Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada Anahtar Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.265 kez okundu.

Rüyada anahtar görmek, üzüntüden kurtulmak olarak yorumlanabilir. Rüyada anahtar gören kişi artık kötü günlerden kurtulacaktır. Zorlu bir dönemden geçmiş olabilirsiniz. Bu dönemler artık geride kalacak ve tüm kötü enerjilerden kurtulacak. Güzel günlerin habercisi olarak yorumlanabilir. Aydınlık günler yakındır, sabrın meyvesi alınmaya başlanılacaktır.

Rüyada Birinden Anahtar Almak

Hastalıktan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyada anahtar gören ve elinde tutan kişi uzun zamandır uğraştığı rahatsızlıklardan kurtulacaktır. Kötü günlerin biteceği bir dönemdir. Rüyada anahtarı elinde tutan kişi hasta olan bir yakınına çok büyük bir iyilik yapabilir. Hastalığından kurtulan bir yakınınızın mutluluğunu paylaşabilirsiniz.

Gerçek anlamından yola çıkarak yorumlamak doğru bir yaklaşım olacaktır. Kullanım amacı açmak içeri girmek dışarı çıkmak, saklamak, muhafaza etmek, gizlemek olmaktadır. İlim ve ihsan sahibi olma, Allah cc.nin lütfuna nail olma gibi tabir edilebilir. Güç işleri kolay etme, sanıldığının aksine daha kolay üstesinden gelme, başarı sağlama ile gelen şöhret, para, gibi anlamlar taşımaktadır. Bir kapıyı açmak ise yeni bir işe yeni bir başlangıca, hayra, kapı kapatmak ise yaşanacak şerre veya kötü bir olaya dalalet eder.

Rüyada Anahtar Vermek

Önünüzde açılacak yeni ve güzel kapıların habercisidir. Eline geçebilecek maddi imkanlarla bir başkasına iş konusunda yardımcı olabileceği şeklinde yorumlanabilir. Sıkıntılar yaşayan ve çıkar yol bulamayan bir yakınınıza akıl vererek onu bu durumdan kurtarabileceğiniz anlamına da gelir. Yeni başlangıçların, umudun, güzel haberlerin, sevinç göz yaşlarının habercisidir. O kişiye sırrınızı vereceğinizi işaret eder.

Tanıdığınız birinin derdine derman olabileceğinizi haber eder. Evlenecek ve imkansızlıkları olan bir çifte yardımcı olmak, küs olan kişileri barıştıracak bir ortamı sağlamak bu rüyayı gören kişilerin yaşayacağı durumlardır. Bir mal mülk sahibi olmaya yorulur. Bir ev veya bir araba sahibi olmanın ve bu durumla birlikte güzel bir dönemin kapılarını açacağınızı işaret eder. Kişi bekar ise evlenir, evli ise mutlu ve güzel yaşantısına bereket gelir. Yakın bir arkadaşının yardım çağrısıyla birlikte ona yardımcı olur. Ve bu yardım çok güzel kapılara açılır. Bereket ve bolluk kişinin dünyasına girer. Hanenin içinde bir hastalık var ise daha fazla üzmeden ve sorun yaratmadan bu kişinin hayatından çıkacaktır.

Çok hayırlı bir rüya olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına ,bol kazançları olduğuna ve kazançlarının artacağına işaret eder. Kişinin çok inançlı olduğuna yorumlanır. Kendisini üzüntü, keder ve gam hiç bir zaman bulmayacaktır. Bereketli ve sağlıklı bir yuvası olduğuna yorumlanır. Kutsal topraklara ziyaret yapacağına işaret eder. Eğer böyle bir arzu ve isteği varsa rüya sahibinin en kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Demir Anahtar Almak

