Kahve Falında Balık Görmek

Kahve Falında Balık Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.431 kez okundu.

Kahve falında balık görmek tahmin edileceği gibi fal sahibine ulaşması beklenen kısmetin habercisidir. Hayatın her alanında nasibinizin açık olduğuna, şansın, gücün, mutluluğun ve paranın sizden yana olduğuna işaret eder. Çeşitli şekillerde yorumlanabilen balık sembolünün kahve fincanında nerede konumlandığı ve etrafındaki sembollerin ne olduğu da büyük önem taşımaktadır. Genel anlamda fal sahibinin maddi gücünün artıp huzur ve mutluluğunun büyümesine dikkat çeken balık sembolü, fal fincanında başka hayvan sembolleri ile birlikte görülürse farklı şekilde yorumlanır.

Kısmete işaret eder, bir genç kızın kahvesinde görülmüşse bu kızda yakın zamanda bir talip çıkacaktır. Balık bir harfin üzerinde çıkmışsa bu harfteki bir insanın sizin çevrenizde olduğunu ve balık kadar saf temiz iyi niyetli olduğu size yardım edeceği söylenir. Bir bakıma da fal sahibine eğitimi hali şanı nazarı belirtebilir ve kişinin durumuna göre tarihi ve bahtını açık olduğu gösterir. Balığın yanında ki sembolleri çok dikkat edilmesi gerekmektedir, çünkü bu semboller kısmetin iyi veya kötü olduğunu belirtilir. Eğer balık saf ve temiz çıkmış ise bu kısmetin hayırlı bir kısmet olduğu belirtilir, eğer sıkıntılar içinde bir balık görülmüşse bu balık umutsuz olduğun bir anda çıkıp gelecek size yardım edecek demektir.

Aşk

Aşk hayatınızda yaşayacağınız mutlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiden karşılık alabileceğiniz günler yakın. Onunda size karşı oldukça kuvvetli duyguları var. Sadece ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. Atacağınız bu adım çok güzel bir aşkın başlangıcı olacaktır.

Aşktan yana nasibiniz açık. Duygularını yoğun şekilde yaşayan birisiniz. Girdiğiniz her ortamda bunu belli edebiliyorsunuz. Duygularınızı şeffaf bir şekilde belli etmeniz sizi aşka açık kılıyor. Etrafınızda sizden hoşlanan birden fazla kişiler mevcut. Kalbinizin sesini dinleyin. Duygularınıza tam olarak hitap edeceğine inandığınız, kalbinize dokunan birine karşılık verin.

Günü birlik ilişkiler size göre değil. Bir yuvayı, hayatı paylaşmak, iyi günde, kötü günde sevdiğiniz insanın yanında olmak istiyorsunuz. Bu yüzden sizin için en doğru olanı evlilik. Çok yakında sevdiğiniz insanla kuracağınız yuvanız ikinize de güzel kapılar açacak. Kısa zaman sonra müjdeli haberi birlikte alacaksınız. Eviniz çocuk sesiyle şenlenecek ve tam anlamıyla aile olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Eşinizle aranızdaki bağ, çocuktan sonra daha kuvvetlenecek. Birbirinize aşkınızı ifade etmekten çekinmediğiniz evliliğinizi yaşanacak en güzel günler bekliyor.

Para

Falda görülen balık, bolluk ve bereket dolu günlerin sizi beklediğine işaret eder. Paranız bereketlenecek ve bundan sonraki hayatınız için herhangi bir maddi sıkıntı yaşamayacaksınız. Balık, bereketin sembolüdür. Maddi anlamda atacağınız adımlar sizi imkan dolu bir hayata ulaştıracak. Hayallerinize ulaşmak için gereken parasal kaynağa sahip olacaksınız.

Para konusunda duygusal hareket etmekten vazgeçin. Almak istediğiniz her şey ihtiyacınız olmayabilir. İstek ve ihtiyaçlarınız arasındaki dengeyi iyi tutturmaya çalışın. Sizin ve ailenizin geleceği için elinizdeki parayla sağlam yatırımlar yapmaya uğraşın. Nasibiniz açık. Bunu iyi değerlendirin.

