Kahve Falında Para Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Para Görmek

Kahve falında para görmek, kısa süreliğine mutsuz edecek olaylar yaşamanızın habercisidir. Başınıza gelecek olaylar sizi korkutabilir, paniğe kapılmanıza neden olabilir, maddi ve manevi olarak sizi yıpratabilir. Hayatınızda ikilemlerde kalabilirsiniz. Ama zaman geçtikçe anlayacaksınız ki, bu korkularınız lüzumsuz ve boş şeyler için olmuş. Bu yüzden bu süre içinde sakin kalmanız gerekecektir. Kısa bir süre sonra bu olayları atlatacaksınız. Hayatınızdaki aksilikler ve kötü şeyler zamanla yerini hayırlı olan şeylere bırakacaktır.

Çok çalışkan ve dikkat çeken biri olduğunuzun göstergesidir. Etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen, sinsi insanların varlığına işaret eder. Bu kişi çok yakınınızdan biri olabilir. Size kendisini iyi gösterip arkanızdan işler çeviren, sizi insanların içinde küçük düşüren birinin olduğu yönünde yorumlanabilir. Size niyetinin aslında kötü olmadığına inandırabilir ama gerçek öyle değildir. Bu tür insanlardan uzak durmanız ve onlara karşı dikkatli olmanız için bir uyarıdır.

Sizi büyük bir değişim beklemektedir. Bu değişime hayatınıza yeni girecek biri öncülük edebilir. İnandığınız şeyleri, arkadaşlarınızı ve yaşam tarzınızı sorgulamaya başlayacağınızı gösterir. Kısa süre içerisinde hayatınızda köklü değişimler yapabilirsiniz. Bu değişiklikler yaşadığınız şehri, işinizi veya okulunuzu değiştirerek olabilir.

Aşk Hayatı

Bekar kişiler için zengin ve hayırlı bir kısmetin habercisidir. Bu kişiyle doğum günü partisi veya düğün gibi bir davette tanışacaksınız. Çok seveceğiniz ve sevileceğiniz bir ilişkiye başlayacaksınız ve bu ilişki kısa zamanda evliliğe dönüşecektir. Aynı zamanda partnerinizin, ailesiyle sorunlar yaşayacağının işaretidir. Bu sorunları partneriniz sizin desteğiniz ve sevginizle aşacaktır. Siz zor durumda kaldığınızda destek olacak ve asla sırtını çevirmeyecektir. Sevgi, saygı ve güvene dayalı çok güzel bir ilişkiniz olacaktır. İlişkinizde yaşayacağınız küçük sorunlara rağmen uzun ve mutlu bir birlikteliğiniz olacağına işarettir.

Eğer bir sevgiliniz varsa onu ihmal ettiğinizi düşündüğünü gösterir. Son zamanlarda öncelikleriniz değişmiş. Sevgiliniz bu durumu kafasına çok takıyor. Yakın zamanda sert bir dille sizinle konuşacaktır. Problemlerinizi halledemezseniz ayrılık olabilir ama halledebilirseniz yakın zamanda ailelerle tanışma olacağına işarettir.

Evli kişiler için eşinizle yaşadığınız sorunların en kısa süre içerisinde çözüme ulaşacağının habercisidir. Eğer eşinizin ailesiyle veya kendi ailenizle yaşıyorsanız evleri ayırma gibi bir düşünceniz olduğuna işarettir. Mesafe olduğu zaman ailelerle aranızın daha iyi olacağını ve eşinizle ilişkinizin düzeleceğini gösterir. Bu yüzden böyle bir kararı uygulamanın tam vakti olduğuna işaret eder.

Yakın çevrenizden bebek sahibi olmak için uğraşan bir kimsenin yakında vuslata ereceğini gösterir. Bu bebekler ikiz veya üçüz olabilir. Gene yakın çevrenizde gayri-meşru bir çocuk ortaya çıkabilir veya evlatlık edinme gibi bir durum da olabilir. Böyle bir durum aynı zamanda sizi de etkileyecektir.

Para

Ailenizin veya sizin ev kredisi, araba kredisi veya yakın zamanda olacak bir düğün için büyük borçlar altına gireceğine işaret eder. Şuan böyle bir borca girmenin sizi zor durumda bırakacağını ve böyle bir borcun altına girmenin doğru zaman olmadığını gösterir. Bir gelir kaynağınız gidebilir, bu yüzden bu aralar maddi anlamda sıkışabilir ve borç ödemekte sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arkadaşınızın veya çok sevdiğiniz birinin, birine kefil olduğu veya olacağı anlamına da gelebilir. Büyük bir borcun üstüne kalacağı veya maddi sıkıntıların kapıda olduğuna da işarettir.

