Rüyada Nişanlık Görmek

Rüyada Nişanlık Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.045 kez okundu.

Rüyada nişanlık görmek, sevinçli haber olarak yorumlanır. Rüyada nişanlık gören kişi sevinçli bir haber alacaktır. Rüyayı gören kişi eğitim hayatına devam ediyorsa sınavlarında başarılı olacaktır, sınıfını geçecektir. Rüyayı gören kişi iş hayatındaysa yeni iş teklifleriyle karşılaşabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi ilişkisinden basamak atlamak isteyebilir ve ilişkiyi resmiyete dökebilir. Bu dönemde ciddi adımlar atan biri bazı söz alışverişine gidebilir. Alışveriş yapılacağına işaret eder. Bir hazırlık dönemi söz konusu olabilir. Evlenme teklifi için bir sürpriz düşünülebilir ve bunun için gereken ortam hazırlanabilir. Planlamalar söz konusu olabilir.

Rüyada Nişanlık Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada nişanlık görmek

Rüyada nişanlık görmek, keder olarak yorumlanır. Rüyada yırtık ve eski bir nişanlık gören kişi acı bir haber alabilir. Uzun süredir hasta olan bir tanıdığınız varsa yakın zamanda vefat haberini alabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi üzebilir ve derinden etkileyebilir. Çalkantılı bir ilişkiniz varsa iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz ve ayrılık kararı alabilirsiniz. Bu dönemde karşıdakinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Farklı pencereden baktığınızı düşünebilirsiniz. Sizi karşıdakinin anlamadığını düşünebilirsiniz. İletişimde büyük sorunlar olabilir.

Rüyada Nişanlık Görmek Ne Demek ?

Rüyada nişanlık görmek, yeni karar almak anlamına gelir. Rüyada nişanlık giydiğini gören kişi yeni kararlar alabilir. Karar alırken eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Sil baştan felsefesiyle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Rüyada nişanlık giydiğini gören ve oynayan kişi aldığı kararlarda başarılı olacaktır. Bu dönemde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. Önemsemediğiniz yada küçümsediğiniz bir teklif sizi başarıya götürebilir. Her olasılığı düşünüp her fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Karar verirken ani fikir değişimleri olabilir. Bunu  olumlu yöne çekebilirsiniz. Yeterki doğru yolları seçmeyi hedefleyin.

Rüyada Nişanlık

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada nişanlık görmenin anlamı ve nişanlık rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git