Dudak Üstü Tüyleri Nasıl Alınır?

Dudak Üstü Tüyleri Nasıl Alınır?
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Dudak üstü tüyleri nasıl alınır ? Bütün toplumlarda kadın olsun erkek olsun yüz güzelliğine önem verilir. Aslında yüz bakımı bütün insanlık için önemli bir yer kaplar. Yüz bakımına erkeklerden çok kadınların değer verdiği bilinmektedir. Çünkü kadınlar bu konu da açık ara öndedir. Yüz bakımında kadınların moralini hevesini kıran birçok sorun vardır. Bunların başında tüy sorunu gelmektedir.

Kadınların genelde çenelerinde, yanak kısımları, faullerin de ya da dudak üst kısımlarında tüylenmeler meydana gelir. Bu tüylenmeler kadınlarda moral bozuklukları meydana getirir. Bununla birlikte yüzdeki tüy sorunu yüz güzelliğimizin ortaya çıkmasını da engeller. Bıyıkları erkeklerde görmeye alıştığımız ve yakıştırdığımız için hiç bir kadına dudaklarının üst kısmında tüylenmeleri yakıştıramıyoruz ve hiçbir kadında kendine yakıştıramıyor. Bu itibarla dudakların üst kısmında oluşan tüylerden kurtulma yöntemleri araştırıp uygulamak düşüyor tüy konusunda sorunlu kişilere.

 

Dudakların üst kısmındaki tüylerin alınmasında birçok çeşitli yöntem vardır. Her kadının bildiği gibi bunların başında cımbızla dudakların üst kısmındaki tüyleri almak gelir. Tüylerinizi cımbızla alırken bir hayli zorlanabilirsiniz. Çünkü dudak üst kısmında oluşan tüyleri tek tek cımbızla almak hayli zordur. Tüyleri iyi almadığınız takdirde, aydınlık bir alana geçtiğinizde tüylerinizin çoğunu almadığınızı görüp, sinirlenebilirsiniz. Bu yüzden cımbızla tüy alırken mutlaka aydınlık bir yere geçmelisiniz ve tüylerinizi kökünden almaya gayret etmelisiniz.

Bir diğer dudak üstü tüy alma yöntemi ise iple almadır. Bu yöntemi ya kendiniz ya da bir başka kişinin yardımıyla yapabilirsiniz. Elinizi aldığınız, pamuklu bir iple tüylerinizi alabilirsiniz. İpi yuvarlak bir biçimde bağlayıp, sağ ve sol elinizde başparmak, işaret parmağı ve orta parmağa geçirmelisiniz. Bu işlemi yaparken sol parmaklarınızı açarken, sağ parmaklarınızı kapamalısınız. Ve tüyleriniz ipini arasında kalıp kökünden kopmalıdır. Bu işlemede çıkan tüylerinize gelecek şekilde ipi hizalamalısınız ki doğru yerdeki tüyleri alıp başarılı olasınız.

Dudak üstü tüyleri nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git