Kahve Falında Yıldız Görmek

Kahve Falında Yıldız Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.166 kez okundu.

Kahve falında yıldız görmek, genel olarak her konuda başarının ve güzel haberlerin habercisidir. Fal sahibinin çalıştığı iş alanı ya da eğitim hayatındaki başarısını sembolize eder. İlk olarak eğitim ve iş hayatında başarının artacağı olarak yorumlanır. İş hayatında önemli konularda söz sahibi olunacağı anlamına gelir.

Kan bağınız olan birinden destek alacağınız anlamına da gelir. Ayrıca yakında biriyle tanışacağınız anlamına da gelir. Şans, zenginlik ve sağlık gibi anlamları da vardır. Geçmişteki hataların düzeltilmesi gerektiği olarak da yorumlanabilir. Yorumunun olumlu anlamları yanında olumsuz anlamları da vardır. Belalara, musibetlere de işarettir. Aynı zamanda hastalığa, belaya, mal kayıplarına işarettir. Bütün bu anlamların yanında yanındaki figüre göre de anlamı değişir. Örneğin yanında bir de lale sembolü varsa, maddi anlamda kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Yanında kalp figürü varsa, bu yakınlarda gelecek bir aşkın habercisidir. Bu yıldızın büyüklüğü de yorumu etkiler. Ne kadar büyükse aşk o kadar uzun soluklu olur. Küçük olması da kısa zaman içinde başlayıp bitecek bir aşka işarettir. Yine yanındaki diğer figürlere göre de yorum değişebilir. Doğru yorumlar için de fal bakmayı iyi bilen birine danışmak gerekir. Aksi halde yanlış yorumlar duymanız kaçınılmaz olacaktır.

Aşk

Falda görülen yıldız figürü, aşk hayatında bazı yenilikler yaşayacağınızı belirtir. Öncelikle var olan ilişkinizde uzun zamandır ufak sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu sürecin geçici bir süreç olduğunu size hatırlatır, umutlarınızı, sabrınızı bir kenara bırakmadan ilişkinize devam etmenizi öneririz. Yıldız gibi aniden en üst seviyede beliren bir mutluluk ilişkinizde sizin yanınızda olacağa benziyor. Bu güzel haberi yakın zamanda sürprizle birlikte alacaksınız ve sonu olmayan bir mutlulukla aşka yeniden sarılıp uzun zaman bir mutluluk sahibi olacaksınız.Bu sürpriz bir özel gün sürprizi ya da evlenme teklifi olabilir. Bir süre partnerinizin sizi götüreceği yerlere hazırlıklı olup şık giyinerek gitmenizi de öneririz.

Evliliğinizde ise çok güzel haberlerin geleceği ile ilgili sizi haberdar edebilir. Bu haber sayesinde evliliğinizi taçlandıracak ve güzelleştirecek yeni bir umut yeni bir hayat kapınızı çalabilir. Bu bir bebek ya da çocuğunuzla ilgili güzel bir haber anlamına yorulabilir.

Yalnız bir hayat sürüyorsanız da yakın zamanda kalabalık bir ortamda keşfedilecek bir duruş sergileyeceksiniz. Bu kişi sizin duruşunuzu, ışıltınızı görecek ve size karşı güzel duygular besleyecek. Siz de bu kişiye karşı kayıtsız kalamayacak ve aynı duyguları hissedeceksiniz. Uzun zamandır unutmak üzere olduğunuz duygular artık hep sizinle olacak ve mutluluğa çok yaklaşacaksınız.

Para

Maddi açıdan bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz bir zaman dilimine girdiğinizi gösteriyor. Sıkıntılar çektiğiniz bu dönemden çıkıp refaha erişeceğiniz güzel bir döneme girmenin rahatlığıyla yaşayabilirsiniz. Bu sürecin habercisi olan talih kuşu başınıza konacak, size yüklü bir miktar para getirecektir. Bu talih kuşu şans oyunlarıyla ilgili, yapacağınız yüklü bir işle ilgili ya da mirasla ilgili bir süreç olabilir. Hangisi olursa olsun maddi olarak bolluk içerisinde bir hayata atılacağınızın sinyallerini şimdiden sizlere sunabiliriz.

