Kahve Falında Değirmen Görmek

25.11.2015
Kahve Falında Değirmen Görmek

Kahve falında değirmen görmek, fal sahibinin başkalarının fikirlerine kapıldığı fakat kendi düşüncelerine sadık kalması gerektiği anlamına gelir. Kişinin ilerleyeceği yolda dikkatlice düşünmesi gerektiğine ve başarılı olacağına işaret eder. İçsel problemlerden kurtulma ve ferahlama demektir.

Aşk Yorumu

Bekar olmanız durumunda size duygusal olarak yoğun ve güzel hisler besleyen birine işaret eder. İlerleyen zamanlarda size hislerini açacak olan karşı cinsin insanlarla iyi geçinen, problem yaratmayı sevmeyen, çevresi tarafından saygı gören ve sizi kırmaktan kaçınan biri olacağı anlatılır. Bu kişiyle standart bir aşk ilişkisi yaşamayacak, bir nevi birbirinize hayat arkadaşı olacaksınız. Yaşayacağınız ilişki, hayatınızı monotonluktan kurtaracak daha canlı ve hayat dolu olmanıza da sebebiyet verecektir.

İlişkisi olan biriyseniz, hane içindekilerin evlenmeniz için çaba göstermesine yorumlanır. Fakat sizin evliliğe hazır olmadığınız için bu duruma pek sıcak bakmadığınızı da simgeler. Evliliğe karşı durduğunuz takdirde, hanedekilerin sizi bu konuda sık boğaz etmesinden kurtulacağınız bilinir. Bunun dışında partnerinizden daha fazla ilgi ve sevgi görmeye başlayacağınıza da yorumlanır. Aranızdaki aşkın daha da artacağı anlamına da gelir.

Evli kimseler için kısa bir süre sonra erkek bebek sahibi olacağına delalet eder. Bu bebek haberi, hanedekiler tarafından büyük bir mutlulukla karşılanacaktır. Uzun süredir beklediğiniz bu haber, eşinizle aranızdaki sevgi ve bağın daha da derin olacağına işaret eder.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi olarak çok sıkışabileceğiniz bir döneme giriş yapabilirsiniz ya da hali hazırda bu dönemdeyseniz, sizin için önemli olan bir büyüğünüzden yardım isteyecek ve karşılığını göreceksiniz. Bu büyüğünüz sayesinde gençlikte yaşamış olduğunuz sıkıntılı durumların sona ereceğine yorumlanır. Sürekli hayalini kurduğunuz o lüks yaşantıya sonunda kavuşup bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza, aynı zamanda da bir daha maddi sıkıntılar çekmeyeceğinize de işaret eder.

İş hayatınızda göstereceğiniz başarılarla birlikte maaş konusunda bir yükseliş yaşayacağınız anlamına gelir. Böylelikle iş yerinden alacağınız paralarla mevcut olan borçlarınızı kapatacak ve borç konusunda rahat bir nefes alacağınıza yorumlanır.

Mülk sahibi olmaya da işarettir. Almayı planladığınız bu mülkle iyi bir yatırım yapacak, finansal durumunuzu daha da sağlamlaştıracağınız anlamına gelir. Fakat bu durumda dikkat etmeniz gereken bir durum olacağı yorumlanır. O da uzak bir akrabanızın mal ve mülklerinizde gözü olacağı anlamına gelir. Bu durumdan dolayı aranızda sıkıntı çıkabilir, fakat sizin olaylar büyümeden müdahale edeceğinize ve sıkıntılara karşı çözüm bulacağınıza delalet eder.

Hane içinde yaşanan bazı miras durumları ailenizi sıkıntıya sokabilir. Bu konuda da maddi olarak aile üyelerinize destek vereceğiniz anlamına da gelir. İlerleyen zamanlarda kendi işinizi kurmayı planlayabileceğiniz yorumlanır. Böylelikle kuracağınız işte elinizden çıkan paranın mislini alacağınız yorumlanır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu simge, rahatsız edici biri olarak yorumlanır. Kısa süre sonra sizi darlayan bu kişiden kurtulmak için en iyi yolu bulacağınızı ve uzaklaşacağınızı belirtir. Kısa süre önce sizi alt üst eden, arkadaşlarınızla yaşadığınız bir tartışma mevcutsa, arkadaşlarınızla aranızda oluşan kırgınlığın yok olacağına ve arkadaşlarınızın gelip sizden özür dileyeceğine delalet eder. Tek başınıza çıkmayı planladığınız seyahatte birçok arkadaş edinecek ve bu arkadaşlarlarınızdan ömür boyu kopmayacağınız anlamına gelir.

Ailenize karşı sorumluluk duygularınızın artacağına, onlara her konuda destek vereceğinize de yorulur. Hane üyelerinden birçok müjdeli haber alacağınız ve büyük bir mutluluk yaşayacağınız anlamına da gelir. Bunun dışında da aile içinden birinin sizden yardım isteyebileceğine ve sizin bu yardım isteğine kayıtsız kalmayacağınıza delalet edilir.

