Rüyada Sincap Görmek

Rüyada Sincap Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.474 kez okundu.

Rüyada sincap görmek, yabancı ve zeytin biriyle tanışmak olarak yorumlanır. Rüyada sincap gören kişi sosyal bir ortamda yabancı ve mal varlığı olan biriyle tanışabilir. Beraber fikir alışverişi yapılabilir ve arkadaş olunabilir. Gayrimenkul yatırımıyla alakalı fikir alışverişi söz konusudur. Yeni iş kurmak isteyenler bu yabancı zenginden fikir alabilir ve yol yordam öğrenebilir. Ticaretin incelikleri gündeminizde olabilir. Bu konulara bu dönemde yoğunlaşabilirsiniz.

Rüyada Sincaptan Korkmak

Mal sahibi olma olarak yorumlanır. Kişi kısa bir süre sonra mal sahibi olacaktır. Bir süredir biriktirdiğiniz parayı bir yere yatırmak isteyebilirsiniz. Yatırım yapma planları bu dönemde gündeminizde olabilir. Kişi birkaç ay içerisinde yatırım yapabilir. Sadece doğru adımlar atmak gerekir. Adımları atarken düşünme zamanıdır.

Rüyada Sincap Öldürmek

Başkasının malı anlamına gelir. Rüyada bir sincabı öldüren kişi başkasının malı ile ilgili kararlar verebilir. Bir tanıdığınız nasıl yatırım yapmalıyım konusunda size danışabilir ve siz düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Mirastan gelen malların paylaşımı söz konusu olabilir. Mal konusun çevrenizdekilerin ve sizin gündeminiz olacaktır. Uzun zamandır beklediği ve uğruna çalıştığı işleri umduğundan çok daha hızlı bir şekilde güzel gelişecek ve her şey istediğiniz gibi olacak demektir. Aynı zamanda bu rüya, hayatınızda yeni bir başlangıç yapacağınızı ve yeni kişilerle tanışacağınızı gösterir.

Rüyada Büyük Sincap Görmek

Her zaman için iyiye yorulur. İyilik, güzellik, başarı, kısmet ve dostluğa işarettir. Rüya sahibinin gördüğü büyük sincap rüya sahibinin kısmetini işaret eder. kişinin kısmetinin açılarak hem iş hayatında hem de aşk hayatında büyük başarılar yakalayacağına yorulur. Kişinin mutluluk ve feraha kavuşarak güzel günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sincap Yavrusu Görmek

İleride karşınıza çıkacak bir fırsatın habercisi olarak görülür. Size gelecek olan bu fırsat daha da büyük olacak demektir. Bu fırsat çok hayırlı bir kısmet olacaktır. Büyük bir iş teklifi alabilirsiniz ya da evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz. Bu fırsatın size hızlıca ulaşacağı ve sizin çok beklemeden kısmetinizi göreceğiniz şeklinde de yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git