Kahve Falında Ay Görmek

Kahve Falında Ay Görmek

Kahve falında ay görmek, fal sahibinin hanesine doğan mutluluğun, bereketin ve huzurun simgesidir. Bütün fal yorumcuları tarafından güzel şekilde ve olumlu niyetler ile yorumlanan bu sembol kahve fallarının en çok çıkan simgelerindendir. Fal sahibinin muradının gerçekleşeceğini, bekarsa evleneceğini, işsiz ise iş bulacağını ve karanlık olan her şeyin aydınlığa çıkacağını simgeler.

Ayın kahve fincanında veya tabağındaki şekline ve hallerine göre de yorumlanabilmektedir. Fincanında dolunay çıkan fal sahibinin falında olumsuz bir yoruma asla rastlanmaz. Tüm güzel ve müjdeli haberlerin bir anda geleceği, keyifli ve bereketli sohbetlerin yapılacağı bir dönemi işaret etmektedir. Yüksek mevkilere çıkan fal sabini veya fal sahibinin hanesinden birisini temsil eder. Eğer yarım ay çıkmış ise çok yakın bir zamanda eline hayırlı ve faydalı bilgiler ulaşacak olan fal sahibi ile yorumlanır. Bu haberler sayesinde hayatında yeni bir dönem başlayan fal sahibi hareketli ama bereketli günlere kavuşacaktır. Eğer  hilal şeklinde ince bir ay görünüyorsa fal sahibinin etrafının iyi niyetli ve babacan insanlar ile dolu olduğuna, ihtiyaç anında elini uzatan birkaç dost mutlaka bulacağına dalalettir. Boylu boyunca uzanıyor ise, fal sahibi bekarsa onu koruyup kollayan bir eşe, evli ise hanesinin muhabbetinin artacağına dikkat çeker. Kişinin hanesinden birinin çok büyük ve güzel işlere imza atacağına işarettir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınız dolu dizgin devam ediyor. Siz tam aşk kadınısınız. Partneriniz ile uyumu yakalamış, harika bir birlikteliğiniz var. Bazı kıskançlık durumları partnerinizi sıksa da sevgisinden belli etmiyor olabilir. Kendinizi biraz bu konuda durdurmaya çalışmanız gerekmektedir. Tatlı giden ilişkinizi acıya çevirmek istemezsiniz bence. Kendinizi biraz dizginleyip, onunda sizi sevdiğini bilmeniz size yetmeli. Kendinizi boş kıskançlık sorunları ile yıpratmayın. Önünüzde harika bir gelecek var.

Aşk hayatında yükselişe geçeceğiniz bir dönem olarak yorumlanır. Bu dönemde şansınız ve bahtınız açılacak, yeni ortama girerek hayatınızın aşkı ile karşılaşacaksınız. İkinizin de güven açısından zamana ihtiyacı olacak, iki kırıp kalp ama ortada büyük bir aşk olacak. Birbirinizi yenileyerek, aşkı zirvede yaşayacaksınız.

Erkekseniz kısa zaman içerisinde beyaz tenli, ay gibi pürüzsüz yüzü olan bir kadın ile tanışacağınız anlamına gelmektedir. Bu kadın ömrünüzde ay gibi parlayacaktır. Hayatınıza neşe, huzur ve aşk getirecektir.

Kendinizi bildiniz bileli hep aile baskısı ile okula gidip istedikleri bölümü okumaya mecbur bırakılmışsınız. Sürekli ailenizin istekleri doğrultusunda hareket etmişsiniz. Fakat karşınıza çıkan ilk insan ile evlenerek hayatınızın kurtulduğuna kendinizi inandırmış gibi görünüyorsunuz. Maalesef evliliğinizden umduğunuz sevgi ve şefkati de bulamamışsınız. Fakat artık bambaşka bir döneme geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Eşinize olan aşkınız her şeye göğüs germeye yetmiş. Şimdi devran dönüyor yakın zaman içerisinde bebek müjdesi ile evliliğinizi kurtaracak eşinizin de size sevgi şefkat göstereceği günler gelecektir.

