Kahve Falında Yıldız Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Yıldız Görmek

Kahve falında yıldız görmek, fal sahibinin devlet kapısında askıda olan bir işinin tez vakitte çözüleceği ve ailesi ile birlikte çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin yakın çevresinden duyacağı boş sözlere inanmaması gerektiğine aksi halde bir takım sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatında bazı yenilikler yaşayacağınızı belirtir. Öncelikle var olan ilişkinizde uzun zamandır ufak sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu sürecin geçici bir süreç olduğunu size hatırlatır, umutlarınızı, sabrınızı bir kenara bırakmadan ilişkinize devam etmenizi öneririz. Yıldız gibi aniden en üst seviyede beliren bir mutluluk ilişkinizde sizin yanınızda olacağa benziyor. Bu güzel haberi yakın zamanda sürprizle birlikte alacaksınız ve sonu olmayan bir mutlulukla aşka yeniden sarılıp uzun zaman bir mutluluk sahibi olacaksınız.Bu sürpriz bir özel gün sürprizi ya da evlenme teklifi olabilir. Bir süre partnerinizin sizi götüreceği yerlere hazırlıklı olup şık giyinerek gitmenizi de öneririz.

Evliliğinizde ise çok güzel haberlerin geleceği ile ilgili sizi haberdar edebilir. Bu haber sayesinde evliliğinizi taçlandıracak ve güzelleştirecek yeni bir umut yeni bir hayat kapınızı çalabilir. Bu bir bebek ya da çocuğunuzla ilgili güzel bir haber anlamına yorulabilir.

Yalnız bir hayat sürüyorsanız da yakın zamanda kalabalık bir ortamda keşfedilecek bir duruş sergileyeceksiniz. Bu kişi sizin duruşunuzu, ışıltınızı görecek ve size karşı güzel duygular besleyecek. Siz de bu kişiye karşı kayıtsız kalamayacak ve aynı duyguları hissedeceksiniz. Uzun zamandır unutmak üzere olduğunuz duygular artık hep sizinle olacak ve mutluluğa çok yaklaşacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi açıdan bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz bir zaman dilimine girdiğinize işaret eder. Sıkıntılar çektiğiniz bu dönemden çıkıp refaha erişeceğiniz güzel bir döneme girmenin rahatlığıyla yaşayabilirsiniz. Bu sürecin habercisi olan talih kuşu başınıza konacak, size yüklü bir miktar para getirecektir. Bu talih kuşu şans oyunlarıyla ilgili, yapacağınız yüklü bir işle ilgili ya da mirasla ilgili bir süreç olabilir. Hangisi olursa olsun maddi olarak bolluk içerisinde bir hayata atılacağınızın sinyallerini şimdiden sizlere sunabiliriz.

Sizin için önemli olan bir kişinin yakın zamanda maddi desteğe ihtiyaç olduğunu ve sizin de o insana hızır gibi yetişip hayatını olumlu desteklerle ayakta tuttuğunuzu göstermektedir. Yardım etmenin o eşsiz tadını ve hazzını en iyi siz bilirsiniz çünkü. Son olarak ev ya da araba alma planı içerisindeyseniz eğer yatırımınızı yapmak için doğru zamanda olduğunuzu söyleyebiliriz. Elinizdeki maddi birikimi üç vakte kadar kullanmanız sizin için en hayırlısı olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kalabalık bir aile hayatından çekirdek bir aileye doğru yol alacağınız süreçte güzel zamanlar geçireceksiniz. Hayat arkadaşınızın size karşı hassasiyeti sizin kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Eşiniz sizin hayatınızın en önemli noktasıyken birden dengeler değişebilir. Şaşırmayın kötü anlamda değil tabii ki iyi anlamda bir değişim söz konusu. İki kişilik ailenizin yeni bir üyesi olabilir. Bu minik misafir kapınızı aniden çalacak ama hiç gitmeyecek. Size getirdiği uğur, şans, bolluk, huzur, bereket asla eksilmeden her geçen gün daha da artıp anlamlanacaktır. Bu bereket ve şansla maddi olarak biriktirdiğiniz yatırımı artık kullanmanızın tam zamanı.

Ev ya da araba alarak yatırımınızı kullanabilirsiniz. Son olarak ailenizle birlikte şehir dışı ya da yurt dışına gitmek zorunda olabilirsiniz. Bu seyahat uzun süreli bir seyahat olabilir. İşle alakalı olma ihtimali yüksek olan bir yolculuk olabilir. Bu seyahatte yaşayacağınız keyifli zamanları düşünerek aile mutluluğunuza gölge düşürmemelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Yakın zamanda işten ayrılmanız ya da çıkarılmanız söz konusu gibi duruyor. Bu süreçte zor zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Ancak umudunuzu hiç yitirmeden iş başvuruları yapmalı ve doğru zamanı beklemeye koyulmalısınız. Aniden gelecek güzel bir haberle iş hayatınızda müthiş yenilikler ve gelişimler kendisini gösterecektir. İş hayatınızda çalkantılı ve zor bir dönemden geçiyorsanız da terfi haberiyle kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacak ve problem olan kişilerden bir nebze olsun uzaklaşacaksınız. Bu uzaklaşma sayesinde kendinize olan güveniniz yeniden yerine gelecek ve kariyerinizdeki bu büyük adım sayesinde hayatta çok iyi yerlere geleceğinizi yeniden hatırlayacaksınız.

