Kahve Falında Ay Görmek

Kahve Falında Ay Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.370 kez okundu.

Kahve falında ay görmek, fal sahibinin hanesine doğan mutluluğun, bereketin ve huzurun simgesidir. Bütün fal yorumcuları tarafından güzel şekilde ve olumlu niyetler ile yorumlanan bu sembol kahve fallarının en çok çıkan simgelerindendir. Fal sahibinin muradının gerçekleşeceğini, bekarsa evleneceğini, işsiz ise iş bulacağını ve karanlık olan her şeyin aydınlığa çıkacağını simgeler.

Ayın kahve fincanında veya tabağındaki şekline ve hallerine göre de yorumlanabilmektedir. Fincanında dolunay çıkan fal sahibinin falında olumsuz bir yoruma asla rastlanmaz. Tüm güzel ve müjdeli haberlerin bir anda geleceği, keyifli ve bereketli sohbetlerin yapılacağı bir dönemi işaret etmektedir. Yüksek mevkilere çıkan fal sabini veya fal sahibinin hanesinden birisini temsil eder. Eğer falda yarım ay çıkmış ise çok yakın bir zamanda eline hayırlı ve faydalı bilgiler ulaşacak olan fal sahibi ile yorumlanır. Bu haberler sayesinde hayatında yeni bir dönem başlayan fal sahibi hareketli ama bereketli günlere kavuşacaktır. Eğer kahve falında hilal şeklinde ince bir ay görünüyorsa fal sahibinin etrafının iyi niyetli ve babacan insanlar ile dolu olduğuna, ihtiyaç anında elini uzatan birkaç dost mutlaka bulacağına dalalettir. Boylu boyunca uzanıyor ise, fal sahibi bekarsa onu koruyup kollayan bir eşe, evli ise hanesinin muhabbetinin artacağına dikkat çeker. Kişinin hanesinden birinin çok büyük ve güzel işlere imza atacağına işarettir.

Kahve Falında Ay ve Yıldız Görmek

Kişinin üzüntülerinin sonlanacağına, işleri ile ilgili olan ciddi problemlerinin sona ereceğine delalet eder. Birçok fal yorumcusuna göre ise kurulması istenen huzurlu ve mutlu bir evliliğe işaret eder. Kafası karışık ise kafasını kurcalayan problemlerini bir kenara atması gerekir. Tüm sorunları aydınlığa kavuşacak ve hayatında çok güzel bir dönem başlayacak.

Diğer bir anlamı ile bütün muratlarınızın gerçekleşeceğini gösterir. Gönlünden geçirdiği dileklerinin olunacağına işaret eder. Hayatındaki karanlık zamanların yerini aydınlığa bırakacağına delalet eder. Eğer çok uzun zaman büyük sıkıntılar yaşıyorsanız bütün bunların sonlanacağını gösterir. Ayrıca işinde çok önemli bir mevkii gelecek. Dualarınızın kabul olması anlamına gelir. Tabi doğru ve düzgün yorumlanması da çok önemlidir.

Şu sıralar hanenizde bir hareketlilik söz konusu… Sanırım bu hareketliliğin sebebi evle ilgili dekorasyon değişikliği ve tadilat gibi görünüyor. Evinizdeki bu değişim ve yenilik eşini de seni de çok mutlu edecek. Hanenize aydınlık, ferahlık ve rahatlık getirecek olan bu değişim sonrasında çok misafir ağırlayacağınız görünüyor. Çocuklarla ilgili maddi sıkıntılar yaşanabilir. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz kopma noktasına gelmiş gibi görünüyor. Sanırım şu sıralar sürekli sevgiline vakit ayırdığın için arkadaşlarını ihmal etmişsin. Ancak hatanı anlayıp, en kısa sürede bunu telafi edeceksin. Sevgilinin vereceği hediyeye çok şaşıracaksın. Sanırım biraz pahalıca bir hediyeye benziyor. Epeydir yalnız geçirdiğin zamanların sonrasında bu aşk ilişkisi sana çok iyi gelmiş.

