Kahve Falında Örümcek Görmek

Kahve Falında Örümcek Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.674 kez okundu.

Kahve falında örümcek görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Genel olarak iş hayatında ve sosyal hayatta meydana gelebilecek olumsuz ve kötü olayların habercisidir. Eğer bariz bir sembol ise fal sahibi son derece dikkatli olmalıdır. Bu kişi çevresinden gelebilecek her türlü olumsuz ve kötü davranışa karşı tedbirli olmalıdır. Çünkü komplonun, bir tuzağın işaretidir. Fal sahibi ne kadar temkinli olursa kendisi için o kadar iyi olur. Bu komplo iş hayatında ya da sosyal hayatta bir iftiraya maruz kalmak olabilir.

Özellikle etrafınızdaki zayıf ve tembel insanlar sizin için tehlikelidir. Bu insanlar belki kıskançlık nedeniyle belki de başka nedenlerle size kafayı takmış olabilir ve bu durum gerçekten tehlikeli bir sonuca neden olabilir. Her ne kadar olumsuz yorumlansa da aslında fal sahibi için uyarı anlamına da gelebilir. Sonuçta kendisi için planlanan bir tehlike olsa da fal sahibi dikkatli olması konusunda uyarılıyor aslında. Başka yorumları da vardır. Eğer örümcek ağ ördüyse bu maddi açıdan sıkıntıya düşmeye işarettir.

İş hayatınla ilgili aksilikler hayli canını sıkmışa benziyor. Ancak zamanla tüm sorunların bitecek, ferahlayacaksın. Sevgilin de bu zor ve sıkıntılı zamanlarında desteğini senden esirgemeyecek. Bir arkadaşının sürekli arkandan konuşmasına çok öfkelenmişsin. Duymazdan gelip, ona karşılık vermediğinde bu durum onun canını çok sıkacak gibi gözüküyor. Bu kişi ile olan tüm bağlarını koparmalısın.

Aşk

Evli olduğunuz kişi ile o dedi, bu dediler yüzünden yaşanan tartışmalar, ikili ilişkinize zarar verirken, birbirinizden uzaklaşmanıza neden oluyor. Hayatınızda bulunan üçüncü şahıslar, evliliğinize yön veriyor ve bu şekilde tartışarak kendinize zarar verdiğinizin farkında değilsiniz. Sorunlarınız varsa onlar için oturun konuşun ve birbirinize güvenin, birbirinizin açığını arayarak, başkalarının sözlerine itibar etmeyin. Amacınız bir şeyleri düzeltmek değilde, hata bulmaksa kimse mükemmel değildir.

Yeni tanıdığınız kişi ile güven sorunu yaşamanız çok normal. Daha yolun başındasınız ve güven zamanla oluşur. Ama burada kişi hakkında kararları sizin vermeniz önemli. Başkalarının ne düşündüğü ne bildiği sadece kulağınıza küpe olsun. Kendiniz tanıyın ve yaşadıklarınız, gördükleriniz, hissettikleriniz ile söylenenleri birleştirin. Ön yargı ile doğru kararı veremezsiniz, ayrıca size göre kötü olan başkasına göre iyi olabilir.

Nişanlınızın size karşı aşkla olan muhabbeti birilerinin canını sıkabilir. Tepki almanız ve dişlerini göstermeye hazırlandıklarını bilmelisiniz. Kıskançlık sevgi kadar güçlü bir duygudur, o yüzden üçüncü şahısların ilişkinize müdahil olmasına izin vermeyin.

Aile ve Yaşam Alanı

Kardeşinizle aranızda yaşanan tartışma aile içinde gergin anların yaşanmasına neden olacak. İyi bir dinleyici ve ara bulucu olan diğer aile ferdinin, yaşanan sorunun sizden kaynaklı olmadığını, aslında karşı tarafın olayları kendi lehine çevirmek için farklı ifadeler kullanmasından kaynaklandığını anlaması, aranızı düzeltmek ve sorunu uzlaşı ile çözmenizde etkili olacaktır.

