Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

Kahve falında deniz yıldızı görmek, fal sahibinin hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı ve gönlünün aşk ile dolup taşacağı anlamına gelir. Yeni bir başlangıç ile birlikte gelen mutluluğa işaret eder. Endişe edilen bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret eder. Huzur, neşe ve afiyet demektir.

Aşk Yorumu

Evli olmayan kişilerin kısmetinin açılacağına işaret eder. İlişki hayatınız anlamında yorumlanır. Size karşı duyguları yoğun olan bir kişiyi ifade eder. Bu kişinin kısa zaman içerisinde size kalbini açacağına ve sizin de o kişiye karşılık vereceğinize tabir edilir. Evlilik hayatınızın son derece huzurlu olduğunu ve eşiniz ile aranızda hiçbir sorun olmadığı anlamına gelmektedir. Aşkınızın en zirvesini yaşadığınıza ve geleceğinizi sağlam kurduğunuza delalet eder. Aynı zamanda gelecek olan bir bebeğe işaret eder. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu isteğinizin kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğine tabir edilir. Küs olduğunuz nişanlınız ile barışacağınıza ve eskisinden daha iyi bir birlikteliğinizin olacağına delalet eder. Nişanlınız ile aranızdaki kırgınlığı fazla uzattığınızı düşünerek ilk adımı sizin atacağınıza tabir edilir.

Hayatınızdaki kişi ile kısa zaman içerisinde evliliğe adım atacağınıza ve bu adımın hayatınızın dönüm noktası olacağına işaret eder. Sizi çok seven aynı zamanda çok kıskanan partneriniz ile dillere destan bir düğün yapacağınıza ve herkesin size imreneceğine delalet eder. Yakın zamanda eski erkek arkadaşınız ile karşılaşacağınıza ve tekrar aranızda etkileşim olacağınıza tabir edilir. Bu kişi ile tekrar bir ilişkiye başlayacak ve uzun soluklu bir beraberlik yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan yükseleceğinize ve hayatınıza bereket geleceğine işaret eder. Genel anlamda olumlu durumlara yorumlanır. Geçmişte yaptığınız bir yatırımın meyvelerini yiyeceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda önemli bir iş değişikliği yapacak ve bu iş sayesinde ciddi gelirler elde edeceğinize tabir edilir. Kazanacağınız paralar sayesinde kendinizi daha güvende hissedeceğinize ve sosyal yaşantınızın istediğiniz yönde ilerleyeceğine delalet eder. Yakın çevrenizde para sıkıntısı çeken bir yakınınıza yardım edip, hayır duası alacağınıza işaret eder. Bu kişi her zaman size dua edecek ve manevi destek verecek anlamına gelmektedir. Ayrıca sizin çektiğiniz maddi sıkıntılar var ise bu sıkıntıların sona ereceğine ve kısa zamanda feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Ortada konuşulan büyük bir mirasın sahibi olacağınıza işaret eder. Bu miras sayesinde hayallerinizdeki eve kavuşacağınıza ve çok mutlu olacağınıza delalet eder. Bu dönemde hızlı ve pozitif gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Yaptığınız bir işten yüklü miktarda para kazanacağınıza delalet eder. Elde ettiğiniz para sayesinde istediğiniz tatile çıkabileceğiniz anlamına da gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Temiz kalpli, dürüst, saf ve ahlaklı bir kişi olduğunuza işaret eder. Aile ve yakın çevrenizde herkes tarafından sevildiğiniz anlamına gelmektedir. Herkes ile iyi anlaştığınıza tabir edilir. Aile içi ilişkilerinizin çok iyi olduğuna ve herkesin sizin fikirlerinize önem verdiğine tabir edilir. Kısa zaman içinde aileden birinin, sizin fikirlerinize ihtiyaç duyacağına ve sizin elinizden geleni yapacağınız anlamına gelmektedir. Etrafınızda sizi sevenler olduğu kadar, iyiliğinizi kıskanan kişilerin varlığına da tabir edilir. Bu kişiler sinsice size yaklaşan ve zarar verme potansiyeli olan kişiler olduğu anlamına gelmektedir. Fakat siz kısa zaman içinde bu kişileri tespit edecek ve hayatınızdan uzaklaştıracağınız demektir. Aile içinde küs olan kişilerin barışacağına, ortadaki sebebi kökünden çözeceğinize işaret eder. Küslük bittikten sonra hane içinde huzurun hakim olacağına tabir edilir. Peş peşe alacağınız güzel haberlere delalet eder. Bu haberleri aldıktan sonra, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz harika bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Hane içine uzaktan gelen misafirlere işaret eder. Sizin de istediğiniz gibi bu aralar kalabalık, geniş sofralar kuracağınız anlamına gelmektedir. Herkesin birbiri ile eğleneceği, şen şakrak geçecek bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir işe başlayacağınız ve bu iş ile beraber yükseleceğiniz anlamına gelmektedir. Tam anlamıyla aradığınız iş olduğuna işaret eder. İş yerinde sorumluluk sahibi, işini ciddiye alan kişi olduğunuz anlamına gelir. Hızlı şekilde işlerinizi yaptığınıza ve herkesin takdirini topladığınıza işaret eder. Yeni iş arayışı içindeyseniz ve yakın zamanda birkaç yere başvuru yaptıysanız, sizin için en iyi olanından olumlu geri dönüş alacağınıza tabir edilir. Girdiğiniz iş yerinde çalışma arkadaşlarınızla hemen kaynaşacak, ortama hemen ayak uyduracağınız anlamına gelmektedir. Yaptığınız işler ile yöneticinizin beğenisini kazanacağınıza tabir edilir. Yöneticiniz tarafından sürekli takdir ediliyor olmanız, iş yerinde bazılarını rahatsız etse de siz bu durumdan çok keyif aldığınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda sizi kıskananların varlığına, fakat size asla zarar veremediklerine tabir edilir. Bir terfi beklediğinize ve bu terfiyi kısa zaman içerisinde alacağınıza tabir edilir. Bu terfi ile beraber hayatınızda birçok şeyin değişeceğine bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder.

