Kahve Falında Hilal Görmek

Kahve Falında Hilal Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.496 kez okundu.

Kahve falında hilal görmek fal sahibin gündelik sıkıntılarının ve işi ile ilgili önemli sorunların nihayete ererek her türlü olumsuzluğun maziye karışması ile yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal fincanına doğan hilal sembolü, kurulması planlanan mutlu bir yuvanın temellerinin atıldığını vurgular. Eğer fal sahibinin kafasında bazı soru işaretleri var ise tüm bunları bir kenara bırakmalıdır çünkü falda beliren hilal sembolü sayesinde her şey çok güzel olacak demektir.

Fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise aile yaşantısı hakkında bilgi verir. Özellikle etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha gerçek anlamlar bulunabilir. Bunun içinde fal bakan kişinin fal sözlüğüne yeterince hakim olması gerekir. Fincanın kulp kısmında beliren hilal sembolü evcil bir hayvan ile birlikte belirmiş ise ailesi ile birlikte şehir değiştirmek isteyen fal sahibine dalalettir. Ailesini bırakıp gitmek istemeyen fal sahibi bu sebeple taşınmayı sürekli erteler fakat kendisinin önceden gitmesi daha hayırlı olacaktır. Fal sahibine bazı ufak tefek gizemli bilgiler verebilir. Örneğin fincanın dibinde beliren minik bir hilal sembolü fal sahibinin eşinin kendisinden habersiz yaptığı bir birikimi müjdeler. Bu birikim fal sahibinin önüne hiç beklemediği bir anda çıkarılacak ve çokta işe yarayacaktır. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibi geleceği için yaptığı bütün planları değiştirmek zorunda kalacak fakat bu bütün aile için çok daha hayırlı ve bereketli olacak demektir.

Kahve Falında İki Hilal Görmek

Uzun bir yolculuğa işarettir. Bu yolculuk her ne kadar belirli bir sebebe dayalı olarak çıkılacak bir yolculuk olsa da bir yandan da tatil olarak değerlendirilip kafa dağıtmaya ve dinlenmeye yarayacak bir yolculuktur. Genellikle fal sahibinin bu yolculuğa tek başına değil yanında bir ya da bir kaç kişi ile çıkacaktır.

Sona gelinen bir sıkıntılı bir dönemi işaret eder. Kişinin yaşadığı sıkıntılardan artık kurtulacağı ve yakın zaman içerisinden güzel günlerin kendisini beklediği anlamına gelir. Bu sıkıntıların bitmesi için biraz daha zaman gerekmekte bu süreci sabır ve sükut içerisinde geçirirse rahatlayacağı anlamına gelir. Fakat sabretmez, isyan eder ya da bu dönemin verdiği sıkıntılarla yanlış hamleler yaparsa işlerin daha kötüye gideceği içinden çıkılmaz sonuçlar doğacağı ile yorumlanır.

Arkadaşların senin gibi birinin nasıl uzun süredir yalnız olduğunu çözemiyor. Yoğun iş temposundan aşka ayıracak bir zaman bulamıyor gibisin. Ayrıca karşına çıkan bayanları çok zor beğeniyorsun. Bu gönül işlerinde fazlasıyla seçici gibisin. Ancak içlerinden senin de aklına yatan birine fırsat tanısan, pişman olmayacağın bir ilişkiye sahip olmuş olacaksın. Ufak bir sağlık sorunu yaşayabilirsin. İş veya eğitim hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağı, bereketli günler seni bekliyor. Alacağın varsa alabilir veya borcun varsa ödeyebilirsin. Duygusal alanda da seni güzel olaylar bekliyor gibi görünüyor. Uzun süredir ilgilendiğin ve hoşlandığın kişi nihayet ilginin farkına varacak ve güzel bir ilişkiye adım atacaksınız. Her anınızı birlikte geçireceğiniz bu kişi ile aranızda özel bir bağ oluşacak.

Kahve Falında Ters Hilal Görmek

Çok yakın bir zamanda size uzaklardan gelecek bir haberi işaret etmektedir. Ayrıca bu işaret sizi çok mutlu edecek yüzünüzü güldürecek bir haber olacaktır. Söz konusu bu haber sizi ziyarete gelecek olan çok yakın bir arkadaşınız da olabilir yani bu tamamen içinde bulunduğunuz duruma bağlı ne kadar uzak bir beklediğiniz varsa o kadar sevindirici bir haber alacaksınız demektir. Falcılar çok daha farklı yorumlar da yapmaktadırlar mesela eğer sıkıntılı dönemler yaşıyorsanız yakın zamanda bunlardan kurtulacağınıza işaret ediyor.

