Kahve Falında Eşek Görmek

Kahve Falında Eşek Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.037 kez okundu.

Kahve falında eşek görmek, hayvan sembolleri diğer sembollere göre biraz daha farklıdır. Fincandaki bütün sembollerin bir anlamı vardır. bütün semboller dikkate alınmalıdır. Ancak bazı kavramlar daha önemli olabilir. Hayvan sembolleri de bu önemli kavramlardandır. Çünkü kişilik ve karakter hakkında bilgi verir. Günlük hayatta inatçı insanlar genelde eşek tabiri ile özdeşleştirilir.

Günlük hayattaki anlama paralel bir anlam içerir. İnatçı bir kişiliğin işaretidir. Yolculuk ve seyahatin habercisidir. Bu yolculuk kendinizi dinlemek amaçlı olabileceği gibi iş amaçlı ya da eğitim amaçlı da olabilir. Uzun bir yolculuk olabileceği gibi uzaktan çok sevdiğiniz bir kişinin gelmesi olarak da yorumlanabilir. Bir aşkın da belirtisidir. Fal sahibinin çok büyük bir aşk yaşadığı ya da böyle bir aşk yaşamak üzere olduğu anlamına da gelebilir. Aynı zamanda inatçı bir kişiliğin işaretidir. Bu da aşk hayatında inat yüzünden çok sık sorunla karşılaşmak anlamına gelmektedir. Bu sıkıntılar bazen katlanılmaz hale gelebilir. İş hayatı için de olumlu yorumlanır. İş hayatında parmakla gösterilecek kadar başarılı biri haline geleceksiniz demektir. Bütün bu yorumlar için diğer sembollerin de doğru tespit edilmesi gerekmektedir.

Okul hayatınız ile ilgili bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu sizin için güzel bir faaliyet olacaktır. Yakın bir arkadaşınız ile aşk yaşayacaksınız. Mutlu olacaksınız. Yakınınızda ki birisi sağlığı ile ilgili bir sıkıntı yaşayacaktır. Bu durum sizi sarsacaktır. Maddi sıkıntılar çekeceksiziniz. Harcamalarınızı daha dikkatli yapmalısınız.

Kahve Falında Boynuzlu Eşek görmek

Efsanevi ve geçmiş yıllardan kalan bir hayvan figürü olup falda çıkması durumunda geçmişe çok takılı kaldığınız ve bu yüzden önünüze bakamadığınız anlamına gelir. Hayat bir döngüden ibaret olup geleceğinizin nasıl olacağını bilmek istiyorsanız geçmişinize bu şekilde takılı kalmanızdan dolayı geçmişinize bakmanız yeterli olacaktır. O yüzden geçmişi geçmişe bırakıp önünüze bakmanız daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Hem inatçı hemde biriktiren bir kişiliğiniz olduğunu, bu yüzden aile içinde ve iş hayatınızda olumsuzluklar yaşıyorsunuz. İnatçı yönünüzü biraz esnetmeniz ve empati yapmayı denemeniz size yaptığınız hataları daha iyi algılamanızı sağlayacaktır. bu yapınızdan dolayı ilişkinizde de bazı sorunlar yaşamanızın kaçınılmaz olduğununda göstergesidir. Diğer bir taraftan bakıldığında ise eşek sizin iyi niyetli biri olmanızdan dolayıda bazı kişilerin bunu suistimal ettiğinden sinirlerinize hakim olamıyorsunuz. Fakat kendi kendinizi bu şekilde yiyip bitirmektense hissettiğiniz bu durumu açık bir şekilde ifade etmeniz veya geri çevirme hayır deme gibi yapmakta zorlandığınız sözleri hayatınızda kullanmaya başlasanız durumunuz daha iyi bir hal alacaktır.

Çocuklarınızdan birinin güzel haberleri ile gururlanacaksınız ve yakın zamanda hayırlı bir işin ziyaretleriniz olacak. Onlarla ilgili konularda yalnız olmanız ve her şeyi tek başınıza halletmeye çalışmak sizi çok üzüyor. Bazı korkularınız var ve bu yüzden uykularınız bile kaçabilir. Üzülmeyin çünkü hiçbir şey korktuğunuz kadar kötü olmayacak. Sağlığınızla ilgili endişelerinizde haklı olabilirsiniz ama en büyük hatayı takipsizlik ile yapıyorsunuz.

Kahve Falında Eşek Kafası Görmek

Hanede bir takım sıkıntıların yaşanacağı ancak bunların kısa süre içinde çözüleceği şeklinde yorumlanır. Zor bir yolculuğa çıkılacağını ancak bu yolculuğun sonunda elde edilecek olan güzelliklerin, yolculuğun zorluğuna değeceğini gösterir. Ayrıca zor durumların içinden ustaca sıyrılmayı ve bir çözüm yolu üretmeyi bilen kıvrak zekalı insanları da simgeler.

