Kahve Falında Balık Görmek

  18.04.2015
  Kahve Falında Balık Görmek

  Kahve falında balık görmek, fal sahibinin beklediği kısmetin ayağına geleceğine ve rızık kapılarının yüzüne açılacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile birlikte mutlu bir yuva kuracağına ve helal yoldan büyük bir kazanç sağlayarak işlerinin kısa sürede yoluna gireceğine işaret eder. Mutluluk, kısmet, mal ve mülk sahibi olma demektir.

  Aşk Yorumu

  Aşk hayatınızda yaşayacağınız mutlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiden karşılık alabileceğiniz günler yakın. Onunda size karşı oldukça kuvvetli duyguları var. Sadece ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. Atacağınız bu adım çok güzel bir aşkın başlangıcı olacaktır.

  Aşktan yana nasibiniz açık. Duygularını yoğun şekilde yaşayan birisiniz. Girdiğiniz her ortamda bunu belli edebiliyorsunuz. Duygularınızı şeffaf bir şekilde belli etmeniz sizi aşka açık kılıyor. Etrafınızda sizden hoşlanan birden fazla kişiler mevcut. Kalbinizin sesini dinleyin. Duygularınıza tam olarak hitap edeceğine inandığınız, kalbinize dokunan birine karşılık verin.

  Günü birlik ilişkiler size göre değil. Bir yuvayı, hayatı paylaşmak, iyi günde, kötü günde sevdiğiniz insanın yanında olmak istiyorsunuz. Bu yüzden sizin için en doğru olanı evlilik. Çok yakında sevdiğiniz insanla kuracağınız yuvanız ikinize de güzel kapılar açacak. Kısa zaman sonra müjdeli haberi birlikte alacaksınız. Eviniz çocuk sesiyle şenlenecek ve tam anlamıyla aile olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Eşinizle aranızdaki bağ, çocuktan sonra daha kuvvetlenecek. Birbirinize aşkınızı ifade etmekten çekinmediğiniz evliliğinizi yaşanacak en güzel günler bekliyor.

  Para Yorumu

  Bolluk ve bereket dolu günlerin sizi beklediğine işaret eder. Paranız bereketlenecek ve bundan sonraki hayatınız için herhangi bir maddi sıkıntı yaşamayacaksınız. Balık, bereketin sembolüdür. Maddi anlamda atacağınız adımlar sizi imkan dolu bir hayata ulaştıracak. Hayallerinize ulaşmak için gereken parasal kaynağa sahip olacaksınız.

  Para konusunda duygusal hareket etmekten vazgeçin. Almak istediğiniz her şey ihtiyacınız olmayabilir. İstek ve ihtiyaçlarınız arasındaki dengeyi iyi tutturmaya çalışın. Sizin ve ailenizin geleceği için elinizdeki parayla sağlam yatırımlar yapmaya uğraşın. Nasibiniz açık. Bunu iyi değerlendirin.

  Hiç beklemediğiniz bir aile büyüğünden parasal yardım alabilirsiniz. Bu yardım şu an mevcut olan sıkıntılarınızı hafifletmenize yardımcı olacaktır. Size yardım eden aile büyüğünüzün amacı, maddi sıkıntılarınızı hafifletip ev sahibi olma yolunda size yardımcı olmaktır. Bu yardımı alırken para biriktirmeye bakın. Güzel bir niyetle biriktirdiğiniz bu para yakın bir zamanda amacına ulaşacak ve sizi istediğiniz gibi bir evin sahibi yapacaktır. Niyetinizi temiz tutun ve rızık endişesi yaşamayın. Ummadığınız yerden ummadığınız kapılar açılmaya devam edecektir.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre hayatında yalana yer olmayan, duygularını açık bir şekilde yaşayan kişi olarak yorumlanır. Aşırı duygusal kişiliğiniz sosyal yaşamda aktif olmak yerine sizi kendi kabuğunuza çekiyor. Bu şekilde mutlu olduğunuz için bunu değiştirme ihtiyacı hissetmiyorsunuz. Yalnızlık cazip geliyor. Çevreniz konusunda seçici davranıyorsunuz. Sağlam dostluklar kurmak sizin vazgeçilmez prensibiniz. Size çok yakın olan dostlarınızın sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu da sizi mutlu etmeye yetiyor.

  Ailenizin sevilen, fikir danışılan bir bireyisiniz. Özellikle duygusal konulardaki düşüncesi ilk sorulan kişisiniz. Aile bağlarınız oldukça kuvvetli. Büyüklerinizi ziyaret etmeyi, onların gönüllerini almayı ihmal etmiyorsunuz. Bu yüzden aile büyükleri tarafından da çok seviliyorsunuz. İnce davranışlarınız, insanların kalbini kıramayışınız hayattan her daim karşılık buluyor. Şansınız ve bahtınız hep açık.