Hiç beklemediğiniz bir aile büyüğünden parasal yardım alabilirsiniz. Bu yardım şu an mevcut olan sıkıntılarınızı hafifletmenize yardımcı olacaktır. Size yardım eden aile büyüğünüzün amacı, maddi sıkıntılarınızı hafifletip ev sahibi olma yolunda size yardımcı olmaktır. Bu yardımı alırken para biriktirmeye bakın. Güzel bir niyetle biriktirdiğiniz bu para yakın bir zamanda amacına ulaşacak ve sizi istediğiniz gibi bir evin sahibi yapacaktır. Niyetinizi temiz tutun ve rızık endişesi yaşamayın. Ummadığınız yerden ummadığınız kapılar açılmaya devam edecektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatında yalana yer olmayan, duygularını açık bir şekilde yaşayan kişi olarak yorumlanır. Aşırı duygusal kişiliğiniz sosyal yaşamda aktif olmak yerine sizi kendi kabuğunuza çekiyor. Bu şekilde mutlu olduğunuz için bunu değiştirme ihtiyacı hissetmiyorsunuz. Yalnızlık cazip geliyor. Çevreniz konusunda seçici davranıyorsunuz. Sağlam dostluklar kurmak sizin vazgeçilmez prensibiniz. Size çok yakın olan dostlarınızın sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu da sizi mutlu etmeye yetiyor.

Ailenizin sevilen, fikir danışılan bir bireyisiniz. Özellikle duygusal konulardaki düşüncesi ilk sorulan kişisiniz. Aile bağlarınız oldukça kuvvetli. Büyüklerinizi ziyaret etmeyi, onların gönüllerini almayı ihmal etmiyorsunuz. Bu yüzden aile büyükleri tarafından da çok seviliyorsunuz. İnce davranışlarınız, insanların kalbini kıramayışınız hayattan her daim karşılık buluyor. Şansınız ve bahtınız hep açık.

Herkesle her şeyinizi paylaşmasanız bile çevrenizle iyi ilişkiler kuruyorsunuz. Örnek gösterilen bir kişiliğiniz var. Dürüstlüğünüz sebebiyle sevilen ve güvenilen bir insansınız. İyi niyet gösterdiğiniz kişilerden herhangi bir karşılık beklemiyorsunuz. Karşılık beklenilen iyiliğin gerçek iyilik olduğunu düşünmüyorsunuz. Özetle; iyi kalbinizle aile hayatında da sosyal hayatta da her daim kazanan siz oluyorsunuz.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini koruyup kollayan bir dost ile yorumlanır. Özellikle de büyük bir balık ve altında daha küçük bir balık sembolü görülmüş ise, aile büyüklerinden birinin desteğinin sürekli üzerinde olduğu anlamını taşımaktadır. Eğer fal tabağında anahtar sembolü ile birlikte balık belirmişse maddi anlamda güçlenen fal sahibinin yaşadığı evi değiştirerek daha konforlu bir hayata adım atacağını müjdeler. Herhangi bir geometrik şekil üzerinde beliren balık simgesi çalışıp çabalayan fal sahibinin emeklerinin boşa gitmeyerek iyi yerlere geleceği haberini verir. Eğer bir örümcek simgesi ile birlikte balık belirmiş ise iş hayatında yeni adımlar atan fal sahibinin çevresini oldukça genişleteceği anlamına gelmektedir. Her zaman büyük işleri simgeler. Hane içinde sevinçli günler yaşanacağına da dalalettir. Beklenen bir asker yolu olduğunu gösteren balık sembolü çok yakın zamanda sağ salim kavuşulan bir askerin müjdecisidir. Eğer asker yolu beklenmiyorsa ve fal sahibi bekar işsiz bir erkek ise çok daha farklı anlamlara gelmektedir. Böyle bir durum söz konusu ise fal sahibinin üniformalı ve resmi bir işi olacak demektir.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş hayatında şans her zaman sizden yana. Şu an bulunduğunuz pozisyonun zirvesine çıkacağınız günler çok yakın. İşinizi hakkıyla yapma prensibini benimsediğiniz için çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyorsunuz. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek. Bu durum iş ilişkilerinizi başarılı kılarak sizi kariyerinizin zirvesine çıkmaya hazırlıyor.

