Kova Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Kova Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
18 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.736 kez okundu.

Kova burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumu nedir? Gözleriyle bütün dikkatleri üzerinde toplamayı başaran kova burcu kadını, özgürlükçü yapısıyla dikkatimizi çekmeyi başarır. Her zaman neşeli bir yapıya sahiptir  ve etrafında aynı neşeyi saçmayı çok iyi başarır. Hayatındaki her kişi onun için çok önemlidir ve arkadaşları uğruna her şeyi yapmaya razıdır.

Balık burcu erkeği saçlarıyla dikkat çekmeyi başarır ve bununla beraber hayalci olarak adlandırılırlar. Hayalleri olmadan yaşayamaz. Fazla duygusaldır ve bunu hayatının her alanında da aynı şekilde yansıtmayı çok iyi başarır.

 

Bu ilişki değişik bir yapı alarak ilerler. Yani kova burcu kadını zekidir ve duygusal olduğu kadar mantıklıdır da aynı zamanda. Fakat erkek hep duygusaldır. Bu yüzdendir ki, bu ilişki kadın ve erkek sürekli rol değiştirir. Yani demek istediğimiz şudur aslında, balık erkeği ağladığı her anda bir sıcak omuz isteyecektir. Karşı taraf ise ona her zaman omzunu açıp avutmak zorundadır. Bir süre sonra bu durum kadını ya deliye döndürecektir ya da ona daha da yardım etmek isteyip yanında tutmayı başaracaktır. Bu tamamen kişisel bir durumdur ve kişinin sevgisine bağlı olarak boyut kazanabilecek bir şeydir. Eğer ki kova kadını rolleri değişmek isterse bence bu ilişki gayet güzel bir şekilde ilerleyebilir.

Şuana kadar kova kadını balık erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise kova kadını balık erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Balık burcu erkeği duygusal olmasının yanında aynı zamanda hayalci bir yapıya da sahiptir. Yani onu tavlamak aslında çok kolaydır. Bu yüzden karşı taraf pek zorlanmayacaktır. Fakat bu ilişkini ilerlemesini istiyorsanız yine kadına iş düşecektir. Bu burç kadını, bu erkeğin içerisindeki bilinmeyen yönleri keşif edip ortaya çıkaracaktır. Ve böylece bu burç erkeği kendindeki bilinmeyen yönleri fark etmiş olacaktır ve ortaya daha renkli bir ilişki çıkmış olacaktır.

Kova kadını iki kişi arasında olanların yalnızca onlar arasında kalmasını ister her zaman. balık burcu erkeği ise güzel bir sırdaştır. Bu yüzden her şeyi herkesle paylaşmayacaktır. Bu durum da kadının doğal olarak hoşuna gidecektir ve birbirlerine saygılı bir şekilde ilişkileri ilerlemiş olacaktır. Rolleri değiştirdiğiniz sürece bu ilişki gayet uyumlu bir ilişki olacaktır…

Kova Kadını Balık Erkeği Uyumu

Bir kova burcu kadını olarak balık erkeği ile ilişki yaşamayı düşünüyorsanız çok duygusal ufak bir çocukla bir yola çıkmak üzere olduğunuzu unutmamalısınız. Çok narin, kırılgan ve duygusal erkek bulmak oldukça zordur. Fakat o tam olarak da böyledir. Onunla çıkacağınız bu yolda hüzünlenip ağlayan tarafın siz değil de onun olacağını unutmamalısınız. Omzunuzu onun göz yaşlarına hazırlamanız gerekmektedir.

Tabi ki sadece bu yönden bakmamak gerekiyor, bu erkekler sevilmeyi sevdiği kadar sevmeyi de sever. Onunlayken aşka doyacaksınız. Başta da söylediğim gibi bir çocuk büyüteceğinizi bilmelisiniz, sizin tavsiyelerinize ve yönlendirmenize muhtaçtır. Aksi halde balık erkeği çabuk etki altında kalır. Sorumluluk almak onun için müthiş derecede korkutucudur sizin cesaretinize burada ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca pek güvenilir oldukları söylenemez ama bu hallerine rağmen karşı taraftan güven bekler.

Kova Kadını ile Balık Erkeği Burç Uyumu

kova-burcu-kadini-ile-balik-burcu-erkegi

Kova burcu kadınları ve balık erkekleri çok zıt karakterlere sahip iki kişiliktir. Birisi çok gelenekçi yapıya sahipken diğeri daha sosyal yapıdadır. Fakat bu zıtlıkları aşabiliyorsanız veya bunlardan bir bütün oluşturmayı başarıyorsanız korkulacak pek de bir şey kalmamış demektir. Bunların sonucunda güzel ama kova kadınına çok sorumluluk düşen bir ilişkiden bahsetmek mümkündür.

