Kahve Falında Z Harfi Görmek

Kahve Falında Z Harfi Görmek
13 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.695 kez okundu.

Kahve falında z harfi görmek, fal sahibinin normalde çok alıngan olacağı bir süreçten geçirileceğine işaret etmektedir. Gözyaşı dökeceğinize yorumlanır. Bu gözyaşının sebebi ise mutluluktan dolayı oluşacağına yorum getirilir. Nereye giderseniz gidin falınızda çıkan Z harfi unutulmayan bir sevgiliyi temsil etmekte. Kesinlikle alınganlık yaşanılacağını gösterir.

Kazanılmış olan serveti, belli bir mertebeye gelineceğini, istenilen kuvvete, birlikteliğin iyi gideceğini, güvenli bir şekilde yaşanılacağı biçimde yorumlar getirilir. Eğer sırlarınız varsa bu sırların açığa vurulacağını işinizle ilgili olumsuzluklarla karşılaşacağınızı gösterir. Kahve fallarında çıkan her harfin ayrı bir önemi ve ayrı bir anlamı bulunur. Genel bir şekilde çıkan harfe kişilerin baş harfi olarak yorum getirilir ve özel bir anlamı bulunmaktadır. Türk kahvesinde çıkan harflerde çeşitli anlamlar çıkarıldığı gibi görünen bazı yol ve hayvan sembollerinin ne anlama geldiğine yorum getirilir. Z harfi diğer bütün harfler gibi tanışacağınız biri ile ilgili bilgiler vermektedir. İsminde ya da soy isminde Z harfi olan ve bu çıkan harfin kahve fincanında ki konumuna göre bu bireyin size etkileri olumlu olumsuz olunacağı yönünde bilgi verir. Hayırlı ve güzel işler gerçekleştireceğinizi ifade eder. Ayrıca da ödemelerinizi yapacağınızı ve huzura kavuşacağınızı gösterir. Genel olarak olaylarla ilgili belli bir süreyi gösterirken bazen ise hayatınıza girecek olan kişi sayısını da gösterebilmektedir. Bazen ise beklentilerinizin boşa çıkacağına işaret eder.

Fal sahibinin uzun süredir kaçtığı bir konuda beklenmedik şekilde yakayı ele vermesi ile yorumlanır. İsminde z harfi taşıyan bir insan ile karşılaşılan bu sorun nihayetinde halledilecek ve dolayısı ile fal sahibi de rahat bir nefes alacaktır. Aslında sorunlardan kaçmak asla çözüm değildir ve alınması gereken derste budur. Sizin için hep alıngan bir dönemin yaşanacağı anlamına geliyor. Çünkü yaşadığınız sıkıntılar sizin daha çabuk alınmanıza ve bununda hayatınızı hiç olmadığı kadar zora sokacağı anlamına gelir. Sizi unutamayan birinin olduğu anlamına da gelmektedir. Verdiği bir karar ile dönülmez bir yola girdiğini fark eden ama bunun hakkını da sonuna kadar veren fal sahibi ile yorumlanır. Zaten etrafındaki insanların takdirini kazanmasının sebebi de tam olarak inandığı şeye dört el ile sarılması olacaktır. Ayrıca da bu özelliği ile herkesi etkileyecek ve bir de aşka sahip olacaktır. Yeni görüşler yakalamanız gerektiğine yanı iş hayatınızın daha başarılı olmasını istiyorsanız, iş arkadaşlarınızla daha başarı olmak istiyorsanız ve onlara akıl vermek istiyorsanız yeni seçenekler sunmanız gerekmektedir. Bunun için yeni imkanlar yaratın kendinize. Z harfi her zaman aşkı simgeler. Nereye giderseniz gidin, kiminle evlenirseniz evlenin asla unutamayacağınız, ilk aşkınıza işarettir. Bu unutamayacağınız kişinin adında z harfi yer alabilir. Genellikle umutsuz bir aşka dalalet edilir. Sizde unutulmaz derin aşk izleri bırakacak bir kişiye işaret edilir. Ancak bu noktada eğer, gerçek aşkı bulduğunuza inanıyorsanız, elinizden kaçırmamaya bakın ve o kişiyle evlenebilmek için her yolu deneyin. Uzun zamandır dualarınızdan eksik etmediğiniz ve hayal ettiğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Ama ne olursa olsun, önünüze ne engeller çıkarsa çıksın o isteğinizi gerçekleştirmekten vazgeçmeyin. Siz ne kadar çok olmasını isterseniz dileğiniz o kadar çabuk gerçekleşir. Bu dilek, bir aşk olabilir, bir eğitim olabilir, bir bebek ve bir mülk olabilir. Ama her ne olacaksa, sizin iyiliğinize ve mutluluğunuza olacağı kesin!

Kahve Falında Ters Z Harfi Görmek

Çoğu harf gibi tanışacağınız yeni bir insanın habercisidir. Tanıştığınız bu kişi aşk yaşamınızda rol oynayacak birisi olabileceği gibi bir dostunuz veya sırdaşınız da olabilir. Sizi olumlu ya da olumsuz olarak etkilemesi belirdiği konuma göre ve harfin belirgin ya da silik olmasına göre farklılık göstermektedir.

Aşırı alınganlık göstereceğiniz bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Gireceğiniz bu dönemde gerek siz gerekse de yakın çevrenizdekiler dikkatli davranmalı adımlarını düşünerek atmalıdır. Zira ufacık bir durumdan bile tartışma ortaya çıkması işten bile değildir. Duygusal açıdan hassaslaştığınız bu dönemde sizi üzebilecek veya sinirlendirebilecek durumlardan uzak durmalısınız. Yoksa normalde fazla önemsemeyeceğiniz bir olaya gereksiz üzülebilir, canınızı sıkabilirsiniz. Bunun neticesinde çeşitli sağlık problemleri bile yaşayabilirsiniz. Dökeceğiniz gözyaşlarının da göstergesidir. Bu gözyaşları yanında bulunduğu simgelere göre farklılık göstermesinin yanında en genel anlamı ile mutluluk gözyaşları olarak tabir edilir. Eğer yanında bir at simgesi var ise bu bir evlilik haberi veya alacağınız bir evlilik teklifi ile duygulanıp, gözyaşlarınıza hakim olamayacağınızı gösterir. Ya da yakınlarında bulunan bir emzik silueti bir hamilelik veya sağlıklı doğum haberi ile mutlu olup, gözyaşı dökeceğinize işaret eder. Kararlı ve istikrarlı bir kişi olduğunu gösterir. Falına bakılan kişi hayatta attığı her adımı düşünerek atmakta ve bir sonraki adımı hesaplayarak planlar yapmaktadır. Kişinin bu özellikleri ile hayatta sert darbeler almayacağını da göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git