Kahve Falında Örümcek Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Örümcek Görmek

Kahve falında örümcek görmek, fal sahibinin evlenerek hayırlı ve mutlu bir yuva kuracağı ve hanedeki sıkıntıların yerini bolluk ve berekete bırakacağına işaret eder. Kişinin son zamanlarda muallakta kaldığı bazı soru işaretlerine cevap bulacağı ve hayatında olumlu değişiklikler yaşanacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Evli olduğunuz kişi ile o dedi, bu dediler yüzünden yaşanan tartışmalar, ikili ilişkinize zarar verirken, birbirinizden uzaklaşmanıza neden oluyor. Hayatınızda bulunan üçüncü şahıslar, evliliğinize yön veriyor ve bu şekilde tartışarak kendinize zarar verdiğinizin farkında değilsiniz. Sorunlarınız varsa onlar için oturun konuşun ve birbirinize güvenin, birbirinizin açığını arayarak, başkalarının sözlerine itibar etmeyin. Amacınız bir şeyleri düzeltmek değil de hata bulmaksa kimse mükemmel değildir.

Yeni tanıdığınız kişi ile güven sorunu yaşamanız çok normal. Daha yolun başındasınız ve güven zamanla oluşur. Ama burada kişi hakkında kararları sizin vermeniz önemli. Başkalarının ne düşündüğü ne bildiği sadece kulağınıza küpe olsun. Kendiniz tanıyın ve yaşadıklarınız, gördükleriniz, hissettikleriniz ile söylenenleri birleştirin. Ön yargı ile doğru kararı veremezsiniz, ayrıca size göre kötü olan başkasına göre iyi olabilir.

Nişanlınızın size karşı aşkla olan muhabbeti birilerinin canını sıkabilir. Tepki almanız ve dişlerini göstermeye hazırlandıklarını bilmelisiniz. Kıskançlık sevgi kadar güçlü bir duygudur, o yüzden üçüncü şahısların ilişkinize müdahil olmasına izin vermeyin.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kardeşinizle aranızda yaşanan tartışma aile içinde gergin anların yaşanmasına neden olacak. İyi bir dinleyici ve ara bulucu olan diğer aile ferdinin, yaşanan sorunun sizden kaynaklı olmadığını, aslında karşı tarafın olayları kendi lehine çevirmek için farklı ifadeler kullanmasından kaynaklandığını anlaması, aranızı düzeltmek ve sorunu uzlaşı ile çözmenizde etkili olacaktır.

Kahve falı yorumcularına göre kimseyi kırmak istemeyen, iyi niyetli ve temiz kalpli birisiniz. Neşeli karakterinizde buna eklendiğinde etrafınızda sevilen biri olduğunuz kadar, kıskanılan biri olmanıza da sebep oluyor. Çevrenizde iyi niyetinizi kötüye kullanan kişilerin varlığı, sizi negatif etkiliyor. Bu kişilere prim vermeyip, sizden istediklerini almalarına çanak tutmazsanız, hayatınızdan uğraş vermeden çıkartacak kadarda şanslı birisiniz.

Aile içinde kötü niyetli kişiler olsa bile etkisiz eleman olarak varlıklarını gösterdiğini düşünebilirsiniz. Fakat bu onların fırsat kollamadıkları anlamına gelmesin, açığınızı yakaladıklarında saldırıya geçip bunu kullanmaktan çekinmezler. Dedikodu bir çok kişi tarafından sevilerek yapılır. Arkadan konuşmanın duyulmayacağı düşünülse de, vereceği zarar bazen telafisi olmayan sonuçları da beraberinde getirir. Bu tarz kişilere karşı dikkatli olmak, hatta çevrenizden uzak tutmak en doğrusu olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Kararlarınızı olumsuz etkileyen bazı kişilerin varlığını işaret eder. İş ve özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların kaynağı sizin kararsız ve ikilem içinde olmanız kadar sizi etkileyen kişilerinde etkisi oldukça fazla. İyi veya kötü karar vermek, kararsız kalmaktan iyidir diyerek başlamanız için doğru bir zamandasınız. Ayrıca çok fazla düşünmek, fikirler almak, doğruyu bulmanız da etkili olmayacağı gibi, kafanızın karışıp yanlış kararlar vermenize de sebep olacaktır.

Büyük bir hevesle hatta aşkla başladığınız bir işi, çevrenizdeki kişilerin yorumları, eleştirileri verdikleri fikirler, kafanızın karışmasına ve kararsız kalarak işinizi yarım bırakmanıza sebep olabilir. Kısa sürede kafanızı toparlayıp inandığınız yolda ilerlemeniz için doğru zamandasınız. Başkalarının ne düşündüğünü bir yana bırakın ve bildiğiniz yolda ilerleyin. Herkes her şeyi bilir ama sıra yapmaya geldiğinde kimseyi yanınızda bulamazsınız. İnanın, deneyin ve vazgeçmeyin, geleceğiniz parlak ve büyük başarılara imza atacak kadar güçlüsünüz.

