Akrep Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

06.02.2016
Akrep Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Derin yada gizemli, gururlu yada hırslı hangisini seçerseniz. Bu özellikler ancak bir akrep kadınını anlatabilir. O kadar da hırslı bir yapısı vardır ki pes etmek kelimesi onun için yoktur bile. Gururu ve kendine olan güveni ile oldukça göz alıcı bir kişiliği vardır. Hırsından etrafındaki insanları gözü bile görmez. Bir işi yaparken onu rahatsız etmek hayatınız boyunca yapacağınız hatalardan en yanlış olanı olacaktır. Akrep kadını, sinirli anlarında gözü hiçbir şeyi görmeyen ve sabırsız olan yapısı ile oldukça korkutucu olabilir. Bunun yanı sıra aşk hayatında ise başka bir kadına dönüşebilir ve karşısındaki insanı şaşırtmadan duramaz.

İkizler erkeği ise oldukça kararsız olan yapısı ile dikkatleri üzerine toplayabilir. Bu özelliğinin yanı sıra dorukları yaşatabilir. Sevdiği kadın için yapmayacağı şey yoktur. Özellikle duygularını çok yoğun şekilde yaşar. Onu bir değil belki de üç ya da dört kişi olarak düşünebilirsiniz. Yani bu durum şu şekilde de açıklanabilir. Sabah saatlerinde sizi mutlu etmek için çırpınan adam akşam saatlerinde umursamaz ise bu duruma şaşırmamalısınız.

Akrep Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İyi vakit geçirirler

Aşk ilişkileri ise: Akrep kadını, neşeli, hareketli, kıpır kıpır mizaca sahip ikizler erkeğinden etkilenecektir. Çünkü akrep kadını, meraklı yapısı sayesinde sürekli araştırarak öğrenmek ister. İkizler erkeğinin keşfedecek konularının fazla olması, akrep kadınının dikkatini bir hayli çekebilir.

Uyumludurlar

Akrep kadınının birine bağlanması çok kolay değildir, eğer ihtiyacı olan güven ve sadakati ikizler erkeği sağlayabilirse birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirler. Fakat ilişkiye ilk adımı atmaları ile birlikte ikizler erkeği çapkınlıklarına son vermeli ve akrep kadını da daha sabırlı olmalıdır.

Birbirlerini anlamaları gerekir

Astroloji haritalarına bakıldığında aralarında büyük bir zıtlık vardır ve birbirlerini göremeyen taraflarda kalmışlardır. Bu durum birbirlerini anlamamalarına neden olacak ve ilişkilerinin uzun süreli olmalarını engelleyecektir. Böyle bir durumda akrep kadını partnerine her zamankinden daha anlayışlı ve sabırlı olmalıdır. Her ne kadar bu süreç oldukça zorlayıcı olsa da sonunda mutluluk ortaya çıkabilir.

Uyumu yakalamakta biraz zorlanabilirler

Her ikisi de zıt karakterlere sahip olduklarından dolayı aşk ve evlilik hayatlarında uyum ve mutluluk yakalamaları oldukça zor olabilir. Ayrıca normalde arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamadıkları görülebilir.

Bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisininde de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı ilişkilerinde hep bir sorun oluşacaktır. Bu sorunları çözmeye çalıştıklarında ise bir hayli yıpranacaklardır. Yani bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli ister uzun süreli olsun aşkları sürekli fırtınalı geçecektir.

Akrep kadını sert gibi görünse de oldukça duygusaldır. İkizler erkeği ise duygusallık yerine heyecan ve macera arayışı içerisindedir ve asla sıkıya gelemez. Bu nedenle ikilinin birbirleri ile anlaşmaları oldukça zorlayıcı olabilir.

Ortak noktalar aralarındaki çekimi güçlendirir

İkizler erkeği, oldukça sosyaldir ve monoton bir yaşam ona göre değildir. Fakat karşısında akrep kadınını gördüğü zaman çekiciliği ve güzelliğinden etkilenerek duygularına hakim olamaz. Aralarında ortaya çıkan güçlü enerji, oldukça uyumlu ve mutlu bir çift olmalarına neden olur.

