Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek

29.12.2015
Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek, rüya sahibinin ailesi ile ilgili alacağı büyük kararlar olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin aile üzerinde etkili bir rolü olduğuna yorumlanır. Uzun süredir yapmayı planladığı değişiklikleri yapacağına işaret eder. Kendisinin ve ailesinin zenginliğinin ve mal varlığının artacağına ve büyük işler yapacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin helal para kazandığına yorumlanır. İşlerinin daha da büyüyeceğine ve işle ilgili seyahat edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin alacağı yüklü bir paraya işaret eder. Uzun süredir planladığı yatırımı yapmış olmasına yorumlanır.

İyi bir işveren olacağının ve bereketli bir işinin olacağına işaret eder. Hanesinin genişleyeceğine ve evlatlarının hayırlı evlilikler yapacağına işaret eder. Zor zamanlarının geçeceğine ve hayırlı işlerde bulunacağına işaret etmektedir. Tabelası renkli ise hanede gelişen güzel ve hayırlı olaylara yorumlanır. Renksiz ise hanede gelişen olumsuz ve bereketsiz yapılan işler olarak yorumlanır. Uzak yerlerde olan aile bireyleri bir araya gelebilirler. Rüya sahibinin ters giden işlerinin düzelmesine, hayırlı ve uzun bir ömür geçireceğine işaret eder.

Rüyada Ayakkabılık Görmek

Genel olarak kalabalığa yorumlanır. Bir sebepten ötürü yakın tarihte katılacağınız bir toplantıda önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Aile toplantılarınızda kullandığınız kelimelere dikkat etmeniz gerekiyor. Zira yanlış bir tutumda bulunmanız halinde, sandığınızdan da fazla tepkiye maruz kalabilirsiniz. Şu sıralar yapıcı, politik davranmanızda fayda var. Kendi ayakkabılarınızı yerleştiriyor olarak gördüyseniz, hayatınızda eksik bir şeyler olduğunu düşündüğünüz anlamına gelir. Vstiyer görmek kendinizi bir tempoya almak isteseniz de sanki sürekli bekleme halindesiniz ve bir türlü istediğiniz yaşam tarzına ulaşamıyorsunuz demektir. Bu yüzden muhtemelen kendinizden vazgeçme noktasına geldiniz. Fakat çabalarınızı kendinizi yıpratmadan, küçük küçük artırarak bir yıl içinde kendinizde gördüğünüz eksikliklerden kurtulabilir, aynaya baktığınızda gördüğünüz kişiden memnun kalabilirsiniz.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Açtığını Görmek

Kapı dışında kalıyorsa, güven problemlerinizi işaret etmektedir. Hayatınıza giren insanları her ne kadar yanınızda isteseniz de, sürekli aranıza bir set çekiyor, size yaklaşmalarına izin vermiyorsunuz. Yakınlarınızla aranızdaki kırgınlıkların üstesinden geleceğinizi işaret eder. Üzerindeki pislikleri ya da haşereleri temizlediğinizi gördüyseniz, kırgın olduğunuz bir yakınınızdan, tarafınıza büyük bir adım atılacaktır. Bunu geçmiş adına sitem fırsatı olarak değil, geçmişe çizgi çekme fırsatı olarak görmelisiniz. Ancak bu sayede içinizdeki boşluğu dolduracaksınız. Bazı düşüncelerinizi akıl sağlığınız için değiştirmeniz gerektiğine dalalettir.

Rüyada Ayakkabı Denemek

Bir eve girecek olan berekete ve bolluğa işaret eder. Evinizdeki bir kişinin zekatını vermek için oldukça yoksul ve ihtiyacı olan birini seçmeniz gerektiğine tabir edilir. Rüya sahibinin çok sevdiği bir arkadaşının iş için veya yapacağı evlilikten dolayı çok uzak bir şehre taşınacağına ve gittiği şehre rüya sahibini davet edeceğine tabir edilirken diğer bir yandan da uzun zamandan beri çocuk sahibi olmak için tedavi gören akrabanızdan yada komşunuzdan güzel haberler alacağınıza delalet eder. Denediğinizi ve ardından ayağınızdayken kaybolduğunu görmüşseniz, gizli bir sırrı ortaya çıkartacağınıza ve bu sırrı kimseye açıklamayarak ortak olacağınıza, ailenizdeki huzursuzluğu çıkaran kişiyi karşınıza alarak onunla güzel bir konuşma yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Satın Almak