Bir müddettir işinizi baştan savma yapıyorsunuz. Bu durağan haliniz işinizi de hedeflerinizi de olumsuz etkilemekte. Elbette sizin gibi hedefleri olan başka kişilerinde, ekmeğine yağ sürmekte. Her şeyin farkında olup, durağan halinizi kendi lehinize çevirmek için sabırlı davranırsanız, yıllardır beklediğiniz pozisyon için alacağınız terfiye, enerji depolamış olarak start vereceksiniz.

Para Yorumu

Merhametli kişiliğiniz ile yok demeyi beceremeyen birisiniz. Bu nedenle zor durumda olan bir aile yakınına, kısa süreli talep ettiği parayı vereceksiniz. Kendinizi riske sokarak, zamanında alamadığınız bu para başınızı biraz ağrıtacağa benziyor.

Biriktiren, zamanı geldiğinde ise doğru hamleyi yapan birini ifade eder. Bu özelliği ile parayı yönetmeyi ve nasıl kullanmanız gerektiği konusunda fikir alabilirsiniz. Olmayan paranın fikrini niye alayım diye düşünebilirsiniz. Fakat yakında buna ihtiyaç duyacağınız da bir gerçek. Az diye itibar etmemezlik yapmayın, paranızı doğru tasarruf eder, doğru yatırımlar yaparsanız geri dönüşü muhteşem olacak.

Maddi açıdan düşe kalka, sıkıntılar içinde, boğuşarak geçirdiğiniz bir hayatı, artık geride bırakarak, yeni bir başlangıç yapacağınız anlamına gelir. Hayal gibi görünse de doğru kişiler, doğru kararlar, doğru zaman birleştiğinde, elde edeceğiniz gelir, sıkıntılarınızı geride bırakmanıza neden olacak. Hayat mucizelerle dolu, sabırlı olmanın, inanmanın mükâfatıda mutlaka olacak.

Para konusunda hep dört ayak üzerine düşmenize rağmen, başkaları için kendi hayatınızı heba etmişsiniz. Kendinizden daha çok başkalarını düşünmeniz bugün geldiğiniz noktanın sebebi. Talep yoksa yaptığınız iyilik karşısında, nankörlük görmeniz söz konusu. Yapmasaydın dendiğinde yaşadığınız acı ve hayal kırıklığı yaptığınız iyiliğe de gölge düşürmekte. Artık paranızı kendiniz için harcayıp, kendiniz için yaşamanın vakti.

Sağlık Yorumu

Stresli anlarda ağzınız hiç boş durmuyor. Sıkıldıkça bir şeyler yiyip içiyorsunuz. Bu durum size kilo ve sağlık sorunları olarak dönüş yapacak. Bu seferde aldığınız kilolar için stres yaşayacaksınız. Stresinizi bu şekilde dengesiz beslenerek çıkartmak yerine, spor yaparak, temiz hava alarak, sağlıklı beslenerek çıkartmak size bir çok açıdan da fayda sağlayacaktır.

Aile içinde çocuğunuzu yetiştirirken, büyüklerin müdahil olması biraz canınızı sıkabilir. Onların tecrübelerinden yararlanın ama bilinçli bir anne olmanın sorumluluğunu da elden bırakmayın. Çocuk yetiştirmek hepimiz için öncelikli ve oldukça dikkat gerektiren bir sorumluluktur. İlk 1000 gün ise çocuk gelişimi ve gelecek hayatı için çok önemlidir. Bu açıdan ailelere çok büyük görev düşmekte. Çocuk burnunun sümüğü ile doyar, düşe kalka büyür tabiri, eskide kalmış oldukça basit bir düşüncenin eseridir. O yüzden buna itibar etmemenize kırılsalar da, ufku geniş ve özgüveni gelişmiş bir çocuk yetiştirmeniz de etkili olacaktır.

Oldukça sağlıklı olmanıza rağmen kuruntularınız ve çevrenizdeki kişilerin kabus gibi yorumları, sizi hastane kapılarına düşürüyor. Neredeyse hastalık hastası olacaksınız. Kendinizi dinlemeyi ve hastalık üretmeyi bırakıp hayatı kendinize zehir etmeyin. Doktorunuza güvenin ve sağlıklı olduğunuz için şükredin. Sağlığınız için dengeli beslenip, temiz havada yürüyüşler yapmak, daha uzun yıllar sağlığınızı koruyacak ve rutin kontrolleriniz harici doktor yüzü görmemenize neden olacak.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.