Kahve Falında Tilki Görmek

05.11.2015
Kahve Falında Tilki Görmek

Kahve falında tilki görmek, fal sahibinin elde edeceği başarılar ile arkasına büyük bir güç alarak kendisini hiç hissetmediği kadar rahat ve huzurlu hissedeceği anlamına gelir. Kişinin yapacağı seçimlerin kendisi için hayırlı olacağına ve hayatının adeta bir yıldız gibi parlayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bereketli ve güzel günler geçireceğinize işaret eder. Aynı zamanda başlayacağınız yeni bir ilişkinin de habercisidir. İlişkinizin, sağlam temellere oturtacağını ve yakın zamanda resmiyete kavuşacağını gösterir.

Hayatınıza girecek olan bu yeni insan ile çok mutlu ve huzurlu bir yuva kuracak, hayatınızı düzene sokacaksınız. Size oldukça bağlı ve sadık olacak olan bu kişi ile siz de tamamen değişeceksiniz.

Kafanızda geçmişten kalan ön yargıları kıracak, olayları akışına bırakacaksınız. Yaşadıklarınızdan ders çıkararak daha fedakarlık ve karşılık beklemeden yapılan bazı davranışlarda bulunacaksınız.

Eğer evliyseniz, endişeli bir dönem geçireceğiniz anlamına da gelebilir. Sevgiye ve aşka verdiğiniz önemle, ilişkinize çok sadıksınız. Aranızda kısa süreliğine güven sorunu veya kıskançlık problemleri yaşanabilir. Fakat bu durum kısa sürecek ve aranızdaki buzları eriteceksiniz.

Eşiniz veya sevgiliniz tarafından büyük bir sürpriz sizi beklemektedir. Bu sürprizle bütün yanlış düşüncelerinizden kurtulacak, birbirinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz.

Etrafınızda sizin mutluluğunuzu kıskanan insanların dedikodularına kulak asmamalısınız. Eşinizin size olan sadakatini ve sevgisini zamanla daha iyi fark edeceksiniz. Özellikle bu zamanda ilişkinizde dikkatli ve akılcı olmanız gerekmektedir. Karşılıklı  özverinin, sadakatin ve fedakarlığın olacağı bir dönem sizi beklemektedir. Hayatınızdaki bu insandan çok şey öğrenecek, kendinize çok şey katacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızdaki yükü hafifletecek insanlarla tanışacağınıza işaret eder. Özellikle iş hayatınızda maddi kazancınızı arttırmak adına karşılık beklemeden gelecek olan bir yardımı gösterir.

Bu dönemde hayatınızda büyük ve olumlu değişiklikler olacaktır, buna hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Maddi olarak sıkıntılı geçirdiğiniz dönemden sonra işlerinizi düzelttiğinizde tüm borçlarınızı kapatacaksınız.

Her yere ayak uyduran yapınız sayesinde iş hayatınızda çok başarılı olacak, para kaybetme kaygısı yaşamayacaksınız. Özellikle bu dönemde ekonomik gelirinizde bir bereketlenme meydana gelecektir. Dönem dönem ufak çapta kayıplar yaşayabilirsiniz. Fakat bu kayıplar sizin için önemli olmayacaktır. Azminiz ve sabrınız sayesinde hiçbir zorluk sizi pes ettirmeyecektir.

Finansal durumunuz sizi oldukça iyi bir şekilde idare ettirmektedir. Yakın bir zaman içerisinde bolluk ve bereket artacaktır. Ailenizde, sizden maddi bakımdan yardım isteyen birisi vardır. Sizin yardımız ile birlikte maddi durumunu az da olsa düzeltecek, borçlarının bir kısmını kapatacaktır.

İşlerinizin fazla olması dolayısıyla, yoğunlukta yakınlarınızı unutup, ihmal etmeyin. Kendinize olan inancınız ve özgüveniniz sayesinde karşınıza çıkacak olan her engeli aşacaksınız. Uzun vadede istediğiniz ve hayalini kurduğunuz tüm hedeflerinize ulaşacaksınız. Tüm sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu, huzurlu, bereketli ve bolluk içerisinde bir hayat sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde iş yoğunluğunuzdan dolayı ailenizi biraz ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu sebeple aileniz ile aranız biraz açılacaktır. Fakat bu zaman, aileniz ile aranızdaki meseleleri konuşup halletmek, küslükleri bitirmek için en iyi zamandır. Sizi ne olursa olsun hayatınızda destekleyen kişiler onlardır. Ailenizden bu zamana kadar ne gördüyseniz sizde ileride kendi aileniz için gördüklerinizi uygulayacak, sizde ileride güzel bir aile yaşantısı kuracaksınız.

