Akrep Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.259 kez okundu.

Derin ya da gizemli, gururlu ya da hırslı hangisini seçerseniz.. Bu özellikler ancak bir akrep kadınını anlatabilir. O kadar da hırslı bir yapısı vardır ki pes etmek kelimesi onun için yoktur bile. Gururu ve kendine olan güveni ile oldukça göz alıcı bir kişiliği vardır. Hırsından etrafındaki insanları gözü bile görmez. Bir işi yaparken onu rahatsız etmek hayatınız boyunca yapacağınız hatalardan en yanlış olanı olacaktır. Sinirli anlarında gözü hiçbir şeyi görmeyen ve sabırsız olan yapısı ile oldukça korkutucu olabilir bir akrep burcu kadını. Bunun yanı sıra aşk hayatında ise başka bir kadına dönüşebilir ve karşısındaki insanı şaşırtmadan duramaz.

İkizler burcu erkeği ise oldukça kararsız olan yapısı ile dikkatleri üzerine toplayabilir. Bu özelliğinin yanı sıra dorukları yaşatabilir. Sevdiği kadın için yapmayacağı şey yoktur. Özellikle duygularını çok yoğun şekilde yaşar. Onu bir değil belki de üç ya da dört kişi olarak düşünebilirsiniz. Yani bu durum şu şekilde de açıklanabilir. Sabah saatlerinde sizi mutlu etmek için çırpınan adam akşam saatlerinde umursamaz ise bu duruma şaşırmamalısınız.

İkizler burcu erkeği ile akrep burcu kadınının uyumu ise gayet sorunlu bir birliktelik sonuçlu olacaktır. Olukça problemli ve anlaşamayan iki burcun birlikteliği ile yalnızca birbirinizin psikolojisini bozabilirsiniz.

Akrep burcu kadını net insan ister karşısında. İkizler burcu erkeği o kadar kararsızdır ki sabah istediği bir şeyden akşama belki de nefret edebilir. Böyle bir durumda ikizler erkeği ile anlaşmanız çok da imkan sınırları içerisinde görünmemekte. Tutkulu aşkına kapıldığınız ikizler burcu erkeği ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Fakat bu durumun da geçici olduğunun farkına varmanız umarız uzun sürmez.

Ancak ümidinizi kesmemek ve bu ilişkinin olurunu arıyor ise bir akrep burcu kadını; sabır, anlayış ve biraz da ikizler burcu erkeğine katlanması gerekecek. Bu biraz zorlu bir süreç fakat illa ki bu ilişkiyi istiyorum diyorsanız biraz üzülmeye de hazır olmalısınız.

Akrep kadınının duygusal yapısı ikizler erkeğinin dikkatini çekecek türde barizdir. Hatta ikizler erkeğinin tahammülünü zorlayan duygusal dalgalanmalar ve kopukluklar akrep kadını için normal ve olağan durumlardır. Akrep kadınının sinirli anlarında ikizler erkeğinin yakınlarda olması aslında pek iyi olmaz çünkü bulduğu yerde ona zehrini akıtacaktır, ayrıca her şeye karşı bir zıtlık oluşturabilir. İkizler erkeği onunla asla sıkılmaz, hatta durağanlığı ve monotonluğu özleyecektir.

Akrep kadını aşkta ciddi ve sağlam adımlar atmayı sever, yatakta çeşitli fanteziler üretir ve kesinlikle tekdüze kalmaz, çok kıskançtır ve eğer ikizler erkeği onu hayal kırıklığına uğrarsa öfkeli tepkiler verebilir. İkizler erkeği onunla ortak bir hayat yaşamaya kalkıştığında onun çizdiği yoldan ayrılmaması gerekir. İkili birlikteyken bol bol seyahat eder ve yeni insanlarla tanışır. İkizler erkeği, akrep kadınının saçtığı mistik enerjiye kapılıp gidecektir. Akrep kadını akıllı ve ikizler erkeğine göre şaşırtıcı derecede zekidir. Etrafındaki insanların içini okur ancak onu çözmek de bir o kadar zordur. Genelde feminist bir havada görünür ve hakları için amansızca savaş verir.

