Kahve Falında Penguen Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Penguen Görmek

Kahve falında penguen görmek, hedef ve hayallerinize ağır ancak kesin adımlarla ilerlemek demektir. Sonuç her ne kadar geç gerçekleşecek olsa da gidiş yolunuz kesinlikle doğrudur. Bu şekilde devam etmeniz halinde isteklerinize mutlaka kavuşacaksınız demektir. Dikkatli olmanız gereken bir dönemin habercisidir. Bu dönemde ailenizle ya da arkadaşlarınızla ufak gerilimler yaşayabilirsiniz. Araya soğukluk girebilir ve kısa süreli dargınlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız konusunda da dikkatli olmanız gerektiğini söyler. Tartışmalardan uzak durmalı, sorunları en az zararla atlatacak şekilde hareket etmelisiniz. Eğer bir süredir hayatınızda olumsuz olaylar yaşıyorsanız bu olaylara karşı da dikkatli olmalısınız. Aksi halde bu olaylar hayatınızı alt üst edecek derecede büyüyebilir.

Saygı ve itibar duyulacak bir kişi olduğunuzu, görgülü ve nerede nasıl davranılacağını bildiğinizi gösterir. Sosyal hayatınızda çok iyi vakit geçiren, eğlenmeyi bilen biri olduğunuzun işaretidir. Bir erkek çocuğun habercisi de olabilir. Siz ya da hanenizden biri yakında bir erkek çocuğa sahip olabilir. Yakında zenginliğe ve popülerliğe ulaşacağınızı ve bunları kolay yollardan elde edeceğinizi de gösterir. Bir süredir yaşadığınız sıkıntılar ve mutsuzlar yakında yerini huzur dolu günlere bırakacak demektir.

Aşk Hayatı

Eşiniz ile aranızda bazı duyguları yitirdiğinize inanıyorsunuz. Eski sevgi eski heyecan kalmamış sanki arkadaş gibi hissediyorsunuz. Fakat yakın zamanda uzak bir yere akraba ziyaretine gideceksiniz. Bu ziyaret esnasında eşiniz ile mesajlaşacak, onu özlediğinizi ve onsuz başka yerde olmanın size huzursuzluk verdiğini hissedeceksiniz. Her gün yan yana olmanız birbirinizi hiç özleme fırsat vermemeniz nedeni ile bu şekilde hissettiğinizi anlayacaksınız. Ziyaretten geri döndüğünüzde tekrar eskiye dönecek ve birbirinizi aslında ne kadar çok sevdiğinizi anlayacaksınız.

Sevgiliniz ile aranızdaki yaş farkını çok fazla sorun ediyorsunuz. Ondan büyük olmanız sizi sevmesine engel değil önce bunu anlamalı ona göre hareket etmelisiniz. Zaman zaman kendinizden soğutmak için elinizden geleni yapsanız da nafile sizi çok seviyor ve yaptığınız hiç bir oyun sevgilinizin sizden soğumasına yetmiyor. Siz kafanızda yaş farkını sorun ederken kısa zaman içinde sevgiliniz elinde tek taş ile size evlenme teklifi edecek. Kendinizi çok şanslı hissedecek ve çok güzel bir döneme gireceksiniz.

Aldatılıp ayrıldığınız eski eşiniz tabiri caiz ise köpek gibi pişman. Sizi çok yıpratmış ve çok üzmüş ama artık kendide yaptıklarının bedelini ödüyor. Eski eşinizin her gün karşınıza çıkmasına, sizden sürekli özür dilemesine asla kulak asmıyor, aksine onun üzülmesinden de mutluluk duyuyorsunuz. Yakın çevrenizden bir kişi size aşkını itiraf edecek, büyük bir boşlukta olmanız sizi bu kişi ile yakınlaştırsa da başka aranızda olmayan aşk, kısa zaman içinde gerçeğe dönüşecek. Eski eşiniz peşinizi bırakacak ve hayatınızdaki kişi ile mutlu bir ömür geçireceksiniz.

Para

Maddi açıdan çok kayıp yaşadığınız dönem geride kalacak, bolluk bereket gelecek. Elinize yüklü miktarda geçecek paraya işaret eder. Bu para sayesinde tüm borç ve sıkıntılarınızdan arınacak, hayatınıza farklı şekilde yön vereceksiniz.

