Boğa Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

06.02.2017
Boğa Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Toprak elementine dahil olan boğa burcu, oldukça çalışkan, evine bağlı, tutkulu ve bir o kadar da inatçıdır, genellikle tüm toprak grubu burçlarıyla anlaşır. Bu yüzden aynı burçtan bir insan ile de anlaşmakta zorlanmaz. Hatta eğer doğru insanı bulmuşsa mükemmel bir ilişki de yaşayabilirler.

Boğa burcu hayattan beklentileri olan ve bu beklentiler karşısında da ne istediği bilen bir yapıya sahiptir. Karşısındaki insan da boğa burcu olacağı için hemen hemen benzer tarzda istekleri ve düşünceleri olacaktır. Ayakları yere sağlam basan, mantıklarıyla karar alan, çalışmaya ve verimliliğe olduğu kadar, aynı manevi ve maddi değerlere önem veren bir çift olacaklardır.

Boğa Kadını ile Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Romantik uzun süreli aşk yaşayabilirler

Genel olarak ne istediğini bilen, sabırsız, hedefine odaklanan, hayattan beklentileri olan bir insandır. Boğa burcu yine kendi gibi benzer karakteri olan boğa burcuyla romantik ve uzun bir ilişki yaşayabilir. Boğa burcu tıpkı patlamaya hazır bir bomba gibidir. Egosu zaman zaman yüksektir. Bu yüzden karşısındaki de aynı burç olunca büyük kavgalar kaçınılmaz olabilir. Ama yine de iki burçta anlayışlı olduğu için sonunda evlilikle sonuçlanan bir flört dönemi olacaktır.

Evleri kutsal mabetleri gibidir

Boğa burcu erkeği ve kadını arasındaki ilişki kesinlikle heyecan verici ve tutku hakim olur. Hem sevgili oldukları dönemde hem de evlilikleri süresince ilişkileri aşk dolu olacaklardır. Doğal olarak evliliklerinde problem yaşadıkları dönemlerde birbirlerini kolayca anlayabilir ve çözüm bulabilirler. Her ikisi de oldukça yapıcı bir karaktere sahiptir. Boğa kadını partnerine oranla biraz daha sakin bir yapıya sahiptir. Bu ilişkide ikiside evde vakit geçirmeyi çok sever ve aynı zamanda birbirlerinin de eve düşkün olması hoşlarına gider. Evlilikleri boyunca ufak tefek problemler ile karşılaşsalar da bu burcun erkeği ve kadını evlilikte oldukça uyumlu bir çift olurlar.

Kusursuz bir ilişki yakalayabilirler

Bu ilişkide birçok ortak özellik olacaktır. Boğa kadını da erkeği de sakinliği ve huzuru sevdiğinden neredeyse kusursuz bir ilişki yaşayacaklardır. Boğa kadını genelde sakin ve sessiz bir yapıda olduğundan, boğa erkeği de ilişkide hakimiyet kurmayı sevdiğinden oldukça iyi anlaşacaklardır. Hem sevgili iken hem de evlendikleri zaman sorunsuz bir ilişkiyi yürütebilecek anlayışa sahiptirler.

İlişkilerinde monotonluktan sıkılabilirler

İki burçta birbirine çok benzediği için hayatları emniyetli ve monoton olur. Hatta ilişkilerinde bu durumdan zaman zaman sıkılabilirler. Boğa burçları sabittir, değişikliklerden hiç hoşlanmazlar ve bu özellikleri her zaman onları bozar. İki taraf da oldukça inatçı olacağı için herhangi bir konuda anlaşamazlarsa bu konunun içinden çıkmak biraz zor gelebilir.

İkisi de çok kıskançtır

Boğa kadınları erkeklerine oranla daha fazla duygusaldır. Erkeğin sağladığı güven ve emniyet duygusu ilişkilerinde çok önemlidir. Çok kıskanç oldukları için ilişkide karşılıklı birbirlerinin özgürlüklerini kısıtlamak isteyeceklerdir. Ancak biraz düşündükleri zaman birbirlerini kolay anlayacak ve bu düşüncenin yersiz olduğunu göreceklerdir.

İlişkileri egoların çatışmasına dönüşebilir

Boğa kadınının egosu çok yüksektir, karşısındaki insanın da egosu çok yüksek olacağından küçük bir tartışmanın dahi kavgaya dönüşmesi mümkün olabilir. Yine de kısa zamanda birbirlerini anlamaya yönelik tavır alacakları için uzun bir ilişki kurmaları mümkün olabilir. Bu ilişkide tutku başta olmak üzere güven ve huzur egemen olacaktır. Fakat inatçı da olduklarından zaman zaman tutkunun yerini inadın da aldığını görmek mümkün olabilir. Bu nedenle mutlaka karşılıklı özveride bulunmaları gerekir. Gurur ve inat ortadan kalktığında son derece sadık, uyumlu ve güzel bir ilişki içinde olabilirler.