Akrep burcu kadını ile ikizler burcu erkeğinin uyumu pek çok açıdan değerlendirilebilir. Önce iki taraf arasındaki ilişkinin ne tür bir ilişki olduğuna karar verilmeli ve incelemeler buna göre yapılmalıdır. Akrep kadını ile ikizler erkeği arasında ne tür bir ilişki var? Bu ilişki bir aşk mı, güzel bir arkadaşlık mı yoksa sadece bir iş ilişkisi mi? İlk önce bunu belirlemelisiniz ve çiftin uyumuna ondan sonra bakmalısınız. Ancak şunu söylemek isteriz ki bu burçlar ne tür bir ilişki yaşarsa yaşasın, haritaları değerlendirildiğinde aralarında büyük bir zıtlık olduğu görülmektedir. “Zıt kutuplar birbirini çeker.” atasözü tam onlara göredir.

Akrep Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcu ve akrep burcu çok zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden aşk ve evlilik hayatında bir uyum ve mutluluk yakalamaları oldukça zor olabilmektedir. Ayrıca bu ikili arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamazlar. Bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisinin de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı bu ilişkide hep bir sorun oluşacaktır. Her ne kadar çözmeye çalışırlarsa bir o kadar yıpranırlar. Yani ikizler ve akrep bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli olsun ister uzun süreli olsun aşkları fırtınalı geçecektir. Akrep ve ikizler burcunun temel olarak birbirleri ile anlaşmaları zordur. Akrep sert gibi görünse de duygusal bir burçtur. İkizler burcu ise duygusallık yerine heyecan ve macera arayışı peşindedir. İkizler asla sıkıya gelemez.

Akrep burcunun ise kıskançlığı dillerde malum. İkizlerin sürekli gezmek ve sosyal faaliyetlere katılma isteği, akrep burcunu çileden çıkarmaya yetecektir. Eğer ikizler, akrebin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa, akrep burcunun kıskançlık triplerine hazır olması gerekmektedir. Çünkü akrep güvensizlik yaşadığında, ikizleri o kadar sıkar ki ilişkiyi yaşanmaz hale getirebilir. O nedenle, bu ikili güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir. Akrep ilişkisini çok yoğun yaşar ve ikizler burcunun istediği duyguları vermeye hazırdır. Ancak ikizler akrebin kıskançlığına alışırsa, bu ikili mutluluğu yakalayacaktır. Bir akrep burcunun sıkıntısının ne olduğu çözmeye çalışmak, sizlere çok ilginç gelecektir. Ancak onu kendi dünyasından çekip alabilirseniz, ne mutlu ikizlere. Bütün problemleri aşabilirsiniz demektir.

Akrep ve İkizler Aşk Uyumu

Akrep burcu ve ikizler burcu aşk ilişkisi ise; ikizler burcunun neşeli, hareketli, kıpır kıpır mizacı akrep burcunun çekim alanı girmesine neden olacaktır. Çünkü çok haklı bulacaktır kendisini aşık olmakta. Çünkü akrebin anlamı, araştırma ve anlamlandırmadır. Yani nasıl, kim, neden, niçin gibi bir çok soru sorarak akrep ikizleri biraz sıkabilir. Keşfedecek konuların fazla olması nedeniyle karşıdaki ikizler de son derece hareketli ve neşeli olacağı için akrebin dikkatini çekecektir. İkizler burcu akrebe göre daha çapkın ve daha çok üçüncü kişilerle uğraşan bir burçtur. Ancak akrep ile uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. İkizlerin göz çapkınlıklarından oluşan bir yapısı varken akrep de tek gecelik birliktelikleri sever. Özellikle akrep burcunun partneri de bağlanması çok kolay değildir. Eğer ikizler akrebin ihtiyacın duyduğu güven ve sadakat iyi sağlayabilirse akrep ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirler. Ancak mutlu değilsin akrep burcu onun çapkınlıklarını engellemek zordur.