Balık Burcu Erkeği İle Kova Burcu Kadını Uyumu

Kova burcu kadını ile balık burcu erkeği aşk uyumu, her zaman en iyi özellikler için mücadele eden ve kendi ayakları üzerinde de yaşamayı becerebilen bu güçlü, modern kadını etkilemek siz burcunun alçak gönüllü olma ile ilgili özelliklerini almış erkekler için biraz zor ama imkansız değil, inanın. Bu kadınlar şaşayı ve gösterişi severler hatta bayılırlar, bayılır! Sizin gibi beyefendiler okuyup mürekkep yutmuş belli bir entelektüel birikime sahip olması hasebiyle daha çok sade kızları tercih ediyor olsanız da günün birinde kova burcu kadınına denk gelirseniz, asla hayır diyemeyeceğinize dair nesine derseniz deyin iddiaya girmekten asla çekinmeyiz! Ne de olsa şıklık ve tarz olmak her kadında görmek istediğiniz bir gerçek! Diyelim böyle birine denk geldiniz son derece süslü ve şık! Güzelliği aklınızı başınızdan aldı, hoş zaten siz aklınızın değil kalbinizin sesini dinleyen ender erkeklerdensiniz ya hadi neyse. Bu kadının sonsuza kadar hayatınızda kalmasını nasıl başarabileceksiniz dersiniz?

Kova burcu ile balık burcu burç uyumu, peki ya siz her girdiğiniz ortamda kendinize ait tarzınızla, yine her zaman saçları ile dikkatleri üzerinde toplayan bu adamı fark edebilecek misiniz? Kim bilir, belki o anda ikinizin de kafası karışıktır ve ne yaptığınızın farkında da değilsinizdir! Derken birkaç muhabbetten sonra birbirinizin hayatlarında yerlerinizi almışsınız! Bakın siz şu işe. Duygusal anlamda olmasa da ilk başta daha başka sebeplerin sağladığı bir çekim oluşmuş demektir aranızda! Eh! Bize de hayırlısı ve güzel olsun demek düşer.

Her ikinizin de istediğiniz zaman harika şeyler hayal ettiğini itiraf etmemiz gerek! Ve bunu yaparken birbirinize engel olacak gibi durmuyorsunuz da. Yani; uçmak için önünüzde engel falan mı var sanki! O da ne?
Yalnız yaşama ile de barışmış bu kadın sizinle olduğu zamanlarda o özgürlüğünüze düşkün tarafınıza hiç dokunmayacak gibi. Aynı şekilde siz de kova kadınına bu şekilde davranacaksınız. Ve bu sizin birbirinize daha çok kenetlenmenizi, güvenmenizi sağlayacak! Bu da doğru tercih yaptığınız için her zaman Allah’a teşekkür etmenizi sağlayabilir. Ne de olsa ikiniz de değer bilen insanlarsınız.

Kova burcu ile balık burcu uyumu, değer demişken birbirinizin hakkını yemeden, yıpratmadan sevebileceksiniz. Bir ilişkide bunu çok önemsiyoruz biz. Umarım bu özelliğiniz kalıcı olur. Zaten düzeltmeniz gereken çok ama çok az özelliğiniz var o da siz ikinizin daha az üzülmesi ve kırılması için! Neleri eklemek gerekecek buraya bir bakalım:

 • Mesela; siz kova burcu kadını ve balık burcu erkeği çok fazla fedakarsınız. Yeri geliyor kendiniz yemiyor bir başkasına yediriyorsunuz. Buna gerek yok! İlla birisine yedirecekseniz zamanınızı ne bilelim paranızı bu aşık olduğunuz kişi olsun lütfen!
 • Herkese karşı sürekli iyi olduğunuz için onlara hayır demesini öğrenin artık yoksa yorulup yorulup sevdiceğinize patlarsınız hafazan Allah!
 • Kader denilen şeyin var olup olmadığına bırakın insanlar inanmasın ama siz ikiniz de buna yürekten inanıyorsunuz bu da sizi iyi birer insan yapıyor. Optimist bakışınızı buradan alıyor olabilirsiniz, böyle devam.
  Diyelim ki, çaresiz kaldınız sevginizi ifade etmede, öyle zamanlarda hiç vakit kaybetmeden karşınızdakine sımsıkı sarılın! Bir daha bunun için dolu dolu zamanınız olmayabilir ya da zaman olur da siz…
 • İkiniz de kin tutmuyorsunuz, aferin! Süpersiniz.

