Rüyada Kasa Görmek

06.05.2015
Rüyada Kasa Görmek

Rüyada kasa görmek, beden sağlığı olarak yorumlanır. Temiz ve bol kazanca, girişilen mücadeleden alnının akıyla çıkmaya delalettir. Bu rüyayı gören kişinin, çekilen çilenin ardından mutluluk dolu zamanlara kapı açacağına, göstermiş olduğu tüm çabalarının karşılığını alacağına dair yorumlar mevcuttur. Diğer yandan bu rüya uyarı almaya, alınan öğütlere uymama sebebiyle üzülmeye, hayatın alt üst olmasına ve acı çekmeye de delalet olabilir. Sahip olunan makamı kaybetmeye ve maddi sıkıntılar çekmeye veya hastalığa ve şifa aramaya tabir edilir.

Bu rüyayı gören kişinin, hayatı ile ilgili zorlu dolu bir dönemi atlattığını, zorlu geçen bir dönemin kapılarını kapatarak artık işlerini yoluna koyabileceği ve güzel kazançlar sağlayabileceği yeni ve şanslı bir döneme girdiğine yorumlanır. Kişinin, her ne kadar zor zamanlar geçirmiş ise de yaşadığı sıkıntıların biteceğine ve iyi bir kazanç elde edeceğine yorulur.

Kinin gururlu hayat mücadelesinde karşısına çıkan tüm güçlükleri yeneceğini yorumlar. Kişinin çektiği bu çilelerin ödülünü güzel bir şekilde güzel bir karşılıkla alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin keyfinin yerine gelmesine ve işlerinin düzeleceğine yorumlanır. Kişinin atacağı doğru adımlar sayesinde sorunlarını alt edeceğine, hayata pozitif bakmaya, yakın zamanda karşılaşılacak kısmetlere ve yüzün gülmesine işarettir.

 Rüyada Çelik Kasa Görmek

Yakın gelecekte iş konusunda yeni projelere, terfiye, uzun vadeli ortaklığa, bol kazançlı bir döneme girileceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya ayrıca rüyayı gören kişinin yakın çevresinden sakladığı, henüz bilinmesini istemediği sırlarının ortaya çıkma ihtimalinin olduğuna, dikkatli olunmaz ve sırlarınızı paylaştığınız kişilere dikkat etmezseniz üzücü olaylarla karşılaşabileceğinizin işaretçisi de olabilir.

İyi devam eden ilişkilerinin sonunun güzel biteceğine ve bu mutlu sonlar sayesinde hayatınızın değişeceğine dalalet eder. Sevgilinizle mutlu süren ilişkinizi evlilik kararıyla devam ettirebilirsiniz. Uzak bir yere yaptığınız iş başvurusu kabul edecek ve şu ankinden çok daha farklı bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Maddi anlamda hiç elde etmediğiniz kadar büyük kazançlar elde ederek istediğiniz her şeye ulaşabilir hale geleceksiniz.

Rüya sahibi bir dost edinir ve hayırlı bir dostluk oluşur. Yakın bir dostundan arkadaşından veya akrabasından bir ödül ya da övgü alacağına delalet olur. Eğer yakın bir arkadaşınız ile bir takım sorunlar geçmişteyse yaşadıysanız, artık bu sorunların düzeleceğine yorumlanabilir.

Rüyada Tahta Kasa Görmek

Rüya sahibinin dünya işlerinden çok ahireti için Allaha kulluk görevini hem tam anlamı ile yerine getiriyor olduğunu hem de bunu yerine getirir iken de oldukça keyif alıyor bir yapıda olduğunu da göstermektedir. Rüya sahibinin çevresi her ne kadar kötü alışkanlıkları olan insanlar ile dolu olsa bile ailesinin küçük yaşlarda içerisine tam anlamı ile işlemiş olduğu Allah (c.c) korkusu ve sevgisi sayesinde de hiçbir ibadet ve kulluk görevini de aksatmadan da yerine getiriyor olduğu da gözlenmektedir. Eğer çevresinde yer alan ve kötü alışkanlıkları da oldukça fazla olan insanlara da uymak yerine onları daha çok kendine uydurmayı dener ise de başarılı olacağının da anlamına gelen bu rüya rüyanın sahibi için oldukça hayırlı olan anlamlara da gelmektedir.

Sadece rüya sahibinin iyi biri olduğunu da değil ailesinin de bir hayli iyi niyetli, temiz ve Allah (c.c) sevgisi ile yanıp tutuşuyor olan bireylerden oluştuğunu da göstermektedir. Artık kulluk görevini tamamlamayı da tam anlamı ile öğrenmiş olmasından dolayı da Allah (c.c.)’ın cennetinin en güzel köşesinden bir mekanın o kişiye de ayrılmış olduğunu da göstermektedir. Aile terbiyesini ailesi öğretir iken tam anlamı ile almış almasından dolayı da hem herkes tarafından sevilen biri olduğunu hem de hangi işe el atar iseniz atın her alanda oldukça da başarılı olacak biri olduğunu da en iyi şekilde de ifade etmektedir.

