Kahve Falında Para Görmek

Kahve Falında Para Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.588 kez okundu.

Kahve falında para görmek, fal sahibinin uzun bir süredir ertelediği bir ziyareti sonunda gerçekleştireceğine ve içi rahat bir şekilde oradan ayrılacağına dalalettir. Az miktarda ise fal sahibinin ziyareti kısa sürecektir. Fakat bol görülüyor ise bu ailecek yapılacak uzun süreli bir ziyaret ile tabir olunur. Kahve falında görülen demir paralar fal sahibinin atlatacağı ufak bir kazanın habercisidir. Özellikle iş kazaları konusunda dikkatli olunmalıdır.

Bazı fal yorumcuları tarafından çok yeni ve faydalı dostlukların habercisidir. Fal fincanının dibinde görülen yüklü miktarda para sembolü haneye mutluluk ve bol kısmet getirecek bir haberi simgeler. Fal fincanının ucunda çıkan ise fal sahibinin işinde engeller çıkaran bir dosta dikkat çeker. Bazı konuları çok fazla gözler önünde konuşmaması önerilen fal sahibi bu engelleri ortadan kaldırır ise çok karlı bir işin kapılarını açacaktır. Fal fincanında değilde fal tabağında görülürse şimdi çekilen sıkıntıların ileride çok güzel günlere vesile olacağına işaret eder. Adımlarını dikkatli atan fal sahibi geleceğini sağlam tuğlalar ile inşa edecektir. Karışık bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin ikili ilişkilerinin çok düzenli olmadığını fakat bu konuda her an ilginç gelişmeler yaşanabileceğini simgeler. Bazı söylentilere göre ise fal sahibi eline geçen yüklü bir miktar parayı hayır işlerine harcamazsa başına bir bela geleceği anlamına gelmektedir. Özellikle falda çok görüldüğü zaman yapılan bu yorum dikkate alınmalıdır.

Kahve Falında Kağıt Para Görmek

Sıkıntıya işarettir. Bu sıkıntı genel anlamda maddi kayıp sonucunda oluşacak bunalımlarla ortaya çıkar ve gereksiz yere yıpratabilir. Bu bunalımlı dönemin sonucunda aile içi sıkıntılar, çevreyle sorunlu ilişkiler, eş- dost ve akrabalarla yaşanabilecek tartışmalar mümkündür. Maddi kayıplara ek olarak çevreden gelecek dedikodular ve can sıkıcı konuşmalar da bunalımları tetikleyecektir. Bu durumu aşabilmek için yaşanan sıkıntılı dönemin sükunet ve sabırla atlatılmaya çalışması gerekmektedir.

Bir diğer anlamı da sağlık sorunu yaşanacağına yöneliktir. Yaşanacak olan sıkıntının bir sebebi de hane içinde veya bizzat fal sahibinde görülebilecek olan ağır bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorununun ortaya çıkması durumunda kişi kendine dikkat etmeli ve sağlığını geri kazanmak için gereken tedaviyi görmelidir. Hayatınıza yeni bir başlangıç yapacağınıza ve hayatınızda birçok güzelliğin vuku bulacağına dalalet eder. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz gerçek olacak ve hayalinizin gerçekleşmesi ile, siz ve aileniz için çok güzel günler başlayacak. Kısmetinizin çok açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz, hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz, hayatınıza yeni kişiler katabilirsiniz. Yeni birçok oluşumlara işarettir. Bu dönemde, eğer bekarsanız evlenebilirsiniz, eğer evli iseniz bir bebek ile eviniz şenlenebilir. Yakın bir akrabanızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Bereketin bol olduğu bir döneme giriyorsunuz, eğer ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizi büyütebilir ve çok paralar kazanabilirsiniz.

Gurbetin ve özlemin bir işaretidir. Yakın bir zamanda belli nedenlerden dolayı, aileniz ve sevdiklerinizle aranıza gurbet girebilir. Hiç aklınızda olmadan bir tayin haberi alabilirsiniz. Aynı zamanda sabrın da bir sembolüdür, çok sabrettiğiniz bir durumda bir patlama yaşayabilirsiniz. Yaşanılmasını istemediğiniz bir kaç olay yaşayabilirsiniz. Ama ümitsizliğe kapılmamalı ve güzel günlerin gelmesini beklemeli ve sabretmelisiniz.

Kahve Falında Demir Para Görmek

Kişinin hakkında dedikodu yapıldığına işarettir. Eğer fincanda çıktıysa akrabalarından ya da arkadaş çevresinden, eğer tabakta çıktıysa evinin içindeki birilerinden gelir. Dolayısıyla dedikodular ve arkasından gelebilecek tartışmalar da hazırlıklı olmak gerekir. Başka yorumlara göre ise zenginliğe işarete işarettir.

