Kahve Falında Hilal Görmek

Kahve Falında Hilal Görmek

Kahve falında hilal görmek fal sahibin gündelik sıkıntılarının ve işi ile ilgili önemli sorunların nihayete ererek her türlü olumsuzluğun maziye karışması ile yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal fincanına doğan hilal sembolü, kurulması planlanan mutlu bir yuvanın temellerinin atıldığını vurgular. Eğer fal sahibinin kafasında bazı soru işaretleri var ise tüm bunları bir kenara bırakmalıdır çünkü bu sembol sayesinde her şey çok güzel olacak demektir.

Fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise aile yaşantısı hakkında bilgi verir. Özellikle etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha gerçek anlamlar bulunabilir. Bunun içinde fal bakan kişinin fal sözlüğüne yeterince hakim olması gerekir. Fincanın kulp kısmında beliren hilal sembolü evcil bir hayvan ile birlikte belirmiş ise ailesi ile birlikte şehir değiştirmek isteyen fal sahibine dalalettir. Ailesini bırakıp gitmek istemeyen fal sahibi bu sebeple taşınmayı sürekli erteler fakat kendisinin önceden gitmesi daha hayırlı olacaktır. Fal sahibine bazı ufak tefek gizemli bilgiler verebilir. Örneğin fincanın dibinde beliren minik bir hilal sembolü fal sahibinin eşinin kendisinden habersiz yaptığı bir birikimi müjdeler. Bu birikim fal sahibinin önüne hiç beklemediği bir anda çıkarılacak ve çokta işe yarayacaktır. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibi geleceği için yaptığı bütün planları değiştirmek zorunda kalacak fakat bu bütün aile için çok daha hayırlı ve bereketli olacak demektir.

Aşk Hayatı

İleri ki zamanda mutlu bir haber alacağınıza tabir edilir. Partnerinizle aranızda güzel duygular, aşklar ve hisler yaşayacaksınız. Karşınıza çıkacak insan ya da hayatınız da bulunan insan sizin ileri ki dönemde ailenizden ve arkadaşlarınız da yakın bir hale gelecek. Evli iseniz eşiniz ile evliliğiniz, yuvanız mutlu bir şekilde devam edecek ve hayatınız daha iyi ilerleme yoluna girecektir. Mutluluğunuz daha çok kat kat artacaktır. Partnerinizle bugüne kadar, belkide hiç yaşamadığınız duyguları yaşayabilirsiniz. İlişkinize canlılık ve enerji gelecektir.

İlişkiniz yok ise yeni bir tanıştığınız insana bir süre sonra tamamen alışarak aşık olabilirsiniz. Bu da sizin hayatınıza yeniden düzen vererek hayatınızı o insana adayacaksınız. Evli bir çift iseniz eşiniz size beklemediğiniz anda, beklemediğiniz bir hediye ile sürpriz yapabilir. Bu da sizi çok sevindirecek ve mutlu edecek. Partneriniz tarafından hep sevilip hem de sevilecek insansınız. Sizi koruyup kollayan birisi. Siz ne kadar hata yaparsanız yapın sizin arkanızda duran birisi. Bu yönüyle sizin kalbinize girmiş taht kurmuş bile. Bu gibi kişileri üzmeyerek, kırmayarak hayatınızdan kaçırmamaya dikkat edin. Yoksa belki bir daha bu sefer ki gibi şanslı olamazsınız. Elinizdekilerin kıymetini, onları kaybetmeden bilmeniz gerekmektedir.

Para

Bereketli bir dönemin, günlerin içerisine adımınızı atacaksınız. Kendinize ayırdığınız fırsatlarla gezi yaparken, orada bulunduğunuz işlerle para kazanıp ekonomik gelirinize katkıda bulunacaksınız. Yaptığınız her şeye adapte olduğunuz için kolay yoldan para kazanma yollarını hemen bulabiliyorsunuz. Bu sizin için hiç de zor olmuyor. Pek ekonomik sıkıntınızın olmadığı dönemdesiniz. Yapacağınız işler ya da yapacağınız işler çok olduğu için ekonomik durumunuz gayet düzelecek bir durumda.

