Rüyada Hindi Görmek

08.05.2015
Rüyada Hindi Görmek

Rüyada hindi görmek, genel olarak hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin oldukça güzel bir kadere sahip olduğunu ifade eder. Rüyayı gören kişinin bundan sonraki yaşantısında sorunlardan uzak duracağını ve kusursuz bir hayata büyük bir adım atacağını gösterir. Aynı zamanda bu hayat oldukça sakin ve huzur verici (aranılan bir yaşam) bir hayat olarak ifade edilebilmektedir.

Bu rüya, rüyayı gören kişinin son zamanlarda oldukça önemli olaylar yaşayacağına işaret etmektedir. Bu olaylar sayesinde rüya sahibi her geçen gün şükredecek ve bunun bilinci ile mutlu bir şekilde yaşayacaktır. En önemlisi ise rüya sahibi bundan sonraki yaşamında hiçbir kimseye muhtaç olmadan, kendi ayaklarının üzerine sıkı sıkı basarak yaşayacak demektir.

Eğer ki bu rüyayı gören kişi evli ise çocuğu hakkında bilgi vermektedir. Bu rüyaya göre çocuğunun oldukça hayırlı bir evlat olacağını ifade eder. Bir başka şekilde ise bu rüya, rüyayı gören çiftin çocuğu yok ise, çocuk sahibi olacağına ve bu çocuğun hayır ve bereket ile aile içerisine katılacağına işaret etmektedir.

 Rüyada Hindi Yavrusu Görmek

Genellikle bolluk ve berekete işarettir. Kişi rızkının peşinden koşacak ve en sonunda amacına ulaşacaktır. Ayrıca görülen hindi eti kadar kişinin gelirinin artacağına ve daha çok para kazanmaya başlayacağına işarettir. Kişi genellikle az konuşmayı ve çok dinlemeyi kendisine hayat felsefesi yapan kişidir. Hindi tombul ve hareketli ise; olmasını sabırla beklediğiniz bir işin çok kısa bir zaman içerisinde olacağını gösterir.

Rüya sahibinin çevresinde sevildiğine, kişinin sosyalliğine ve çevresindekilere olan sadakatine delalettir. Kişinin çevresinde eğlenebileceği, kafa yapısının uyuştuğu insanlarla güzel vakitler geçirebileceğine de işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda çevresini genişleteceği, sağlam dostluklar kuracağı ve yeni arkadaşlarıyla iletişiminin eskiye nazaran daha iyi olacağı şeklinde de yorumlamalar mevcuttur.

Kişinin bir yerden beklediği büyük bir para olabilir. Bu para eline geçtiğinde bir yatırım yaparak değerlendireceği ve bu yatırımın onun için oldukça hayırlı olacağı söylenebilir. Kendisinde gizli bilgiler bulunan birinin olduğuna işaret eder. Bu rüya sağlıkla ya da sağlık sorunlarıyla ilgili değildir. Genelde gizemli insanların sırlarının deşifre olması anlamına gelir. Kişinin sağlığı mükemmeldir. Bu sizin için yeni bir gönül ilişkisi olacağına işaret eder. Eğer siz yapıyorsanız, ailenizdekilerin ve çevrenizdekilerin size karşı iyi duygular beslediğine, eğer bekarsanız da yakın çevrenizde sizinle ilgili iyi duygular besleyen ve sizden hoşlanan birinin varlığına yorumlanır.

Başarması gereken bir işten alnının akıyla çıkmasına, o işi layıkıyla yerine getirmesine işaret eder. Bu başarının sonucunda pek çok kişinin taktirini kazanır ve övgüsünü toplarsınız. Sevdiğinin sürpriz evlilik teklifi seni o kadar mutlu etmiş ki, adeta bulutların üstünde uçuyor gibisin. Sevdiğinin sana olan sevgisi, ilgisi kıskanılacak derecede… Belki sen de ara sıra ona ufak tefek sürprizler yapabilirsin. Bu sürprizler onu şaşırtacak, sana olan ilgisi ve sevgisi daha da artacak. Düğün başlamış veya çok yakında başlayacak gibi görünüyor.

Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

Güzel haberlere işarettir. Sıkıntılardan kurtulacağınıza,rahat bir nefes alacağınıza işarettir. Sıkıntılarından kurtulur, içindeki dertleri dışarı atmış olur. Sizin için dertler geride kaldı artık mutlu günler sizi bekliyor. Fakir bir insanın görmesi ailesine yardım geleceğini işarettir.

Rahatlamaya işarettir. Bu aralar çok faydasız işlerle meşgulsünüz ve bu işlerden kendinizi geri çekmeniz gerekmektedir. Bekar bir bireyseniz şaşırmayın çünkü bu size hayırlı bir kısmet çıkacağını söyler. Sevgiliniz varsa eğer ondan güzel bir sürpriz bekleyebilirsiniz. Eğer bir öğrenci görürse okul hayatının güzel bir şekilde sonlanacağına yorulur. Bir ev hanımı görmüşse çevresinde sevilen biri olduğunu, iyi komşuluk ilişkileri bulunduğunu gösterir.

Evlatlarınızın her birinin mal ve mülkünün artacağına delalettir. Çocuklarınız hayırlı işler yaparsa gelirleri asla kesilmeyecektir. Bulundukları iyi ameller sayesinde halk arasında evlatlarınızın itibarı bir hayli artacak. Ayrıca güç ve kudreti temsil eden bu rüyalar hem sizin hem de evlatlarınızın önünde hayırlı ömürler olduğuna da işarettir. Aynı zamanda evlatlarınızla ilgili sizi üzecek bir haber alabilirsiniz ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin! Aklı gayet başında çocuklara sahipsiniz. Bu olumsuz hava ve yaşadığınız kötü günler kısa süre sonra bitecek. Evlatlarınız yeniden güzel günler görecek ve siz onlarla gurur duyacaksınız. Ömrünüzün sonuna kadar çocuklarınız size vefa ile bağlı olacak. Her biri hayırlı evlilikler yapacak ve torunlarınızı neşe içinde sevebileceksiniz.

Rüyada Hindi Eti Görmek

Rüya sahibinin dualarının kabulüne, işlediği günahlardan ötürü çektiği vicdan azabının son bulacağına işaret eder. Sıkıntı çektiği günler geride kalır, hasretini çektiği aydınlık, güzel günlere ulaşır. Kuruntu yaptığı sıkıntılarından uzaklaşır, sebepsiz yere kendisine dert edindiği sorunlardan kurtulur. Kararsızlık ve kafa karışıklığı yaratan durumlar nihai kararına varır.

Eğer ki kadınsanız henüz gerçekleşmemiş ama gerçekleşecek olan çocuk isteğini işaret edebilir. Bekar bir kimse için yeni bir ilişki veya kişisel gelişiminin olumlu yönde gelişeceğini ifade eder. Rüya sahibinin hayatına yeni insanların gireceğini temsil edebilir.

Hayra ve esenliğe yorumlanmaktadır. Kişinin yeni bir iş alanına yöneleceğine ve yılların verdiği birikimi kazanca dönüştüreceğine yorumlanmaktadır. Yeni bir deneyim kazanacağına ve bu durumdan oldukça kazançlı çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda yeni arkadaşlıklar kurmaya bu vesileyle çevresin de hayırlı insanların bulunmasını temsil eder.

Rüyada Hindi Eti Yemek

Rüyayı gören kişi için mutlu, parlak bir döneme delalet eder. Bu rüya, sevindirici, sürpriz gelişmeler olacak manası taşır. Eğer, kişi aile ya da iş yaşantısında her hangi bir sorun, sıkıntı, küslük varsa hepsinin biteceğine yeni ve güzel bir dönemin başlayacağına, birlik, beraberlik yaşanacağına tabir edilir. Bekar kimseler için birlikteliklerde yeni adımlar atılacağına yorulur.

Rüyayı gören kişi en kısa sürede borçlarından kurtulur ve feraha kavuşur. Hayal ettiği istekleri gerçekleşmeye başlar bununla birlikte iç huzuru ve mutluluğu yakalar. Geçmişte yaşadığı sıkıntı ve üzüntünün yerini güzel günler alır. İsteklerine kavuşan rüya sahibi bekarsa hayırlı bir kısmetle karşılaşır, evliyse eşiyle arası düzelir. Kuruntularından ve problemlerinden kurtulur.

