Kahve Falında Denizaltı Görmek

Kahve Falında Denizaltı Görmek
3 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.908 kez okundu.

Falda denizaltı görmek denizaltı görmek, kısa bir süre içinde başınıza gelecek olan ufak bir sıkıntının haberlerini vermektedir. Bu sıkıntı maddi açıdan olabileceği gibi, sevdikleriniz ile yaşayacağınız sıkıntılar da olabilmektedir. Örneğin, ilerleyen birkaç gün içinde hiç beklemediğiniz bir maddi kayıp yaşayabilir veya hesapta olmayan bir harcama yapabilirsiniz. Ancak panik yapmaya gerek yok! Çünkü başınıza gelen bu aksilikler veya ufak sıkıntılar kısa bir süre içinde kendiliğinden yok olup gidecektir.

İş yaşamınızda sizi ve başarılarınızı kıskanan insanlar olduğunu ve bu insanların sizi zarara uğratabilecek girişimlerde bulunabileceğini göstermektedir. Ancak bu girişimler başarılı olmayacak, sadece bir hamle olarak kalacaktır. Bazı yorumculara göre fal sahibinin gerek iş yaşamında gerekse de özel yaşamında önümüzdeki günlerde yapacakları seçimlerde dikkatli davranmaları konusunda bir uyarı niteliği taşımaktadır. Düşünerek adım atmadığınız ve rastgele seçimler yaptığınız takdirde bir anda hayatınız alt üst olabilir. Aynı zamanda faldaki diş sembolü, kökü ile birlikte görüldüğünde kişinin ailesinde onun kötülüğünü isteyen birinin bulunduğunu göstermektedir. Ancak bu kişi girişimlerinde başarısız olacak ve fal sahibine zarar veremeyecektir.

Hayatınızda bir takım sorunlar olacağını ancak bu sorunları düzenli ve sistemli bir şekilde çözeceğinizi gösterir. Elinize toplu miktarda para geçebilir. Bu parayla oldukça sistematik bir biçimde iş kurabilir ya da size bu şekilde bir iş kurması için bir yakınınızdan yardım alabilirsiniz. Bol kazançlı bir projeye başlamak ve beklenenden daha büyük başarılar elde etmektir. Hayırlı kazançların simgesidir. Kimseye muhtaç olmadan bolluk ve bereket içinde yaşamaktır.

Aynı zamanda güçlü ve oturaklı bir kişiliğin de simgesidir. Yaşadığınız tüm zorluklara rağmen soğukkanlılığınızı kaybetmeden sorunları çözebildiğinizi gösterir. Ayrıca hayatınızda bu şekilde güçlü bir kişiliğe sahip birçok insan olduğu anlamına da gelir. Bu kişiler aileden olabileceği gibi arkadaşlarınız arasından biri de olabilir. Hayatınıza birinin gireceğini, bu kişiyle büyük bir aşk yaşayacağınızı ve her ikinizin de güçlü kişiliğiniz sayesinde bu ilişkiyi evliliğe taşıyacağınızı gösterir. Aynı zamanda oldukça oturaklı ve ağırbaşlı evlatlara sahip olmak; bu evlatları hayırlı bir şekilde yetiştirmek demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git