Kahve Falında Z Harfi Görmek

Kahve Falında Z Harfi Görmek
13 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.013 kez okundu.

Kahve falında z harfi görmek, fal sahibinin normalde çok alıngan olacağı bir süreçten geçirileceğine işaret etmektedir. Gözyaşı dökeceğinize yorumlanır. Bu gözyaşının sebebi ise mutluluktan dolayı oluşacağına yorum getirilir. Nereye giderseniz gidin falınızda çıkan z harfi unutulmayan bir sevgiliyi temsil etmekte. Kesinlikle alınganlık yaşanılacağını gösterir.

Kazanılmış olan serveti, belli bir mertebeye gelineceğini, istenilen kuvvete, birlikteliğin iyi gideceğini, güvenli bir şekilde yaşanılacağı biçimde yorumlar getirilir. Hayırlı ve güzel işler gerçekleştireceğinizi ifade eder. Ayrıca da ödemelerinizi yapacağınızı ve huzura kavuşacağınızı gösterir. Genel olarak olaylarla ilgili belli bir süreyi gösterirken bazen ise hayatınıza girecek olan kişi sayısını da gösterebilmektedir.

Fal sahibinin uzun süredir kaçtığı bir konuda beklenmedik şekilde yakayı ele vermesi ile yorumlanır. İsminde z harfi taşıyan bir insan ile karşılaşılan bu sorun nihayetinde halledilecek ve dolayısı ile fal sahibi de rahat bir nefes alacaktır. Aslında sorunlardan kaçmak asla çözüm değildir ve alınması gereken derste budur. Sizin için hep alıngan bir dönemin yaşanacağı anlamına geliyor. Çünkü yaşadığınız sıkıntılar sizin daha çabuk alınmanıza ve bununda hayatınızı hiç olmadığı kadar zora sokacağı anlamına gelir.

Uzun zamandır dualarınızdan eksik etmediğiniz ve hayal ettiğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Ama ne olursa olsun, önünüze ne engeller çıkarsa çıksın o isteğinizi gerçekleştirmekten vazgeçmeyin. Siz ne kadar çok olmasını isterseniz dileğiniz o kadar çabuk gerçekleşir. Bu dilek, bir aşk olabilir, bir eğitim olabilir, bir bebek ve bir mülk olabilir. Ama her ne olacaksa, sizin iyiliğinize ve mutluluğunuza olacağı kesin!

Aşk

Hayatımız kendi isteklerimiz ve arzularımız doğrultusunda gitmesi için ne kadar uğraş verirsek verelim, bazen kendi akışında gerçekleşir. İstediğinizin olması sizi mutlu edecek olsa da, gelecekte bu mutluluğa gölge düşebilir. Kadere inanmak ve istediğiniz olmadı diye hayata küsmemek gerekir. Hatta belkide karşınıza çıkacak olan yeni kişi için iyi ki demenize vesile olacak.

Olumsuzlukların işaretidir. Bu da hayatınızı gözden geçirmeniz ve yaşadığınız ilişkide can sıkıcı olaylara göz yummak yerine yüzleşmeniz gerektiğini ifade eder.

Bir müddettir birlikte olduğunuz kişi ile devam eden ilişkiniz sizi tatmin etmiyor. Onunla birlikte geçirdiğiniz zaman özel ve tatmin edici ama sadece anı yaşamak birlikte gezip tozup eğlenmek değil istediğiniz. Güven sorunu ve gelecek kaygısı taşıyorsunuz. Hayatı tiye alan biri ile birlikte olduğunuzun farkındasınız ve bunu yaşadığınız güzel anlardan dolayı göz ardı ediyorsunuz.

Karar vermek zor olsa da beklentilerinize de cevap bulmak zorunda olduğunuzun farkındasınız. Kendinizle yüzleşip ona ne hissettiğini ifade etme vakti geldi de geçiyor bile. Belkide korktuğumuz gibi olmayabilir, oda sizin gibi hissediyor ve konuşmak için bir fırsat arıyordur.

Uzun zamandır konuşmak istediğiniz ve kırıcı olmamak için kaçamak cevaplarla kendinizi çekerek karşınızdakinin anlaması için uğraş veriyorsunuz. Unutmayın bir ilişkinin temelleri sağlıklı değilse zaten çöker. İlişkinizi bu şekilde sürdürmek kendinize de ona da haksızlık. Bir an önce bu ilişkiyi bitirip önünüze bakmanız her ikiniz için hayırlı olacak.