Bazı zamanlar da bu parasal sıkıntınızı bir yerden yardım alarak, yakın birisinden kolaylıkla çözeceksiniz. Stresli olduğunuz zamanlar pek takmayıp yolunuza devam edersiniz her şeyin kendiliğinden çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Etrafınızdaki çok insandan yardım alacaksınız bu da sizin ileri ki seviye de çok işinize yarayacak. Kendinizi bunlarla beraber çok geliştirerek elinizdeki iş imkanlarını da büyüterek ekonomik gelir refahınızı yükseltme imkanı yaratabilirsiniz. Siz istedikten sonra başaramayacağınız hiç bir şey yok aslında. Siz inandıktan sonra geriye kalanlar önemsiz olur her zaman. Burada önemli olan sizin neler yaptığınız görülür. Bir işe başlarken ilk olarak kazancı düşünmemeniz gerekmektedir. Çünkü böyle başlarsanız para durumunu düşünüp işte başarısız olursunuz. Ekonomik olarak bir gelir sağlayamazsınız. Kayıplarınız çok olur.

İş ve Kariyer

Çok enerjik bir yapınız olduğu için ve bunun aksine sıkılgan birisi olduğunuz için ofis ortamları size göre bir yer değildir. Bulacağınız işleri buna göre ayarlama yaparsanız eğer iş yerinizde ve işinizden sıkılma gibi durumunuz olmaz. İş yerinde böyle işi yapmayan insanlarla değilde işi bilen ve işine aşık olan insanlarla birlikte takılmayı daha çok isterseniz. Bu da sizin bir işinize ne kadar sadık olduğunuzu gösterir. İş yerinizde sevilen insan olarak biliniyorsunuz. İnsanlar her zaman sizden yardım isterler ve sizde elinizden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışırsınız. Bu fedakarlıklar çok güzel şekilde karşılığını alıyorsunuzdur.

İş yaparken daha çok kalabalık ortamı değilde tek başına sakin  ve rahat bir ortamda  çalışmayı tercih ederler. İşleri başarılı oldukları için kariyer basamaklarında ilerlerken hiçbir yerde zorlanmadan kolaylıkla istedikleri yere gelecekler. Ellerine her aldığı işi zamanında yapıp yetiştirebilme kabiliyetlerinde oldukça başarılıdırlar. Bu sayede kolaylıkla müşteri çekebilirler. İletişim güçleri oldukça yüksektir. Herkesi kolaylıkla ikna edip kolay iletişim kurabilirler. Kariyer yapmak için ideal bir insansınız. Her şeyi kolaylıkla sıfırdan başlayıp en yüksek makama kadar gelebilirsiniz. Ama bunları yapmak için çok çaba sarf edersiniz ve sonunda başarırsınız. Emekleriniz hiç bir zaman boşa gitmeyecektir.

Sağlık

Etrafında ya da hayatında olup biten tüm negatif olayları kolaylıkla toparlayabilirsin. Bu negatif enerjilerde sana zarar vermektedir. Bu enerjileri silmek için rahat takılıp bir şeyleri kafana takıp yorulmamanız gerekiyor. Eğer bu tür şeyleri kafanda fazla kurgu yaparsan etrafında olan insanlarda uzaklaşırsın ve sosyal hayatın ilişkin biter. Bu kurgularında sana kısa zamanda uykusuzluk yaratır ve bir süre sonra yorgun düşersin. Bu yorgunluk seni halsiz de düşürür ve bazı sıkıntılara da yol açabilir. Bu sıkıntıyı çekmemek için bu tür nedenler için fazla kafayı takmamak gerekiyor.

Düşünceler içerisinde yoksa boğulup kalırsınız. Bazen tek başına kalıp kafa dinlemek bile tüm hastalıklarınızı geçirme yöntemlerinden bire birdir. Geçmişinizden kalan stresli dönemleriniz bir süre üzerinizden çıkacaktır. Bol bol kahveli dinlenme günleri size beklemektedir. Hastalandığınızda fazla hap kullanmamanız önerilir sizi iyileştirecek bir yönleri yoktur, mutlaka doktorunuza başvurmalısınız. Spora başlayacak bir durumunuz eğer olursa fazla kalbinizi yormamaya dikkat etmeniz gerekecek. Bugünlerde yorgunluğunuzu azaltmak için bol bol kahve tükettiğiniz için fazla şeker kullanmamaya özen göstermeniz gerekecektir. Yoksa her an şekeriniz yükselebilir. Bu şeker hastalığına bile yol açabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz tarafından iyi yetiştirilmiş biri olarak bunu her yerde gösterdiğiniz için aileniz tarafından her zaman takdir görüyorsunuz. Aileyi çok önemseyen bir kişiliğiniz bulunmaktadır. Ailenizin kaç kuşak önceden olan gelenek ve göreneklerine saygılı oluyorsunuz ve değer veriyorsunuz.

