Kahve Falında Kılıç Balığı Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Kılıç Balığı Görmek

Kahve falında kılıç balığı görmek, fal sahibinin hayallerini gerçekleştirmek için karşısına yakın zamanda çıkacak olan fırsatlar anlamına gelir. Kişinin bahtının açık olduğuna ve kendine olan özgüveni sayesinde hayırlı güzel adımlar atarak büyük bir başarı kazanacağına işaret eder. Şans, zafer, sabır ve bereket demektir.

Aşk Yorumu

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet etmektedir. Kısmetiniz açılacak ve yeni aşklara yelken açacaksınız. Bu dönemde yaşanan güzel gelişmeler gelecekte de hayatınızın daha rahat olmasına katkıda bulunacaktır. Artık kiminle beraber olacağınızı, nasıl bir evlilik hayatı süreceğinizi düşünmeye ihtiyaç kalmayacaktır çünkü kısmet ayağınıza gelecek ve hayatınıza bir anda yön vermeye başlayacak. Kendinizi daha olgun ve ayakları yere basan biri olarak görmeye başlayacaksınız. Aşk, hiç beklemediğiniz bir anda sizi saracak ve neye uğradığınızı anlayamayacaksınız. Bu duygu karmaşası sizi iyi anlamda etkileyecek. Kendinizi bulacak ve beraber olduğunuz kişi ile dopdolu bir hayata giriş yapacaksınız.

Etrafınızda asla sesi kesilmeyen, evde kaldığınızı ima eden insanlar olabilir. Bu dönem yaşayacağınız gelişmeler hepsine de sus hakkı tanıyacak nitelikte olacaktır. Kısmetiniz, sizi ve çevrenizdekileri büyüleyecek ve ne kadar şanslı olduğunuzu düşünmenize neden olacak. Birbirinizi daha yakından tanıdıktan sonra fazla vakit kaybetmeden evlilik hazırlıklarına başlamak isteyebilirsiniz. Böylesine iyi huylu ve temiz kalpli birini kaçırmak istemezsiniz.  Aşkınızın ne kadar gerçek olduğunu da zamanla herkes anlayacak ve kıskanılan bir çift olacaksınız. Her geçen gün aşkınız büyüyecek ve aranızda ki bağ daha da kuvvetlenecek.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem maddi açıdan çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder. Para hayatınızın her alanında yanınızda olacak, daha şanslı ve rahatlamış bir dönem geçireceksiniz. Özellikle borçlar ve ihtiyaçlar kapıya dayanmışken, finansal bakımdan rahatlama derin bir nefes almanıza neden olacaktır. Elinize geçecek olan bu para eşinizin işinde yükselmesi ya da çocuğunuzun yeni bir işe girmesi ile gelebilir. Yeni iş veya işte yükselme, evinizin bereketini arttıracak, daha huzurlu bir ortamda yaşamaya başlayacaksınız. Özellikle gelecek ve geçinme kaygısı her yeri sarmışken bir anda gelen bu kazanç, sizi çok mutlu edecektir. Evinizin ihtiyaçları doğrultusunda bir ek gelire ihtiyacı olduğu gözükmekte. Ek gelir, bu dönem sağlanacak ve sizde ihtiyaçlarınızı daha rahat bir şekilde karşılayabileceksiniz.

Maddi bakımdan rahatlama özel hayatınızı da olumlu yönden etkileyecek. Eğer bu kazanç çocuğunuzun yeni bir işe başlaması ile sağlanıyorsa, çok yakında hayırlı bir iş ile de meşgul olabileceğiniz anlamına gelmektedir. Artık çocuğunuzun kendi ayakları üzerinde duran, genç bir birey haline gelmiştir ve ailesine bakabilecek bir potansiyele de sahiptir. Tüm bunlar sonucunda yaşının evlilik çağına ulaştığını söyleyebiliriz. Ailenizi maddi bakımdan destekliyor oluşu, ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayacak aynı zaman da kendi ailesini kurmaya da yarayacaktır. Bu dönem hem maddi hem de manevi bakımdan oldukça güzel geçeceğe benziyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem, aileniz ile bağlarınız çok daha kuvvetlenecek ve kendinizi bir anda daha mutlu bir insan olarak görmeye başlayacaksınız. Aileniz ile aranızdaki tüm sıkıntılar yok olacak gibi gözüküyor. Uzun yıllar boyunca sıkıntılar, anlaşmazlıklar ve küslükler yaşanmış olabilir. Araya giren soğukluk pek çok özel andan mahrum kalmaya da neden olmuş olabilir. Ancak tüm bu sıkıntılı süreç geride kalacak gibi gözüküyor. Bu dönem, hayatın ne kadar kısa olduğun ve sevdiklere sarılmak için süre varken sarınılması gerektiğini anlayacaksınız. Hayatınızda köklü değişimlere başlayacağınız bir dönem olacak. Ancak bu değişimler olumlu bir şekilde etki edecek. Kendinizi daha merhametli birine dönüştüreceksiniz, vicdanınızın sesini dinleyecek ve kindar olma yolundan vazgeçeceksiniz. Bu da tüm küslükleri unutmanıza yardımcı olacak.