Kişinin çeşitli zorluklarla başa çıkarak sorunlarını halledeceğine, maddi yönden sıkıntıları varsa kısa zamanda durumunu düzelteceğine, kaybettiği mal ve mülküne tekrar kavuşacağına, ailesi ile mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine işaret eder. Bu rüya genellikle kişinin düşmanlarını yenerek zafer kazanacağına, küs olduğu dostlarıyla barışacağına, bahtsız günlerinin ardından eski mutlu günlerine kavuşacağına, sevdiği insanlarla görüşüp hoş sohbet edeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuk sahibi olacağına, uzun zamandır kötü giden işlerinde başarılı olacağına yorulur. Çabaların ve ikna kabiliyetin sayesinde adım adım ilerleyeceğin bereketli bir döneme gireceksin. Bu gelişmeyle birlikte evdeki huzursuz ve geçmişiz ortam yerini sevince bırakacak.

Yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Kişi uzak bir yere yolculuk yapacaktır. Uzakta olan bir tanıdığınızı görmeye karar verebilirsiniz. Başka bir şehirdeki bir iş için başka şehre iş görüşmesine gidebilirsiniz. Uzak bir yere tatil amaçlı gidebilir. Eğer üniversiteyi kazandıysanız  başka şehre kayıt için gidebilirsiniz. Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Eğer gören bekarsa onu mutlu edecek biriyle tanışabilir. Eğer süregelen bir ilişkisi varsa ve hayırlıysa resmiyete adım atılabilir. Kişi hayırlı bir iş de bulabilir. Bu rüyayı gören kişi eğer başka bir yere gidiyorsa bir devlet dairesine tayini çıkabilir ya da uzak bir memlekete iş vesilesi ile gitmek zorunda kalabilir.

Rüyada Siyah Hindi Görmek

Rüya sahibinin, kalbinin temiz olduğuna, kimse için kötülük düşünmediğine, ahlakına, doğru yolda yürümeye çalıştığına bu sayede hep iyilik göreceğine delalet eder. Aynı zamanda, kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine, istediğini elde etmeye, muradına kavuşmaya yorumlanır. Maneviyatın güçlenmesi manası da taşımaktadır. Ruhsal yönden iyileşme, huzur, refah ve esenlik bulmak demektir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, maddi anlamda rahatlamaktır.

Manevi değerlere eskisine göre daha fazla sahip çıkacağınıza, babanız ile olan ilişkinizin daha da güçlü bir hal alacağına, babanızın yardımını alarak kısa süre içinde çok büyük işler başaracağınıza, bolluk ve berekete, kısa süre içinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağınıza ve iyi günlerin sizi beklediğine işaret eder. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz ailevi ilişkileriniz, bu günler de eski sıcaklığına kavuşacaktır. Sık sık görüşerek ailenizin ve akrabalarınızın gönlünü almanız anlamına da gelmektedir. Bolluk ve bereket dolu günler sizi beklemektedir. Uzun uğraşlar sonucunda elde edeceğiniz hayırlı kazanç sizi çok mutlu edecektir.

Uzaktan haber olarak yorumlanır. Başka şehirde olan bir tanıdığınızdan haber almak olarak yorumlanır. Eğer duygusal bağ yaşadığınız kişi başka şehirdeyse size sürpriz yapmak isteyebilir ve sizin yanınıza gelebilir. Uzaktaki kişilerin gündemde olacağı bir dönemi işaret eder. Saltanata ermek olarak yorumlanır. Kişi çevresi tarafından sevilir, sayılır, değer görür. Bir olay karşısında verdiğiniz tepki, bir konu hakkındaki tutumunuz sizi bir anda gözde biri yapabilir. Bu dönemde gözde olmanın tadını çıkarın ve bu dönemi uzatmaya çalışın.

Bir mertebeye ulaşma olarak yorumlanır. İş yerinizde uzun zamandır mertebe atlamak mı istiyorsunuz, işte bu dönemde bu mümkün. Kendinizi daha iyi göstermelisiniz. İşinize yoğunlaşıp kapasitenizi patronunuza kanıtlamalısınız. Bunu fark eden patron size mutlaka hak edeceğinizi verecektir.

