Kahve Falında Gözlük Görmek

Kahve Falında Gözlük Görmek
4 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.736 kez okundu.

Kahve falında gözlük görmek, hayata farklı açılardan bakıp, yeni perspektifler edinileceğine işarettir. İnsanlara yaklaşımınız normalden daha farklı hale gelebilir. Sizi sevmediğini düşündüğünüz insanların aslında çok basit konuları dert ettikleri için sizinle ilgili sorun yaşadıklarını göreceksiniz. Sizi çok sevdiğini söyleyen insanlar içinde de aslında çok yapmacık olanların var olduğunu, ancak sizin bunu daha önce fark edemediğinizi göreceksiniz. Bu nedenle hayatınızdan birçok insanı çıkaracağınız gibi, bir çok insanı da hayatınıza dahil edebilirsiniz. Aklınızdaki tabuları yıkarak, daha önce ‘Asla yapmam!’ dediğiniz birçok konunun aslında göründüğü kadar olumsuz ya da korkunç olmadığını göreceksiniz.

Hayata daha önce hiç bakmadığınız bir açıdan yaklaşacağınızı gösterir. İnsanlarla ilişkiniz de bu durumdan dolayı değişecek ve daha huzurlu bir çevreye sahip olacaksınız. Aynı zamanda işinize bakış açınız da değişecek. Bugüne kadar işinize yeterince odaklanamadığınızı, severek yaklaşamadığınızı düşünüyorsanız artık bu durumun değişmeye başladığını göreceksiniz. Bu da hayatınızın daha da kolaylaşacağı anlamına gelir. Eğitim konusunda da yaşadığınız sıkıntıları, bakış açınızı değiştirerek aşacaksınız. Her ne kadar ağır derslerin altında ezilip sınavlarda başarısız olacağınızı düşünseniz de geleceğinize yatırım yaptığınıza dair bakış açınızı değiştireceğiniz için başarınız da artacak. Hayata farklı açılardan bakabilmeyi simgeler. Bugüne kadar yargıladığınız birçok insanı affetmeye ve anlamaya başladığınızı göreceksiniz. Öncesinden farklı olarak insanlara daha fazla hata yapma şansı tanıdığınızı fark edeceksiniz. Böylece çevrenizdeki insanların da size bakış açısı değişecek ve daha iyi geçinebileceksiniz.

Canını sıkan, seni üzen olaylar son buluyor. Artık yüzün gülecek. İstediğin dileklerin gecikmeli de olsa gerçekleşecek. En kısa vakit de kucağına çocuk alacaksın. İş hayatında bazı sıkıntılar yaşasan da üstesinden geleceksin. En yakın dostunla küslüğün son bulacak. Beklenmedik anda eline yüklü para geçecek.

Şu sıralar kendinize kıyafet almaya bayılıyorsunuz. Nişanlınızın sizi başka bir tarza büründürmüş olması ve kıyafetlerinizi seçmesi çok hoşunuza gidiyor. Tarzınızı bir kadın eli tarafından değiştirilmiş olduğunun etrafınızdakiler de farkında. Düğün öncesi gerginlikler yaşamak istemediğiniz için yıldırım nikahı ile evlenme kararı alacaksınız. Atama konusunda sıkıntılar çekebilirsiniz ama üzülmeyin her şey dilediğiniz gibi sonuçlanacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git