Bütün sorunlarınızı geride bırakacak ve sizi mutlu edecek biriyle tanışacaksınız anlamına geliyor bu kişi sizin hayatınızın merkezi haline gelecektir. Doğru yorumlayabilmek için etrafındaki simgelerin ve şekillerin de anlamının tam olarak bilinmesi, sizi daha doğru bir yoruma götürecektir bu yüzden diğer şekillerin de bilinmesi önemlidir. Karamsarlığınızı bir tarafa bırakacak ve kendinizi daha huzurlu günlerin içinde bulacaksınız.

Uzak bir şehirden gelecek olan tanıdıklarınla oldukça eğlenceli zaman geçireceksin. Seni oldukça zorlayacak bir iş yüzünden çok yorulacaksın ama başarılı olacaksın. Kısa bir tatille başarını ödüllendireceksin. Eski sevgilini düşünmekten yeni aşkları kaçırıyorsun. Geçmişi unutup önüne bakarsan hayalindeki aşkı görmüş olacaksın. Bu aşk sana bütün mutsuzlukları, kötü günleri unutturabilir. İyi değerlendir.

Kahve Falında Hilal ve Yıldız Görmek

İş ve aşk hayatınızda başarılı ve kısmetli olacağınızı simgeler. Aşk hayatında birinden hoşlanıyorsa eğer buna karşılık geleceğinin habercisidir. Sevdiğiniz kişinin bir yıldız kadar dikkat çektiğinizi düşündüğünüzü göstermektedir. Bu ışıltıyla tabii ki sizi görecektir. Giriştiğiniz işin başarıyla sonuçlanacağını belirtir. Tabi bu işi almak için azimli ve başarılı olmanız gerekir. Tüm bunlar olduktan sonra falda görülen yıldız işinizi tamamlayacaktır. Her zaman şansınızın yüksek olduğu anlamına gelirken, girdiğiniz işten yüksek paralar alacağınızın da habercisidir.

Şimdiye kadar çektiğiniz sıkıntıların artık sona erdiğini, yeni, mutlu ve şanslı bir hayatın kapılarını size ardına kadar açtığının habercisi durumundadır. Umutsuz olduğunuz bir anınızda beklenmedik bir haberle karşılaşacağınızı belirtir. Bu haber olumlu bir haber olacak ve hayatınızın akışını da değiştirmeye yetecektir. Hayatınızda beklenmedik olumlu bir gelişme yaşanacak ve bir anda ters giden her şey şaşırtıcı derecede iyi gitmeye başlayacak. Çok mutlu olacağınız günler oldukça yakın.

Özgürlüğüne olan düşkünlüğünden midir bilinmez, uzun soluklu ilişkiler için, tutarlı adımlar atamamaktasın. Fakat sosyal hayattaki aktifliğin ortamların vazgeçilmez isimlerinden biri olmanı sağlıyor. Birkaç güne kadar alacağın ilgi çekici teklifler ilişki durumunda canlanma yol açacak. Tembellik yapmayı bırakıp artık sen de harekete geçmeli ve mevcut yalnızlığına bir son vermelisin.

Kahve Falında Yarım Hilal Görmek

Hanesine aydınlığın çöktüğünü ve mutlu günlerin yaşanacağının habercisidir. Ayın ilk ya da son şekli olduğu için yeni işlerin olacağına ve başarılı işler yapmanın zamanın geldiğini haber verir. Özellikle işlerinde değişiklikler yapan kişilerin çok aktif olmalarının gerektiğini ve çok acele etmeden her şeyi ölçüp tartarak adım atılmasına işaret eder. Eş veya sevgiliye de işaret eder.

Çok fenomen olacağınız bir süreci de beraberinde getirir. Öncelikle bu dönemde çevrenizde yer alan ve olumsuz düşünen kişilerin etkisinde kalmamaya dikkat etmeniz gerekir. Fikirlerinizde çok istikrarlı ve kararlı davranmalısınız. Mantığınız ve duygularınız arasında orta bir yol bulup sizin için en uygun olanı bulmanız gerek. Duygusal anlarınızın en yoğun olacağı bir süreçten geçeceksiniz.

Üzerinde çalıştığın projeyi başarı ile tamamlayıp, bir toplantıda patronlarına sunacaksın. Bu başarılı ve özverili çalışman patronlarının çok hoşuna gidecek ve onların takdirlerini alacaksın. Bu başarılı proje ile birlikte seni bol kazançlı günler de bekliyor gibi görünüyor. Uzun süredir çektiğin maddi sıkıntılar nihayet son buluyor gibi… Maddi rahatlamayla birlikte hafta sonu tatil kaçamağı yapmayı düşünüyorsun. Uzun süredir boş olan gönlünü yakında biri çalabilir. Sosyal ortamda tanışacağınız bu hoş bayan seni oldukça etkileyeceğe benziyor. Adeta aklını başından alıp, ayaklarını yerden kesecek gibi… Her an onu düşünmekten kendini alamayacaksın, her anını onunla geçirmek isteyeceksin. Üstelik bu hoş bayan oldukça nazik, akıllı, tatlı dilli ve güler yüzlü birine benziyor.