Rüyada Hindi Kesmek

Artık uğursuzlukları üzerinizden atmaya başladığınızı simgelemektedir. Hangi iş ile uğraşılırsa uğraşılsın insanların elleri içerisinde olmayan durumlar ile tersine gitmesine rağmen sizler bunu yine kendi elleriniz ile toparlayabileceğiniz için de uğursuzlukları atacağınıza işaret eder. Artık bu uğursuzlukları sabır ve mücadele ile birleştirerek de yendiğinizi simgeler, bir de oldukça güçlü olan bir yapıya sahip olduğunuzu da göstermektedir. Tek başına sizlerin çevresi tarafından hem çok sevilen hem de oldukça sayılan biri olduğunuzu da simgeliyor olduğu için bu durumu da en iyi şekilde atlatacak olduğunuzu da haber vermektedir.

Sizi bir takım sürprizlerin beklediğine işarettir. Aile dostlarınız ile gideceğiniz bir pikniğe ve burada karşılaşacağınız sürpriz bir misafire de işaret eder. Hafta sonu yada yakın bir zaman içinde aile dostlarınız ile bir piknik planı yapabilirsiniz. Bol bol eğleneceğiniz bu piknikte uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınızı görebilir ve bir anda eski günlere geri dönebilirsiniz. Eski günleri hatırlamak sizi ilk başlarda üzse de bir süre sonra sizi epey rahatlatacak. İçinizdeki sıkıntılar bu şekilde son bulacak ve rahatlayacaksınız.

Uzun süreden beri beklediğiniz bebek haberini bu günlerde alacağınız anlamına da gelir. Ailenize yakın bir zamanda minik bir yavru katılabilir. Rüyanız zor günleri kolayca atlatacağınıza işarete eder. Geçen onca yıla baktığında kendine epeydir zaman ayırmadığının farkına varmış gibisin. Artık kendin için yaşamak istiyorsun. Belki yapılacak bir imaj değişikliği kendini iyi hissetmene yardımcı olabilir. Epeydir aklında olan ancak uygulamaya fırsat bulamadığın bir aktivite var gibi görünüyor. Bu bir sosyal yardım işi, kurs veya sporla ilgili bir konu olabilir.

 Rüyada Hindi Tarafından Kovalanmak

Sizin su kadar berrak bir hayatınız olduğuna ve seni her alanda belirli sürprizler beklediğini anlatmaktadır. Aşk, eğitim para ve sağlık konusunda sizi öyle müjdeler beklemekte ki ağzınızı açık bırakabilir! Hayatınızı dönüm noktasında bir yere getirecek olan bu rüya size tamamen uğur getiriyor.

Sağlık konusunda oldukça donanımlı bir müjde veriyor. Herhangi bir hastalığa sahipseniz ve ne kadar kötü olursa olsun biri tarafından iyileştirileceğinizi ve ondan şifa bulacağınızı anlatıyor. Belki de şifa bulmak derken doktoronuz ile bir aşk yaşamanızdan da bahsediliyor olabilir.

Aile üyelerinizden çok özlediğiniz bir yakınınızı kısa bir süre içinde göreceğinize ve özlem gidererek vakit geçireceğinize işaret eder. Daha sık görüşmeli ve sık sık arayarak halini hatırını sormalısınız. Epeydir aramayı unuttuğunuz bir yakınınız sizden aramanızı bekliyor olabilir. Arayı çok açmamalı ve yakınlarınızı belirli aralıklar ile sık sık aramalısınız.

Rüyada Hindi Tarafından Isırılmak

Aşk hayatınızın oldukça atraksiyonlu geçeceğini fakat olumsuz bir şey yaşanmayacak olmasını anlatıyor. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda olması sizin için oldukça rahat bir dönem demek oluyor. Aşık olduğunuz kişi ile sağlıklı, mutlu ve sakin bir hayat geçirerek refaha ereceksiniz. Aynı zamanda eğitim veya iş yönünde çok büyük bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz ise tamamen olumlu yönde olup hayatınızı oldukça derinden etkileyecek. Kuşkusuz kabul etmek istemeyeceksiniz fakat kabul etmenizde yarar var. Bu fırsatın kaçmayacağını size bildiriyor! Kısacası aşk hayatınıza yeni birinin dahil olacağını aynı zamanda güzel bir iş/eğitim teklifi alacağınızı ve sağlığınızın yerine geleceğini anlatıyor.