Kimseyi kırmak istemeyen, iyi niyetli ve temiz kalpli birisiniz. Neşeli karakterinizde buna eklendiğinde etrafınızda sevilen biri olduğunuz kadar, kıskanılan biri olmanıza da sebep oluyor. Çevrenizde iyi niyetinizi kötüye kullanan kişilerin varlığı, sizi negatif etkiliyor. Bu kişilere prim vermeyip, sizden istediklerini almalarına çanak tutmazsanız, hayatınızdan uğraş vermeden çıkartacak kadarda şanslı birisiniz.

Aile içinde kötü niyetli kişiler olsa bile etkisiz eleman olarak varlıklarını gösterdiğini düşünebilirsiniz. Fakat bu onların fırsat kollamadıkları anlamına gelmesin, açığınızı yakaladıklarında saldırıya geçip bunu kullanmaktan çekinmezler. Dedikodu bir çok kişi tarafından sevilerek yapılır. Arkadan konuşmanın duyulmayacağı düşünülse de, vereceği zarar bazen telafisi olmayan sonuçları da beraberinde getirir. Bu tarz kişilere karşı dikkatli olmak, hatta çevrenizden uzak tutmak en doğrusu olacaktır.

Sağlık Hayatı

Stresli anlarda ağzınız hiç boş durmuyor. Sıkıldıkça bir şeyler yiyip içiyorsunuz. Bu durum size kilo ve sağlık sorunları olarak dönüş yapacak. Bu seferde aldığınız kilolar için stres yaşayacaksınız. Stresinizi bu şekilde dengesiz beslenerek çıkartmak yerine, spor yaparak, temiz hava alarak, sağlıklı beslenerek çıkartmak size bir çok açıdan da fayda sağlayacaktır.

Aile içinde çocuğunuzu yetiştirirken, büyüklerin müdahil olması biraz canınızı sıkabilir. Onların tecrübelerinden yararlanın ama bilinçli bir anne olmanın sorumluluğunu da elden bırakmayın. Çocuk yetiştirmek hepimiz için öncelikli ve oldukça dikkat gerektiren bir sorumluluktur. İlk 1000 gün ise çocuk gelişimi ve gelecek hayatı için çok önemlidir. Bu açıdan ailelere çok büyük görev düşmekte. Çocuk burnunun sümüğü ile doyar, düşe kalka büyür tabiri, eskide kalmış oldukça basit bir düşüncenin eseridir. O yüzden buna itibar etmemenize kırılsalar da, ufku geniş ve özgüveni gelişmiş bir çocuk yetiştirmeniz de etkili olacaktır.

Oldukça sağlıklı olmanıza rağmen kuruntularınız ve çevrenizdeki kişilerin kabus gibi yorumları, sizi hastane kapılarına düşürüyor. Neredeyse hastalık hastası olacaksınız. Kendinizi dinlemeyi ve hastalık üretmeyi bırakıp hayatı kendinize zehir etmeyin. Doktorunuza güvenin ve sağlıklı olduğunuz için şükredin. Sağlığınız için dengeli beslenip, temiz havada yürüyüşler yapmak, daha uzun yıllar sağlığınızı koruyacak ve rutin kontrolleriniz harici doktor yüzü görmemenize neden olacak.

İş ve Kariyer Hayatı 

Falda görülen örümcek, kararlarınızı olumsuz etkileyen bazı kişilerin varlığını işaret eder. İş ve özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların kaynağı sizin kararsız ve ikilem içinde olmanız kadar sizi etkileyen kişilerinde etkisi oldukça fazla. İyi veya kötü karar vermek, kararsız kalmaktan iyidir diyerek başlamanız için doğru bir zamandasınız. Ayrıca çok fazla düşünmek, fikirler almak, doğruyu bulmanız da etkili olmayacağı gibi, kafanızın karışıp yanlış kararlar vermenize de sebep olacaktır.

Büyük bir hevesle hatta aşkla başladığınız bir işi, çevrenizdeki kişilerin yorumları, eleştirileri verdikleri fikirler, kafanızın karışmasına ve kararsız kalarak işinizi yarım bırakmanıza sebep olabilir. Kısa sürede kafanızı toparlayıp inandığınız yolda ilerlemeniz için doğru zamandasınız. Başkalarının ne düşündüğünü bir yana bırakın ve bildiğiniz yolda ilerleyin. Herkes her şeyi bilir ama sıra yapmaya geldiğinde kimseyi yanınızda bulamazsınız. İnanın, deneyin ve vazgeçmeyin, geleceğiniz parlak ve büyük başarılara imza atacak kadar güçlüsünüz.

