Rüyada Nişanlık Görmek

07.05.2015
Rüyada Nişanlık Görmek

Rüyada nişanlık görmek, sevinçli haber olarak yorumlanır. Mutluluk verici haberlere tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin sıkıntı yaşadığı, üzüntü duyduğu konularda ferahlamaya yaşayacağına, sıkıntılarından arınacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişi iş hayatındaysa yeni iş teklifleriyle karşılaşabilir. Güzel bir ilişkisi olan kişi ilişkisinden basamak atlamak isteyebilir ve ilişkiyi resmiyete dökebilir. Bu dönemde ciddi adımlar atan biri bazı söz alışverişine gidebilir. Bazı alimlerin yorumuna göre, bu rüya, hayırlı bir insan ile evlenmeye işaret eder. Başka bir anlamı; kişinin emek verdiği işlerden olumlu sonuçlar alacağı, aile, iş ve özel hayatında güzel bir dönemin yaşanacağı manası taşır.

Dini anlamı ile bu rüya, isteklerin gerçekleşmesi, murada ermek olarak yorumlanır. Aile ve akrabalar arasında ilişkilerin yolunda gideceğine, birlik ve beraberliğin olacağına delalet eder. Rüya gören kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Kişinin karşısına çıkacak bir insan ile mutlu bir beraberlik yaşayacağına yorumlanır. Evli kimseler içinse eşler arası sevginin artacağına değerlendirilir.

 Rüyada Nişanlık Giymek

Niyetine girilen bebeğin, herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan doğal akışında yaşanacak bir gebelik sürecinden sonra dünyaya geleceğini ve ailesi için mutluluk kaynağı olmasından öteye bereketini de beraberinde getirerek müjdeli haberlerin ve gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Hayatınıza değer katan insanların varlığına ve bu insanlara gereken değeri vermeniz ve onlarında ihtiyacı olduğunda yanlarında bulunmanız gerekir. Herkesin hayatında gerçek dostların olması gerektiği ve bu kişileri yolda bulduklarınıza değişmemeniz gerektiğini işaret eden uyarıcı nitelikte bir rüyadır.

Komşuluk ve aile bağları açısından güçlü biri olduğunuza ve onlar için her zaman güzel düşünceler içinde olmanız çevreniz tarafından sevilmenize ve hayır duası almanıza anlamına gelir. Aldığınız bu duaların sizi hayattaki kötülüklerden ve yaşanabilecek musibetlerden sizi koruduğuna delalet eder.

Rüyada Nişanlık Almak

İçinizin güzelliği yüzünüze vurduğu kadar merhametli ve bir o kadarda temiz kalpli biri olmanıza rağmen kendinizi şanssız gören ve hak ettiğiniz mutluluğu yaşamadığınızı düşünen, başkalarının mutluluğu ile mutlu olmaya çalışan birisiniz. Bu yönünüzü bilen sizi seven değer veren bir komşunuzun vesilesi ile hayatınızın aşkı ile karşılaşıp yaşamınızın bu kişi ile değişerek mutluluğu yakalayacağınıza delalet eder.

Kişinin yaşamına ve konumuna göre hayırlı kısmet, bol bereketli bir hayat, iyi bir kariyer, terfi almak gibi gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Okul hayatında arzu ettiğiniz eğitim giderlerinizin aileniz veya yakınlarınız tarafından karşılanmasına veya burs alarak istediğiniz noktaya geleceğiniz anlamına gelir. Aldığınız eğitim ile iş hayatınızda parlak bir gelecek ve iyi bir kazanç sağlayacağınız şeklinde yorumlanır.

İş hayatınızda hedeflediğiniz noktaya ulaşmak ve kariyerinize iyi bir başlangıç yapmak için bir çok firmayı araştırıp kendiniz için en uygun olanı bulma yolunda attığınız adım sonuç vererek geleceğiniz için iyi bir referans olacaktır. Akıllı adımlar atarak şansında sizden yana olacağı bilinen tanınan ve takdir edilen bir konuma geleceğinize delalet eder.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ruh eşinizi bulacağınız ve istediğiniz hayatı yaşamak için tüm imkanları ayağınızın altına serecek bonkör biri ile hayatınızı birleştireceğinize tabir olur.

