Kahve Falında Eşek Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Eşek Görmek

Kahve falında eşek görmek, fal sahibinin kısmetinin açılması ile birlikte yaşadığı hayal kırıklıklarının son bulacağı ve hayatına çeki düzen vererek mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin çok mutlu olacağı bir işe başlaması ile birlikte yaşadığı gelecek ve geçim kaygısının son bulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda ilişkinizi yıpratan her sorunun çözüme ulaşacağı anlamına gelmektedir. Bir takım sorunları fazla büyüterek, karşılıklı birbirinizi yıpratıp, üzmüşsünüz. Bu durum karşısında ikinizden birbirinizden uzak durmaya çalışsanız da aranızdaki aşk, buna engel oluyor. Siz de yakın zaman içerisinde aranızda her ne sorun var ise bunu çözüme kavuşturacaksınız.

Uzak yoldan gelecek olan sevdiğinizin varlığına işaret eder. Duyduğunuz özlemin biteceğine, bir daha ayrılık olmayacağı anlamına gelmektedir. Aslında bu ayrılık zaruri olmuş olsa da, birbirinizden asla ayrı kalamayacağınızı anlamanızı sağlamış. Birbirinize olan sevginiz ve aşkınız araya giren mesafeler sayesinde daha da artacaktır.

Kısmetinizin açılacağına, yeni biri ile tanışarak aşık olacağınıza işaret eder. Hiç aşkı tatmamış olmaktan, bir aşk arayışı içerisine de girmemişsiniz. Fakat aşk gelip artık kapınızı çalacak, siz de mecbur kalbinizi açmak zorunda kalacaksınız. Çünkü karşınızdaki kişi sizi tanıştığınız ilk andan itibaren göklere çıkaracaktır. Aşkı iliklerinize kadar hissedecek, bu duygunun hiç bitmemesi için dua edeceksiniz. Mutlu ve saadet dolu bir birlikteliğe başlayacak, çok mutlu olacaksınız.

Sevgi ve aşk anlamına gelmektedir. Eşinizi çok sevdiğiniz ve onun sevgisinden emin olduğunuz anlamındadır. Aşkınızın yeniden alevleneceğine işaret eder. Yakın zamanda nikah tazeleyerek, çocuk yapma kararı alacağınız anlamına gelmektedir.

Beklediğiniz evlenme teklifini alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun bir beraberlik yaşadığınız bir kişiden gelecek sürpriz evlenme teklifi olacağına işaret eder. Bu teklif ile çok mutlu olacak ve hiç vakit kaybetmeden ailenizden gelip sizi istemesi konusunda konuşmalar yapacaksınız. Olumlu konuşmalar sonucunda, düğün hazırlıklarına başlayarak, hayallerinizdeki gibi bir nikah töreni ile sevdiğiniz adamla dünya evine gireceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan kıskanılacak seviyeye geleceğinize işaret eder. Beklemediğiniz bir yerden gelecek olan yüklü miktarda para anlamına gelmektedir. Bu para sayesinde hayalinizdeki tatile çıkabilecek, çılgınlar gibi alışveriş yapacaksınız.

Bir takım borçlarınız yüzünden prestij kaybı yaşamışsınız. Çok üzülmüş ve bir takım insanlara boyun eğmek zorunda kalmışsınız. Fakat artık devir sizin devriniz olacak. Kaybettiğiniz ne var ise, size kalacak bir miras yoluyla geri alacağınıza, çevrenize karşı kaybettiğiniz güveni tekrar kazanacağınız şeklinde yorumlanır. Gelen bu miras sayesinde, hayatınızı komple değiştirerek, zengin bir hayat süreceksiniz.

Yaptığınız başı boş harcamalarınızın bedelini ağır ödediğiniz dönemin geride kalacağı anlamına gelmektedir. Size destek olacak arkadaşlarınız sayesinde bu durumdan kurtulacaksınız. Yeni bir işe başlayacak ve yeni gelir kapısı elde edeceksiniz. Hayatın sorumlulukları ile yüzleşerek, daha dingin, daha durgun ve daha huzurlu bir hayat süreceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın zamanda bir misafirliğe yatılı olarak gideceğinize işaret eder. Uzakta olan yakınlarınızı ziyaret edecek bir süre onlar ile yaşayacaksınız. Bu misafirlik sizi çok mutlu edecek. Aranızdaki mesafeler kalkarak, özlem gidereceksiniz. Bu ziyaretleri sıklaştıracak, aranıza çok mesafe girmesine izin vermeyeceksiniz.

