Kahve Falında Hilal Görmek

09.04.2015
Kahve Falında Hilal Görmek

Kahve falında hilal görmek fal sahibin gündelik sıkıntılarının ve işi ile ilgili önemli sorunların nihayete ererek her türlü olumsuzluğun maziye karışması ile yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal fincanına doğan hilal sembolü, kurulması planlanan mutlu bir yuvanın temellerinin atıldığını vurgular. Eğer fal sahibinin kafasında bazı soru işaretleri var ise tüm bunları bir kenara bırakmalıdır çünkü bu sembol sayesinde her şey çok güzel olacak demektir.

Fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise aile yaşantısı hakkında bilgi verir. Özellikle etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha gerçek anlamlar bulunabilir. Bunun içinde fal bakan kişinin fal sözlüğüne yeterince hakim olması gerekir. Fincanın kulp kısmında beliren hilal sembolü evcil bir hayvan ile birlikte belirmiş ise ailesi ile birlikte şehir değiştirmek isteyen fal sahibine dalalettir. Ailesini bırakıp gitmek istemeyen fal sahibi bu sebeple taşınmayı sürekli erteler fakat kendisinin önceden gitmesi daha hayırlı olacaktır. Fal sahibine bazı ufak tefek gizemli bilgiler verebilir. Örneğin fincanın dibinde beliren minik bir hilal sembolü fal sahibinin eşinin kendisinden habersiz yaptığı bir birikimi müjdeler. Bu birikim fal sahibinin önüne hiç beklemediği bir anda çıkarılacak ve çokta işe yarayacaktır. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibi geleceği için yaptığı bütün planları değiştirmek zorunda kalacak fakat bu bütün aile için çok daha hayırlı ve bereketli olacak demektir.

Aşk Yorumu

İleri ki zamanda mutlu bir haber alacağınıza tabir edilir. Partnerinizle aranızda güzel duygular, aşklar ve hisler yaşayacaksınız. Karşınıza çıkacak insan ya da hayatınız da bulunan insan sizin ileri ki dönemde ailenizden ve arkadaşlarınız da yakın bir hale gelecek. Evli iseniz eşiniz ile evliliğiniz, yuvanız mutlu bir şekilde devam edecek ve hayatınız daha iyi ilerleme yoluna girecektir. Mutluluğunuz daha çok kat kat artacaktır. Partnerinizle bugüne kadar, belkide hiç yaşamadığınız duyguları yaşayabilirsiniz. İlişkinize canlılık ve enerji gelecektir.

İlişkiniz yok ise yeni bir tanıştığınız insana bir süre sonra tamamen alışarak aşık olabilirsiniz. Bu da sizin hayatınıza yeniden düzen vererek hayatınızı o insana adayacaksınız. Evli bir çift iseniz eşiniz size beklemediğiniz anda, beklemediğiniz bir hediye ile sürpriz yapabilir. Bu da sizi çok sevindirecek ve mutlu edecek. Partneriniz tarafından hep sevilip hem de sevilecek insansınız. Sizi koruyup kollayan birisi. Siz ne kadar hata yaparsanız yapın sizin arkanızda duran birisi. Bu yönüyle sizin kalbinize girmiş taht kurmuş bile. Bu gibi kişileri üzmeyerek, kırmayarak hayatınızdan kaçırmamaya dikkat edin. Yoksa belki bir daha bu sefer ki gibi şanslı olamazsınız. Elinizdekilerin kıymetini, onları kaybetmeden bilmeniz gerekmektedir.

Para Yorumu

Bereketli bir dönemin, günlerin içerisine adımınızı atacaksınız. Kendinize ayırdığınız fırsatlarla gezi yaparken, orada bulunduğunuz işlerle para kazanıp ekonomik gelirinize katkıda bulunacaksınız. Yaptığınız her şeye adapte olduğunuz için kolay yoldan para kazanma yollarını hemen bulabiliyorsunuz. Bu sizin için hiç de zor olmuyor. Pek ekonomik sıkıntınızın olmadığı dönemdesiniz. Yapacağınız işler ya da yapacağınız işler çok olduğu için ekonomik durumunuz gayet düzelecek bir durumda.

Bazı zamanlar da bu parasal sıkıntınızı bir yerden yardım alarak, yakın birisinden kolaylıkla çözeceksiniz. Stresli olduğunuz zamanlar pek takmayıp yolunuza devam edersiniz her şeyin kendiliğinden çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Etrafınızdaki çok insandan yardım alacaksınız bu da sizin ileri ki seviye de çok işinize yarayacak. Kendinizi bunlarla beraber çok geliştirerek elinizdeki iş imkanlarını da büyüterek ekonomik gelir refahınızı yükseltme imkanı yaratabilirsiniz. Siz istedikten sonra başaramayacağınız hiç bir şey yok aslında. Siz inandıktan sonra geriye kalanlar önemsiz olur her zaman. Burada önemli olan sizin neler yaptığınız görülür. Bir işe başlarken ilk olarak kazancı düşünmemeniz gerekmektedir. Çünkü böyle başlarsanız para durumunu düşünüp işte başarısız olursunuz. Ekonomik olarak bir gelir sağlayamazsınız. Kayıplarınız çok olur.