İlişkilerinde güven sorunu yaşamazlar

Boğa burcu için güven çok önemlidir. Bu yüzden ilişkide öncelikle güvenmeyi isterler. Bu ilişkide iki boğa birbirine güvenebileceği için oldukça mutludur. Boğa burcu hiçbir zaman sevgilisinin veya eşinin güvenini boşa çıkarmaz. Yavaş hareket ettiği, çok dikkatli ve kontrollü davrandığı için kusurları ve hataları onarma imkanı her zaman vardır. Bu ilişkide ikiside birbirleriyle kolay anlaşabildikleri için rahat, huzurlu ve mutluluk duygularını her daim tadarlar.

Aşkları bir ömür sürer

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürer. Her zaman eşini sahiplenir ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok fazla değer verirler. Baş başa olmayı, romantizm yaşamayı, sevgilerini göstermeyi iyi bilirler. Lezzetli yemekler yemeği, kaliteli bir şarap içmeyi, romantik müzikler dinlemeyi, sanatsal faaliyetleri ve konforlu bir evi çok severler. Pratik, kibar, sabırlı, dengeli ve duyarlıdırlar.

Enine boyuna düşünerek hareket ederler

Evcimen yapıları olduğundan dışarıda zaman geçirmek yerine evde beraber olmayı tercih edebilirler. Evlilik kararı almadan önce iyice ölçüp biçerek, düşünürler. Planlı ve programlı kişilerdir. Bu nedenle çalışmaya, üretmeye, toplumda önemli bir kişi olmaya çabalarlar. İnsanlardan saygı görmeye bayılırlar.

Boğa Kadını ile Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Her iki burç da yaşam zevklerine ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Ev hayatını ve ev konforunu çok severler. Hayatı paylaşmak konusunda oldukça keyifli bir birliktelik yaşarlar. Fakat evlilikte sürekli aynı şeyleri yaşamak ilişkiyi sıkıcı hale getirebilir. Bu iki insan da duygusal ve romantiktir. Birbirlerini her anlamda etkileyebilir, duygu ve düşüncelerini açıklarken asla zorluk çekmezler. Çünkü bunlar aynı zamanda hayatta en iyi arkadaştırlar. Yani birbirlerinin iyi ve kötü yönlerini bilirler.

Tutkulu, inatçı ve gururlu olurlar

Bu ilişki kesinlikle tutkulu olacaktır. Onun yanında aşk, sevgi, güven ve huzur da mutlaka yaşanacaktır. Her iki taraf da çok inatçıdır. Büyük kavga yaşanırken iki taraftan mutlaka bir tarafın fedakarlık yapması gerekmektedir. Çünkü iki tarafta inatçı ve gurur sahibi insanlardır. Boğa burcu toplum içinde rahattır ve her sınıftan insanla güzel ilişkiler kurabilir. Her insanla aynı rahatlıkla konuşup onların değişik fikirlerinden faydalanır ve hayatlarına uygulayabilirler.

Dostluğa düşkün ve sadık olmalarından dolayı zor durumda olan insanlar için elinden geleni yaparlar. Boğa kadınları için daha çok yaşam tecrübesi edinebilmek önemlidir. Bu yüzden çocukları için en iyi eğitim olanaklarını yaratmaya çalışırlar. Yemek yemeyi sever ve yemek yapmayı hayatının büyük bir uğraşı olarak görür. Yuvalarını çok severler, bu yüzden bu konuda büyük itina gösterirler.

Gelecekleri ve konforları için parayı önemserler

Evliliklerinin ilerleyen dönemlerinde çocuklara karşı olan düşkünlükleri onları birbirlerine daha çok bağlar. Evlilikte sevgisi sahiplenici ve kıskanç olabilir ama sıcak ve şefkatlidir. Yaşamda bu iki burcun sabit olmaktan vazgeçip risk almayı ve esnek olmayı öğrenmesi gerekir. Boğa burcu evlilik ve meslek hayatında daima güvende olmayı ister.

Aynı zamanda sabırlı ve sıcakkanlı yapıları sayesinde iyi bir dost olurlar. Bu çift parayı çok sever ve rahatları için ister. Boğalar çok zor öfkelenir ama öfkelendiklerinde asla yanında durmamamız gerekir. Evlilik yaşantısında kıskandırarak onu kızdırmanız mümkündür. Kıskanç olmamalarına rağmen aldatıldıklarında büyük acı çekerler ve intikam almak için gün beklerler.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.