Para

Falda görülen z harfi, harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gereken bir döneme girdiğinize delalet eder. İpin ucunu kaçırdığınız zaman yakalamak zor oluyor. Bunun bilincinde hareket etmeniz bu dönemi teğet geçerek sorunsuz atlatmanıza neden olur.

Birlikte planlar yapıp, hayaller kurduğunuz arkadaşlarınızla uzun zamandır görüşme imkanı bulamıyorsunuz. Herkes kendi yolunda farklı farklı alanlarda hayatına devam etmekte ve yıllar önce kurduğunuz hayaller sadece lafta kaldığını düşünüyorsunuz. Sizin gibi düşünen bir arkadaşınız ile yakın bir zaman içinde görüşüp güçlerimizi birleştirme ve birlikte yürüme kararı vererek yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Kendi yağı ile kavrulan kimseye minnet etmeyen birisiniz. Fakat bazen yardım almak, illa maddi olmayabilir. Unutmayın akıl akıldan üstündür. O yüzden ufkunuzu biraz açıp teknolojiden, çevrenizden, hatta ailenizden fikirler almak işinizde size yeni girişimlerde bulunma ve maddi açıdan daha fazla kazanma imkanı sağlar.

Yürütmekte olduğunuz ve uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz dava nihayet sonuçlanacak. Yılan hikayesine dönen bu davada, haklılığımızı ispat etmiş olmanın gönül rahatlığının yanında, kazandığınız maddi tazminat bu süreçte yaşadığınız tüm zorlukları unutmanızı sağlayacak.

Okul yıllarında beri tanıdığınız ve fikirlerinizle destek olduğunuz arkadaşınız, yapmayı planladığı iş girişi olumlu sonuçlanarak, kısa sürede aktif çalışmaya başlayacak. Sizinde destek olduğunuz bu süreç sonrasında da, onunla birlikte olmanız konusunda yardımınızı talep edecek. Kararsızlık yaşadığınız ve kendiniz için neyin hayırlı olduğunu bilemediğimiz için ikilemde kalsanız da, bu teklifi değerlendirmeniz size gelecekte iyi bir yaşamın kapıları açabilir.

Sağlık Hayatı

Sağlık konusunda kendinize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Fazla stres, koşuşturma içinde geçen iş hayatı ve sosyal hayatınızdaki sorunlar sizi iyice yıpratmış. Bir müddet kendinize zaman ayırıp sessiz sakin kalmak enerji depolamamış için iyi gelecektir.

Beklemediğiniz bir anda gelen ufak hastalık haberi ile biraz canınız sıkılabilir. Fakat kısa süre içinde yapılan müdahale ve tedavi ile alınan sonuç oldukça başarılı geçip müjdeli haberler size ve ailenizin içine su serpecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Özellikle hafta sonları evde geçirdiğiniz süreçte çok yoruluyor ve kendinize zaman ayıramamaktan şikayetçisiniz. Sosyal medya hesabınızda bir arkadaşınızın da katıldığı treking organizasyonu tam size göre. Tabiatla iç içe farklı kulvarlarda yapılan doğa yürüyüşleri, bol oksijen toplayarak kendinizi daha yorgun ama eğlenmiş hissetmenize neden olabilir. Hayat sadece iş ve evden ibaret değil unutmayın.

Uzun zamandan beri hoşunuza giden hobi çalışmalarını takip ediyor ve çok beğeniyorsunuz. Bunun için size gereken ilk adımı atmak ve kendinize en uygun gördüğünüz aktivite için çevrenizde düzenlenen atölyelerden birine başvurmak. Sevdiğiniz şeyleri hayatınıza katmak onlarla uğraş vermek sizi mutlu ederken bir şeyler üretmek yaşamdan tat almanız da etkili olacak.

Çocuklarınız artık büyüdü ve siz hala onların büyüdüğünü görmüyor, kabul etmek istemiyorsunuz. Ufak bir çocuk gibi davranmamız onlarında tepkilerine neden olurken sizde üzülüyorsunuz. Bırakın artık onlar kendi yolunu çizsin, siz istediklerinde destek verin ve her zaman yanlarında olduğunuz varlığınızı hissetsinler. Bu durum onların size ihtiyaçları kalmadığı, sizi sevmedikleri anlamına gelmiyor. Yıllardır onları büyütürken yoruldunuz, yıprandınız, artık kendiniz için bir şeyler yapmanızı ve bundan sonra dinlemenizi istiyorlar.