Rüyada Başkasının Nişanlık Giydiğini Görmek

Çifte kavrulmuş şans sizden yana olacağı ve hayatınızda keşke şunu dileseydim diyeceğiniz mucizevi olaylar yaşayacağınız anlamına gelir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru isteklerde bulunarak şansınızı kullanmanız için farkındalığınızı arttıran uyarıcı nitelikte bir rüyadır.

Çok emek vererek başardığınız eğitim hayatından sonra atıldığınız iş hayatında istediğiniz işi yapacağınız ve bilgi ve becerinizle kolayca kariyer merdivenlerini çifter çifter çıkarak kısa sürede istediğiniz noktaya geleceğiniz şeklinde yorumlanır.

Sizin çok temiz kalpli, merhametli ve yardımsever bir dostunuz olduğu anlamına gelmektedir. Bu dostunuz oldukça merhametli olması ile birlikte sizin her zaman yanınızda olan, sizi seven ve her zaman için iyiliğinizi düşünen bir dostunuz. Bu dostunuzu kaybetmemek için büyük özen gösteriniz. Çünkü böylesi masum dostluklar kolay bir şekilde elde edilmiyor ve bu kadar temiz kalpli insanlar ile karşılaşmak maalesef ki artık çok da mümkün olmuyor. Bu dostunuz ile aranızda ne sorun oluşur ise oluşsun dostunuzun temiz kalpli olmasından dolayı ve sizin de yeri geldiğinde alttan alabilen bir yapınız olduğundan dolayı uzun yıllar sürecek gibi görünüyor. Bu yüzden bu dostluğun kıymetini bilmekte ciddi anlamda yarar var.

Rüyada Beyaz Nişanlık Görmek

Kişinin ümit ettiği itibara kavuşacağına, sevdikleriyle mutlu bir yaşam geçireceğine, merhametli dostlara sahip olduğuna ve dostlar sayesinde kişinin mevki olarak yükseleceğine delalet eder. Getirisi yüksek olacak girişim işlerinde bulunacağına ve bu işlerin sonucunda hayatının daha güzel ve ferah geçeceğine delalet eder. Kişinin beklentilerinin hayata geçeceğine, tez zamanda öğrenilecek mutlu haber, anlayışlı ve genç kişilere ayrıca rüya sahibi kişinin yararlı işlerle meşgul olması gerektiğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin doğru bir yolda ilerlediğine ve hayırlı işler ile iç içe olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin birini örnek alarak onun izinden gideceğine ve bu kişinin oldukça hatırı sayılır ve iyi bir insan olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya her zaman için şans ve güzelliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Bolluk, bereket, bol kazanç, miras ya da para anlamına gelir. Bu yüzden genellikle iyiye yorulmaktadır. Kişi eğer bekar ise kendisini çok mutlu edecek birisi ile evlenmesine ve çocuk sahibi olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise çocuk sahibi olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin evindeki huzursuzluğunun son bulacağına ve bundan sonra bütün huzursuzlukların sona erip daha mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin evinin bereketinin artmasına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Nişanlık Görmek

Senin hayatında olan durumlara işaret etmektedir. Sen öyle iyi kalpli olan bir insansın ki her kim olur ise olsun tanımasan bile yardım etmek için ellerin arasından geleni yapıyorsun. Bazı insanlar her ne kadar senin bu huyunu ve tavrını biliyor olmalarından dolayı seni kullanmak istiyor olsalar bile sen daha çok devam edeceksin. Kalbin ile beynin ile hareket etmeyi tercih ediyor olmandan dolayı alsa yenik düşmüyor ve her an kazanmak için ellerin arasından gelenleri de yapıyorsun. Bu gibi durumlarda en farklı kısımları her an tercih ederek iyi olan yönleri de sen de görebileceksin.

Kişinin iç güzelliğinin dışına yansıyacağı anlamına gelmektedir. Kişi içerisinde hissettiği iyilik sayesinde yardıma muhtaç birisine yardım edeceğine yorumlanmaktadır.  Aynı zamanda yakın zamanda alacağı güzel bir haber sayesinde kutlama yapılacağı anlamına gelmektedir. Bu haber sayesinde hem kendisi hem de yakın çevresinde bulunan kişiler sevinerek kişiyi kutlayacaklardır. Kişi zaman içerisinde arkasından konuşan insanları fark edecek ve hayatından çıkararak yeni bir başlangıç yapacağına işaret edilmektedir. Kişi iş hayatında yaşayacağı başarı sayesinde terfi alacağına yorumlanmaktadır. Eğer kişi çalışmıyor ise yeni bir iş sahibi olacağına ya da başvuru yapmış olduğu iş başvurusunun olumlu sonuçlanacağına işaret etmektedir. Böylelikle yeni bir iş hayatına atılarak yeni bir hayata başlayacağı anlamına gelir.

