Rüyada Oğlunun Çocuğu Olduğunu Görmek

24.08.2017
Rüyada Oğlunun Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada oğlunun çocuğu olduğunu görmek genellikle insanın içerisinde ukde olmakta olan bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın rüyasında erkek çocuğunun olduğunu görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik gerçekleştirmesi durumunu gösterir. İş yaşantısı kötü gitmekte olan birinin görmesi iş hayatında büyük bir yükselişin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Hasta birinin görmesi iyileşmeye işaret etmektedir. Bekar birinin bir erkeğin görmesi ise evliliğe hazır olmakta olduğunu göstermektedir. Kundakta erkek çocuğun görülmesi başa gelmekte olan bir sorunun kısa bir süre sonrasında bertaraf olması olarak yorumlanmaktadır. Evli ve çocuğa olmayan bir kadının görmesi onun erkek çocuğu olacağına işaret etmektedir. Çocuğun üstü kirli olması ise yakında birinin size ihanet etmekte olduğunu göstermektedir. İhanet edecek kişinin de yakınınızda olması muhtemel olacaktır.

Rüya sahibi yakın bir zaman sonrasında müjdeli bir haber alacaktır. Aynı zamanda kötü işlerin düzeleceğini ve umulmadık bir yerlerden toplu bir para eline geçeceğini işarete eder. Eğer görülmekte olan erkek bebek çirkin ise, sıska ve zayıfsa bu dedikodu ve ortaya çıkacak olan kötü habere işaret eder. Yaşlı ve hasta birisinin görmesi ecelinin yakın olmakta olduğunu belirtir. Görülmekte olan erkek bebek dolgun ve sevimliyse aile saadetinin daim ve kaliteli olmakta olacağına sıkıntı var ise kısa sürede sonlanacağını ifade eder.

Uzun saçlı erkek çocuk görülmesi yıllarca sürecek olan bolluğun ve her alanda bereket içerisinde olunmasını ifade eder. Rüya sahibinin hayatında yer alan her detayın önceden düşünülerek adım atılacağının, ailesinin geleceğini hazır etmesinin konusunda gecesini gündüzüne katarak çalışılacağının ve evliliğinde yüzünün gülmekte olacağını ifade eder.

Rüyada Oğlunun Oğlu Olduğunu Görmek

Oğlunuzla ilgili bir haber alacağınız, oğlunuzla ilgili bir olay yaşanacağı yahut oğlunuzun sizinle ilgili düşünceleri olduğu anlamına gelir. Bolluk, bereket, oğlan çocuğunun doğduğu haneye refah getireceği anlamına gelir. Ayrıca soyun devamlılığı, ailenin büyüyüp genişleyeceği, bekar varsa evleneceği, yeni evli varsa hamile kalacağı kısacası ailenin çoğalacağı anlamına gelir. Oğlunuzun hanesinin bereketle dolacağı, hane rızkının artacağı, anlamına gelir. Oğlunuz bekar ise yeni iş teklifleri alacağı veya işinde terfi edeceği anlamına gelir. Oğlunuz okuyor ise mezun olduğunda güzel yerlerde işe başlayacağı bereketli ve rızıklı olduğu anlamına gelir.

Başka bir rivayete göre aile içerisinde ya da yakın arkadaş çevresinde dedikodu yapıldığına, istemeyen ve çekemeyen kişilerin sizin ve oğlunuz hakkında atıp tuttuğuna, hatta bu kimselerin sizi alt etmek amacıyla hain planlar yaptığına delalettir. Eğer gelininiz hamile ise doğacak çocuğun oğlan olacağı size malum olmuş demektir. Ya da aileye yeni girecek bir kişinin bolluk, bereket, ferahlık, eli açıklık taşıyacağına; size ve ailenize hem maddi hem manevi desteğinin dokunacağına, bununla birlikte yaşanan sıkıntıların üstünden gelineceğine, hayırlı işlere vesile olacağına, düğün dernek kurulacağına, yemekler verileceğine, kalabalık misafirler ağırlanacağına, ailede bekar varsa hayırlı kısmet çıkacağına, nişanlı varsa düğünün yakın bir tarihte olacağına delalet eder.

