Boğa Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.341 kez okundu.

İkili güzel bir uyum yakalayabilir. Birbirinin düşüncesine ve görüşüne saygı duyulduğu sürece. Aslan burcu erkeği kendine öz güveni olan bir burçtur. Her şeyin merkezine kendilerini koymaya bayılırlar. Senaryoyu kendileri yazıp ve o senaryoda kendileri oynarlar. Sahnede olmayı severler. Her hikayenin baş kahramanı olmak isterler. Dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirler. Bazen abartıp hayatının merkezine alabilirler. Dış görünüşleri itibariyle orta boylu erkeklerdir. Sıcakkanlı ve sevecen insanlardır. Kral kavramını sevdikleri için her şeyi yönetmeyi severler. Bir daldan diğer dala atlarlar. Hayatının her alanında bu geçerlidir. Hayatlarına çok kişi girer çıkar. Partnerini her şekilde sahiplenmek isterler.

Aslan burcu erkekleri, çok kıskanç ve baskıcıdırlar. Yönetilmekten nefret ederler. İlişkide hep yöneten taraf olmak isterler. Sevdiğinde sevdiğine sadık olurlar. Sevdiğini kimseyle paylaşmaz. Çok gururlu bir yapıya sahiptir. Kindar bir insan değildir ama kızdırırsanız pençesini çıkartabilir. Ve size o sinir anında zarar verebilir. Bu yüzden sinirliyken olabildiğince uzak durmaya çalışın. Çok hareketli bir yapıları var. Zeki insanlardır ve sorun çözmede üstlerine yoktur. Pratik çözümler üretir bir aslan erkeği.

Boğa burcu kadını oldukça dikkat çeken kadınlardır. Dış görünüşleri çok güzeldir. Hayatta ne istediklerini bilen boğa burcu kadını mantıklıdırlar. O an hissettikleri önemlidir. Ama boş havuza da olta atmazlar. Çok güvenilir bir burçtur. Hayatlarının her alanında güven isterler.

Dışarıdan çok güçlü bir karakter olarak bilinse de onlarda kırılgan bir yapıya sahiptirler. Onlarda dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirler. İstediklerini elinde sonunda alırlar. Boğa kadını ve aslan burcu erkeği uyumuna baktığımızda anlaşabilir bir burç uyumudur. Ama boğa kadınının dik kafalılığı ve kararından hiçbir şekilde dönmemesi ilişkide sorun yaratabilir. İki burçta yönetilmekten nefret ederler. Bilindiği üzere boğanın boynuzları ve aslanın da pençesi vardır. Bu yüzden ani yükselmeler ve kalp kırıklığı olabilir. İki burçta kıskançtır ama aslan burcu erkeği daha kıskançtır. Boğa burcu kadını baskıya gelemez çünkü oda çok güçlü bir yapıya sahiptir. İkisi de aradıklarını buldularsa ve gerçek sevgi varsa birbirine sadık olurlar ve karşılıkla güven aşılayarak sağlıklı bir ilişki ortaya çıkabilir. İlişkide bu iki burçta bazı şeylerden taviz vermeli.

Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Aslan ve boğa her ikisi de lider ve gururlu burçlardır. Bu yüzden anlaşır veya anlaşamaz şeklinde yorum yapamayız. Beraberken çok iyi anlatabildikleri gibi çok kötü de anlaşabilirler. Amca bu iki burcun ilişkisinden kötü bahsetmek olmaz. Aslan hareketli, neşeli ve girişken yapısındadır. Bu yüzden boğayı kolay tavlayabilir. Ancak aslan her zaman ilişkide zincirleri elinde tutmak ister. Çünkü kendisini ancak bu şartlar olduğunda güvende hisseder. Bu onun için çok önemlidir. Aynı şekilde boğa da böyle hisseder. Bu ilişkinin tutkulu düzeyli ve neşeli bir ilişki olacağız apaçık bellidir.

Bu ikili birbirlerine anlamaya çalışırlarsa evlilikleri uzun süreli olacaktır. Aslan burcu ve boğa burcunun birbirlerine benzerlikleri çoktur. İkisi de lüks ortamlardan hoşlanır bu yüzden bu ikilinin baş başa lüks bir restoranda şık bir yemek yemesi gayet doğaldır. Ancak aslan burcu her burç tarafından müsrif olarak görülebilir. Ancak boğada lüksüne düşkün olduğu için onu anlamakta zorlamayacaksın. Aslan burcu sıra dışı ve pahalı hediyelerden hoşlanır ayrıca lüks ortamlarda eğlenmeye bayılırlar. Bu yüzden boğalar onunla vakit geçirmekten oldukça hoşlanacaklardır. Boğa burcu ve aslan burcu çifti, kendilerine uyumlu ve düzenli bir birliktelik yaratabilir ve mutlu olabilirler.