  Herkesle her şeyinizi paylaşmasanız bile çevrenizle iyi ilişkiler kuruyorsunuz. Örnek gösterilen bir kişiliğiniz var. Dürüstlüğünüz sebebiyle sevilen ve güvenilen bir insansınız. İyi niyet gösterdiğiniz kişilerden herhangi bir karşılık beklemiyorsunuz. Karşılık beklenilen iyiliğin gerçek iyilik olduğunu düşünmüyorsunuz. Özetle; iyi kalbinizle aile hayatında da sosyal hayatta da her daim kazanan siz oluyorsunuz.

  Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini koruyup kollayan bir dost ile yorumlanır. Özellikle de büyük bir balık ve altında daha küçük bir balık sembolü görülmüş ise, aile büyüklerinden birinin desteğinin sürekli üzerinde olduğu anlamını taşımaktadır. Eğer fal tabağında anahtar sembolü ile birlikte balık belirmişse maddi anlamda güçlenen fal sahibinin yaşadığı evi değiştirerek daha konforlu bir hayata adım atacağını müjdeler. Herhangi bir geometrik şekil üzerinde beliren balık simgesi çalışıp çabalayan fal sahibinin emeklerinin boşa gitmeyerek iyi yerlere geleceği haberini verir. Eğer bir örümcek simgesi ile birlikte balık belirmiş ise iş hayatında yeni adımlar atan fal sahibinin çevresini oldukça genişleteceği anlamına gelmektedir. Her zaman büyük işleri simgeler. Hane içinde sevinçli günler yaşanacağına da dalalettir. Beklenen bir asker yolu olduğunu gösteren balık sembolü çok yakın zamanda sağ salim kavuşulan bir askerin müjdecisidir. Eğer asker yolu beklenmiyorsa ve fal sahibi bekar işsiz bir erkek ise çok daha farklı anlamlara gelmektedir. Böyle bir durum söz konusu ise fal sahibinin üniformalı ve resmi bir işi olacak demektir.

  İş ve Kariyer Yorumu

  İş hayatında şans her zaman sizden yana. Şu an bulunduğunuz pozisyonun zirvesine çıkacağınız günler çok yakın. İşinizi hakkıyla yapma prensibini benimsediğiniz için çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyorsunuz. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek. Bu durum iş ilişkilerinizi başarılı kılarak sizi kariyerinizin zirvesine çıkmaya hazırlıyor.

  Kendi işinizi kurma düşünceniz var. Bunun için kendinizi biraz daha geliştirmeniz gerekiyor. Duygusal kişilik yapınızı biraz mantık istikametine çevirmelisiniz. Ticarette duygulardan çok mantıkla iş yapıldığını unutmazsanız çok başarılı olabilirsiniz.

  Çalıştığınız yerde bir pozisyon değişikliği söz konusu olabilir. Endişelenmeyin. Yeni pozisyonunuzda çalışmaya çok daha çabuk adapte olacak ve yöneticilerinizle, çalışma arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız. Adım adım kariyerinizi yükseltmeye doğru gidiyorsunuz. Eğitimi oldukça önemsiyorsunuz. Çalışırken de eğitiminize devam etmek sizi rakiplerinizden öncelikli kılıyor. Liderlik vasıflarınız var. Bilgilerinizi başkalarına aktarmayı, işlerinizi düzenli koordine etmeyi seviyorsunuz. Bu da sizi iş hayatının parlayan bir yıldızı yapıyor. İş hayatında yeni insanlarla tanışmak size bambaşka kapılar açabilir. Duygusal davranmayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

  Sağlık Yorumu

  Hastalıklar karşısında dirençli bir bünyeye sahipsiniz. Mevsimsel olarak geçirebileceğiniz rahatsızlıkları hayat enerjinizden kaybetmeden, ayakta atlatmaya çalışacaksınız. Yine de biraz istirahate ihtiyacınız olabilir. Beslenmenize dikkat etmeli ve düzenli spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

  Sizin ve ailenizin gelecek hayatını tehdit eden herhangi bir hastalık söz konusu değil. Sağlığınız için bir önlem olarak kendinizin ve aile bireylerinizin rutin doktor kontrollerini yaptırmayı unutmayın. Her daim sağlıklı bir yaşam biçimini seçtiğinizde sağlığınızı asla kaybetmezsiniz.

  Duygusal olarak zor dönemlerden geçtiğinizde kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Bu tamamen psikolojik bir durumdur. Direncinizi kaybetmeyin. Yersiz endişeler başka rahatsızlıkları tetikleyebilir. Duygu durumunuzu düzeltecek manevi güce sahipsiniz. Yine de altından kalkamadığınız durumlarda bir uzman desteği alabilirsiniz. Bunun bir süreç olduğunu unutmayın. Bu süreçten sağlıklı bir şekilde çıkmak sizin elinizde.

