Kahve Falında Değirmen Görmek

Kahve Falında Değirmen Görmek
8 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.349 kez okundu.

Kahve falında değirmen görmek, uzun uğraşlar sonucu ve yalnızca kendi çabalarıyla çok iyi yerlere gelmiş insanlara işaret eder. Hayatınızda böyle insanlarla karşılaşma ihtimalinizin çok yüksek olduğunu söylemek kadar sizin de bu insanlardan biri olabileceğinizi belirtmek de doğru olacaktır. Şu anda bir şekilde herhangi özel bir konu üzerine çalışıyor ya da eğitim alıyor olabilirsiniz. Azimle ve kararlılıkla bu çalışmanıza ya da eğitiminize devam ettiğinizde kimseye muhtaç olmayacağınız sakin, huzurlu ve kendi halinde bir hayata sahip olacaksınız. Her ne kadar şu anda çevrenizde bulunan insanlar sizi hor görüp aşağılıyor ve asla yükselip güzel bir yerlere gelemeyeceğinizi düşünüyor olsalar da onları bu konuda haksız çıkaracak ve çok utandıracaksınız.

Uzun süre emek vererek iyi bir noktaya ulaşabileceğinizi gösterir. Ancak bu süreç sizin için hiç de kolay olmayacaktır. Bu zorlu zamanlar boyunca en yakınlarınız dahi size sırt çevirebilir. Hiç destek görmeseniz bile yolunuza azimle devam etmeli, karşınıza çıkan zorlukların etkisinde kalıp pes etmemelisiniz. Ulaşacağınız noktanın güzelliği, çektiğiniz bütün sıkıntılara değecek nitelikte olacaktır. Ayrıca zor zamanlarınızda yanınızda olmayarak size karşı güvensizliklerini açığa vuran insanlara da ne kadar yanılmış olduklarını sert bir biçimde gösterme şansınız olacak. Öncelikle sancılı bir şekilde verilen emeği ve bu emeğin karşılığını fazlasıyla almayı ifade eder. Ayrıca çekeceğiniz sıkıntıların bazen hayal ettiğinizden bile daha büyük olacağını ancak sonunda mutlaka feraha ulaşacağınızı gösterir.

Kahve Falında Yel Değirmeni Görmek

Küçük ve şirin bir kız çocuğunun habercisidir. Fal sahibi evli ise, yakın zamanda alacağı hamilelik haberi ile kız çocuğunun olacağına delalettir. Eğer bekar ise, iş hayatında önemli bir gelişme yaşayacağı anlamına gelir. Bu gelişme sayesinde patronunuzun gözüne gireceksiniz ve patronunuz, sizi tatil ile ödüllendirecektir. Uzun zamandır yoğun işler yüzünden çok yoruldunuz ve bu tatil ile canlanacaksınız. Oval şeklinin bir diğer manası ise, yakın zamanda duyacağınız güzel sözler şeklinde de yorumlanabilir. Özellikle iş hayatınızda attığınız adımların etkileri uzun süre konuşulacaktır.

Geçmişteki bir konunun tekrar gündeme gelmesi anlamı da taşımaktadır. Yaşadığınız bu sorunun tekrar gündeme gelmesi canınızı sıkacak ancak bu konuyu çözüme ulaştıracaksınız. Özellikle ailenizi üzecek bu konu sayesinde, aile bireyleri ile kenetlenecek ve bir daha yaşanmaması için birlikte hareket edeceksiniz. Dileklerinizin gerçekleşeceği şeklinde de yorumlanabilir. Dileklerinizin yakın zamanda olacağına ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eden oval sembolü, yakın zamanda tanışacağınız birinden alacağınız bir miktar para ile maddi konularınızda da güzel günlerin geldiğine işaret eder.

Gençlik yıllarınızdan beri hayalini kurduğunuz bir eşyaya sahip olacaksınız. Sizin için manevi değeri elbette ki çok daha büyük. Pozitif düşüncelerinizden ve engin tecrübelerinizden faydalanmak isteyen bir yakınızın ziyaretine çok şaşıracaksınız. İhmal ettiğiniz bazı konular bu ara karşınıza daha büyük sorunlar olarak geri dönüyor. Ara sıra gerginleşerek etrafınızdakilere çatabiliyorsunuz. Aile bireylerinin kalbini kırmamaya özen gösterin çünkü tüm sıkıntılarınız kısa sürede geçecek ve yanınızda yine onlar kalacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git