İş için uzun bir yolculuk yapacağınız için şimdiden uçak biletinizi ayarlamanız gerektiğini simgelemektedir. Uzun zamandan beri tedavi görmüş olduğunuz hastalığınızdan kurtulacağınıza, eski sıhhatinize ve sağlığınıza kavuşarak bundan sonra gönlünüzdeki her şeyi yapabileceğinize tabir edilir. Arkadaşlarınızla eski günlerinizi yad etmek ve kafanızı dağıtmak için güzel bir mekan ayarlayacağınıza yorumlanılır. Sizlere kalacak olan mirasla güzel bir geleceğe sahip olacağınıza ve hayatınızı dolu dolu geçireceğiniz günlere az kaldığına, kendinizle birlikte ailenizi de mutlu etmek için çok fazla çabaladığınıza tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Kişinin vermiş olduğu kararları tekrar değerlendirmesi, yapmış olduğu işleri gözden geçirmesi anlamına gelen uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği işlere ulaşması için daha çok çalışması gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişiye göre değişmektedir. Eğer rüya sahibi kadınsa, özgürlüğünün bir erkek tarafından kısıtlanacağına, erkekse eşinden ayrılacağına delalettir. Başka rivayetlere göre de sıkıntılardan sonra refaha, huzura, sevince, bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanında Çalışmak

Niteliğine göre farklı yorumlanan bir rüyadır. Eğer güzel ise berekete, bolluğa, refaha, sevince, huzura delalet eder. Dar ve rahatsız ediciyse, kıtlığa, kedere, gama, kötü haberlere delalet eder. Gam ve kederden, korkularından kurtulacağına işaret eder. Başka rivayetlere göre de kişinin ticaret hayatında başarılı olacağı anlamına gelmektedir. Maddi yönden güzel günler geçireceğine, büyük bir servete sahip olacağına işarettir. Rüya sahibinin sevinçli haberler alacağına, talihinin artacağına, çok para kazanacağına işarettir.

Rüyada Ayakkabılar Görmek

Atacağınız adımların ve alacağınız kararların işaretidir. Bu karalanıp ilerleme sağlarken aynı zamanda kendinizde güçlü bir imaj oluşturacağınızın işaretidir. Çok sayıda ayakkıbı görmek hayattaki duruşunuzu koruduğunuzu ve yaşamınızı sürdürürken kendinizi nasıl ifade ettiğinizi gösterir. Zekanızı kullanarak içinde bulunduğunuz sorunlardan uzaklaşabilecek kararlar verebileceğiniz bir adım atma üzere olduğunuzu gösterir. Bazı alimlere göre de kişinin güç kuvvet kazanmasına, zenginliğe sahip olmasına ve emrinde hizmetçilerinin olacağına işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Mağazası

Kazandığınız mal ve mülkten dolayı kibre kapılıp çevrenizdeki insanlara tepeden bakacağınıza işaret eder. Kaybettiğinizi görürseniz bu da mal ya da para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden bu rüyayı gördüğünüz dönemlerde yaptığınız yatırımlara ve harcamalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Yeni aldığınızı görüyorsanız da bu yeni hedefler koymanız ve bu hedeflerin sizin için hayırlı sonuçlanacağı anlamına gelir. Bu durumda bu yeni girişim için atacağınız adımlar sizin için hayırlı bir sonuç getirecektir. Bu girişime odaklanmaktan ve gerçekleştirmekten çekinmeyip kazancınızı bu noktaya odaklamalısınız. Kapı önünde ise gitmek istediğiniz bir yeri bazı insanlar yüzünden ertelemeniz anlamını taşır.

Rüyada Ayakkabı Denemek

Atacağınız adımların ve alacağınız kararların işaretidir. Bu karalanıp ilerleme sağlarken aynı zamanda kendinizde güçlü bir imaj oluşturacağınızın işaretidir. Hayattaki duruşunuzu koruduğunuzu ve yaşamınızı sürdürürken kendinizi nasıl ifade ettiğinizi gösterir. Topuklu ise zekanızı kullanarak içinde bulunduğunuz sorunlardan uzaklaşabilecek kararlar verebileceğiniz bir adım atma üzere olduğunuzu gösterir. Bazı alimlere göre de kişinin güç kuvvet kazanmasına, zenginliğe sahip olmasına ve emrinde hizmetçilerinin olacağına işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Giymek