Hem aslan hem de boğa burcu güzel giyinmekten ve hoş mekanlarda yemek yemekten hoşlanırlar. İki burcunda yaşama sevinçleri vardır ve hayattan çok zevk alırlar. Bu yüzden birlikte çok iyi vakit geçirecekler. Aslan burcu her zaman ilgi bekler ve ilginin merkezinde olmaktan hoşlanır. Bu yüzden boğa burcu ona karşı ilgi göstermeyi asla ihmal etmemelidir. Aslan burcu boğa burcu gibi sosyal bir burç değildir. Bu yüzden boğa burcu onunla baş başa vakit geçirmeyi her zaman hazır olmalıdır. Aslan burcu da sıkıcı bir tip olmadığı için bu onunla baş başa vakit geçirmekten çok hoşlanacaktır.

Boğa ve Aslan Aşk Uyumu

Aslan burcu ve boğa burcu bazen de aralarında istedikleri mutluluğu ve uyumu yakalayamaz. Aslan burcu liderlik iç güdüsüyle ilişkisini yönetmeye çalışır. Boğa burcu ise bundan asla hoşlanmaz. Dolayısıyla bu da aralarında sorunlar yaşanmasına neden olur. Ancak kısa süreli bir ilişki yaşadıkları zaman nadiren de olsa mutluluğu bulabilirler. Uzun süren bir ilişkide iki tarafında çok yıpranmasından dolayı ilişkide ikisi de soğumaya başlar ve birbirlerini çok üzebilirler. Ancak uzun süreli bir ilişki düşüncesinde olmazlarsa mutlu olabilirler. Aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki kısa süreli olacaktır.

Aslan ile boğa aslında birbirine çok benzer, ikisi de lükse düşkün partiler, lokantalar, aktiviteler, güzel evler, güzel elbiseler, güzel ayakkabılar almak ister. Güzel ve lüks olan her şeyden zevk alırsınız. İlişkilerinde de bir üçüncüye asla yer yoktur. Hatta bu iki burç çok farklı şeyler düşünebilir birbirine sık sık sevgi gösterileri yapabilir birbirlerine dolayısıyla git gide alışabilir. Bu sayede birbirinize sonsuz güvenebilirsiniz. Aslan abartmalardan hoşlanır, boğa ise sevgi ve saygıdan hoşlanır, asla bir aslanı sevgi anlamında ihmal etmeyin. Çünkü o; onu artık sevmediğinizi ondan nefret ettiğinizi kolayca düşünebilir. Bu nedenle ona sevgi gösterin ve asla onu terk etmeyin. Uzun süreli aşk yaşamak istiyorsanız, sizi yanlış anlamamasına özen gösterin. Boğa genellikle duyarlı bir aşıktır. Karşısındaki insanı da düşünür ve onun mutluluğu için elinden geleni yapar. Aslan size bir sürpriz parti yapabilir ve sanat ile uğraştığını kanıtlamak isteyebilir. Aslan her zaman övülmek ister. Ve sizden ilgi bekler. Aslanlar hayatlarında en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebilir. Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz bütün karakterinizi silebilir. Boğa çok sabırlıdır ne yaparsanız yapın onun sabrını asla kıramazsınız. Ancak boğa için elinizden geleni yaparsanız, bunu ömrü boyunca unutmaz ve karşılığını güzel verir. Siz en iyisini yapın ki boğa da size karşı elinden gelenin en iyisini yapsın. Aslında birbirinize çok benzer iki burçtur ve maddeye önem vermez. Etrafta gösterişli eşyalar isterler ve zevklerini tatmin etmek isterler çoğu zaman. Aslan ilişkide standart olmayı sever. Boğa da sabit olmayı sevdiğinden bu noktada iki burç iyi anlaşacaktır.

Boğa ve Aslan Evlilik Uyumu

Aslan ve boğa, evlenme kararı aldıklarında oldukça fırtınalı bir evlilik süreci geçirirler. Ancak bu kısa sürede birbirlerini çok mutlu edebilirler ve birbirlerine daha çok aşk yaşatabilirler. Bazı durumlarda bu güzel ve kusursuz uyum sadece ilişkinin ilk zamanlarına özel bir durumdur. Çünkü bir süre sonra ilişkilerine sorunlar eklenebilir ve bu da zaman için de iki tarafında sıkılmasına neden olabilir. Kavgalarda aslan burcu asla geri adım atmaz bu nedenle bu da iki burcun aralarındaki sorunların asla çözülmemesine neden olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git