Arkadaşınızın sizden borç para isteyeceği veya başka bir arkadaşınızın size borç para vereceğine de işaret eder. Borca girmek yerine ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız ve borcun altına girmemeniz gerekir. Borç verirken dikkatli olmanız gerektiğini ve borcu geri almakta sorun yaşayacağınızı gösterir.

Evli iseniz yakın bir akrabanın sizden yatırım için sakladığınız altınları isteyeceğini gösterir. İsteyen kişi güvenilmez biri ve borcu almakta size sıkıntı yaratacağına işarettir.

Uzun vadede elinize büyük bir para geçeceği ve sizi maddi açıdan rahatlayacağını işaret eder. Bu para miras, şans oyunu veya bir borcun size geri dönmesi şeklinde olabilir. Bu parayla kendi işinizi kurabilirsiniz veya bir arkadaşınızın işine ortak olabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Sofranızın bereketinin kaçacağı yönünde yorumlanır. Ailenizde haram yola sapan, üç kağıtçı bir insanın olduğuna işaret eder. Bu akrabanızın sizi maddi ve manevi yıpratacağı ancak o akrabanızdan uzaklaştığınız zaman her şeyin daha iyi olacağı anlamına gelir.

Kadınlarda evlendikleri zaman kayınvalideleri ile çatışma yaşayabileceklerine işaret eder. Aranızda sorunlar çıkmasına, sizin birçok konuda dolmanıza neden olabilir. Ama sabırla bu konuların üstesinden geleceğinizi gösterir. Onunla konuştuğunuz zaman sizi anlayacağını, aranızın zamanla düzeleceğine işaret eder.

Fal sahibinin ailesini ihmal ettiğine işaret eder. Ailesine daha çok vakit ayırması gerektiği, aile bağlarını güçlendirmesi için emek vermesi gerektiği yönünde yorumlanır.

Bu sıralar depresif bir ruh halindeyseniz, hayatınıza yeni birinin girmesiyle bu ruh halinden kurtulacaksınız. Bu kişi size güzel bir enerji katacak ve sosyal hayatınız aktif olmaya başlayacaktır.

Yakın zamanda fal sahibi veya çok sevdiği ve güvendiği bir arkadaşının ölüm haberiyle sarsılabilir. Bu fal sahibini de çok etkileyecek ve ailesinin önemini bir kez daha anlayacaktır. Bu durum fal sahibinin hayatı ve yaşam tarzını sorgulamasına ve bir değişim sürecine gitmesine neden olabilir. Dini konulara daha çok kafa yormaya başlayabilir.

İş ve Kariyer

İş performansının düşeceği, işten çıkarılma ve para kaybı olarak yorumlanır. Ancak sabırlı ve pozitif olun, bu süreç bittikten sonra daha iyi bir iş bulacağınıza, iş hayatınızda daha enerjik ve özgüvenli olacağınıza, daha iyi bir mevkiye geleceğenize işaret eder.

Yakın zamanda bir iş seyahatine çıkabilir veya bir tanıdık sayesinde başka bir şehirde yeni bir iş bulabilirsiniz. Ailenizden farklı şehirde yaşamak sizi korkutabilir veya aileniz yeni işinizi beğenmeyebilir. Ama bu durum sizin kendi isteklerinize odaklanmanız gerektiğini ancak o zaman mutlu olacağınızı gösterir. Yeniliklerden korkmamanız ve değişimlere açık olmanız gerekmektedir. Kendi isteklerinize odaklandığınızda kariyerinizde yeni kapılar size açılacaktır.

Kısa süre içerisinde yeni biri ile tanışacağınızı, bu kişinin size akıl hocalığı yapacağını ve hayatınızda çok büyük yararlar sağlayacağını gösterir. Fikirlerinizi şekillendireceğine ve size yeni bir ufuk açacağına işarettir.

Eğer aklınızda kendi işinizi kurmak varsa uzun vadede bunun gerçekleşeceğini gösterir. Bu bir aile şirketi de olabilir. Veya bir arkadaşınızla da kurabilirsiniz. Bir dükkan açmakta olabilir. İşinizde çok başarılı olacağınıza ve işe beraber girdiğiniz insanlara gözü kapalı güvenebileceğinize işaret eder.

