Kahve Falında Tilki Görmek

05.11.2015
Kahve Falında Tilki Görmek

Kahve falında tilki görmek, yakınında sandığının aksine iyi olmayan birinin bulunduğunu belirtir. Bu kişi çok zeki olduğu için falı bakılan kişiyi istediği gibi kullanıyor olabilir. Kendine düşünceli bir insan imajı çizmektedir ancak aslında içten pazarlıklar yapmakta ve yalnızca kendi çıkarını düşünmektedir. Kurnazlığıyla fal sahibini istediği gibi yönetmekte ve gerçek yüzünü saklamayı başarmaktır. Bu kişinin tüm planları suya düşeceğini ve fal sahibinin hayatından bir anda çıkacağına ve ona zarar veremeyeceğine işaret eder. Bu süreç içerisinde çevrenizde yer alan insanlara dikkat etmeli ve dürüstlüğünüzden ödün vermeden doğru bir şekilde konuşmalısınız. Bununla birlikte bu sıkıntı da ortadan kalkacak ve rahata ereceğinize yorumlanır.

Aşk Hayatı

Bereketli ve güzel günler geçireceğinize işaret eder. Aynı zamanda başlayacağınız yeni bir ilişkinin de habercisidir. İlişkinizin, sağlam temellere oturtacağını ve yakın zamanda resmiyete kavuşacağını gösterir. Ayrıca yakın zamanda ilişkiniz resmileştireceğinizin de habercisidir. Hayatınıza girecek olan bu yeni insan ile çok mutlu ve huzurlu bir yuva kuracak, hayatınızı düzene sokacaksınız. Size oldukça bağlı ve sadık olacak olan bu kişi ile siz de tamamen değişeceksiniz. Kafanızda geçmişten kalan ön yargıları kıracak, olayları akışına bırakacaksınız. Yaşadıklarınızdan ders çıkararak daha fedakarlık ve karşılık beklemeden yapılan bazı davranışlarda bulunacaksınız.

Eğer evliyseniz, endişeli bir dönem geçireceğiniz anlamına da gelebilir. Sevgiye ve aşka verdiğiniz önemle, ilişkinize çok sadıksınız. Aranızda kısa süreliğine güven sorunu veya kıskançlık problemleri yaşanabilir. Fakat bu durum kısa sürecek ve aranızdaki buzları eriteceksiniz. Eşiniz veya sevgiliniz tarafından büyük bir sürpriz sizi beklemektedir. Bu sürprizle bütün yanlış düşüncelerinizden kurtulacak, birbirinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Etrafınızda sizin mutluluğunuzu kıskanan insanların dedikodularına kulak asmamalısınız. Eşinizin size olan sadakatini ve sevgisini zamanla daha iyi fark edeceksiniz. Özellikle bu zamanda  ilişkinizde dikkatli ve akılcı olmanız gerekmektedir. Karşılıklı  özverinin, sadakatin ve fedakarlığın olacağı bir dönem sizi beklemektedir. Hayatınızdaki bu insandan çok şey öğrenecek, kendinize çok şey katacaksınız.

Para

Hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızdaki yükü hafifletecek insanlarla tanışacağınıza işaret eder. Özellikle iş hayatınızda maddi kazancınızı arttırmak adına karşılık beklemeden gelecek olan bir yardımı gösterir. Bu dönemde hayatınızda büyük ve olumlu değişiklikler olacaktır, buna hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Maddi olarak sıkıntılı geçirdiğiniz dönemden sonra işlerinizi düzelttiğinizde tüm borçlarınızı kapatacaksınız. Her yere ayak uyduran yapınız sayesinde iş hayatınızda çok başarılı olacak, para kaybetme kaygısı yaşamayacaksınız. Özellikle bu dönemde ekonomik gelirinizde bir bereketlenme meydana gelecektir. Dönem dönem ufak çapta kayıplar yaşayabilirsiniz. Fakat bu kayıplar sizin için önemli olmayacaktır. Azminiz ve sabrınız sayesinde hiçbir zorluk sizi pes ettirmeyecektir.

