Kahve Falında Gelinlik Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Gelinlik Görmek

Kahve falında gelinlik görmek, fal sahibinin hiç beklemediği bir zamanda hayırlı bir kısmetinin karşısına çıkacağı ve mutlu bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin büyük bir dileğinin gerçekleşeceğine fakat büyüklerine saygıda kusur etmeyerek onların hayır dualarını alması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Yakın bir zamanda hayallerinizi süsleyen o beyaz gelinliği giyerek sevdiğiniz insanla dünya evine gireceksiniz. Fakat son dakikalarda yaşanan bazı tatsız olaylara fazla takılı kalmayıp sorun yaratmazsanız her şey yolunda giderek mutlu bir yuva kuracaksınız.

Hayatınızda farklı bir döneme girerek zor bir karar vermek zorunda kalacaksınız. Bu karar sizin hayatınızın akışını değiştirecek ve verdiğiniz karar doğrultusunda yaşayarak gidişatı ancak tercihiniz belirleyecek. Ya aileniz yanında kalıp sıradan bir memur gibi yaşayıp hayatınızı bunun üzerine kuracaksınız yada yurt dışında size talip olan kişi ile evlenip hiç tanımadığınız bir ülkede yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Beklediğiniz bir haberin müjdecisidir. Uzun zamandır görmediğiniz ve kalbinizi attıran kişinin geleceği haberi daha onu görmeden heyecan duymamıza ve hayaller kurmanıza neden olacak. Birde onu gördüğünüzde nasıl olacaksınız Allah bilir. Tek korkunuz aradan geçen süre içinde onunda sizle aynı duyguları hissedip hissetmediği. Karşı karşıya geldiğinizde birbirinizi ne kadar çok özlediğinizi ve bir daha bu şekilde ayrı kalmak istediğinizi dile getirip duygularınıza karşılık bulacaksınız. Yakında da nikah kıyarak iyi günde de kötü günde de ayrılmamaya söz vereceksiniz.

Uzun zamandır hayatınızda olan ve aynı işyerinde çalıştığınız kişiden sürpriz bir evlenme teklifi alarak hayallerinizi süsleyen bir düğün ile hayatlarınızı birleştireceksiniz. Kısa sürede düğün borçlarının üstesinden gelip, geleceğiniz için doğru yatırımlar yaparak kendinizi fazla zorlamadan rahat bir hayat yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Mevsimsel olarak değişiklik gösteren bir iş sektöründe olmanız yaz aylarında fazla çalışıp yorulmanıza, kışın ise daha sakin ve rutin bir çalışmanın içinde olmanız gelirinizi de etkiliyor. Özellikle kış aylarında gelirinizi arttırma için iş kolunuzla aynı şartlarda olan başka bir işe daha girmeyi planlıyorsunuz. Hem iş hacmini genişletmek hem de daha fazla kazanmayı planlıyorsunuz. Bu süreçte ailenizden destek alabilirseniz yaza kadar planlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Kahve falı yorumcularına göre üstlendiğiniz sorumlulukların fazla olması bedensel olarak değilse bile aklen yorulmanıza neden oluyor. Azimli ve akıllı hareket etmeniz durumunda bu yorgunlukların karşılığını alacak ve hak ettiğiniz yere geleceksiniz.

Çalıştığınız kurumda üstlendiğiniz pozisyon gereği sizden iş talep eden bir yakınınızın bu isteğini yerine getirerek bir müddettir boş olan pozisyon için değerlendirilmesine yardımcı olacaksınız. Ondan tek ricanız iyi bir performans sergilemesi ve yüzünü yere eğdirmemesi.

Finans sektöründe üstlendiğiniz pozisyon gereği yoğun bir çalışma temposu içinde olacaksınız. Sıkıntılı ve yorucu bu sürecin üstesinden gelerek, bu başarınız işverenleriniz tarafından bir ikramiye ile mükafatlandırılacaksınız.

Karşınıza çıkan engelleri aşmak için acil kararlar vermeden önce iyi düşünerek hareket etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Akıllı ve mantıklı kararlar vermek işinizde daha başarılı olmanızı sağlayarak zaman içinde hedeflediğiniz noktaya gelmenize neden olacak.

