Kahve Falında Papyon Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Papyon Görmek

Kahve falında papyon görmek, fal sahibinin çözülmez sandığı olayların çözülerek selamete çıkacağı anlamına gelir. Kişinin bazı olumsuz giden olayları görmezden gelmesi gerektiğine ve üzerinde fazla düşünmeden mevcut hayatına kaldığı yerden devam etmesi gerektiğine işaret eder. Ferahlık, güç ve kuvvet demektir.

Aşk Yorumu

Bu zamanlarda aşkınızı dolu dolu yaşayacaksınız. İlişkinizde yeni gelişmeler yaşanacak ve bu yeni gelişmeler sizin aşkınızı olgunlaştıracak. İlişkiniz yok ise kendinize uygun bir sevgili bulacaksınız. Bu kişi ile yeni ilişkinize çeki düzen vereceksiniz. Mutluluk bugünlerde hep kapınızda olacak. İlişkinizde sevinçli ve heyecanlı günler yaşayacaksınız. Partneriniz ile güzel zamanlar geçireceksiniz. Evli iseniz aşkınızı dahada güçlendirecek bir bebek haberi alabilirsiniz. Bu bebek haberi ile evliliğiniz daha da güzel olacak.

Evliliğiniz de olan bazı sorunları geride bırakıp, güzel günler yaşayacaksınız. Partneriniz de olan sorunları birlikte çözüp, düzelmesini sağlayacaksınız. İlişkinizi temelden sağlama almak için çaba göstereceksiniz ve emekleriniz boşa gitmeyecek. Bazı kıskançlıklarınız gitgide büyüyebilir, bunun nedeni de sevginizden olabilir ama fazla ileri seviyeye taşımamakta fayda var. İlişkinizi güven altında tutmayı başaracaksınız. Güven altında tutmayı başardığınızda mutlu mesut bir ilişkiniz olacak. Partneriniz ile beraber uyum içerisinde olacaksınız yani birbirinizi tamamlayacaksınız. Bu aşkınızı yakın zamanda evlilik ile taçlandıracaksınız.

Para Yorumu

Elinize geçecek olan parayı, gereksiz yere harcama yaptığınız için elinizde para kalmayacak ve parasal sıkıntı yaşayacaksınız. Elinize dışarıdan yardım gelecek ve ekonomik geliriniz de düzelme yaşayacaksınız. Size yakın zamanda bir yerden miras kalacak. Bu mirası ekonomik gelirinizi daha güzel düzeltmek için yatırım amaçlı kullanacaksınız. Bu yatırımınızı ilerde güzel bir iş de değerlendireceksiniz. Paralarınızı kat kat daha çok arttıracaksınız. Eğitiminizi geliştirmek için aile büyüğünüzden kısa zaman süreli yardım alacaksınız, bu yardımla eğitiminizi güzel şekilde tamamlayacaksınız.

Para kazanmak için önünüze gelen her fırsatları olumlu şekilde değerlendiriyorsunuz. Birkaç ay sonra ekonomik geliriniz sizin doğrultular sayesinde düzenli hale gelecektir. Parasal hayatınızı bir şeylere girişken olarak ve emek ederek düzene sokmasını biliyorsunuz. Ailenizin desteği hep sizin üzerinizde olacak. Maddi ve manevi olarak ellerini hiç üzerinizden çekmeyecekler. Bu güç sizi daha çok işler başarmanızı sağlayacak. Aileniz ile maddi sıkıntılarınızı atlatacak döneme gireceksiniz. Eliniz bollaşacak ve refah bir seviyeye geleceksiniz. Finansal konuda ders alıp para hayatınızı daha düzenli hale getireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileniz ile birlik bağlarınızın çok kuvvetli olduğunu gösterir. Birbiriniz ile saygı değerleriniz çok kuvvetli olacak. Yakın zamanda bir konu yüzünden aileniz ile ilgili sorunlar yaşayacaksınız ama bu sorun fazla büyümeden çözülecek. Aileniz manevi değerlere daha fazla değer gösteriyor.

Dışarıdaki yaşam hayatınızda farklılıklar yaşayacaksınız. Yeni arkadaşlar, yeni dostluklar kurup sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Yeni arkadaşlar bulurken eski arkadaşlarınız ile aranızda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Güzel iletişiminiz ile bu sorunun üstesinden kolayca geleceksiniz.

