Kahve Falında Ay Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Ay Görmek

Kahve falında ay görmek, fal sahibinin nur topu gibi dünyalar tatlısı bir kız evlada sahip olacağı ve hanesinde huzur, mutluluk ve bereketin hiç eksik olmayacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile olan ilişkisinde sevgi ve muhabbetin artacağına ve kalbinin huzur ile dolup taşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınız dolu dizgin devam ediyor. Siz tam aşk kadınısınız. Partneriniz ile uyumu yakalamış, harika bir birlikteliğiniz var. Bazı kıskançlık durumları partnerinizi sıksa da sevgisinden belli etmiyor olabilir. Kendinizi biraz bu konuda durdurmaya çalışmanız gerekmektedir. Tatlı giden ilişkinizi acıya çevirmek istemezsiniz bence. Kendinizi biraz dizginleyip, onunda sizi sevdiğini bilmeniz size yetmeli. Kendinizi boş kıskançlık sorunları ile yıpratmayın. Önünüzde harika bir gelecek var.

Aşk hayatında yükselişe geçeceğiniz bir dönem olarak yorumlanır. Bu dönemde şansınız ve bahtınız açılacak, yeni ortama girerek hayatınızın aşkı ile karşılaşacaksınız. İkinizin de güven açısından zamana ihtiyacı olacak, iki kırıp kalp ama ortada büyük bir aşk olacak. Birbirinizi yenileyerek, aşkı zirvede yaşayacaksınız.

Erkekseniz kısa zaman içerisinde beyaz tenli, ay gibi pürüzsüz yüzü olan bir kadın ile tanışacağınız anlamına gelmektedir. Bu kadın ömrünüzde ay gibi parlayacaktır. Hayatınıza neşe, huzur ve aşk getirecektir.

Kendinizi bildiniz bileli hep aile baskısı ile okula gidip istedikleri bölümü okumaya mecbur bırakılmışsınız. Sürekli ailenizin istekleri doğrultusunda hareket etmişsiniz. Fakat karşınıza çıkan ilk insan ile evlenerek hayatınızın kurtulduğuna kendinizi inandırmış gibi görünüyorsunuz. Maalesef evliliğinizden umduğunuz sevgi ve şefkati de bulamamışsınız. Fakat artık bambaşka bir döneme geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Eşinize olan aşkınız her şeye göğüs germeye yetmiş. Şimdi devran dönüyor yakın zaman içerisinde bebek müjdesi ile evliliğinizi kurtaracak eşinizin de size sevgi şefkat göstereceği günler gelecektir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yakın zamanda alacağınız bir haber ile bolluğa ve berekete işaret eder. Satışa çıkardığınız ev ya da arabanın değerinin üzerinde satılacağı anlamına gelmektedir. Bu durum hem maddi anlam da hem de manevi anlamda sizi huzura erdirecektir.

Başı boş kalınca yaptığınız harcamaların haddi hesabı yok. Ama yeni gelir kapısı elde edeceksiniz. Bu gelir kapısı sayesinde hayatınızdaki tüm belirsizlikler kaybolacak, huzur hep yanınızda olacak.

Çocuklar ile ilgili maddi sıkıntılar yaşadığınız zor bir dönemden geçmişsiniz. Çocuklarınızın her isteğini yerine getirmeye çalışıyor ve hiç bir şeylerini eksik etmemeye çalışıyorsunuz. Bu sizi mutlu ederken sıkıntı yaşamanıza da neden oluyor. Son günlerde alacağınız bir yardım ile bu sıkıntılı günleri atlatacaksınız. Aileniz ile el ele vererek daha iyi işler yaparak sağlam gelir elde edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içerisinde sevinç, mutluluk gözyaşı anlamına gelmektedir. Alacağınız mutlu bir haber ile hane içerisinde coşku dolu bir mutluluk yaşayacağınıza işaret eder. Bu haber bir bebek haberi olabilir. Hazırlıklı olun, güzel bir bebek hane içerisine mutluluk ve bereket dolu zamanlar getirecektir.

Ailede bir yolcu olduğu anlamına gelmektedir. Bu yolculuk uzun süreli fakat hayırlı bir iş için olacak. Bir asker uğurlama olarak yorumlanır. Eğer askere gitmeyen biri var ise yakın zamanda askere gideceği anlamına gelmektedir. Uğurlama faslında biraz üzülseniz de, askere giden yakınınız göğsünüzü kabartacak sizi gururlandıracaktır.

Bütün muratlarınızın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Gönlünüzden geçirdiğiniz hakkınızda hayırlı olan dileklerin olacağı şeklinde yorumlanır. Hayatınızdaki karanlık dönemden çıkarak, aydınlığa kavuşacağınıza delalet eder. Çok uzun zamandır yaşadığınız sıkıntıların sonlanacağı ve dualarınızın kabul olacağı anlamına gelmektedir.

