Rüyada Anahtar Görmek

06.05.2015
Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek, rızkın bolluğuna, Allah’ın bereketine ve ilime işaret eder. Muhakkak kurtuluşun yolu olarak düşünülür ve kabul olacak olan duaların göstergesidir. Cehennem azabının derin kuyularından kurtuluşun ve güzelliklerin başlangıcı olarak ifade edilir. Başlangıcı her ne olursa olsun sonucunda muhakkak güzelliklere kadir olunacağı anlatılır ve bir iş hayır ile başlamamış dahi olsa hayırla biteceği anlatılmaktadır. Bekar kadınların güzel ve mutlu bir evlilik geçireceğine, çocukları ve eşi ile birlikte sonsuz sadakat ve mutluluk içinde olacağı gösterilmiştir. Kişinin hayatında her ne oluyorsa, hayra yönelik olmayan tüm davranış ve işlerin son bulması gerektiği ve eğer kötü davranışlara son verirse bütün güzelliklerin kendisine geleceği rivayet edilmektedir.

Kişinin arzu ettiği hayatın eğer düzenli, azimli ve güzel ahlakını korursa kendisini elbet bulacağı düşünülür. Kişi eğer kendi işini kuruyor ise muhakkak çok başarılı olacağı ve çevresince saygın bir kişilik olacağı ifade edilmiştir. Eğer kişi herhangi bir işte çalışıyorsa çok daha başarılı olacağı ve güzel iş teklifleri alacağı anlatılmıştır. Alınan iş teklifi ile beraber yeni bir evliliğin sinyali de verilmiştir. Rüya sahibinin eğer bir arazi var ise yüksek miktar da maddi kazanç elde edeceği ve bu kazanç ile beraber birçok yardımlar yapacağı rivayet edilmiştir. Her kapıyı açabileceği ve girdiği her kapıda saygıyla anılacağı ifade edilmektedir.

 Rüyada Anahtar Kırıldığını Görmek

Sağlık sorunu yaşayan kimselerin tanışacağı uzman doktor sayesinde rahatsızlığının son bulacağı ifade edilir. Ayağı yeni kırılmış kişi için ayağının kırılması Allah tarafından kendisine verilmiş bir lütuf olduğu, eğer ayağı kırılmasaydı çok daha kötü günler yaşayabileceği ifade edilmiştir. Umutsuzluğa kapılmış kişilerin ise kendilerine umut olabileceği insanlarla tanışacağı anlatılmıştır.

Gelir anlamında ciddi sıkıntıları yaşayan kişilerin büyük bir miras ile karşılaşacağı, bu mirası hayırlı bir şekilde harcaması gerektiği anlatılmıştır. Yaşam koşullarında ciddi değişiklik yaşayan kimselerin zarar görmemesi için çok daha temkinli olması gerektiği ifade edilmiştir. Hayatının büyük bir çoğunluğunu işsiz geçiren kimsenin mutlu olabileceği bir iş ile karşılaşacağı rivayet edilmiştir.

Rüyada Anahtar Verdiğini Görmek

Kişinin sesinin çok güzel olduğuna ve mutlaka iş hayatına ses sanatçılığını düşünmesi gerektiği ifade edilmektedir. Allah’ın ona açtığı bu güzel yol ile hayra dönük bir kimse olacağı, ses sanatçılığından kazanacağı yüksek kazanç ile imkanı yettiğince yardımlar yapacağı ifade edilmiştir. Ancak kişinin sesi sanatçı olacak kadar güzel değil ise üzülmemesi gerektiği mesleki olarak el becerilerinin çok gelişmiş olduğu ve alanında aranan kişi olacağı ifade edilir.

