Kahve Falında Papyon Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Papyon Görmek

Kahve falında papyon görmek, hüzünlerin en büyüğünü atlatarak dimdik ayağa kalkan fal sahibini işaret eder. Yaşadığı hüzün ve kederler fal sahibinin maneviyatını ve sezgilerini daha da güçlendirecek ve kendine gelecektir. Bir daha asla aynı hataları yapmadan dikkatli bir şekilde yoluna devam eden fal sahibini çok güzel başarılar beklemektedir. Eğer fal fincanında papyon sembolü bir boyun üzerinde belirmişse biraz daha sabredilmesi gerektiğini simgeler fakat tek başına papyon sembolü çok yakın bir zamana işaret eder.

Bazı fal yorumcularına göre pozitif bir ruh hali ile girişilen bir işten elde edilen yüklü bir miktar parayı işaret eder. Fal sahibine çok bereketli gelecek bu para ile bir yuva kurulması da söz konusu olabilir. Fal tabağının kenarında beliren papyon sembolü ise geleceğin çok aydınlık olması mevkii sahibi olunması anlamını taşır. Eğer fal sahibi erkek ise iş hayatında bazı yetkilerin kendisine verilmesi ve bu görevden alnının akı ile çıkılması demektir. Fal sahibi bayan ise etrafında sözü geçen ve karakter sahibi bir insan ile tanışacağı ve bu insandan çok etkileneceği anlamına gelir fakat fal sahibi bu insanın dikkatini çekebilmek için biraz uğraşmak zorunda kalacaktır. Fal sahibinin ne kadar ciddi bir karaktere sahip olduğunu gösteren ender sembollerden birisidir. Bu sembol fal fincanında çıktığı zaman etrafındaki insanların fal sahibinden biraz çekindiğini ve onun karşısında tam olarak kendileri gibi davranamadıklarını da belirtir. Eğer fal tabağında büyük bir papyon sembolü belirmişse sıkıntılı bir sürecin çabucak atlatılacağını müjdeler.

Hayatınızdaki sorunları yavaş yavaş bertaraf edeceğinize ve bir daha bu kadar sorunu asla bir arada yaşamayacağınıza dalalet eder. Kırdığınızın insanların gönlünü alacak ve bir daha asla problem yaşamamak üzere sağlam temellere oturan ilişkiler kuracaksınız. Sizinle ilgili sorunu olan, daha önce size büyük sıkıntılar yaşatmış ve yüzünü dahi görmek istemediğiniz insanlar ise size karşı olan tavırlarını değiştirerek uzlaşma yoluna gidecekler. Bu durumda kin tutarak onları reddetmek yerine bu davranışlarına olumlu karşılık vermek hem sizi ruhen hafifletecek hem de ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunan insan sayısı artacaktır.

Aşk Hayatı

Bu zamanlarda aşkınızı dolu dolu yaşayacaksınız. İlişkinizde yeni gelişmeler yaşanacak ve bu yeni gelişmeler sizin aşkınızı olgunlaştıracak. İlişkiniz yok ise kendinize uygun bir sevgili bulacaksınız. Bu kişi ile yeni ilişkinize çeki düzen vereceksiniz. Mutluluk bugünlerde hep kapınızda olacak. İlişkinizde sevinçli ve heyecanlı günler yaşayacaksınız. Partneriniz ile güzel zamanlar geçireceksiniz. Evli iseniz aşkınızı dahada güçlendirecek bir bebek haberi alabilirsiniz. Bu bebek haberi ile evliliğiniz daha da güzel olacak.

Evliliğiniz de olan bazı sorunları geride bırakıp, güzel günler yaşayacaksınız. Partneriniz de olan sorunları birlikte çözüp, düzelmesini sağlayacaksınız. İlişkinizi temelden sağlama almak için çaba göstereceksiniz ve emekleriniz boşa gitmeyecek. Bazı kıskançlıklarınız gitgide büyüyebilir, bunun nedeni de sevginizden olabilir ama fazla ileri seviyeye taşımamakta fayda sağlayabilirsiniz. İlişkinizi güven altında tutmayı başaracaksınız. Güven altında tutmayı başardığınızda mutlu mesut bir ilişkiniz olacak. Partneriniz ile beraber uyum içerisinde olacaksınız yani birbirinizi tamamlayacaksınız. Bu aşkınızı yakın zamanda evlilik ile taçlandıracaksınız.

Para

Elinize geçecek olan parayı, gereksiz yere harcama yaptığınız için elinizde para kalmayacak ve parasal sıkıntı yaşayacaksınız. Elinize dışarıdan yardım gelecek ve ekonomik geliriniz de düzelme yaşayacaksınız. Size yakın zamanda bir yerden miras kalacak. Bu mirası ekonomik gelirinizi daha güzel düzeltmek için yatırım amaçlı kullanacaksınız. Bu yatırımınızı ilerde güzel bir iş de değerlendireceksiniz. Paralarınızı kat kat daha çok arttıracaksınız. Eğitiminizi geliştirmek için aile büyüğünüzden kısa zaman süreli yardım alacaksınız, bu yardımla eğitiminizi güzel şekilde tamamlayacaksınız.

