Kahve Falında Para Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Para Görmek

Kahve falında para görmek, fal sahibinin üzerinde çalıştığı işlerle ilgili elde edeceği başarılar ile eline yüklü miktarda para geçeceği anlamına gelir. Kişinin hayalini kurduğu yaşamın kapısını aralayarak mutlu olacağına ve elde edeceği para ile borçlarını ödeyerek rahatlayacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bekar kişiler için zengin ve hayırlı bir kısmetin habercisidir. Bu kişiyle doğum günü partisi veya düğün gibi bir davette tanışacaksınız. Çok seveceğiniz ve sevileceğiniz bir ilişkiye başlayacaksınız ve bu ilişki kısa zamanda evliliğe dönüşecektir. Aynı zamanda partnerinizin, ailesiyle sorunlar yaşayacağının işaretidir. Bu sorunları partneriniz sizin desteğiniz ve sevginizle aşacaktır. Siz zor durumda kaldığınızda destek olacak ve asla sırtını çevirmeyecektir. Sevgi, saygı ve güvene dayalı çok güzel bir ilişkiniz olacaktır. İlişkinizde yaşayacağınız küçük sorunlara rağmen uzun ve mutlu bir birlikteliğiniz olacağına işarettir.

Eğer bir sevgiliniz varsa onu ihmal ettiğinizi düşündüğünü gösterir. Son zamanlarda öncelikleriniz değişmiş. Sevgiliniz bu durumu kafasına çok takıyor. Yakın zamanda sert bir dille sizinle konuşacaktır. Problemlerinizi halledemezseniz ayrılık olabilir ama halledebilirseniz yakın zamanda ailelerle tanışma olacağına işarettir.

Evli kişiler için eşinizle yaşadığınız sorunların en kısa süre içerisinde çözüme ulaşacağının habercisidir. Eğer eşinizin ailesiyle veya kendi ailenizle yaşıyorsanız evleri ayırma gibi bir düşünceniz olduğuna işarettir. Mesafe olduğu zaman ailelerle aranızın daha iyi olacağını ve eşinizle ilişkinizin düzeleceğini gösterir. Bu yüzden böyle bir kararı uygulamanın tam vakti olduğuna işaret eder.

Yakın çevrenizden bebek sahibi olmak için uğraşan bir kimsenin yakında vuslata ereceğini gösterir. Bu bebekler ikiz veya üçüz olabilir. Gene yakın çevrenizde gayri-meşru bir çocuk ortaya çıkabilir veya evlatlık edinme gibi bir durum da olabilir. Böyle bir durum aynı zamanda sizi de etkileyecektir.

Para Yorumu

Ailenizin veya sizin ev kredisi, araba kredisi veya yakın zamanda olacak bir düğün için büyük borçlar altına gireceğine işaret eder. Şuan böyle bir borca girmenin sizi zor durumda bırakacağını ve böyle bir borcun altına girmenin doğru zaman olmadığını gösterir. Bir gelir kaynağınız gidebilir, bu yüzden bu aralar maddi anlamda sıkışabilir ve borç ödemekte sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arkadaşınızın veya çok sevdiğiniz birinin, birine kefil olduğu veya olacağı anlamına da gelebilir. Büyük bir borcun üstüne kalacağı veya maddi sıkıntıların kapıda olduğuna da işarettir.

Arkadaşınızın sizden borç para isteyeceği veya başka bir arkadaşınızın size borç para vereceğine de işaret eder. Borca girmek yerine ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız ve borcun altına girmemeniz gerekir. Borç verirken dikkatli olmanız gerektiğini ve borcu geri almakta sorun yaşayacağınızı gösterir.

Evli iseniz yakın bir akrabanın sizden yatırım için sakladığınız altınları isteyeceğini gösterir. İsteyen kişi güvenilmez biri ve borcu almakta size sıkıntı yaratacağına işarettir.

Uzun vadede elinize büyük bir para geçeceği ve sizi maddi açıdan rahatlayacağını işaret eder. Bu para miras, şans oyunu veya bir borcun size geri dönmesi şeklinde olabilir. Bu parayla kendi işinizi kurabilirsiniz veya bir arkadaşınızın işine ortak olabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre fal sahibinin ailesini ihmal ettiğine işaret eder. Ailesine daha çok vakit ayırması gerektiği, aile bağlarını güçlendirmesi için emek vermesi gerektiği yönünde yorumlanır.

