Kahve Falında Bulut Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Bulut Görmek

Kahve falında bulut görmek, fal sahibinin kısmetinin artması ile birlikte eline geçecek olan hayırlı imkanlara ve ağız tadıyla yaşayacağı güzel günler anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda hayırlı bir erkek evlada sahip olacağı ve ömrünün su gibi güzel olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Çalışma ve eğitim yaşamında yeni atılımlar yapacağınızı işaret eder. Ayrıca uzaktaki akrabalarınız veya arkadaşlarınızdan gelecek güzel haberlere de işaret olan bu sembol, maddi durumunuzun ve gayrimenkullerinizin artacağı anlamında da yorumlanabilir. Bu dönemde özellikle maddi ve manevi olarak bolluk yaşayacak ve hayır faaliyetleriniz çok olacaktır. Kazançlarınızı güzel amaçlar, hayırlı işler  için kullanacaksınız. Sizi duygusal anlamda kederlendirebilecek veya sevindirebilecek haberler alacak, değişik hisler içerisinde geçireceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Duygusal hayatınızda bu dönemde kısa süreli olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle eşiniz veya erkek arkadaşınız ile kıskançlığa bağlı tartışmalar ortaya çıkabilir. Bu dönem her ikinizin de aşkınızın gücünü göstermeniz gereken bir dönemdir.

Yaşadığınız tartışmalar ve sorunlar sizi kısa süreliğine birbirinizden uzaklaştıracak, birbiriniz hakkında yanlış izlenimlere kapılmanıza sebep olabilir. Fakat her ikiniz de sakinleşip, oturup sağlam kafayla düşünmelisiniz. Gerçekten doğru kişi olduğuna inanıyorsanız ve karşınızdakine değer veriyorsanız karşılıklı konuşmalı ve sorunları çözmeye odaklanmalısınız. Dürüst bir şekilde karşılıklı oturup konuştuğunuz zaman tüm problemlerin üstesinden geleceksiniz. Fakat her şeyden önce buna inanmalısınız ve olaylara ön yargılı bir şekilde yaklaşmamayı öğrenmelisiniz. Eğer hayatınızda kimse yoksa veya evli değilseniz, yakın zaman içerisinde hayatınıza girecek olan birisinin sinyallerinizi çevrenizden almaya başlayacaksınız. Bu kişi iş çevrenizden biri olabilir. Uzun zamandır size karşı ilgi besleyen bu kişi sonunda cesaretini toplayıp sizin karşınıza gelecektir. Hayatınıza yeni alacağınız bu kişi sizin gerçekten bundan sonra sizinle olmasını isteyeceğiniz kişidir. Hem kafa denginiz hem de sizin gibi deli doludur. Beraber heyecanlı ve maceradan maceraya koşacağınız bir ilişki yaşayacaksınız. Sizi mutlu ve huzurlu bir evlilik beklemektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi olarak en zirvede yaşayacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Hem kariyer olarak hem de duygusal olarak son zamanlarda ortaya çıkan, yaşadığınız olumsuzluklar geride kalacak, yepyeni bir başlangıç yapacaksınız. Bu dönemde yapacağınız bir iş değişikliği sizin maddi kazancınız açısından daha iyi olacak, yeni işinizde kısa süre içerisinde daha fazla kazanç elde edeceksiniz. Daha önce yaşadığınız üzüntülerinizden ve kederlerinizden kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Hayatını baştan aşağıya değiştirecek ve bu dönemde daha iyi bir insan olmak için çaba göstereceksiniz.