Mesleki hayatında kendisini çok fazla geliştireceği ve kuracağı işinde onlarca kişinin evine ekmek götürmesine sebep olacağı ifade edilmektedir. Kişinin elinden geldiğince gerçekten fakir kişilere yardım yapması gerektiği ve asla ibadetlerini aksatmaması gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Anahtar Aldığını Görmek

Kişinin dedesi veya herhangi bir büyüğünden göreceği destekten ötürü ihya olacağı ifade edilmiştir. Kişinin yaşamında sorumsuzluk, hastalık, maddi olarak zayıflık gibi sorunları var ise bu sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulacağı ifade edilir. Artık yaşamının çok daha renkli ve güzel olacağı, yeni tanışacağı kişilerin ona ilham kaynağı olacağı anlatılmıştır.

Kişi eğer zengin ise yardım yapacağı bir kişinin kendisinin hayatını kurtaracağı ve bundan sonraki yaşamında her zaman kendisine destek vereceği, en güzel dostu olacağı ifade edilmektedir. Kişinin yardım yaptığı kişileri iyi analiz etmesi gerektiği, yardım yaptığı birkaç kişinin kendisi için kötü niyetler beslediği ancak dikkatli olursa bu sorundan kurtulacağı anlatılmıştır.

Rüyada 2 Tane Anahtar Görmek

Kişinin hayatında karar vermesi gereken iki tane kişi olduğu ifade edilir. Kadın kişilerin karar vermekte zorlandığı, iki kişiden birini seçip kararını net bir şekilde verdiğini ifade etmesi gerekir. Erkek kişinin boş yere umutlandırılmaması gerektiği ifade edilir. Yeni iş kuracak olan kişilerin ise ne tür bir iş kuracağına karar vermesi gerektiği ifade edilir.

Kararsız kişilerin kararsızlık duygusunun yok olup gideceği ve hayatında karar verirken çok daha net bir kişilik olacağı ifade edilir. Sesi güzel olan kişilerin ise fiziki işini terk etmeden ses sanatçılığı kariyerine devam etmesi gerektiği ifade edilmiştir. Hayatının zorluk içerisinde geçtiğini düşünen kişilerin yanlış bir düşüncede olduğu ve yakın zamanda kendisi için hayırlı işlerin olacağı anlatılmıştır.

Rüyada 3 Tane Anahtar Görmek

Maddi kazanç açısından zorluk çeken bir kişinin hayatının yakın zamanda düzeleceği ifade edilir. Kötü huylu akrabalarınızın sizden uzak duracağı, arkanızdan konuşan ve dedikodunuzu yapan diğer kişilerin seslerinin kesileceği ifade edilmektedir. Daha önce hiç yurt dışına çıkmamış ve çıkmak isteyen kişilerin muradının gerçekleşeceği ve büyük bir yurt dışı seyahatine çıkacağı anlatılmak istenmiştir.

Eski sevgilisi tarafından terk edilen kişinin bu konu ile alakalı fazla düşünmemesi gerektiği, kendisine çok daha hayırlı eşlerin nasip edileceği ve hayatının çok daha güzel olacağı ifade edilmiştir. Helal işiniz ile kazandığınız hayırlı kazancın arasına asla haram kazanç sokmamanız gerektiği ayrıca ifade edilir.

Rüyada Anahtar Deliği Görmek

Kendisini önemli birisi olarak hissetmeyen kişilerin bu kötü düşünce içerisinden derhal kurtulacağı anlatılır. İnsanlık için çok önemli bir şey yapmamış olsa dahi sevdikleri için önemli bir insan olduğu anlatılmıştır. Sevdiğine kavuşmayı bekleyen kişilerin muratlarının kendilerini bulacağı, sevdikleri ile bir ömür boyu mutlu ve mesut bir hayat geçireceği ifade edilmiştir.