Birbirlerine güvenmeyi öğrenmeleri gerekir

Akrep kadınının kıskançlığı dillerde malum, sevdiğini çok fazla sahiplenir. İkizler erkeğinin sürekli gezmek, sosyal faaliyetlere katılma isteği ve değişken bir yapıya sahip olması akrep kadınını çileden çıkarmaya yetecektir. Eğer ikizler erkeği, partnerinin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa kıskançlık triplerine hazır olması gerekmektedir. Fakat sevdiği kadının aşırı benimseyen tavırları kendisini boğacak ve yoracaktır. Bu nedenle bir süre sonra çok etkilendiği sevdiğinden uzaklaşacaktır. Çünkü akrep kadını güvensizlik yaşadığında, partnerini o kadar sıkar ki ikişkiyi adeta yaşanmaz hale getirebilir. Bu nedenle ikili aralarında güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir.

Akrep kadını ilişkisini çok yoğun yaşar ve ikizler erkeğinin istediği duyguları vermeye hazırdır. İkizler erkeği, partnerinin kıskançlığına alışırsa, bu ikili sonsuza kadar mutluluğu yakalayacak ve uyum içerisinde bir çift olacaktır.

Bir akrep kadınının sıkıntısının ne olduğunu çözmeye çalışmak, oldukça ilginç bir hal alabilir. Fakat onu kendi dünyasından çekip alabilirse ne mutlu ikizler erkeğine. Eğer işler böyle ilerlerse bütün problemleri aşabilirsiniz demektir.

Birbirlerini anlayış göstermeleri gerekir

Sezgileri çok kuvvetli olan akrepler, partnerindeki farklılığı hisseder ancak bu değişkenliğine anlam veremez ve onun bu hali karşısında deliye döner. Savaşçı bir yapıya sahip olan bu tutkulu kadın, bir müddet sevdiği adam için çabalasa da sonunda pes edecektir. Aynı zamanda bu ikizler erkeği, partnerinin yoğun tutkusu altında ezilecektir. Buradaki en önemli husus şudur: Sakın bu kadının size kin beslemesine sebep olmayın! Çünkü akrep kadını hem tutkulu aşkı ile hem de yoğun kini ile sizi mahvetme yeteneğine sahiptir.

Her ikisi de meraklıdır

Aslında bu ilişkide her şey güzel başlar. Çünkü akrep kadını, muhteşem bir çekim gücüne sahiptir. Tutkuları hayli fazla olan bu kadın, karşı cinsi kolaylıkla etkileyebilecek yapıdadır. Çapkın mizaçlı ikizler erkeği, onu gördüğünde çok çekici bulacak ve keşfetmek isteyecektir. Meraklı bir yapıya sahip olan bu adam, gizemli bir havası olan bu güzel kadına karşı kesinlikle kayıtsız kalamaz. İki tarafın da içinde büyük bir merak ve keşfetme isteği olacağı için birbirlerine kolayca yaklaşacaklardır. Bunun yanı sıra gizemli bir havası vardır. Bu hava meraklı ikizler erkeğini daha çok etkileyecektir. Ayakları yere basan akrebi daha fazla tanımak için elinden geleni yapacaktır. Buraya kadar her şey güzel. Ya sonrası?

İkizler erkeği, kalbiyle değil aklıyla hareket eder, aklı ise bir karış havadadır. Onu yalnızca akrep kadını hizaya getirebilir. İkizler erkeği ve akrep kadını arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren zorluklarla dolu ve son derece heyecanlı bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Birbirlerini anlamaya çalışmalıdırlar

Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden uzaklaşmalarına ve soğumalarına neden olacaktır. Bundan dolayı aşk uyumunu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zor olacaktır. İlişkileri ilk başlarda güzel gibi gözükebilir fakat bir süre sonra ilişkileri monoton bir hal alacaktır. Bu ilişkide zorlayıcı etmenlerden birisi de her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden birbirlerinden sıkılabilirler. Bu iki burcun aşk yaşamaları nadiren de olsa oldukça zordur.

