Kahve Falında Örümcek Görmek

Kahve Falında Örümcek Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.467 kez okundu.

Kahve falında örümcek görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Genel olarak iş hayatında ve sosyal hayatta meydana gelebilecek olumsuz ve kötü olayların habercisidir. Eğer bariz bir sembol ise fal sahibi son derece dikkatli olmalıdır. Bu kişi çevresinden gelebilecek her türlü olumsuz ve kötü davranışa karşı tedbirli olmalıdır. Çünkü komplonun, bir tuzağın işaretidir. Fal sahibi ne kadar temkinli olursa kendisi için o kadar iyi olur. Bu komplo iş hayatında ya da sosyal hayatta bir iftiraya maruz kalmak olabilir.

Özellikle etrafınızdaki zayıf ve tembel insanlar sizin için tehlikelidir. Bu insanlar belki kıskançlık nedeniyle belki de başka nedenlerle size kafayı takmış olabilir ve bu durum gerçekten tehlikeli bir sonuca neden olabilir. Her ne kadar olumsuz yorumlansa da aslında fal sahibi için uyarı anlamına da gelebilir. Sonuçta kendisi için planlanan bir tehlike olsa da fal sahibi dikkatli olması konusunda uyarılıyor aslında. Başka yorumları da vardır. Eğer faldaki örümcek ağ ördüyse bu maddi açıdan sıkıntıya düşmeye işarettir. Bu sembolleri doğru tespit etmek ve diğer figürlerle birleştirip doğru yorumlamak için usta bir falcıdan yardım almak yerinde olacaktır. Aksi halde yanlış fikirler yürütmek kaçınılmaz olacaktır.

İş hayatınla ilgili aksilikler hayli canını sıkmışa benziyor. Ancak zamanla tüm sorunların bitecek, ferahlayacaksın. Sevgilin de bu zor ve sıkıntılı zamanlarında desteğini senden esirgemeyecek. Bir arkadaşının sürekli arkandan konuşmasına çok öfkelenmişsin. Duymazdan gelip, ona karşılık vermediğinde bu durum onun canını çok sıkacak gibi gözüküyor. Bu kişi ile olan tüm bağlarını koparmalısın.

Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek

Bazı yorumculara göre loğusalık dönemi olarak yani gebeliğe yorulur. Kişi hamile kalacak ve zorlu bir doğum yapıp gebelik sonrası loğusalık döneminde bir süre yatacak demektir. Bundan kendini koruyabilmek için gebeliği sırasında kendisinin ve bebeğinin sağlığına çok dikkat etmeli zararlı olabilecek şeylerden kaçınmalıdır. Aynı zamanda para ile de yorumlanır. Bir yerden yüklü bir miktarda para alacağı yada bir kenarda beklettiği arsası, evi, bağı bahçesi var ise bunların çok değerlenip büyük kar getireceği ile yorumlanır. Genelde bir köşede beklemekte olan para ya da maldır. Yani bu beklettiğiniz altınınız yada kötü günler için yaptığınız döviziniz de olabilir. Bu birikiminiz yakın zamanda değerlenecektir. Fal sahibinin birikimi değerlenir değerlenmez elden çıkarmalı aksi taktirde bir süre sonra yeniden dövizin değeri düştüğünde aynı kazancı sağlayamayacağı anlamına gelir. Bu birikimlerin bulundukları yerden çıkarılması gerektiği anlamına gelir. Birikmiş bir parası varsa karşısına gelecek bir yatırım fırsatını iyi değerlendirmeli ve kaçırmamalıdır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git