Kahve Falında Papyon Görmek

Kahve Falında Papyon Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.241 kez okundu.

Kahve falında papyon görmek hüzünlerin en büyüğünü atlatarak dimdik ayağa kalkan fal sahibini işaret eder. Yaşadığı hüzün ve kederler fal sahibinin maneviyatını ve sezgilerini daha da güçlendirecek ve kendine gelecektir. Bir daha asla aynı hataları yapmadan dikkatli bir şekilde yoluna devam eden fal sahibini çok güzel başarılar beklemektedir. Eğer fal fincanında papyon sembolü bir boyun üzerinde belirmişse biraz daha sabredilmesi gerektiğini simgeler fakat tek başına papyon sembolü çok yakın bir zamana işaret eder.

Bazı fal yorumcularına göre pozitif bir ruh hali ile girişilen bir işten elde edilen yüklü bir miktar parayı işaret eder. Fal sahibine çok bereketli gelecek bu para ile bir yuva kurulması da söz konusu olabilir. Fal tabağının kenarında beliren papyon sembolü ise geleceğin çok aydınlık olması mevkii sahibi olunması anlamını taşır. Eğer fal sahibi erkek ise iş hayatında bazı yetkilerin kendisine verilmesi ve bu görevden alnının akı ile çıkılması demektir. Fal sahibi bayan ise  etrafında sözü geçen ve karakter sahibi bir insan ile tanışacağı ve bu insandan çok etkileneceği anlamına gelir fakat fal sahibi bu insanın dikkatini çekebilmek için biraz uğraşmak zorunda kalacaktır. al sahibinin ne kadar ciddi bir karaktere sahip olduğunu gösteren ender sembollerden birisidir. Bu sembol fal fincanında çıktığı zaman etrafındaki insanların fal sahibinden biraz çekindiğini ve onun karşısında tam olarak kendileri gibi davranamadıklarını da belirtir. Eğer fal tabağında büyük bir papyon sembolü belirmişse sıkıntılı bir sürecin çabucak atlatılacağını müjdeler.

Hayatınızdaki sorunları yavaş yavaş bertaraf edeceğinize ve bir daha bu kadar sorunu asla bir arada yaşamayacağınıza dalalet eder. Kırdığınızın insanların gönlünü alacak ve bir daha asla problem yaşamamak üzere sağlam temellere oturan ilişkiler kuracaksınız. Sizinle ilgili sorunu olan, daha önce size büyük sıkıntılar yaşatmış ve yüzünü dahi görmek istemediğiniz insanlar ise size karşı olan tavırlarını değiştirerek uzlaşma yoluna gidecekler. Bu durumda kin tutarak onları reddetmek yerine bu davranışlarına olumlu karşılık vermek hem sizi ruhen hafifletecek, hem de ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunan insan sayısı artacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git