Peki Ya Nerede Hata Yapabilirsiniz ?

Hemen hemen bütün planlarında aklına duygularından birazcık daha fazla önem veren bu kadını bazen -her zaman demiyoruz- sıkabilirsiniz. Yani; sürekli size kendi enerjisinden veremez bu kadın. Sizin sürekli evde oturan bir balık erkeği olmanız onu boğabilir. Bu yüzden lafınızı balla kessinler, arada şu kadın demeden siz hadi dışarı çıkalım, neresi olursa gidelim gibilerinden laflar edin! Bu kadının içi kıpır kıpır… Hayatı öyle bir geniş haliyle kucaklayacak kadar yüreği var ki deme gitsin!

Öyle aşırı hassas falan olmaya da son ver lütfen! Adam gibi adam olmayı deneyin biraz sürekli sulu gözlü bir erkek olmanız şu cesur yürekli kadının sizden şüphe etmesine sebep olabilir, Üstelik sizi bu kadar çok seviyorken, yapmayın-etmeyin! Dans etmeye -modern dans- çok meraklı olan kova kadını için sürekli vaktiniz olsun. Dedik ya enerjisini ancak bu şekilde atabiliyor bu heyecanlı kalp. Sev onu hem de çok sev. O da sevgiye inanıyor!

Bu konumuzda  kova burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde kova kadını balık erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Kova Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. Birisi dedi ki:

  Bir kova kadını olarak, balık erkeğine garip bi şekilde bağlandım ve mutsuzluktan öleceğim. Tam bir ıssıs adam, yapmak istemediği bir şeyi mümkün değil yapmaz, konuşmaz, içini çok nadir açar. Ben ne kadar dışa dönük coşkuluysam o da tam o kadar içine kapanık. Bazen sevmediği hissine kapılıyorum sonra bir bakıyorum gitmiyor. Ama gelmiyorda. Hep kopuk hep uzak. Yanındaylen canımda ama yanımdan ayrıldığı an hiç olmamış gibi

  1. merwe dedi ki:

   hislerime tercüman olmuşsun yemin ederim ben de balık buru sevgilimden dört gün önce ayrıldım ben de ona ıssız adam derdim arkadaşlarıma anlatırken devam edemiycem geri de dönmedi ztn dönmsin dee beni sinir krizine sokar bu hareketsiz belirsiz şey.

  2. Coşkun dedi ki:

   Bende bir balık erkegiyim ona buraya yazdiginin hepsini yüzüne soyle soyleyipte anlamiyosa kağıda yaz eline ver okusun. Yarın duzelicektir. :)))

 2. Deniz dedi ki:

  Aynen katılıyorum bir balık erkeğini en son mesaj artarak terk ettim .çünkü konuşsamda anlamadı.ben de yoluma baktım

 3. Caner dedi ki:

  Ben balığım ama böle değilim çok neşeli ve hayatı çok hızlı yasarim

 4. Mihri dedi ki:

  Balık burcu erkegiyle evlendim 😓 tamamen zıt ilk başlarda duygusallıgi şiirleri sürprizleri cok mutlu ediyordu fakat gün geçtikçe ona kanat germek daha zor oluyor bayan olduğum için bende sahiplenilme korunma istiyorum 🙁 ama maalesef o karakterde değil

  1. Gokhan dedi ki:

   Al karşına konuş anlat eminim seni anlayacak hak verecektir..ama emrivaki yapmayın çabuk kırılabilir baskın karakter olduğunuz için kendini sindirilmiş hissedebilir

 5. Gokhan dedi ki:

  Ben balık erkeği olarak kova kadınına aşığım o beni çok seviyor bende onu..balık erkekleri sevgisini belli etmeli sorun orada..kova kadını baskın karakter sürekli soruyor bu da balık erkeğini sıkar siz kadınlar balık erkeğini fazla sıkmayin..evde oturmayı severiz ama bebeğim yanımda olsa valla yağmurda da gezerim istesin yeter :))

 6. Nes dedi ki:

  Bende bi kova kadınıyım.ve balık erkeğiyle evliğim evliliğimin 13. Yılındayım ve çok yoruldum inanın çok yoruldum ama çok seviyorum oda beni seviyor biliyorum ama soru sorup cvp alamamaktan,sürekli hadi şunu yapalım bunu yapalım demekten gına geldi ama dedim ya sevgisi bi bambaşka…

Sayfa başına git