Rüyada Mavi Balık Görmek

12.06.2019
Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek, rüya sahibinin oldukça şanslı bir döneme girdiğini müjdelemektedir. Bu zamana kadar yaşamış olduğu tüm sorunlardan sonra yeni bir güneşin doğacağını ve istediği her şeye rahatlıkla kavuşacağına işaret eder. Maddi konularda kişi rahatlayacak ve huzura kavuşacaktır. Eğer canınızı sıkan bir durum yaşıyorsanız, aklınızda hala bir takım soru işaretleri kaldığını ve bu soru işaretlerinin giderileceğini göstermektedir. Tez vakitte bu sıkıntılardan kurtulacak ve hayat sevinciniz yükselerek gülümsemeye başlayacaktır. Rüya sahibi bekar ise ruhsal sağlığının düzeleceğine ve hayatında yenilikler olacağına yorulur. Eğer rüya sahibi evli ise kendisine eşinden bir sürpriz geleceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Misafirin bolluğu sizi bir hayli yorabilir. Uzak bir yoldan uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız gelecek ve sizi ziyaret edeceğine alamettir.

Rüyada Mavi Balık Yakalamak

Rüya sahibinin vermiş olduğu kararların oldukça isabetli olduğuna ve bu kararların sonucunda beklediği gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Özellikle eğitim ve iş konusunda giriş yapmak isteyen fakat bir türlü yeterli cesarete sahip değilseniz, şuanda harekete geçmek için oldukça uygun bir zaman olduğunu gösterir. Yapacağınız işlerden beklediğiniz sonuçları alacak ve başarıyla birlikte hak ettiğiniz üne de kavuşacağınıza yorumlanır. Rüya sahibi evli ise, hayırlı ve sağlıklı kız çocuğuna sahip olacağını, bu çocuğun ise güzel bir hayata sahip olacağını gösterir. İlerleyen süreçte tatil amacıyla kısa süreli yurt dışı seyahatleriniz olabilir.

Rüyada Mavi Balık Yemek

Kişinin yaşam koşullarının giderek düzeleceğini ve maddi durumunun artarak rahat bir yaşama sahip olacağını gösterir. Rüya sahibinin sofrasında bereketin eksik olmayacağını ve yapacağı işler ile birlikte ailesini memnun edeceğine yorumlanır. Eğer kişi bekar ise kendi işi olan, oldukça varlıklı ve zengin bir kişi ile tanışacağını ve evliliğinde herhangi bir sorun yaşamayacağını müjdeler. Kişinin karakter olarak baskıdan hoşlanmadığını ve özgürlüğüne düşkün olduğuna tabir edilir. Bu nedenle rüya sahibi, özgürlüğünün kısıtlandığını düşünebilir ve üzerindeki sorumluluklarını atarak bir süre bulunduğu yerden uzaklaşmak isteyebilir. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan bazı konular olabilir, ailenizle bu konuları paylaşarak rahata erişeceksiniz. Hayatınızı daha renkli bir hala getirmek istiyorsunuz, bu nedenle uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya gelecek ve hasret gidereceksiniz. Sevgiliniz veya eşinizden çok büyük destek alacak ve yaşadığınız sıkıntıları daha rahat atlatacaksınız. Yaşadığınız beyin yorgunluklarını atlatmak için birlikte güzel seyahat planlamaları yapabilirsiniz.

Rüyada Mavi Süs Balığı Görmek

Şansa, kısmete ve elde edilecek olan büyük rahatlığa işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin kısmeti açılır ve yaşamış olduğu sıkıntılı durumlar varsa son bulur. Hayırlı kazanç kapılarının açılacağı bu zamanda, artık kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üzerinde duracak ve yakın akrabalarınıza destek olmaya başlayacaksınız. İş ortamında veya eğitim hayatınızda sizinle birlikte olan arkadaşlarınızla bir takım sorunlar yaşadığınıza, bu sorunların giderek büyüyeceğine yorumlanır. Kişinin haram işler içerisinde olduğuna ve yaptığı yanlışlardan bir an önce geri dönmesine tabir olur. Rüya sahibinin dost çevresinde oldukça sevilen ve sayılan biri olduğuna, enerjisi ve neşesi yüksek olduğuna işaret eder. Hayata bakış açınızı değiştirecek ve psikolojik açıdan oldukça rahatlayacaksınız. Sosyal çevreniz giderek artacak ve yeni insanlarla bir araya geleceksiniz. Fakat bazı insanlar sizin arkanızdan iş çevirebilir. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız.

Rüyada Uçan Mavi Balık Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatındaki yükselişe işaret eder. Birçok kişiye iş kapısı açacağınızı ve kazancınızın giderek artacağını gösterir. Aynı zamanda beklediğiniz müjdeli haberleri alacak ve yüzünüzün güleceğine yorumlanır. Ortağınızla ilgili bir takım sorunlar yaşayabilir ve ayrı düşebilirsiniz. Bu noktada kapınıza gelecek olan kişiyi iyi dinlemeli ve doğru kararlar vermelisiniz. Çevrenizdeki bazı insanlardan ihanet görebilir, böylelikle kimin gerçek dostunuz olduğunu anlayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.