Özellikle ailenizin bu dönemdeki maddi durumu biraz sıkıntılı geçecektir. Fakat sizin desteğiniz ile bu durum kısa sürede toparlanacaktır. Yakın bir akrabanıza iş konusunda yardımcı olacaksınız. Bu kişi sizin sayenizde iyi bir işe sahip olacaktır. Bu dönemde elde ettiğiniz kazançlarınızı genellikle hayır işleri için harcayacaksınız. Bol bol hayır faaliyetlerinde bulunup, yardım kampanyalarına ortak olacaksınız. Hem sizin hem de başka insanların, maddi ve de manevi olarak oldukça mutlu ve huzurlu geçecek olan bu dönemine katkılarınız oldukça fazla olacaktır. İnsanlar sizi örnek alacaktır. Davranışlarınız ve yardımlarınız ile etrafınızdaki herkes size hayranlık duyacaktır. Hayalperest kişiliğinizle hayallerinizi özgürce sunabileceğiniz bir hayat yaşayacaksınız. Hayır faaliyetlerinizin yanı sıra bu dönemde dinsel çalışmalarda da bulunacaksınız. Dinsel anlamda birçok yardım çalışması düzenleyecek, pek çok hayır duası alacaksınız.  Mutluluk, başarı, bolluk ve bereket dolu bir dönem sizi beklemektedir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bütün işlerinizin yoluna gireceği ve hayatınızdaki gündelik sorunların ortadan kalkacağı bir dönemin sizi beklediğine işaret eder. Hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Her gününüz daha enerjik ve istekli geçecektir. Hayatınızdaki gündelik sorunları ortadan kaldıracaksınız. Hayattan zevk almaya başlayarak yaşayacaksınız. Aileniz ve yakın çevrenizi ile hiç olmadığınız kadar yakın olacağınız bu dönemde yaptığınız tüm hayır faaliyetlerinde aileniz her zaman yanınızda ve size destek olacaktır.

Duygusal yaşamınızda meydana gelecek olan olumsuzlukları aşmayı başaracak ve uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız güzel bir haber ile keyfiniz tekrar yerine gelecektir. İş hayatınızda yeni atılımlar yapacak ve bu sayede değişik alanlara da yatırım yapacaksınız. Alacağınız kararlarda ailenize de danışmayı asla unutmamalısınız. Onları dinlemek ve onlarla konuşmak, sıkıntılarınızı, korkularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmak bu dönemde size iyi gelecektir. Sadece kendi hayallerinizi değil etrafınızdaki insanların hayallerini de gerçekleştirmek için atılımlar yapacaksınız.  Hayalini kurduğunuz her şeye yakın zamanda sahip olup, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir hayat süreceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyerinizin en önemli devrini yaşayacağınıza işaret eder. Özellikle bu dönemde çalışma ve eğitim hayatınızda yeni atılımlar yapacaksınız. Maddi durumunuzda fazlasıyla artacaktır. Yaratıcı kişiliğinizle, hayallerinizi özgürce sunabileceğiniz ve yaratıcılığınızı kullanacağınız bir işte çalışacak ve patronunuza kendinizi kanıtlayacaksınız. Ayrıca iş yerinizden terfi alacaksınız. Tüm hayallerinizi gerçekleştirecek ve  hayatınızı baştan aşağıya değiştireceksiniz. Eğitim veya çalışma alanınızda büyük atılımlar yapacak ve yaptığınız bu atılımlar ile değişik alanlarda yatırım yapacaksınız.

Gündelik sorunlarınızı ortadan kaldıracak ve hayalini kurduğunuz mal ve mülke kavuşacaksınız. Çalıştığınız alanda oldukça başarılı olup yüksek bir mevkiye erişeceksiniz. etrafınızdaki insanların saygınlığını kazanacaksınız. Makam sahibi olacak ve bu iş ile birlikte hayatınız daha yoğun geçmeye başlayacaktır. Hayattan zevk alarak yaşamaya başlayıp, üzüntülerinizden ve kederlerinizden kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Başarı, mutluluk, bolluk ve bereket dolu bir hayat sizi beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Şifa anlamına da gelen bu figür, bir süredir zor bir hastalıkla mücadele eden birisinin iyileşip, eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Bu haber sizi oldukça mutlu edecek ve bu sayede karşınıza çıkan engellerle yüzleşme fırsatınız olacaktır. Ayrıca bu dönem fiziksel sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz gereken bir dönemdir. Özellikle diş ile ilgili bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kontrolleriniz aksatmamalı, zamanında gitmelisiniz. Bu sağlık problemlerinizin hepsi geçici olacak ve sonunda açıklığa kavuşacaktır.

Sizden uzakta olan bir akrabanızın bir süredir sağlık problemi yaşadığını ve sizden saklandığını öğrenecek ve ailenizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız. Sizi paniklendirmemek için yapılmış olan bu davranışın farkına varıp, sakinleştiğiniz zaman oturup konuşacaksınız. Herkes sağlığına kısa süre içinde kavuşacak ve sıkıntılı günleri atlatacaksınız.


Kahve Falında Kara Bulut Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile bir süre kafa dinlemek için yurt dışı seyahatine çıkacağı ve birlikte oldukça huzurlu vakit geçireceği anlamına gelir. Kişinin itibar ve güç kazanacağına; yıl boyunca evinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.