  Kötü alışkanlıklarınız varsa mutlaka bırakın. Bunların vücudunuzda daha fazla tahribat yapmasına izin vermeyin. Sağlığınız her zaman vazgeçilmeniz olsun. Kötü alışkanlıkların sağlığınızdan çaldığını unutmayın.

  Geleceğinizi sağlıklı günler bekliyor. Tek yapmanız gereken şey, beden ve ruh sağlığınızı korumak için biraz çaba sarf etmek olacaktır.


  Kahve Falında Büyük Balık Görmek

  Fal sahibinin ilişkisinde güven ile ilgili bir kafa karışıklığı yaşamaması gerektiği ve kısa zamanda kontrolden çıkan olayların çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin iş hayatında oldukça hayırlı bir ortaklık kurarak hayatının düzene gireceğine işaret eder.


  Kahve Falında Ağzı Açık Balık Görmek

  Fal sahibinin uzun bir süredir kendisini kıskanan, yollarını kapatmaya çalışan kişinin başına büyük bir musibet geleceğine ve ondan kurtulacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı sıkıntıları kısa sürede atlatarak düzelteceğine ve mutlu olacağına işaret eder.


  Kahve Falında Balık Üstünde Kadın Görmek

  Fal sahibinin umutlarının tükendiği noktada karşılaşacağı bir insandan büyük bir yardım göreceği ve ona büyük bir minnettarlık duyacağı anlamına gelir. Kişinin hayatında rahatsızlık duyduğu kişilerden kısa sürede kurtulacağına işaret eder.


  Kahve Falında Beyaz Balık Görmek

  Fal sahibinin bir süre kafa dinlemek için seyahate çıkacağına ve döktüğü alın terinin karşılığını fazlasıyla alacağı anlamına gelir. Kişinin öğreneceği bazı bilgileri yakın zamanda hayatını düzeltmek için kullanacağına ve huzura kavuşacağına işaret eder.


  Kahve Falında Ters Balık Görmek

  Fal sahibinin çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı ve üzüntülü ruh halinden kurtularak mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yaptığı işlerin kendisine büyük bir hayır getireceğine ve bu nedenle ilerlediği yoldan vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder.


  Kahve Falında Balık Kılçığı Görmek

  Fal sahibinin ailesi ile ters düştüğü bir konuda büyüklerinin sözlerini kesinlikle dinlemesi gerektiği ve bundan hayır göreceği anlamına gelir. Kişinin karşılaştığı sorunların nedenlerini öğreneceğine ve ona göre davranacağına işaret eder.


  Kahve Falında Uçan Balık Görmek

  Fal sahibinin uzun süredir yaptığı planların başarıya ulaşacağı ve içerisinde bulunduğu karmaşadan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin yakın bir akrabasından oldukça hayırlı bir alarak mutlu olacağına ve hanesinde huzurun hakim olacağına işaret eder.


  Kahve Falında Zıplayan Balık Görmek

  Fal sahibinin imkansız olarak gördüğü büyük bir başarıyı yakalayarak evinde bolluk ve bereket yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiğine karşı hissettiği duyguları açık bir şekilde dile getireceğine ve yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.


  Kahve Falında İki Balık Görmek

  Fal sahibinin sevgilisine olan kırgınlığının son bulacağı ve bu nedenle kırıcı sözlerden uzak durması gerektiği anlamına gelir. Kişinin harcamalarına dikkat etmesi ile birlikte yaşadığı maddi sıkıntıları aşacağına ve mutlu bir yaşam sürmeye işaret eder.


  Kahve Falında Balık Sürüsü Görmek

  Fal sahibinin zayıf anını kollayan ve ona zarar vermek üzere olan düşmanının yaptığı tuzağın boşa çıkacağı anlamına gelir. Kişinin kalabalık bir ortamda duyacağı dedikoduya kulak vermemesi ve bu kişileri terk ederek onlardan uzak durması gerektiğine işaret eder.


  Kahve Falında Küçük Balık Görmek

  Fal sahibinin yakın zamanda bir dostu ile yaşayacağı tartışmada fazla tepki vererek dostunun kalbini kırmaması gerektiği ve gerçeği sonradan öğreneceği anlamına gelir. Kişinin iş hayatında büyük bir atılım yaşayarak çevresinden saygı ve sevgi göreceğine işaret eder.


  Kahve Falında Balon Balığı Görmek

  Fal sahibinin uzakta olan yakınından alacağı bir haber ile hanesinde sevinç ve mutluluk yaşanacağı anlamına gelir. Kişinin kendisini bunaltan rutin yaşamdan kurtaracak biri ile tanışacağı ve hayatına büyük bir renk geleceğine işaret eder.


  Kahve Falında Japon Balığı Görmek

  Fal sahibinin altından kalkamayacağı bir işe girmemesi gerektiği ve üzerinde oldukça düşünmesi gereken bir olay ile karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin vereceği kararlar ile birlikte rahat bir nefes alacağı ve sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.