Kimi zaman kişinin içerisinde bulunan bütün olumsuz düşüncelerinin gitmesiyle birlikte iyilik düşüneceği anlamına gelmektedir. Ayrıca evlilik hayatında yaşadığı problemlerin son bulacağına ve eşiyle mutlu mesut bir ömür geçireceğine delalet etmektedir. Maddi açıdan elinin bollaşacağı ve huzurlu, mutlu bir hayata başlangıç yapacağı anlamına gelmektedir. Kişi günlük yaşantısında kendini mutsuz, umutsuz hissediyor ise güzellikler ile birlikte mutluluk ve huzurun güneş gibi aydınlık getireceği bilinmektedir. Maddi açıdan yardım isteyen yakın çevresinden birine yardım edeceğine ve bu yardım sayesinde hayır duası alacağına işaret etmektedir. Yardım ettiği kişi tarafından bu yardımı karşılıksız kalmayacağına ve kısa zaman içerisinde bu yardımın geri dönüşü olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Nişanlık Bakmak

Zorluk ve darlık çeken kimsenin zor günlerinin geride kalacağına ve elinin bollaşmasıyla birlikte hayırlı işlere vesile olacağına işaret etmektedir. Yeni evlenen çiftlerin bebek sahibi olacağına ve bu bebeğin ileride vatan için hayırlı işler başaracağı anlamına gelmektedir.

Güçlü bir yapıya sahip olacağınıza ve hiçbir zorluğun sizi yıkmayacağı anlamına gelerek sizleri daha fazla güçlendireceğine delalet etmektedir. Size karşı yapılan kötülüklere karşılık vermeyeceğinize ve size kötülük yapan insanlardan uzaklaşarak kendinizi kurtaracağınızı ifade etmektedir. Şehrin kalabalığından ve iş stresinden uzaklaşarak kafa dinleyeceğiniz uzun bir yolculuk yaparak bir tatile gideceğinize ve bu tatil sonucunda hayırlı bir haber alacağınıza delalet etmektedir.

Kişinin mutlu ve huzurlu günlere yakınlaşacağı anlamına gelmektedir. Huzurlu günlerin yaklaşmasıyla birlikte alacağı mutlu haber ile haneye bir bebek geleceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda bu bebeğin cinsiyetinin kız olacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca kişi bekar ise yakın zaman içerisinde sevdiği kişiden evlilik teklifi alacağına ya da evlilik ile ilgili bir adım atılacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yakın çevresinde bulunan yatalak hasta bulunuyor ise tez zamanda şifa bulacağına ve hastanın huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Pembe Nişanlık Görmek

Kişi şehrin kalabalığından ve iş yoğunluğundan sıkılması sonucunda bir haftalık tatile giderek kafasını dinleyeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca tatil için gideceği yerde kişiyi sürprizlerin beklediği anlamına gelmektedir. Kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda para sayesinde bir hayır kurumuna hayır yapacağına ve bu yapacağı hayır sayesinde mutluluk ve huzur içerisinde yaşayacağına yorumlanmaktadır. Yardıma muhtaç insanlara yardım etmesiyle birlikte yetim bir çocuğu sevindirecek ve yetim çocuğa aile sıcaklığını hissettirerek huzura kavuşacağına yorumlanmaktadır. Yakın çevresinde işitmiş olduğu sözlerin ya da dedikoduların sona ereceği anlamına gelmektedir.

Canınızın sıkıldığını fark ettiğiniz anda kafanızı dinlemek amaçlı bir yolculuk yapacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca ani bir karar ile aileniz ile şehir değişikliği yapacağınıza yorumlanmaktadır. Kişi sevdikleriyle vedalaşırken ne kadar sevildiğini anlayacak ve duygusal anlar yaşamasına sebep olacağına delalet etmektedir. Yakın çevrenizde bulunan birisi iflas eşiğinde ise hanesine biranda gelecek bereket sayesinde iflastan kurtulacak ve bereketli bir döneme adım atacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişi belirlemiş olduğu hedeflere ulaşacağı anlamına gelmektedir.

