Kahve Falında Gözlük Görmek

04.11.2015
Kahve Falında Gözlük Görmek

Kahve falında gözlük görmek, fal sahibinin hayata farklı açılardan bakarak kendisi için hayırlı bir karar vereceği anlamına gelir. Kişinin hayatında kontrolden çıkan bazı durumları düzelterek çözüm bulacağına ve rahatlayacağına işaret eder. Kaybedilen gücü geri alma ve değişim yaşama demektir.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin gizli bir hayranı olduğunu işaret eder. Etrafınızda her daim gözleri sizin üzerinizde olan, sizin her hareketinizi takip eden birisi vardır.

Hayatınızda yaptığınız hataların farkına varacak ve bunları düzeltmeye başlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Aynı zamanda yakın zamanda hayatınıza birsinin gireceğinin de işaretidir. Hayatınıza girecek olan bu yeni kişi ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedip her şeye sıfırdan başlayacaksınız. Kafa denginiz olan bu kişi sizi çok mutlu edecektir.

Uzun bir ilişki yaşayacağınız bu insan ile sakin ve huzurlu bir evlilik sizi beklemektedir. Eğer evliyseniz, bu figür yakın zamanda eşiniz ile ilgili sizi çok mutlu edecek bir gerçeği öğreneceğiniz anlamını taşımaktadır. Kesinlikle olumsuz olarak yorumlanmamalıdır, tam tersine bu durum sizi çok mutlu edecek bir sürpriz olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu dönemde hayatınız düzene girecek, bu zamana kadar yolunda gitmeyen ne varsa her şeyi yoluna koyacaksınız. Yaptığınız hatalardan ders çıkaracak ve tekrar yapmayacaksınız. Tabi ki bu başarıları kendinize güvenerek ve kafanızdan negatif düşünceleri arındırarak yapacaksınız. Sakin ve sabırlı olmanız gerekmektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre işlerinizi kesinlikle aksatmamanız gereken bir döneme gireceğinizi işaret eder. Eğer ipin ucunu kaçırırsanız toparlamakta oldukça zorlanabilirsiniz. Bir süredir yaşadığınız maddi sıkıntı sizi yıpratmış fakat içiniz rahat olmalıdır. Bu dönemde bu maddi sıkıntıları aşacak, daha rahat bolluk ve bereket içerisinde yaşayacaksınız.

Özellikle işinizi yaparken detaylara önem vermeli ve çok dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda işiniz dolayısıyla yapacağınız kısa süreli bir seyahate de işaret eder. Bu seyahat esnasında tanışacağınız yeni kişilerin size işiniz konusunda oldukça yardımı dokunacak ve maddi kazancınız artacaktır. Ayrıca sosyal çevreniz de genişleyecektir.

Bu dönemde kendi başarılarınız ve kazançlarınız için hiçbir şeyden ödün vermemelisiniz. Sadece kendi işlerinize ve yatırımlarınıza odaklanmalısınız. Kazancınızın artmasıyla etrafınızda sizi kıskanan ve kazancınıza göz diken insanlar olacaktır.

Atacağınız her adımda dikkatli olmalı alacağınız her kararı dikkatli ve en az 2 kez düşünerek vermelisiniz. Önceliğiniz kendi işiniz, finansal konularınız ve yatırımlarınız olmalıdır. Zaman içerisinde uzun bir süredir hayalini kurduğunuz her şeyi gerçeğe dönüştüreceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde hayata farklı açılardan bakmayı öğreneceksiniz. Tecrübeleriniz ile yeni perspektifler edinecek, insanlara yaklaşımınız değişecektir. Özellikle etrafınızdaki bazı insanlar konusunda yanıldığınızın farkına varacak, onların sizinle ilgili dert ettikleri bütün konulara çözüm getireceksiniz.

Sosyal hayatınız açısından oldukça hareketli geçecek olan bu dönemde hayatınızda bulunan çoğu samimiyetsiz insanı hayatınızdan çıkarıp, yeni insanları hayatınıza alacaksınız. Kafanızdaki tabuların yıkıldığı bir dönem olacaktır.

Hayata bakış açınızı değiştirdiğiniz için insanlarla ilişkileriniz değişecek, her zamankinden daha sağlam dostluk ve arkadaşlıklar kuracaksınız. Ayrıca bu durum ailenizle olan ilişkinizi de etkileyecek, onları daha iyi anlamaya ve daha sağlıklı iletişim kurmaya başlayacaksınız.

Bunlarla orantılı olarak hayatınızın her alanındaki başarılarınız artacak ve daha huzurlu bir çevreye sahip olacaksınız. Dargın olduğunuz dostlarınızla barışacak, uzaktaki akrabalarınız ile sürekli iletişim içerisinde olacaksınız.

İnsanları affetmeyi öğrenip, onlara daha fazla hata yapma şansı tanıyacaksınız. Bu şekilde etrafınızdaki insanların da size karşı olan tutumları değişecektir. Bu sebeple daha az yargılayıcı olup geleceğinize yatırım yapmalısınız.