Fincandaki yerine göre çok değişik anlamlar içerebilir. Eğer fincanın dibinde çıkarsa bu, fal sahibinin zengin olacağına yakın zamanda yüklü bir mirasa kavuşacağına işaret eder. Fal sahibinin sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Bu sıkıntılı dönemde, çalışan kişilerin işleri sekteye uğrar öğrencilerin ise notlarının düştüğü bir dönemdir. Bu kısa dönemlik bir sıkıntı olsa da bu dönemin yarattığı buhran kişinin hayatında derin izler bırakabilir.

Uzun süredir hayatında kimsenin olmamasına artık canın sıkılır olmuş gibi duruyor. Boş olan gönlünü seni sevecek ve sana saygı gösterecek biri ile doldurmak istiyorsun. Arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız davetlerde veya bir iş toplantısında biri ile tanışacaksın. Ona karşı duygularını açmadan önce onu biraz tanısan iyi edersin. İyice tanımadan bu ilişki için acele etmemelisin. Yakında bir yolculuğa çıkacaksın, sanırım bu yolculuk işle ilgili… Çıkacağın bu yolculukta hoş bir bayanla tanışacaksın ve ondan çok etkileneceksin. Aranızda güçlü bir etkileşim olacak gibi görünüyor. İş yerindeki başarıların ve çalışmaların sonucunda bol kazanç sağlayacaksın. Var olan birikimin ile birlikte bu kazancı ev veya araba alma konusunda kullanmayı düşünüyorsun.

Kahve Falında Bozuk Para Görmek

Fal fincanının dibinde çıkmışsa aileden kalma bir para elde edileceğine, ortasında çıkarsa vaktinde akıllıca para biriktirildiğine ve şimdi bunun keyfinin sürüleceğini gösterir. Aynı zamanda işlerinizi ve ödemelerinizi ertelememenizi vaktinde yapmanız gerektiğini delalet eder. Beklemediği anda uzak bir akrabasından miras kalabilir.

Yeni bir ev satın almayı düşünenler için talih kuşu müjdesi veren bir kahve falıdır denilebilir. Fal sahibine yakın zamanda yüklü bir para geleceğine ya da kısa süre içinde bir mülk sahibi olacağına işaret eder. Bu durum gelen yüklü parayla bir ev satın alınabileceği şeklinde de yorumlanır. Yeni eviniz gelirken yalnızca haneniz için bir barınak olarak gelmeyecek, kısmetini de beraberinde getirecektir. Bu evle finansal durumunuz giderek daha sağlamlaşacak ve bütçeniz de rahatlayacak demektir.

Bazen de nasibinizin uzak bir yere yerleştiğinizde sizi bulacağına dair yorumlanır. Buradaki ev yeni satın alınan bir evden çok taşınılan yeni bir yere de işaret ediyor olabilir. Eğer böyle bir planınız varsa hiç zaman geçirmeden ve tereddüt etmeden uygulamanız tavsiye edilir. Bu yeni yerde iş hayatınız ve ekonomik durumunuzda çok güzel gelişmeler olacak demektir. Bu durum elbette mutluluğunuzu artıracak ve her alandaki kısmetiniz rahatça açılacaktır.

Kardeşinizle yaşadığınız bir tartışma sizi oldukça üzecek. Anlayıp dinlemeden kestirip atmak yerine yüzleşme yöntemine giderseniz içinizde kötülük biriktirmemiş olursunuz. Aileniz sağlığınız hakkında endişeleniyor çünkü beslenmenize dikkat etmiyorsunuz. Eski eşinizle ilgili ufak bir pürüz görünüyor fakat siz çok akıllı davranarak bunu da aşıyorsunuz. Sağdan soldan gelen iş teklifleri kafanızı karıştırmasın.

Kahve Falında Miras Görmek

Sevinç ve mutluluk anlamında gelmektedir. Yeni dostluklar kuracağınıza ve dostlarınızla güzel günler geçireceğinizindi habercisidir. İş veya okul hayatınızda başarı dolu günler sizi bekliyor olabilir. Büyük bir hayrında alam etçisi olabilir. Kariyerinizde yükselme olabilir mevki alabilirsiniz, maaşınızda bir miktar yükselme olabileceğinizde işaret eder. Küçük bir iyilikten büyük kazanç sağlayacağınızı delalet eder.