Bunları kendi yaşamınızda da gösterdiğiniz için  her zaman etrafınızdakiler tarafından saygılı bir ortam görüyorsunuz. Hafta sonunuzu çoğu kez dışarı da değil de ailenizle geçirmeyi daha çok seviyorsunuz. Yaşamınızda olan eksikleri kendiniz ve ailenizin yardımıyla yoluna sokabiliyorsunuz. Bu kendinize özgüveninizi daha çok kazanmasına yardımcı olur. Bir gün hepimizin yalnız kalacağını düşünerek bu yolda tek başımıza yürümeyi bilmemiz gerekmektedir.

Kahve Falında İki Hilal Görmek

Uzun bir yolculuğa işarettir. Bu yolculuk her ne kadar belirli bir sebebe dayalı olarak çıkılacak bir yolculuk olsa da bir yandan da tatil olarak değerlendirilip kafa dağıtmaya ve dinlenmeye yarayacak bir yolculuktur. Genellikle fal sahibinin bu yolculuğa tek başına değil yanında bir ya da bir kaç kişi ile çıkacaktır.

Sona gelinen bir sıkıntılı bir dönemi işaret eder. Kişinin yaşadığı sıkıntılardan artık kurtulacağı ve yakın zaman içerisinden güzel günlerin kendisini beklediği anlamına gelir. Bu sıkıntıların bitmesi için biraz daha zaman gerekmekte bu süreci sabır ve sükut içerisinde geçirirse rahatlayacağı anlamına gelir. Fakat sabretmez, isyan eder ya da bu dönemin verdiği sıkıntılarla yanlış hamleler yaparsa işlerin daha kötüye gideceği içinden çıkılmaz sonuçlar doğacağı ile yorumlanır.

Arkadaşların senin gibi birinin nasıl uzun süredir yalnız olduğunu çözemiyor. Yoğun iş temposundan aşka ayıracak bir zaman bulamıyor gibisin. Ayrıca karşına çıkan bayanları çok zor beğeniyorsun. Bu gönül işlerinde fazlasıyla seçici gibisin. Ancak içlerinden senin de aklına yatan birine fırsat tanısan, pişman olmayacağın bir ilişkiye sahip olmuş olacaksın. Ufak bir sağlık sorunu yaşayabilirsin. İş veya eğitim hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağı, bereketli günler seni bekliyor. Alacağın varsa alabilir veya borcun varsa ödeyebilirsin. Duygusal alanda da seni güzel olaylar bekliyor gibi görünüyor. Uzun süredir ilgilendiğin ve hoşlandığın kişi nihayet ilginin farkına varacak ve güzel bir ilişkiye adım atacaksınız. Her anınızı birlikte geçireceğiniz bu kişi ile aranızda özel bir bağ oluşacak.

Kahve Falında Ters Hilal Görmek

Çok yakın bir zamanda size uzaklardan gelecek bir haberi işaret etmektedir. Ayrıca bu işaret sizi çok mutlu edecek yüzünüzü güldürecek bir haber olacaktır. Söz konusu bu haber sizi ziyarete gelecek olan çok yakın bir arkadaşınız da olabilir yani bu tamamen içinde bulunduğunuz duruma bağlı ne kadar uzak bir beklediğiniz varsa o kadar sevindirici bir haber alacaksınız demektir. Falcılar çok daha farklı yorumlar da yapmaktadırlar mesela eğer sıkıntılı dönemler yaşıyorsanız yakın zamanda bunlardan kurtulacağınıza işaret ediyor.

Bütün sorunlarınızı geride bırakacak ve sizi mutlu edecek biriyle tanışacaksınız anlamına geliyor bu kişi sizin hayatınızın merkezi haline gelecektir. Doğru yorumlayabilmek için etrafındaki simgelerin ve şekillerin de anlamının tam olarak bilinmesi, sizi daha doğru bir yoruma götürecektir bu yüzden diğer şekillerin de bilinmesi önemlidir. Karamsarlığınızı bir tarafa bırakacak ve kendinizi daha huzurlu günlerin içinde bulacaksınız.