Hane içerisinde hareketlilik olacağına anlamına gelmektedir. Evde tadilat ya da dekorasyon olarak yorumlanabilir. Evinizdeki bu değişim ve yenilik hane halkında mutluluğa neden olacaktır. Hane içerisinde ferahlık, rahatlık ve aydınlık anlamına gelmektedir.

Aile hayatındaki olumlu ve güzel olaylar anlamında yorumlanır. Çalkantılı olan hane içerisinde durulma olacak ve mutlu olacaksanız. Aile içerisindeki sinir, saman alevi gibi bir anda parlayıp bir anda sönecek. Tabi sizde bu durumdan az da olsa nasibinizi alacaksınız. Fakat bu durumun ardından sular durulacak ve hane içerisine huzur gelecektir.

Bu aralar ailenize vakit ayıramadığınız ve aile içerisinde ufak sorunlar olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Kendinizi bu konuda suçlu hissedebilirsiniz. Fakat her şey sizin elinizde, iş yoğunluğu arkadaş çevreniz derken ailenizi biraz yalnız bıraktığınız bu dönemden çıkabilirsiniz. Ailenize ayıracağınız vakit onlar için çok kıymetli. Sizde arkadaşlarınıza ayırdığınız vakti ailenize ayıracak, aileniz ile olan sorunları çözeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer odaklı hayatınızda her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Her zaman iyiyi, doğruyu ve güzeli isteyen yapınız sizi iyi yerlere taşıyor. Ne olursa olsun dur durak bilmez başarılara imza atmaya devam edeceksiniz. Bu yapınız herkesin takdirini toplasa da siz yaptığınız işlerin daha da iyisini yapacağınızı biliyor ve daha iyilerini yapmak için de harıl harıl çalışıyorsunuz.

Meslek alanında yükselme anlamına gelmektedir. Uzun zamandır istediğiniz bir mevki var ise, oraya yükseleceğiniz şeklinde yorumlanır.

Fal sahibinin çalışma hayatı ile ilgili önemli ve pozitif kararlar alacağı anlamına gelmektedir. Bu dönemde birden çok iş teklifi gelebilir. Bu teklifleri enine boyuna iyice düşünüp tartarak değerlendirmeniz gerekir. Yapacağınız bu karar hayatınızı olumlu yönde etkileyecek, iyi yerlere gelmenizi sağlayacaktır.

Eğitmen olma hayaliniz var ve bu hayale tutunup yolunuzu buna göre çiziyorsunuz. Bu dönem her şey sizin için ayarlanmış gibi. İstediğiniz kurumda kadro da açık olacak ve aranılacaklar listesinin ilk başında siz olacaksınız. Hayatınız tam da istediğiniz yönde seyrediyor, bunun keyfini çıkarın.

Sağlık Yorumu

Fazla zayıf olmanın çok güzel olduğunu düşünüyorsunuz. Kilo almaya müsait yapınız sizi mutsuz ediyor ve sürekli zayıflamak için diyetler uyguluyorsunuz. Doktor kontrolü olmadan, her diyetin size iyi geleceğini düşünüyor olmanız yanlış. Fazla kilolarınız yok, sizdeki biraz psikolojik. Diyet yapmadan yediklerinize dikkat etmeniz kilo sağlığınız açısından doğru bir karar olacaktır. Yoksa bu gidişle bu kadar diyet size kilo verdirmek yerine sizi hasta edebilir. Aman dikkat.

Sizi ruhsal etkileyen olaylardan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Olumsuz düşüncelerden ve negatif enerjiden çabuk etkilenen yapınız var. Bu nedenle psikolojiniz bozulmadan, kendinizi tüm olumsuzluklardan uzak tutmaya çalışmalısınız. Yoksa kısa dönem de olsa söze psikolog yolu gözükebilir.

Fazla cilt bakımı meraklısısınız. Her yeni ve pahalı ürünü yüzünüze ve vücudunuza sürüyorsunuz. Bu tarz ürünler cildinizde tahribatlara ve kızarıklıklara yol açabilir. Unutmayın ki cildiniz çok değerli yenilenmesi zor, bu nedenle kullanacağınız ürünleri iyice araştırmalı ona göre cildinize sürmelisiniz yoksa istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşmanız mümkün gibi görünüyor.


Kahve Falında Yarım Ay Görmek

Fal sahibinin yakın zamanda öğreneceği sır ile birlikte ağzını sıkı tutması gerektiği aksi halde büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin yaptığı hataları bir daha tekrar yapmamak için kendisine söz vereceği ve radikal kararlar alacağına işaret eder.


Kahve Falında Dolunay Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile ilişkisini zorlamaya çalışan art niyetli bir kişiyi fark etmesi ile birlikte hayatından çıkaracağı anlamına gelir. Kişinin endişe etmemesi gerektiğine ve sevdiği tarafından el üstünde tutulacağı tutkulu bir aşk yaşayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.