Sağlık

Kısa süreli sağlık problemleri yaşayacağınızın habercisidir. Sağlığınıza bu aralar dikkat etmediğinizi gösterir. Öğün atlıyor ve öğünlerinizi bisküvi tarzı şeylerle geçiştiriyor olabilirsiniz. Eski bir hastalığın tekrarlanacağına da işarettir. Sporu bıraktıysanız tekrar başlamanız gerekir. Dengeli beslenmeli ve bir doktora gözükmelisiniz. Gerekliyse gıda takviyesi, vitamin, mineral veya ilaç kullanmanız söz konusu olabilir. Kendinize dikkat etmezseniz kısa süreli rahatsızlıklar ciddi boyutlara gelebilir.

Bu dönemde gece gündüz çalışıyor olabilirsiniz ve bu da göz numaranızın büyüyeceğini gösterebilir. Biraz dinlenmenize ve önce sağlığınızı düşünmeniz gerektiğine işarettir.

Yakın zamanda hamilelik haberi alabilirsiniz. Bu fal sahibi veya yakın çevresinden biri olabilir. Hamilelik haberine çok sevineceksiniz ve bu haber ailede büyük bir coşkuyla karşılanacak. Hamile olan kişi bir tane bebek beklerken ikiz veya üçüz haberi alabilir. Hamile olan kişi çok stresli ve bu hamileliğini tehlikeye sokmaktadır. Bu zorlu bir hamilelik süreci geçireceğine işarettir. Bu süreçte kendine çok dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Stres kendi hayatını ve bebeklerinin hayatını riske atabilir. Dikkat ederse ve kendini strese sokmazsa sağlıkla zamanında bebeklerini kucağına alabilir.


 

Kahve Falında Kağıt Para Görmek

Sıkıntıya işarettir. Bu sıkıntı genel anlamda maddi kayıp sonucunda oluşacak bunalımlarla ortaya çıkar ve gereksiz yere yıpratabilir. Bu bunalımlı dönemin sonucunda aile içi sıkıntılar, çevreyle sorunlu ilişkiler, eş- dost ve akrabalarla yaşanabilecek tartışmalar mümkündür. Maddi kayıplara ek olarak çevreden gelecek dedikodular ve can sıkıcı konuşmalar da bunalımları tetikleyecektir. Bu durumu aşabilmek için yaşanan sıkıntılı dönemin sükunet ve sabırla atlatılmaya çalışması gerekmektedir.

Bir diğer anlamı da sağlık sorunu yaşanacağına yöneliktir. Yaşanacak olan sıkıntının bir sebebi de hane içinde veya bizzat fal sahibinde görülebilecek olan ağır bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorununun ortaya çıkması durumunda kişi kendine dikkat etmeli ve sağlığını geri kazanmak için gereken tedaviyi görmelidir. Hayatınıza yeni bir başlangıç yapacağınıza ve hayatınızda birçok güzelliğin vuku bulacağına dalalet eder. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz gerçek olacak ve hayalinizin gerçekleşmesi ile, siz ve aileniz için çok güzel günler başlayacak. Kısmetinizin çok açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz, hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz, hayatınıza yeni kişiler katabilirsiniz. Yeni birçok oluşumlara işarettir. Bu dönemde, eğer bekarsanız evlenebilirsiniz, eğer evli iseniz bir bebek ile eviniz şenlenebilir. Yakın bir akrabanızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Bereketin bol olduğu bir döneme giriyorsunuz, eğer ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizi büyütebilir ve çok paralar kazanabilirsiniz.

Gurbetin ve özlemin bir işaretidir. Yakın bir zamanda belli nedenlerden dolayı, aileniz ve sevdiklerinizle aranıza gurbet girebilir. Hiç aklınızda olmadan bir tayin haberi alabilirsiniz. Aynı zamanda sabrın da bir sembolüdür, çok sabrettiğiniz bir durumda bir patlama yaşayabilirsiniz. Yaşanılmasını istemediğiniz bir kaç olay yaşayabilirsiniz. Ama ümitsizliğe kapılmamalı ve güzel günlerin gelmesini beklemeli ve sabretmelisiniz.


 

Kahve Falında Demir Para Görmek

Kişinin hakkında dedikodu yapıldığına işarettir. Eğer fincanda çıktıysa akrabalarından ya da arkadaş çevresinden, eğer tabakta çıktıysa evinin içindeki birilerinden gelir. Dolayısıyla dedikodular ve arkasından gelebilecek tartışmalar da hazırlıklı olmak gerekir. Başka yorumlara göre ise zenginliğe işarete işarettir.

Fincandaki yerine göre çok değişik anlamlar içerebilir. Eğer fincanın dibinde çıkarsa bu, fal sahibinin zengin olacağına yakın zamanda yüklü bir mirasa kavuşacağına işaret eder. Fal sahibinin sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Bu sıkıntılı dönemde, çalışan kişilerin işleri sekteye uğrar öğrencilerin ise notlarının düştüğü bir dönemdir. Bu kısa dönemlik bir sıkıntı olsa da bu dönemin yarattığı buhran kişinin hayatında derin izler bırakabilir.