Geleceği karanlık olan insanlar şeklinde yorumlanır. Bu tarz insanlardan uzak durmanız gerektiği konusunda karşınıza çıkan bir uyarı olarak değerlendirilir. Ayrıca zor kararlar vermeniz gereken zamanların yakın olduğunu da gösterir. Ancak bu zamanları ailenizin ve sevdiklerinizin yardımını aldığınız takdirde kolaylıkla atlatabileceğiniz anlamında yorum yapılabilir. Uzun ve çetrefilli bir sürecin ardından elde edilecek büyük kazanca işaret eder. Bu kazanç yalnızca maddi gelir anlamda değil bir insan kazanmak, bir meslek kazanmak, bir kalp kazanmak şeklinde de olabilir.

Hayatındaki kişi ile ilişkinizde bazı sıkıntılar var. Sizi kıskandığı için oluyor bunlar. İlişkinize ara vermek isteyeceksin. Bu arada karşına yaşça büyük bir insan çıkacak. Kendisi üst düzeyden emekli birisi. Kişinin çocuğu var ama onun ilgisine karşılıksız kalamayacaksınız. Evet diyeceksiniz.  Eski ilişkinizi size unutturacak.

Kahve Falında Eşeğe Ters Binmek

Sürekli birtakım zorluklarla karşılaşmaktan yıldığınızı gösterse de bu günlerin geride kalacağını da müjdelemektedir. Bunaldığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda bazı insanlardan yardım isteyerek bu süreci daha kolay atlatabilirsiniz. Fakat her zaman olduğu gibi sıkıntılarınızı paylaşacak insanları da iyi seçmelisiniz. Aksi takdirde sizin anlattıklarınızı kullanarak kendilerine yol açmak isteyen insanlar karşınıza çıkabilir ve bu da işleri daha çok içinden çıkılmaz hale getirebilir. Eğer eşeğe ters binen kişi bir çocuk ise aile hayatınızı gözden geçirerek ihmal ettiğiniz noktalar olup olmadığına bakmanızda fayda vardır.

Falına bakılan kişinin medeni haline göre de farklı şekillerde yorumlanabilir. Bekar bir fal sahibi için karakterinin uyuşmayacağı bir talip anlamına gelmektedir. Bu kişi ile tamamen zıt karakterde olacakları için kararlarını iyi düşünerek vermesi gerekir. Taşıyamayacağı yüklerin altına girmek insanı fazlasıyla yıpratabilir ve bir ömür mutsuz kılabilir. Ayrıca fal tabağında beliren eşek sembolü insanlar tarafından kullanılmaya işaret olabilir dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle de akrabalardan bazı kişiler aile sırlarınızı almak için sizi kullanıyor olabilirler. Her ne koşulda olursa olsun ağzınızdan laf almak isteyen insanlardan uzak durmalısınız.

Seni kısa bir süre önce üzmüş esmer birisi, aklını ve kalbini karmakarışık hale getirmiş, bu kişiyle aranda birisi var maalesef. Bu adamla arandaki kişinin tanıdığın birisi olduğunu öğrendiğinde daha da üzüleceksin.İş hayatınla ilgili endişe duyduğun bir olay kısa zamanda lehine sonuçlanacak ve bu durum seni çok mutlu edecek, biraz sabır.

Kahve Falında Eşek Kulağı Görmek

Senin hayatına gelecek olan en güzel haberleri de işaret etmektedir. Sen bu ara sevgiline o kadar sinirlenmişsin ki bir an da olsa elinde olmayan şeyler ile ona çok ağır şeyler söylemişsin. Ona olan merakın senin acı çekmene neden olmasından dolayı sen de hırsını gerçekten çok kötü bir şekilde ondan çıkarmayı tercih etmişsin. Eğer bunu yapmak ya da çok ağır laflar söylemek yerine sen de biraz sakin olmayı tercih ediyor olan bireyler arasında yer alıyor olsaydın işte o zaman onu kayıp etmek zorunda da kalmazdın. Onun sesi ile uyumaya alışmış olman her ne kadar artık geceleri senin uyumana bile engel dahi olsa artık sen de bu duruma içinde bir dur demeyi tercih etmelisin. Her şey senin elinde iken bu bir aşk söz konusu olmasından dolayı ya onu kazanmak amacı ile bir şeyler yapmayı tercih etmeli ya da kendine bu kadar eziyet etmeye bir son vermeyi de düşünmelisin.

Sen en bunaldığın anlarda kimse ile konuşamıyor olmandan dolayı çok daha fazla zorlanıyor olduğunu da göstermektedir. Tek dostun ve tek sırdaşın niteliğinde olan kardeşin de böyle bir anda seni yalnız bırakmak yerine her an seni yanında yer almak amacı ile de kendi sınavlarını bir an kenara bırakarak senin yanında yer alacak.

Kahve Falında Eşek Üstünde İnsan Görmek

Dileklerinizin, hayallerinizin ya da gerçekleşmesini istediğiniz olayların üç vakte kadar (gün, ay, yıl) gerçekleşeceğinin işaretidir. Kötü bir anlamı bulunmaz, hayırlı ve güzel haberlere, gelişmelere yorumlanır. Bununla beraber yanında beliren herhangi bir şekil var ise, o şekil ile birlikte yorumlanır.