Para kazanmak için önünüze gelen her fırsatları olumlu şekilde değerlendiriyorsunuz. Birkaç ay sonra ekonomik geliriniz sizin doğrultular sayesinde düzenli hale gelecektir. Parasal hayatınızı bir şeylere girişken olarak ve emek ederek düzene sokmasını biliyorsunuz. Ailenizin desteği hep sizin üzerinizde olacak. Maddi ve manevi olarak ellerini hiç üzerinizden çekmeyecekler. Bu güç sizi daha çok işler başarmanızı sağlayacak. Aileniz ile maddi sıkıntılarınızı atlatacak döneme gireceksiniz. Eliniz bollaşacak ve refah bir seviyeye geleceksiniz. Finansal konuda ders alıp para hayatınızı daha düzenli hale getireceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz ile birlik bağlarınızın çok kuvvetli olduğunu gösterir. Birbiriniz ile saygı değerleriniz çok kuvvetli olacak. Yakın zamanda bir konu yüzünden aileniz ile ilgili sorunlar yaşayacaksınız ama bu sorun fazla büyümeden çözülecek. Aileniz manevi değerlere daha fazla değer gösteriyor. Dışarıdaki yaşam hayatınızda farklılıklar yaşayacaksınız. Yeni arkadaşlar, yeni dostluklar kurup sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Yeni arkadaşlar bulurken eski arkadaşlarınız ile aranızda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Güzel iletişiminiz ile bu sorunun üstesinden kolayca geleceksiniz. Aileniz ile yakın zamanda bir plan kurup yeni bir eve taşınacaksınız. Bu yeni evinizde güzel zamanlar yaşayacaksınız. Kısa süre içerisinde ailenizde bekar olan birisi evlenecek. Bu evlilik onun için hayırlı olacak. Bu aydan sonra daha çok evde değil de dışarıda vaktinizi geçirmek isteyeceksiniz. Sosyal yaşamınıza güzel zamanlar ve değerler katacaksınız. Daha çok bilgi sahibi olup tecrübe kazanacaksınız. İşinize çok önem verdiğiniz için etrafınızdaki olan insanları unutuyorsunuz, bu da sizin yalnız kalmanızı sağlayacak. Etrafınızdaki insanları seçerken çok seçici davranacaksınız. Karşınıza yakında eski düşmanınız çıkacak size dost gibi görünecek ama aslında öyle değil. Sizin iyi niyetinizden yararlanmaya çalışacak ama siz buna fırsat vermeyeceksiniz. Çok sevdiğiniz birinin sözleri sizin canınızı yakacak ama siz bunu sonrada size iyi niyetle söylediğini anlayacaksınız.

İş ve Kariyer

Hiç beklemediğiniz anda karşınıza güzel bir iş teklifi gelecek. Bu iş sizin hoşunuza gidecek ve yeni işinize başlayacaksınız. İş yerinizde güzel başarılar elde edeceksiniz. Birkaç ay sonra iş yerinizde terfi alacaksınız. Kariyer hayatınıza yeni bilgiler ekleyeceksiniz yani daha çok tecrübe kazanacaksınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile güzel projelere katılıp, iş yerinizde güzel yerlere geleceksiniz. Birkaç seminerlere katılıp, kariyer hayatınıza yeni deneyimler katacaksınız.

Kısa süreliğine yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Bu tempoda çaba ve gayretlerinizi daha çok arttırmak zorunda kalacaksınız. Bu temponun sonunda güzel yerlere geleceksiniz. Eğitim seviyenizi başarılı bir şekilde tamamlamışsınız. Bu eğitim seviyeniz sizi iş yerinizde herkesin önünde öncelikli kılacak. Çevrenizdeki insanlar tarafından kıskanılacaksınız. Yoğun iş temponuzda dolayı kendinize zaman ayıramayacaksınız ve bir süre sonra bu durumdan şikayetçi olacaksınız ve işlerinizi hafifletip kendinize zaman ayırmaya bakacaksınız. İşinizi düzenli hale getireceksiniz. İş hayatınızda sizin sevmediğiniz bir iş verilecek bu işi bitiremeyeceksiniz bu yüzden patronunuzla sorun yaşayıp işten ayrılma kararı alacaksınız. Karşınıza bundan daha iyi bir iş çıkacak ve iş hayatınızı burada devam ettireceksiniz.