Uzun süredir hayatında kimsenin olmamasına artık canın sıkılır olmuş gibi duruyor. Boş olan gönlünü seni sevecek ve sana saygı gösterecek biri ile doldurmak istiyorsun. Arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız davetlerde veya bir iş toplantısında biri ile tanışacaksın. Ona karşı duygularını açmadan önce onu biraz tanısan iyi edersin. İyice tanımadan bu ilişki için acele etmemelisin. Yakında bir yolculuğa çıkacaksın, sanırım bu yolculuk işle ilgili… Çıkacağın bu yolculukta hoş bir bayanla tanışacaksın ve ondan çok etkileneceksin. Aranızda güçlü bir etkileşim olacak gibi görünüyor. İş yerindeki başarıların ve çalışmaların sonucunda bol kazanç sağlayacaksın. Var olan birikimin ile birlikte bu kazancı ev veya araba alma konusunda kullanmayı düşünüyorsun.


 

Kahve Falında Bozuk Para Görmek

Fal fincanının dibinde çıkmışsa aileden kalma bir para elde edileceğine, ortasında çıkarsa vaktinde akıllıca para biriktirildiğine ve şimdi bunun keyfinin sürüleceğini gösterir. Aynı zamanda işlerinizi ve ödemelerinizi ertelememenizi vaktinde yapmanız gerektiğini delalet eder. Beklemediği anda uzak bir akrabasından miras kalabilir.

Yeni bir ev satın almayı düşünenler için talih kuşu müjdesi veren bir kahve falıdır denilebilir. Fal sahibine yakın zamanda yüklü bir para geleceğine ya da kısa süre içinde bir mülk sahibi olacağına işaret eder. Bu durum gelen yüklü parayla bir ev satın alınabileceği şeklinde de yorumlanır. Yeni eviniz gelirken yalnızca haneniz için bir barınak olarak gelmeyecek, kısmetini de beraberinde getirecektir. Bu evle finansal durumunuz giderek daha sağlamlaşacak ve bütçeniz de rahatlayacak demektir.

Bazen de nasibinizin uzak bir yere yerleştiğinizde sizi bulacağına dair yorumlanır. Buradaki ev yeni satın alınan bir evden çok taşınılan yeni bir yere de işaret ediyor olabilir. Eğer böyle bir planınız varsa hiç zaman geçirmeden ve tereddüt etmeden uygulamanız tavsiye edilir. Bu yeni yerde iş hayatınız ve ekonomik durumunuzda çok güzel gelişmeler olacak demektir. Bu durum elbette mutluluğunuzu artıracak ve her alandaki kısmetiniz rahatça açılacaktır.

Kardeşinizle yaşadığınız bir tartışma sizi oldukça üzecek. Anlayıp dinlemeden kestirip atmak yerine yüzleşme yöntemine giderseniz içinizde kötülük biriktirmemiş olursunuz. Aileniz sağlığınız hakkında endişeleniyor çünkü beslenmenize dikkat etmiyorsunuz. Eski eşinizle ilgili ufak bir pürüz görünüyor fakat siz çok akıllı davranarak bunu da aşıyorsunuz. Sağdan soldan gelen iş teklifleri kafanızı karıştırmasın.


 

Kahve Falında Miras Görmek

Sevinç ve mutluluk anlamında gelmektedir. Yeni dostluklar kuracağınıza ve dostlarınızla güzel günler geçireceğinizindi habercisidir. İş veya okul hayatınızda başarı dolu günler sizi bekliyor olabilir. Büyük bir hayrında alam etçisi olabilir. Kariyerinizde yükselme olabilir mevki alabilirsiniz, maaşınızda bir miktar yükselme olabileceğinizde işaret eder. Küçük bir iyilikten büyük kazanç sağlayacağınızı delalet eder.

Etrafında seni seven ve sana saygı gösteren çok sayıda arkadaşın var. Onlarla bir araya geldiğinizde hoş sohbetin ve güler yüzün ile onları çok mutlu ediyorsun. Yardımsever özelliğin ile herkesin her sorununu çözme eğilimin var. Sevgilin ile de arkadaş ortamında tanıştığınız görünüyor. O da senin hoş sohbetine ve güler yüzüne vurulmuş. Sevgilin ile yakın zamanda kuracağınız hanenizden bolluk, bereket, neşe ve huzur eksik olmayacak. Sizi mutlu, huzurlu, rahat, ferah ve sağlıklı günler bekliyor. Sanırım yavaştan evlilik hazırlıklarına başlamış gibisiniz, tatlı bir telaş içerisinde olduğunuz görünüyor. Sizden çok arkadaşlarınız ve aileniz de oldukça telaşlı bir o kadar da heyecanlı ve mutlu görünüyorlar.