Finansal durumunuz sizi oldukça iyi bir şekilde idare ettirmektedir. Yakın bir zaman içerisinde bolluk ve bereket artacaktır. Ailenizde, sizden maddi bakımdan yardım isteyen birisi vardır. Sizin yardımız ile birlikte maddi durumunu az da olsa düzeltecek, borçlarının bir kısmını kapatacaktır. İşlerinizin fazla olması dolayısıyla, yoğunlukta yakınlarınızı unutup, ihmal etmeyin. Kendinize olan inancınız ve özgüveniniz sayesinde karşınıza çıkacak olan her engeli aşacaksınız. Uzun vadede istediğiniz ve hayalini kurduğunuz tüm hedeflerinize ulaşacaksınız. Tüm sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu, huzurlu, bereketli ve bolluk içerisinde bir hayat sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde iş yoğunluğunuzdan dolayı ailenizi biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu sebeple aileniz ile aranız biraz açılacaktır. Fakat bu zaman, aileniz ile aranızdaki meseleleri konuşup halletmek, küslükleri bitirmek için en iyi zamandır. Sizi ne olursa olsun hayatınızda destekleyen kişiler onlardır. Ailenizden bu zamana kadar ne gördüyseniz sizde ileride kendi aileniz için gördüklerinizi uygulayacak, sizde ileride güzel bir aile yaşantısı kuracaksınız. Hayatınız bu dönemde daha da renklenecek ve sosyalliğiniz artacaktır. Ne yaşamış olursanız olun ailenizin size olan güveni hiç bir zaman sarsılmayacaktır. Aile yaşantınıza verdiğiniz önem kadar arkadaşlarınıza da önem verip, rutin olan yaşamınızı biraz enerjik hale getirmelisiniz.

Yüksek enerjiniz ve yaşamınıza kattığınız değer ile hayatınıza aldığınız insanları güzel seçiyor ve kendinizi hemen sevdiriyorsunuz. Ailenizden aldığınız veya alacağınız güzel bir haber ile ailece mutlu olacaksınız. Alacağınız bu haber akrabalarınızdan alacağınız bir bebek müjdesi olabilir. Bu güzel haberden sonra bir akraba ziyareti gerçekleştireceksiniz. Ailenizle bu dönemde daha fazla vakit geçirecek, hafta sonları aileniz ile birlikte küçük akraba ziyaretleri yapacaksınız. İş hayatınızda elde ettiğiniz büyük başarıların arkasında da ailenizin desteği vardır. Sizde aynı kendi aileniz gibi büyük bir aile kuracak, eşinizle çok mutlu ve huzurlu bir şekilde hayatınızı sürdüreceksiniz.

İş ve Kariyer

Bir süredir iyi gitmeyen işlerinizi zamanla toparlayacağınıza işaret eder. Çok yakın bir arkadaşınızın yardımı sayesinde karşınıza çıkan fırsatlar ile işlerinizi toparlayacaksınız. Etrafınızda işinizdeki başarılarınızı kıskanan kişiler, sizin arkanızdan iş çevirmeye çalışacaklardır, bu nedenle etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönemde karşınıza çıkacak olan farklı iş fırsatları aklınızı çelecektir. Size açılacak olan yeni kapıların avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak, çok dikkatli düşünüp karar vermeniz gerekmektedir.

İş değişikliği yapmanız sizin açınızdan daha iyi olacak, kendinize sıfırdan bir başlangıç yapacaksınız. Yeni işinizde başarılı olacak, kısa sürede istediğiniz makama ulaşıp terfi alacaksınız. Kariyerinizin başarı merdivenlerini sabırla ve azminiz ile teker teker çıkacaksınız. Bu sayede ekonomik gücünüzü de arttıracak ve sizin açınızdan iyi olabilecek yatırımlar yapacaksınız. Bulunduğunuz ortama hemen ayak uydurabilme özelliğiniz ile işlerinizi düzgün profesyonel şekilde halledeceksiniz. Gürültülü ortamda çalışmaktan çok hoşlanmadığınız için, her zaman tek başınıza çalışmayı tercih edip ve işlerinizi sakin, temiz ve zamanında yapıyor olmanız sizin başarı sırrınızdır. Etrafınızdaki insanlarda zamanla sizi örnek almaya başlayacaktır.

