Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Alınır?

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Alınır?
15 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri nasıl alınır ? İnsan vücudunun en yerlerinden biridir koltuk altı aynı zamanda da, en çok rahatsız olduğumuz vücut bölgelerimizdendir. Sebebi ise eğer koltuk altı bölgesinde herhangi bir tüylenme meydana gelmiş ise ve hava da sıcak ise herhangi bir hareketimizde hemen terleyebilir ve biranda kötü kokmaya başlayabiliriz. Malumunuz odur ki bu koku ön bizi sonra başkalarını hayliyle rahatsız edecektir. Bir başka kötü etken ise bayanlar kısa kollu veya büstiyer tarzında kıyafetler giyemeyeceklerdir.

Erkekler ise gün boyu dışarıda oldukları için onlar için bu koltuk altın da çıkan tüyler çok can sıkıcı bir hal alacağı kesindir. Bu gibi durumlar gösteriyor ki koltuk altı tüylerinden uzun veya kısa vade de olsa kurtulmak gerekir. Tüylerden kurtulma yollarının yanında da bu tüylerinin nasıl alınacağını bilmekte gerekir. Öncelikle eğer jiletle tüylerinizi almayı düşünüyorsanız. Tüylerinizi çıkış yönünün tersine jiletle tüylerinizi kesiniz. Bu işlemi yaparken yavaş yavaş kesmelisiniz. Burada önemli olan koltuk altınızda herhangi bir yerinizi kesmemenizdir.

Eğer tüy bölgenizde herhangi bir yerinizi keserseniz yaralanma oluşabilir hatta mikrop bile kapabilirsiniz bu yüzden yavaş hareket etmelisiniz. Diğer bir koltuk altı tüylerinizi alma yöntemi sıcak ve soğuk ağda bantlarıdır. Bu şekilde tüylerinizi almak isterseniz. Ağda bantlarını tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırınız. Gene tüylerin çıkış yönün tersine doğru çekiniz. Gene koltuk altı tüylerini çekerken dikkat etmeniz gereken nokta ağda bantları koltuk altlarınızı tahriş etme ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden ağda bantlarını çok kullanmamanızı öneririz. Kullandıktan sonra tahriş olmuşsa vücudunuz belki de bir hafta krem kullanmanızı öneririz. Ağda bantlarını kullandıktan sonra ağda bandı kutularından çıkan nemlendirici mendilleri kullanmalısınız. Bu mendiller ağda bandında bulunan yapışkan jellerin vücudunuzdan temizlenmesinde yardımcı olacaktır.

Koltuk altı tüyleri nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git