Halihazırda olan bir işinizde yüksek maaş alabilmek için bazı eğitimlere katılmak istediğinizi görüyoruz. Bu eğitimler sayesinde bilgileriniz sürekli yenilenecek kariyerinizdeki işe alımınızda size büyük katkı sağlayacaktır. Kafanızda tasarladığınız bu eğitimler için ayırdığınız bütçeyi kullanmak için yakın zamanda planlamalarınız olacaktır. Bu sayede eğitimde yeniliklere açık, kariyerinizde ise ilerlemeye de açık olduğunuzu söyleyebiliriz. Aldığınız bu eğitimler sonrası iş hayatınızda daha fazla yeniliklere ve girişimlere açık olacak, maaşınızda da güzel bir artış söz konusu olacaktır.

Sağlık Yorumu

Bir süredir soğuk algınlığı problemleriyle yaşadığınızı göstermektedir. Bu küçük sağlık problemlerine karşı vücut direncinizi yükseltecek yöntemler bulmalısınız. Bol bol sıvı tüketmeli, vitaminli gıdalar yemelisiniz. Bu yöntemleri kullanmanız sağlığınıza kavuşmanıza fayda sağlayacak ve bu süreci yakın zamanda atlatacaksınız. Bir başka yorum ise, çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın fiziksel olarak kendisinden memnun olmadığı, yakın zamanda da bir estetik operasyon geçirmek istediğini paylaşabiliriz. Bu süreçte o arkadaşınızın yanında olmalı ve ihtiyaçlarını karşılamalısınız.

Son zamanlarda stres kaynaklı olan cilt rahatsızlıklarıyla karşılaşmış olabilirsiniz. Cildinizde kızarıklık, şişme gibi problemler görülebilir. Bu sürecin geçici olduğunu unutmayın ve yaşadığınız bu ufak sıkıntıları daha fazla kafanıza takmayın. Geçici olan süreçte kalıcı rahatsızlıkları kendinizden uzaklaştırın, sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirin. Yıldız, sağlığınızla ilgili kafanıza taktığınız negatif durumları uzaklaştırmanız anlamını taşır. Kilo ya da cilt problemlerini bir kenara atarak yaşamınızda sosyalleşmeye, farklı ortamlarda arkadaşlarınızla seyahat etmeye niyetlenebilirsiniz.


Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

Fal sahibinin hayırlı, sağlıklı erkek evlat sahibi olacağı ve rızkının artacağı anlamına gelir. Kişinin iş hayatında alacağı terfi ile yükselişe geçeceğine ve çevresindeki kişileri iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret eder. Yeni bir mülk satın alma demektir.


Kahve Falında Kutup Yıldızı Görmek

Fal sahibinin bekar olanlar için kısmet ve evli olanlar içinde bebek müjdesi anlamına gelir. Kişinin bu dönem içerisinde hayatındaki boşlukları dolduracağına ve yaşadığı gönül kırgınlıklarına son vereceğine işaret eder. Kazançlı ve bereketli bir dönem demektir.


Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

Fal sahibinin uzun zamandır gerçekleşmesini istediği dilek ve arzularının gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin manevi açıdan kendisini destekleyerek kalbini yumuşatacağı ve ruhunu ferahlatacağı olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Yapılacak olan tercihlerin üzerinde düşünülmesi gerektiğine delalet eder.


Kahve Falında Yıldız Kayması Görmek

Fal sahibinin başarmak istediği konu ile ilgili kendisine daha fazla güvenmesi ve mücadelesine devam etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kararlarını verirken fevri hareket etmemesi ve sağduyulu davranması gerektiğine işaret eder. Duyguların dışa vurulması ile yeni bir aşkın başlangıcı demektir.


Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek

Fal sahibinin yaşadığı bir takım sorunlar karşısında sevdiklerinin desteğini alarak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin iş ve eğitim hayatında başarılı olacağına ve yüksek bir konuma ulaşacağına işaret eder. Omuzlardaki yüklerin hafiflemesi ve rahatlık demektir.


Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek

Fal sahibinin sevgilisine destek olarak yanında olması gerektiği bir dönem yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin hayatına renk katacak büyük bir fırsatla karşılaşarak çok mutlu olacağına ve ailesinde huzurun hakim olacağına işaret eder. Ani ve büyük sürprizler demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.