Kendi işinizi kurma düşünceniz var. Bunun için kendinizi biraz daha geliştirmeniz gerekiyor. Duygusal kişilik yapınızı biraz mantık istikametine çevirmelisiniz. Ticarette duygulardan çok mantıkla iş yapıldığını unutmazsanız çok başarılı olabilirsiniz.

Çalıştığınız yerde bir pozisyon değişikliği söz konusu olabilir. Endişelenmeyin. Yeni pozisyonunuzda çalışmaya çok daha çabuk adapte olacak ve yöneticilerinizle, çalışma arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız. Adım adım kariyerinizi yükseltmeye doğru gidiyorsunuz. Eğitimi oldukça önemsiyorsunuz. Çalışırken de eğitiminize devam etmek sizi rakiplerinizden öncelikli kılıyor. Liderlik vasıflarınız var. Bilgilerinizi başkalarına aktarmayı, işlerinizi düzenli koordine etmeyi seviyorsunuz. Bu da sizi iş hayatının parlayan bir yıldızı yapıyor. İş hayatında yeni insanlarla tanışmak size bambaşka kapılar açabilir. Duygusal davranmayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

Sağlık Hayatı

Hastalıklar karşısında dirençli bir bünyeye sahipsiniz. Mevsimsel olarak geçirebileceğiniz rahatsızlıkları hayat enerjinizden kaybetmeden, ayakta atlatmaya çalışacaksınız. Yine de biraz istirahate ihtiyacınız olabilir. Beslenmenize dikkat etmeli ve düzenli spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.
Sizin ve ailenizin gelecek hayatını tehdit eden herhangi bir hastalık söz konusu değil. Sağlığınız için bir önlem olarak kendinizin ve aile bireylerinizin rutin doktor kontrollerini yaptırmayı unutmayın. Her daim sağlıklı bir yaşam biçimini seçtiğinizde sağlığınızı asla kaybetmezsiniz.
Duygusal olarak zor dönemlerden geçtiğinizde kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Bu tamamen psikolojik bir durumdur. Direncinizi kaybetmeyin. Yersiz endişeler başka rahatsızlıkları tetikleyebilir. Duygu durumunuzu düzeltecek manevi güce sahipsiniz. Yine de altından kalkamadığınız durumlarda bir uzman desteği alabilirsiniz. Bunun bir süreç olduğunu unutmayın. Bu süreçten sağlıklı bir şekilde çıkmak sizin elinizde.
Kötü alışkanlıklarınız varsa mutlaka bırakın. Bunların vücudunuzda daha fazla tahribat yapmasına izin vermeyin. Sağlığınız her zaman vazgeçilmeniz olsun. Kötü alışkanlıkların sağlığınızdan çaldığını unutmayın.
Geleceğinizi sağlıklı günler bekliyor. Tek yapmanız gereken şey, beden ve ruh sağlığınızı korumak için biraz çaba sarf etmek olacaktır.

 

 

Kahve Falında İki Balık Görmek

Sizlerin karşısına çıkacak olan kaderinizdeki kişiyi işaret etmektedir. Sizler uzun süredir evlenmek istediğiniz kişiyi bekliyor fakat herkes ile konuşmak istemediğiniz için de herkesi hayatınıza almıyor oluşunuz da artık hayat arkadaşınızın dikkatini çekerek sizlere geliyor olduğunu da göstermektedir. Eğer size gelen kişiler arasından o kişiyi dikkatli bir şekilde seçer ve hayatınızı paylaşmak üzere tanımaya da başlar iseniz gerçekten mutlulukları da elde etmeye başlarsınız. Bir de sizleri ne kadar fark etmiyor olsanız bile öyle delicesine seven biri olduğunu ve kısa sürede biraz daha çaba sarf etmez iseniz onu kayıp etmek üzere olduğunuzu da işaret etmektedir. Sadece aşk hayatında da değil eğitim alanında da sizlere büyük kapıların açılmak üzere olduğunu göstermektedir. Biraz daha derslerinize sıkı bir şekilde sarılır ve hayatınızın en büyük etkeni bunun olduğunu düşünür iseniz de hayatınızın geri kalan kısmında hem daha başarılı hem de oldukça mutlu olan bir zaman dilimi geçirecek olduğunuzu da görebilirsiniz.