Nişanlısı askerde olan kişilerin sabretmesi gerektiği, hayatlarının çok kısa bir süre içerisinde eskisi gibi olacağı ifade edilmiştir. Sevdiği askerde iken terk edilen erkek kişilerin üzüntü içinde kahrolmaması gerektiği, çok yakın bir süre içerisinde yeni biri ile tanışacağı ve çok daha mutlu olacağı ifade edilir.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Kişinin arabası hakkında kötü düşünceleri olan kişilerin olduğu ifade edilmektedir. Bu kötü kişilerin kendisi için herhangi bir kötülük teşkil etmediği, bu düşüncelerin sadece arabası ile alakalı olduğu anlatılmıştır. Ancak bu kişileri iyi analiz eder ise bulabileceği ve bu düşüncelerini değiştirebileceği anlatılmak istenmiştir. Ayrıca kişinin çok daha azim ile çalışır ise daha güzel arabası olacağına yorulabilir.

Mesleki yaşantısında başarılı olan kişilerin bu başarının ardından tembelliğe bürünebileceği ve çok dikkatli olması gerektiği anlatılmıştır. Kişinin askerde, yurt dışında, şehir dışında bir sevdiği bulunuyor ise tevekkül ve büyük bir sabır ile beklemesi gerektiği bu sabrın sonunun kesinlikle selamet olduğu anlatılmıştır.

Rüyada Anahtar Bulmak

Kişinin daha önce kaçırdığı fırsatların tamamının kendisi için yeniden geleceği ifade edilir. Sizi terk edip giden nişanlınızın size yeniden döneceği ve en az eskisi kadar mutlu olacağınız anlatılmıştır. Mutlu hissetmediğiniz tüm kişilerin hayatınızdan teker teker çıkacağı ve artık hayatınızda sadece mutlu olduğunuz ve sevdiğiniz kişilerin olacağı ifade edilir.

Şükretmeyi bilmeniz gerektiği, hayatınızda olan güzelliklerin size verilen büyük bir nimet olduğu ve Allah’a ibadet etmeniz gerektiği ifade edilir. Hayatının büyük bir çoğunluğunda fırsat bekleyen, şans dileyen kişinin dileklerinin kabul olduğu ve çok yakın bir süre içerisinde yeni teklifler ile karşılaşacağı ifade edilmiştir. Yeni iş kurmuş kişilerin çevresine çok dikkat etmesi gerektiği anlatılmıştır.

Rüyada Altın Anahtar Görmek

Fakir kimselerin bolluk ve bereket içerisinde olacağı ifade edilmiştir. Kişinin meslek hayatında çok başarılı olacağı ve parmak ile aranan kişiler arasında olacağı ifade edilir. Meslek hayatında edinecek olan hızlı yükseliş ile kimsenin dikkatli olması gerektiği ifade edilir. Yüzü gülmeyen kimselerin ise şarkı gibi hayat yaşayacağı, zengin olmasa dahi çok daha mutlu bir hayat süreceği anlatılır.

Kişinin cefa çekip, bugüne kadar azim gösterip ve çeşitli zahmetler vererek büyüttüğü işinin çok daha ileriye gideceği ifade edilmiştir. Torunlarının kendisinden işini devir alacağı ve uluslararası bir şirket haline geleceği anlatılmıştır. Sıkıntı çeken insanlara yardımlar yapan, büyük kuruluşlara destekler veren bir birey olacağı anlatılır.

 Rüyada Kilit ve Anahtar Görmek

Daha önce hüzünlü ve kötü bir geçmişi olan kişinin artık yüzünün güleceği, alacağı neşe dolu haber ile resmen ihya olacağı ifade edilir. Kötü günler geçirmiş kimsenin hayatına gireceği eş ile sorumluluk sahibi olacağı anlatılmıştır. Sorumsuz kişilerin bu huyundan kurtulacağı ve çevresine karşı çok daha duyarlı olacağı anlatılmıştır. Gözü gönlü açılacağı ve insanlara çok daha iyi niyetle bakacağı anlatılmıştır.

Askerden dönecek olan kişinin size bu şekilde mesaj gönderdiği ifade edilmiştir. Özlem içinde olduğunuz sevdiklerinize kavuşmanıza ramak kaldığını, biraz daha sabır sonrasında her şeyin çok daha güzel olacağı ifade edilir. Şüphe duygusu içinde kötü hisseden kişilerin ise bu duygudan kurtulacağı ve sevdiklerine olan güvencin boşuna olmadığını göreceği ifade edilir.