Güç işlerin üstesinden gelmeye, hasta iseniz şifa bulmaya, çok istediğiniz bir dileğin hayırlısı ile gerçekleşmesine, ettiğiniz duaların kabulüne işaret eder. Kilitli ve kapalı olan kapıyı açan bir alet olduğu için rüyanızda bununla doğru orantılı olarak hayırlıdır. Şekli nasıl bir materyalden olduğu, ne yaptığınızda yorum için etkilidir. Edinilecek bir mala, hayırlı bir işe, kırık ise bazı aksaklıklar olsa da üstesinden gelebileceğiniz güce ve kuvvete sahip olduğunuza, kadın için hayırlı eşe, hizmetçiye, rüyada elinde tutmak namaza, kurana uygun yaşamaya, düşürmek ise namazı terk etmeye ve günaha, genel olarak rızık, mal, evlat, eş, olarak tabir edilir.

Rüyada Anahtar Arayıp Bulamamak

Kişinin muradına ereceğine işarettir. Dileğiniz dilekleriniz kabul olabilir. Ettiğiniz dualar kabul olur. Anahtarı elinde tutan kişi güzel haberler alacaktır. Sabırlı olanlar sabırlarının karşılığını alacaklardır. Güzel düşünen güzel şeylerle karşılaşacaktır. Rüyasında anahtar gören bir kişi yeni bir mal sahibi olabilir ve aynı zamanda büyük miktarda bir birikim yapabilir. Anahtar sembolü genellikle ev alacağınızın göstergesi olarak bilinir. Kişi, yeni bir girişim içine girebilir aynı zamanda yeni şeyler başarmayı kafasına koyabilir. Bu rüya, bir de uyarı anlamı taşır. Kısa süreli bir rahatsızlık geçirebilir ve bu yüzden sıkıntılı dönemler yaşayabilir.

Rüyada Anahtar Aramak

Yeni bir şeylere sahip olmak gibi anlamlara gelir iken zorluklar ile kazanılmış olan bir şeylerin de her güçlüğe rağmen elde edileceği anlamına da gelmektedir. Sizler istediğiniz bir şey için uzun bir süre beklemiş ve bunlar için mücadele etmiş olduğunuzu gösterir iken bunların karşılığında da istediğiniz sonuca ulaşmanın sonunda vaktinin geldiğinin göstergesidir. Bunların yanı sıra bir de bu kadar iyi niyetli bir insan oluşunuz ise sizlere hayatın her anında kazandıracak olduğunun da bir göstergesidir.

Rüyada Anahtar Saklamak

Sizler için iyi olan anlamları gösterir iken bir de bunu bir başkasının evinde arıyor ise çok daha farklı anlamlara da gelmektedir. Bir başkasının evinde anahtar aradığını görmek ise sizlerin verdiğiniz hayat ile zorlu mücadele esnasında sadece kendiniz uğraşmak ile istediğiniz bi yere varamayacağınızı gösterir iken başkalarından almanız gereken yardımı da göstermektedir. Sizler de bu hayat ile zorlu mücadeleyi başkalarından yardım alarak devam ettirdiğiniz sürece istediğiniz hedeflere de daha hızlı bir şekilde ulaşacağını ve yardımlaşmanın oldukça iyi bir şey olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada Anahtar Bulmak