Kahve Falında Balık Yavrusu Görmek

Fal baktıran kişinin çok hoşuna gidecek yorumlar ile anılır. Neredeyse her gün Türk kahvesi içen milletiz, doğal olarak. Bunun sonucunda da telvelerde oluşan şekiller dolayısıyla fal bakılıyor ve bazı insanlar hayatını buna göre yönlendiriyor. Müjde, yeni haber, kısmet, ve şans demektir. Balık yavrusu ise küçük fırsatlar demek ama şunu unutmayın o balıklar illa ki büyüyecek. Bu da küçük fırsatların çok. şey getireceği anlamına geliyor. Şansınız artacak. Risk almanız gerekiyor, kazanacaksınız.

Kurtulmak, kollanmak anlamına da gelir. Önünüzde bir ameliyat varsa korkmayın. Umutlu olun. Eğer yeni bir işe girmeyi planlıyorsanız korkmayın. Küçük gibi görünen iş büyüyecektir. Kısacası fırsatları kaçırmayın, risk, alın, umudunuz artsın. Küçük diye küçümseme o balığı.

İşinde kararlı adımlarla ilerlemen, seni başarılara götürüyor. Yüksek motivasyonun ve azimli çalışmaların ile emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaksın. Maddi bolluk ve kazanç söz konusu, bu da son zamanlardaki sıkıntılarını çözmede oldukça etkili olacak. Bir ilişkinin olduğu gözüküyor, ancak senin bu ilişkiyle ilgili kafanda çözemediğin birtakım sorunlar var gibi görünüyor. Sanırım ilişkinin gidişatı ile ilgili aklın karışmış durumda. Hayatında bazı engeller olduğu ve bu engelleri kısa sürede atlattığın görünüyor. Muhtemelen bu engeller işinle ilgiliydi. Kısa bir süre önce tanıştığın bayan seni fazlasıyla etkilemişe benziyor. Adeta onun büyüsüne kapılmış gibisin, aklını başından almış gibi… Evlilik ile ilgili düşüncelerin var ancak henüz erken olduğunu ve biraz daha zaman olduğunu düşünüyorsun.

Kahve Falında Öpüşen Balık Görmek

Oldukça iyi bir anlama gelmektedir. İş hayatında yükseleceğinize yorumlanır. Kazancınızın artacağına, olumsuzlukşarın ortadan kalkacağına yorumlanmakla beraber haneye gelecek olan güzel, müjdeli bir habere yorumlanır. Aşk hayatınızda varsa sevgilinizle beraber gelecek düşünmenize, eğer tartışma yaşanmışsa her şeyin düzeleceğine yorumlanır. Eğer sevgiliniz yoksa yakın zamanda karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet olacağına yorumlanır. Sağlığınız iyi değilse daha iyi olacağına yorumlanır. Ayrıca yakın zamanda uzun süredir planladığınız seyahati gerçekleştireceğinize yorumlanır.

Haneye güzel haber getiren birileri olduğuna yorumlanmasıyla beraber aynı zamanda her şeyin daha güzel olacağına da yorumlanır. Var olan hayallerinizin adım adım gerçekleşeceğine, asla pes etmemeniz gerektiğine ve sonunda ışıklı bir yola çıkacağınıza yorumlanır. Eşinizle aranızdaki bağın güçleneceğine ve size olan ilgisinin son zamanlarda artacağına size daha düşkün olacağına yorumlanır. Okul hayatınızda ters giden sorunlarınızı çözecek ve yakın zaman içerisinde olumlu sonuçlar almaya başlayacaksınız. Bazen siz yaşadıklarınızı bir problem olarak görseniz de arka planda sizin için oldukça hayırlı gelişmelerin yaşanmasına neden olacaktır.

Kahve Falında Balık Ağzı Görmek

Oldukça güzel yorumlara tabi olunur. Ayrıca tek başına bile birçok yoruma tabidir. Bulunduğunuz olumsuz durumdan çok yakın zaman da kurtulacağınıza, iş arıyorsanız iş bulacağınıza, ayrılmış iseniz ailenizden sevgiliniz den yakında her şeyin yoluna gireceğine, borçlarınız varsa ellinize yakın bir arkadaşınızdan size para geleceği ve bu para ile borçlarınızı ödeyeceğinize, evlenmek isteyenlerin kısmetinin açılacağına ve yakında evleneceğinize işaret eder.