 Rüyada Kapının Üstünde Anahtar Görmek

Namazlar ve diğer ibadetler konusunda büyük bir tembellik gösterildiğinin göstergesidir. Allah’tan bir şey isterken ibadetlerine dikkat etmesi gerektiği ifade edilmiştir. Namazını eda ederken gevşeklik gösterdiği ve bu konuda özellikle titiz olması gerektiği anlatılmıştır. Bekar erkeklerin hayırla dolacağı, çok yakın bir süre içerisinde Allah’ın bereketinin üzerine olacağı ifade edilir. Bekar kadınlar ise ibadetlerine devam etmesi gerektiği, çok yakın bir süre içerisinde kendisine çok hayırlı bir eş nasip edildiği ifade edilmektedir. Hacca gitmek isteyen bireyin bu hayalinin gerçekleşeceği anlatılır.

Ayrıca devlet büyüğü tarafından kendisine yapılacak bir yardım ile ihya olacağı ifade edilir. Kişinin iş kurmak gibi bir hayali var ise bu hayalinin çok kısa süre içerisinde gerçekleşeceği ve boş zamanının olmayacağı ifade edilir. Bu kişinin ibadetlerini asla aksatmaması gerektiği, hayatındaki olacak olan güzel değişikliklerin tamamının ibadetleri ile alakalı olduğu ifade edilmiştir. Yeni iş kurmuş kişilerin asla boş işlerle uğraşmaması gerektiği, kendisini yoldan çıkartmaya çalışanlardan uzak durması gerektiği anlatılmıştır.

Rüyada Büyük Anahtar Görmek

Kişinin zorlu hayatının son bulduğu, yaz ayı gibi bir hayat yaşayacağı ifade edilir. Bir şekilde sonuçlanmayan ve haksız dava edilen kişinin hakkındaki davanın düşeceği ve haklı görüleceği ifade edilir. Kendisine yapılan haksızlıkların son bulacağı ve etrafında kendisine inanmayan kişilerin büyük bir utanç yaşayacağı ifade edilir. Talihin artık kişiden yana olduğu, kendisine kalacağı bir miras ile yeni bir yaşam süreceği ifade edilir. Zorlu yaşam koşulları içerisinde olan kişinin ise kederlerinin son bulduğu, kendisine göre güzel bir işe başlayacağı ve kazanacağı para ile kendisine güzel eşyalar, giysiler ve arkadaşlıklar edineceği anlatılmıştır.

Evli erkeğin ev almak gibi bir hayali var ise bu hayalin gerçekleşeceği ifade edilir. Kişinin rüyası ile müjdelendiği, bu müjdenin içinde hem bu dünyanın hem ahiretin filiz gibi yeşilleneceği gösterilmiştir. Şanslı günlerin artık kendisi için geldiği anlatılır. Güven, sevgi, aşk gibi duyguları sonuna kadar yaşayacağı anlatılmıştır. İbadet içerisinde Allah’tan çeşitli dileklerde bulunan kişinin bütün dualarının kabul olacağı ve artık kederlerinin son bulduğu ifade edilmiştir.

Rüyada Bir Sürü Anahtar Görmek

Kişinin hayatında vermesi gereken birden çok karar olduğu anlatılmıştır. Kişi kendisi hakkında en hayırlı kararı sakin ve tevekkül içinde vermesi gerektiği ifade edilmektedir. Kişilerin hayatında olan zorlukların göstergesidir. Hayatının zorluklar içinde geçtiğini ve neredeyse itiraz etmeye başlayacak olan kişiler için güzel bir uyarıdır. Yaşanılan bütün zorlukların hepsinin bir anlamı olduğu ve bu günlerin biteceği anlatılmıştır.