 

Kahve Falında Madeni Para Görmek

Büyük bir şansın ifadesidir. Çok şanslı biri haline gelmek ya da çok şanslı insanlarla bir arada bulunarak onların şansı sayesinde güzel anlar yaşamaktır. Ne kadar büyük görünüyorsa elde edilecek şans ve ün de o kadar fazla olacak demektir. Adını herkese duyurmak, bilinen biri haline gelmek ve yoğun ilgi görmektir. Ayrıca aile ve arkadaş ortamında bir anda en sevilen kişi haline gelmek anlamında da yorumlanır.

Liderlik anlamı da taşır. Yoğun bir kalabalıkla beraber yaşayıp ya da böyle bir kalabalıkla birlikte çalışıp, o kalabalığı yönlendirecek bilgi, zeka, tecrübe ve yetkiye sahip olmak anlamına gelir. Bekar olanlar içinse herkesin evlenmeyi hayal ettiği ancak kimsenin ulaşamadığı oldukça özel birinin ilgisini çekip, evlilik yolunda emin adımlar atmak ve mutlu bir yuva kurmak anlamları taşır.

Uzun süredir aradığın aşkı bulmuşsun, adeta bulutların üstünde uçuyor gibisin. Her boş anını onunla geçirmekten büyük keyif alıyorsun. Sendeki bu değişim ailenin ve arkadaşlarının da gözünden kaçmamış gibi duruyor. Ailen bu şanslı bayanla bir an önce tanışmak istiyor gibi görünüyor. Ailen bu kadar anlaşabildiğinize göre işi ciddiyete dökmek için bir engel olmadığını düşünüyorlar. Yakın bir zamanda ailenle gideceğin veya iş için çıkacağın bir seyahat görünüyor. Koşuşturmadan biraz uzaklaşmak seni çok rahatlatacak. Bu seyahat kafanı dağıtmaya ve bazı ciddi kararlar almaya da yardımcı olacağa benziyor. Ailen ile ilgili yakında güzel bir haber alacaksın. Bu haber sonrası ailen için mutlu ve huzurlu bir dönem başlayacak.


 

Kahve Falında Para Kesesi Görmek

Bazı yorumculara göre iyi bir anlam ifade ederken bazı yorumculara göre kötü bir anlam ifade etmektedir. Fal fincanında para görmeniz bir kaç önemli işinizin olduğunu ve bu önemli işlerinizi zamanında gerçekleştirmeniz gerektiği anlamı taşımaktadır.

Önemli işlerini zamanında yerine getirmezse durumlar içinden çıkılmaz bir hale gelebilir demektir. Aynı zamanda yakın zamanda elinize geçecek olan yüklü miktardaki paranın size faydası olmayacağı anlamını da taşımaktadır ve bu yüklü miktardaki paranın sağlık sorunları için kullanılacağını da göstermektedir. Aynı zamanda son günlerde bir yoğunluk içerisinde bulunacağı ve sosyal çevresi yani arkadaşları, dostları, akrabaları ile uzun zamanlar geçireceği anlamını taşır. Sağlık sorunları bulunan kişinin yakın zamanda atlatacağı ve eski sağlığına kavuşacağı anlamına da gelmektedir.

Yakın zamanda bir yolculuk görünüyor. İşle ilgili veya düğün sonrası tatil için yapılacak bir yolculuğa benziyor. Gideceğin yerde çok keyif alacaksın ve ruhen bir rahatlama hissedeceksin. Bulunduğun yerden kısa süreliğine de olsa uzaklaşmak sana huzur da sağlayacak gibi görünüyor. Sevgilin ile mutlu, ferah ve huzurlu bir döneme giriyorsunuz. Sevineceğiniz bir haber alacaksınız. Uzaktan gelecek olan misafirleriniz olacağa benziyor. Sanırım düğün töreniniz için gelecekler. Hem gelen misafirleriniz hem de arkadaşlarınız düğününüz için size maddi ve manevi olarak fazlasıyla destek olacaklar. Onların bu yardımları sizin çok hoşunuza gidecek. Onların yardımı ile bu tatlı telaşınız daha hızlı çözülecek. İrili ufaklı hediyeler ve bir miktar para gelecek.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.