Hayatınızda yaşayacağınız yeniliklere işaret eder. Bu yenilikler aynı zamanda radikal değişikliklere de sebep olur. Yeni bir ev alabilir, arabanızı yenileyebilir, işinizde terfi edebilir ya da yeni bir işe girebilirsiniz. Hayatınızda yapacağınız bu yenilikler sizin hayrınıza olacaktır. Kazancınız artacak ve yaşam standarttınız yükselecektir. Ayrıca güç kazanacak ve geleceğiniz için sağlıklı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Rüya sahibinin maddiyatının olumlu yönde düzeleceğine işarettir. Kısa zamanda hayalini bile kuramadığı bir yatırım yapma fırsatını eline geçirebilir. Çok istenilen bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculukta hayatında unutamayacağı güzellikler yaşayacağına yorulur. Kaybetmek çok güvendiği bir kişinin bu güveni sarsacağı ve çok basit bir konuda yalana dolana başvurarak kendini gözden düşüreceğine yorulur. Bir araba sahibi olunacağına ancak bu kişiye ve ailesine hayırlı gelmeyeceğine yorumlanır. Kaza, hastalık ve maddi sıkıntıların yakın olduğunu işaret eder. Elinden düşürmek çok sevdiği bir kişiyle anlaşmazlığa düşeceğini ve çok ağır bir tartışma içine girileceğini gösterir.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Kişi hayatında çok büyük değişiklikler yapacak ve bunların ilki çevresindeki insanları değiştirmek olacaktır. Sıkıntılı bir durumdan refaha kavuşulacağına, çocuk istediği bilinen bir kişiden hamile haberi alınacağına işarettir. Kişi bekar ise çok istediği kişi ile izdivacının önüne maddi sıkıntıların geçeceğini ve mutlu olma şansını kaybedeceğini işaret eder.

Sen başka insanların senin hakkında ne söylediğini aşırı derecede önemsiyorsun. Bu da sana fazlasıyla zarar veriyor. Bundan sonraki hayatını, başka insanların tepkilerine veya duruşuna göre değil, gelecekte olmak istediğin yer, hissetmek istediğin duygular üzerine şekillendir. Kendi sezgilerine güvenip aynı zamanda bu sezgileri mantığınla birleştirirsen maddi, manevi büyük bir güç yakalayacaksın.

Rüyada Anahtar ile Kapı Açmak

Anahtar birden fazla sayıda ise hayatınızda birden fazla alanda gelişme yaşayacağınız ya da birden fazla iyi haber alacağınız anlamına gelir. Birden fazla anahtar birden fazla hayırlı haber ya da kısmet anlamına gelir. Bu kısmetler çoğunlukla sizin dünyalığınız olur ve onları yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Eğer bulduğunuz anahtar kırıksa çevrenizde başarınızı ve yolunda giden hayatınızı çekemeyen birileri olduğu anlamına gelir. Bu durumda etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olmalı ve şüphelendiğiniz kişilere karşı mesafenizi korumalısınız. Bu kişiler dedikodu ve iftiralarla bir taraftan arkanızdan konuşurken, diğer yandan da yüzünüze gülerek size dost numarası yaparlar ama en büyük darbeyi onlardan yersiniz. Var olan huzurunuzun bozulmaması için çevrenizdeki insanları dikkatli seçmeniz gerekir.

Rüyada Anahtarlık Görmek

Kişinin çok güzel iş imkanlarıyla karşı karşıya olduğunu haber eder. Eğer ki bu rüyayı gören kişi bir işe başlayıp ardından işlerin bozulmasıyla maddi sıkıntıya girerse, yine de pes etmeyip devam etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Güzel işlerle çok para kazanacağı anlamına gelir. Kayıp bir eşyasını tahmin bile edemeyeceği bir yerden bulabilir, yeter ki çevresini iyi gözlemlesin.

Farklı bir alanda çalışmaya başlayacak ve güzel bir yaşamın kapısını açacağını işaret eder. Mutluluk, para, huzur ve sağlık olarak yorumlanabilir. Bir mal mülk sahibi olmaya niyetliyse çok bereketli bir yatırım yapacağı anlamına gelir. Beklemediğiniz bir mesele sonrasında bir ev veya araba sahibi olabileceğinizi ve önünüzdeki işlere dikkatle yoğunlaşmanız gerektiğine işarettir. Kısa zamanda evlenebilir ve çocuk sahibi olacağının haberini alabilir. Aile içerisinde yaşanan gerginlikleri ve tartışmaları hoşgörüyle karşılayarak uzatmaması ve huzursuz bir ortam yaratmaması gerektiğini haber eder. Kayıp bir eşyasını tahmin bile edemeyeceği bir yerden bulabilir, yeter ki çevresini iyi gözlemlesin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git