Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyada Asma Kilit Görmek
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.520 kez okundu.

Rüyada asma kilit görmek, genel anlamda emniyet demektir. Rüyasında giren kişi kendini emniyetli ve güvende hissettiği zaman bu rüyayı görür. Asma kilit görmek de kontrolün kendisinde olduğuna işarettir. Eğer bu kilidi bir anahtarla açarsa devlet dairesinde halletmesi gereken bir işin hemen gerçekleşeceğine işaret eder. Bu bir sınav ya da işle alakalı bir terfi olabilir. sonuçta rüyayı gören kişinin yükselmesi söz konusu olacaktır. Asma kilit kişinin ümidini temsil eder. Kişi, olmasını umut ettiği bir işin peşindedir ve olması için çaba sarf eder. Rüyada açık asma kilit görmek sevince, fakat rüyada asma kilidi kırmak kedere dalalettir.

Rüyada Asma Kilit Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada asma kilit

Rüyada asma kilit, bulan kişinin umutları gerçek olacak ve olmasını beklediği iş kısa sürede gerçekleşecektir. Rüyada bulunan kilidi kişinin kendisi dışında birisi açıyorsa bu beklediğinin olması için birinin yardımına ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kilidi açan kişi güçlü bir insandır ve işinin olmasını bekleyen rüya sahibine yardımcı olacaktır. Kilidi kendisi açan kişi hedeflerine kendi çabalarıyla ulaşacak demektir. Bu kişi zaman içinde çabaları ile hedeflediği her şeye ulaşacak ve başarılarını kendi kendine elde edecektir. Rüyada kapalı asma kilit görmek sır küpü bir dosta dalalettir.

 

Etiketler:

Rüyada Asma Kilit Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali alınak dedi ki:

    Rüyamda büyük bir salonda Elbise dolabının asma kilidini açmaya çalışıyordum üzerine birçok anahtar vardı açmaya çalışıyordum asma kilidi

Sayfa başına git