Ticari faaliyetlerinizin artacağına ve iş dünyasında kazanacağınız saygınlık sayesinde kendiniz ile gurur duyacağınız anlamına gelmektedir. Yakın çevrenizde bulunan herhangi biriyle bir tartışma yaşadıysanız karşı taraf hatasını anlayacak ve sizden özür dileyeceğini ifade etmektedir. Aile büyüklerinin bir araya gelmesiyle birlikte önemli bir konu hakkında konuşma yapılacak ve kısa süre içerisinde bir kutlama ile sonuç vereceğine delalet etmektedir. Kişi bekar ise evliliğe adım atacağına, yeni evlenmiş ise bebek sahibi olacağına yorumlanmaktadır. Haneye gelecek olan bebeğin huzur ve bereketi beraberinde getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Mavi Nişanlık Görmek

Kişinin yaşamış olduğu zor günlerin geride kalacağına ve mutlu günlerin yaklaştığına delalet etmektedir. İş hayatında yakalamış olduğu bir başarı sayesinde Allah’ın izniyle maddi açıdan büyük kazanç sağlayacağına ve huzurlu günlerin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Kişinin yaşamış olduğunu sorunların ortadan kalkacağına, mutlu olacağına ve bir başarı sayesinde bir hediye alacağı anlamına gelmektedir.

Aile içerisinde çıkacak olan tatsızlığın sona ereceğine ve sıcak aile yuvası oluşturacağınızı ifade etmektedir. Aynı zamanda bu sıcak yuvaya kefil olan kişileri mahcup etmeyeceği anlamına gelerek birçok kişinin size mutluluk içerisinde baktığını ifade etmektedir. Zor günlerin geride kalmasıyla birlikte size aniden gelecek para sayesinde sıkıntılarınızı atlatacağınıza kimseye muhtaç olmayacağınız anlamına gelmektedir.

Dış görünüşünüz ile ilgili yapacağınız değişikliğin çevreniz tarafında beğenileceğine ve çevrenizde size özenecek insanların olacağına delalet etmektedir. Yaşanılan kıskançlıkların sona ereceğine ve size kem gözlerler bakan insanlara yardım etmeniz sonucunda onları utanca uğratacağınız anlamına gelmektedir. Böylelikle çevreniz tarafından sevilen ve saygı çerçevesinde olacağınızı ifade etmektedir.

 Rüyada Siyah Nişanlık Görmek

Uzun süredir akıttığınız gözyaşınızın sona ereceğine ya da mutlu bir haber alarak mutluluk gözyaşları dökeceğiniz anlamına gelmektedir. Uzak bir yerden gelecek olan mutlu haber sayesinde herkese küçük şekerlemeler dağıtacağınıza ve mutluluğunu bu şekilde paylaşacağınızı ifade etmektedir. Ayrıca zaman içerisinde başınıza gelen kötü bir olaydan etkilendiyseniz bu etkinin sonlanacağına ve kötü günleri geri de bırakarak önünüze bakacağınız anlamına gelmektedir. Zamanın su gibi akıp gideceğine ve gün içerisinde zamanın nasıl geçeceğini anlamayacağınızı ifade etmektedir.

Sevdikleriniz tarafından bir toplantı yapılacağına ve bu toplantının size sürpriz olacağına yorumlanmaktadır. Kişi bekar bir erkek ise ahlaklı ve saygılı bir hanımefendiyle evleneceğine ya da kişi kadın ise terbiyeli ve evine düşkün bir aile erkeğiyle evleneceğine ifade etmektedir. Herkes tarafında çok fazla sevgi ve saygı kazanacağı anlamına gelmektedir. Büyüklerinizden kalan miras sayesinde payınıza düşen miras ile hayırlı işlere vesile olacağınız anlamına gelmektedir.

 Rüyada Mor Nişanlık Görmek

Zahmetsiz ve keyifli bir yolculuk yaparak kafa dinleyeceğiniz ve tanıdığınız kimsenin olmadığı huzur dolu bir tatil geçireceğinize delalet etmektedir. Bu tatil sürecinde içinizde yaşadığınız sıkıntıların sona ereceğine ve huzurlu bir şekilde memleketinize döneceğiniz anlamına gelmektedir.