Rüyada Oğlunun Kızı Olduğunu Görmek

Beklenilen bir kız evlada, hayırlı habere, kaybettiği mala kavuşmaya, şan ve şöhrete işaret edebilir. Aynı zamanda kız çocuğu rahmet kapısını da simgelediği için rüyada görülmesi çok güzel bir şeydir. Gerçek hayatta çocuk bekleyen çiftlerin beklentisini karşılayabilir. Herkese anlatılmaması gereken anlamlı rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin kaybettiği malı geri kazanmaya, darlıktan sonra bolluk ve berekete, uzak yoldan gelecek hayırlı bir misafire, şansın hep yüksek olacağına işaret eder. Kız çocuğu cennetin ve rahmetin anahtarıdır. Bu nedenle de bu tür görülen rüyalar hayra yorumlanmalı ve olumsuz düşünülmemelidir. Genellikle çocuk bekleyen çiftlerin gördüğü rüyalardır. Umutsuzluktan sonra umuda feraha ermeyi temsil eder.

Bolluğun da simgesidir. Gerçek hayatta da sevinçli bir haberin rüya sahibine geleceğine işaret eder. Olumsuz rüyaların aksine gerçek hayatta yaşanabileceklerin de habercisi olabilir. Rüya alimlerine göre büyük ve karşılık beklemeden yapılacak bir iyiliğe de işarettir. Rüyalar genellikle hayatımıza yön verir. Olabilecek durumları önceden haber verici bir nitelik taşıdığı için bunlardan anlam çıkarılmasını ve ona göre hareket edilmesini sağlar. Rüyaların tam tersine çıktığını da var sayarsak hayırlı bir yorum için rüyayı herkese anlatmak yerine rüya yorumlamaktan anlayan kişilere anlatılması daha makul bir durumdur. Böylelikle rüya sahibi de rahatlayarak feraha kavuşur kafasındaki soru işaretleri de ortadan kalkmış olur. Olumlu rüyaların bireylere pozitif enerji verdiğini tekrar hatırlatalım. Her rüyadan mutlaka bir anlam çıkarmak gerekmez ancak yorumlanmasında da birey için fayda olabilir.

Rüyada Oğlunun İkiz Bebeği Olduğunu Görmek

Beklenilen bir bebek haberine veya oğlunun ikiz bebeği olacağına işarettir. Rüya sahibinin çocuklara olan düşkünlüğünü işaret eder. Çocuk sahibi olmayı bekleyen evli çiftler için alınacak müjdeli haberi işaret eden bu tarz rüyalar, rüya tabircileri tarafından olumlu olarak yorumlanır. Bebek gerçek hayatta da yaşama güzellik katan bir unsurdur. Çiftlerin beklediği, uğraştığı ve hayatını onun sayesinde düzene soktuğu gerçeği göz ardı edilemeyen bir durumdur. Müjdeli bir habere, şansa ve inanılan bir şeyin yakın zamanda olumlu bir biçimde gerçekleşeceğini temsil eder. Aynı zamanda bebek bekleyen çiftler için de bu rüyanın görülmüş olması rüyayı çok anlamlı kılar.

Rüya sahibi uzun zamandır beklediği bebek haberini hayırlı bir şekilde alır ve hayatına devam eder. Görülen bazı durumlar ileride gerçekte yaşanacak olayları da işaret eder. Huzura,berekete ve bolluğa işaret ettiği için birey için de hayırlı bir durum söz konusudur. Bebek bekleyen çiftlerin kafasında kurguladığı bebekle ilgili olan her durum bireylerin bilinç altına indiği için rüyasında da güzel bir şekilde ortaya çıkar ve bireyi huzurlu, mutlu bir noktaya getirir. İkiz kız bebek, gerçek hayatta kız evladınızın olacağına ve hayırlı olacağına işaret eder. İkiz erkek bebek ise gerçek hayatta erkek evladınızın olacağına, mala, şan ve şöhrete, sıkıntılı günlerden sonra feraha kavuşmaya işaret eder. İkiz bebeklerden biri kız diğeri erkek ise gerçek hayatta hem kız hem erkek evladınız olacağına işaret eder.

