Makale Yazarak Para Kazanmak

21.08.2017
Makale Yazarak Para Kazanmak

Evde yazı yazarak para kazanmak mı istiyorsunuz ? İşte bu konumuzda herkes için en kolay, en kazançlı ve en güvenilir bir yoldan bahsedeceğim ve bunu adım adım tüm detayları ile belirteceğim.

Aklınızda Bulundurmanız Gerekenler

Bu konuyu hazırlarken “internetten yazı yazarak para kazanmak istiyorum” diyen bir kişi için sürecin en başından sonuna kadar nelerle karşılaşacağınızı ve bunların altında yatan gerçeklerin ne olduğunu en şeffaf bir şekilde anlatacağım. Konumuzun ilk bölümü yani birazdan okuyacakların bu işin oldukça zor olduğunu düşündürebilir fakat yukarıda da belirttiğim gibi bu konunun temel amacı en kolay, en kazançlı ve en güvenilir şekilde bir kazanç sağlamanızı sağlamak.

Bu Konuyu Okuduktan Sonra Kazanımlarınız

  • Cebinizden hiçbir zaman tek kuruş çıkmadan oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu konuyu dikkatli bir şekilde incelemek. Ardından hemen şimdi para kazanmaya başlayabilirsin.
  • Bilmediğiniz bir alan içerisinde bilmediğiniz terimler ve konular içerisinde kaybolup gitmezsiniz. Bir anda kendinizi bu işin profesyoneli olarak bulursunuz. Artık kimseye bağımlı değilsiniz.
  • Hiçbir zorlukla karşılaşmazsınız, stres sahibi olmazsınız ve hiç vakit kaybetmezsiniz, yani nokta atışı yapmış olursunuz.

Hadi Başlayalım !

İnternetten evde makale yazarak para kazanmak ile ilgili aramalar yaptığınızda karşınıza istemediğiniz kadar sonuç sayfası çıkıyor. Belki de zaten arama yaptınız ve tüm bunları biliyorsunuz. Peki o halde, bu karşınıza çıkan sonuç sayfalarını birlikte 2 başlık altında inceleyecek olursak;

Yazı Yazarak Para Kazanmanın Yolları

Her ne kadar bazı sonuç sayfaları zırvalıklar ve gereksiz bilgilerle dolu olsa da bazı sonuç sayfaları da yazı yazarak nasıl para kazanacağınızı detaylı olarak anlatır. Bu yazıların ise ortak özelliği şu şekildedir:

Clickbait başlıklar

Balık baştan kokar derler ya hani, arama yaptığınızda karşınıza çıkan sonuç sayfalarına göz attığınızda ilk olarak başlıkları dikkatinizi çeker. Ayda 10.000 Tl gibi yüksek kazançlar ile size hayal satarlar. Bu başlıkların tek amacı da sizin o sayfayı ziyaret etmenizi sağlamaktır. Sosyal medyanın fenomen terimlerinden biri olan clickbait işte tam da buna denir. Fakat içeriğe göz attığınızda başlıkla yakından uzaktan alakası yoktur.

Yazılmak için yazılmıştır

Katma değeri olmayan sayfalardır ve zırvalıklarla doludur. Sayfaya göz attığınızda birkaç saniye içerisinde zaten sizde aradığınız bilginin sayfada yer almadığını görürsünüz ve hemen kapatırsınız. Bu sayfalar ise okuyucuların değerli vakitlerini çalmaktan başka bir işe yaramaz.

Hani bunun zorlukları ?

Her şey o kadar toz pembe anlatılır ki ! Sanki hemen anlatılanları uyguladığınızda para kazanmaya başlayacaksınız sanarsınız. Tabi bu aşamaya gelmek içinde anlatılanları başarılı bir şekilde uygulamanız gerekir. Bunun içinde uzun uzun vakit ve çokça para harcarsınız. Peki, hiç bilmediğiniz bir şeyi nasıl başarılı bir şekilde uygulayacaksınız ? Tüm bunları geçelim, peki, anlatılanlar doğru ve gerçek bilgiler değilse ? Sonuç ise aslında koca bir sıfır. Para ve zaman kaybetmekten, üzerine stres sahibi olmaktan başka elinize hiçbir şey geçmez.

Bedava Peynir Nerede Olur ?

Tabii ki fare kapanında olur. Hiç düşünmez misiniz: kim size para kazandığı yöntemi detayları ile birlikte doğru bir şekilde anlatır ? Hadi anlattı diyelim, hiç bilmediğiniz bir konuda bir desteğe sahip olmadan uzun soluklu bir maceraya atılmak hayalden başka nedir ? Hadi desteğe sahip oldunuz, bu noktada artık özgür değilsiniz, bunun yerine bağımlısınız ve sürekli bir şeyler yapmak için birilerine ihtiyaç duymak zorunda kalırsınız. Beraberinde bir ton detay ve stresli zorluklar sizi bekler, emin olun.

Kazananlar kimler ?

Elbette profesyoneller, yani işin eğitimini almış kişiler. Tabi eğitim ile bitiyor mu tabii ki hayır. Bununla birlikte uzun uzun vakitler harcamış, birçok zorlukla karşılaşmış ve karşılaştığı zorluklara boyun eğmeden ayakta kalmış kişiler.  2-3 kazanandan veya kazandığını zannedenlerden bahsettiğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu kişiler gerçekten yüksek miktarlarda kazanç sağlıyorlar. Zenginin malı kimin çenesini yorar bilirsiniz, ondan bu kısmı pas geçelim. Başkalarının ne yaptığına değil, bizim ne yapacağımıza ve nasıl para kazanacağımıza bakmaya devam edelim.

Yazı Yazarak Para Kazandıran Siteler

Bu tür siteler üzerinden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Fakat ne ile karşılaşacağınız konusunda aşağıdaki maddelere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu da ne şimdi ?

Bu sistemlerde ilgi duyduğunuz yani sizin hazırlamak istediğiniz konular yer almaz. Bunun yerine bu sistemlerin kendi belirlediği konular çıkar tabi bazen hiçbir şey çıkmaz ve bu aslında hiç de istediğiniz bir şey değildir. Çünkü, kim istemediği bir konu ile ilgili zorunda olduğundan dolayı bir içerik hazırlamak ister ki ? Bunu ne kadar kolay yapabilirsiniz ? Yaptığınız işten ne kadar keyif alacaksınız ? Peki, gerçekten bunu istiyor musunuz ? Tabii ki hayır, bu şekilde çalışmak ve kazanç sağlamayı kimse istemez.