Uzak bir şehirden gelecek olan tanıdıklarınla oldukça eğlenceli zaman geçireceksin. Seni oldukça zorlayacak bir iş yüzünden çok yorulacaksın ama başarılı olacaksın. Kısa bir tatille başarını ödüllendireceksin. Eski sevgilini düşünmekten yeni aşkları kaçırıyorsun. Geçmişi unutup önüne bakarsan hayalindeki aşkı görmüş olacaksın. Bu aşk sana bütün mutsuzlukları, kötü günleri unutturabilir. İyi değerlendir.

Kahve Falında Hilal ve Yıldız Görmek

İş ve aşk hayatınızda başarılı ve kısmetli olacağınızı simgeler. Aşk hayatında birinden hoşlanıyorsa eğer buna karşılık geleceğinin habercisidir. Sevdiğiniz kişinin bir yıldız kadar dikkat çektiğinizi düşündüğünüzü göstermektedir. Bu ışıltıyla tabii ki sizi görecektir. Giriştiğiniz işin başarıyla sonuçlanacağını belirtir. Tabi bu işi almak için azimli ve başarılı olmanız gerekir. Tüm bunlar olduktan sonra falda görülen yıldız işinizi tamamlayacaktır. Her zaman şansınızın yüksek olduğu anlamına gelirken, girdiğiniz işten yüksek paralar alacağınızın da habercisidir.

Şimdiye kadar çektiğiniz sıkıntıların artık sona erdiğini, yeni, mutlu ve şanslı bir hayatın kapılarını size ardına kadar açtığının habercisi durumundadır. Umutsuz olduğunuz bir anınızda beklenmedik bir haberle karşılaşacağınızı belirtir. Bu haber olumlu bir haber olacak ve hayatınızın akışını da değiştirmeye yetecektir. Hayatınızda beklenmedik olumlu bir gelişme yaşanacak ve bir anda ters giden her şey şaşırtıcı derecede iyi gitmeye başlayacak. Çok mutlu olacağınız günler oldukça yakın.

Özgürlüğüne olan düşkünlüğünden midir bilinmez, uzun soluklu ilişkiler için, tutarlı adımlar atamamaktasın. Fakat sosyal hayattaki aktifliğin ortamların vazgeçilmez isimlerinden biri olmanı sağlıyor. Birkaç güne kadar alacağın ilgi çekici teklifler ilişki durumunda canlanma yol açacak. Tembellik yapmayı bırakıp artık sen de harekete geçmeli ve mevcut yalnızlığına bir son vermelisin.

Kahve Falında Yarım Hilal Görmek

Hanesine aydınlığın çöktüğünü ve mutlu günlerin yaşanacağının habercisidir. Ayın ilk ya da son şekli olduğu için yeni işlerin olacağına ve başarılı işler yapmanın zamanın geldiğini haber verir. Özellikle işlerinde değişiklikler yapan kişilerin çok aktif olmalarının gerektiğini ve çok acele etmeden her şeyi ölçüp tartarak adım atılmasına işaret eder. Eş veya sevgiliye de işaret eder.

Çok fenomen olacağınız bir süreci de beraberinde getirir. Öncelikle bu dönemde çevrenizde yer alan ve olumsuz düşünen kişilerin etkisinde kalmamaya dikkat etmeniz gerekir. Fikirlerinizde çok istikrarlı ve kararlı davranmalısınız. Mantığınız ve duygularınız arasında orta bir yol bulup sizin için en uygun olanı bulmanız gerek. Duygusal anlarınızın en yoğun olacağı bir süreçten geçeceksiniz.

Üzerinde çalıştığın projeyi başarı ile tamamlayıp, bir toplantıda patronlarına sunacaksın. Bu başarılı ve özverili çalışman patronlarının çok hoşuna gidecek ve onların takdirlerini alacaksın. Bu başarılı proje ile birlikte seni bol kazançlı günler de bekliyor gibi görünüyor. Uzun süredir çektiğin maddi sıkıntılar nihayet son buluyor gibi… Maddi rahatlamayla birlikte hafta sonu tatil kaçamağı yapmayı düşünüyorsun. Uzun süredir boş olan gönlünü yakında biri çalabilir. Sosyal ortamda tanışacağınız bu hoş bayan seni oldukça etkileyeceğe benziyor. Adeta aklını başından alıp, ayaklarını yerden kesecek gibi… Her an onu düşünmekten kendini alamayacaksın, her anını onunla geçirmek isteyeceksin. Üstelik bu hoş bayan oldukça nazik, akıllı, tatlı dilli ve güler yüzlü birine benziyor.