Okul hayatında çok hırslandığınıza ve size meydan okuyan kişileri başarınız ile geride bırakacağınıza işaret eder. Sizden beklenmeyen performans sergileyeceğinize ve herkesin ağzının açık kalmasına tabir edilir. Elde edeceğiniz başarılar sayesinde okul hayatında parmakla gösterilen bir kişi olacağınıza ve bu başarınız ile herkes tarafından imrenileceğinize işaret eder. Kısa zaman önce işlerinizin bozulduğuna fakat bu işlerin yakın zaman içerisinde düzelip, eski kazancınızı elde edeceğinize delalet eder. Yakın çevrenizin destekleri ile iyi paralar kazanacak, eski gücünüze kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Sağlık Yorumu

Sağlık yönünden sevindirici haberler alacağınıza işaret eder. Uzun zamandır sağlık sorunları ile uğraşan bir yakınınızın iyi olduğu haberini alarak çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu kişinin çektiği acıları unutması için elinizden geleni yapacak, her daim onun yanında olacağınıza işaret eder. Aynı zamanda sizin de yaşadığınız bir sağlık sorunu problemini çözeceğinize delalet eder. Yaşadığınız hastalık yüzünden çevrenizin de çok etkilendiğine fakat yakın zamanda iyileşeceğinize tabir edilir. İyileşmeniz ile beraber herkesin mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Yakınlarınızdan birinin geçmişte yaşadığı kaza sonucunda ameliyat olması gerektiği fakat olamadığı anlamına gelmektedir. Kısa zaman içerisinde bu kişi ufak bir operasyon geçirerek, eski sağlığına kavuşacağına ve hane içerisinde herkesin sevineceğine delalet eder.

Hamile olan bir yakınınıza ve bu yakınınızın hamileliğinin biraz sıkıntılı geçeceğine tabir edilir. Fakat sıkıntılı geçen hamilelik sonrasında doğumunun da bir o kadar kolay olacağına delalet eder. Bu süreçte sizin ve ailenizin desteğinin çok önemli olduğu anlamına gelmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.