Yetersiz ve sabit kazanç

Bu sistemlerde içerik hazırladığınızda, hazırladığınız içerikler 3. şahıslara pazarlanır. Yani her hazırladığınız içerikten sadece sistemin belirlediği ölçüde bir kazanç sağlarsınız. Bunun dışında bir içerik hazırladığınızda tek bir sefer kazanç sağlarsınız yani sürekli olarak bir kazanç sağlama durumunuz olmaz. Peki, başkalarının üzerinizden kazanç sağlamasını kim ister ki ?

Kontrol her zaman karşı tarafta

Bu sistemlerde yer aldığınızda kontrol hiç bir zaman sizde olmaz ve sürekli olarak size söylenenleri yapmak zorunda kalırsınız. Düşünceleriniz önemsenmez ve sizi dinleyen kimse olmaz. Tam bir saçmalık !

Sınırların Var !

Bu sistemlerde varlığınızı sürdürmek için belirli zaman dilimleri içerisinde belirli bir miktarda çalışma zorunluluğunuz mevcut. Bu düzene ayak uyduramadığın takdirde ise kapı dışarı edilirsiniz.

Gelişim mi, o da ne ?

Bu sistemlerde her şey önceden bellidir ve size söyleneni yapmakla uğraşırsınız. Bununla birlikte kendinizi geliştiremez ve olduğunuz yerde adeta sek sek oynarsınız.

Ödeme almak bir hayal !

Bu sistemler kimileri için ulaşılması mümkün olmayan ödeme sınırına sahiptir. Aslında bu her şeyin şeffaf bir göstergesi. Bir de ödeme sınırına yaklaştığınızda sistemden uzaklaştırılmanız da cabası ! Kime, nasıl ve neden güveneceksiniz ki ?

Destek mi hadi oradan !

Aklınıza takılan bir soru olduğunda veya çözüme kavuşturmanız gereken bir sorun yaşadığınızda bu mümkün olmaz. Direkt olarak bir muhatap bulmakta güçlük çekersiniz. Peki, iletişime geçmeden sorunlar nasıl halledilecek ?

O zaman pes mi edelim ?

Başlamadan nasıl pes ediyorsun ? Şuana kadar okudukların ve birazdan okuyacağın yazı yazarak para kazandıran siteler bölümü sadece bu süreçte seni neler beklediğinin en şeffaf ve gerçekçi halidir. Bunları bil ki vaktini ve paranı kaybetme. Tüm bunlardan sonra gerçekten nasıl para kazanacağından bahsedeceğim ve ben bunu bahsederken, sende aslında ne demek istediğimi ve bahsettiğim şeyin doğru ve yanlış olup olmadığını rahatlıkla anlayacaksın.

Acilmakale.com ile Tutkunuzu Kazanca Dönüştürün

Evet, şuana kadar yazı yazarak para kazanmak için arama yaptık ve karşımıza çıkanları inceledik ve bunların altında yer alan asıl gerçeklerin ne olduğunu gördük ve öğrendik. Şimdi ise tüm bunların ötesinde gerçekten en kolay, en güvenilir, en kazançlı bir yol Acilmakale.com’dan bahsedeceğim.

Kontrol sizde !

Her zaman kontrol sizdedir ! Ne zaman çalışacağınızı ne kadar içerik hazırlayacağınızı tamamen siz belirlersiniz. Harika değil mi ! Üstelik hangi konularla ilgili içerik hazırlayacağınızı da tamamen siz belirlersiniz. Yani ilgi duyduğunuz bir alan varsa bu alanlar dahilinde özgürce istediğinizi yapabilirsiniz.

Sürekli ve yüksek kazanç sağlayın !

İşte tam da aradığımız şey ! Acilmakale ile hazırladığınız her içerikten sürekli olarak yüksek miktarda kazanç sağlarsınız. Sabit kazanç detayları yoktur, bunun yerine yapmış olduğunuz çalışmaların kalitesi, miktarı ve sürekliliği kazancınızı belirler. Ne kadar kazanacağınızı ise yapacağınız çalışmalarla birlikte tamamen siz belirlersiniz. Ayrıca günün sonunda bu topluluğun elde ettiği başarı ve kazançtan herkes pay alır. Aslında tüm bunları tek kelime ile özetleyecek olursak, muhteşem ! Başkalarına neden para kazandıralım ve neden tek bir kez para kazanalım ki ?

Hiyerarşi yok !

Acilmakale’de hiyerarşi yer almaz, bunun yerine ortak değerler vardır ve herkes bu ortak değerleri korumak ve geliştirmek için üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde gerçekleştirir. Bu aileye katıldığınız ilk andan itibaren kendinizi yabancı bir yerde hissetmezsiniz, bunun yerine sanki arkadaşlarınızla konuşuyormuş gibi sımsıcak bir ortamda kendinizi bulursunuz.

En iyi şekilde yararlanın !

Acilmakale’nin mutfağı profesyoneldir ve bu mutfakta, alanında uzman mühendisler yer alır. Onlar işin teknik ve uzmanlık gerektiren tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar kusursuz bir şekilde hallederken, bu süreçte siz sadece çalışmalarınıza odaklanırsınız ve yaptığınız çalışmalardan keyif alırsınız. Daha fazla kazanç sağlamanızı sağlayacak size özel kişiselleştirilmiş ipuçları ile birlikte daha fazla kazanç sağlamanız oldukça kolay.

Ödemeler tam zamanında !

Kazancınızı almak oldukça kolaydır. Belirteceğiniz banka hesabına tam zamanında ve eksiksiz ödemenizi alırsınız.

Her zaman yanınızda !

Takıldığınız bir nokta olursa veya bir sorun yaşıyorsanız çözüme kavuşturmak için anlık olarak büyük bir destek ekibi size yardımcı olmak için her an hazırda bekliyor. İletişime geçtiğinizde beklemezsiniz ve anında cevap alır, sorununuzu çözüme kavuşturursunuz.

Hızlı ve kolay başvuru

Acilmakale.com katılmak oldukça kolay, hemen internet sitesini ziyaret ederek hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazananların Yorumları

Her şey çok güzel, peki Acilmakale’de makale yazarak para kazananların yorumları acaba nedir diye merak ettim ve bu toplulukta aktif olarak yer alan kişilerle görüşme sağladım ve değerlendirmelerini sizlerle paylaşıyorum.

Umarım internetten para kazanma ile ilgili hazırlamış olduğum bu konum sizlere faydalı olmuştur. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa konu altında yer alan yorum bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz, tüm sorularınızı en kısa sürede cevaplayabilirim.

Eda P.