İkizler ve akrep burcu birlikteliği oldukça ilginç olabilir. İkizler burcu oldukça sosyal bir burçtur. Yani her zaman yeni şeyler denemek ister monoton bir yaşam ona göre değildir. Bu yüzden sürekli ilişkileri ve aşkları değişebilir. İkizlerin bitmeyen bir enerjisi vardır. Bu nedenle aşk yaşamaya çok da zamanı yoktur. Ancak karşısındaki çekici akrebi gördüğü zaman duygularına hakim olamaz. Çünkü akrebin öyle bir büyüsü vardır ki ikizler ona bir kez kapılınca aşkı düşünmeye başlayacaktır. Ayrıca bu ilişkinin uzun sürüp sürmeyeceği belli olmaz. Çünkü akrep ikizleri o kadar çok kıskanır ki ikizler kendisini bu ilişkiden uzak tutabilir. Çünkü ikizler her zaman özgürlüğüne düşkündür. İkizler burcu duygusal ve bağımlı bir burç değildir. Bu yüzden bu kıskançlar çok fazla süre dayanamaz. Bu yüzden eğer ikizler akrebe ona güvenebileceğini ispatlarsa bu ilişkiyi rahat, duygusal, tutkulu ve cazibeli bir ilişki olabilir. İkizler ve akrebin ilişkisinde ön planda ki mantık ve duygulardır.

İkizler burcu için mantık ön plandadır. O kalbiyle değil aklıyla hareket eder. İkizler burcu aynı zamanda değişkendir bir onun bu özelliği akrep burcu için ulaşılmalıdır. Aklı bir karış havada olan ikizler burcunu ancak ve ancak akrep burcu hizaya getirebilir. İkizler erkeği ve akrep kadını arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren her zaman zorluklarla dolu bir ilişki olacaktır. Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden uzaklaşmalarına ve soğumalarına neden olacaktır. Bundan dolayı aşk uyumu nu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zor olacaktır. İlişkileri ilk başlarda güzel gibi gözükebilirler fakat bir süre sonra ilişkileri monoton bir hal alacaktır. Bu ilişkide zorlayıcı etmenlerden birisi de her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden birbirlerinden sıkılabilirler. Bu iki burcun aşk yaşamaları nadiren de olsa oldukça zordur.

Akrep kadını ile ikizler erkeği arasında uzun vadeli bir aşk ilişkisi olması -üzülerek söylüyoruz- pek mümkün gözükmemektedir. Çünkü haritaları incelendiğinde aralarında büyük bir zıtlık olduğu ve birbirlerini görmeyen taraflarda kalmış oldukları görülür. Bu durum burçlarımızın birbirlerini anlamamalarına sebep olacak, ilişkileri bu yüzden uzun soluklu olmayacaktır.

Aslında bu ilişkide her şey güzel başlar. Çünkü akrep kadını, muhteşem bir çekim gücüne sahiptir. Tutkuları hayli fazla olan bu kadın, karşı cinsi kolaylıkla etkileyebilecek yapıdadır. Çapkın mizaçlı ikizler erkeği, onu gördüğünde çok çekici bulacak ve keşfetmek isteyecektir. Meraklı bir yapıya sahip olan bu adam, gizemli bir havası olan bu güzel kadına karşı kesinlikle kayıtsız kalamaz. İki tarafın da içinde büyük bir merak ve keşfetme isteği olacağı için birbirlerine kolayca yaklaşacaklardır. Bunun yanı sıra bnın gizemli bir havası vardır. Bu hava meraklı ikizler erkeğini daha çok etkileyecektir. Bu ayakları yere basan kadını daha fazla tanımak için elinden geleni yapacaktır. Buraya kadar her şey güzel. Ya sonrası?