Aslında başınıza gelecek olan iyi veya kötü olayların gerçekleşecekleri zamanı belli eder. Bunun için yanında beliren herhangi bir şekilden yardım alınır. Mesela yanında bir yüzük simgesi var ise, üç vakte kadar hayatınıza girecek olan bir insandan veya sevgiliniz ile nikâh masasına oturacağınızdan söz edilebilir. Aynı şekilde yanında insan silueti bulunuyorsa, bu yakın çevrenizde bulunan bir insandan üç vakte kadar hayırlı bir haber alacağınızı işaret eder. Aşk yaşamına dair yorumlar yapılmasına olanak tanır. Evli olmayan fakat bir ilişkisi olan kişiler için evlenmeye, bekar ve ilişkisi olmayan kimseler için nasiplerinin artmasına ve kısmetlerinin açılmasına işaret etmektedir. Bu kişiler en yakın zamanda duygularını kendisine açıklayan kişilerden birisi ile tanışacak ve sonu evliliğe doğru giden bir ilişkiye adım atacaklardır. Bu ilişki sonrasında kurulan yuva her daim onlara mutluluk ve huzur getirecektir. Bir diğer anlamı ise, maddi durumunuzda meydana gelecek olan düzelme ve dahası mükemmele doğru ilerleme eğilimidir. Artan şansınız neticesinde, borçlarınızdan kurtulacağınızın ve maddi açıdan refaha ereceğinizin göstergesidir.

Kahve Falında Oturan Eşek Görmek

Kişinin o anki ruh hali hakkında ipuçları verir. Örneğin sakin ve düz mantık bir kişiliğe işaret eder. Olaylar karşısında asla öfke nöbetlerine girmeyen ve kimsenin kalbini kırmadan hareket eden bu kişilik zaman zaman karşısındakine laf anlatamadığı durumlarda çileden çıkar o kadar. Hatta böyle durumlarda bile sesini yükseltmekten çekinir çünkü bağırıp çağırarak hiçbir yere varılamayacağını bilir. Duygusal yönü çok daha ağır basan fal sahibini işaret eder. Başına ne gelirse gelsin duyguları ile hareket eden fal sahibi bu huyu yüzünden bazen çok sıkıntı çekmektedir. Çünkü etrafındaki kimse kendi kadar hassas düşünerek hareket etmez ve üzülen taraf yine kendisi olur.

Baskın bir karakterin de habercisi olabilir. Fakat bu baskın karakter fal sahibi değil, kendisine eş olarak seçtiği kişidir. Her koşulda kendi sözünü dinletmek ve dediklerini yaptırmak için üsteleyen eş yada eş adayı, bazen bunaltıcı olabilir. Ama fal sahibi onun sözünü dinlemediği zaman hep hata yaptığını far ettiği için artık eşinin sözünden çıkmamaya yemin etmiştir.

Kafanızı dinlemek istediğiniz halde bir türlü yakanızı bırakmayan koşturmacalar içindesiniz. Nişanlı olduğunuz hanımefendinin size karşı son derece kibar ve anlayışlı olması ise sığınabildiğiniz tek liman. Aranızda hiçbir şekilde anlaşmazlık olmaması sizi evliliğe her gün biraz daha yaklaştırıyor. Nezih bir deniz kasabasında yaşlanma hayalleriniz kısa sürede gerçek olacak. İlgilenmeniz gereken bir aile büyüğü var.

Kahve Falında Eşeğe Binmek

Senin her ne kadar her anını oldukça hayırlı olan işler ile geçirmek istiyor olsan bile bazen çevrende yer alan insanlar yüzünden de pek mümkün olmadığını işaret etmektedir. Artık bu duruma sen bir dur demek yerine hala bu şekilde olmaya devam eder isen de işte hayatında oldukça önemli olan şeyleri de yine kayıp etmeye başlayacak olduğunu göstermektedir. Hem o kadar zeki hem de o kadar çalışkan olan bir insan iken neden insanların bu iki yüzlü olan tavırları ile uğraşmak zorunda hissediyorsun ki kendini? Artık onların hayatında ne kadar gereksiz olduklarını onlara da uygun bir şekilde anlatmayı tercih eder isen de işte o zaman göreceksin ki sen de bu hayat içerisinden sana ayrılmış olan tüm mutluluklara da oldukça rahat bir şekilde hayata ulaşabileceksin.

Bir süre önce o kadar güzel olan bir hayatın vardı ki yeni hayatına giren insanlar ile de oldukça mutsuz olan zamanlar geçirecek olduğunu göstermektedir. Fakat bu durum her ne kadar böyle olur ise olsun sen o kadar zeki ve çalışkan olan bir insansın ki kısa süre içerisinde sadece sana zarar vermek için yanında yer alan insanlardan uzak kalacak ve kendin için en iyi şeylere de sahip olabileceksin. Sen bu kadar azmin ile kısa sürede her şeyden de kurtulacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git