Merhaba ben Eda ! 22 yaşındayım ve Gazi Üniversitesinde diyetisyenlik okuyorum. Makale yazarak para kazanmak istiyorum diyen arkadaşlar için tecrübelerimi paylaşacağım. Acilmakale’yi kimden duyduğumu, çalıştığım kişilerin güvenilir olup olmadığını, aldığım ödemeleri, ne kadar süre çalıştığımı ve ne kadar para kazandığım gibi konular hakkında bilgi vereceğim.

Okul döneminde oldukça fazla boş vaktim vardı ve bu boş vaktimi çalışarak değerlendirmek istiyordum. Çevremde yer alan butiklerdeki iş ilanlarına göz atmaya başladım. Fakat çalışma saatlerinin okul saatlerime uymaması ve ücretlerin oldukça düşük olması nedeniyle kendime uygun bir iş bulamadım. İlerleyen birkaç gün sonrasında okuldan bir arkadaşımın ablasının bir butiğinde bir iş ilanı olduğunu gördüm ve hemen Meryem ablayı ziyaret ettim ve detayları konuştum, en sonunda işe başladım. Yaklaşık olarak 1 hafta çalıştım fakat bu bir hafta bana inanır mısınız 1 ay gibi geldi. Oldukça zorlandım ve doğru düzgün uyuyamadım ve o hafta okula neredeyse gidemedim. Sanırım daha önce herhangi bir iş tecrübem olmadığından olsa gerek. Bu bir haftalık yorucu çalışma temposundan sonra bu işi yapamayacağımı düşünerek Meryem abla ile konuştum ve işi bıraktım.

Boş vakitlerimi daha pratik bir şekilde değerlendirmem gerekiyordu ve araştırmaya devam ettim derken okul döneminin ortalarına kadar zaman aktı gitti. Tabi bu süreçte kendime uygun bir türlü iş bulamıyordum. Bir haftasonu kızlarla birlikte takılmak için dışarıya çıktım. Her zaman gittiğimiz bir kahveci vardı, sohbet muhabbet birlikte o kadar güzel zaman geçiriyorduk ki anlatamam. Fakat Selin isimli arkadaşım kahve sonrasında eğer kendisine bir yerden para gelirse telefon almaya gidebileceğimizi söyledi. Bizde merak ettik ne parası falan diye kendisine sorduk. Birkaç yıldır acilmakale.com ile çalıştığını ve evden yani kısacası oturduğu yerden yazı yazarak para kazandığını söyledi. Tabi ilk duyduğumda oldukça şaşırmıştım. Sohbet devam ederken birden kendisine ödemenin yapıldığı yönünde bildirim geldi. Yaklaşık olarak 800 TL ödeme aldı. Telefon için geri kalan para da kendisinde varmış, üstüne ekleyip kahve sonrasında da telefon almaya gittik.

Kahve sırasında makale yazarak para kazanma konusunun fazla üstüne gitmemiştim. Eve geldiğimde ilk işim bilgisayarı açıp bu konuyu araştırmak oldu. Aslında aklıma ilk gelen soru acilmakale.com güvenilir mi ? Fakat arkadaşım kendileri ile çalıştığından dolayı güven konusunda bir problem olmayacağını düşündüm ve kendileri ile facebok sayfası üzerinden iletişime geçtim.(Facebook’a girip Acilmakale yazarsanız facebook sayfası çıkıyor ve sayfaya mesaj gönderebilirsiniz) Başvuru yapmak ve çalışma detaylarını öğrenmek istediğimi mesaj olarak göndermiştim. Birkaç saat sonra hemen cevap geldi ve cevap mesajında çalışma detayları ve başvuru formu mevcuttu. Detaylı bir şekilde inceledim ve aklıma yattı. Benim nasıl içerikler hazırlayacağımı görmek istedikleri için ve aynı zamanda değerlendirme yapabilmeleri için bir örnek içerik istiyorlardı onu hazırlayıp gönderdim. Göndermemin üzerinden birkaç saat geçtikten sonra başvurumun onaylandığını ve sisteme nasıl giriş yaparak çalışmalara başlayabileceğimi belirten bir mesaj aldım.

Sanırım çoook uzun zamandır tam da istediğim gibi oturduğum yerden yazı yazarak para kazanabileceğim bir işe sahip olmuştum ve gerçekten çok mutlu oldum. Aslında işin en güzel yanı ne biliyor musunuz kızlar ? Çalışma saatleri yok ! Ne kadar çalışacağım ile ilgili hiç bir şey yok ! Hemen aklınızda bir soru işareti oluştuğunun farkındayım. Yani şunu demek istiyorum, dilediğiniz zaman aralığında dilediğiniz miktarda yazı yazıyorsunuz ve yazdığınız kadarıyla para kazanabiliyorsunuz. Yani ne kadar para kazanacağınızı tamamiyle siz belirlemiş oluyorsunuz. Harika değil mi ?!

Yazı yazarak para kazandıran siteler yok mu var fakat onlarla ilgili araştırma yaptığımda güvenilir olmadıklarını, ödeme konusunda problem yaşayan birçok kişinin olduğunu ve çalışmaların oldukça zor olduğunu öğrendim. Zaten önümde hali hazırda acilmakale.com yer aldığından dolayı ve yakın arkadaşımda bizzat burada çalıştığından dolayı kendime çok da fazla macera aramak istemedim. Yani bana fazlasıyla yetiyor ondan dolayı başka sitelere hiç bulaşmadım, bu konuda çok şükür kafam rahat.

Şimdi sizinde heyecanlandığınızı ve konu ile ilgili daha geniş ve kapsamlı bir bilgi almak istediğinizin farkındayım, o halde kısa kısa soru cevap şeklinde detayları anlatmaya devam edeyim. Yani kendimi sizin yerinize koyuyorum ve sorabileceğiniz tüm soruları sorup cevaplayacağım.

Ne Kadar Süredir Çalışıyorsun ?

Yaklaşık olarak 2 yıldır çalışıyorum.

Ne Kadar Para Kazanıyorsun ?

Her ay ortalama olarak 500-1000 TL para kazanıyorum. Şuana kadar en yüksek tek seferde 2500 TL ödeme alabildim tabi öğrenci olduğumu unutmayın, eğer sizin boş vaktiniz fazla ise ve okul gibi bir meşguliyetiniz yoksa çok daha yüksek paralar kazanabilirsiniz, dediğim gibi kazancınızı tamamen siz belirliyorsunuz.

Kaç Saat Çalışıyorsun ?

Günde yaklaşık olarak 3 saat çalışıyorum ve çalışma zamanımı tamamen kendim belirliyorum. Herhangi bir zorunluluğum yok yani bana şu zaman içerisinde şu kadar çalış diyen biri yok. Okul vaktime göre uygun bir çalışma programı belirliyorum ve o hafta içerisinde disiplinli şekilde çalışmaya dikkat ediyorum.