Daha önce görmediği herhangi birisinden yakın zamanda destek görüleceği hemen akabinde kendisinin ihya olacağı anlatılmıştır. Eğer bu destek ile çok daha hayırlı düşünebilirse hayatının bundan sonrası için her zaman mükemmel geçeceği anlatılmıştır. Kişi hayatının zorlukları için kesinlikle sitem etmemesi gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Kırık Anahtar Görmek

Kişinin yakın zaman içerisinde bütün sorunlarının biteceğine ve kendisine büyük bir miras kalacağı ifade edilmiştir. Ailesine yeteri kadar zaman ayırmayan kişinin kaybettiği vakitleri ailesi ile geçirerek telafi edeceği, iş sebebi ile ilgilenemediği eşine güzel saatler verebileceği rivayet edilmiştir. Mesleğini icra ederken kötü anlar yaşayan kişilerin gelecekte çok daha kaliteli insanlarla vakit geçirip işler yapacağı anlatılmıştır. Ayrıca bir kişiden büyük bir destek göreceği, bu kişiyi hiç tanımadığı rivayet edilmiştir. Eğer tanımadığınız birinden bir el size uzanırsa o ele sıkı sıkı sarılmanız gerektiği ifade edilmiştir.

Boşanmış kişilerin üzülmemesi gerektiği Allah tarafından kendilerine yeni kapılar açtığı ifade edilmiştir. Bu açılan kapılar sadece evlilik yönünde değil iş ve arkadaşlık gibi durumlarda da etkili olacaktır. Yeni bir eş, yeni bir iş ve yeni arkadaşlıklarla daha önce kötüye gittiği düşünülen hayatın çok daha renkli bir hayata bürüneceği ifade edilmiştir. Kişinin eğer uzun bir süredir görmediği kişi var ise çok yakın bir süre içerisinde o kişi ile görüşeceği ifade edilmiştir.

Rüyada Birinin Anahtar Verdiğini Görmek

Kişinin bugüne denk kazanmış olduğu tüm mallarda bir kişinin gözü olduğunu ifade etmektedir. Ancak bu kişi ile stratejik bir ortaklığa girileceği ve bu ortaklık sonucunda asla tükenmek bilmeyen bir dostluğun başlayacağı ifade edilmiştir. Bu güzel dostunuz bir zamanlar size kötü niyetler besliyor olsa da artık sizin hakkınızda kötü bir niyeti olmayacak ve sizin daimi dostunuz olacağı rivayet edilmiştir. Rüya sahibinin karşısına hayatı boyunca güzel insanların ve güzel fikirlerin çıkacağı anlatılmıştır. Eğer dikkatli birey olur ise güzel insanların güzel iş ve dostluklar sağlayabileceği gösterilmiştir. Ayrıca yeni bir iş hayatının olacağına ve içinde bulunduğu borçların tamamını ödeyeceği anlamına gelmektedir.

Kişinin hayatına çok dikkat etmesi gerektiği, başarılarından ötürü kıskanıldığı ve göz değebileceği rivayet edilmiştir. Kötü alışkanlıkların son bulacağına ve tüm kötülüklerin hayatının kenarında kalacağını, kazanacağı eş ile mutlu bir evlilik geçireceği anlatılmıştır. Evli olmayan kişilerin sağlıklı besleneceği, spor yapacağı ve hastalıklardan korunacağı ifade edilmektedir. Daha önce görmediği bir büyüğü var ise o kişiden kendisine büyük bir miras kalacağı bu mirasın içerisinde domates bahçeleri, biber bahçeleri ve hobi bahçeleri kalacağı gösterilmiştir.

