Rüyada Sincap Görmek

Rüyada Sincap Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.319 kez okundu.

Rüyada sincap görmek, yabancı ve zeytin biriyle tanışmak olarak yorumlanır. Rüyada sincap gören kişi sosyal bir ortamda yabancı ve mal varlığı olan biriyle tanışabilir. Beraber fikir alışverişi yapılabilir ve arkadaş olunabilir. Gayrimenkul yatırımıyla alakalı fikir alışverişi söz konusudur. Yeni iş kurmak isteyenler bu yabancı zenginden fikir alabilir ve yol yordam öğrenebilir. Ticaretin incelikleri gündeminizde olabilir. Bu konulara bu dönemde yoğunlaşabilirsiniz.

rüyada sincap görmek

Rüyada Sincaptan Korkmak

Rüyada sincaptan korkmak, mal sahibi olma olarak yorumlanır. Kişi kısa bir süre sonra mal sahibi olacaktır. Bir süredir biriktirdiğiniz parayı bir yere yatırmak isteyebilirsiniz. Yatırım yapma planları bu dönemde gündeminizde olabilir. Kişi birkaç ay içerisinde yatırım yapabilir. Sadece doğru adımlar atmak gerekir. Adımları atarken düşünme zamanıdır.

Rüyada Sincap Öldürmek

Rüyada sincap öldürmek, başkasının malı anlamına gelir. Rüyada bir sincabı öldüren kişi başkasının malı ile ilgili kararlar verebilir. Bir tanıdığınız nasıl yatırım yapmalıyım konusunda size danışabilir ve siz düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Mirastan gelen malların paylaşımı söz konusu olabilir. Mal konusun çevrenizdekilerin ve sizin gündeminiz olacaktır. Uzun zamandır beklediği ve uğruna çalıştığı işleri umduğundan çok daha hızlı bir şekilde güzel gelişecek ve her şey istediğiniz gibi olacak demektir. Aynı zamanda bu rüya, hayatınızda yeni bir başlangıç yapacağınızı ve yeni kişilerle tanışacağınızı gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git