Ödemelerini Nasıl Alıyorsun ?

Her ay ödeme yapılıyor ve benden banka hesap bilgilerimi istiyorlar. Belirteceğim banka hesap bilgisine ödemeyi yapıyorlar ve şuana kadar herhangi bir aksama veya herhangi bir problem olmadı. Eğer herhangi bir banka hesabınız yok ise cep telefonunuza para gönderiyorlar ve bu sayede kartsız işlem yolu ile çevrenizde yer alan atmlerden kazancınızı rahat ve kolay bir şekilde alabiliyorsunuz.

Çalışma Detayları Nasıl ?

Her şey tam da istediğim gibi. İlgi duyduğum konularda istediğim şekilde içeriklerimi hazırlıyorum, gerisini zaten acilmakale hallediyor. Ben sadece kazançlarımı takip ediyorum. Sürekli olarak benimle iletişime geçerek, daha iyi nasıl yapabilirim şeklinde ipuçları sunuyorlar.

Acilmakale.com Güvenilir Mi ?

Biraz önce de belirttiğim gibi tamamen yakın arkadaşım sayesinde siteyi keşfettim ve kendisi de burada aktif olarak uzun süredir çalıştığından dolayı bende çalışmaya başladım ve şuana kadar en ufak bir sorun dahi yaşamadım. Zaten facebook sayfasına bakarsanız Türkiye’deki en büyük makale yazarak para kazanmak ile ilgili site olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Merve S.

Merhaba arkadaşlar ben Merve. Atatürk Üniversitesinde beslenme ve diyetetik ikinci sınıf öğrencisiyim. Şu yaşıma kadar kazandığım burslar dışında hiç kendime ait bir bütçem olmadı. Ailemden her ihtiyacım için para istemek de artık yeterli gelmiyordu. Evet 20 yaşındayım ama her zaman bir işte çalışmayı istemişimdir.

Bu yaz tatilinde bu kararımı uyguladım da. Bir kafede çalışmaya başladım. Okul zamanlarımda sık sık gittiğim bir kafeydi. Zaten çalışanlar da genelde benim yaşıtım insanlardı. İlk hafta yorucu olsa da ses çıkarmadım ama ikinci haftanın sonunda işten ayrıldım. Anladım ki para kazanmak sandığım kadar kolay ve eğlenceli değilmiş. Her akşam ayaklarımın ağrısından uyuyamamak neymiş anlamış oldum. Daha sonra sınıf arkadaşım belki de en yakın arkadaşım Zeynep’in bir zamanlar makale yazarak para kazandığını söylediği geldi aklıma. Hemen internetten yazı yazarak para kazandıran siteler araştırmaya başladım. Bulduğum siteler hep profesyonel deneyimli elemanlar arıyordu. Oysa ben daha çok kendimi geliştireceğim bir yer arıyordum.

Zeynep’i aradım ve tüm detayları öğrendim. Bana acilmakale.com adresini verdi. Üstelik kazandığı parayı duyunca çok şaşırmıştım. Neredeyse benim kafede çalıştığım paraya denk geliyordu. Hem de hiç yorulmadan, evden dışarı çıkmadan, ayaklarım ağrımadan. Hemen başvuru yapmak için siteye girdim ve başvurumu yaptım. Aynı gün içerisinde başvurumun onaylandığına dair mesajı aldım. İnanın bana bu bile beni o kadar mutlu etti ki. Meğerse aylardır aradığım fırsat burnumun dibindeymiş. Artık bende kendi paramı kazanabilecektim.

Bu işin en güzel yanı ise çalışma süresi. Herhangi bir mecburiyet veya kısıtlama yok. İstediğim istediğim konularla ilgili içeriklerimi hazırlayabiliyorum. Bu sitenin güvenilirliğine gelecek olursak evet ben burada 11 aydır yazıyorum. Ve yazdığım makalelerin de ücretini aldım. Zaten arkadaşım Zeynep’ten de bunun güvencesini almıştım. O yıllardır bu işi yapıyor. Üstelik ablasıyla birlikte yaptığı için daha hızlı ilerliyor. Bütün kıyafet, makyaj alışverişlerini buradan kazandığı parayla yapıyor. Elbette bu, biz kızlar için bulunmaz bir fırsat.

Siteye başvuru için girdiğinizde zaten sizi bilgilendirecek uzun bir metin var. Ama yine de ben bazı merak edilen soruları cevaplandırmak istiyorum. Elbette bende bu işe başladığımda bazı şüphelerim vardı. Zaten en başta yapabilir miyim korkusu. Ama inanın zamanla kendinizi o kadar geliştiriyorsunuz ki. En önemlisi de genel kültürünüzdeki artış. Makale yazarken yaptığınız araştırmalar sizin yanınızda kar kalıyor. Klavyenizi hızlandırmanız da cabası. Elbette bu siteye üye olmadan önce diğer makale yazarak para kazandıran siteler de göz attım ama beni güvenilirliği konusunda ikna eden başka bir site olmadı. Ayrıca en kazançlı olanı da yine acilmakaleydi.

Bir diğer konu ise çalıştığım bu süreç zarfında kazandığım para elbette. Benim okuduğum bölüm çok yoğun bir bölüm olmasa da vizeler finaller derken bazı günler çalışmaya fırsat bulamıyorum. Ama 500-750 TL benim aylık ortalama kazancım diyebilirim. Ama çalışmayan veya okumayan biri için bu ücret iki katına dahi çıkabilir. Günde 4-5 saat çalışmak benim için yeterli oluyor. İstediğim saatlerde oturuyorum bilgisayarımın başına ve yazıyorum. İnanın bazen okul kantininde bile makale yazdığım oluyor.

Acilmakale biz öğrenciler için bulunmaz bir fırsat. Sadece öğrenciler için değil elbette. Para kazanmak isteyen herkes denemeli bence. Her ay kazancınız eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde hesabınıza ulaşıyor. Ben kendi banka hesap bilgilerimi verdim ve ödemem otomatik olarak hesabıma aktarılıyor. Eğer banka hesabınız yoksa cep telefonunuza parayı gönderiyorlar. Ve sizde atmlerden kartsız işlem yoluyla paranızı alabiliyorsunuz.

Evet size bahsetmiş olduğum bu eğlenceli, kolay ve bilgi dolu para kazanma yolunun başvurma işlemi ise çok basit. Facebook’tan veya direk site üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz kabul görürse sistem üzerinden size verdikleri şifreyle giriş yaparak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Size şimdiden başarılar dilerim arkadaşlar. İnanın bana pişman olmayacaksınız.

