Rüyada Martı Görmek

Rüyada Martı Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.088 kez okundu.

Rüyada martı görmek, güzel bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında martı gören kişi büyük bir kısmetle karşılaşır. Evliyse mutluluğu artar. Rüyayı gören bekarsa hayırlı bir eş adayıyla tanışır. Hayalinizdeki insanlar karşılaşacağınız olarak yorumlanır. Rüyada martı gören kişi refaha erer, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulur. Hayırlı kısmetler kapınızı çalar.

Rüyada Martı Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada martı

Rüyada martı görmek, zengin biri olarak yorumlanır. Rüyasında bir martının yanına geldiğini gören kişi zengin biriyle tanışır. Zengin olan biri size maddi olarak yardım eder. Sıkıntılarınızı hafifletmeye yardımcı olur. Rüyasında martı olan kişi borçlarının kapatabilir. Ödemelerinden kurtulabilir ve zengin birinden maddi yardım alabilir. Ev almak isteyen kişi kredide kolaylıkla karşılaşabilir.

Rüyada Martı Görmek Ne Demek ?

Rüyada martı görmek, güzel ve alımlı kişi olarak yorumlanır. Rüyasında martı gören ve eve getiren kişi yakın zamanda evlenebilir. Rüyasında martı gören kişinin kendisine özen göstermesi söz konusudur. Saçını yaptırabilir,bakım yaptırabilir, imajını değiştirebilir. Kendine değer verebilir ve fiziksel değişiklikler yapabilir. Kıyafetlerini değiştirebilir, alışveriş yapabilir ve farklı tarzlar deneyebilir. Rüyasında martı gören kişi, özgürlüğüne düşkün, sıkıya gelemeyen ve gezmeyi çok seven bir kişi olarak tanınır. Aynı zamanda martı sembolü, çoğu zaman hayallerinizin gerçekleşmeye çok yakın olduğunun göstergesidir. Rüyasında martı gören bir kişi, uzun süreli bir deniz yolculuğuna ya da gezintiye çıkabilir. Rüyasında martılara yem attığını gören kişi, hayalleri için canla başla çalışıyor demektir. Ölü martı görmek ise, planladığınız bir gezintinizin iptal olacağı anlamına gelir.

Rüyada Martı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada martı görmenin anlamı ve martı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Martı Görmek Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Sevim dedi ki:

  Merhabalar,
  Rüyamda erkek arkadaşım arabasının üzerinde oturuyor ve omzunda da martı var yorumlarınızı bekliyorum.
  Teşekkürler.

 2. Kübra dedi ki:

  Rüyamda martılar toplu halde kayalara çarpıp ölüyorlardı yani intihar ediyorlardı.

 3. Mustafa dedi ki:

  Merhaba, ruyamda deniz kıyısında balık tutuyorum denizden bayan bir arkadasım cıkıp geliyo şaşırıp kalıyorum nerden geldigini anlayamıyorum. sonra oda balık tutmak istiyor onada olta hazırlayıp veriyorum. Oltaya birsey takılıyo kendi cekemedigi icin elinden alıyorum oltayı. Oltadan bembeyaz bir martı cıkıyo. Arkadasım duruma cok üzülüyo ve kurtarmamı istiyo. Kancayı cıkarıp martıyı arkadasıma veriyorum veterinere gidip dikiş malzemesi alıp geliyorum kızın kucağında martıya dikiş atıyoruz martı bit anda ucup gidiyor.

 4. Elif dedi ki:

  Merhabalar,
  Bugun bir ruya gordum o kadar guzel ve gerçekçiydi ki çok mutluydum. Otobuste başka mutlu insanlarla beraber gidiyorduk karşıda bir deniz vardı ve adaların üstünde sanat eseri gibi binalar. Hava çok guzeldi binaları izlerken martılar geldi. Sanki slow motionda uçuyor gibi muhteşemdiler otobusteki herkes onları izliyor ve gülüyordu. Bir an acaba öldümde cennete mi geldim dedim. Dokundugum her şeyi hissedebiliyordum çok ilginçti. Rüyamı yorumlarsanız çok berhudar olurum :)9

 5. Seden dedi ki:

  Merhabalar,
  Gercek hayatta abim biş işle ilgili cv bıraktı ve ailecek onun cağırılmasını bekliyoruz.Rüyamda ise abimin bu işle ilgili martı yardımı alması gerektiğini öğreniyordum. Karışık bir rüyanın iki yerinde martı yardımı almalı diye uyarı alıyordum bizim için çok önemli bir konu bu yardım ederseniz çok sevinirim ?

Sayfa başına git