Kahve Falında Hilal ve Kalp Görmek

Yakında hayatınıza hiç beklemediğiniz bir yerden bir yenilik girecek diye yorumlanır genellikle güzel haberlere işaret eder. Eskisinden daha güzel günler görünüyor. Her zaman yalnızlık içinde ve bir karamsarlık yaşayan kişi artık daha fazla mutluluğu hak ettiğini anlayacak bunun için kendini daha fazla hayattan soyutlamayacak . Uzun zamandır emek verdiği bir işin güzel sonuçlanmadığını görecek ve tabiri caizse tuttuğunu koparak . Her ne kadar kişiliğinin bunu yansıtmadığını düşünse de bunun böyle devam etmeyeceğini anlayacak ve daha çok çaba gösteren biri olacak.

Sıkıntılarından onu zora sokan maddi problemlerinden arınacağına işaret eder. Yani, eski problemli günlerinizi geride bırakacaksınız ayrıca sağlıkla ilgili yaşadığınız ufak tefek sorunlar varsa bunlar da geride kalacak ve daha rahat bir hayata adım atacaksınız.

Aile büyüklerinden biri ciddi bir rahatsızlık geçirecek, ancak bir süre sonra bu hastalığı atlatacak, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Bu tatsız olay aile bağlarınızı daha güçlendirecek gibi duruyor. Yakın bir arkadaşının maddi sıkıntısı var gibi, bu sıkıntıyla ilgili senin yardımını isteyebilir. Elinden gelen yardımı arkadaşına gösterecek, onu bu sıkıntıdan kurtaracaksın. Gözü sürekli sen de olan ve sürekli seni izleyen biri var etrafında… Uzun süredir seni izleyen bu kişinin bakışlarını çok yakında sen de fark edeceksin. Sanırım iş çevrenden olan bu kişinin sana karşı özel bir ilgisi var. Ancak duygularını açabilmek için bir türlü cesaret bulamıyor ve senin onu fark etmeni istiyor.

Kahve Falında Üç Hilal Görmek

Yaşadığınız sıkıntılı ve stresli dönemlerin son bulacağına tüm üzüntü ve acıların artık geride kalacağına işaret etmektedir. Bununla birlikte önünüzde apaydınlık, mutlu ve huzurlu günler sizi beklemekte demektir.

Aynı zamanda murat demektir. En yakın zamanda murat ettiğiniz, gerçekleşmesini dört gözle beklediğiniz olaylar ve hayalleriniz gerçekleşecek demektir. Tüm negatif düşüncelerden uzaklaşarak karamsarlığı bir kenara bırakmanız, hayata bardağın dolu tarafından bakmanız yönünde size bir işarettir aslında. Sıkıntıların sona ereceğinin beklediğiniz huzura kavuşacağınızın göstergesidir. Bununla beraber gerek aşk yaşamında gerek iş yaşamında gerekse de eğitim hayatında hayallerinizin, gerçekleşmesini dört gözle beklediğiniz tüm olayların üç vakte kadar gerçekleşeceğini gösterir. Aşk hayatında beklediğiniz biri var ise kısa zamanda size karşı duygularını açıklayacak ve neticesinde mutlu bir birlikteliğe yelken açacaksınız demektir. Bununla beraber evlilik yolunda ilerlediğiniz birisi var ise, sevgiliniz sizin için doğru kişi, sizi mutlu edecek olan kişidir ondan vazgeçmeyin. Eğer birlikte olduğunuz birisi yok ve evlenmeyi düşünüyorsanız en kısa zamanda hayırlı bir kısmet ile tanışacaksınız ve fazla zaman geçmeden kendinizi nikah masasında bulacaksınız demektir. Eğitim ve iş yaşamına yorumlayacak olursak, ufukta bir terfi ya da başarı görünüyor demektir. Çabalarınızı ve çalışmalarınızı patronunuz ya da sizi değerlendiren kişiler de fark etmiş ve neticesini en kısa zamanda alacaksınız. Bununla beraber günden güne artan başarılarınız ile çevrenizdeki saygınlığınız fark edilir düzeyde artmış durumda. Bunun sonucunda rakipleriniz ve düşmanlarınız sizin kuyunuzu kazmaya çalışabilir, dikkatli olmakta ve önlem almakta fayda var demektir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.