Etrafındaki semboller sayesinde daha ilginç şekillerde de yorumlanabilir. Başlı başına kısmet mal, zenginliktir. Mal, kısmet ve zenginliğin size çok yakın olduğuna işaret eder. Başka bir anlamı, yaşanılan sıkıntıların balığın ağzından çıkacağı ve bu sıkıntıların bitirileceğiydi. balığın ağzı ne kadar çok açıksa kısmetinizin o kader çok olacağı ve sıkıntılar, sorunların çabuk biteceğine işarettir. Her şekilde güzel yorumlanmaktadır. Pişmanlık duyduğun bir konudan dolayı kendini yiyip bitiriyorsun.Bu konuyu bu kadar düşünüp susmak yerine, konuşup çözüme kavuşturman daha mantıklı olacak.Seni yakından ilgilendiren bir konuda önemli bir duyum alacaksın.Bu duyum sayesinde fikirlerin önemli ölçüde şekillenecek.Hala valizini hazırlamadıysan, hazırlıklara bir an önce başla.Çünkü nişanlın senin için mükemmel bir tatil planı yapıyor.

Kahve Falında Zıplayan Balık Görmek

Güzel yorumlanmaktadır çünkü balık kısmeti su ise temizliği işaret etmektedir. Kısmetli dönemlerin altını çizmektedir. Ayrıca hayatınızda birçok yönde güzel şeylerin olacağına işarettir. Öğrenci iseniz okulda ki sınavlarda ki başarılarınızın artacağı, iş arayanların ise çok iyi bir işe gireceği ve iş hayatında yükseleceği, borçlunun borcundan yakın zaman kurtulacağı elline bir yerden para geçeği, evlenmek isteyenlerin yakın da evleneceği yönünde güzel gelişmelere gebedir.

Kısmettir, mal mülk, kariyer, gelecekte iyi yerlere geleceğine işaret eder. Başka bir anlamı çocuk ile yorumlanmakta çocuk bekleyenlerin aile içindeki huzuru, mutluluğu gelecek çocukla artacağıdır. Başka bir anlamı planlamadığınız bir yolcuğa çıkacağınıza işaret eder. Yolculuk sizin açınızdan önemli olumlu gelişmelere sebep olacaktır.

Kahve Falında Balık Kafası Görmek

Yeni kısmetler elde edeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Uzun zamandır üzerinde uğraştığınız bir işte nihayet başarıya ulaşarak emeğinizin karşılığında yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı ya da kazanç kapısı anlamına da gelir. Fal sahibi, birikimlerini doğru yönlendirebilir ve akıllı yatırımlar yaparsanız geleceğiniz çok daha parlak ve refah olacak demektir.

Çevrenizdekilerin de yardımı ile giriştiğiniz işlerde başarı yakalayarak işlerinizi daha da büyüteceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bir kimse, sizi hayal kırıklığına uğratacak bazı sözler sarf edebilir. Kırdığınız kişilerden özür dilemeli ve bazı bencilce hareketlerinize son vermelisiniz. Etrafınızda sizi uzaktan koruyup kollayan ve iyiliğiniz için çabalayan bazı kişiler var ve siz bu kişileri çok umursamıyor olabilirsiniz. Yeni başlangıçlara hazırlıklı olmalısınız.

Sosyal statünü yükseltecek, çocuklarının geleceğini bambaşka yerlere taşıyabileceğin büyük bir fırsat karşına çıkıyor.Eğer bu fırsatı iyi değerlendirir ve bu fırsata doğru bir adım atma cesareti gösterirsen bütün hayallerin gerçek olabilir.Bir anda haneye girecek olan yüklü bir para bütün borçlarından kurtulup rahatlamanı sağlayacak.Şans ve mutluluk senin elinde. İyi değerlendirmende yarar var. Seni bu kadar derin düşüncelere iten, canını bu kadar sıkan kişi kim ise onunla konuşmalısın. Eğer konuşmazsan hiçbir zaman gerçekleri ögrenemeyecek ve bu kişi ile gereksiz küslük yaşamış olacaksın. Çocuklardan birinin hamilelik haberi ile bütün dengeler değişecek. Bu haber sevinç gözyaşları dökmene neden olacak.Bu aralar sağlık kontrolünden geçmende fayda var.