Kadın baskın olmak ister

Akrep kadını aşkta ciddi ve sağlam adımlar atmayı sever. İkizler erkeği onunla ortak bir hayat yaşamaya kalkıştığında partnerinin çizdiği yoldan ayrılmaması gerekir. İkili birlikteyken bol bol seyahat eder ve yeni insanlarla tanışır. İkizler erkeği, şaşırtıcı derece zeki olan akrep kadınının saçtığı mistik enerjiye kapılıp gidecektir. Akrep kadını, etrafındaki insanların içini okur ancak onu çözmek de bir o kadar zordur. Genelde feminist bir havada görünür ve hakları için amansızca savaş verir.

İyi arkadaş olabilirler

Aralarında güzel bir arkadaşlık kurulması, ancak akrep kadınının kendini açmasıyla mümkün olur. Çünkü ikizler erkeği dışa dönüktür ve herkesle olduğu gibi akrep kadınıyla da arkadaş olması oldukça kolaydır. Akrep kadınının konuşmaktan çekinmemesi, ikizlerin kendini kolayca ifade etmesini ve eteğindeki taşları dökmesini sağlar. Ancak akrep kadını hayatı boyunca daha ağır daha emin adımlarla ilerlemeyi tercih eder. Eğer bu adama güvenirse, onunla arkadaş olma yoluna gidebilir. Şunu da unutmamak gerek, ikizler erkeğinin değişken yapısı yüzünden akrep kadını zaman zaman ona güvenmekle hata yaptığını düşünebilir.

Akrep Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Özgürlüklerine düşkündürler

Evliliklerinde akrep kadını oldukça özgürlüğüne düşkün ve partnerine müdahalecidir. İkizler erkeği son derece çılgın ve farklı yaşam tarzına sahipken özgürlüğüne de bir hayli düşkündür. Aslında bu farklılıklar iki burcu birbirine çeken en büyük etmenlerdir.

Yeniliklere açıktırlar

Akrep kadını her zaman sosyal yaşantısında araştırmacı, okuyan ve bilgilerini sürekli yenilemek isteyen karaktere sahiptir. Ancak, bu iki burç son derece farklı açılardan birbirlerini yakalayabilirler.

Biraz sert ve duygularını çok fazla açığa vurmayan akrep kadınını, ikizler erkeği kendine getirecek ve anlatmaya ikna edecektir. Evlilikte de aşkta olduğu gibi akrep kadını için güven ve sadakat oldukça önemlidir. Akrep kadını daima şüphecidir ve ipleri hep elinde tutar. Ancak güveninin suistimal olduğunu görürse ikizler erkeğinden intikam almak ve ona acı çektirmek için elinden geleni yapacaktır.

Zıt karakterleri birbirlerini çeker

Akrep burcu kadını, karşısında net insan ister. Fakat ikizler burcu erkeği o kadar kararsızdır ki sabah istediği bir şeyden akşama belki de nefret edebilir. Böyle bir durumda ikizler erkeği ile anlaşması çok da imkan sınırları içerisinde görünmemektedir. Akrep kadını mutlu olmak istiyorsa ikizler erkeğinin tutkulu aşkına kapılması gereklidir.

Akrep kadını, ilişkisinde ikizler erkeğini o kadar kıskanır ki bu tutumu partnerinin kendisinden uzak durmasına neden olur.  Çünkü ikizler erkeği her zaman özgürlüğüne düşkündür. Duygusal ve bağımlı olmadığı için kıskançlıklara çok uzun bir süre dayanamaz. Bu nedenlerle bu ilişkinin tam olarak ne kadar süreceği belli olmaz.

Aralarındaki ilişkide her zaman mantık ve duygular ön plana çıkar. Akrep kadınının duygusal yapısı, ikizler erkeğinin dikkatini çekecek türde barizdir. Hatta tahammülünü zorlayan duygusal dalgalanmalar ve kopukluklar akrep kadını için normal ve olağan durumlardır. İkizler erkeği, akrep kadını ile birlikteyken asla sıkılmaz, hatta partnerinden uzaklaştığında ortaya çıkan monotonluk onu şaşırtacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.