Rüyada Oğlunun Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Güvenilir olan dostluğa malik bulunmakta olduğuna ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygıyla karşılanmakta olacağına işaret etmektedir. Çevrenizde güvenebileceğiniz dostluklara sahip olmakta olduğunuza ve çevrenizde saygı görmekte olacağınıza yorulmaktadır. Ayrıca müjdeli ve sevinçli haberler alınacağına işaret etmektedir. Hamile olan bir kadın rüyasında bir erkek çocuğun doğduğunu görürse, o kadın kızla müjdelenecektir. Kız doğduğunu görürse, oğlan çocuğu ile müjdelenecektir. Bazı tabirciler ise erkek bir çocuğunuzun olacağını ifade etmektedir. Buluğ çağına erişmiş olan erkek çocuğun görülmesi, izzet ve kuvvete işaret etmektedir. Kuran okumayı önceden bilmekte olan birey okula giden bir erkek çocuğu görürse, günahından tövbe etmesi gerektiğini işaret eder.

Bekar birinin erkek çocuğu olduğunu görürse, dünyada ilerleme kat edeceğine, sıhhat, emniyet ve izzet durumuna işaret etmektedir. Küçük çocuklar görülürse, küçük ve basit üzüntü durumu yaşanacağına işaret eder. Kucağında bağırıp çağırmakta olan bir çocuğun olduğunu gören kimseler ise, yakın zamanda eline yüklü miktarda para çıkacağına yorumlanır. Bazı tabircilere göre mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak olan hayırlı haberleri işaret etmektedir. Genellikle insanın içerisinde kalan ukde olan bir şeyin gerçekleşebilmesi olarak da yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın erkek çocuğu görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik yaşayacağının habercisi olmaktadır. İş yaşantısında kötü gitmekte olan birinin rüyasında erkek çocuğu görmesi ise iş hayatında büyük bir yükseliş gerçekleştireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğlunun Kucağında Bebek Görmek

Oğlunuz ile ilgili tez vakitte güzel bir haber alacağınızı gösterir. Bu rüya, aynı zamanda yeni başlangıçların da göstergesidir. Oğlunuz, uzun zamandır istediği ve uğruna çabaladığı bir işi başarmış olmanın mutluluğunu yaşayabilir. Bunun yanında oğlunuz artık tüm sıkıntılarını geride bırakarak sadece işine ve kendisine odaklanacağı rahat bir sürece girebilir. Oğlunuz, bu dönemde yeni bir iş başvurusunda ya da iş girişiminde bulunarak kendi kaderiniz de önemli ölçüde değiştirebilir. Elde edeceği bir başarı sayesinde çok önemli yerlere gelecek ve bu ilerleyişini uzun bir süre sürdürecektir. Sadece bu dönemde sizin de onun yanınızda olmanızı isteyebilir ve sizden destek bekleyebilir. Hayatınızda planlamadığınız gibi giden bazı olaylar olabilir. Bu olayları engellemek de yine sizin elinizdedir. Her ne olursa olsun sakinliğinizi koruyarak önünüze bakmalı ve karşınıza çıkan engellere meydan okumalısınız.

Rüyada Oğlunun Kucağında Erkek Bebek Görmek

Oğlunuzun güzel bir haberini alacağınızın da göstergesidir. Oğlunuz kısa bir süre içinde tanıştığı ya da tanışacağı biri ile büyük bir aşk yaşayarak yıldırım nikahı kıymak isteyebilir. Bunun yanında çok sevdiğiniz bir insanın size söylediği bir yalanı yakalayabilir ve bundan çok etkilenebilirsiniz. Bu durum sizin diğer insanlara olan güveninizi de derinden sarsacak. Yeniden insanlara eski inancınızı kazanmak için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Hayatınızdaki fazlalıkları çıkartarak az insan, çok huzur psikolojisini yaşayabilirsiniz. Çok yorucu ve yoğun bir dönemden geçmiş olabilirsiniz. Kendinizi güzel ve uzun bir tatille ödüllendirmeniz motivenizi de arttıracak ve daha mutlu olmanızı sağlayacak. Bu süreçte oğlunuz kalbini, güzel bir kıza kaptırabilir ve sizi şaşırtabilir. Oğlunuz, bu kız ile kısa bir süre içinde büyük ilerleme kaydederek ilişkilerini evlilikle de taçlandırmak isteyebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.