İkizler Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Uyumu
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.122 kez okundu.

İkizler burcu kadını ile başak burcu erkeği uyumu nedir ? Aynadaki görüntüsü ve bakımına ayrı özen gösteren ikizler kadınının karakteristik özellikleri oldukça fazla ve karışıktır. Diğer kadınlara göre daha renkli ve canlıdır, dediğim dedik ve inatçıdır. Bir konu yanlış dahi olsa inandıkları değerleri sonuna kadar savunurlar. Savundukları konu yanlış ise hiçbir şey olmamış gibi davranıp bozuntuya vermeden doğruyu savunurlar. Özür dilerim, cümlesini nadiren kullanırlar. Hayatlarında özür dilemeleri gereken konular oluştuğunda benzer cümleler bulurlar fakat bir türlü bunu rahatça ifade edemezler.

Eğer bir ikizler kadını ile beraber iseniz bu şanslı olduğunuzu gösterir. Cinsel arzuları ilk sıralarda tutmayan fakat cazibeyi son zerresine kadar kullanan kadın tipidir. Eşini tatmin eder ve ev işlerinde beceriklidirler. Bilinen tek kusurları ağızlarında bakla ıslatmamalarıdır. İçlerinde pek bir şey barındırmazlar. İster sevgilisi ister arkadaşı olun daima her şeyini bilirsiniz onların. Bu özellikleri onlarında sevmedikleri özelliklerindendir. Hoş sohbet ve konuşkandırlar. Rahat ve samimi tavırları nedeniyle çoğu kişi tarafından samimi bulunmayıp yapmacık bulunmaktadır. Dedikodusu en çok yapılan kadınlar gurubunda yer almaktadırlar.

Sakin, huzurlu, düzenli, sevecen, esprili ve şeytan tüyleri ile bilinen başak burcu erkeği ise ikizler kadınının aksine hareketli yaşamdan nefret etmektedir. Sakin bir yaşam sürer, gelenekçi ve eski kafalıdırlar aslında. Bu yüzden evlendikleri zaman daha sade ve çekirdek bir aile hayali kurarlar. Tam bir aile babasıdırlar. Annelerine düşkün olup ailevi değerleri kutsal görürler.

Şuana kadar ikizler kadını başak erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise ikizler kadını başak erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Eşinden saygı, dürüstlük ve sadakat beklentileri dışında bir arzuları yoktur. Başak erkeğine göre sevgiden önce bu değerler gelmektedir. Sevginin tek başına yeterli olmadığını savunan mantıklı bir burçtur. En ufak bir yalana dahi tahammülleri yoktur. Zor sinirlenirler, sinirlendikleri vakitte hiçbir şeyi görmezler. Sakinleşince yaklaşın derim. Belirli bir sabır katsayısı olan başaklar alttan alırlar daima. Taki sabırları zorlanıncaya kadar.

İki zıt karakterin anlaşması oldukça zordur. Başak da ikizler de baskınlık kurmaya çalışan karakterler. Ve başak erkeği karşısındaki kadını uymayan özellikleri varsa değiştirmeye çalışır. Fakat ikizler kadını değiştirilmeye gelmezler. Bu da onlar için sürekli kavga nedeni olabilir. Genellikle bu iki burcun oluşturduğu çiftlerin kavgası hep aynı nedenden dolayı çıkmaktadır.

İkizler Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başak burcu erkeği oldukça zor biri olup, katı bir tutumu olan, ayakları üstünde dursa da pratik zekasını kullanamayan, duygularını göstermekte zorlanan fantezileri sevmeyen bir yapıya sahiptir. Sakin mizacına rağmen hükmetmeyi ve dediğim dedik tavırları ile açık ve net bir yapısı vardır.