Rüyada Elinde Anahtar Görmek

Erkekler için büyük bir değişiklik olacağı ifade edilmiştir. Erkek kişiler ev değişikliğine, iş ve araba değişikliği yapacağı anlatılmak istenmiştir. Kadınlar ise evlilik yaşantısında geçen olumsuz düşüncelerin artık toz gibi yok olacağını ve mutlu güzel günlerin kendisini bulacağı ifade edilmiştir. Çevrenizdeki insanların arkanızdan konuşulduğu ama bu arkadan konuşulmaların sizin başarılarınız ve mutluluğunuz ile alakalı olduğu için önemsememeniz gerektiği anlatılmıştır. Hayatını boşluğa salmış kişilerin acilen kendisini düzeltmesi gerektiği ve hızlı bir şekilde hayatına dönmesi gerektiği ifade edilmiştir.

Allah’ın lütfuna mazhar olmuş kişi olduğu görülmektedir. Hayırlarla uğraşan ve ibadetleri ile vakit geçiren kişinin Cennet mekanında yer kazandığı ve hayırlarına devam etmesi gerektiği ifade edilir. İlim ve Kur’an ile hayatına çepeçevre sarmış kişinin hayat merkezinden Kur’an ve ibadeti kesinlikle çıkarmaması gerekmektedir. Bu kişinin muradının hasıl olacağı ve hayırlı eş ile tanışıp evleneceği rivayet edilmiştir. İbadeti marifet olarak görmeyen kişinin ise acilen doğru yolu bulması gerektiği, bulduğu zaman Cennet ile müjdelenebileceği gösterilmiştir.

Rüyada Kapıda Anahtar Görmek

Kişinin saygınlık içerisinde yeni bir iş kariyerine başlayacağı ifade edilir. Maddi zorluk çeken kişinin bütün sorumluluklarını dürüstlükle yerine getirdiği takdirde işinde yöneticilik pozisyonuna kadar çıkabileceği ifade edilir. Bekar kişilerin evlenmeden önce çok güzel bir ev satın alabileceği, mülk edinmeyle alakalı sorunu olanların ise sorunlarından kurtulacağı anlatılmıştır. Evlenmemiş kişinin evlilik ile alakalı bütün dileklerinin gerçekleşeceği ifade edilir. Yeni fırsatlar her daim kapısında olacağı, ulaşmak istediği bütün noktalara bir bir ulaşacağı anlatılır.

Bekâr kadının evlilik teklifi alacağı ve bu evlilik teklifinin kendisi için oldukça hayırlı olduğu ifade edilir. Bekâr kadınların hayatında oldukça tedirgin ve temkinli olması gerektiği, en ufak yanlış davranışın kendileri için hayırlı olmayacağı ifade edilir. Bekar erkeklerin ise terfi etmek gibi düşünceleri var ise bu terfinin gerçekleşeceği ifade edilir. Sağlık sorunu olan kişilerin çok yakın süre içerisinde hastalıklarından kurtulacağı ve eski sağlıklı, mutlu günlerine tekrar döneceği anlatılmıştır. Makam ve mevki değişikliği yaşamış kişilerin çok daha temkinli olması ve makamlarını korumaları için Allah tarafından kendilerine verilmiş bir işaret olarak anlatılmıştır.

Rüyada Gümüş Anahtar Görmek

Mevcutta zengin olan kişilerin helal kazançlarına çok daha fazla helal kazanç ekleneceği, maddi açıdan zorluk çeken kişilerin ise çok daha hayırla ve nasip ile kazanç elde edeceği ifade edilmiştir. Servete hiçbir şekilde tahammülü olmayan ve haz duymayan kişinin ise büyük bir servete sahip olacağı ifade edilmiştir. Hayatında eşyaya hiçbir şekilde önem vermeyen ve sade bir yaşantı seçen kişilerin ise hayatlarının diğer insanlara göre çok daha huzurlu ve gururlu olacağı ifade edilmiştir.

Şan ve şöhrete alışık olmayan, onunla yaşamayı sevmeyen ve asla ünlü olmak istemeyen kişilerin ise müthiş yeteneklerinden ötürü istemediği şekilde ünlü olacağı, ünlü olduktan sonrada maddi açıdan zorluk çeken insanlara karşı cömert olacağı ifade edilmiştir.