Kişi evli ise bir bebek sahibi olacağına ve bu bebeğin vatana ve millete hayırlı bir evlat olacağına ifade etmektedir. Kişi bekar ise yakın zaman içerisinde söz, nişan gibi kutlama merasimleri yapılacağına ve eşi ile huzuru yakalayacağı anlamına gelmektedir.

Büyük dedelerinizden miras kalmasıyla birlikte büyük bir servete sahip olacağınıza ve bu miras sayesinde bir hayır işleyeceğinize delalet etmektedir. Kişinin sağlığıyla ilgili problemleri bulunuyor ise kişi sağlığına kavuşacağına ve uzun bir süre hastalanmayacağına yorumlanmaktadır. Aynı zamanda okul hayatınız devam ediyor ise bu seneyi sorunsuz bir şekilde bitireceğinize ya da sınavlara girecekseniz bu sınavda başarılı bir sonuç alacağınızı ifade etmektedir. Yaşadığınız sıkıntıların sona ereceğine ve mutluluk ile sonuçlanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Nişanlık Görmek

Evli çiftlerin evlilik hayatlarının huzur bulmasına delalet etmektedir. Aynı zamanda eşinden boşanmış kişilerin hayırlı bir karar alıp yeni bir evliliğe yöneleceği anlamına gelmektedir. Çocuk sahibi olamayan kişilerin hayırlı bir evlat sahibi olacağına ve bu evladın vatana ve millete hayırlı işler yapacağı anlamına gelmektedir.

Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz uzak yolculuktan gelerek size sürpriz yapacağına ve bu sürpriz ile birlikte sizi güzel haberler getireceği anlamına gelmektedir. Kişinin uzun zamandır görmediği akrabaların bir araya gelerek düğün havası oluşturulacağına ve özlem giderileceği anlamına da gelmektedir. Ayrıca herkes tarafında sevgi ve saygı çerçeve içerisinde size davranış sergileyeceklerini ifade etmektedir.

Mala, şan şöhrete işaret eder. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekeceksiniz. Söyleyeceğiniz sözler önemsenecek. Kısmetinize çok yaklaştığınızı ve en kısa zamanda kavuşacağınızı gösterir. Helal kazanca, bol nimete ve yürekten duaya delalet eder. Kişinin dualarının kabul olduğuna, hayırlı işlere imza atacağına işarettir. Rüya sahibinin az bir zaman içerisinde muradına ereceğine ve mutluluk duyacağına işarettir. Kişinin kısmetinin açık olduğuna delalet eder. Ayrıca kısa sürede refaha ulaşacağına ve derin bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Gri Nişanlık Görmek

Hayat boyu yaşanacak olan güzellikleri, bolluk ve bereket dolu günleri, aile yaşamındaki mutluluk, huzur ve refahı temsil eder. Rüya sahibinin taşıdığı özelliklere göre farklı anlamlar taşıyabilir. Örneğin, rüya sahibi evli değilse, hayırlı bir kısmete delalet eder. Rüya sahibinin yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı ve sonunda her iki tarafın da duygularının karşılık bulup hayırlı bir evlilik yapılacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi evli ise aileye hayırlar getirecek bir bebek ile yorumlanır. Bazı yorumlara göre aileye yeni katılacak olan bebek şans ve kısmeti ile gelecek, ailenin zenginliği ve huzuru artacak demektir. Ağır hastalığı olan bir kimse bu rüyayı görürse bu yakın bir zaman içerisinde sıhhate kavuşacağı ve sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Borç sıkıntısından kurtulmaya delalet eder. Gören kişi bereketli bir döneme gireceğine ve bol kazançlar elde edeceğine işarettir. Rüya sahibinin miras işleri ile uğraşacağı ile de yorumlanır. Rüya sahibinin derdinin tasasının kalmayacağına işarettir. Az zaman içerisinde bulunduğu buhranlı günlerin sona ereceğine ve daimi mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı hayattan memnun kalacağına ve yahut dilediği bir hayata adım atacağına işarettir. Sorunsuz ilerleyen devlet makamındaki işlere delalet eder. Ayrıca bayraklı bir yerde işe başlayacağına veyahut hazırlandığı sınavları kazanacağına işarettir.