Sağlık

Yoğun iş temponuzdan dolayı yorgun düşeceksiniz. Bu yorgunluk süreci epey bir zaman alacak. Vücudunuzu dinlendirmek için bitki çaylarına başvuru yapacaksınız. Geçmişte olan, ailesel bir hastalığınız çıkacak. Bu hastalığınız tedavi edilecek biçimde olacak ve bu yüzden bu zamanlar biraz hastane ile içli dışlı olabilirsiniz. Yakın zamanlarda kilo ile sorun yaşayabilirsiniz. Diyete başvurma gibi söz konusu olabilir ya da spora gidebilirsiniz. Bilgisayara ya da telefona uzun süre baktığınız için yakın zamanda gözünüzle ilgili problem yaşayabilirsiniz.

Gözlük takma durumunuz olabilir. Masa başında bir işe sahip olduğunuz için bel ile sıkıntı yaşayabilirsiniz bu yüzden kısa süreliğine fizik tedavi görebilirsiniz. Yakın zamanda aile yakınınızdan birinin hastalık haberini alabilirsiniz. Hastanede yanında sizin kalma durumunuz olacak. Kendinize vakit ayırma söz konunuz olsa hiç bir sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Bir süreliğine kendinize tatil verip dinlenme süreci yaşayacaksınız. Hastalık süreçlerinizi böylelikle atlatacaksınız. Bol dinlenme size iyi gelecek.


 

Kahve Falında Büyük Papyon Görmek

Bu dönemde özellikle aşk hayatınızda bazı aksaklıklar yaşayacağınıza işaret etmektedir. İlişkinizde bazı şeyler yolunda gitmeyebilir. Ufak tefek kavgalar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız bazı tartışmaları gereğinden fazla büyümesini izin vermemelisiniz. Aksi halde daha sonrasında düzeltmesi çok daha zor olabilir. Birbirinize söylediniz cümlelerin farkında olmalı ve gerektiğinde özür dilemesini bilmelisiniz. Bu sıralar eşiniz veya sevgiliniz ile aranızı düzeltmenizin zamandır. Hafta sonu sizin için romantik bir kaçamak planı yapıp aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Elimize geçen parayı savurmak yerine yatırım yapmaya ve biriktirmeye çalışmalısınız. Zaman içerisinde işiniz sayesinde maddi imkanlarınızı artmasıyla hayallerinize kavuşacaksınız fakat bu sıralar birazcık tutumlu olmanız gerekmektedir. Sizin yardımınıza ihtiyacı olan bir arkadaşınız bu sıralar sizden yardım isteyebilir. Onu geri çevirmeyip, yardım etmeniz sizin yararınıza olacaktır.Bu kişinin size daha sonradan çok büyük yardımları dokunabilir.

Yemek yemeyi oldukça seven bir insan olduğunuz için beslenme konusunda sorun yaşamıyorsunuz fakat artık sağlıklı beslenmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Midenize fazla yüklenmeyerek, hazmı zor besinleri yavaş yavaş terk etmeye başlamalısınız. Ayrıca mutlaka gıda takviyesi kullanmaya başlamalısınız. Size enerji verecek besinler tüketmeye özen göstermelisiniz. Diğer bir yandan hayatınıza hareket katmak için spora da başlamayı gayret etmelisiniz. En azından kalp sağlığınız için her gün düzenli olarak yürüyüş yapmaya özen göstermelisiniz. Sizi mutlu ve sağlıklı günler beklemektedir.


 

Kahve Falında Kravat Görmek

Bu sıralar sağlığınızla ilgili ufak tefek problemler yaşayacağımıza işaret etmektedir. Problemler mevsimsel geçişlerle alakalı olabilir. Doktor kontrollerinizi kesinlikle aksatmamalı, doktora son çare olarak gitmemelisiniz. Ayrıca sadece sizin değil ailenizin de sağlık durumu ile ilgilenmelisiniz. Bulaşıcı hastalıkların oldukça fazla olduğu bir dönemde dikkatli hareket etmelisiniz. Ayrıca yoğun çalışma temponuza birazcık ara verip, kendinize de zaman ayırmaya çalışmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak yorgun düşebilirsiniz.

İşleriniz dolayısıyla çok fazla seyahat edebilirsiniz. Bu seyahatler sırasında yeni kişiler ile çalışabilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Hatta kendimize yeni kapıların açılmasına fırsat tanıyan kişiler ile tanışabilirsiniz. Özellikle işinizde, sizin başarılarınızın kıskanan birileri olabilir. Bu kişiler ellerine geçen her fırsatı değerlendireceklerdir. Bu yüzden özellikle işiniz konusunda tedbirli olmanızda fayda vardır. İşlerinizi mümkün olduğunca kendiniz halletmeye, başkalarına bırakmamaya çalışmalısınız. Sizin oldukça başarılı olacağız, ayrıca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağımız mutlu ve huzurlu günler beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.