Ayşenur K.

Hem eğlenmek hem de eğlenirken para mı kazanmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere bu güzel ve bir o kadar da alternatif yolun anahtarına nasıl ulaşabileceğiniz konusunda bilgi vereceğim.

Hepimizin aslında, hayatının belli bir döneminde ya da her döneminde hayalini kurduğu tek bir şey var: En kolay yoldan zengin olmak, para kazanmak, kolay yaşamak ve bunun gibi bir sürü istek. İşte bu isteklerin kırılma noktasında karşınıza çıkan ve sizi hayallerinize bir adım daha fazla yaklaştıran o isim çıkıyor: Acilmakale.com işte o büyülü dünyaya ulaşmanıza yardımcı olacak ilk anahtar. Şimdi anahtar sizin elinizde. İsterseniz bu dünyanın kapılarını açmanız için gerekenler neler onlara bir bakalım:

Her şeyden önce hepinizin aklına gelen ilk soru güvenilir insanlar mı?  Evet arkadaşlar yaklaşık beş yıldır bu işin içindeyim ve bir gün olsun sorun yaşamadım. Ve yeni bir ortamda benimle aynı işi yapan insanlar ile çalışmanın verdiği güven tarif edilemez. İlk yapmanız gereken biraz kendinize biraz da kaleminize güvenip bir cesaret bu yola çıkmak. İkinci yapmanız gereken şey de bu büyük ailenin bir parçası olabilmek için onların güvenini kazanmak. Bunu da elbette kaleminizin ne kadar keskin ve yaratıcı hikayeler yazdığına dair onları ikna ederek yapacaksınız.

Eğer sizde yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız acilmakale.com’a giriş yaptıktan sonra aramıza katıl sayfasını inceleyebilirsiniz. Bu bölümde belirtilen ölçütlere uyarak örnek içeriklerinizi hazırlayıp, mail olarak iletiyorsunuz ve onlarda en kısa sürede size geri dönüş yapıyorlar. Eğer kurallara uygun, etkileyici bir örnek içerik yazarsınız sizi seçmemeleri için bir sebep olmayacaktır. Bu dünyaya kabul edildikten sonra size bir kullanıcı adı ve şifre veriliyor. Bu sayede artık kendi içeriklerinizi yazabileceğiniz, size ait bir sayfaya sahip oluyorsunuz.

Artık sistemde yer alan ne kadar konu varsa, bu konuların içinden istediğinizi seçip yazıyorsunuz. Ve gelsin paralar. Moda, aşk ve ilişkiler, sağlık, yemek tarifi, makyaj, gezi artık aklınıza ne gelirse… Acaba bana uygun bir konu var mıdır? Yazabileceğim bir konu yoksa ne yaparım, gibi yersiz korkulara kapılmanıza dahi gerek yok. Çünkü ilgi alanlarınıza göre hangi konularla ilgili içerik hazırlamak istediğinizi kendinizde belirleyebiliyorsunuz. Okuyorsanız, maddi durumunuz iyi değilse, işsizseniz, geliriniz yoksa ya da sırf keyfi para harcanmaktan hoşlanan ama tutumlu olması gereken bir bireyseniz doğru yerdesiniz. Burası, herkesin hayalini süsleyen yatarak para kazanmanın adresi.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve hatta evde makale yazarak para kazanmak işte tam da burada mümkün. Bu işin en sevdiğim kısmı da tam olarak bu arkadaşlar. Bu ay hiç çalışmamışsın, makale yazmamışsın diyen bir yetkili yok bir kere. Kendi işinizin patronusunuz. Çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. İsterseniz bir ay hiç makale yazmayın. Yazmadınız diye sizi bloke eden bir sistem yok.

Ben sadece paraya ihtiyacım olduğu zamanlarda yazdım mesela. Bu özelliği sayesinde kendimi yazı yazmak için zorlanan biri olarak görmedim. Her zaman eğlenerek para kazanmak zaten hayalimdi. Acilmakale sayesinde bu hayalimi gerçekleştirdim. Bana baskı yapan, sürekli söylenen bir patrondansa, kendi işimi istediğim zaman yapan bir ortamı tercih ederim. Kaldı ki bir ben böyle değilim. Hepimizin içten içe istediği de tam olarak bu, kendi işinin patronu olmak.

İkinci önemli nokta da paramı nasıl temin ediyorum kısmı. Aslında sisteme girdikten sonra sizi bilgilendiren yazılar mevcut. Nasıl yazacaksınız? Paranızı nasıl temin edeceksiniz vb türden yazılar. Ama yine de bahsetmekte fayda var. Çünkü bu işe başlamadan önce aklıma ilk takılan nokta burası olmuştu. Paramı nasıl alacağım ki ben? Korkumun yersiz olduğu ilk ödememi aldıktan sonra ortaya çıktı. Banka hesap bilgilerinizi veriyorsunuz arkadaşlar ve belirtilen hesaba ödemeniz yapılıyor. Eğer benim gibi banka hesabı olmayan bir bireyseniz de yine alternatif yollar mevcut. Cebe havale yapıyorlar, kartsız tasasız bu işi de halletmiş oluyorsunuz.

Her ay ortalama 1000 ile 2000 tl para kazanabiliyorsunuz, hatta çok daha fazlası ! Bu tamamen sizin çalışma temponuza bağlı. Yazı yazarak para kazanma adı altında, güvenilir olmayan pek çok siteden çok çile çekmiş olan biri olarak size söyleyecek tek sözüm doğru yerdesiniz. Öncelikle karşılıklı güven şart. Ayrıca ilk paranızı aldıktan sonra yaşadığınız o duygu her şeye değer. Kendi kazancınız ve sizin emeğiniz. Emek hırsızı birçok site mevcut ve şiddetle sizi bu sitelerden uzak durmanız konusunda uyarıyorum. Emeğinizin karşılığını veren, güvenilir insanlarla çalışmanızı tavsiye ediyorum. Beş yıldır bu ailenin içindeyim ama bu aile tanışana kadar da birçok badire atlattım. Onun içinde başkasının canı yanmasın en azından diyerek bu yazıyı yazma gereksinimi duydum. Bir diğer nokta da tüm içerikleriniz anonim olarak yayınlanıyor, tabi isterseniz isminizle. Yani siz milyonların okuduğu esrarengiz bir yazarsınız. En yakın arkadaşınız dahi belki de bilmeden sizin yazınıza denk gelip okuma fırsatı yakalayacak. Düşüncesi dahi insanı mutlu etmeye yetiyor. Umarım faydalı olmuştur. Şimdi sıra sizde. Hemen facebook veya internet sitesi üzerinden iletişime geçerek ailemize katılma fırsatını yakalayın.