Kahve Falında Uçan Balık Görmek

Önceden yaptığınız fakat karşılığını alamadığınız işlerinizin meyvesini kısa süre içinde toplamaya başlayacağınızı gösterir. Bir kişinin çok istediği ne varsa gerçekleşeceği söylenir. Öğrenciler için bu yurt dışı eğitim fırsatı ya da master olarak da ifade edilebilir. Yeni başlangıçların habercisi ve yeni kısmet kapılarının göstergesi olabilir. Fal fincanında çıkan balık genellikle kısmet habercidir.

Genellikle çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza delalet eder. Hiç ummadığınız anda size yeni bir kazanç kapısı açılabilir ya da yüklü bir mirasın sahibi olabilirsiniz. Kısmetlerinizin çoğaldığı bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli ve birikimlerinizi doğru yönlendirmelisiniz. Size sevgi ile yaklaşmaya çalışan kişilerin farkına varmalısınız. Çok mutlu olacağınız, parlak bir geleceğiniz olacağını simgeler. Elinize hiç ummadığınız bir anda oynadığınız şans oyunlarından yüklü bir miktar para geçebilir.

İyi niyetin ve dürüstlüğün sayesinde edinmiş olduğun güzel dostluklar, yaşadığın bu zor günleri kolay atlatmanı sağlayacak. Hayatın en acımasız yanını gördüğün bu günlerin 3 vakte kadar sona eriyor.Hayatının her alanında etkili olacak ikinci baharı yaşamana çok az kalmış görünüyor.Aklındaki niyeti gerçekleştirmek için en doğru zamandasın, bir an evvel harekete geç. İstek ve arzularının gerçekleşeceği, bereketi, huzuru bol bir döneme giriyorsun. Yaşadığın bütün kötü günler geride kalıyor. Beklemediğin bir zamanda şansın yükselecek ve bu durumla birlikte büyük başarılar elde edeceksin. Çocuklarından birinin elde edeceği bir başarı hepinizi gururlandıracak. Eşinin aniden hastalanması ile büyük panik yaşayacaksınız ama kısa sürede eski sağlığına kavuşacak.

Kahve Falında Küçük Balık Görmek

Para biriktirmeyi seven ve sahip olduğu her şeyi yıllardır yaptığı birikimlere borçlu olan insanlara işaret eder. Tüm zorluklara rağmen her zaman bir kenara küçük bir miktar para koymayı başaran, zorluklara karşı metanetli davranabilen güçlü insanların sembolüdür. Yapmak istediğiniz her şeye belli bir süreçten geçtikten sonra ancak kalıcı olarak ulaşacağınızı gösterir. Ev ya da araba gibi değerli bir mülk edinmek için para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız küçük yatırımlar sayesinde oldukça büyük gelirler elde edebilirsiniz.

Küçük adımlar atarak büyük yol almak anlamına gelir. Sınavlara hazırlananlar için ilk denemede olmasa da sonraki denemede gelecek büyük başarıya işaret eder. Uzun bir yolculuğa çıkmak ancak yol üzerindeki her yerleşim yerine uğrayıp yavaş hareket etmek; bu sayede birçok farklı kültürle karşılaşmak olarak da yorumlanır. Yavaş hareket eden, küçük adımlar atan ancak büyük sonuçlar elde eden insanların sembolüdür. Biriktirerek çok fazla kazanca sahip olmak ve bu kazanç sayesinde rahat bir hayat yaşamaktır.

