Kahve Falında Penguen Görmek

  11.04.2015
  Kahve Falında Penguen Görmek

  Kahve falında penguen görmek, fal sahibinin ilişkisi ile ilgili etrafındaki kişilerden yakın zamanda duyacaklarına inanması gerektiği anlamına gelir. Bazı kötü niyetli insanlar tarafından sevdiği ile arasını bozmaya çalışan kişilerin var olduğuna ve dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

  Aşk Yorumu

  Eşiniz ile aranızda bazı duyguları yitirdiğinize inanıyorsunuz. Eski sevgi eski heyecan kalmamış sanki arkadaş gibi hissediyorsunuz. Fakat yakın zamanda uzak bir yere akraba ziyaretine gideceksiniz. Bu ziyaret esnasında eşiniz ile mesajlaşacak, onu özlediğinizi ve onsuz başka yerde olmanın size huzursuzluk verdiğini hissedeceksiniz. Her gün yan yana olmanız birbirinizi hiç özleme fırsat vermemeniz nedeni ile bu şekilde hissettiğinizi anlayacaksınız. Ziyaretten geri döndüğünüzde tekrar eskiye dönecek ve birbirinizi aslında ne kadar çok sevdiğinizi anlayacaksınız.

  Sevgiliniz ile aranızdaki yaş farkını çok fazla sorun ediyorsunuz. Ondan büyük olmanız sizi sevmesine engel değil önce bunu anlamalı ona göre hareket etmelisiniz. Zaman zaman kendinizden soğutmak için elinizden geleni yapsanız da nafile sizi çok seviyor ve yaptığınız hiç bir oyun sevgilinizin sizden soğumasına yetmiyor. Siz kafanızda yaş farkını sorun ederken kısa zaman içinde sevgiliniz elinde tek taş ile size evlenme teklifi edecek. Kendinizi çok şanslı hissedecek ve çok güzel bir döneme gireceksiniz.

  Aldatılıp ayrıldığınız eski eşiniz tabiri caiz ise köpek gibi pişman. Sizi çok yıpratmış ve çok üzmüş ama artık kendide yaptıklarının bedelini ödüyor. Eski eşinizin her gün karşınıza çıkmasına, sizden sürekli özür dilemesine asla kulak asmıyor, aksine onun üzülmesinden de mutluluk duyuyorsunuz. Yakın çevrenizden bir kişi size aşkını itiraf edecek, büyük bir boşlukta olmanız sizi bu kişi ile yakınlaştırsa da başka aranızda olmayan aşk, kısa zaman içinde gerçeğe dönüşecek. Eski eşiniz peşinizi bırakacak ve hayatınızdaki kişi ile mutlu bir ömür geçireceksiniz.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan kayıp yaşanılan dönemin geride kalacağına ve rahata kavuşulacağına işaret eder. Elinize yüklü miktarda geçecek paraya işaret eder. Bu para sayesinde tüm borç ve sıkıntılarınızdan arınacak, hayatınıza farklı şekilde yön vereceksiniz.

  Çok fazla harcama yapıyor, elinizdeki paranın kıymetini bilmiyorsunuz. Kısa zaman içinde aile büyüklerinizden akıl alarak, paranızı işinize yatırmaya karar vereceksiniz. Hiç beklemediğiniz kadar çok para kazanacak, sofranızdan rızk eksik olmayacaktır.

  Verdiğiniz kişiden borcunuzu geri alacağınız anlamına gelmektedir. Hiç beklemediğiniz anda gelen bu para sayesinde feraha kavuşacaksınız. Uzun zamandır istediğiniz bir çantaya sahip olacak, bereketli günler yaşayacaksınız.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Hane içerisinden birisi ortaya bir laf atacak ve sizin hiç aklınızdan olmayan bir şeyi aklınıza sokacak. Birisi ile sizi çok yakıştırıp bence sana bunu alalım deyince başta karşı çıkacaksınız fakat bu kişi bir kere aklınıza düşmüş bulunacak. Kısa zaman içinde de bu kişiden bir mesaj alacaksınız. Mesajın karşılığını vererek sohbet etmeye başlayacak ve bu sohbeti ilerleteceksiniz. Uzun yapılan sohbetlerin ardından ilişki yaşamaya karar vererek, yeni bir ilişkiye başlayacak ve çok mutlu olacaksınız.