İş hayatı olarak incelendiğinde rüya sahibinin olumlu bir takım gelişmeler yaşayacağını söylemek mümkündür. Bu gelişmeler bulunduğu kursundan daha yüksek mevkiye gelmek, maddi statüsü daha yüksek bir hayat yaşamak olarak göze çarpar. Rüya sahibinin bunlara kavuşmak için biraz mücadele etmesi gerekebilir. Bu mücadele meyvelerini verecek ve rüya sahibi daha iyi bir hayat yaşamaya başlayacaktır.

Eğer borcu varsa borcundan, hastalığı var ise hastalığından, kısaca her ne sıkıntısı var ise kısa zaman içerisinde bu sıkıntılarından kurtulur. Bazen de Allah tarafından gönderilen bir uyarıyı temsil etmektedir. Rüya sahibi, riyakâr, dinine bağlı olmayan birisi ise doğru yola ulaşıp Allah’ın yolundan ayrılmaz. Eğer zaten inanca sahip bir kimse ise son zamanlarda yaptığı kötü ve fena işlerden uzaklaşıp Allah’a yakınlaşacağına işarettir. Her zaman hislerine güvenilmesi gereken bir eş ile de yorumlanabilir. Yıl içinde yaşanacak bolluk ve bereket dolu günleri temsil etmektedir.

Rüyada Hindi Avlamak

Rüya sahibinin zamanla kaybettiği gücü, kuvveti yeniden kazanacağına, manen ve ruhen şifa bulmaya tabir edilir. Maddi anlamda güzel gelişmeler sağlayacak iş olanakları manası taşır. Bir diğer anlamı ile kişinin özel hayatına işaret eder. Bekar kimseler için güzel ve sağlam bir birliktelik yaşanacağını müjdeler. Evli kimseler için ise evlilikte beraberliğin daha da güçleneceğine tabir olunur.

Rüya sahibinin karşılaşacağı bir musibet sonucunda kendi çabaları ile huzura kavuşacağına ve bu musibet dolayısı ile kendisine çok faydalı dersler çıkaracağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı mutlu, huzurlu ve bereketli günlerin habercisidir gördüğü rüya.

Bazı yorumculara göre sabırla beklenen bir işin mutlulukla sonuçlanmasıdır. Rüya sahibinin sorun ve dertlerinden, borçlarından varsa hastalıklarından kurtulacağı şeklinde de tabir edilir. Yakın bir zamanda hayırlı günler yaşayacağı ve belki de hayatının en bereketli, verimli günleri olacağına işaret eder.

Son zamanlarda rüya tabirleri konusunda kendini kanıtlamış bazı uzman rüya tabircilerine göre zenginliği temsil etmektedir. Yakın bir zamanda tereddüt edilerek atılacak bir iki adımın hayırla sonuçlanacağını hatta bu sayede birçok birikim yapılacağına, rüya sahibinin hiç beklemediği bir zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada Hindi Kesmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini sıkıntıya sokan bir konuyu sona erdireceğine ya da bir kişiden kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin aile, iş ya da sosyal hayatında bir engeli ortadan kaldıracağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre bu rüya, kişinin vesveselerinden, aklını bulandıran olumsuz düşüncelerinden kurtulacağına tabir edilir. Bu kurtuluş kişiye iyi gelecek ve rahatlayacaktır.

Hac ile Allah yolunda yapılacaklarla yorumlanır. Sadaka verilmesi gerektiğini işaret eder. Kişinin borcu varsa ödemesini, alacağı varsa da alması gerektiğini gösterir. Rüya sahibinin Allah huzuruna çıkıp şükretmesine işaret eder.

Zor şartlarda çalışmanın biteceğine dair işarettir. Kişiyi bekleyen bir büyüğünün olduğu ile yorumlanır. Kişinin vefa borcu olduğunu gösterir. Zafer kazanacağına işarettir. Kişinin bir teklif alacağına delalettir. Ayrıca kişinin kayıp bir eşyasını bulacağına işarettir. Zor günlerin ardından alınan soluğa yorumlanır. Rüya sahibinin kazanacağı parayı hayırlı işlerde kullanacağına işarettir.