Kahve Falında Ağzı Açık Balık Görmek

Sana gelecek olan maddi yönü oldukça ağır olan bir para dilimini işaret eder iken ne geldiği an senin bir beklentin var iken ne de o kişiden bekler iken olması seni öyle bir mutlu ediyor ki sen bunun sonucunda adeta havalara da uçuyorsun. Her şey senin mutlu olman için bu hayatta ilerler iken bazen sen de bu hayatın notalarını kaçırıyor olmandan dolayı kötü olan zaman dilimlerine sahip oluyorsun ve bunun sonucunda da kötü olan şeyler ile acı çekiyorsun. Sen de böyle şeylere yani boş olan şeylere kafa yormak yerine daha çok kendin için geliyor olan mutluluklara sahip olmayı tercih etmelisin ve işte dünyanın en özel anlarına sahip olabilesin.

Senin için gelecek olan aşkı ve sevdayı da sana haber vermektedir. Bu her ne kadar hem savaş, hem farklı bir telaş gibi gözüküyor olsa da tek amacı senin mutlu olman olmasından dolayı çevrende yer alan herkesin de oldukça mutlu olmasına katkı sağlamaktadır. Hayatına yeni girecek olan bu aşk ve sevda ile öyle mutlu olan bir hayatın olmasından dolayı ailen ve seni oldukça çok seven arkadaşların da bir hayli mutlu olarak her an senin yanında daha da çok yer alacaklardır. Sen de dikkatli olmayı tercih etmelisin.

Kahve Falında Balon Balığı Görmek

Dedikodu ve gıybete işaret eder. Başarılarınızı ve güzel anlarınızı kıskanan bazı kişiler tarafından hakkınızda kötü haberler yayılıyor olabilir. Buna aldırış etmemeli ve asla arkanızdan konuşan insanların seviyesine düşmemelisiniz. Hakkınızda sizi üzecek bir takım konuşmaların yapıldığını duyabilirsiniz. Bir takım iftiralara maruz kalabilirsiniz ancak sizi seven ve size güvenen insanlar sayesinde bu iftiralardan kurtulacak; feraha ereceksiniz. Hakkınızda yapılan gıybetler, o gıybetleri yapanlara misliyle geri dönecek. Bu nedenle sabırlı ve sakin durmalısınız.

Hak ettiğinden daha fazla değer gören insanlara; olduğundan daha yüksek pozisyonlara getirilen ancak bunu hak etmeyen kişilere yorulur. Size kendisini çok başarılıymış gibi lanse eden ancak başarısızlıklarını ustaca gizleyen bir arkadaşa, eşe, sevgiliye ya da evlada da yorulur. Kendini olduğundan daha üstlerde gören insanlarla muhatap olmak ve aslında nasıl insanlar olduklarını anlamaktır. Sizin hak ettiğiniz pozisyonlarda, hak etmedikleri halde çalışan insanlara bir süre sabır göstermek zorunda kalabilirsiniz. Gereğinden fazla şişirilmiş egoları temsil eder.

Kahve Falında Kalkan Balığı Görmek

Hiç ummadık yerden gelen kısmete işaret eder. Bu kısmet bekar fal sahibi için evlilik müjdecisi olabilir. Daha önce defalarla karşılaşılmış ama hiç evlilik düşünülmemiş bir kişi ile gerçekleşecek olan bu izdivaç herkesi çok şaşırtacaktır. Fal sahibinin hayatına huzur ve bereket getirecek olan bu evliliğin kıymeti iyi bilinmelidir. Eğer yarım bir kalkan balığı belirmiş ise fal sahibi henüz yakınlarında olan bu kısmeti fark edememiş demektir. Dolayısı ile hayırlı işin gerçekleşmesine daha vakit vardır. Ters dönmüş bir kalkan balığı; fal sahibinin sadece kendini düşündüğünü bir konuya dikkat çeker. Bu konuda kendi hatasını fark edip toparlanmazsa karşı tarafı çok inciterek kaybedebilir.

Bazı fal yorumcularına göre yetersizlik anlamına gelir. Fal sahibinin iş hayatına dört elle sarılmadığı için maddi durumunu bir türlü düzeltememesi olarak da açıklanabilen bu durum aslında düzeltilebilir. Eğer fala bakan kişi bu sembolü doğru yorumlayarak fal sahibini uyarır ise her şey en kısa sürede düzelerek yoluna girecektir. Çünkü kalkan balığı da aslında diğer balıklar gibi bereket ve kısmet demektir. Tabakta beliren kalkan balığı ise yatırım olarak görülen bir malın satılma zamanının geldiğini işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git