Kahve Falında Hilal ve Kalp Görmek

Yakında hayatınıza hiç beklemediğiniz bir yerden bir yenilik girecek diye yorumlanır genellikle güzel haberlere işaret eder. Eskisinden daha güzel günler görünüyor. Her zaman yalnızlık içinde ve bir karamsarlık yaşayan kişi artık daha fazla mutluluğu hak ettiğini anlayacak bunun için kendini daha fazla hayattan soyutlamayacak . Uzun zamandır emek verdiği bir işin güzel sonuçlanmadığını görecek ve tabiri caizse tuttuğunu koparak . Her ne kadar kişiliğinin bunu yansıtmadığını düşünse de bunun böyle devam etmeyeceğini anlayacak ve daha çok çaba gösteren biri olacak.

Sıkıntılarından onu zora sokan maddi problemlerinden arınacağına işaret eder. Yani, eski problemli günlerinizi geride bırakacaksınız ayrıca sağlıkla ilgili yaşadığınız ufak tefek sorunlar varsa bunlar da geride kalacak ve daha rahat bir hayata adım atacaksınız.

Aile büyüklerinden biri ciddi bir rahatsızlık geçirecek, ancak bir süre sonra bu hastalığı atlatacak, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Bu tatsız olay aile bağlarınızı daha güçlendirecek gibi duruyor. Yakın bir arkadaşının maddi sıkıntısı var gibi, bu sıkıntıyla ilgili senin yardımını isteyebilir. Elinden gelen yardımı arkadaşına gösterecek, onu bu sıkıntıdan kurtaracaksın. Gözü sürekli sen de olan ve sürekli seni izleyen biri var etrafında… Uzun süredir seni izleyen bu kişinin bakışlarını çok yakında sen de fark edeceksin. Sanırım iş çevrenden olan bu kişinin sana karşı özel bir ilgisi var. Ancak duygularını açabilmek için bir türlü cesaret bulamıyor ve senin onu fark etmeni istiyor.

Kahve Falında Üç Hilal Görmek

Yaşadığınız sıkıntılı ve stresli dönemlerin son bulacağına tüm üzüntü ve acıların artık geride kalacağına işaret etmektedir. Bununla birlikte önünüzde apaydınlık, mutlu ve huzurlu günler sizi beklemekte demektir.

Aynı zamanda murat demektir. En yakın zamanda murat ettiğiniz, gerçekleşmesini dört gözle beklediğiniz olaylar ve hayalleriniz gerçekleşecek demektir. Tüm negatif düşüncelerden uzaklaşarak karamsarlığı bir kenara bırakmanız, hayata bardağın dolu tarafından bakmanız yönünde size bir işarettir aslında. Sıkıntıların sona ereceğinin beklediğiniz huzura kavuşacağınızın göstergesidir. Bununla beraber gerek aşk yaşamında gerek iş yaşamında gerekse de eğitim hayatında hayallerinizin, gerçekleşmesini dört gözle beklediğiniz tüm olayların üç vakte kadar gerçekleşeceğini gösterir. Aşk hayatında beklediğiniz biri var ise kısa zamanda size karşı duygularını açıklayacak ve neticesinde mutlu bir birlikteliğe yelken açacaksınız demektir. Bununla beraber evlilik yolunda ilerlediğiniz birisi var ise, sevgiliniz sizin için doğru kişi, sizi mutlu edecek olan kişidir ondan vazgeçmeyin. Eğer birlikte olduğunuz birisi yok ve evlenmeyi düşünüyorsanız en kısa zamanda hayırlı bir kısmet ile tanışacaksınız ve fazla zaman geçmeden kendinizi nikah masasında bulacaksınız demektir. Eğitim ve iş yaşamına yorumlayacak olursak, ufukta bir terfi ya da başarı görünüyor demektir. Çabalarınızı ve çalışmalarınızı patronunuz ya da sizi değerlendiren kişiler de fark etmiş ve neticesini en kısa zamanda alacaksınız. Bununla beraber günden güne artan başarılarınız ile çevrenizdeki saygınlığınız fark edilir düzeyde artmış durumda. Bunun sonucunda rakipleriniz ve düşmanlarınız sizin kuyunuzu kazmaya çalışabilir, dikkatli olmakta ve önlem almakta fayda var demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git