Para Yorumu

Yaşadığınız bazı maddi sorunlar arayış içine girmenize neden olacak. Fakat yakınlarınızdan beklediğiniz desteği bulamamanız bu süreci biraz sancılı geçirmenize neden olacak. Yaptığınız işte aile desteğini de yanınıza alarak işçi çalıştırmamanız paranın aile içinde kalmasına ve daha fazla yatırım yaparak piyasada büyük işletmelerle bile rekabet etme gücü bulmanıza neden olacak. Akıllı davranarak aldığınız malları daha düşük fiyatla satmanız e-ticaret sistemini de oluşturmanız kısa sürede iyi kazanmanıza neden olacak.

Maddi olarak çok iyi olmasanız bile yardımsever biri olmanız sizden talepte bulunulduğunda hayır diyememenize neden oluyor. Veren el alan elden üstündür diye düşünmeniz bazı durumlarda sıkıntı yaşamanıza ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanmanıza neden oluyor.

Karı koca çalışma hayatında olmanız ekonomik olarak rahat bir hayat yaşamanıza neden oluyor. Birlikte biriktirdiğiniz bir miktar para ile eşinizden gizli yapacağınız yatırım kısa sürede beklediğimizden de çok kazanç sağlayarak eşinize güzel bir sürpriz yapacaksınız. Fakat risk almayı sevmeyen eşiniz bu duruma sevinse de tekrarına pek olumlu bakmayacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Gençlik yıllarında genelde aileler bazı arkadaşların çocuklarına zarar vereceğini düşünerek uzak durmasını ister. Tıpkı sizinde kendi çocuğunuzdan istediğiniz gibi. Bu konuda çocuğunuzla yaşadığınız çatışma aranızın açılmasına neden olacağı için akıllı hareket ederek ona doğru yolu göstermelisiniz. Kendi gençlik yıllarınızı düşünün ve ona göre hareket edin. Onun duygularını, hissettiklerini anladığınızı bilmesini sağlayın bu şekilde çatışma yerine uzlaşı sağlamış olursunuz.

Aile büyüklerinden kalan bir miras hisselerin çok olmasından dolayı bir türlü uzlaşı sağlanmamasına neden oluyor. İçinde bulunduğunuz durumdan dolayı hakkınıza düşen kısmı devralmak isteyen olursa satmayı düşündüğünüzü ailenizle paylaştığınız da zarar edeceğiniz için karşı çıkılsa da bu duruma sıcak bakan diğer hissedarlar makul bir fiyat biçerek talebinizi karşılayacaklar.

Kardeşler olarak her birinizin ayrı ayrı yerlerde olması yüz yüze ancak tatil zamanlarında bir araya gelmenizi sağlıyor. Kalabalık ve tam bir curcuna havasında geçen bu buluşmaların tadı damağınızda kalsa bile ayrılık vakti de ayrı bir hüzün yaşamanıza neden oluyor.

Sağlık Yorumu

Her geçen gün sağlığına kavuştuğunu duyduğunuz bir yakınınız zorlu bir tedavi sürecinden sonra yeniden sağlığına kavuşacak. Bu süreçte hastalığının nüksetmesi ve herhangi bir enfeksiyon durumu söz konusu olmaması için ziyaret etmekten imtina ettiğiniz için uzaktan takip etmekten de geri kalmıyorsunuz.

Annenizin ilerlemiş yaşına rağmen sağlıklı olması içinizi rahatlatsa da onun yalnız yaşaması gözünüzün arkada kalmasına neden oluyor. Elinizden geldikçe ziyaret ederek üstünüze düşen görevleri yapmanız sizi tatmin etmiyor. Yanınızda olmasını istemenize rağmen annenizde evinde kalmakta ısrarcı oluyor.

Sosyal hayatınızın pek iç açıcı olmaması ve her geçen gün daha da içe kapanmanız hayattan keyif almanızı ve yaşam enerjinizin düşmesine neden oluyor. Bu durum bir depresyon belirtisi olabileceği için kendinizin doktoru olup bu durumu biran önce tersine çevirmek elinizde. Eğer insanlardan uzak durmak veya sohbet etmek size keyif vermiyorsa en azından spor salonuna giderek biraz zaman geçirmek, treking yaparak tabiatla iç içe olmak yaşam enerjinizi kısa sürede yükselterek yeniden eski neşeli halinize dönmenizi sağlayacaktır.


Kahve Falında Gelinlikli Kadın Görmek

Fal sahibinin hayırlı, güzel başlangıçlar yapacağı ve hafifleyerek huzur bulacağı anlamına gelir. Kişinin kendisini bekleyen çok güzel günlere kavuşacağına fakat fikirlerine dikkat ederek hayatını yönlendirmesi gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.