Rüyada Yazar Kasa Görmek

Hayatınıza oldukça bereketli olan yeni birinin de girmeye hazırlanıyor olduğunu göstermektedir. Bu yeni doğan bir bebek ya da bekar bir bireyin evlenmek gibi hazırlıklar yapmaya başladığının da göstergesi olmaktadır. Eğer sizlerin çok yakınlarında bulunuyor olan bir birey hamile ise ve bebeğinin de doğmasına az bir zaman kaldı ise sizlerin evleri içerisinde hem daha mutlu olan bir beraberliği hem de iş hayatınızda da oldukça etkili olan bir ilerlemeyi de beraberinde getirecek olduğunun simgesidir. Sizler bu durumları da en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğini ve bu durumlara da en dikkatli şekilde yaklaşmanız gerektiğini de bilir iseniz gerçekten sizlerin masallarda bile yaşanması zor olan bir hayatı yaşamak olduğunuzun da müjdecisi olmaktadır.

Rüya sahibinin karşına ne tür bir kötülük çıkarsa çıksın bir şekilde bu kötülüklerden kurtulacağını gösterir. Böylelikle kişinin büyük zararlardan korunacağı söylenebilir. Eğer rüya sahibinin geçmiş küsmüş olduğu birisi varsa onunla bir araya geleceğine ve küskünlüğün artık son bulacağına ve pozitif düşünce ile bu iki kişinin yoluna devam edeceğine işaret eder.

 Rüyada Kasa Anahtarı Görmek

İş hayatında verilen ve kesin olduğu düşünülen bazı kararların bazen yanlış olabileceğine ve yanlış sonuçlar doğurabileceğine işaret ederek bunların yeniden değerlendirilmesi gerektiğini işaret eder. Aynı zamanda kişinin sosyal yaşamında yaptığı bir takım hamlelerin ve aldığı kararların da hatalı olabileceği olarak da yorumlanır. Satın almak burada bir karar almak gibi değerlendirilmektedir.

Genç ve bekar bir kadının rüyasıysa, düzgün ve iyi ahlaklı bir bey ile mutlu bir evlilik birliği yapacağına yorumlanır. Eğer bekar bir erkeğin rüyası ise güçlü ve iyi karakterli bir kadınla güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Hayatınızın belli bir noktada seyretmekten öte geçip daha hızlı ve hareketli hale geleceğine dalalettir. Bulunduğunuz şehre çok uzak bir yerde yepyeni bir hayat kuracaksınız. Size zarar verdiğini düşündüğünüz insanlardan bir süre ayrı kalıp kafanızı dinleme fırsatı bulacaksınız. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkacak ve sizin için en uygun olanını seçerek yeni işinizde başarılı bir hale geleceksiniz. Farklı kültürler tanıyarak yeni dostluklar edineceksiniz. Kötü giden duygusal ilişkinize bir son vererek size daha uygun ve daha anlayışlı biriyle yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Arkanızdan kötü konuşan arkadaş ve akrabalarınızdan çok uzakta, daha mutlu bir hayata adım atacaksınız.

Rüyada İçi Dolu Kasa Görmek

Çalışmıyorsa yeni bir iş teklifi alabilir, maaşı düzgün bir işe başlayabilir ya da zaten çalışıyorsa bulunduğu mevkiden daha üst bir mevkiye yükselebilir. Büyük bir maddi zarara uğrayacağınızın göstergesi olabilir. Aynı zamanda içi boş bir kasa görmek, gereksiz yere çok fazla harcama yapacağınızın göstergesi olabilir. Kasa sembolü genel olarak maddiyatla ilgili bilgiler verir. Bunun yanı sıra iş hayatınızda yaşayacağınız değişiklikler ile ilgili de bilgi verebilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi yapacağı harcamalara dikkat etmelidir.

Rüyada Kasa Çalmak

Gizli bir işinizin yahut herkesten saklamak istediğiniz bir olayın gün yüzüne çıkması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kişisel bilgilerinin ya da özel hayatının gizli alanlarının gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Bununla birlikte kolay yoldan para kazanmak anlamına gelir. Bu paranında kısa sürede harcanacağına ve elden çıkacağına delalettir.

Rüyada Kasa Açmaya Çalışmak

Rüyayı gören kişinin herkesten saklamaya çalıştığınız önemli bir sırrının ifşa edilmekte olduğu, özel yaşamına dair gizli kalmasını istediği sırlarının ortaya saçılma tehlikesinin olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer olur olmadık yerlerde ve yanlış insanlara sırrını açarsa olabilecekler yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacak ve sevdiklerinin gözünden düşme noktasına gelecektir.

Rüyada Kasa Açmak

Sırların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Rüyada kasa açtığını gören kişi veya kasadan bir şey döktüğünü gören kişi sırların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Uzun zamandır gizlediğiniz bir sırrınız ortaya çıkabilir. Sırın ortaya çıkması ilk başta sizi rahatsız etse de sonradan bu durumdan memnun olacaksınız. Büyük bir yükün üstünüzden gittiğini hissedeceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.