Etrafınızdaki insanlara, işinize odaklanıp, severek yaklaşırsanız hayatınızın daha da kolaylaşacağını zamanla fark edeceksiniz. Canınızı sıkan durumlar son bulacak, yüzünüz gülecektir. Ayrıca uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeylere çok yakın zamanda sahip olacak ve hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bir süredir çektiğiniz maddi sıkıntılarınız son bulacak, işleriniz düzelecektir. Ayrıca kısa bir süre içerisinde elinize yüklü bir miktar para geçecektir. Bu fırsatı oldukça iyi değerlendirmeli yatırımlarınızı ve harcamalarınızı doğru planlamalısınız. Kariyeriniz açısından oldukça parlak bir dönem sizi beklemektedir.

Ara sıra işiniz dolayısıyla çıkacağınız kısa süreli seyahatler işiniz ve kariyeriniz konusundaki bakış açınızı değiştirebilir, başka hedeflere yoğunlaşabilirsiniz. Bu seyahatler sırasında tanışacağınız bazı insanlar tarafında önünüze bambaşka fırsatlar, yeni bir kapısı açılabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirip, doğru kararı vermek yine sizin elinizdedir.

Sizi bir süredir sıkıntıya sokan olaylar yakın zamanda son bulacak, huzurlu ve sakin bir hayata kavuşacaksınız. Bu dönemde alabileceğiniz negatif yorumların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğuna sadece siz karar verebilirsiniz. Bu yüzden hislerinize güvenip, kararlarınızı içinizden geldiği gibi almalısınız.

Ailenizin ve yakın çevrenizin fikirlerini ve desteğini her zaman alabilirsiniz, fakat yine en son kararı verecek olan sizsiniz.  Daha sabırlı, ciddi ve dikkatli olup, negatif düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmalısınız. Sürekli ufak detaylara takılıp arada büyük resme de bakmayı unutmayın.

Hayata daha önce hiç bakmadığınız bir açıdan yaklaşacağınızı gösterir. İnsanlarla ilişkiniz de bu durumdan dolayı değişecek ve daha huzurlu bir çevreye sahip olacaksınız. Aynı zamanda işinize bakış açınız da değişecek.

Bugüne kadar işinize yeterince odaklanamadığınızı, severek yaklaşamadığınızı düşünüyorsanız artık bu durumun değişmeye başladığını göreceksiniz. Bu da hayatınızın daha da kolaylaşacağı anlamına gelir. Eğitim konusunda da yaşadığınız sıkıntıları, bakış açınızı değiştirerek aşacaksınız.

Her ne kadar ağır derslerin altında ezilip sınavlarda başarısız olacağınızı düşünseniz de geleceğinize yatırım yaptığınıza dair bakış açınızı değiştireceğiniz için başarınız da artacak. Hayata farklı açılardan bakabilmeyi simgeler.

Bugüne kadar yargıladığınız birçok insanı affetmeye ve anlamaya başladığınızı göreceksiniz. Öncesinden farklı olarak insanlara daha fazla hata yapma şansı tanıdığınızı fark edeceksiniz. Böylece çevrenizdeki insanların da size bakış açısı değişecek ve daha iyi geçinebileceksiniz.

Sağlık Yorumu

Yaşayacağınız kısa süreli bir rahatsızlık sebebiyle kısa süreliğine de olsa sıkıntılı bir dönem yaşayacağınızın habercisidir. Bu rahatsızlığın sebebi bir süredir fazlasıyla çevrenize ve işinize yoğunlaşmış olmanızdır.

Önceliklerinizi değiştirmeniz gereken bir döneme girmeniz gerekmektedir. Önceliğiniz her zaman kendiniz ve sağlığınız olmalıdır. Bu yüzden beslenmenize özen gösterip, gıda tüketiminize dikkat etmelisiniz. Tek gıda ile beslenmek yerine mümkün olduğunca farklı gıdalarda tüketmeye özen göstermeli, vitamin takviyesi almalısınız.

İş temponuzun yoğun olacağı bu dönemde işinize fazla odaklanıp sağlığınızı ihmal etmeyin. Düzenli doktor kontrollerinizi aksatmayın. Size kalan boş vakitlerinizi daha faydalı değerlendirip, bir spor ya da hobi edinebilirsiniz. Eğer spor salonlarında spor yapmaktan hoşlanmıyorsanız, sağlığınız için kendinize tenis, dans, yüzme gibi aktiviteler bulmaya, boş vakitlerinizi sizin ve sağlığınız için daha faydalı şekilde değerlendirmeye özen göstermelisiniz.

Uzaktaki bir yakınınız ve ya akrabanızdan gelecek olan ufak bir sağlık problemi haberi sizi ona daha da yakınlaştıracaktır. Kısa sürede atlatacağı bu rahatsızlık döneminde onun yanında kalıp ona destek olacaksınız. Her ne kadar belli etmese de size ve sizin desteğinize ihtiyacı olan bu kişi, varlığınızla kısa bir süre içerisinde toparlanacaktır. Sevdiklerinizle birlikte daha sakin, huzurlu ve mutlu olacağınız bir hayat sizi beklemektedir.


Kahve Falında Güneş Gözlüğü Görmek

Fal sahibinin içerisinde bulunduğu karmaşık ruh halinden kurtulmak için sezgilerine güvenmesi ve pozitif düşünmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatında yaşadığı bazı olayları göz önünde bulundurarak hareket etmesi gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.