Para

Yakın zamanda alacağınız bir haber ile bolluğa ve berekete işaret eder. Satışa çıkardığınız ev ya da arabanın değerinin üzerinde satılacağı anlamına gelmektedir. Bu durum hem maddi anlam da hem de manevi anlamda sizi huzura erdirecektir.

Başı boş kalınca yaptığınız harcamaların haddi hesabı yok. Ama yeni gelir kapısı elde edeceksiniz. Bu gelir kapısı sayesinde hayatınızdaki tüm belirsizlikler kaybolacak, huzur hep yanınızda olacak.

Çocuklar ile ilgili maddi sıkıntılar yaşadığınız zor bir dönemden geçmişsiniz. Çocuklarınızın her isteğini yerine getirmeye çalışıyor ve hiç bir şeylerini eksik etmemeye çalışıyorsunuz. Bu sizi mutlu ederken sıkıntı yaşamanıza da neden oluyor. Son günlerde alacağınız bir yardım ile bu sıkıntılı günleri atlatacaksınız. Aileniz ile el ele vererek daha iyi işler yaparak sağlam gelir elde edeceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içerisinde sevinç, mutluluk gözyaşı anlamına gelmektedir. Alacağınız mutlu bir haber ile hane içerisinde coşku dolu bir mutluluk yaşayacağınıza işaret eder. Bu haber bir bebek haberi olabilir. Hazırlıklı olun, güzel bir bebek hane içerisine mutluluk ve bereket dolu zamanlar getirecektir.

Ailede bir yolcu olduğu anlamına gelmektedir. Bu yolculuk uzun süreli fakat hayırlı bir iş için olacak. Bir asker uğurlama olarak yorumlanır. Eğer askere gitmeyen biri var ise yakın zamanda askere gideceği anlamına gelmektedir. Uğurlama faslında biraz üzülseniz de, askere giden yakınınız göğsünüzü kabartacak sizi gururlandıracaktır.

Bütün muratlarınızın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Gönlünüzden geçirdiğiniz hakkınızda hayırlı olan dileklerin olacağı şeklinde yorumlanır. Hayatınızdaki karanlık dönemden çıkarak, aydınlığa kavuşacağınıza delalet eder. Çok uzun zamandır yaşadığınız sıkıntıların sonlanacağı ve dualarınızın kabul olacağı anlamına gelmektedir.

Hane içerisinde hareketlilik olacağına anlamına gelmektedir. Evde tadilat ya da dekorasyon olarak yorumlanabilir. Evinizdeki bu değişim ve yenilik hane halkında mutluluğa neden olacaktır. Hane içerisinde ferahlık, rahatlık ve aydınlık anlamına gelmektedir.

Aile hayatındaki olumlu ve güzel olaylar anlamında yorumlanır. Çalkantılı olan hane içerisinde durulma olacak ve mutlu olacaksanız. Aile içerisindeki sinir, saman alevi gibi bir anda parlayıp bir anda sönecek. Tabi sizde bu durumdan az da olsa nasibinizi alacaksınız. Fakat bu durumun ardından sular durulacak ve hane içerisine huzur gelecektir.

Bu aralar ailenize vakit ayıramadığınız ve aile içerisinde ufak sorunlar olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Kendinizi bu konuda suçlu hissedebilirsiniz. Fakat her şey sizin elinizde, iş yoğunluğu arkadaş çevreniz derken ailenizi biraz yalnız bıraktığınız bu dönemden çıkabilirsiniz. Ailenize ayıracağınız vakit onlar için çok kıymetli. Sizde arkadaşlarınıza ayırdığınız vakti ailenize ayıracak, aileniz ile olan sorunları çözeceksiniz.

İş ve Kariyer

Kariyer odaklı hayatınızda her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Her zaman iyiyi, doğruyu ve güzeli isteyen yapınız sizi iyi yerlere taşıyor. Ne olursa olsun dur durak bilmez başarılara imza atmaya devam edeceksiniz. Bu yapınız herkesin takdirini toplasa da siz yaptığınız işlerin daha da iyisini yapacağınızı biliyor ve daha iyilerini yapmak için de harıl harıl çalışıyorsunuz.

Meslek alanında yükselme anlamına gelmektedir. Uzun zamandır istediğiniz bir mevki var ise, oraya yükseleceğiniz şeklinde yorumlanır.