Hayatınız bu dönemde daha da renklenecek ve sosyalliğiniz artacaktır. Ne yaşamış olursanız olun ailenizin size olan güveni hiç bir zaman sarsılmayacaktır. Aile yaşantınıza verdiğiniz önem kadar arkadaşlarınıza da önem verip, rutin olan yaşamınızı biraz enerjik hale getirmelisiniz. Yüksek enerjiniz ve yaşamınıza kattığınız değer ile hayatınıza aldığınız insanları güzel seçiyor ve kendinizi hemen sevdiriyorsunuz.

Ailenizden aldığınız veya alacağınız güzel bir haber ile ailece mutlu olacaksınız. Alacağınız bu haber akrabalarınızdan alacağınız bir bebek müjdesi olabilir. Bu güzel haberden sonra bir akraba ziyareti gerçekleştireceksiniz. Ailenizle bu dönemde daha fazla vakit geçirecek, hafta sonları aileniz ile birlikte küçük akraba ziyaretleri yapacaksınız.

İş hayatınızda elde ettiğiniz büyük başarıların arkasında da ailenizin desteği vardır. Sizde aynı kendi aileniz gibi büyük bir aile kuracak, eşinizle çok mutlu ve huzurlu bir şekilde hayatınızı sürdüreceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bir süredir iyi gitmeyen işlerinizi zamanla toparlayacağınıza işaret eder. Çok yakın bir arkadaşınızın yardımı sayesinde karşınıza çıkan fırsatlar ile işlerinizi toparlayacaksınız.

Etrafınızda işinizdeki başarılarınızı kıskanan kişiler, sizin arkanızdan iş çevirmeye çalışacaklardır, bu nedenle etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Bu dönemde karşınıza çıkacak olan farklı iş fırsatları aklınızı çelecektir. Size açılacak olan yeni kapıların avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak, çok dikkatli düşünüp karar vermeniz gerekmektedir.

İş değişikliği yapmanız sizin açınızdan daha iyi olacak, kendinize sıfırdan bir başlangıç yapacaksınız. Yeni işinizde başarılı olacak, kısa sürede istediğiniz makama ulaşıp terfi alacaksınız. Kariyerinizin başarı merdivenlerini sabırla ve azminiz ile teker teker çıkacaksınız. Bu sayede ekonomik gücünüzü de arttıracak ve sizin açınızdan iyi olabilecek yatırımlar yapacaksınız.

Bulunduğunuz ortama hemen ayak uydurabilme özelliğiniz ile işlerinizi düzgün profesyonel şekilde halledeceksiniz. Gürültülü ortamda çalışmaktan çok hoşlanmadığınız için, her zaman tek başınıza çalışmayı tercih edip ve işlerinizi sakin, temiz ve zamanında yapıyor olmanız sizin başarı sırrınızdır. Etrafınızdaki insanlarda zamanla sizi örnek almaya başlayacaktır.

Sağlık Yorumu

İçinde bulunduğunuz yoğun iş temponuzdan dolayı, sağlığınızı kesinlikle ihmal etmemeniz gerekmektedir. Özellikle son zamanlarda fazla koşuşturmaktan nefes darlığı problemi çekebilirsiniz. Ayrıca düzenli beslenemediğiniz için mide problemleri de çekeme ihtimaliniz yüksektir.

Kendinizi daha az yormaya çalışmanız gerekmektedir. Kendinize boş vakitler yaratıp, bu vakitlerinizde kendinizi fazla yormadan düzenli olarak spor yaparsanız hem nefes darlığı problemini de aşabilir hem de kondisyonunuzu arttırabilirsiniz.

Bu dönemde uykunuza da dikkat etmelisiniz. Bazen bir yorgun bazen bir enerjik olma halinizin sebebi yeterince uykunuzu alamamanızdır. Bu yoğun döneminizde yorgun düşmemek için bol bol dinlenmelisiniz.

Uykunuzu yeterince alamamanız göz problemlerine de yol açabilir. Gözleriniz için bol bol yeşillik tüketmeli düzenli olarak sebze, meyve tüketmelisiniz. Doktor kontrollerinizi aksatmamalı, testlerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız. Ayrıca kalp sağlığınız açısından da bol bol yürüyüş yapmak, sizi hem genç ve dinamik hem de zinde tutacaktır.


Kahve Falında Tilki Kafası Görmek

Fal sahibinin duygu yoğunluğu ile birlikte kafa karışıklığı yaşayacağı bir döneme gireceği ve etrafında olup bitenlere çok şaşıracağı anlamına gelir. Kişinin herhangi bir adım atmadan sessiz ve sakin bir şekilde bu süreci izlemesi gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.