Üzülerek belirtmekteyiz, uzun sürmeyen bir ilişki olacaktır. Çünkü akrep kadını kıskançtır, sevdiğini çok fazla sahiplenir. Ancak ikizler erkeği değişken bir yapıya sahiptir, biraz çapkındır. Bu yüzden sevdiği kadının aşırı benimseyen tavırları onu boğar, yorar. Çok etkilendiği bu kadından bir süre sonra uzaklaşacaktır. Sezgileri çok kuvvetli olan akrep kadını, ikizler erkeğindeki farklılığı hisseder ancak bu değişkenliğine anlam veremez ve onun bu hali karşısında deliye döner. Savaşçı bir yapıya sahip olan bu tutkulu kadın, bir müddet sevdiği adam için çabalasa da sonunda pes edecektir. Aynı zamanda ikizler erkeği, akrep kadınının yoğun tutkusu altında ezilecektir. Buradaki en önemli husus şudur: Sakın bu kadının size kin beslemesine sebep olmayın! Çünkü akrep kadını hem tutkulu aşkı ile hem de yoğun kini ile sizi mahvetme yeteneğine sahiptir.

Akrep ve İkizler Evlilik Uyumu

Evliliklerinde akrep burçları oldukça özgürlüğüne düşkün ve mücadeleci insanlardır. İkizler ise son derece çılgın ve değişik yaşam tarzını seven kişiliklerdir. İkizler de özgürlüğüne düşkündür ve bir akrep burcuyla yaşaması biraz zordur. Aslında farklılıkları bu iki burcu birbirlerine çeken en büyük etmenlerden biridir. Akrepler ikizler burcu gibi bir konuda konuşmayı ve anlatmayı çok sevmezler. Akrep her zaman sosyal yaşantısında araştırmacı, okuyan ve bilgilerini sürekli yenilemek isteyen kişiliktir. Ancak, akrep burcu ile ikizler burcu son derece farklı açılardan birbirlerini yakalayabilirler. Biraz sert ve duygularını çok fazla açığa vurmayan akrebi, ikizler burcu kendine getirecek ve anlatmaya ikna edecektir. Evlilikte de aşkta olduğu gibi akrep burcu için güven ve sadakat oldukça önemlidir. Akrep daima şüphecidir ve ipleri hep elinde tutar. Ancak güveninin suistimal olduğunu görürse akrep ikizlerden intikam almak için ve ona acı çektirmek için elinden geleni yapacaktır.

Akrep ve İkizler İş İlişkisi

Bu burçlar arasındaki iş ilişkisi çok fazla yoğun olmayacaktır. Çünkü birbirine tamamen zıt iki karakterden bahsediyoruz. İş konusunda paylaşacak pek fazla ortak noktaları olmadığı için aynı yerde çalışsalar bile aralarında bir yakınlık doğmayacaktır. Sürekli değişkenlik gösteren ikizler erkeği, kararlı ve savaşçı ruhlu akrep kadınının sinirini bile bozabilir.

Akrep ve İkizler Arkadaşlık İlişkisi

Aralarında güzel bir arkadaşlık kurulması, ancak akrep kadınının kendini açmasıyla mümkün olur. Çünkü ikizler erkeği dışa dönüktür ve herkesle olduğu gibi bu kadınla da arkadaş olması oldukça kolaydır. Konuşmaktan çekinmemesi, bu adamın kendini kolayca ifade etmesini ve eteğindeki taşları dökmesini sağlar. Ancak akrep kadını hayatı boyunca daha ağır daha emin adımlarla ilerlemeyi tercih eder. Eğer bu adama güvenirse onunla arkadaş olma yoluna gidebilir. Şunu da unutmamak gerek, ikizler erkeğinin değişken yapısı yüzünden akrep kadını zaman zaman ona güvenmekle hata yaptığını düşünebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git