Kahve Falında Denizaltı Görmek

03.11.2015
Kahve Falında Denizaltı Görmek

Kahve falında denizaltı görmek, fal sahibinin ilişkisinin evliliğe doğru yol alacağı ve çok mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Kişinin yeni umutlara sahip olarak hayatını bir anda değiştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Uyanma ve gerçekleri görme fırsatını yakalama demektir.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır yapmayı istediğiniz ve hayallerinizi süsleyen bir tekne gezisine yakında çıkacağınızın müjdecisidir. Sevgiliniz hayatınızda güzel anılar biriktirmek ve sizin içinde özel olan bir anı yaşatma için harika bir sürprizle karşınıza çıkacak. Arkadaşlarınızın da desteği ile hazırlanan ve hayalini kurduğunuz bir yatta hem harika bir gün geçirecek hem de evlilik teklifi alacaksınız.

Kalbiniz uzun zamandır bir boşlukta ve içinizdeki arayış sizi yanlış arkadaşlıklara sürükleyebilir. Hayatınızda yanlış biri olmasındansa, kalbinizin boş olması yanlış kişiler yüzünden üzülmemenize, doğru insanla karşılaştığınızda da kalbinizde misafir edecek yerinizin olur. Ne istediğinizden emin olursanız, o kişi ile karşılaştığınızda kalbinizin atışını arttıracak ve işte bu demenize neden olacaktır.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte olmak ve onunla evlenerek mutlu bir hayatınızın olacağının habercisidir. Ayrıca bu beraberlikten bir kız bebeğinizin olacağını da müjdeler. Kafanızda uzun zamandır gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bu kişide sizden gelecek haberi bekliyor. Elinizi sıkı tutun ve hayatınıza yeni bir başlangıç yapmak için harekete geçmenin tam zamanı.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızda olmaması gereken kişilere fazla anlam yüklüyor ve değer veriyorsunuz. Özellikle iş hayatınızda bu aralar kendinizi biraz çekip, seyirde kalmanız, sizi kıskanan ve varlığınızı kendine tehdit olarak gören kişilerin farkına varmanızda etkili bir taktik olacak.

Kafanızda taslak olarak yaptığınız planları kendiniz için saklayın, ulu orta konuşmaktan kaçının. Zamanı geldiğinde kullanmak, iş geliştirme ve fikir alışverişi yaparken kullanmanız dikkatleri üzerinize çekmede etkili olacak. Bu durumun meyvelerini de kısa sürede yemeye başlayarak iş yerindeki konumunuz da yetkiniz de artacak.

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için uzun zamandır tatil planlarınızı erteliyor ve tüm enerjinizi işinize harcıyorsunuz. Fakat artık ertelemek yerine bir tatil hazırlığı içine girmeniz dinlenmiş ve sağlıklı olarak yolunuza devam etmeniz daha etkili olacaktır.

Uzun yıllar iş hayatı içinde yer alıp, bir müddettir işlerin idaresini çocuklara bırakıp, dinlenmek ve uzun bir seyahate çıkma isteğiniz çocukların sizden yardım istemesi ile ertelemek zorunda kalacaksınız. Yolun başında olan ve bağlantılar konusunda sizin kadar tecrübesi bulunmayan çocuklar, aslında sizin ardınızdan başarısız olmak ve sizin yüzünüzü aşağı eğmek istemedikleri için bu konuya pek sıcak bakmayacaklar. Fakat onların başarması ve tecrübe kazanması için tedbiri elden bırakmadan, ertelediğiniz seyahate çıkmanız doğru bir hamle olur.

İş yaşamınızda sizi ve başarılarınızı kıskanan insanlar olduğunu ve bu insanların sizi zarara uğratabilecek girişimlerde bulunabileceğini göstermektedir. Ancak bu girişimler başarılı olmayacak, sadece bir hamle olarak kalacaktır.

Fal sahibinin gerek iş yaşamında gerekse de özel yaşamında önümüzdeki günlerde yapacakları seçimlerde dikkatli davranmaları konusunda bir uyarı niteliği taşımaktadır. Düşünerek adım atmadığınız ve rastgele seçimler yaptığınız takdirde bir anda hayatınız alt üst olabilir.

Hayatınızda bir takım sorunlar olacağını ancak bu sorunları düzenli ve sistemli bir şekilde çözeceğinizi gösterir. Elinize toplu miktarda para geçebilir. Bu parayla oldukça sistematik bir biçimde iş kurabilir ya da size bu şekilde bir iş kurması için bir yakınınızdan yardım alabilirsiniz. Bol kazançlı bir projeye başlamak ve beklenenden daha büyük başarılar elde etmektir. Hayırlı kazançların simgesidir. Kimseye muhtaç olmadan bolluk ve bereket içinde yaşamaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kafanızı alıp kimsenin sizi bilmediği, tanımadığı uzak bir yerlere gitmek, çevrenizden en azından biraz uzaklaşma isteği içindesiniz. İnsanların sizi anlamadığını yada hayata onlardan farklı baktığınızı düşünüyorsunuz. Aslında bu duyguyu bir çok insan zaman zaman yaşar. Sonra ya cesaret edemediğinden yada sevdiklerini geride bırakmaktan korktuğu için sadece düşüncede kalır. Sizinki her ikisi de olunca kafanızı biraz dağıtmak için kısada olsa bir tatile çıkmak düşüncelerinizden biraz olsun uzaklaşmanızı sağlayacak. Kim bilir belkide bu tatil hayata daha pozitif bakmanızı sağlayacak birinin de karşınıza çıkmasına vesile olacak.