İş ve Kariyer Yorumu

Çok enerjik bir yapınız olduğu için ve bunun aksine sıkılgan birisi olduğunuz için ofis ortamları size göre bir yer değildir. Bulacağınız işleri buna göre ayarlama yaparsanız eğer iş yerinizde ve işinizden sıkılma gibi durumunuz olmaz. İş yerinde böyle işi yapmayan insanlarla değilde işi bilen ve işine aşık olan insanlarla birlikte takılmayı daha çok isterseniz. Bu da sizin bir işinize ne kadar sadık olduğunuzu gösterir. İş yerinizde sevilen insan olarak biliniyorsunuz. İnsanlar her zaman sizden yardım isterler ve sizde elinizden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışırsınız. Bu fedakarlıklar çok güzel şekilde karşılığını alıyorsunuzdur.

İş yaparken daha çok kalabalık ortamı değilde tek başına sakin  ve rahat bir ortamda  çalışmayı tercih ederler. İşleri başarılı oldukları için kariyer basamaklarında ilerlerken hiçbir yerde zorlanmadan kolaylıkla istedikleri yere gelecekler. Ellerine her aldığı işi zamanında yapıp yetiştirebilme kabiliyetlerinde oldukça başarılıdırlar. Bu sayede kolaylıkla müşteri çekebilirler. İletişim güçleri oldukça yüksektir. Herkesi kolaylıkla ikna edip kolay iletişim kurabilirler. Kariyer yapmak için ideal bir insansınız. Her şeyi kolaylıkla sıfırdan başlayıp en yüksek makama kadar gelebilirsiniz. Ama bunları yapmak için çok çaba sarf edersiniz ve sonunda başarırsınız. Emekleriniz hiç bir zaman boşa gitmeyecektir.

Sağlık Yorumu

Etrafında ya da hayatında olup biten tüm negatif olayları kolaylıkla toparlayabilirsin. Bu negatif enerjilerde sana zarar vermektedir. Bu enerjileri silmek için rahat takılıp bir şeyleri kafana takıp yorulmamanız gerekiyor. Eğer bu tür şeyleri kafanda fazla kurgu yaparsan etrafında olan insanlarda uzaklaşırsın ve sosyal hayatın ilişkin biter. Bu kurgularında sana kısa zamanda uykusuzluk yaratır ve bir süre sonra yorgun düşersin. Bu yorgunluk seni halsiz de düşürür ve bazı sıkıntılara da yol açabilir. Bu sıkıntıyı çekmemek için bu tür nedenler için fazla kafayı takmamak gerekiyor.

Düşünceler içerisinde yoksa boğulup kalırsınız. Bazen tek başına kalıp kafa dinlemek bile tüm hastalıklarınızı geçirme yöntemlerinden bire birdir. Geçmişinizden kalan stresli dönemleriniz bir süre üzerinizden çıkacaktır. Bol bol kahveli dinlenme günleri size beklemektedir. Hastalandığınızda fazla hap kullanmamanız önerilir sizi iyileştirecek bir yönleri yoktur, mutlaka doktorunuza başvurmalısınız. Spora başlayacak bir durumunuz eğer olursa fazla kalbinizi yormamaya dikkat etmeniz gerekecek. Bugünlerde yorgunluğunuzu azaltmak için bol bol kahve tükettiğiniz için fazla şeker kullanmamaya özen göstermeniz gerekecektir. Yoksa her an şekeriniz yükselebilir. Bu şeker hastalığına bile yol açabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz tarafından iyi yetiştirilmiş biri olarak bunu her yerde gösterdiğiniz için aileniz tarafından her zaman takdir görüyorsunuz. Aileyi çok önemseyen bir kişiliğiniz bulunmaktadır. Ailenizin kaç kuşak önceden olan gelenek ve göreneklerine saygılı oluyorsunuz ve değer veriyorsunuz.

Bunları kendi yaşamınızda da gösterdiğiniz için  her zaman etrafınızdakiler tarafından saygılı bir ortam görüyorsunuz. Hafta sonunuzu çoğu kez dışarı da değil de ailenizle geçirmeyi daha çok seviyorsunuz. Yaşamınızda olan eksikleri kendiniz ve ailenizin yardımıyla yoluna sokabiliyorsunuz. Bu kendinize özgüveninizi daha çok kazanmasına yardımcı olur. Bir gün hepimizin yalnız kalacağını düşünerek bu yolda tek başımıza yürümeyi bilmemiz gerekmektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.