Meltem C.

Merhabalar, ben Meltem. 22 yaşında, üniversite son sınıf öğrencisiyim. Hem para kazanmak isteyip hem de oturduğu yerden bu işi halletmek isteyen arkadaşlar için hem bilgi vereceğim hem de tecrübelerimi paylaşacağım. Para kazanmak konusunda, özellikle internet üzerinden olan bir iş için, aklınıza gelebilecek soruları cevaplandırmaya çalışacağım.

Üniversiteye başlamadan önce ailemin yanında yaşadığım için maddi sıkıntım olmuyordu. Ama şehir dışında bir üniversiteye gidince durumlar biraz değişiyor. Bu kısımda da ilk zamanlarda ailemden destek alsam da sonraki dönemlerde maddi destek alamadım. Sadece Kyk kredisi ile de ihtiyaçlarımı karşılayamadığım için iş aramaya başladım. Birkaç yerde garson olarak çalıştım fakat bu sefer de ya çalışma saatleri bana uymuyordu ya da iş ağır geliyordu. Anlayacağınız bu tür işler de bana göre değildi 🙂 Bir zaman da katalog ile ürün satışları yapıp para kazanmayı denedim fakat onda da hem istediğim kazancı sağlayamıyordum hem de ‘ne kadar emek o kadar kazanç’ mantığı hiç mi hiç olmuyordu. Sonrasında da özellikle boş vakitlerimin artması ile dur durak bilmeyen iş arayışlarım sonucunda makale yazarak para kazanma diye bir başlık gözüme çarptı. Kulağa hoş geliyordu ama nasıl olacaktı? Devamına baktığımda da acilmakale.com ile tanıştım. Aslında mantığı çok basitti ve tam da bana göreydi. Yani istediğim konularla ilgili içerik hazırlayacaktım. Hem araştırmayı çok seven bir insan olarak hem de kendime göre ayarladığım vakitlerimde yine çok sevdiğim yazma işini yapacak üstüne de para kazanacaktım.

Acilmakale.com ile kendilerinin Facebook sayfası üzerinden iletişime geçtim. Hem çalışma detaylarını öğrenmek, hem de bana uyması durumunda başvuru yapmak için mesaj gönderdim ve birkaç saat içinde yanıt aldım. Çalışma detayları bana gayet uyacak şekildeydi ve gönderilen başvuru formunu doldurup başvurumu yaptım. Deneme içeriğini gönderdikten birkaç saat sonra da olumlu dönüş aldım ve sisteme nasıl giriş yapıp çalışmalarıma başlayabileceğim hakkında bilgi mesajı aldım.

İş aramaya başladığımdan beri ihtiyacı olan işi yeni bulduğumu hissettim. Oturduğum yerden istediğim zaman yazı yazarak para kazanacaktım. Çalışma saati deseniz yok, gidip gelme yok, yol yorgunluğu yok. E daha ne!

Makale yazarak para kazandıran başka siteler de yok mu? Elbette var. Fakat bu işi yapan birkaç site için gerek arkadaşlarımdan gerek internetten edindiğim bilgilere göre birçok insan sıkıntı yaşamış. Özellikle ödeme konusunda problem yaşayan insanlar hayli fazla. E haliyle benim tercihim acilmakale.com ile çalışmak oldu.

Şimdi bu kadar anlatmadan sonra, başta da söylediğim bilgi verme işini, bir soru cevap şeklinde ve elimden geldiğince kısa ve öz şekilde uygulamaya çalışacağım. Bu işe başlamadan önce benim de aklımda olan soru işaretlerini ve de sorabileceğinizi düşündüğüm şeyleri burada açıklayacağım.

Kaç saat çalışmam gerekiyor?

Evet, yukarıda da belirttiğim gibi belirli bir çalışma saati yok. Kimse size günde ne kadar çalışacağınızı veya hangi saatler arasında çalışmanız gerektiğini söylemiyor. Yani bu tür şartları yok. Kendinize uygun saatlerinizi, okul/ iş vs. saatlerinize göre ayarlayıp düzenli ve disiplinli bir şekilde programa koyup çalıştığınız takdirde karşılığını da ona göre almış oluyorsunuz.

Ne Kadar Para Kazanabilirim?

En can alıcı sorulardan biri de bu olsa gerek. Çalışma şeklinizi kendinize göre ayarladığınız için ürettiğiniz içerik sayısı da ona göre değişiyor. Ama şunu söyleyebilirim ki ayda ortalama 1500 – 2000 lira kazanmak, düşündüğünüz kadar zor değil. Özellikle de öğrenciyseniz, o para gözünüzde çok daha fazla şey ifade edecektir. Boş vaktiniz fazlaysa ve yazma fırsatınız da varsa, çok daha fazlasını da elbette kazanabilirsiniz.

Acilmakale.com Güvenilir Mi?

Açıkça söylemek gerekirse ben de başlarda diğer sitelerde olduğu gibi sorunların olabileceğini düşünmüştüm. Ama durum hiç de öyle olmadı. Şuana kadar en ufak bir sorun dahi yaşamadım. Makale yazarak para kazanmak ile ilgili Türkiye’deki en büyük site olduğunu, Facebook sayfasına bakarak sizler de kolaylıkla görebilirsiniz. Güven olmadan da bu kadar büyümez sonuçta.

Burcu

Öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse arkadaşlar ben Burcu !  Size bu konumda internetten para kazanma konusunda kendi tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Ben 23 yaşındayım ve şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Tarih öğretmenliği okuyorum. Ailemden uzakta bir öğrencilik hayatı yaşadığım için hem maddi hem de manevi olarak zorlanıyordum. Bunun için her öğrencinin aklından bir dönem geçirdiği gibi iş arayışına koyuldum. Herhangi bir iş tecrübem yoktu ve iş bulmakta çok zorlandım. En sonunda bir iş buldum ve part time işe girmek için bir markete başvurdum. Orada 15 gün kadar çalıştım ama daha fazla dayanamayacağımı anladıktan sonra işten çıkmak zorunda kaldım.