Bazı uzak akrabaların sizin dedikodunuzu yaptığı anlamına da gelir. Fakat tüm bu dedikoduları dinlemeniz ya da dikkate almanız sizin için kötü olacaktır. Tüm bu konuşmaları göz ardı edip duymazdan geldiğiniz takdirde sizin hakkınızda konuşmaktan vazgeçeceklerine ve tüm bu dedikodulardan kurtulacağınıza işaret eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Kötüye giden iş hayatınızın da gerçekleşecek olan önemli bir görüşmeyle birlikte tekrar eskiye döneceğinin hatta daha da ileri bir safhaya geçeceğinin belirtisidir. Bu görüşmeler ışığında bir terfi alabilirsiniz. Ancak alacağınız bu terfi yerinizde gözü olan diğer kişilerce hoş karşılanmayacağından dolayı size karşı kötü bir komplo girişimde bulunabilirler.

Bu moralinizi bozmasın çünkü sizin terfinizi sağlayan kişi yerinizi garanti etmiştir. Diğer kafanızı kurcalayan işlerde yardım almanız gerekebilir. Bunun için en güvenmeniz gereken kişi ve kişiler partneriniz ve aile bireylerinizdir.

Bu yardımı istemekten çekinmemeli, işlerin yoluna girmesi için bu yardımı severek kabul etmelisiniz. Fakat aynı yardımı sizden bekleyen biri varsa en kısa zaman içinde bu yardım çağrısına cevap vermeniz sizi daha iyi bir konuma getirecektir.

Unvan anlamına gelen bu simgenin, eğer çalışıyorsanız rütbenizin yükseleceğine yorumlanır. Eğer ticaretle uğraşan biriyseniz işlerinizi büyüteceğinize, kendi işinizi kurmayı amaçlıyorsanız da biriyle ortaklık yapacağınıza delalet eder.

Saygı duyulan kimseye de yorumlanır. İş yerinizde hiç beklemediğiniz insanlar tarafından el üstünde tutulacağınıza, değerinizin bilinmeye başlayacağına delalet eder. Patronunuza verdiğiniz fikirler ve öğütler dinlenecek, böylelikle çalıştığınız yeri de bir çıkmazdan kurtaracağınız anlamına gelir.

Çalışmayan kimseler için de bir tanıdık aracılığıyla işe başlayacağınıza yorulur. Çalışmaya başlayacağınız bu iş, sizin aradığınız türden bir şey olacak, işinizi severek yapacak ve uzun bir müddet bu iş yerinde çalışacağınız anlamına gelir.

Devlet dairesinde çalışıp atama bekleyen biriyseniz, bu atamanın kısa bir müddet sonra gerçekleşeceğine delalet eder. Yakında tanışacağınız biri, kariyer hayatınızda size öncü olacak, onun önerilerini dinlediğiniz takdirde kariyer hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınız anlamına gelir.

İş hayatı ile alakalı yapacağınız bir seminerde sizi dinleyenlerin yapacağınız konuşmalardan çok etkileneceklerine, böylelikle bu dinleyicilerden birçok iş teklifi alacağınıza delalet eder. Bu teklifleri düşüneceğinize fakat bir süre sonra da mevcut işinizde daha mutlu olduğunuza kanaat getireceksiniz. Vereceğiniz bu kararın ilerleyen zamanlarda doğru olduğuna teyit edeceğinize işaret eder.

Sağlık Yorumu

Hayatı düzene sokmak anlamını taşıyan bu sembol, kafanızın içinde size dert olan bazı sıkıntıların çözüme ulaşacağına delalet eder. Her şeyi dert etmenizle ilişkili olarak kafa karışıklığından dolayı meydana gelen bazı psikolojik sıkıntılar yaşamanız mümkün. Bundan dolayı da tüm bunlardan sıyrılmanız, kendinize biraz zaman ayırmanız gerekecek.

Zihninizin berraklaşması için bir müddet çalıştığınız yerden izin alacağınız ve kendinize bir tatil planlayacağınız anlamına da gelir. Bu tatilde soluyacağınız temiz hava size iyi gelecek, böylelikle sağlıklı bir hayat sürdürmeye karar vereceksiniz.

Tüm bunların dışında hane içinden biri ciddi bir hastalığa yakalandıysa bunun sizi derinden sarsacağına, psikolojinizi alt üst edeceğine yorumlanır. Fakat bu durum kısa bir süre sonra sonuca ulaşacak ve ciddi hastalığa yakalanan aile üyesi sağlığına kavuşmaya başlayacak. Bu kişinin de uzun bir ömre sahip olacağına yorumlanır.Aynı şekilde kendinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına da gelir. Yediğinize, içtiğinize pek fazla dikkat etmediğiniz takdirde soğuk algınlığı gibi hafif bir rahatsızlık geçireceğinize yorumlanır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.