Aileniz ile yakın zamanda bir plan kurup yeni bir eve taşınacaksınız. Bu yeni evinizde güzel zamanlar yaşayacaksınız. Kısa süre içerisinde ailenizde bekar olan birisi evlenecek. Bu evlilik onun için hayırlı olacak. Bu aydan sonra daha çok evde değil de dışarıda vaktinizi geçirmek isteyeceksiniz. Sosyal yaşamınıza güzel zamanlar ve değerler katacaksınız. Daha çok bilgi sahibi olup tecrübe kazanacaksınız. İşinize çok önem verdiğiniz için etrafınızdaki olan insanları unutuyorsunuz, bu da sizin yalnız kalmanızı sağlayacak. Etrafınızdaki insanları seçerken çok seçici davranacaksınız.

Karşınıza yakında eski düşmanınız çıkacak size dost gibi görünecek ama aslında öyle değil. Sizin iyi niyetinizden yararlanmaya çalışacak ama siz buna fırsat vermeyeceksiniz. Çok sevdiğiniz birinin sözleri sizin canınızı yakacak ama siz bunu sonrada size iyi niyetle söylediğini anlayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hiç beklemediğiniz anda karşınıza hoşunuza gidecek güzel bir iş teklifi geleceğine ve kabul edeceğinize işaret eder. İş yerinizde güzel başarılar elde edeceksiniz. Birkaç ay sonra iş yerinizde terfi alacaksınız. Kariyer hayatınıza yeni bilgiler ekleyeceksiniz yani daha çok tecrübe kazanacaksınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile güzel projelere katılıp, iş yerinizde güzel yerlere geleceksiniz. Birkaç seminerlere katılıp, kariyer hayatınıza yeni deneyimler katacaksınız.

Kısa süreliğine yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Bu tempoda çaba ve gayretlerinizi daha çok arttırmak zorunda kalacaksınız. Bu temponun sonunda güzel yerlere geleceksiniz. Eğitim seviyenizi başarılı bir şekilde tamamlamışsınız. Bu eğitim seviyeniz sizi iş yerinizde herkesin önünde öncelikli kılacak. Çevrenizdeki insanlar tarafından kıskanılacaksınız. Yoğun iş temponuzda dolayı kendinize zaman ayıramayacaksınız ve bir süre sonra bu durumdan şikayetçi olacaksınız ve işlerinizi hafifletip kendinize zaman ayırmaya bakacaksınız. İşinizi düzenli hale getireceksiniz. İş hayatınızda sizin sevmediğiniz bir iş verilecek bu işi bitiremeyeceksiniz bu yüzden patronunuzla sorun yaşayıp işten ayrılma kararı alacaksınız. Karşınıza bundan daha iyi bir iş çıkacak ve iş hayatınızı burada devam ettireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Yoğun iş temponuzdan dolayı yorgun düşeceksiniz. Bu yorgunluk süreci epey bir zaman alacak. Vücudunuzu dinlendirmek için bitki çaylarına başvuru yapacaksınız. Geçmişte olan, ailesel bir hastalığınız çıkacak. Bu hastalığınız tedavi edilecek biçimde olacak ve bu yüzden bu zamanlar biraz hastane ile içli dışlı olabilirsiniz. Yakın zamanlarda kilo ile sorun yaşayabilirsiniz. Diyete başvurma gibi söz konusu olabilir ya da spora gidebilirsiniz.

Bilgisayara ya da telefona uzun süre baktığınız için yakın zamanda gözünüzle ilgili problem yaşayabilirsiniz. Gözlük takma durumunuz olabilir. Masa başında bir işe sahip olduğunuz için bel ile sıkıntı yaşayabilirsiniz bu yüzden kısa süreliğine fizik tedavi görebilirsiniz. Yakın zamanda aile yakınınızdan birinin hastalık haberini alabilirsiniz. Hastanede yanında sizin kalma durumunuz olacak. Kendinize vakit ayırma söz konunuz olsa hiç bir sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Bir süreliğine kendinize tatil verip dinlenme süreci yaşayacaksınız. Hastalık süreçlerinizi böylelikle atlatacaksınız. Bol dinlenme size iyi gelecek.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.