Rüyada Anahtar ile Kapı Açmak

Hayatınızda birden fazla alanda gelişme yaşayacağınız ya da birden fazla iyi haber alacağınız anlamına gelir. Hayırlı haber ya da kısmet anlamına gelir. Bu kısmetler çoğunlukla sizin dünyalığınız olur ve onları yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Çevrenizde başarınızı ve yolunda giden hayatınızı çekemeyen birileri olduğu anlamına gelir. Bu durumda etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olmalı ve şüphelendiğiniz kişilere karşı mesafenizi korumalısınız. Bu kişiler dedikodu ve iftiralarla bir taraftan arkanızdan konuşurken, diğer yandan da yüzünüze gülerek size dost numarası yaparlar ama en büyük darbeyi onlardan yersiniz. Var olan huzurunuzun bozulmaması için çevrenizdeki insanları dikkatli seçmeniz gerekir.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Kişi hayatında çok büyük değişiklikler yapacak ve bunların ilki çevresindeki insanları değiştirmek olacaktır. Sıkıntılı bir durumdan refaha kavuşulacağına, çocuk istediği bilinen bir kişiden hamile haberi alınacağına işarettir. Kişi bekar ise çok istediği kişi ile izdivacının önüne maddi sıkıntıların geçeceğini ve mutlu olma şansını kaybedeceğini işaret eder.

Sen başka insanların senin hakkında ne söylediğini aşırı derecede önemsiyorsun. Bu da sana fazlasıyla zarar veriyor. Bundan sonraki hayatını, başka insanların tepkilerine veya duruşuna göre değil, gelecekte olmak istediğin yer, hissetmek istediğin duygular üzerine şekillendir. Kendi sezgilerine güvenip aynı zamanda bu sezgileri mantığınla birleştirirsen maddi, manevi büyük bir güç yakalayacaksın.

Rüya sahibinin maddiyatının olumlu yönde düzeleceğine işarettir. Kısa zamanda hayalini bile kuramadığı bir yatırım yapma fırsatını eline geçirebilir. Çok istenilen bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculukta hayatında unutamayacağı güzellikler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Anahtar Saklamak

Hayatınızda yaşayacağınız yeniliklere işaret eder. Bu yenilikler aynı zamanda radikal değişikliklere de sebep olur. Yeni bir ev alabilir, arabanızı yenileyebilir, işinizde terfi edebilir ya da yeni bir işe girebilirsiniz. Hayatınızda yapacağınız bu yenilikler sizin hayrınıza olacaktır. Kazancınız artacak ve yaşam standarttınız yükselecektir. Ayrıca güç kazanacak ve geleceğiniz için sağlıklı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Anahtar Aramak

Yeni bir şeylere sahip olmak gibi anlamlara gelir iken zorluklar ile kazanılmış olan bir şeylerin de her güçlüğe rağmen elde edileceği anlamına da gelmektedir. Sizler istediğiniz bir şey için uzun bir süre beklemiş ve bunlar için mücadele etmiş olduğunuzu gösterir. Bunların karşılığında da istediğiniz sonuca ulaşmanın sonunda vaktinin geldiğinin göstergesidir. Bir de bu kadar iyi niyetli bir insan oluşunuz ise sizlere hayatın her anında kazandıracak olduğunun da bir göstergesidir.

Rüyada Anahtar Arayıp Bulamamak

Kişinin muradına ereceğine işarettir. Dileğiniz dilekleriniz kabul olabilir. Ettiğiniz dualar kabul olur. Kişi güzel haberler alacaktır. Sabırlı olanlar sabırlarının karşılığını alacaklardır. Güzel düşünen güzel şeylerle karşılaşacaktır. Kişi yeni bir mal sahibi olabilir ve aynı zamanda büyük miktarda bir birikim yapabilir. Anahtar sembolü genellikle ev alacağınızın göstergesi olarak bilinir. Kişi, yeni bir girişim içine girebilir aynı zamanda yeni şeyler başarmayı kafasına koyabilir. Bu rüya, bir de uyarı anlamı taşır. Kısa süreli bir rahatsızlık geçirebilir ve bu yüzden sıkıntılı dönemler yaşayabilir.

