Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 752 kez okundu.

Balık burcu erkeği, fiziksel olarak ilk dikkat çeken unsur, saçlarıdır. Genellikle kıvırcık ya da saçlara sahip olan balık erkeklerinin saçlarının renkleri ise genellikle koyudur. Gözleri ön planda olan erkeklerin yüz hatları da oldukça belirgindir. Yüz şekilleri ise hafif toplu ve sempatiktir. Ne kadar zayıf bir vücuda sahip olursa olsunlar yüz hatlarında yuvarlak bir hat vardır. Balık burcu erkeği, kilo almaya çok meyilli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle sürekli beslenmesine dikkat etmesi gerekir. Önemsiz gördükleri yerlere giderken rahat ve salaş giyinmeyi tercih ederler. Ayakkabılara aşırı derecede düşkündürler ve giyim konusunda çok güzel tercihler yapabilirler. Balık burcu erkeğini tek bir kelime ile tanımlayacak olursanız bu kelime kuşkusuz ki hayalperest olacaktır. Hayatının her alanında ve her aşamasında çok büyük hayaller kurarlar ve bu hayallerin gerçek olmasını isterler. Bu hayallerin birçoğu gerçekten çok uzaktır. Çok duygusal bir yapıları olması ise balık burcu erkeğinin bir diğer ayırt edici özelliğidir. Balık burcu erkeği, hayalleri ve duyguları olmadan yaşayamaz. Bu burç, çok değişken bir ruh hali ve duygu yapısı vardır. Balık erkeği genellikle nazik ve beyefendi tavırları ile çevresindekiler tarafından dikkat çeker. İnsanları ne kadar kırmaktan korksa ve çekinse de damarına basıldığı zaman ondan hiç beklenmeyecek bir şekilde kırıcı davranışlarda bulunabilir. Aslında bunu karşısındakini üzmek için yapmaz ve yanlış kelimeli seçtiğinden dolayı kırıcı olur.

balık burcu erkeği

 

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık burcu erkeği, her şarta ve her ortama ayak uydurabilen uyumlu ve sevecen bir yapıya sahiptir. Ama çoğu zaman sinir bozucu derecede umursamaz olabilir. İçinde asla kötülük barındırmaz ve hep insanlara faydalı olmak için uğraşır. Sorumluluk almak ve sorumluluk sahibi olmak balık erkeğini ürkütür ve genellikle başına buyruk yaşamayı sever. Özgürlüğünden asla taviz vermez.Kısıtlanmaktan ve özgürlüğüne kota koyulmasından hiç hoşlanmaz. Bu nedenle onu kendinizden uzaklaştırmak isterseniz özgürlüğünü kısıtlayacak şeyler teklif edebilirsiniz. Çok duygusal ve hassas bir kişiliğe sahiptir. Duygusal olduğu için duygu barındıran ortamlara dayanamaz ve çabuk etkilenir. Her zaman anlayışlı ve merhametlidir. Romantik bir erkektir ve sürpriz yapmaktan çok hoşlanır. Özel günleri asla unutmaz ve sevdiği kişiye bağlıdır. Sevdiği kişinin kendini özel hissetmesi için gereken ne varsa yapmaya hazırdır. Olumsuz davranışlar karşısında bazen çok sinirlense de çok uzatmaz ve siniri çabuk yatışır. Balık burcu erkeği, çıkarcı ve art niyetli kişilerden hiç hoşlanmaz. İnsanlara çok kolay güvenir ve onun bu tavrı iş hayatında ve özel hayatında çok kolay kandırılmasına neden olabilir. Oyunculuk yeteneği gelişmiştir ve bazen bu özelliğini özel hayatına yansıtır. Şairane bir ruhu vardır ve özellikle de toplumsal konulara çok duyarlıdır. Aşk hayatında maço tavırlar sergilemez ve kadınlara değer verir.

Balık burcu erkeği nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git