  Aileden bir kişi ile ettiğiniz kavga içinize baya dert olmuş. Ondan özür dilemek isteseniz de cesaret edemiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde sizin gösteremediğiniz cesareti o kişi atacak ve sizden özür dileyecek. Bu özür sayesinde aile içindeki huzursuzluk bitecek, neşeli günler gelecektir.

  Kısa zaman içinde bir gemi seyahatine çıkacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte uzun zaman gemi ile yolculuk yapmak istiyor ve bunun için para biriktiriyorsunuz. Artık bu seyahate çıkacaksınız. O kadar çok eğleneceksiniz ki hiç bitmesin isteyeceksiniz. Gemide denizin ortasında olmak sizi çok mutlu edecek, kendinizi hiç bu kadar özgür hissetmemiş olacaksınız. Çok eğlenip eh tabi birazda yorulacağınız harika bir tatil geçireceksiniz.

  Tam bir parti kızısınız. Parti yapmayı, eğlenmeyi, giyinip süslenmeyi çok seviyorsunuz. Yakın zaman içinde harika bir parti düzenleyecek ve çevrenizdeki herkesi davet edeceksiniz. Çok şık olacak, herkesin dikkatini kolaylıkla çekmeyi başaracaksınız. Güzel bir parti geçirerek, kafanızdaki tüm kötü düşüncelerden, enerjiden kurtularak, hayatınızdaki sizi yoran her şeyi geride bırakacaksınız.

  İş ve Kariyer Yorumu

  İş yerinde imza attığınız başarıları kıskanan birinin varlığına işaret eder. Bu kişi hafif kısa boylu uzun saçlı bir bayan. Siz ne yaparsanız onun tersini yapıyor her işinize burnunu sokmaya çalışıyor. Fakat yakın zaman içinde, bu kişiden kurtulacak, iş yerinde daha verimli çalışmaya başlayacaksınız. Yaptığı işlerin beğenilmemesi ve iş yerindeki tutumu yanlış olduğu için işten çıkartılacak, daha iyi başarılar elde edeceğiniz döneme gireceksiniz.

  İş hayatına atılacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır istediğiniz bir iş için koşturuyor, gecenizi gündüzünüze katıyorsunuz. Artık verdiğiniz emeklerin karşılığını alacak, istediğiniz işi kuracağınız anlamına gelmektedir. Kısa zaman içinde kuracağınız bu iş sayesinde, hayatınızın akışı değişecek, her şey tamda istediğiniz gibi olacaktır.

  Okuldaki arkadaş çevrenizden uzaklaşmanız sizin yararınıza olmuş. Sürekli onlara uyarak, derslerinizi epey ihmal etmişsiniz. Fakat artık yeni döneme girecek, çok güzel başarılar elde edeceksiniz. Herkes tarafından imrenilen öğrenci sıfatına erişerek, aslında istediğinizde neleri başarabileceğinizi göstereceksiniz.

  Sağlık Yorumu

  Bel ağrılarınız birazda sizin ihmalkarlığınızdan kaynaklanıyor. Kendinize hiç dikkat etmiyor, aman ne olursa olsun diyorsunuz. Fakat kısa zaman içinde bir doktora gidecek ve nasıl hareketler yapmamanız gerektiğini iyice kavrayacaksınız. İyi bir krem sayesinde hiç sorun yaşamadan bu bel ağrılarından kurtulacaksınız.

  Sağlıklı dönemdesiniz, bunun kıymetini bilin. Tüm sorunlarınızdan, rahatsızlıklarınızdan arınacağınız bir döneme gireceksiniz. Her ne varsa şikayet ettiğiniz artık hepsi geçecek, hayatınızda sağlık hakim olacaktır.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.