Sağlık

İçinde bulunduğunuz yoğun iş temponuzdan dolayı, sağlığınızı kesinlikle ihmal etmemeniz gerekmektedir. Özellikle son zamanlarda fazla koşuşturmaktan nefes darlığı problemi çekebilirsiniz. Ayrıca düzenli beslenemediğiniz için mide problemleri de çekeme ihtimaliniz yüksektir. Kendinizi daha az yormaya çalışmanız gerekmektedir. Kendinize boş vakitler yaratıp, bu vakitlerinizde kendinizi fazla yormadan düzenli olarak spor yaparsanız hem nefes darlığı problemini de aşabilir hem de kondisyonunuzu arttırabilirsiniz.

Bu dönemde uykunuza da dikkat etmelisiniz. Bazen bir yorgun bazen bir enerjik olma halinizin sebebi yeterince uykunuzu alamamanızdır. Bu yoğun döneminizde yorgun düşmemek için bol bol dinlenmelisiniz. Uykunuzu yeterince alamamanız göz problemlerine de yol açabilir. Gözleriniz için bol bol yeşillik tüketmeli düzenli olarak sebze, meyve tüketmelisiniz. Doktor kontrollerinizi aksatmamalı, testlerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız. Ayrıca kalp sağlığınız açısından da bol bol yürüyüş yapmak, sizi hem genç ve dinamik hem de zinde tutacaktır.


 

Kahve Falında Tilki Kuyruğu Görmek

Otuz beş yaş üstü fal sahipleri için huzurun, olgunluğun ve tevazünün simgesidir. Buna göre artık ununuzu eleyip eleğinizi duvara astınız da diyebiliriz. Çok verimli bir döneme girerek uzun yıllardır hasretini çektiğiniz ve hayalini kurduğunuz her şey artık yanı başınızda olacak. Büyük bir azimle yaşamınızı idame ettirmeye çalıştığınız günler geride kaldı. Sahip olduğunuz sabır, cömertlik ve yardımseverlik sizleri bugünlere getirdi. Aynı zamanda evlatlarınız da oldukça hayırlı işler yapacak ve sizi gururlandırıp emeklerinizin karşılığını sağlam karakterleri ile verecekler. Kahve falında kabir görünümü oldukça az rastlanır bir detay olup fal sahibine gerçek mutluluğun ve huzurun haberini verir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuyruk


 

Kahve Falında Tilki Kafası Görmek

Büyük bir uyarı mahiyetindedir. Büyük bir kötülük hissi varsa özellikle yakınlarda bulunan kişilere karşı dikkatli olmak gerektiğini gösterir. En güvendiğiniz insanlar, özellikle arkadaşlarınızın arasında olanlar sizi üzecek bir takım davranışlarda bulunmuş ya da bulunacak olabilirler. Ayrıca iş konusunda da ortaklık yaptığınız, maddi anlamda çok güvendiğiniz insanlardan da sizi sıkıntıya sokacak bazı davranışlar görebilirsiniz. Bu durumda soğukkanlılığınızı kaybetmemeli ve bu insanlara fark ettirmeden verdikleri zararları telafi ederek sizden uzak durmalarını sağlamalısınız.


 

Kahve Falında Yavru Tilki Görmek

Yaşamda birçok şeye geç kalındığını, zamanında ve yerinde doğru şeylerin yaşanamadığını gösterir. Genç yaşınızda her anın kıymetini bilmeli ve hiçbir şeyi ertelememeye özen göstermelisiniz. Bulunduğunuz ay içerisinde kafanızda sizi meşgul eden bir problem, yarınınızı etkileyerek motivasyonunuzu düşürmektedir. Ancak bu problem sandığınız kadar ehemmiyetli bir şey olmayıp tamamen takıntılarınız yüzünden sizi boğmaktadır ki bu sorun yaklaşık birkaç ay içerisinde çözüme ulaşıp önemini yitirecek, bir süre sonra rahatlamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle bu problem her ne ise kendinizi strese sokmamanızı öneririz. Üzüldüğünüz ve kendinize boşa zehir ettiğiniz o günlere yakınmak zorunda kalabilirsiniz.