Etrafında seni seven ve sana saygı gösteren çok sayıda arkadaşın var. Onlarla bir araya geldiğinizde hoş sohbetin ve güler yüzün ile onları çok mutlu ediyorsun. Yardımsever özelliğin ile herkesin her sorununu çözme eğilimin var. Sevgilin ile de arkadaş ortamında tanıştığınız görünüyor. O da senin hoş sohbetine ve güler yüzüne vurulmuş. Sevgilin ile yakın zamanda kuracağınız hanenizden bolluk, bereket, neşe ve huzur eksik olmayacak. Sizi mutlu, huzurlu, rahat, ferah ve sağlıklı günler bekliyor. Sanırım yavaştan evlilik hazırlıklarına başlamış gibisiniz, tatlı bir telaş içerisinde olduğunuz görünüyor. Sizden çok arkadaşlarınız ve aileniz de oldukça telaşlı bir o kadar da heyecanlı ve mutlu görünüyorlar.

Kahve Falında Madeni Para Görmek

Büyük bir şansın ifadesidir. Çok şanslı biri haline gelmek ya da çok şanslı insanlarla bir arada bulunarak onların şansı sayesinde güzel anlar yaşamaktır. Ne kadar büyük görünüyorsa elde edilecek şans ve ün de o kadar fazla olacak demektir. Adını herkese duyurmak, bilinen biri haline gelmek ve yoğun ilgi görmektir. Ayrıca aile ve arkadaş ortamında bir anda en sevilen kişi haline gelmek anlamında da yorumlanır.

Liderlik anlamı da taşır. Yoğun bir kalabalıkla beraber yaşayıp ya da böyle bir kalabalıkla birlikte çalışıp, o kalabalığı yönlendirecek bilgi, zeka, tecrübe ve yetkiye sahip olmak anlamına gelir. Bekar olanlar içinse herkesin evlenmeyi hayal ettiği ancak kimsenin ulaşamadığı oldukça özel birinin ilgisini çekip, evlilik yolunda emin adımlar atmak ve mutlu bir yuva kurmak anlamları taşır.

Uzun süredir aradığın aşkı bulmuşsun, adeta bulutların üstünde uçuyor gibisin. Her boş anını onunla geçirmekten büyük keyif alıyorsun. Sendeki bu değişim ailenin ve arkadaşlarının da gözünden kaçmamış gibi duruyor. Ailen bu şanslı bayanla bir an önce tanışmak istiyor gibi görünüyor. Ailen bu kadar anlaşabildiğinize göre işi ciddiyete dökmek için bir engel olmadığını düşünüyorlar. Yakın bir zamanda ailenle gideceğin veya iş için çıkacağın bir seyahat görünüyor. Koşuşturmadan biraz uzaklaşmak seni çok rahatlatacak. Bu seyahat kafanı dağıtmaya ve bazı ciddi kararlar almaya da yardımcı olacağa benziyor. Ailen ile ilgili yakında güzel bir haber alacaksın. Bu haber sonrası ailen için mutlu ve huzurlu bir dönem başlayacak.

Kahve Falında Para Kesesi Görmek

Bazı yorumculara göre iyi bir anlam ifade ederken bazı yorumculara göre kötü bir anlam ifade etmektedir. Fal fincanında para görmeniz bir kaç önemli işinizin olduğunu ve bu önemli işlerinizi zamanında gerçekleştirmeniz gerektiği anlamı taşımaktadır.

Önemli işlerini zamanında yerine getirmezse durumlar içinden çıkılmaz bir hale gelebilir demektir. Aynı zamanda yakın zamanda elinize geçecek olan yüklü miktardaki paranın size faydası olmayacağı anlamını da taşımaktadır ve bu yüklü miktardaki paranın sağlık sorunları için kullanılacağını da göstermektedir. Aynı zamanda son günlerde bir yoğunluk içerisinde bulunacağı ve sosyal çevresi yani arkadaşları, dostları, akrabaları ile uzun zamanlar geçireceği anlamını taşır. Sağlık sorunları bulunan kişinin yakın zamanda atlatacağı ve eski sağlığına kavuşacağı anlamına da gelmektedir.

Yakın zamanda bir yolculuk görünüyor. İşle ilgili veya düğün sonrası tatil için yapılacak bir yolculuğa benziyor. Gideceğin yerde çok keyif alacaksın ve ruhen bir rahatlama hissedeceksin. Bulunduğun yerden kısa süreliğine de olsa uzaklaşmak sana huzur da sağlayacak gibi görünüyor. Sevgilin ile mutlu, ferah ve huzurlu bir döneme giriyorsunuz. Sevineceğiniz bir haber alacaksınız. Uzaktan gelecek olan misafirleriniz olacağa benziyor. Sanırım düğün töreniniz için gelecekler. Hem gelen misafirleriniz hem de arkadaşlarınız düğününüz için size maddi ve manevi olarak fazlasıyla destek olacaklar. Onların bu yardımları sizin çok hoşunuza gidecek. Onların yardımı ile bu tatlı telaşınız daha hızlı çözülecek. İrili ufaklı hediyeler ve bir miktar para gelecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git