Bu dönem, geçmiş ile alakalı tüm sıkıntılarınızı, yüklerinizi atacak ve rahatlama yaşayacaksınız. Kısaca geçmiş ile barışma olarak değerlendirebiliriz. Arkadaşlarınızdan başlayarak ailenize kadar kiminle aranız kötüyse düzeltmek için ilk adımı atacaksınız. Geri dönüş alamasanız dahi, pes etmenize neden olmayacak ve kendi bildiğiniz yöntemler ile hayatınızda temiz bir sayfa açmaya çalışacaksınız. Bu dönem mutluluk, huzur ve barış sizinle olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem iş hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak gibi gözüküyor. Uzun zamandır kendinizi tam olarak işe verememiş ve odaklanma sorunu yaşamışsınız gibi gözüküyor. Bu süreç sizin için oldukça verimsiz geçmiş, işteki potansiyeliniz düşmüş ve patronunuzun gözünde de hayli gerilemişsiniz. Bu durum sizi üzmüş ve kendiniz ile alakalı hayal kırıklığı yaşamış olmanıza neden olmuş olabilir. Böyle bir dönem yaşamış olmanızın nedeni de çalışanlardan biri ile aranızdaki problemden olabilir. Bu kişi sizi epey rahatsız ediyor gibi gözüküyor. Fakat bu dönem, tüm bu sorunlardan kurtulacaksınız. Artık aklınızda size rahatsızlık veren kişiler, hareketleri ve sözleri olmayacak sadece işiniz ve geleceğiniz olacak. Zaman içerisinde işe olan bağlılığınız daha da artacak.

Artık çok daha kolay odaklanabilecek ve verimli bir çalışma ortamı yaratabileceksiniz. Bu sayede kariyerinizde ilerleme imkanı kazanacak ve başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Kendinizde ki bu güzel gelişmeler herkes tarafından da anlaşılacak ve takdir görmeye başlayacaksınız. Hatta yakın bir zaman da terfi bile edebilirsiniz. Tüm bu rahatlama süreci, sizi rahatsız eden kişinin işten ayrılacak olması ile bağlantılı olabilir.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlık ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır sağlık ile alakalı sıkıntılar çektiğiniz gözükmekte. Bu problemler kendiniz ile alakalı veya çocuğunuz ile alakalı olabilir. Çocuğunuz ile alakalı olsa dahi kendiniz yaşıyormuş gibi ilgilenecek ve iyileşmesi için elinizden ne geliyorsa yapmaya çalışacaksınız. Önceki dönemler sizin için hayli zorlu geçmiş gibi görünüyor. Durmadan hastaneye gitmek, uykusuz geceler ve masraflar sizi epey yormuş, hayat ile olan bağlantınızı koparmış. Fakat bu dönem tüm bunlar son bulacak ve yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Hayatınız daha sağlıklı ve bereketli olmaya başlayacak, kafanızda ne kadar kaygı ve soru işareti varsa hepsi bitecek, derin bir nefes alacaksınız.

Bu güzel gelişmeler, tüm aile ve diğer sevenler tarafından coşku ile kutlanacak ve mutluluk her yeri saracak. Sağlığın ne kadar kıymetli olduğunu, insan vücudunun korunmaya muhtaç olduğunu bir kez daha anlayacaksınız ve bundan sonraki dönemler de daha dikkatli davranmaya çalışacağınıza karar vereceksiniz.  Sağlıklı günler sizi bekliyor gibi görünüyor.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.