İkizler Kadını ile Başak Erkeği Burç Uyumu

ikizler-burcu-kadini-basak-burcu-erkegi
İlk tanıştığınızda görüntüsü ve sizinle olan diyaloğundaki çekingen tavırları sizi etkilemeyi başaracak olsa da zamanla onu tanıdıkça romantizmden uzak şevkat duygusundan yoksun katı biri ile karşılaşmanız mümkün. Bu durumda onunla mutlu olacağınızı hala düşünüyorsanız biraz daha sabırlı olmaya ve onun içindeki güzellikleri görmeye çalışın. Başak burcu erkeği eşine sadık İyi bir koca olacaktır. Saygılı tutumunu her zaman koruyan, dikkatli ve duygularını fazla gösteremeyen bir aşıktır. En kötü özelliği onun sahiplenici hükmedici kısaca avucunun içine alma isteği sizi fazla rahatsız etmezse iyi bir eş olacaktır.

Ama sizin için gelecek, kariyer, kendinize ait bir yaşam alanı gibi modern düşüncelere sahip iseniz bu evliliğin tehlike çanları çalmaya başlayacak ve bu durumu asla kabul etmeyecektir. Ona bu durumu ne kadar anlatmaya çalışsanız da sizinle birlikte empati kurup size hak vermesini beklemeyin bu konuda uğraş verse de sizi anlayamaz. Çünkü bu onun doğasında var. İkizler burcu kadını, düzenli bir kişiliği vardır. Evde size yardımcı olması mümkün fakat daha fazlasını isterseniz bu zor. İyi bir eş olması sahiplenmesi, maço bir erkek görüntüsü size hitap ediyor ve onu olduğu gibi kabul edebiliyorsanız mutlu bir evliliğiniz olması mümkün. Yoksa aman dikkat yol yakınken kendinizden fazla taviz vermeyin.

Başak Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Uyumu

Başak burcu erkeğinin aradığı hemen hemen her özellik sizde var gibi duruyor kızlar! Şöyle bir düşünün; neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermeyen biri sizi mutlu edemez de hangi erkek edebilir? Sizin de nasıl olsa asla keskin çizgileriniz hiç olmadı. Karşınızdaki erkeğin de sizi bu noktada kaldırabilecek biri olmasını dilediniz hep. İşte!

İkizler burcu kadını ile başak burcu erkeği aşk uyumu. Aşırı hayallerinizin ve kimseye hesap vermeyen özgür ruhunuzun karşısında adam gibi adam olarak tam destekçiniz olacak bu yüreği güzel insan. Şayet olur da kader sizi bir araya getirecek olursa ikinizin de şu ana kadar ne kadar hayali varsa birlikte onları gerçek etmek için ciddi bir fırsat geçmiş olacak elinize. Ve inanılmaz keyif alacaksınız bu durumdan. Zaten sizin de bunun için sizin daima yanınızda olacak ve sizi sürekli motive edecek birine ihtiyacınız vardı.

Yalnızlıktan ikinizin de aşırı korkuyor olduğunuzu bilirsiniz. Bilirsiniz işte, yalnızlık sadece Allah’a mahsus. Bu nedenle azıcık telefonlarınız susacak olsa içinizde kıyametler koparırsınız. Aile her ikiniz için de aşırı bağımlı olduğunuz bir kurum olmamasına rağmen tanıştığınız zaman çok kısa bir sürede evlenmek istemenize siz bile hayret edeceksiniz. Yerleşik hayat ile çok fazla barışamamış olduğunuz gerçeğini bir kenara atarak bunu savunabiliriz tabii. Hem atalarımız konar göçerlikten vazgeçmiş ise bir bildikleri vardır öyle değil mi?