Fal sahibinin çalışma hayatı ile ilgili önemli ve pozitif kararlar alacağı anlamına gelmektedir. Bu dönemde birden çok iş teklifi gelebilir. Bu teklifleri enine boyuna iyice düşünüp tartarak değerlendirmeniz gerekir. Yapacağınız bu karar hayatınızı olumlu yönde etkileyecek, iyi yerlere gelmenizi sağlayacaktır.

Eğitmen olma hayaliniz var ve bu hayale tutunup yolunuzu buna göre çiziyorsunuz. Bu dönem her şey sizin için ayarlanmış gibi. İstediğiniz kurumda kadro da açık olacak ve aranılacaklar listesinin ilk başında siz olacaksınız. Hayatınız tam da istediğiniz yönde seyrediyor, bunun keyfini çıkarın.

Sağlık

Fazla zayıf olmanın çok güzel olduğunu düşünüyorsunuz. Kilo almaya müsait yapınız sizi mutsuz ediyor ve sürekli zayıflamak için diyetler uyguluyorsunuz. Doktor kontrolü olmadan, her diyetin size iyi geleceğini düşünüyor olmanız yanlış. Fazla kilolarınız yok, sizdeki biraz psikolojik. Diyet yapmadan yediklerinize dikkat etmeniz kilo sağlığınız açısından doğru bir karar olacaktır. Yoksa bu gidişle bu kadar diyet size kilo verdirmek yerine sizi hasta edebilir. Aman dikkat.

Sizi ruhsal etkileyen olaylardan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Olumsuz düşüncelerden ve negatif enerjiden çabuk etkilenen yapınız var. Bu nedenle psikolojiniz bozulmadan, kendinizi tüm olumsuzluklardan uzak tutmaya çalışmalısınız. Yoksa kısa dönem de olsa söze psikolog yolu gözükebilir.

Fazla cilt bakımı meraklısısınız. Her yeni ve pahalı ürünü yüzünüze ve vücudunuza sürüyorsunuz. Bu tarz ürünler cildinizde tahribatlara ve kızarıklıklara yol açabilir. Unutmayın ki cildiniz çok değerli yenilenmesi zor, bu nedenle kullanacağınız ürünleri iyice araştırmalı ona göre cildinize sürmelisiniz yoksa istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşmanız mümkün gibi görünüyor.

Kahve Falında Ay ve Yıldız Görmek

Kişinin üzüntülerinin sonlanacağına, işleri ile ilgili olan ciddi problemlerinin sona ereceğine delalet eder. Birçok fal yorumcusuna göre ise kurulması istenen huzurlu ve mutlu bir evliliğe işaret eder. Kafası karışık ise kafasını kurcalayan problemlerini bir kenara atması gerekir. Tüm sorunları aydınlığa kavuşacak ve hayatında çok güzel bir dönem başlayacak.

Diğer bir anlamı ile bütün muratlarınızın gerçekleşeceğini gösterir. Gönlünden geçirdiği dileklerinin olunacağına işaret eder. Hayatındaki karanlık zamanların yerini aydınlığa bırakacağına delalet eder. Eğer çok uzun zaman büyük sıkıntılar yaşıyorsanız bütün bunların sonlanacağını gösterir. Ayrıca işinde çok önemli bir mevkii gelecek. Dualarınızın kabul olması anlamına gelir. Tabi doğru ve düzgün yorumlanması da çok önemlidir.

Şu sıralar hanenizde bir hareketlilik söz konusu… Sanırım bu hareketliliğin sebebi evle ilgili dekorasyon değişikliği ve tadilat gibi görünüyor. Evinizdeki bu değişim ve yenilik eşini de seni de çok mutlu edecek. Hanenize aydınlık, ferahlık ve rahatlık getirecek olan bu değişim sonrasında çok misafir ağırlayacağınız görünüyor. Çocuklarla ilgili maddi sıkıntılar yaşanabilir. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz kopma noktasına gelmiş gibi görünüyor. Sanırım şu sıralar sürekli sevgiline vakit ayırdığın için arkadaşlarını ihmal etmişsin. Ancak hatanı anlayıp, en kısa sürede bunu telafi edeceksin. Sevgilinin vereceği hediyeye çok şaşıracaksın. Sanırım biraz pahalıca bir hediyeye benziyor. Epeydir yalnız geçirdiğin zamanların sonrasında bu aşk ilişkisi sana çok iyi gelmiş.