Rüyada Nişanlık Dikmek

Kişinin çevresinde çok sevildiği ile yorumlanır. Rüya sahibinin muhtaç olan kimselere ettiği yardımların sevabına işaret eder. Aile, iş, para, dostluk ve yakın ilişkiler ile yorumlanır. Rüya sahibinin yakın çevresi ile olan birtakım yakınlaşmalara ve yolculuğa delalet eder. Kişinin uzun süredir görmediği bir sevdiği ile görüşüleceğine işarettir. Ayrıca bereketli bir döneme girip hayırlar yapacağı ile de yorumlanabilir. Kimi zaman yanlış yolda yürüyen, yanlış işlere kalkışmış bir kimsenin, işinin eri olan bir kişi tarafından yardım göreceğine ve bu yardım sayesinde doğru yolu bulacağına işarettir. Rüya sahibinin sevilen bir insan olmasından ötürü, şer olan bir durumda bile hayırlı adımlar atacağına delalet eder. Mahalle içerisindeki komşuluklar ve birlik beraberlik ile yorumlanır. Herkes tarafından beğenilen bir kişiliğinin olduğunun göstergesidir.

Kişi sağlık açısından sıkıntılı günler geçiriyorsa bu sıkıntılar kısa süre içinde çözüme kavuşacağına işarettir. Arkadaşlık ilişkileri açısından olumlu bir rüya olarak tabir edilir. Yakın arkadaşlarını veya iş arkadaşlarının rüya sahibi kişi için olumlu konuşmaları onu kısa zaman içerisinde çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan biri haline getirecektir. Rüya sahibinin bin bir zorlukla ve bin bir problemle elde edeceği bir başarıyı ömrünün sonuna kadar taşıyacağının simgesidir. Bu durumu açıklamak gerekirse kişi herhangi bir destek almadan bu zor günleri atlatacak ve zafere giden yoldaki başarı merdivenlerini kendi başına tek tek çıkacak şeklinde açıklamak yanlış olmayacaktır. Evli kişilerde ise hayırlı bir evlat çocuğuna işaret eden bu rüya her açıdan rüya sahibine olumlu etkilemektedir. Güç kudret makam gibi dünyevi konularda alacağı kararlar doğrultusunda olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Rüyada Nişanlık Seçmek

Çevrenizde kötü olayların yaşandığını ancak sizin bu olaylarla bir ilginizin olmadığını gösterir. Yanlış kişilerle bir araya gelmeye ve onların zararlı etkilerinden kıl payı kurtulmaya dalalet eder. Uzaklardan beklediğiniz güzel bir haber ya da geleceğini umduğunuz biri varsa yavaş yavaş bu konulardaki umudunuzun azalacağı ve umut ettiğiniz şeyin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz anda güzel bir haberin geleceğine yorumlanır. Kaybolan umutların ardından yepyeni bir sayfa açmak şeklinde de yorumlanır.

İşinde usta olmaya, çok çalışmaya ve başarılı olarak tanınmaya dalalet eder. Çok güzel bir mesleğe sahip olacaksınız ya da sevdiklerinizden biri güzel bir meslek edinecek. Adı her zaman başarılarla anılan biri olmak demektir. Yetiştirdiğiniz nesillerin de büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Zeki insanlarla muhatap olup beraber büyük işler başarmak demektir. Tanımadığınız biri tarafından destek alacağınızı gösterir. İncelikli işler yapmaya, bu gibi işler için aranan kişi haline gelmeye dalalet eder. Ayrıca eğitimden hiç kopmamak anlamına gelir. Bir yandan çok çalışırken bir yandan da bilgi ve tecrübenizi gelecek nesillere aktarmaya devam edeceksiniz. Ayrıca her gün yeni bir şeyler öğrenerek kendinizi geliştirecek ve daha başarılı biri haline geleceksiniz. Zenginlik ve şöhret getiren ancak herkesin yapamayacağı zorlukta olan işlerde başarılı biri haline geleceksiniz. Sadece yaşadığınız yerde değil çok uzak ülkelerde dahi adınızı duyuracak ve başarılı işlere imza atacaksınız. Yeni başlangıçlar olarak yorumlanır.