İkizler kadını ile başak erkeği burç uyumu, zamana meydan okumak ikiniz için de en büyük tutku! Hayatta daima en zor ve en imkansız olan şeylerden hoşlandınız. Bunun yanında ise hep en ufak şeyler ile mutlu olabilmeyi de hiç ihmal etmediniz. Bu gerçek sizinle yaşadığı süre boyunca size hiç pişmanlık vermeyecek emin olun!Şu yalan dünyada birinin kalbine dokunabilmek, müzik dinlemek ve seyahat etmenin önemini kavrayabilen nadir insanlardan olduğunuz için; kimseyi kolay kolay kıramazsınız. O kadar yüce gönüllüsünüz ki siz başak burcu erkeği ve ikizler burcu kadını, sanki bütün evren sizin o küçücük kalbinize sığdırılmış gibi… İlişkinizi özel kılan da bu ruhunuzun güzel yanı. Sabırsızlıklara, tükenmişliklere yer yok orada. İyi ki de yok! Sizin diğer insanlar tarafından ütopik kabul edilen bir çok düşüncenizin nasıl da bir kenara çevrilip atıldığını izlediniz yıllarca. Ama şimdi o düşüncelere sahip çıkabilecek birini tanıdınız!

İkizler burcu ile başak burcu uyumu, kolay kolay sevdiğinizden bir şey istemezsiniz. İkinizin benzer yanlarını say say bitiremedik farkında mısınız? Demek ki; kalp denilen organ sadece kanı pompalamak için var değilmiş! Bunu da sizin gibi altın birer yüreğe sahip insanlar gösterebilirdi yalnızca! Umarız bu dünyaya anlatacağınız ve değiştireceğiniz birçok şey daha sizinle olur ! Savaşların yerine barışı getirebilecek zihniyet ancak ikizler kadını ve başak erkeğinin kafasında ve de aşklarında gerçek olabilecektir. Kendinize her konuda o kadar çok güveniyorsunuz ki… Bu güveni sevgide bulmanızı anlamakta aslında kimse zorlanmayacaktır.

İkizler kadını ile başak erkeği hayatı, genelde iyi insanlar olarak tanımlayabileceğimiz bu ikilinin, iyi insanlar genelde sıkıcıdır sözüne inat bir hayat biçimi ortaya koyacaklarına kimsenin şüphesi olmasın. Tabi ki, kötülük ve kötü insanlar da olmasa iyinin ne demek olduğunu insan ırkı asla bilemeyecek orası ayrı ama bu ikilinin tarafı belli sonuçta ! Tartışma yaşamaları muhtemel konular ise kısaca şöyle olabilir;

  • Kendi aileleri konusunda edecekleri muamelenin eşit olmaması, kadının ailesine fazla düşkün olmaması erkeğin ise tam tersi özellikte seyir etmesi,
  • Karşılarına çıkan kötü düşünceli -fesat da denebilir- insanların başak erkeği ve ikizler kadını ikilisinin arasına çomak sokmak istemeleri,
  • Çok rahat yalan söyleyebilen insanlara çiftimizin hemen inanacak olması,
  • Önlerine çıkacak istisnasız her insanı kendileri gibi zannetmeleri,
  • Zaman geçtikçe insanların bu nadide insanları yıpratması ile birlikte bunun acısını birbirlerinden çıkartacak olmaları ihtimali,
  • Düşünce dünyalarında gidecekleri değişiklikler ki bu kadın için de erkek için de çok olası bir durum zira gelişmeyi ve değişmeyi seviyorlar!

Yapılmaması gerekenler olarak da aklımıza ilk gelen birkaç nokta değişimin kaçınılmaz olduğu fikrine sadık kalacak olsalar bile kıyıda köşede her zaman tutunacakları ortak değerlere ve fikirlere sahip çıkabilsinler. Bunun yanında saygıyı asla elden bırakmasınlar, şöyle ki; torun torba sahibi olduklarında bile karşısındakine hala ilk günkü kadar gurur duyuyor olabilsinler ! Birbirlerine güvenmeye asla son vermesinler ! Onları ayakta tutan bu olacak !

Bu konumuzda ikizler burcu kadını ile başak burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde ikizler kadını başak erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git