Kahve Falında Yarım Ay Görmek

Fal sahibinin değerli bir eşyasını çaldıracağını haber verir. Fakat bu hırsızlığın sebebi tamamen fal sahibinin dikkatsizliği olacaktır çünkü eşyalarını nereye bıraktığını bir türlü hatırlamadığından her an bu riski taşıması muhtemeldir. Fakat bu olayla birlikte akıllanan fal sahibi bir kez daha aynı hataya düşmeyecektir. Fal fincanının ağız kısmında beliren yarım ay sembolü fal sahibinin maddi problemlerini çözebilmek için hiç sevmediği birisiyle aynı ortamda birkaç defa kalması ve o kişi hakkında ön yargılı davrandığını fark etmesi anlamını taşır. Kendisini biraz suçlu hisseden fal sahibi bir daha kimse hakkında böyle düşünmemeye özen gösterecektir.

Bazı fal yorumcularına göre fala baktıran kişinin cinsiyeti ile birlikte farklı farklı yorumlanır. Fal sahibi erkek ise ay gibi pürüzsüz ve bembeyaz tenli bir kadına sahip olmak demektir. Bu kadın aynı zamanda fal sahibinin ömrüne de ay gibi doğacaktır. Eğer bir bayana fal bakılıyorsa yarım ay sembolü aile hayatındaki olumlu gelişmeleri ve güzel anları simgeler. Uzun süredir çalkantılı olan özel hayatın durulması fal sahibini çok mutlu edecektir. Fincanın kulp kısmında ise fırtınalı birkaç günün ardından ortaya çıkan gerçekleri simgeler. Bazen hayatınızdaki insanların gerçek yüzünü ve olayların asıl boyutunu görebilmek için fırtınalara ihtiyaç vardır. Gerçekleri öğrenen fal sahibi artık daha tedbirli adımlar atarak kendinden başka kimseye güvenmemesi gerektiğini öğrenecektir. Fal tabağında belirmiş ise bu fırtınaların kopması için biraz daha zaman olduğunu işaret eder. Fakat buna hazırlıklı olmak ve stres yapmamak fal sahibinin çok işine yarayacaktır.

Kahve Falında Dolunay Görmek

Dünya malından haz almaya ve dünyalık duyguları doyumsuzca tatmak istemeye işaret eder. Kahve sahibinin dünyadayken en çok tatmak istediği duyguları tatması ve bu hislerin büyük bir istek ile ruhunun genç kalıp, güzelleşmesine işaret edilir. Yaşamda ki en büyük mutlulukları büyük bir başarı kazanarak ve yaşamaya değer verdiğine işaret eder. Kahve sahibi yaşadıklarından payına kalan mutluluğu da büyük bir kazanım olarak görüp mutlaka elde edeceğini düşünür ve her zaman en iyisi için uğraş verecektir. Parlak ve güzel olan geleceğe sahip olabileceğini gösterir. Şahsın mutluluğu her geçen gün daha fazla çoğalacak ve hayatta bahtı her alanda güçlü olacak ve yüzü güleç olacak demektir.

Bazen hem hayra hem de şerre işaret eder. Eğer yakınlarında daha büyük yuvarlak güneşe benzeyen bir cisim var ise, fal sahibinin etrafından göreceği saygı ve sevginin yanı sıra, manevi yoldan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır. Onu gören kimse için erkek bebeğe ve iyi bir evlada veya ona gelecek bir iş teklifine işaret eder. Yahut ticarette göreceği kar ve faydaya işaret eder. Bir takım sürelerin sonuna gelmeye işaret eder, hatta tahsil edilemeyen alacağın tahsil edilmesine, borçlu ise borcunu vermek için bir adım atacağına dalalet edilir. Çok uzun zamandır irtibatlaşamadığınız birisi ile yüz yüze karşılaşacağınıza, borçlarınızı ödemeye ve düşmanınızı yenmeye işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git