Bir müddettir işinizi baştan savma yapıyorsunuz. Bu durağan haliniz işinizi de hedeflerinizi de olumsuz etkilemekte. Elbette sizin gibi hedefleri olan başka kişilerinde, ekmeğine yağ sürmekte. Her şeyin farkında olup, durağan halinizi kendi lehinize çevirmek için sabırlı davranırsanız, yıllardır beklediğiniz pozisyon için alacağınız terfiye, enerji depolamış olarak start vereceksiniz.

Para

Merhametli kişiliğiniz ile yok demeyi beceremeyen birisiniz. Bu nedenle zor durumda olan bir aile yakınına, kısa süreli talep ettiği parayı vereceksiniz. Kendinizi riske sokarak, zamanında alamadığınız bu para başınızı biraz ağrıtacağa benziyor.

Biriktiren, zamanı geldiğinde ise doğru hamleyi yapan birini ifade eder. Bu özelliği ile parayı yönetmeyi ve nasıl kullanmanız gerektiği konusunda fikir alabilirsiniz. Olmayan paranın fikrini niye alayım diye düşünebilirsiniz. Fakat yakında buna ihtiyaç duyacağınız da bir gerçek. Az diye itibar etmemezlik yapmayın, paranızı doğru tasarruf eder, doğru yatırımlar yaparsanız geri dönüşü muhteşem olacak.

Maddi açıdan düşe kalka, sıkıntılar içinde, boğuşarak geçirdiğiniz bir hayatı, artık geride bırakarak, yeni bir başlangıç yapacağınız anlamına gelir. Hayal gibi görünse de doğru kişiler, doğru kararlar, doğru zaman birleştiğinde, elde edeceğiniz gelir, sıkıntılarınızı geride bırakmanıza neden olacak. Hayat mucizelerle dolu, sabırlı olmanın, inanmanın mükafatıda mutlaka olacak.

Para konusunda hep dört ayak üzerine düşmenize rağmen, başkaları için kendi hayatınızı heba etmişsiniz. Kendinizden daha çok başkalarını düşünmeniz bugün geldiğiniz noktanın sebebi. Talep yoksa yaptığınız iyilik karşısında, nankörlük görmeniz söz konusu. Yapmasaydın dendiğinde yaşadığınız acı ve hayal kırıklığı yaptığınız iyiliğe de gölge düşürmekte. Artık paranızı kendiniz için harcayıp, kendiniz için yaşamanın vakti.

Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek

Bazı yorumculara göre loğusalık dönemi olarak yani gebeliğe yorulur. Kişi hamile kalacak ve zorlu bir doğum yapıp gebelik sonrası loğusalık döneminde bir süre yatacak demektir. Bundan kendini koruyabilmek için gebeliği sırasında kendisinin ve bebeğinin sağlığına çok dikkat etmeli zararlı olabilecek şeylerden kaçınmalıdır. Aynı zamanda para ile de yorumlanır. Bir yerden yüklü bir miktarda para alacağı yada bir kenarda beklettiği arsası, evi, bağı bahçesi var ise bunların çok değerlenip büyük kar getireceği ile yorumlanır. Genelde bir köşede beklemekte olan para ya da maldır. Yani bu beklettiğiniz altınınız yada kötü günler için yaptığınız döviziniz de olabilir. Bu birikiminiz yakın zamanda değerlenecektir. Fal sahibinin birikimi değerlenir değerlenmez elden çıkarmalı aksi taktirde bir süre sonra yeniden dövizin değeri düştüğünde aynı kazancı sağlayamayacağı anlamına gelir. Bu birikimlerin bulundukları yerden çıkarılması gerektiği anlamına gelir. Birikmiş bir parası varsa karşısına gelecek bir yatırım fırsatını iyi değerlendirmeli ve kaçırmamalıdır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git