Rüyada Demir Anahtar Görmek

Güç işlerin üstesinden gelmeye, hasta iseniz şifa bulmaya, çok istediğiniz bir dileğin hayırlısı ile gerçekleşmesine, ettiğiniz duaların kabulüne işaret eder. Kilitli ve kapalı olan kapıyı açan bir alet olduğu için rüyanızda bununla doğru orantılı olarak hayırlıdır. Şekli nasıl bir materyalden olduğu, ne yaptığınızda yorum için etkilidir. Edinilecek bir mala, hayırlı bir işe, bazı aksaklıklar olsa da üstesinden gelebileceğiniz güce ve kuvvete sahip olduğunuza, kadın için hayırlı eşe, hizmetçiye, namaza, kurana uygun yaşamaya işarettir. Genel olarak rızık, mal, evlat, eş, olarak tabir edilir.

Hastalıktan kurtulma olarak yorumlanır. Kötü günlerin biteceği bir dönemdir. Kişi hasta olan bir yakınına çok büyük bir iyilik yapabilir. Hastalığından kurtulan bir yakınınızın mutluluğunu paylaşabilirsiniz.

Gerçek anlamından yola çıkarak yorumlamak doğru bir yaklaşım olacaktır. İlim ve ihsan sahibi olma, Allah cc.nin lütfuna nail olma gibi tabir edilebilir. Güç işleri kolay etme, sanıldığının aksine daha kolay üstesinden gelme, başarı sağlama ile gelen şöhret, para, gibi anlamlar taşımaktadır. Yeni bir işe yeni bir başlangıca, hayra, kapı kapatmak ise yaşanacak şerre veya kötü bir olaya dalalet eder.

Rüyada Anahtar Vermek

Önünüzde açılacak yeni ve güzel kapıların habercisidir. Eline geçebilecek maddi imkanlarla bir başkasına iş konusunda yardımcı olabileceği şeklinde yorumlanabilir. Sıkıntılar yaşayan ve çıkar yol bulamayan bir yakınınıza akıl vererek onu bu durumdan kurtarabileceğiniz anlamına da gelir. Yeni başlangıçların, umudun, güzel haberlerin, sevinç göz yaşlarının habercisidir. O kişiye sırrınızı vereceğinizi işaret eder.

Tanıdığınız birinin derdine derman olabileceğinizi haber eder. Evlenecek ve imkansızlıkları olan bir çifte yardımcı olmak, küs olan kişileri barıştıracak bir ortamı sağlamak bu rüyayı gören kişilerin yaşayacağı durumlardır. Bir mal mülk sahibi olmaya yorulur. Bir ev veya bir araba sahibi olmanın ve bu durumla birlikte güzel bir dönemin kapılarını açacağınızı işaret eder. Kişi bekar ise evlenir, evli ise mutlu ve güzel yaşantısına bereket gelir. Yakın bir arkadaşının yardım çağrısıyla birlikte ona yardımcı olur. Ve bu yardım çok güzel kapılara açılır. Bereket ve bolluk kişinin dünyasına girer. Hanenin içinde bir hastalık var ise daha fazla üzmeden ve sorun yaratmadan bu kişinin hayatından çıkacaktır.

Çok hayırlı bir rüya olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına, bol kazançları olduğuna ve kazançlarının artacağına işaret eder. Kişinin çok inançlı olduğuna yorumlanır. Kendisini üzüntü, keder ve gam hiç bir zaman bulmayacaktır. Bereketli ve sağlıklı bir yuvası olduğuna yorumlanır. Kutsal topraklara ziyaret yapacağına işaret eder. Eğer böyle bir arzu ve isteği varsa rüya sahibinin en kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.