İş ve Kariyer Hayatı 

İş hayatınızda gelmeyi hedeflediğiniz noktaya gelmiş eğitim hayatınızla bu durumu desteklemişsiniz. Artık bu statünüzü korumak ve ekibimizle iyi çalışmalara imza atarak, yerinizi sağlama almak için uğraş veriyorsunuz. İyi iletişim ve ekip çalışmasına gösterdiğiniz önem ile bu durumunda üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Tempolu ve oldukça stresli bir çalışma ortamındasınız. İşinizi severek yapmanıza rağmen bu tempo ile bebek büyütmenin zorluğunun da farkındasınız. En azından bebeğiniz doğup ele avuca gelene kadar, yer değişikliği talebiniz, olumlu karşılanarak, geçici görevle masa başında çalışmanız kabul edilecek.

Çalışma ortamınız oldukça renkli ve insanlara hizmet ağırlıklı. Kısa bir süre önce yapılan şikayet üstleriniz tarafından değerlendirilerek, olayda suçunuzun olmadığına fakat daha dikkat etmeniz gerektiğine karar vererek, üzerinizde bulunan stresten kurtulmanıza neden olacak.

Şanslı bir döneme girmiş görünüyorsunuz. Bunu değerlendirerek bir şans oyunu oynamanız size uğurlu gelerek yaşamınızı tamamen değiştirebilir. İşyerinde sevilen sayılan birazda çıkarları doğrultusunda iyi niyeti kullanılan birisiniz. Bu durum bazen canınızı sıksa da pek aldırış etmiyorsunuz. İş yaptırırken iyi olan o kişiler en ufak bir hatanızda da sizi harcayacak kadar iki yüzlü. O yüzden bırakın herkes kendi işini yapsın, sizin üzerinizden prim kazanmasın.

Verdiği bir karar ile dönülmez bir yola girdiğini fark eden ama bunun hakkını da sonuna kadar veren fal sahibi ile yorumlanır. Zaten etrafındaki insanların takdirini kazanmasının sebebi de tam olarak inandığı şeye dört el ile sarılması olacaktır. Ayrıca da bu özelliği ile herkesi etkileyecek ve bir de aşka sahip olacaktır. Yeni görüşler yakalamanız gerektiğine yani iş hayatınızın daha başarılı olmasını istiyorsanız ve onlara akıl vermek istiyorsanız yeni seçenekler sunmanız gerekmektedir. Bunun için yeni imkanlar yaratın kendinize.

Kahve Falında Ters Z Harfi Görmek

Çoğu harf gibi tanışacağınız yeni bir insanın habercisidir. Tanıştığınız bu kişi aşk yaşamınızda rol oynayacak birisi olabileceği gibi bir dostunuz veya sırdaşınız da olabilir. Sizi olumlu ya da olumsuz olarak etkilemesi belirdiği konuma göre ve harfin belirgin ya da silik olmasına göre farklılık göstermektedir.

Aşırı alınganlık göstereceğiniz bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Gireceğiniz bu dönemde gerek siz gerekse de yakın çevrenizdekiler dikkatli davranmalı adımlarını düşünerek atmalıdır. Zira ufacık bir durumdan bile tartışma ortaya çıkması işten bile değildir. Duygusal açıdan hassaslaştığınız bu dönemde sizi üzebilecek veya sinirlendirebilecek durumlardan uzak durmalısınız. Yoksa normalde fazla önemsemeyeceğiniz bir olaya gereksiz üzülebilir, canınızı sıkabilirsiniz. Bunun neticesinde çeşitli sağlık problemleri bile yaşayabilirsiniz. Dökeceğiniz gözyaşlarının da göstergesidir. Bu gözyaşları yanında bulunduğu simgelere göre farklılık göstermesinin yanında en genel anlamı ile mutluluk gözyaşları olarak tabir edilir. Eğer yanında bir at simgesi var ise bu bir evlilik haberi veya alacağınız bir evlilik teklifi ile duygulanıp, gözyaşlarınıza hakim olamayacağınızı gösterir. Ya da yakınlarında bulunan bir emzik silueti bir hamilelik veya sağlıklı doğum haberi ile mutlu olup, gözyaşı dökeceğinize işaret eder. Kararlı ve istikrarlı bir kişi olduğunu gösterir. Falına bakılan kişi hayatta attığı her adımı düşünerek atmakta ve bir sonraki adımı hesaplayarak planlar yapmaktadır. Kişinin bu özellikleri ile hayatta sert darbeler almayacağını da göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git