 

Kahve Falında Tilki Yüzü Görmek

Duygularınızın bu aralar fazla yoğun olduğuna, anlık duygusal değişimler yaşadığınıza işaret eder. Kısa süre içerisinde gelişen üzüntünün birden sevince dönüşeceği anlamına gelmektedir. Bu duygu durumu değişikliğinizin kısa sürede geçeceğine tabir edilir. Güzel gelişmeler yaşayacağınıza, çok fazla heyecanlanmadan sakinleşmeniz gerektiğine tabir edilir. Aynı zamanda dedikoducu kişilerin varlığına işaret eder. Sizin arkanızdan kuyunuzu kazan birinin olduğuna ve bu kişinin size zarar vermek için açığınızı aradığına işaret eder. Çevrenizin desteği sayesinde bu kişilerden kurtulacağınıza, tedbir alacağınıza delalet eder. İş hayatınızda sizinle rekabete giren biri olduğuna yorumlanır. Yaptığınız işlerin başarı ile sonuçlanması onu derinden üzse de bu durumun sizi daha çok mutlu edeceğine, onun vermiş olduğu savaş ile daha çok güçleneceğinize işaret eder. Bir yakınınızdan alacağınız müjdeli habere yorumlanır. Bu haber sayesinde hane içerisinde mutlu günlerin geleceğine tabir edilir.

Kısa zaman içerisinde yakın arkadaşınızın sizinle bir sır paylaşacağına yorumlanır. Bu sırrı ölene kadar saklayacağınıza ve hep bu kişinin yanında olacağınıza işaret eder. Eğitim hayatınız var ise güzel başarılar elde edeceğinize yorumlanır. Hasta olan bir kişinin varlığına fakat bu kişinin kısa zaman içerisinde iyileşeceğine tabir edilir. Kısmetinizin açılacağına aşk hayatınızın hareketleneceğine yorumlanır. Güzel ve huzur dolu günlerin geleceğinin habercisi olarak yorumlanır. Sizi bekleyen güzel bir ömrün olduğuna tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yüz


 

Kahve Falında Tilki ve Tavşan Görmek

Üstün güce, yoğun fikre, içine doğan hisse delalet eder. Hissettiği bazı şeylerin gerçek olacağına, rüyalar göreceği bir sürece gireceğine, içine doğan fikrin hayat bulacağına, bambaşka bir geleceğe sahip olacağına yorumlanır. Gücünü toparlayacağı, aydınlanıp uyanacağı, görmediğini göreceği, fikrini yoğurup hayatına yön vereceği enteresan bir döneme girmek üzere olduğuna işaret eder. Hiç hissetmediği kadar güçlü hissedeceği, hafifleyip huzur bulacağı anlamına gelir. Yeni ve güzel başlangıçlar yapacağına, yıldız gibi parlayacağına delalet eder. Yaptığı seçimlerin geleceğini şekillendireceği konusunda uyarıya tabir olur. Kendisini bekleyen güzel günler olduğunu fakat kararlarını alırken heyecanından arınması gerektiğini gösterir.

Karşısına çıkan zorlukları ve engelleri olgunlukla yendiği, merhamet sahibi olduğu anlamına gelir. Tecrübelerinden edindiği bilgileri değerlendireceği, kötü sandığı her şeyi kazanca çevireceği, hatta bir kitap dahi yazabileceği olarak yorumlanır. Manevi anlamda ustalaşmanın getireceği kazançlara delalet eder. Kötü olan ne varsa geride bırakacağını, kararını aldığı ne varsa başlayacağı, belli olmayan o günün yaklaştığı olarak tabir olur. İletişim gücü yüksek, girişken, ikna kabiliyetine sahip bir kimse olduğuna delalet eder. Bugüne kadar insanları anlamak için kullandığı enerjisini artık kendisi için de kullanacağına tabir olur. İçinde boğulduğu detaylardan kurtulup çıkardığı sonuçla huzura adım atacak, başarılı olacak, keyifli bir hayata kavuşacak, duruluğunda enerji bulacak, türlü fırsatlara kavuşacak olarak yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Tavşan

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.