 Rüyada Nişanlık Diktirmek

Hayra vesile olan bir durumdur. Devlet dairesinde olan işlerinizin hayırlarla gelişeceğine ve sıkıntısız şekilde olacağına işaret eder. Kişinin alın teri ile elde edeceği zenginliğe, varlığa ve bolluğa yorumlanır. Aynı zamanda güvenin ve korunmanın işaretidir. Tanıdığınız birinin desteğinin hayat boyunca yanınızda olacağını gösterir. Bu kişinin desteği ile her zorluğun üstesinden geleceğiniz ve her sıkıntıyı aşacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda bu kişi sizin için her zaman koruyucu bir güç oluşturacaktır. Bu kişi muhtemelen gücü ve vasfı bakımından ailenizden özellikle de büyüklerinizden biri olacaktır.

Feraha eren bir sıkıntının habercisidir. Zorluklarla karşılaşacağınız çetrefilli bir döneme girdiğinize ve bir süre sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bu süreyi sabırla geçirmeniz ve sonunun gelmesini beklemeniz sizin yararınıza olacaktır çünkü bu sürenin sonunda sizi ferahlık bekler. Sabırla ve metanetle beklemeniz bu sınavdan sonra feraha kavuşmanıza yardım edecektir. Bu yüzden ümidinizi kaybetmemeli ve sabırla beklemelisiniz.

Kişi tehlikelerden uzaktır ve birileri tarafından korunuyordur. Bu kişiler ailesinden biriler ya da eşi olabilir. Kişi bir güven ortamında yaşar ve onu her türlü tehlikeden sakınırlar. Bir başka anlam da kişinin çevresinde güvenebileceği ve destek alabileceği insanların olmasıdır.

Rüyada Nişandan Kaçtığını Görmek

Dertli ve zor günlerinizi geride bırakacağınıza ve yeni bir hayata başlayarak huzuru yakalayacağınız anlamına gelmektedir. Zor günlere sebep olan kişileri hayatınızdan çıkaracağınıza ve iyi bir dostluklar kuracağınızı ifade etmektedir. Karşılaşmış olduğunuz olaylar karşısında iyi ki yapmışım dediğiniz olaylar ile karşılaşarak kendinizi tebrik edecek ve yaptığınızdan pişman olmayacağınızı ifade etmektedir.

Sağlığı yerinde olmayan biri var ise çevrenizde sağlığına tez zamanda kavuşması için birçok kişinin yardım eli uzatacağına ve bu yardımlar sayesinde çok güzel sonuçlar alacağı anlamına gelerek sizin de mutlu olacağınızı ifade etmektedir. Ayrıca kişinin yakın zaman içerisinde yakalanacağı küçük bir hastalıktan tez vakitte kurtulacağına delalet etmektedir.

Aniden gelecek bir para sayesinde aç olan insanların karnını doyuracağınıza, yetim çocuklara kıyafet alacağınıza ve hayırlı işler peşinde olacağınızı ifade etmektedir. Ayrıca yapacağınız iyiliklerin karşılıksız kalmayacağına ve kısa süre içerisinde size geri dönüş yaparak sizi duygulandıracağına ve karşılık beklemeden yaptığınızı ifade edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Eski Nişanlık Görmek

Size yakın olan ve arkadaşlık ilişkinizin çok güçlü olduğu bir insandan zor zamanınızda en büyük yardımı göreceksiniz. O insan sayesinde hem istediğiniz mal varlığına hem de istediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Bu kişinin gerçek dostunuz olduğunu düşünecek ve hayatınızın her anına onu sokmaya başlayacaksınız. Huzurlu ve mutlu zamanlar geçireceksiniz ve bu zamanlarda onun katkısı çok büyük rol oynayacak.

Çok istediğiniz ve uzun bir zamandır arzuladığınız şeylere ulaşacaksınız. Çok inandığınız ve olacağını gerçekten düşündüğünüz bir işte adınız başarıyla anılacak. Hayalinizdeki mesleği belirleyeceksiniz ve o işten olumlu gelişmeler alacaksınız. Muradınıza ereceksiniz ve sahip olduğunuz iş elinizde olduğu için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. İşinizi elinden gelenin en iyisiyle taçlandıracak ve zamanla hem kendi itibarınızı hem de işinizi yükselteceksiniz. Bu durum hem ailenizi hem de sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve onunla birlikte hayırlı işlere adım atarak mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır. Mutlu bir evliliğe, bu evlilik sonucu doğacak olan hayırlı evlatlara işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.