Rüyada Nişanlık Görmek

Rüyada Nişanlık Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.541 kez okundu.

Rüyada nişanlık görmek, sevinçli haber olarak yorumlanır. Mutluluk verici haberlere tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin sıkıntı yaşadığı, üzüntü duyduğu konularda ferahlamaya yaşayacağına, sıkıntılarından arınacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişi iş hayatındaysa yeni iş teklifleriyle karşılaşabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi ilişkisinden basamak atlamak isteyebilir ve ilişkiyi resmiyete dökebilir. Bu dönemde ciddi adımlar atan biri bazı söz alışverişine gidebilir. Bazı alimlerin yorumuna göre, bu rüya, hayırlı bir insan ile evlenmeye işaret eder. Başka bir anlamı; kişinin emek verdiği işlerden olumlu sonuçlar alacağı, aile, iş ve özel hayatında güzel bir dönemin yaşanacağı manası taşır.

Dini anlamı ile bu rüya, isteklerin gerçekleşmesi, murada ermek olarak yorumlanır. Aile ve akrabalar arasında ilişkilerin yolunda gideceğine, birlik ve beraberliğin olacağına delalet eder. Rüya gören kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Kişinin karşısına çıkacak bir insan ile mutlu bir beraberlik yaşayacağına yorumlanır. Evli kimseler içinse eşler arası sevginin artacağına değerlendirilir.

Rüyada Nişanlık Giymek

Keder olarak yorumlanır. Yırtık ve eski bir nişanlık, kişi acı bir haber alabilir demektir. Uzun süredir hasta olan bir tanıdığınız varsa yakın zamanda vefat haberini alabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi üzebilir ve derinden etkileyebilir. Çalkantılı bir ilişkiniz varsa iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz ve ayrılık kararı alabilirsiniz. Bu dönemde karşıdakinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Farklı pencereden baktığınızı düşünebilirsiniz. Sizi karşıdakinin anlamadığını düşünebilirsiniz. İletişimde büyük sorunlar olabilir.

Rüyada Nişanlık Almak

Yeni karar almak anlamına gelir. Karar alırken eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Sil baştan felsefesiyle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişi aldığı kararlarda başarılı olacaktır. Bu dönemde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. Önemsemediğiniz yada küçümsediğiniz bir teklif sizi başarıya götürebilir. Her olasılığı düşünüp her fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Karar verirken ani fikir değişimleri olabilir. Bunu  olumlu yöne çekebilirsiniz. Yeter ki doğru yolları seçmeyi hedefleyin.

Rüyada Başkasının Nişanlık Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin bir süredir kırgınlık yaşadığı bir kişi ile tekrar bir araya geleceğine, geçmişte yaşanılan küslük ve dargınlıkların unutulacağına delalet eder. Bu rüya, yakın çevrede bir insanın mutluluğuna şahit olmak anlamına da gelir. Bazı yorumcuların yorumu ile iş hayatında olumlu gelişmelere, alınacak bir terfiye ve girişilen projelerde başarılı olmaya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Nişanlık Giymek

Aile, iş, sosyal ya da özel hayatta hızlı gelişecek olay ve durumlara işaret eder. Bu rüya, yeni bir aşkı, sevgiyi ve mutlu bir beraberliğe yorumlanır. Evli kimseler için eşler arasındaki aşkın artacağına değerlendirilir. Bazı yorumcuların yorumu ile kişinin ruhsal dünyasındaki karmaşalara, hayal kırıklıklarına, sorun ve sıkıntılara tabir edilir. Zenginlik, çok para kazanmak, mal ve mülk sahibi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Nişanlık Bakmak

Kişinin hayatta istediği her şey için çok emek verdiğine, yılmadan çabaladığına ve bu emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına tabir edilir. Ayrıca, bu rüya, sabırlı olunması gerektiğine işaret eder. Sabır gösterilirse mutlu günlerin yakın olduğuna yorumlanır. Özel hayatta ilişkileri bir adım öteye taşımak, beraberliği resmiyete dökmek ve sevilen kişi ile ortak bir karar almak anlamına gelmektedir.

Rüyada Pembe Nişanlık Görmek

Özel hayatta yaşanacak güzel ve mutlu bir döneme işaret eder. Sevilen ya da özlenen insanla birlikte olmaya, ortak hayaller için emek vermeye ve mutlu birliktelik yaşamaya tabir edilir. Bu rüya, kişinin hayal ettiği şeylere kavuşacağı manasına da gelmektedir. Başka bir yorum ile aile içinde küslük ve dargınlıkların biteceğine, aile üyeleri arasında ilişkilerin kuvvetleneceğine yorumlanır.

Rüyada Mavi Nişanlık Giydiğini Görmek

Yakın zamanda hayallerin gerçekleşmesine, umut edilenlerin olacağına ve mutluluğa delalet eder. Gerek iş gerekse özel hayatta ferahlamak, esenlik bulmak ve gönül huzuru yaşamak olarak yorumlanır. Aile hayatında birliktelik, iş hayatında terfi, okul hayatında başarı ve özel hayatta sevgi dolu bir birliktelik manası taşır. Aynı zamanda bu rüya, sıkıntıların bitmesine de tabir edilir.

Rüyada Siyah Nişanlık Görmek

Uzun zamandır beklenen başarının yaşanacağına tabir edilir. İş hayatında, ticarette ya da okul hayatında yaşanacak zaferlere yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, her hangi bir konuda atılacak yeni bir adıma işaret eder. Kişinin attığı adımlar sayesinde hayatında bir takım yenilik ve değişiklikler olacağı manasına gelir. Kaybedilen gücün tekrar kazanılacağına, manen güçlü olmaya delalet eder.

Rüyada Nişandan Kaçtığını Görmek

Yeni kazançlar elde etmeye, karlı yatırımlara, işlerin büyümesine, para kazanmaya ve mal elde etmeye delalet eder. İşi olmayanlar için yeni bir iş bulmaya, ticarette itibar sahibi olmaya yorumlanır. Hane içinde yaşanacak refahlık, konfor ve lüks olarak da tabir edilir. Gönül ilişkilerinin sorunsuz bir şekilde devam edeceğine, birlikteliklerde huzura ve dayanışmaya, yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git