etrafınızdaki kişilere de enerji veriyor. Dostlarınız sizin bu halinizi çok seviyor ve sizden enerji alıyorlar. Yakın zamanda güzel bir partiye katılacak, parti de herkesin gözleri sizin üzerinizde olacak. Her ortamda dikkat çeken yapınız, herkes tarafından kıskanılmanıza neden oluyor. Bu haliniz sizin egonuzu tatmin ederken, daha mutlu olacağınız günler yaşamanıza yardım edecektir.

Yakında bir cemiyet olacağı anlamına gelmektedir. Ya bir düğün ya da sünnet olacak. Bu düğünde, yeni insanlar ile tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uzun askılı, bir elbise giyecek, herkesin dikkatini çekeceksiniz. Gönlünüzden nasıl geliyorsa öyle davranarak, eğleneceksiniz. Düğünden sonra kendinizi daha dinç ve yenilenmiş hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde bir kişinin sizi çekemediği ve arkanızdan kuyu kazdığı anlamına gelmektedir. Bu kişi yaptığınız her işi bozmaya ve siz ne derseniz tersini söyleyen kişi. Yakın zaman içinde bu kişinin kim olduğunu anlayacak, iş yerinde ona göre hareket edeceksiniz. Başarılarınıza engel olmaması için, canla başla çalışacak, onu uyuz etmek için çok iyi işler başaracaksınız.

Bir fabrika ortamında yeni bir işe başlayacağınız anlamına gelmektedir. Büyük kalabalık bir yere işe başladığınızda, hayatınızda bir takım şeyler değişecektir. Bu iş size yeni dostluklar ve şans getirirken, iyi işler başarmanız sonucunda yeni bir departmana yükseleceksiniz.

Okuyan çocuğunuz yakın zamanda büyük başarılara imza atacak ve sizi gururlandıracak. Okuldan arandığınızda bir sorun olduğunu düşünerek okula gideceksiniz. Okulda öğrendiğiniz çocuğunuzun başarıları sizin mutluluktan ağlamanıza neden olurken, onunla gurur duyacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızın iyi olacağı anlamına gelmektedir. Geçirdiğiniz büyük hastalık artık aldığınız tedavilerden sonra bitecek, yeni sağlıklı döneme gireceksiniz. Erken teşhis sayesinde hemen harekete geçerek tedavi olmuş olmanız, kısa zamanda iyileşmenizi sağlamış. Artık tam anlamı ile iyileşecek, özgürce gezip eğlenebileceksiniz. Bu dönemi geride bırakacak, sağlığınıza dikkat ederek hayatınızı yaşamaya başlayacaksınız.

Annenizin göğsünde olan ağrı sizi endişelendiriyor. Fakat anneniz asla doktora gitmeyi kabul etmese de ufak bir oyun yaparak onu zorla doktora götüreceksiniz. Doktorun çektiği filmlerin sonucu beklerken çok korksanız da bu korkular boşa çıkacak. Annenizin son derece sağlıklı olduğunu öğrenecek, sevinç çığlıkları atacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.