Sizin için önemli olan bir kişinin yakın zamanda maddi desteğe ihtiyaç olduğunu ve sizin de o insana hızır gibi yetişip hayatını olumlu desteklerle ayakta tuttuğunuzu göstermektedir. Yardım etmenin o eşsiz tadını ve hazzını en iyi siz bilirsiniz çünkü. Son olarak ev ya da araba alma planı içerisindeyseniz eğer yatırımınızı yapmak için doğru zamanda olduğunuzu söyleyebiliriz. Elinizdeki maddi birikimi üç vakte kadar kullanmanız sizin için en hayırlısı olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Kalabalık bir aile hayatından çekirdek bir aileye doğru yol alacağınız süreçte güzel zamanlar geçireceksiniz. Hayat arkadaşınızın size karşı hassasiyeti sizin kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Eşiniz sizin hayatınızın en önemli noktasıyken birden dengeler değişebilir. Şaşırmayın kötü anlamda değil tabii ki iyi anlamda bir değişim söz konusu. İki kişilik ailenizin yeni bir üyesi olabilir. Bu minik misafir kapınızı aniden çalacak ama hiç gitmeyecek. Size getirdiği uğur, şans, bolluk, huzur, bereket asla eksilmeden her geçen gün daha da artıp anlamlanacaktır. Bu bereket ve şansla maddi olarak biriktirdiğiniz yatırımı artık kullanmanızın tam zamanı.

Ev ya da araba alarak yatırımınızı kullanabilirsiniz. Son olarak ailenizle birlikte şehir dışı ya da yurt dışına gitmek zorunda olabilirsiniz. Bu seyahat uzun süreli bir seyahat olabilir. İşle alakalı olma ihtimali yüksek olan bir yolculuk olabilir. Bu seyahatte yaşayacağınız keyifli zamanları düşünerek aile mutluluğunuza gölge düşürmemelisiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Yakın zamanda işten ayrılmanız ya da çıkarılmanız söz konusu gibi duruyor. Bu süreçte zor zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Ancak umudunuzu hiç yitirmeden iş başvuruları yapmalı ve doğru zamanı beklemeye koyulmalısınız. Aniden gelecek güzel bir haberle iş hayatınızda müthiş yenilikler ve gelişimler kendisini gösterecektir. İş hayatınızda çalkantılı ve zor bir dönemden geçiyorsanız da terfi haberiyle kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacak ve problem olan kişilerden bir nebze olsun uzaklaşacaksınız. Bu uzaklaşma sayesinde kendinize olan güveniniz yeniden yerine gelecek ve kariyerinizdeki bu büyük adım sayesinde hayatta çok iyi yerlere geleceğinizi yeniden hatırlayacaksınız.

Halihazırda olan bir işinizde yüksek maaş alabilmek için bazı eğitimlere katılmak istediğinizi görüyoruz. Bu eğitimler sayesinde bilgileriniz sürekli yenilenecek kariyerinizdeki işe alımınızda size büyük katkı sağlayacaktır. Kafanızda tasarladığınız bu eğitimler için ayırdığınız bütçeyi kullanmak için yakın zamanda planlamalarınız olacaktır. Bu sayede eğitimde yeniliklere açık, kariyerinizde ise ilerlemeye de açık olduğunuzu söyleyebiliriz. Aldığınız bu eğitimler sonrası iş hayatınızda daha fazla yeniliklere ve girişimlere açık olacak, maaşınızda da güzel bir artış söz konusu olacaktır.

Sağlık Hayatı

Bir süredir soğuk algınlığı problemleriyle yaşadığınızı göstermektedir. Bu küçük sağlık problemlerine karşı vücut direncinizi yükseltecek yöntemler bulmalısınız. Bol bol sıvı tüketmeli, vitaminli gıdalar yemelisiniz. Bu yöntemleri kullanmanız sağlığınıza kavuşmanıza fayda sağlayacak ve bu süreci yakın zamanda atlatacaksınız. Bir başka yorum ise, çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın fiziksel olarak kendisinden memnun olmadığı, yakın zamanda da bir estetik operasyon geçirmek istediğini paylaşabiliriz. Bu süreçte o arkadaşınızın yanında olmalı ve ihtiyaçlarını karşılamalısınız.

