Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.618 kez okundu.

Kahve falında deniz yıldızı görmek olur olmaz herkes ile muhabbete geçen ve sırlarını ulu orta anlatabilen fal sahibi ile yorumlanır. Bu huyu yüzünden fal sahibine zarar gelebileceği için daha dikkatli olması ve etrafındaki insanlara çok fazla güvenmemesi gerekir. Bir diğer yorumcuya göre fal fincanında görülen deniz yıldızı fal sahibinin çok fazla seyahat ettiğini ve bu seyahatlerin bir kısmını iptal etmek zorunda kalacağını işaret eder. Eğer fal sahibi bu kadar çok ve uzun seyahat etmeye devam ederse ailesi ile arası açılabilir ve dargınlıklar ortaya çıkabilir. Kendine ayırdığı vaktin içte biri kadarını sevdiklerine ayırmayı öğrenmelidir.

Tek dileği evlenip yuva kurmak olan fal sahibi ile de yorumlanabilmektedir. Genellikle bekar fal sahipleri için yapılan bu yorum fal fincanının ağız kısmında belirmiş bir deniz yıldızı var ise çok kısa sürede gerçekleşecek demektir. Eğer fal fincanının kulp kısmında beliren bir deniz yıldızı sembolü var ise hayatı bir süre için sıkıntıya girecek olan fal sahibinin sabırlı olmasına ve eline geçecek yüklü bir miktar para sayesinde rahatlayacağına dalalettir. Etrafındaki sembollere göre farklı anlamlara da gelebilir. Mesela fincanda deniz yıldızı bir dağ veya tepenin üzerinde belirmiş ise fal sahibi uzun bir ömür geçirecek demektir. Eğer bir ağaç dibinde deniz yıldızı belirmiş ise fal sahibinin çok uyanık ve sürekli tetikte bir ruh hali olduğuna dalalettir. Fal tabağında belirmiş ise çok güzel bir müjde verir. Bekar olan fal sahibinin evlendikten sonra çok mükemmel bir hayatı olacağına, evli ise yuvasının huzurla dolacağına işaret eder.

Evlilik hayatını simgelemektedir. Fal sahibi evli ise, bir takım problemler nedeni ile hane huzurunun olumsuz yönde etkilendiği ancak tamir edilmeyecek problemler olmadığını gösterir. Eşler arası karşılıklı anlayış ve yardımlaşma ile bu sorunlar aşılacaktır. Kişi ilk adımı atmalı ve de ilişkisini kurtarmak için öncülük yapmalıdır. Eğer ılımlı bir yaklaşım ile ilk adım atılırsa ikinci bir bahar sizi bekliyor demektir. Aşk alevlenecek daha tutkulu bir hal alacaktır. Bekâr ise, yakın zamanda bir düğün dernek kurulacak, eğlenceli ve güzel günler gelecek demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git