Bu sıralar depresif bir ruh halindeyseniz, hayatınıza yeni birinin girmesiyle bu ruh halinden kurtulacaksınız. Bu kişi size güzel bir enerji katacak ve sosyal hayatınız aktif olmaya başlayacaktır.

Yakın zamanda fal sahibi veya çok sevdiği ve güvendiği bir arkadaşının ölüm haberiyle sarsılabilir. Bu fal sahibini de çok etkileyecek ve ailesinin önemini bir kez daha anlayacaktır. Bu durum fal sahibinin hayatı ve yaşam tarzını sorgulamasına ve bir değişim sürecine gitmesine neden olabilir. Dini konulara daha çok kafa yormaya başlayabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş performansının düşeceği, işten çıkarılma ve para kaybı olarak yorumlanır. Ancak sabırlı ve pozitif olun, bu süreç bittikten sonra daha iyi bir iş bulacağınıza, iş hayatınızda daha enerjik ve özgüvenli olacağınıza, daha iyi bir mevkiye geleceğenize işaret eder.

Yakın zamanda bir iş seyahatine çıkabilir veya bir tanıdık sayesinde başka bir şehirde yeni bir iş bulabilirsiniz. Ailenizden farklı şehirde yaşamak sizi korkutabilir veya aileniz yeni işinizi beğenmeyebilir. Ama bu durum sizin kendi isteklerinize odaklanmanız gerektiğini ancak o zaman mutlu olacağınızı gösterir. Yeniliklerden korkmamanız ve değişimlere açık olmanız gerekmektedir. Kendi isteklerinize odaklandığınızda kariyerinizde yeni kapılar size açılacaktır.

Kısa süre içerisinde yeni biri ile tanışacağınızı, bu kişinin size akıl hocalığı yapacağını ve hayatınızda çok büyük yararlar sağlayacağını gösterir. Fikirlerinizi şekillendireceğine ve size yeni bir ufuk açacağına işarettir.

Eğer aklınızda kendi işinizi kurmak varsa uzun vadede bunun gerçekleşeceğini gösterir. Bu bir aile şirketi de olabilir. Veya bir arkadaşınızla da kurabilirsiniz. Bir dükkan açmakta olabilir. İşinizde çok başarılı olacağınıza ve işe beraber girdiğiniz insanlara gözü kapalı güvenebileceğinize işaret eder.

Sağlık Yorumu

Kısa süreli sağlık problemleri yaşayacağınızın habercisidir. Sağlığınıza bu aralar dikkat etmediğinizi gösterir. Öğün atlıyor ve öğünlerinizi bisküvi tarzı şeylerle geçiştiriyor olabilirsiniz. Eski bir hastalığın tekrarlanacağına da işarettir. Sporu bıraktıysanız tekrar başlamanız gerekir. Dengeli beslenmeli ve bir doktora gözükmelisiniz. Gerekliyse gıda takviyesi, vitamin, mineral veya ilaç kullanmanız söz konusu olabilir. Kendinize dikkat etmezseniz kısa süreli rahatsızlıklar ciddi boyutlara gelebilir.

Bu dönemde gece gündüz çalışıyor olabilirsiniz ve bu da göz numaranızın büyüyeceğini gösterebilir. Biraz dinlenmenize ve önce sağlığınızı düşünmeniz gerektiğine işarettir.

Yakın zamanda hamilelik haberi alabilirsiniz. Bu fal sahibi veya yakın çevresinden biri olabilir. Hamilelik haberine çok sevineceksiniz ve bu haber ailede büyük bir coşkuyla karşılanacak. Hamile olan kişi bir tane bebek beklerken ikiz veya üçüz haberi alabilir. Hamile olan kişi çok stresli ve bu hamileliğini tehlikeye sokmaktadır. Bu zorlu bir hamilelik süreci geçireceğine işarettir. Bu süreçte kendine çok dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Stres kendi hayatını ve bebeklerinin hayatını riske atabilir. Dikkat ederse ve kendini strese sokmazsa sağlıkla zamanında bebeklerini kucağına alabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.