Kahve Falında Kupa Görmek

Kahve Falında Kupa Görmek
17 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.635 kez okundu.

Kahve falında kupa görmek, çok büyük başarılara imza atılacağı şeklinde yorumlanır. Aileden biri herkesin göğsünü kabartacak, çok büyük bir başarıya imza atabilir. Yurt dışında çok iyi bir üniversitede eğitim almak anlamı da taşır. Uzun süren bir çalışmanın ardından gelecek, unutulmayacak boyutlarda büyük bir başarıyı temsil eder. Yıllar süren baskıların, umutsuzlukların ve çaresizliklerin yerini büyük umutlara ve mutluluklara bırakacağını gösteren oldukça önemli bir figürdür. Falda herkese çıkması kolay kolay mümkün olmayan, oldukça nadir ve önemli bir semboldür.

Çok büyük müsabakalarda devlerle yarışıp en iyi dereceleri elde etmektir. Ailesinde ya da çevresinde özellikle üniversite sınavına girecek olanlar varsa oldukça büyük başarılar elde etmeye, hatta yurtdışındaki en iyi üniversitelerde eğitim almaya kendilerini hazırlamalılar. Büyük bir firmaya başvurup onlarca kişi arasından sıyrılarak başarılı bir konuma gelmek anlamına da gelir. Büyük projelerde yer alan oldukça ender bir ekibin içinde bulunmak ve bir süre çalışıp tecrübe edindikten sonra bu özel ekibe lider olarak seçilmektir.

Evlatlarınızdan birinin sizden isteyeceği şeylere şok olabilirsiniz. Zamanla bu isteklerinde ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız. Kalabalık bir mekanda çok eğleneceğiniz saatler geçireceksiniz. Emeklilik ikramiyeniz ile evinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz fakat karar vermekte çok zorlanıyorsunuz. Dikkatli bir insan olmanıza rağmen son zamanlarda bazı şeyleri unutmaya başlayabilirsiniz. Doktorunuza bu durumdan bahsetmeyi sakın unutmayın.

Kahve Falında Kupa Bardak Görmek

Çok büyük bir işe imza atacağınızı ve bu işin sonsuza kadar sizin isminizle anılacağını gösterir. Büyük bir buluş gerçekleştirebilir ya da var olan bir buluşu mükemmel bir biçimde ilerletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak yaptığınız ne olursa olsun adınız ölümsüz hale gelecek ve nesiller boyu faydalı biri olduğunuz konuşulacak. Sakin ve bilgili mizacınızla birçok insana ilham kaynağı olabilir; çalışmalarınıza ve geliştirdiğiniz projelere bu sayede çok büyük destekler bulabilirsiniz.

Çok yakın bir zaman içinde hayatınıza damga vuracak biriyle tanışacağınızı gösterir. Bu kişinin hayatınızdaki etkisi yalnızca maddi değil manevi anlamda da büyük oranda hissedilecek. Oldukça baskın karakterli biriyle tanışıp hayatınızı onun bakış açısı doğrultusunda köklü olarak değiştirebilirsiniz. Bu baskın karakter eşiniz, çocuğunuz ya da daha önce neredeyse hiç görmediğiniz bir akrabanız olabilir. Ancak kim olursa olsun hayatınızda büyük bir etkisi olacak ve ölene kadar adını unutmayacaksınız. Size maddi anlamda yardım edip iş kurmanızı sağlayacak biriyle de kısa süre içinde tanışabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git