Çok fazla harcama yapıyor, elinizdeki paranın kıymetini bilmiyorsunuz. Kısa zaman içinde aile büyüklerinizden akıl alarak, paranızı işinize yatırmaya karar vereceksiniz. Hiç beklemediğiniz kadar çok para kazanacak, sofranızdan rızk eksik olmayacaktır.

Verdiğiniz kişiden borcunuzu geri alacağınız anlamına gelmektedir. Hiç beklemediğiniz anda gelen bu para sayesinde feraha kavuşacaksınız. Uzun zamandır istediğiniz bir çantaya sahip olacak, bereketli günler yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içerisinden birisi ortaya bir laf atacak ve sizin hiç aklınızdan olmayan bir şeyi aklınıza sokacak. Birisi ile sizi çok yakıştırıp bence sana bunu alalım deyince başta karşı çıkacaksınız fakat bu kişi bir kere aklınıza düşmüş bulunacak. Kısa zaman içinde de bu kişiden bir mesaj alacaksınız. Mesajın karşılığını vererek sohbet etmeye başlayacak ve bu sohbeti ilerleteceksiniz. Uzun yapılan sohbetlerin ardından ilişki yaşamaya karar vererek, yeni bir ilişkiye başlayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Aileden bir kişi ile ettiğiniz kavga içinize baya dert olmuş. Ondan özür dilemek isteseniz de cesaret edemiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde sizin gösteremediğiniz cesareti o kişi atacak ve sizden özür dileyecek. Bu özür sayesinde aile içindeki huzursuzluk bitecek, neşeli günler gelecektir.

Kısa zaman içinde bir gemi seyahatine çıkacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte uzun zaman gemi ile yolculuk yapmak istiyor ve bunun için para biriktiriyorsunuz. Artık bu seyahate çıkacaksınız. O kadar çok eğleneceksiniz ki hiç bitmesin isteyeceksiniz. Gemide denizin ortasında olmak sizi çok mutlu edecek, kendinizi hiç bu kadar özgür hissetmemiş olacaksınız. Çok eğlenip eh tabi birazda yorulacağınız harika bir tatil geçireceksiniz.

Tam bir parti kızısınız. Parti yapmayı, eğlenmeyi, giyinip süslenmeyi çok seviyorsunuz. Yakın zaman içinde harika bir parti düzenleyecek ve çevrenizdeki herkesi davet edeceksiniz. Çok şık olacak, herkesin dikkatini kolaylıkla çekmeyi başaracaksınız. Güzel bir parti geçirerek, kafanızdaki tüm kötü düşüncelerden, enerjiden kurtularak, hayatınızdaki sizi yoran her şeyi geride bırakacaksınız.

İş ve Kariyer

İş yerinde imza attığınız başarıları kıskanan birinin varlığına işaret eder. Bu kişi hafif kısa boylu uzun saçlı bir bayan. Siz ne yaparsanız onun tersini yapıyor her işinize burnunu sokmaya çalışıyor. Fakat yakın zaman içinde, bu kişiden kurtulacak, iş yerinde daha verimli çalışmaya başlayacaksınız. Yaptığı işlerin beğenilmemesi ve iş yerindeki tutumu yanlış olduğu için işten çıkartılacak, daha iyi başarılar elde edeceğiniz döneme gireceksiniz.

İş hayatına atılacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır istediğiniz bir iş için koşturuyor, gecenizi gündüzünüze katıyorsunuz. Artık verdiğiniz emeklerin karşılığını alacak, istediğiniz işi kuracağınız anlamına gelmektedir. Kısa zaman içinde kuracağınız bu iş sayesinde, hayatınızın akışı değişecek, her şey tamda istediğiniz gibi olacaktır.

Okuldaki arkadaş çevrenizden uzaklaşmanız sizin yararınıza olmuş. Sürekli onlara uyarak, derslerinizi epey ihmal etmişsiniz. Fakat artık yeni döneme girecek, çok güzel başarılar elde edeceksiniz. Herkes tarafından imrenilen öğrenci sıfatına erişerek, aslında istediğinizde neleri başarabileceğinizi göstereceksiniz.

