Kahve Falında Tilki Görmek

Kahve Falında Tilki Görmek
5 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.795 kez okundu.

Kahve falında tilki görmek, kötü haberlerin işaretidir. Yakınında sandığının aksine iyi olmayan birinin bulunduğunu belirtir. Bu kişi çok zeki olduğu için falı bakılan kişiyi istediği gibi kullanıyor olabilir. Kendine düşünceli bir insan imajı çizmektedir ancak aslında içten pazarlıklar yapmakta ve yalnızca kendi çıkarını düşünmektedir. Kurnazlığıyla fal sahibini istediği gibi yönetmekte ve gerçek yüzünü saklamayı başarmaktır. Bu fal genellikle betimlenen kişinin yakın bir insan olduğu şeklinde yorumlanır ve çok dikkatli olunması gerektiğine işaret eder.

Bu içten pazarlıklı insanla henüz tanışılmamış olabileceği anlamına da geliyor olabilir. Yakın bir zamanda karşınıza çıkacak bu kişi iyi ve duyarlı görünümü ile sizi etkileyecektir ve onu kendinize yakın görmenizi sağlayacaktır. Ancak dikkatli olmanız ve onun çıkarları ile hareket eden kurnaz biri olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Gerçek yüzünü görmeye çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzun bir zaman boyunca gerçek kimliğini kolaylıkla saklamayı başarabilecek biridir. Bu kahve falı size uyarmaya çalışıyor demektir.

Ailen ile bazı tartışmalar yaşayacaksın. En kısa zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacaksın. Ona karşı çok büyük hisler duyacaksın. Dostun zannettiğin kişiler ile tartışma yaşayacaksın. Arkandan iş çevirecekler. Dikkatli olmalısın. Maddi açıdan bolluk içerisindesin. Ev veya araba alacaksın. İş hayatında çok başarılı olacaksın.

Kahve Falında Tilki Kuyruğu Görmek

Otuz beş yaş üstü fal sahipleri için huzurun, olgunluğun ve tevazünün simgesidir. Buna göre artık ununuzu eleyip eleğinizi duvara astınız da diyebiliriz. Çok verimli bir döneme girerek uzun yıllardır hasretini çektiğiniz ve hayalini kurduğunuz her şey artık yanı başınızda olacak. Büyük bir azimle yaşamınızı idame ettirmeye çalıştığınız günler geride kaldı. Sahip olduğunuz sabır, cömertlik ve yardımseverlik sizleri bugünlere getirdi. Aynı zamanda evlatlarınız da oldukça hayırlı işler yapacak ve sizi gururlandırıp emeklerinizin karşılığını sağlam karakterleri ile verecekler. Kahve falında kabir görünümü oldukça az rastlanır bir detay olup fal sahibine gerçek mutluluğun ve huzurun haberini verir.

Kahve Falında Tilki Başı Görmek

Büyük bir uyarı mahiyetindedir. Büyük bir kötülük hissi varsa özellikle yakınlarda bulunan kişilere karşı dikkatli olmak gerektiğini gösterir. En güvendiğiniz insanlar, özellikle arkadaşlarınızın arasında olanlar sizi üzecek bir takım davranışlarda bulunmuş ya da bulunacak olabilirler. Ayrıca iş konusunda da ortaklık yaptığınız, maddi anlamda çok güvendiğiniz insanlardan da sizi sıkıntıya sokacak bazı davranışlar görebilirsiniz. Bu durumda soğukkanlılığınızı kaybetmemeli ve bu insanlara fark ettirmeden verdikleri zararları telafi ederek sizden uzak durmalarını sağlamalısınız.

Kahve Falında Yavru Tilki Görmek

Yaşamda birçok şeye geç kalındığını, zamanında ve yerinde doğru şeylerin yaşanamadığını gösterir. Genç yaşınızda her anın kıymetini bilmeli ve hiçbir şeyi ertelememeye özen göstermelisiniz. Bulunduğunuz ay içerisinde kafanızda sizi meşgul eden bir problem, yarınınızı etkileyerek motivasyonunuzu düşürmektedir. Ancak bu problem sandığınız kadar ehemmiyetli bir şey olmayıp tamamen takıntılarınız yüzünden sizi boğmaktadır ki bu sorun yaklaşık birkaç ay içerisinde çözüme ulaşıp önemini yitirecek, bir süre sonra rahatlamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle bu problem her ne ise kendinizi strese sokmamanızı öneririz. Üzüldüğünüz ve kendinize boşa zehir ettiğiniz o günlere yakınmak zorunda kalabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git