Tüm sıkıntılarınızın yakın zaman içinde biteceğine işaret eder. Hane içerisinde yaşadığınız tartışmalar son bulacaktır. Tartışmalardan dolayı kendinizi eve kapatıp, bir süre kimseyle görüşmemişsiniz. Artık dostlarınız, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile bir araya gelerek, keyifli zamanlar geçirecek, yaşadığınız bu stresli günlerden  kurtulacağınız şeklinde yorumlanır.

Yaptığınız iyiliklerin nihayet karşılığını göreceğiniz zamana gelmişsiniz. Ara bozucu, art niyetli kişilerden kurtulacak, sizin düşmenize sebep olacak insanların farkına varacağınız anlamına gelir. Yakın çevrenizin uyarılarını dikkate alarak, artık yere daha sağlam basacak, daha güvenli bir hayat yaşayacaksınız.

Sizde herkesi yönetecek ve yönlendirecek bilgi, zeka ve tecrübe var. Lider yapınız sayesinde tüm aileyi çekip çeviriyorsunuz. Ara sıra kardeşiniz ile atışsanız da, bu yapınız ona zarardan çok yarar sağlıyor. Sizin düzenli yapınız olsa da kardeşiniz biraz dağınık, düzensiz. Onun bu hali sizi üzse de zaman içerisinde onu çekip çevireceksiniz. Ailenizde bu durumdan çok hoşnut olacak ki, alttan alta sizi gaza getiriyor ve yaptığınızın doğru olduğu yönünde sizi takdir edecekler.

Size fayda sağlayacak yeni dostlukların habercisidir. Uzun zamandır kendinizi yalnız hissediyor ve çevrenizdeki arkadaşlarınızdan uzaklaşmışsınız. Bunun nedeni de size ikili oynamaları. Bu nedenle herkesi hayatınızdan çıkarmışsınız. Ama yakın zamanda bir davete katılacak ve orada yeni dostluklar kuracaksınız. Bu dostluklar güven üzerine kurulu olup, sizi mutlu edecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş anlamında uzun bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu seyahat bir seminer ya da eğitim olabilir. Bu yolculukta kendinize kattığınız birçok şey iş hayatında sizin yükselmenize neden olacaktır. Bu yükseliş sayesinde kendinizi daha özgüvenli ve daha kültürlü hissedeceksiniz.

Eğitim ve iş alanında yeni başarılara imza atacağınız anlamına gelmektedir. Başarılarınız ile herkesi gururlandıracak, kendinizden beklenilenin daha iyisini yapacaksınız. İş ortamında çok sevilmeyen biri olmanıza rağmen, herkes tarafından kıskanılacak, herkesin imreneceği işlere imza atacaksınız.

Yeni bir iş kurma anlamına gelmektedir. Uzun zamandır aklınızda olan ve bunun için para biriktirdiğiniz işe nihayet atılacağınız anlamına gelmektedir. Bu işe fazla kafa yormanız ve iyi araştırmanız sonucunda yapacağınız işler sayesinde iyi gelir elde edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Yakın zamanda aldığınız bir hasta haberinin durumunun iyiye gittiği anlamına gelmektedir. Bu kişinin hastalığı sizi derinden üzmüş olsa da artık iyi olduğunu bilmek, sizi rahatlatacak ve mutlu edecektir. Yakın zamanda ziyaretine giderek, ona olan sevginizi ve minnetinizi göstereceksiniz.

Kısa zaman içerisinde hamilelik sevinci yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Gayet sağlıklı ve güzel bir dönem sizi bekliyor. Sizi endişelendirse de hamilelik, bunun bir hastalık değil mucize olduğunu anlayacak, kendinize daha iyi bakacaksınız.


Kahve Falında Eşek Kafası Görmek

Fal sahibinin hedefine ulaşmak için yakın çevresi ile iş birliği yaparak kendisini oldukça hafiflemiş hissedeceği anlamına gelir. Kişinin kendisini rahatsız ettiren kişiler tarafından kendi düşüncelerinin bulandırılmasına izin vermemesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Eşek Üstünde İnsan Görmek

Fal sahibinin daha güzel bir hayat yaşamak için bir süredir boğuştuğu sorunların üstesinden geleceği ve hayırlı kısmetlerle karşılaşarak mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yakında büyük bir güven testinden geçeceği ve dikkatli olması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Eşeğe Ters Binmek

Fal sahibinin yakın zamanda atacağı adımları düşünmeden atmaması gerektiği aksi halde hesap etmediği bazı sıkıntılarla karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği insanlar için yapacağı fedakarlığın karşılığını fazlasıyla bularak mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Sıpa Görmek

Fal sahibinin manevi olarak güçlenerek kendisine üzüntü veren bazı sorunların üstesinden geleceği ve yaşanan anlaşmazlıklara son vereceği anlamına gelir. Kişinin özel hayatını yakın çevresi ile paylaşmaması gerektiğine aksi halde sıkıntı yaşayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.