Sağlık

Bel ağrılarınız birazda sizin ihmalkarlığınızdan kaynaklanıyor. Kendinize hiç dikkat etmiyor, aman ne olursa olsun diyorsunuz. Fakat kısa zaman içinde bir doktora gidecek ve nasıl hareketler yapmamanız gerektiğini iyice kavrayacaksınız. İyi bir krem sayesinde hiç sorun yaşamadan bu bel ağrılarından kurtulacaksınız.

Sağlıklı dönemdesiniz, bunun kıymetini bilin. Tüm sorunlarınızdan, rahatsızlıklarınızdan arınacağınız bir döneme gireceksiniz. Her ne varsa şikayet ettiğiniz artık hepsi geçecek, hayatınızda sağlık hakim olacaktır.


 

Kahve Falında Penguen Kafası Görmek

Faziletten şaşılmaması gerektiğini ve doğruluğun dürüstlüğün benimsenmesi gerektiğini ifade etmektedir. Kahve fincanının orta kısmında ise günlük yaşamında fal sahibinin ufak tefek önemsenmeyecek ve hiçbir anlamı olmayan, söylediği yalanlar nedeni ile arkadaşlık ilişkilerinde kırgınlıkların oluşmasına ve de bu huyu nedeni ile arkasından dedikoduların çıkacağını göstermektedir. Bu durum bireyin aşk yaşamını derinden etkileyecek hatta ayrılıkla sonuçlanmasına yol açacaktır. Kişi bu döneminde söylediği sözlere, hal ve tavırlarına oldukça dikkat etmeli, doğruluktan şaşmamalıdır.

Tüm bu anlamlarının yanı sıra, sıralı dağların üzerinde anlaşılır bir şekilde görülüyorsa, bu uç noktalarda bir dürüstlüğün ve temiz bir kalbin ifadesidir. Büyük zorluklar ve mücadeleler ile sahip olunacak olan bir ticari mekanın bir takım borçlar nedeni ile sıkıntıya sebep olacağı ancak yine sabır ve gösterilecek azim ile bu borçlar ile de başa çıkılarak kısa sürede büyük kazançlar elde edileceği olarak yorumlanabilmektedir. Kişinin umudunu yitirmemesi gerektiğinin işareti niteliğindedir. Fal sahibinin evi olarak da anlamlandırılabilir. Bu çatı altındaki hanenin mutluluğunu ve bireyler arasında fedakârlığı, mevcut sevgi ve saygıyı ifade edebilmektedir.


 

Kahve Falında Penguen Yavrusu Görmek

Hiçbir şey sonsuza kadar sürmediği gibi, hayatınızdaki bazı olumsuzlukların da uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Size düşen bu süreçte sabırlı durmak, çevrenizde gelişen olaylarda fevri durumlar karşısında sakin durmaktır.  Bu sorunların ardından çok güzel haberler alacağınıza yorulur. Bütün sorunlar üst üste geldiğinde ümidinizi tümüyle kaybettiğiniz vakit; yani hiç beklemediğiniz zamanda istediğiniz haberleri duyacağınıza dalalet eder.

Evlilik planları ile yorumlanır. Fal sahibi kafasına göre bir eş adayı bulamamanın sıkıntısı içindeyken öyle bir yerde öyle bir insanla tanışır ki kendisi bile bu büyüye nasıl kapılıp evlilik planları içerisine girdiğini anlayamaz. Ona çok şaşaalı ve sürpriz bir evlilik teklifi yapabilmek için düşünürken bulur kendini. Aynı zamanda bu evlilik yolunun mutluluk ve huzur içinde biteceğini gösterir.

Üzerinde çalıştığınız konuda uzmanlaşacağınızı, bununla da kalmayıp aynı konu üzerine yüzlerce yetenek yetiştireceğinizi gösterir. Yıllar sürecek çalışmalar ve elde edeceğiniz birikimler sonucunda herkesin saygı duyduğu ve aranan bir isim haline geleceğinize işaret eder. Ayrıca bu süreç boyunca bilgi dolu birçok insanla bir araya gelip onların desteklerini de alarak eşsiz başarılara imza atacağınızın açık bir göstergesidir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.