Bu süreçte derslerimi çalışamadım ve yorgunluktan başka hiçbir şey yapmaya halim kalmadığını hissettim. Daha sonra başka işlerde çalışmama ise ailem karşı çıktı ve zaten bunun için uzun saatler harcayacak kadar enerjim yoktu. Eve geldiğimde hemen uyuyakalıyordum, günün tadını çıkartamıyordum. Anlayacağınız depresyona girme arifesindeydim ama yine de hem derslerimi çalışıp hem de kendi harçlığımı kazanmak istiyordum. Bunun yanında boş zamanlarımı değerlendirmek istiyordum. Tam da bu sırada aileme yük olmamak için bir çözüm yolu ararken karşıma acilmakale.com çıktı. Facebook’ta bu siteyi görünce başta inanamadım bunu iyice araştırdım. Alttaki yorumlardan çok güzel geri dönüşler aldığını fark ettim. Acilmakale.com ekibiyle konuşmaya karar verdim. Ne kaybederim ki diye düşünerek yola çıktığım bu yoldan çok kazançlı çıktım. Ben bu site sayesinde boş zamanlarımda hem makale yazarak kendimi bu konuda yetiştirdim hem de kendi harçlığımı kazanarak aileme yük olma hissinden kurtuldum.

Bu site ile ilk karşılaştığımda tabii ki benim de tereddütlerim oldu, acilmakale.com güvenilir mi ? Acaba emeğimin karşılığını gerçekten alabilir miyim? gibi sorular bir süre peşimi bırakmadı. Fakat daha sonra bu işi uzun zamandır yaparak kendi paralarını kazanmış pek çok kız arkadaşla konuşma fırsatı buldum ve ilk ay harçlığımı kazanmak amacı ile ben de makale yazmaya başladım. Ay sonu geldiğinde ise, 600- 1000 TL gibi benim için önemli paralar aldığım oldu. Üstelik bunu okuluma devam ederken sadece boş zamanımı değerlendirerek kazanıyordum.

Bu kazancımı burs gibi değerlendirdim ve tüm ihtiyaçlarımı bunun sayesinde ailemden hiç destek almadan karşılayabilme gücünü elde ettim. Bu site ile yazı yazarak para kazanmak ise sandığınızdan daha basit. Aklınıza ne gelirse, canınız ne isterse istediğiniz konularla ilgili içerikler hazırlayabilirsiniz. Benim için para kazanmanın en güzel yolunun makale yazarlığı olduğunu ben bu site sayesinde öğrendim. Aynı zamanda günlük makale yazma sınırı da olmadığı için ne kadar boş zamanınız var ise, o kadar makale yazabiliyorsunuz. Makale yazmadığınız dönemlerde de bakiyenizden kesinti yapılmıyor. Bu nedenle ev hanımları, öğrenciler ya da ek iş olarak bu işi yapmak isteyenler için acilmakale.com ideal bir tercih.

Eğer sizde para kazanmaya şimdi başlamak istiyorsanız Acilmakale.com’a Facebook’tan veya internet sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşarak başvuru yapabiliyorsunuz. Benim aklıma yattığı ve güven hissettiğim için bu işe giriştiğimde daha sonra bunu bir hobi gibi yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Şimdi ise, makale yazma işini sadece para kazanmak için değil, vaktimi daha güzel değerlendirebilmek ve yeni şeyler öğrenebilmek amacı ile de yazıyorum. Zaten herkesin hayali oturduğu yerden para kazanmak değil midir?

Ben acilmakale sayesinde bu hayalime kavuştum. Kendimce belirlediğim esnek saatler içinde istediğim kadar içerik hazırlıyorum ve hazırladığım tüm içeriklerden sürekli olarak kazanç sağlıyorum. Bunun sonucunda ise hem kendi ihtiyaçlarımı karşılıyor hem de çevremdeki insanları mutlu ediyorum. Aslına bakarsanız Acilmakale.com gibi pek çok yazı yazma siteleri var. Yazmayı bu kadar çok sevmişken bunların da hepsini araştırdım. Fakat bu sitelerin aslında hiç güvenilir olmadığını, ödeme konusunda hep sıkıntılar çıkartarak günde belirli bir sayıda makale yazma zorunluluğunu koyduğunu, çoğunda ise, 200 TL’nin altında bakiyeye sahip olduğunuzda ödeme yapılmadığını öğrendim. Bunun yanında saçma sapan nedenlerden dolayı bakiyenizden kesinti yaparak emeğinizi sömürmeleri de cabası. Bu nedenle bulunduğum konumda acilmakale.com ile karşılaşmaktan çok mutluyum.

Bu site sayesinde hiç değilse yazdığım içerikler için hak ettiğim ödemeyi alabileceğimi biliyorum ve bu konuda içim çok rahat. Bunun için de başka macera arayışlarına hiç girmedim. İnternetten para kazanmak, ilk başta bana da çok mantıklı ve güvenli gelmemişti. Zaten bu nedenle de Acilmakale.com yazarlığına geniş kapsamlı bir araştırma sonucunda giriştim. Garantici bir yapıya sahip olduğum için hem vaktimi hem de emeğimi çöpe atmak istemem. Bu yazımı ise benim gibi düşünen arkadaşlara ışık tutmak ve onları bu konu ile ilgili bilgilendirmek amacı ile yazdım. Ben 3 yıldır acilmakale.com ekibi ile çalışıyorum ve bundan da çok mutluyum. Siz de evde oturduğunuz yerden para kazanmak ve kendi harçlığınızı kazanmak isterseniz Acilmakale.com ekibi ile tanışmalısınız.  Şimdi aklınızdaki tüm soruların cevabını bulması için bazı konulara daha iyi açıklık getirmek istiyorum ve soru cevap şeklinde yazımı bitirmek istiyorum.

Her Ay Ne Kadar Para Kazanıyorsun ?

Ben her ay acilmakale.com’dan aylık olarak 2000-3000 TL arasında para kazanıyorum. Bu sayı sizin makale yazma hızınıza ve çokluğuna göre değişkenlik gösteriyor. İstediğiniz kadar yazmakta özgür olduğunuz için tamamen ne kadar kazanacağınızı da kendiniz belirlemiş oluyorsunuz.

Günlük Kaç Saat Makale Yazıyorsun ?

Ben bu sitede bazen 6-8 saat makale yazsam da işim olduğunda ya da canım yazı yazmak istemediğinde ise hiç vakit geçirmiyorum. 1 saat içinde çok rahat en az 4-5 makale yazabilirsiniz. Yazma hızınıza ve tarzınıza göre zamanı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İş yoğunluğunuz olduğu zamanlarda daha az yazabilir, boş zamanlarınızda ise bu açıklığı kapatarak yine yüksek rakamlar kazanabilirsiniz.

Tuğba

Merhaba ben Tuğba, 21 yaşındayım ve İstanbul Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünü okuyorum. Hemen hemen herkesin merak ettiği son zamanlarda her yerde gördüğümüz makale yazarlığı konusunda sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Hangi sitede çalıştığımı, nasıl bir çalışma ortamı olduğunu, ödeme sistemini, çalışma sürelerini ve yazdığım içeriklere göre ne kadar para kazandığım gibi konular hakkında sizleri bilgilendireceğim.