Size yönelik işiteceğiniz güzel sözlere işarettir. Bunun yanı sıra güzel ve sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz. Kimseden herhangi bir yardım almadan ulaşılacak olan başarılara işarettir. Sizin tek başınıza kalkınmanızı ve elde edeceğiniz başarıları kıskanan insanlar bu işlerin bozulması için ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır. Zor bir duruma düşmeniz beklenirken galip gelmeniz şaşırtacak.

 Rüyada Hindi Beslemek

Rüya sahibinin dua etmesi gerektiğine dair işaret verir. Kişi doğru yoldan şaşmaz ise parlayacağını delalet eder. Kibirden, düşmanlıktan, kıskançlıktan uzak durulması gerektiğini gösterir. Dedikodulardan uzak kalmasına işaret eder. Helal mala, mülke delalet eder. Haneye doğan güneş gibidir. Aydınlık günlerin habercisidir.

Size gelen teklifleri değerlendireceksiniz. Yakın akrabalarınızdan biri ile kuracağınız samimi ilişkiler sonucunda bir işe atılacaksınız. Sevdiklerinizle aranızda olan tartışmalar son bulabilir. Yaşadığınız üzüntüler son bulacak ve mutlu olacaksınız. Kurtuluşa ereceksiniz. Aradığınız huzuru yakalamanız sizi sonsuz bir mutluluğa götürecek gibi de hissettirecek.

Hayatınıza katacağınız yeni heyecanlara işarettir. Yeni hobiler edinmek isteyeceksiniz ve edineceksiniz. Hayatınız kavgasız ve olaysız devam edecektir. Karşınıza çıkacak olan herhangi bir kötü durum sonucunda motivasyonunuz ve sakinliğiniz sayesinde üstesinden gelebilmektesiniz. Hayatınıza aldığınız yeni hobiler aynı zamanda yeni insanlar da kazandırmaktadır size ve bu durum sizi de bir hayli mutlu ediyor.

 Rüyada Hindi Sesi Duymak

Ekonomik anlamda mutluluk verici hadiselere işaret eder. Geçim sıkıntısı varsa biter, borçlar varsa ödenir, maddi kayıplar varsa telafi edilir. Bu rüya, sürpriz gelişmelerin olacağı, rahat bir dönemi müjdeler. İş hayatında yaşanan pürüzlerin son bulacağına da delalet eder. Aynı zamanda bekar kimseler için yeni, güzel, mutlu ve kalıcı bir beraberliğin habercisidir.

Bu rüyayı gören kişinin hak yolunda yapacağı en şerefli görevlere işarettir. Bu işin sayesinde manevi olarak erişeceği huzur onu tüm hayatı boyunca takip edecektir. İnançlarınıza sıkıca tutunacaksınız ve bu inançlarınız doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Duygularınız git gide daha da yoğunlaşacak. Sizi yüceltecek ve aynı zamanda sevindirecek adımlar atacaksınız. Hak yolunu tutacaksınız.

İnsanlar tarafından saygı duyulan, sözü dinlenen ve itibar kazanan birisi olabilirsiniz. Arzu ettiğiniz şeylere ulaşacaksınız ve bu mutlu olmanıza yetecek. Size başkaları tarafından getirilecek olan sevince ve neşeyle tabir edilir. Dileklerinizin her anlamda yani hem maddi hem de manevi anlamda gerçekleşeceğine işarettir. Dilekleriniz gerçekleşmesi konusunda yakın arkadaşlarınız tarafından da çok güzel destekler görebilirsiniz. Mutlu olacağınız günler yakın ve bu durumu kimse bozamayacak.

Hem maddi hem de manevi açıdan rahata kavuşacağınıza işarettir. Kötü olarak gördüğünüz hallerinizin düzeleceğine işarettir. Vereceğiniz uzun uğraşlar sonucunda gözünde çok büyüttüğünüz o işi tamamlayacaksınız. Tüm borçlarınızı ödeyeceksiniz ve maddi anlamda güç kazanacaksınız. Sizin için çok hayırlı olacak kişilerle tanışacağınıza ve görüşeceğinize işarettir. Aile hayatınızda da çok güzel ve mutlu olaylar yaşayacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.