Kahve Falında Yarım Ay Görmek

Fal sahibinin değerli bir eşyasını çaldıracağını haber verir. Fakat bu hırsızlığın sebebi tamamen fal sahibinin dikkatsizliği olacaktır çünkü eşyalarını nereye bıraktığını bir türlü hatırlamadığından her an bu riski taşıması muhtemeldir. Fakat bu olayla birlikte akıllanan fal sahibi bir kez daha aynı hataya düşmeyecektir. Fal fincanının ağız kısmında beliren yarım ay sembolü fal sahibinin maddi problemlerini çözebilmek için hiç sevmediği birisiyle aynı ortamda birkaç defa kalması ve o kişi hakkında ön yargılı davrandığını fark etmesi anlamını taşır. Kendisini biraz suçlu hisseden fal sahibi bir daha kimse hakkında böyle düşünmemeye özen gösterecektir.

Bazı fal yorumcularına göre fala baktıran kişinin cinsiyeti ile birlikte farklı farklı yorumlanır. Fal sahibi erkek ise ay gibi pürüzsüz ve bembeyaz tenli bir kadına sahip olmak demektir. Bu kadın aynı zamanda fal sahibinin ömrüne de ay gibi doğacaktır. Eğer bir bayana fal bakılıyorsa yarım ay sembolü aile hayatındaki olumlu gelişmeleri ve güzel anları simgeler. Uzun süredir çalkantılı olan özel hayatın durulması fal sahibini çok mutlu edecektir. Fincanın kulp kısmında ise fırtınalı birkaç günün ardından ortaya çıkan gerçekleri simgeler. Bazen hayatınızdaki insanların gerçek yüzünü ve olayların asıl boyutunu görebilmek için fırtınalara ihtiyaç vardır. Gerçekleri öğrenen fal sahibi artık daha tedbirli adımlar atarak kendinden başka kimseye güvenmemesi gerektiğini öğrenecektir. Fal tabağında belirmiş ise bu fırtınaların kopması için biraz daha zaman olduğunu işaret eder. Fakat buna hazırlıklı olmak ve stres yapmamak fal sahibinin çok işine yarayacaktır.

Kahve Falında Dolunay Görmek

Dünya malından haz almaya ve dünyalık duyguları doyumsuzca tatmak istemeye işaret eder. Kahve sahibinin dünyadayken en çok tatmak istediği duyguları tatması ve bu hislerin büyük bir istek ile ruhunun genç kalıp, güzelleşmesine işaret edilir. Yaşamda ki en büyük mutlulukları büyük bir başarı kazanarak ve yaşamaya değer verdiğine işaret eder. Kahve sahibi yaşadıklarından payına kalan mutluluğu da büyük bir kazanım olarak görüp mutlaka elde edeceğini düşünür ve her zaman en iyisi için uğraş verecektir. Parlak ve güzel olan geleceğe sahip olabileceğini gösterir. Şahsın mutluluğu her geçen gün daha fazla çoğalacak ve hayatta bahtı her alanda güçlü olacak ve yüzü güleç olacak demektir.

Bazen hem hayra hem de şerre işaret eder. Eğer yakınlarında daha büyük yuvarlak güneşe benzeyen bir cisim var ise, fal sahibinin etrafından göreceği saygı ve sevginin yanı sıra, manevi yoldan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır. Onu gören kimse için erkek bebeğe ve iyi bir evlada veya ona gelecek bir iş teklifine işaret eder. Yahut ticarette göreceği kar ve faydaya işaret eder. Bir takım sürelerin sonuna gelmeye işaret eder, hatta tahsil edilemeyen alacağın tahsil edilmesine, borçlu ise borcunu vermek için bir adım atacağına dalalet edilir. Çok uzun zamandır irtibatlaşamadığınız birisi ile yüz yüze karşılaşacağınıza, borçlarınızı ödemeye ve düşmanınızı yenmeye işarettir.