Yapması gayet kolay, hiçbir vasıf istemeyen ve herkesin rahatlıkla çalışabildiği, her ortamda yazabileceğiniz bir iştir. Ben de okul dönemi boyunca hem yaz aylarında hem de part time olarak bazı yerlerde çalışıyordum. Çünkü okul dönemi boyunca çok fazla boş vaktiniz oluyor. Fakat okuldaki ders saatlerim değişkenlik gösterebiliyordu. Ayrıca part time olarak çalıştığım yerde çok fazla yoruluyordum. Hem okul hem de part-time işi bir arada yürütemedim. Part- time işimi kısa bir süre sonra bıraktım.

Arkadaş ortamında sohbet ederken bir arkadaşımın makale yazarlığı ile internetten para kazandığını öğrendim. Ayrıca hem saat olarak kısıtlı değil hem de istediğin zaman yazabilme özgürlüğü olduğunu duydum. Hem de öğrenciyken ailemin verdiği para ile çok idare edemiyordum. Bu işi duyunca o an çok mutlu oldum. Arkadaşım oturduğu yerden 1000 TL’ye yakın para kazanıyordu. Bu para düşünüldüğü zaman ek gelir olarak hiç de az bir meblağ değil.

Ben de arkadaşımın vesilesiyle Facebook üzerinden acilmakale.com sitesini gördüm ve inceledim. Hemen bilgi almak internet siteleri üzerinden yetkililere ulaştım. Çok kısa süre içerisinde ilgilendiler. Detayları inceledim ve aklıma yattı. Hemen başvuru yaptım ve çok kısa bir süre içerisinde başvurum onaylandı. Ardından sisteme giriş yapabilmem için giriş bilgilerimi ilettiler ve çalışmaya hemen başladım. Bu işi ev hanımları, üniversite mezunları, herhangi bir işte çalışıp ek gelir elde etmek isteyen kolaylıkla yapabilir. Ayrıca acilmakale.com sitesiyle de güvenilir bir şekilde para kazanıyorsunuz. Zaten içerik ürettikçe benim bu işe olan isteğim arttı ve daha çok içerik üretmeye başladım.

Artık istediğim gibi bir iş sahibi oldum. Günün istediğim saatinde istediğim kadar içerik üretebiliyor ve istediğim parayı oturduğum yerden kazanabiliyordum. İşin en güzel yanı da, çalışma saatlerinin olmaması. Beni zorlayan insanlar, huzursuz bir çalışma ortamı yok. Bir günde ne kadar para kazanacağımı kendim belirliyorum. Zaten bu işin en çekici yanlarından birisi de bu.

Makale yazarı arayan siteler oldukça fazla, farkındayım. Ancak ben çok araştırma yaptım. Bazı makale yazma siteleri hiç güvenilir olmadıklarını, sizin içeriklerinizi kullanıp ödeme konusunda problem yaşattıklarını öğrendim. Ancak acilmakale.com’u bir çok arkadaşım kullanıyordu ve hiç sorun yaşamamışlardı. Bu yüzden çok fazla bir yer aramadım. Emin olduğum bir yerde çalışmayı seçtim. Çünkü acilmakale.com’da kafam çok rahat ve mutlu bir şekilde içerik hazırlayabiliyorum. Zaten en önemlisi de işini severek yapmak değil mi?

Makale yazarlığına arkadaşım vesilesiyle Facebook üzerinden gördüğü bir ilan ile başladım. İlk başlarda acaba gerçekten bu işten kazanç sağlayabilir miyim veya gerçekten kaliteli makaleler üretebilir miyim diye içimde bir kuşku vardı. Ancak makale yazarlığı sayesinde hem boş kalan vakitlerimde faydalı bilgiler öğrenebilirim hem de para kazanabilirim diye düşündüm. Şuanda yaklaşık 5 aydır makale yazarlığını severek yapıyorum. Zamanla işverenlerin de desteği ve güvenilir bir sitede çalışmanın verdiği huzur ile ek işimi severek yapıyorum. Ayrıca ek iş olarak da kazanç sağlayabiliyorum. Makaleleri istediğim zaman diliminde yazabiliyorum.

Sizin de bu iş ile ilgili kafanızda bir çok soru oluşmuş olabilir. Bu yüzden ben size başlıklar halinde bu işi nasıl yaptığımı ve koşullarını kısa bir halde açıkladım.

Acilmakale.com Güvenilir Mi ?

Arkadaşım sayesinde tanıştığım bu siteden çok memnunum. Arkadaşım da ben de bu işten güvenilir bir şekilde para kazanıyoruz. Zaten Facebook sayfasına bakarsanız Türkiye’deki en büyük makale yazarlığı ilgili site olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Çalıştığım süre boyunca para konusunda hiç problem yaşamadım. Size de rahatlıkla bu siteyi önerebilirim.

Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

Facebook üzerinden arama bölümüne “acilmakale” yazarak ilgili sayfaya giriş yapın. Buradan mesaj bölümünden başvuru yapacağınıza dair mesajınızı “ Mesaj Gönder” bölümünü tıklayarak gönderin. Buradan size ne yapacağınız konusunda bilgilendirmeler gönderilecektir. Sizden istenen örnek içeriğinizi hazırlayıp gönderiyorsunuz. Yetkililerin incelemesinden sonra tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Makaleleriniz onaylanırsa size sisteme giriş için şifre ve kullanıcı adı verilmektedir.

Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

Bu tamamen size bağlı yani canınız ne zaman isterse dilediğiniz zaman zarfında istediğiniz kadar yazı yazarak para kazabilirsiniz. Bazen ayda 1000 TL kazandığım oluyor. Fakat eğer çok boş vaktiniz varsa kesinlikle benden daha yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Ne Kadar Çalışmam Lazım ve Çalışma Detayları Nasıl ?

Kesinlikle rahat çalışabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir çalışma programı yoktur. Hangi gün, kaç saat çalışacağınızı, çalışma saatlerinizi ve ne kadar kazanç elde edeceğiniz gibi detayları tamamen siz belirliyorsunuz. Bu sitenin en sevdiğim taraflarından birisi de herhangi bir zamanda belirli bir miktarda içerik hazırlama zorunluluğunun olmaması. Böylelikle rahat bir şekilde kısıtlanmadan içerik üretebiliyorum. Sevdiğim tüm konularla ilgili içeriklerimi hazırlayabiliyorum. Herhangi bir sorum olduğunda ise “Whatsapp” üzerinden danışmanlarımla görüşüp, anında sorularıma cevap alabiliyorum.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.