Kahve Falında Penguen Görmek

Kahve Falında Penguen Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.789 kez okundu.

Kahve falında penguen görmek hedef ve hayallerinize penguen gibi ağır ancak kesin adımlarla ilerlemek demektir. Sonuç her ne kadar geç gerçekleşecek olsa da gidiş yolunuz kesinlikle doğrudur. Bu şekilde devam etmeniz halinde isteklerinize mutlaka kavuşacaksınız demektir.

Dikkatli olmanız gereken bir dönemin habercisidir. Bu dönemde ailenizle ya da arkadaşlarınızla ufak gerilimler yaşayabilirsiniz. Araya soğukluk girebilir ve kısa süreli dargınlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız konusunda da dikkatli olmanız gerektiğini söyler. Tartışmalardan uzak durmalı, sorunları en az zararla atlatacak şekilde hareket etmelisiniz. Eğer bir süredir hayatınızda olumsuz olaylar yaşıyorsanız bu olaylara karşı da dikkatli olmalısınız. Aksi halde bu olaylar hayatınızı alt üst edecek derecede büyüyebilir. Fincandaki bazı hayvan sembolleri kişiliği belli eder. Kişiliğe etki eden bu sembollerden bir tanesidir. Buna göre saygı ve itibar duyulacak bir kişi olduğunuzu, görgülü ve nerede nasıl davranılacağını bildiğinizi gösterir. Sosyal hayatınızda çok iyi vakit geçiren, eğlenmeyi bilen biri olduğunuzun işaretidir. Bir erkek çocuğun habercisi de olabilir. Siz ya da hanenizden biri yakında bir erkek çocuğa sahip olabilir. Yakında zenginliğe ve popülerliğe ulaşacağınızı ve bunları kolay yollardan elde edeceğinizi de gösterir. Bir süredir yaşadığınız sıkıntılar ve mutsuzlar yakında yerini huzur dolu günlere bırakacak demektir.

Kahve Falında Penguen Kafası Görmek

Faziletten şaşılmaması gerektiğini ve doğruluğun dürüstlüğün benimsenmesi gerektiğini ifade etmektedir. Kahve fincanının orta kısmında ise günlük yaşamında fal sahibinin ufak tefek önemsenmeyecek ve hiçbir anlamı olmayan, söylediği yalanlar nedeni ile arkadaşlık ilişkilerinde kırgınlıkların oluşmasına ve de bu huyu nedeni ile arkasından dedikoduların çıkacağını göstermektedir. Bu durum bireyin aşk yaşamını derinden etkileyecek hatta ayrılıkla sonuçlanmasına yol açacaktır. Kişi bu döneminde söylediği sözlere, hal ve tavırlarına oldukça dikkat etmeli, doğruluktan şaşmamalıdır. Tüm bu anlamlarının yanı sıra, sıralı dağların üzerinde anlaşılır bir şekilde görülüyorsa, bu uç noktalarda bir dürüstlüğün ve temiz bir kalbin ifadesidir. Büyük zorluklar ve mücadeleler ile sahip olunacak olan bir ticari mekanın bir takım borçlar nedeni ile sıkıntıya sebep olacağı ancak yine sabır ve gösterilecek azim ile bu borçlar ile de başa çıkılarak kısa sürede büyük kazançlar elde edileceği olarak yorumlanabilmektedir. Kişinin umudunu yitirmemesi gerektiğinin işareti niteliğindedir. Fal sahibinin evi olarak da anlamlandırılabilir. Bu çatı altındaki hanenin mutluluğunu ve bireyler arasında fedakârlığı, mevcut sevgi ve saygıyı ifade edebilmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git