Rüyada Kasa Görmek

Rüyada Kasa Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.235 kez okundu.

Rüyada kasa görmek, beden sağlığı olarak yorumlanır. Rüyada kasa gören kişi kasanın durumuna göre farklı anlamlar içerir. Rüyasında kırık kasa gören kişi bedensel olarak rahatsızlıklar yaşayabilir. Rüyada sağlam bir kasa gören kişi bedensel olarak güç kazanabilir. Bazı rahatsızlıkları varsa şifa bulabilir. Spor yapabilir ve sporla zindelik yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kasa Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kasa

Rüyada kasa görmek, sırların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Rüyada kasa gören kişi ve kasadan bir şey döktüğünü gören kişi sırların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Uzun zamandır gizlediğiniz bir sırrınız ortaya çıkabilir.Sırın ortaya çıkması ilk başta sizi rahatsız etse de sonradan bu durumdan memnun olacaksınız. Büyük bir yükün üstünüzden gittiğini hissedeceksiniz.

Rüyada Kasa Görmek Ne Demek ?

Rüyada kasa görmek, bazı rahatsızlıklar olarak yorumlanır. Rüyada kasa gören kişi bazı rahatsızlıklar yaşayabilir. Rüyanızda kasanın elinizde kırıldığını görüyorsanız ani rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yürürken ayağınız burkulabilir yada bir yerlerinizde incinmeler olabilir. Kasa görmek, çoğu zaman maddiyatınızın artacağına delalet eder. Içi dolu bir kasa gören kişi, çalışmıyorsa yeni bir iş teklifi alabilir, maaşı düzgün bir işe başlayabilir ya da zaten çalılıyorsa bulunduğu mevkiden daha üst bir mevkiye yükselebilir. Kırılmış bir kasa görmek, büyük bir maddi zarara uğrayacağınızın göstergesi olabilir. Aynı zamanda içi boş bir kasa görmek, gereksiz yere çok fazla harcama yapacağınızın göstergesi olabilir. Kasa sembolü genel olarak maddiyatla ilgili bilgiler verir. Bunun yanı sıra iş hayatınızda yaşayacağınız değişiklikler ile ilgili de bilgi verebilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi yapacağı harcamalara dikkat etmelidir.

Rüyada Kasa

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kasa görmenin anlamı ve kasa rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git