Kahve Falında Ay ve Kalp Görmek

Özel hayatta sürprizler ile karşılaşmaya delalet eder. Aşk ve özel ilişkiler konusunda değişimlere tabir eder. Bu değişimlerin sizi mutlu edeceğine de delalettir. Para kazanmaya dikkat çeker. Ağır gelecek bir miktar para söz konusudur. Bu paranın sorumluluğunu almak veya harcama yönetimi konusunda dikkatli olmanıza işaret eder. Hayatın mutluluk dolu anlarını çok çalıştığınız için kaçırıyor olabileceğine delalettir.

Mutlu anları kaçırmadan tadını çıkarmanız konusunda uyarıcıdır. İşiniz önemli olsa da özel hayatınıza da zaman ayırmanız gerektiğine tabir olur. Hayatınıza yeni girecek biri ile çok mutlu bir ilişkiniz olacağını gösterir. Bu ilişkinin her anında mutlu olacağınıza ve sonunda evlenmeye karar vereceğinize delalet eder. Mutluluğunuzun giderek artacağını müjdeler.

Yaşamda karşınıza çıkan ufak tefek problemleri bazen çok kafanıza taktığınız gösterir. Bu durum sağlığınız bozabilir, bu nedenle küçük sorunları kafanıza takmamaya dikkat etmeniz önemlidir. Eninde sonunda çözülecek problemler için üzülmeniz gereksizdir. Eğitim hayatınız devam ediyorsa dersleriniz konusunda rehavete kapıldığınızı göstermektedir. Bir an önce çalışmalarınıza odaklanarak başarılı olmak için çaba sarf etmeniz gerektiğine delalet eder.

Gayretinizin sonunda başarılı olacağınıza tabir olur. Hayatınızın bir bölümünde sıkıntı yaşayacağınızı gösterir. Birtakım borçlardan dolayı üzgün olduğunuza işaret eder. Bu borçların eninde sonunda ödeneceğini bildirir. Bu konuda üzülmek yerine önünüzdeki seçenekleri değerlendirmeniz konusunda uyarıcıdır. Karşınıza çıkan sorunları çözerek mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamanıza delalet eder.

Kahve Falında Ay Yıldızlı Bayrak Görmek

İçinizdeki güce odaklanmanızı salık verir. Sabırlı ve azimli bir yapınız olduğuna dikkat çeker. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların sizi yorduğuna işarettir. Karşınıza çıkan sorunları çözerek mükemmel bir hayata doğru ilerlediğinizi delalet eder. Eğitim hayatınız da karşınıza çıkan sorunlara dikkat çeker. Zor da olsa her şeyi yoluna koyarak başarıyla mezun olmanız anlamına gelir. İş başvurusunda bulunduysanız çok yakında çalışmaya başlayacak ve maaş almaya başlayacaksınız demektir. Çalışma hayatında asla yenilmeden çalışmanızı salık verir.

İş yerinizde karşınıza çıkan ve sizi yoran sorunların çözüleceğine delalettir. Hayatınızda belli bir düzen kurmanız gerektiğine tabir olur. Düzeninizi hem özel hayat hem de iş hayatı anlamında kurmanıza yorumlanır. Yaşamınızı kontrol altına almak zorunda olduğunuz anlamına gelir. Hayatınızın her aşamasında kontrolü kaçırdığınız hususları tespit ederek sorunları çözmenizi salık verir. Bir dönem işlerinizin kötüye gidişi para kaybetmenize sebep olsa da çalışarak paranızı yeniden kazanacağınıza delalet eder. Hedeflerinizden asla vazgeçmemeli ve umutsuzluğa kapılmamalısınız demektir.

Sevgiliniz ile düzeyli bir ilişki yaşayarak evlilikle sonlanmasına tabir olur. Eşiniz ve çocuklarınızda birlikte uyumlu ve mutlu bir hayat yaşamanıza delalet eder. Ailecek güzel zamanlar geçirmeye, eğlenceli etkinlikler yaparak ruhen rahatlamaya yorulur. Hanenizde bolluk ve bereketin olacağına işaret eder. Şansınızın döndüğü ve tüm zorlukları aşarak ferahlık dolu günleri yaşamayı hak ettiğinize tabir olur. Zamanınızı iyi değerlendirmeye ve kendinize de vakit ayırmanız gerektiğine delalet eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.