Bir çoğumuzun yaptığı gibi ufak dertleri kendinize sorun yapmaktan kaçınmanız hayatınızı daha iyi yaşamanın anahtarıdır. Duyduğunuz bazı şeylere kulağınızı kapamak, gereksiz lakırtılar yapmak yerine gülüp geçmek, stres atmanızın da yolunu açacaktır. Unutmayın gülmek vücudun sadakasıdır ve gülmek bulaşıcı bir hastalık gibidir. Etrafınızda pozitif insanları çoğaltırken, negatif insanların moralini bozacağı için sizden uzaklaşmalarının da doğal bir yoludur.

Uzun süre iş nedeni ile çocuklarımızdan ayrı kalmak zorunda olmanız, gelişimlerini olumsuz etkilese de geldiğinizde açığı telafi etmek için, kaliteli zaman geçirmeniz hepinizi mutlu etmeye yetecektir.

Güçlü ve oturaklı bir kişiliğin de simgesidir. Yaşadığınız tüm zorluklara rağmen soğukkanlılığınızı kaybetmeden sorunları çözebildiğinizi gösterir. Ayrıca hayatınızda bu şekilde güçlü bir kişiliğe sahip birçok insan olduğu anlamına da gelir. Bu kişiler aileden olabileceği gibi arkadaşlarınız arasından biri de olabilir.

Hayatınıza birinin gireceğini, bu kişiyle büyük bir aşk yaşayacağınızı ve her ikinizin de güçlü kişiliğiniz sayesinde bu ilişkiyi evliliğe taşıyacağınızı gösterir. Aynı zamanda oldukça oturaklı ve ağırbaşlı evlatlara sahip olmak; bu evlatları hayırlı bir şekilde yetiştirmek demektir.

Para Yorumu

Uzun bir bekleyiş ile zaman kaybetmiş olsanız da harekete geçmek ve ilk adımı atmakla yolunuz açılacak. Ya yürü kulum dercesine işinizi hızla yoluna koyacaksınız. Yaşanan bazı sıkıntıları kafanıza takmayıp, güler yüzle kıskananlar her zaman olacak demeniz çevrenizde de sevilmenize sebep olacak. İşinizde gördüğünüz eksiklikleri kısa sürede düzenleyip, yaz sezonuna girdiğinizde, maddi açıdan da olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Maddi açıdan ferahlayacağınız bir dönemdesiniz. Her ay ne yapacağım diye kara kara düşünmek maddi açıdan bir fayda sağlamıyor. Aksine bu tarz düşüncelerle kendinizi üzüyorsunuz. Kötü düşünceler, kötüyü çekeceği için iyi düşün iyi olsun diyerek yol almanız, kısa sürede bir çok kapıyı açacak. Keşke daha önce farkına varsaydım diyeceksiniz.

Yurt dışına gidip burada olmayan enteresan ürünleri getirip, hem online hem de piyasa da pazarlama ve satış yapma fikri, uzun zamandır aklımızı kurcalıyor. Bu piyasayı öğrenmek ve mal araştırması yapmak için iletişime geçtiğiniz  güvenilir birden desteğini alarak, ticaret hayatına atılacaksınız. Bir fikirle başlayan çalışma hayatınız da hatırı sayılır bir kazanç sağlamanız söz konusu olacak.

Sağlık Yorumu

Uzun zamandır aileniz sizle birlikte evden uzaklaşmak isteği içindeler. Onların isteğini bu güne kadar iş yoğunluğu diyerek ertelemiş olsanız da eşinizin rahatsızlığı mazeretlerinizin önünü kapatıyor. Kemik ağrısı sorunu yaşayan eşinizle birlikte termal bir tesise giderek sauna ve hamam keyfi yapmak eşinize iyi geleceği gibi size de moral verecek.

Sağlık sorunlarını geride bırakacağınız uzun süre doktor ve ilaç görmeyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz ve her sabah bu güne de şükür dediğiniz, sağlığınızı moral gücü, yaşama sevinci ile kendi kendine iyileştirerek, sağlıklı kalmanın yolunu da bulmuş olacaksınız.

Çevrenizde olup bitenler ve hasetlenen kişilerin varlığı sizi negatif etkileyerek nazara gelmenize sebep oluyor. Nazarı ve tüm negatif etkiler sizin önünüzü tıkayan, bazı günlerde baş ağrısı ve ağırlık olarak kendini hissettiren etkiye sahip. Tüm bu olumsuzlukları atmak için deniz aşırı bir yolculuk yapmak, kısmetinizi de açarak üzerinizdeki nazarın etkilerini de alıp götürecek.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.