Son zamanlarda stres kaynaklı olan cilt rahatsızlıklarıyla karşılaşmış olabilirsiniz. Cildinizde kızarıklık, şişme gibi problemler görülebilir. Bu sürecin geçici olduğunu unutmayın ve yaşadığınız bu ufak sıkıntıları daha fazla kafanıza takmayın. Geçici olan süreçte kalıcı rahatsızlıkları kendinizden uzaklaştırın, sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirin. Yıldız, sağlığınızla ilgili kafanıza taktığınız negatif durumları uzaklaştırmanız anlamını taşır. Kilo ya da cilt problemlerini bir kenara atarak yaşamınızda sosyalleşmeye, farklı ortamlarda arkadaşlarınızla seyahat etmeye niyetlenebilirsiniz.

Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

Fal sahibinin hayatında eğlenceden önce iş anlayışının geçerli olduğunu haber verir ve bunun yanlış olduğunu simgeler. Çalışma hayatı ve maddi kazancı gayet iyi olan fal sahibi yeterince eğlenip gülmezse ve sevdiklerine vakit ayırmazsa ilerde kendini bir anda yapayalnız bulabilir. Fakat fincanın ağız kısmında belirmesi, fal sahibinin çok yakın zamanda bu durumu telafi ederek sevdiklerinin gönlünü alacağını gösterir.

Bazı fal yorumcularına göre aşka büyük önem veren bir kişiliğin temsilcisidir. Eğer fal sahibi aşık olmuşsa dünyayı sevdiğinin ayaklarına sermeye hazırdır. Gözü başkasını asla görmeyecek ve sevdiği insan ile her türlü zorluğa göğüs gerekecektir. Eğer fal sahibi evli ise kuyruklu yıldız sembolü fal sahibinin eşine ve ailesine güçlü bağlar ile bağlı olduğunu gösterir. Bir diğer anlamıyla yeniden alevlenen bir ilişkinin habercisidir. Fal sahibine enerji ve mutluluk getirecek bu ilişkinin uzun sürmesi aralarındaki iletişime ve dürüstlüğe bağlıdır. Etrafındaki semboller ile birlikte de yorumlanabilmektedir. En mükemmel yorumu yapabilmek için kuyruklu yıldızın falda konumlandığı yer kadar etrafındaki ayrıntıları da doğru bir şekilde yorumlayacak bir falcıya müracaat edilmelidir. Fal yorumcusunun fal sözlüğü hakkında derin bilgisi olması gerekir. Aksi takdirde sembolün derin anlamları yorumlanamaz. Fal tabağında etrafında ay beliren bir çok hayırlı ve bereketli bir iş için ilk adımı atan fal sahibine dalalettir.

Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

Sen ne kadar devletine ya da siyasete pek düşkün olmayan biri olarak görünüyor olur isen ol aslında o kadar da bağlı olan bir bireysin ki insanlar senin neler düşünüyor olduğunu öğrendikleri anda da senin düşüncelerine o kadar değer verecekler ki sen bile bu duruma hayret edeceksin. Her ne kadar siyaset konuşmayı ya da içinde yer alan devlet vatan ve millet sevgisi oldukça ağır basıyor olsa bile sen bu durumlarda daha çok susmayı tercih ediyor ve hem duygularını hem de düşüncelerini daha da çok kendine saklıyorsun. Bu durum bazen insanlar senin bu konuda pek bir şey bilmiyor ya da devletin sonu her nereye gider ise gitsin sen pek de ilgilenmiyor diye düşünüyor olsalar bile sen kendini biliyor olmandan dolayı da oldukça rahatsın.

Senin için hayatına girecek olan ve geceleri adeta senin tüm dünyanı aydınlatacak kadar etkiye sahip olacak etkiye de sahiptir. Bu kişi devlet dairesinde çalışıyor olmasından dolayı işe gider iken tüm görevini güneşe devir ederek gündüz seni güneş geceleri de kendi evine gelerek adeta senin karanlık olan dünyana aydınlığı getirmek için de çaba sarf ediyor. Bir diğer yandan da sana gelecek olan minik bir bebek müjdesi olarak da değerlendirilebilir de denilebilir.

Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek

İşlerde başarıya yorumlanır genel olarak. Sıfırdan başlanılan bir işte herkes hayret içinde bırakacak şekilde, oldukça hızlı bir şekilde en yükseğe çıkılacağını anlatır.Çok şanslı bir döneme girecek olmayı işaret eder ve kişi, hiç zorlanmadan, takır takır işleyen işleri sayesinde zirveyi görecektir. Bu şanslı dönem bu zamana kadarki yaşayış şekli, insanlara davranış biçimi, yardımları, iyilikleri sayesinde olacak. Bu karakterini, iyiliğini koruduğu sürece çok çok daha iyi yerlere de gelecektir. Yeni bir işe girmeye de işaret eder ve yeni iş ile birlikte birçok güzelliğin de beraberinde geleceğini gösterir.

Ayrıca ihanete yorumlanır ancak bu ihanetten zarar görmeyecek, deyim yerindeyse ucuz kurtulacak. Fal sahibi hariç tüm arkadaşları bu kişinin ihaneti ile oldukça sarsılacak, büyüklü küçüklü zararlar görecekler. Kuvvetli hisleri ile önceden önlemini alacak, arkadaşlarını da uyaracak ve onu dinleyenler çok az zarar görürken, umursamayanların zararı çok büyük olacaktır. Bu zararlar atlatılıp bu insan tamamen arkadaş ortamından çıkarılınca saygınlığı oldukça artacak ve düşünceleri, görüşleri çok daha fazla önemsenmeye başlanacak. Uzun süredir aşk hayatında, ilişkisi olduğu kişiyle sorunlar yaşıyor ve aşk konusunda inancını yitirmek üzere demektir. Her şey daha da kötüleşmeden ve daha fazla laçkalaşmadan ya bir ara verilmeli bu ilişkide ya da tamamen bitirilmeli. Her iki taraf için de en hayırlısı bu olacaktır.

Kahve Falında Dört Köşeli Yıldız Görmek

Kişinin hanesine tez zamanda bolluk ve bereketin geleceği anlamına gelir. Dört yapraklı yonca gibi huzuru bereketi ve şansı temsil eder. İçinde bulunduğu zor bir durumdan kurtulmak için uzun zamandır çabaladığını ve artık sonuca ulaşmak üzere olduğunu gösterir. Bu çabaların sonunda ferahlığa erilir. Son zamanlar da daha doğru kararlar almaya başladığınızı ve bundan sonrasında da hayatınızda ki kararları alırken sizi zora düşürmeyecek akılcı çözümlere yöneleceğinizi gösterir. Hane içerisine gelecek bir bolluğun habercisidir. Bu bolluk ve bereket haneden birinin iş değiştirmesi ile gelecek ve herkesi rahata erdirecek. Fincanın dibinde ortada görülürse bu hayatınızda çok büyük bir başarıya imza atacağınıza ve bu başarı sonrasında etrafınızda ki herkesin ilgi odağı olacağınıza yorumlanır. Etrafındaki sembollere göre de yorumlanır. Etrafında başka küçük yıldızlarda varsa bu da bu başarısında ona destek olan kişiler olduğu anlamına gelir. Kaç yıldız var ise o kadar destekçisi var demektir. Bazen aşkla da yorumlanır. Genellikle fincanda çıkan diğer şekillere de bakılarak aşktan söz edilir. Eğer aşkı işaret eden başka bir sembol daha yoksa anlamı yalnızca bolluk, bereket ve başarıdır.

Hayatınla ilgili değişiklik ve yeniliklerin olacağı bir döneme giriyorsun. Katıldığın arkadaş toplantılarında adından sıkça bahsettiriyorsun. Arkadaşların seni çok seviyorlar ve artık yalnız olmana gönülleri razı olmuyor. Sana hayırlı bir kısmet arayışında gibiler… Bu kısmet senin de başını döndüreceğe benziyor. Daha önce tatmadığın yoğun duygular içerisine gireceksin. Müjdeli ve mutlu olacağın bir haber kapında bekliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git