Birçok kişi tarafından farklı yorumlanabilir. Ben bugün sizlere herkesçe kabul gören anlamından bahsedeceğim. Bir yolculuğun habercisi olarak yorumlanır. Fakat çıkılan yolculuk değil yolculuğun hayırlı olup olmamasıdır. Sağ ayağınıza giyiyorsanız hayırlı, mutluluk dolu bir yolculuk olacağı anlamına gelir. Fakat sol ayağınıza giyiyorsanız yolculuğun kötü sonuçlar doğuracağı, sonunun kötü bitebileceğine işarettir. Yeni ise farklı bir deneyimle burun buruna geleceğinize ama buna çok memnun kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyayı gören kişinin kısa zamanda bir mal mülk sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Alan kişi ani bir haber alarak çok keyifli geçecek uzun bir yolculuğa çıkabilir. Rüyayı gören kişi bekar ise bu yolculuk esnasında hayatının aşkıyla karşılaşabilir ve huzurlu bir yuva kurabileceğini işaret eder. Pahalı bir ayakkabı satın aldığını gören kişinin hedefleri olduğunu ve bu doğrultuda çalışarak istediği basamağa ulaşabileceği şeklinde yorumlanabilir. Kişinin insanlara yardım etmeyi, dertleşmeyi, elinden geleni yapmayı hayat ilkelerinden biri olarak benimsemesi gerektiğini ifade eder. Bu rüyayı gören kişi uzaklardan bir yakınından gelecek haber ile çok zor duruma düşecek ve oldukça üzüleceği olaylarla karşı karşıya gelmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Ayakkabı Boyatmak

Rüya sahibinin çok sıkıcı ve bunaltıcı bir ortamdan çıkarak kendisini yollara atacak ve gezip görmek istediği yerlere giderek kafa dağıtmak fırsatı bulacak demektir. Boyatan ile ilgili beklediği bir fırsatı sonunda yakalayacak ve zirvenin merdivenlerini tek tek tırmanmaya başlayacaktır. Siyah renk boyanması ise kişinin bir yerden beklediği bir alacağı var ise bu parayı almak için çok bekleyeceği anlamını taşır. Ancak para eninde sonunda eline geçecek ve bu parayı çok güzel bir şekilde değerlendirecektir. Aileden birinin sıkıntılı bir durumuna çözüm bulmak rüya sahibine nasip olacak ve bu olayın çözülmesiyle hayır duası alacağının işaretidir.

Rüyada Ayakkabıcı Görmek

Sıkıntı olarak yorumlanır. Kişi sıkıntılı bir dönemin içine girecektir. Maddi ve manevi sıkıntıların olacağına dalalet eder. Rüyayı gören kişi ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilir. Aile ortamında yanlış anlaşılmalar yüzünden sorunlar yaşanacaktır. İş hayatında ufak aksaklıklar yüzünden sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada Ayakkabının Yırtılması

Maddi sıkıntı olarak yorumlanır. Maddi olarak sıkıntılar yaşayabilir. Yaptığınız planlar bozulabilir ve paranız yetmeyebilir. Ödeme planınızın bozulacağına işaret eder. Çok fazla alışveriş yapmak ve gereksiz şeyler almak maddi olarak sorun yaşamanıza neden olacaktır. Harcamaların dikkatli olmasına işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Bağlamak

Boşanma olarak yorumlanır. Kişi evliliğinde sorunlar yaşayabilir ve boşanmalar söz konusu olabilir. Sıktığını gören kişi tatsız olaylarla karşılaşabilir. Çıktığını ve ayağını acıttığını gören bir kişi, doğru bildiği yolda ilerlerken zor zamanlar yaşayabilir ve karşısına pek çok engel çıkabilir. Yırtık ise bir kişinin işi bozulabilir, maddi ve manevi zarara uğrayabilir. Yeni aldığını gören bir kişi, yeni bir işe başlayabilir ya da çalıştığı işte makam olarak yükselebilir. Bu sayede o kişinin geliri ve mal varlığı da artacaktır. Satmak için çok ısrar eden bir ayakkabıcı görmek, sıkıntılı ve zor günler geçireceğinizi ve bu dönemde pek çok sorumluluğu üstlenmek zorunda kalacağınızı gösterir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.