Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.706 kez okundu.

Rüyada hindi görmek, iş yaşantısında ve özel hayatındaki olumsuzlukların biteceğini ve yeni güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Rüyasında hindi gören bir kişi genellikle içine kapanıktır ve kendisine haksızlık ve saygısızlık eden kişilere kendine olan saygısından dolayı cevap vermez. Rüya sahibi, bu durumda yüzüne gülüp arkasından farklı planlar yapan kötü niyetli insanlardan canını sıkacak bazı sözler duyabilir.

Rüyada Hindi Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hindi

Rüyada hindi görmek, genellikle bolluk ve berekete işarettir. Rüyasında hindi kovalayan bir kişi rızkının peşinden koşacak ve en sonunda amacına ulaşacaktır. Ayrıca rüyada hindi eti görmek görülen et kadar kişinin gelirinin artacağına ve daha çok para kazanmaya başlayacağına işarettir. Rüyasında hindi gören kişi genellikle az konuşmayı ve çok dinlemeyi kendisine hayat felsefesi yapan kişidir. Hindi tombul ve hareketli ise; olmasını sabırla beklediğiniz bir işin çok kısa bir zaman içerisinde olacağını gösterir.

Rüyada Hindi Görmek Ne Demek ?

Rüyada hindi, genellikle rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine delalettir. Rüyada hindi öldürdüğünü görmek; haksız bir olay yaşayacağınıza ya da bir günah işleyebileceğinize işaret etmektedir. Hindinin tüyleri oldukça parlak ve gür ise sizi bol kazançlı günler bekliyor demektir. Tüyleri dökülmüş yaşlı bir hindi görmek ise, bir süre kazancınızın azalabileceği ve zor günlerin sizi beklediğini göstermektedir., genellikle iyi şeylerin başlangıcı ve bol kazanç olarak yorumlansa da rüyasında hindi gören kişinin etrafında onu çekemeyen ve arkasından konuşan pek çok kişinin olduğunu gösterir.

Rüyada Hindi

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hindi görmenin anlamı ve hindi rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Hindi Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Saniye dedi ki:

    Rüyamda ölmüş babamla bir kızımız var ve otlatmaya gidiyoruz birden keçi yavrusu kaçmaya başlıyor kayboluyor birden bir sürü hindi karşımıza çıkıyor baba ne yapalım diyorum bunlar bize. Saldırırsa ne yaparız diyorum birden babam bir hindiye yaklaşıyor hindi birden böyöyor dev gibi oluyor seviniyom kanatları dev gibi açılıyor çok sevmiyorum ve uyanıyorum

Sayfa başına git