Rüyada Asma Kilit Görmek

  20.12.2015
  Rüyada Asma Kilit Görmek

  Rüyada asma kilit görmek, genel anlamda emniyet demektir. Rüyasında giren kişi kendini emniyetli ve güvende hissettiği zaman bu rüyayı görür. Kontrolün kendisinde olduğuna işarettir. Eğer bu kilidi bir anahtarla açarsa devlet dairesinde halletmesi gereken bir işin hemen gerçekleşeceğine işaret eder. Bu bir sınav ya da işle alakalı bir terfi olabilir. Sonuçta rüyayı gören kişinin yükselmesi söz konusu olacaktır. Kişinin ümidini temsil eder. Kişi, olmasını umut ettiği bir işin peşindedir ve olması için çaba sarf eder.  Kilit açık ise sevince, kapalı ise ufak sorunlara işaret eder.

  Rüyada Asma Kilit Açmak

  Umutları gerçek olacak ve olmasını beklediği iş kısa sürede gerçekleşecektir. Kilidi kişinin kendisi dışında birisi açıyorsa bu beklediğinin olması için birinin yardımına ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kilidi açan kişi güçlü bir insandır ve işinin olmasını bekleyen rüya sahibine yardımcı olacaktır. Kilidi kendisi açan kişi hedeflerine kendi çabalarıyla ulaşacak demektir. Bu kişi zaman içinde çabaları ile hedeflediği her şeye ulaşacak ve başarılarını kendi kendine elde edecektir. Sır küpü bir dosta dalalettir.

  Hanenizde yakın zamanda yemekli misafir ağırlayacaksınız ve bu misafirlerden müjdeli bir haber alacaksınız. Elinize toplu bir para geçecek gibi gözüküyor. Bu para emeklilik parası veya birinden kalacak bir miras olabilir. Bu parayı yakın zamanda bir ev veya mülk alımı olarak değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. Hanenizde bolluk, bereket, ferah, mutluluk ve rahatlık görünüyor.

  Rüyada Asma Kilit Kırmak

  Rüya sahibinin yaşamış olduğu olaylar neticesinde kendi şansını açacağına ve bununla birlikte hangi işe el atarsa atsın hepsinin olacağına işaret etmektedir. Özellikle de rüyayı gören kişinin bir dileği var ise, bunun yerine geleceğine işaret eden bu rüya, kapıda olan güzel bir kısmetinde habercisidir. Bu güzel kısmet ile beraber rüya sahibi oldukça hayırlı bir işe adım atacak demektir.

  Rüyada Asma Kilit Takmak

  Rüyayı gören kişi eğer ki evli ise (bayan ya da erkek hiç fark etmez) eşine karşı son zamanlarda göstereceği bir takım hareketler hakkında bilgi vermektedir. Rüya sahibinin eşi ile beraber bir takım konularda anlaşmakta zorluk yaşayacağını ve bunun sonucunda kıskançlıkların meydana geleceğini ifade eder. Bu kıskançlıklar da aralarındaki tartışmanın artmasını sağlayacaktır.

  Rüyada Asma Kilitle Kapı Kitlemek

  Rüya sahibi çalışan biri ise, şuanda bulunmuş olduğu makamında çok sevildiğine ve uzun süre boyunca orada kalması için etrafındaki kişilerin ona kol kanat olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisinden emin birisi olduğunu ifade eden bu rüya, bununla birlikte şerefli ve namuslu bir kişi olduğu mesajını da bizlere yansıtmaktadır.

  Rüyada Asma Kilit Almak

  Rüyayı gören kişinin son zamanlarda bir takım olaylar yaşayacağına ve bu olaylar sonrasında gerek kendisini gerekse de etrafında yer alan kişileri güvene alma hissi duyacağına işaret eder. Bu his ile beraber rüya sahibi bir takım araştırmalar yapacak ve gerek kendisini, gerek yakın dostlarını ve en önemlisi de ailesini güvence altına alacaktır.

  Rüyada Bir Sürü Asma Kilit Görmek

  Rüya sahibi bekar birisi ise, aşk hayatı hakkında bizlere bilgi veren bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sevdiği kişinin etrafında dolanan birisi olduğunu ve bu kişiden kurtulmak için rüya sahibinin elinden geldiğini yapmaya çalıştığını ifade eder. Tüm uğraşları sonucunda ise bundan kurtulacağına işaret eden bu rüya, ardından gelecek güzel günlerinde habercisidir.

  Rüyada Kilitli Asma Kilit Görmek

  Rüya sahibinin uzun bir süre sonra öğreneceği bir habere işaret etmektedir. Kısacası rüya sahibinin hiç bilmediği ama onun dışındaki herkesin bilmiş olduğu bir sırrın olduğunu ifade eden bu rüya, saklanmış olan bu sırrın artık gün yüzüne çıkacağını ve en önemlisi de bunu rüya sahibini öğrendiğinde duyup çok şaşıracağını ifade etmektedir.

  Rüyada Bozuk Asma Kilit Görmek

  Eğer ki rüya sahibin bir kişinin ya da kendisinin herhangi bir sırrını saklıyor ise, bu sırrın artık rüya sahibi için çok ağır gelmeye başladığını ifade etmektedir. Burada ise rüya sahibine bir mesaj verilmektedir; rüya sahibinin artık bu sırrı kendi içerisinde tutmaması gerektiğini ve yakın birisine içini açıp birazda olsa rahatlamaya çalışması gerektiği mesajı verilmektedir.

  Rüyada Asma Kilit ve Anahtarını Görmek

  Rüya sahibinin etrafında yer alan bir avukata, psikologa kısacası yüksek mertebede yer alan bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişi rüya sahibinin iş hayatı konusunda onun yükselmesi için büyük yardımlarda bulunacak demektir. Aynı zamanda yüksek mertebelere sahip olacak olan rüya sahibinin, oldukça şerefli olacağına ve bunun herkes tarafından konuşulacağına işaret etmektedir.

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.