Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.167 kez okundu.

Rüyada hindi görmek, iş yaşantısında ve özel hayatındaki olumsuzlukların biteceğini ve yeni güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Rüyasında hindi gören bir kişi genellikle içine kapanıktır ve kendisine haksızlık ve saygısızlık eden kişilere kendine olan saygısından dolayı cevap vermez. Rüya sahibi, bu durumda yüzüne gülüp arkasından farklı planlar yapan kötü niyetli insanlardan canını sıkacak bazı sözler duyabilir.

Rüyada Hindi Kovalamak

Genellikle bolluk ve berekete işarettir. Kişi rızkının peşinden koşacak ve en sonunda amacına ulaşacaktır. Ayrıca görülen hindi eti kadar kişinin gelirinin artacağına ve daha çok para kazanmaya başlayacağına işarettir. Kişi genellikle az konuşmayı ve çok dinlemeyi kendisine hayat felsefesi yapan kişidir. Hindi tombul ve hareketli ise; olmasını sabırla beklediğiniz bir işin çok kısa bir zaman içerisinde olacağını gösterir.

Rüyada Hindi Tüyü Görmek

Genellikle rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine delalettir. Haksız bir olay yaşayacağınıza ya da bir günah işleyebileceğinize işaret etmektedir. Hindinin tüyleri oldukça parlak ve gür ise sizi bol kazançlı günler bekliyor demektir. Tüyleri dökülmüş yaşlı bir hindi ise, bir süre kazancınızın azalabileceği ve zor günlerin sizi beklediğini göstermektedir. Genellikle iyi şeylerin başlangıcı ve bol kazanç olarak yorumlansa da kişinin etrafında onu çekemeyen ve arkasından konuşan pek çok kişinin olduğunu gösterir.

Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

İş ve mesleki hayatta yaşanacak bazı durumlara işaret eder. Başarıya, zafere ve aynı zamanda yükselişe tabir edilir. Bir diğer yorumu ile iş hayatındaki olumlu gelişmeler neticesinde yaşanacak kazançlara yorulur. Bazı tabircilerin yorumu ile ele geçecek bir mal ya da bir kısım para demektir. Bu rüya, ek kazanç olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Hindi Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişi için mutlu, parlak bir döneme delalet eder. Bu rüya, sevindirici, sürpriz gelişmeler olacak manası taşır. Eğer, kişi aile ya da iş yaşantısında her hangi bir sorun, sıkıntı, küslük varsa hepsinin biteceğine yeni ve güzel bir dönemin başlayacağına, birlik, beraberlik yaşanacağına tabir edilir. Bekar kimseler için birlikteliklerde yeni adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada Hindi Eti Görmek

Rüya sahibinin, kalbinin temiz olduğuna, kimse için kötülük düşünmediğine, ahlakına, doğru yolda yürümeye çalıştığına bu sayede hep iyilik göreceğine delalet eder. Aynı zamanda, kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine, istediğini elde etmeye, muradına kavuşmaya yorumlanır. Maneviyatın güçlenmesi manası da taşımaktadır. Ruhsal yönden iyileşme, huzur, refah ve esenlik bulmak demektir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, maddi anlamda rahatlamaktır.

Rüyada Hindi Sürüsü Görmek

Kişinin hayatından uğraştırıcı ve zahmet verici işlere ya da durumlara delalet eder. Bu işler, kişiyi yoracak ve çok emek vermesine neden olacaktır. Ancak, bu işlerin üstesinden gelindiğinde başarı kazanılacak, menfaat sağlanacak ve kazançlı çıkılacak demektir. Aile ya da akrabalar arasında bir takım sorunlar olduğuna yorulur. Ancak, bu sorunların kısa zamanda çözülecektir.

Rüyada Hindi Ölüsü Görmek

Sıkıntılı ve sorunlu bir süreçte olan rüya sahibinin bir süre daha bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına yorulur. Bir diğer yorum ise kişinin aklını kurcalayan düşüncelere tabir edilir. Bazı tabirciler ise bu rüyayı tam tersi olarak yorumlarlar. İş hayatında ve mali konularda yaşanan sıkıntıların görülecek bir destekle çözüleceğine bu sayede refah yaşanacağına ve geçim sıkıntısının biteceğine yorumlanır.

Rüyada Hindinin Saldırısına Uğramak

İş hayatına delalet eder. Ortaklık kurulacak bir iş ya da iş hayatında yeni bir ortak manasına gelir. Bu ortaklık kişiye menfaat getirecek ve işlerinin büyümesini sağlayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin kendine zarar veren bir alışkanlığından ya da hatalı bir davranışından vazgeçeceğine bu sayede mutlu olacağına, rahatlayacağına tabir edilir.

Rüyada Hindi Avlamak

Rüya sahibinin zamanla kaybettiği gücü, kuvveti yeniden kazanacağına, manen ve ruhen şifa bulmaya tabir edilir. Maddi anlamda güzel gelişmeler sağlayacak iş olanakları manası taşır. Bir diğer anlamı ile kişinin özel hayatına işaret eder. Bekar kimseler için güzel ve sağlam bir birliktelik yaşanacağını müjdeler. Evli kimseler için ise evlilikte beraberliğin daha da güçleneceğine tabir olunur.

Rüyada Hindi Kesmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini sıkıntıya sokan bir konuyu sona erdireceğine ya da bir kişiden kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin aile, iş ya da sosyal hayatında bir engeli ortadan kaldıracağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre bu rüya, kişinin vesveselerinden, aklını bulandıran olumsuz düşüncelerinden kurtulacağına tabir edilir. Bu kurtuluş kişiye iyi gelecek ve rahatlayacaktır.

Rüyada Hindi Beslemek

Rüyayı gören kişinin bir süreliğine çevresindeki herkesten uzaklaşacağına delalet eder. Bu uzaklık kişi için hayırlı olacak, aklındaki tüm düşünceler netleşecek demektir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, yakın çevresinden bir kişi için yapılacak bir yardım ya da verilecek bir destek olarak da yorumlanmaktadır. Kişinin, moral bulacağı olay ve durumlara da tabir edilir.

Rüyada Hindi Sesi Duymak

Ekonomik anlamda mutluluk verici hadiselere işaret eder. Geçim sıkıntısı varsa biter, borçlar varsa ödenir, maddi kayıplar varsa telafi edilir. Bu rüya, sürpriz gelişmelerin olacağı, rahat bir dönemi müjdeler. İş hayatında yaşanan pürüzlerin son bulacağına da delalet eder. Aynı zamanda bekar kimseler için yeni, güzel, mutlu ve kalıcı bir beraberliğin habercisidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git