Kahve Falında Bulut Görmek

Kahve Falında Bulut Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.074 kez okundu.

Kahve falında bulut görmek, genelde üzüntüden, göz yaşından sonra kavuşulan rahatlığı, mutluluğu ifade eder. Ancak bazı yorumcular tarafından daha farklı da yorumlanabiliyor. Mesela boş sandığınız bir hayalin gerçekleşmek üzere olduğu şeklinde yorumlanabiliyor. Bir konuda bir dileğiniz varsa ve umudunuzu kaybetmek üzereyseniz dileğinizin gerçekleşmek üzere olduğuna işarettir.

Makamınızın yükseleceğine, kariyerinizde büyük gelişmeler yaşanacağına işarettir. Mal ve mülkte artışlar olacağı anlamına gelir. Ayrıca eskilerin deyimine göre o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir. Her anlamda artışların yaşanacağı, hedeflerin, hayallerin, isteklerin gerçekleşeceği bereketli bir dönemin habercisidir. Kişiden kişiye bu artışlar para anlamında olabilir, aşk anlamında olabilir, şans anlamında olabilir. Uzaklardan mutlu bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Karmaşık duygular olarak yorumlayan falcılar da vardır. Aşk hayatında kıskançlık rüzgarlarının eseceği bir dönemin işaretçisi olabilir. Genel olarak olumlu ve olumsuz yorumlar yapılabileceği gibi hem iyi ve hem de kötü haberlerin alınabileceği bir dönemin habercisidir. Aynı zamanda şifa olarak da yorumlanabilir. Fal sahibi hasta ise yakında şifa bulacak, ayaklanacak anlamlarına gelir. Yine kişinin hayatına göre olumlu anlamları da vardır. Eğer fal sahibi öğrenci ise eğitim durumunda ve okulunda olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamlarına gelir.

Eğitim hayatınla ilgili yeni atılımlar düşünüyorsun. Atacağın bu adımlar, ileride sana kariyeri iyi olan iş imkanı da sunacağa benziyor. Şu anki işinden memnunsun ancak, şartların senin için yetersiz kaldığını düşünüyorsun. Diş ile ilgili sıkıntılar yaşayacak gibisin, önceden kontrole gitmende fayda var. Şu sıralar aklına takılan bazı sorunların var gibi görünüyor.

Kahve Falında Kara Bulut Görmek

Fal sahibinin aklını karıştıran bir konunun aydınlığa çıkacağına işaret eder. Bu konuda fal sahibine en yakın arkadaşlarından biri yardımcı olacaktır. Beklenmedik anda gelecek olan bu yardım ve destek her ne kadar fal sahibini şaşırtsa da olayların akışından fazlasıyla memnun kalacaktır. Eğer kara bulutlar birden fazla ve fincanın dip kısmına denk gelmiş ise aydınlık günlerin oldukça yakındığı olduğunu müjdeler. Fincanın ağız kısmında konumlanmış birden fazla kara bulut sembolü var ise açığa kavuşacak olaylar zinciri ile yorumlanmaktadır. Birbiri ardına netlik kazanan bu olaylar aynı zamanda fal sahibinin hayatında birden fazla yeni sayfanın açılacağı anlamını da taşımaktadır.

Bazı fal yorumcularına göre kişinin maddi sıkıntılarının olacağına dalalettir. Eğer bu kara bulutlar yüzünden fincanın dip kısmı görünmüyorsa fal sahibi maddi açıdan dara düşmemek için önceden bir takım tedbirler alması konusunda uyarılmalıdır. Fincanın etrafına yayılmış şekilde birkaç kara bulut belirmiş ise ufak tefek sıkıntılar dışında pek maddi sorunlar olmadan geçirilecek bir hayata işaret eder. Tabakta beliren kara bulut; fal sahibinin gelecekte sıkıntı çekmemek için birikim yapmasını işaret etmektedir.

Çok hayırlı ve güzel gelişmelere işaret etmektedir. Elinize ulaşacak olan bir miras haberi veya yüklü miktarda bir paranın habercisidir. Genellikle maddi bir kısmetin habercisidir ve fal sahibine ev, araba gibi taşınamaz mallara yatırım yapacağını işaret etmektedir. Ayrıca bir işi gerçekleştirmek için gösterilen üstün çaba olarak da yorumlanmaktadır. Gerektiğinden fazla çaba göstereceğiniz bu işte neyse ki çabalarınızın karşılığını alacak ve hak ettiklerinize kavuşacaksınız. Kişi için, yakın zamanda uzak mesafelerden hayırlı bir mektup geleceği söylenir. Bu mektup kişisel haberler getireceği gibi, devlet işleri ile ilgili de olabilir. Fal sahibinin başladığı tüm işlerde mücadele ettiğini ve bu mücadelelerinde başarılı olduğunu göstermektedir. Kişinin azimli, çalışkan ve ileri görüşlü bir yapıda olduğunu göstermektedir. Ayrıca bu kişi bu özellikleri ile de çevresinden takdir görmektedir.

Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek

Falına bakılan kişinin bir sıkıntısı olduğuna ya da ileride olacağına işaret eder. Sevdiği kişi de bu sıkıntıya ortak olacaktır. Bu fal, ikinizi ilgilendiren bir sorun yaşayacak olduğunuzu gösterir ancak eğer bulutun etrafı aydınlıksa bu sıkıntıyı atlatacaksınız demektir. Eğer karanlıksa da bu sorunun uzun süreceği belli olur. Bu sorun sizinle ilgili olacak ancak sevdiğiniz kişi de sizinle beraber üzülecektir. Derdinize ortak olacak ve sorununuzu aşmanıza da yardımcı olacaktır. Zor bir dönem geçireceksiniz. Eğer bulutun etrafında başka bir insan figürü de çıkarsa, sorununuzun üçüncü bir kişi ile ilgili olacağı şeklinde yorumlanır. Bu kişi, sizin de sevdiğinizin de tanıdığı birisidir.

Bazen de sevdiğiniz kişiyle aranızın açılacağı şeklinde yorumlanır. Bakılan sizin kahve falınız olduğu için sıkıntıyı siz yaratacak olabilirsiniz. Onunla ilgili hoşunuza gitmeyecek bir durum içine gireceksiniz. Kısmetinizle aranıza bir soğukluk ya da bir üzüntü girecektir. Falınız böyle bir duruma hazırlıklı olmanız gerektiğine işaret ediyor demektir.

Etrafınızda sizin rahat tavırlarınızı çekemeyen ve dilediğiniz gibi yaşamanızı kıskanan bazı hemcinsleriniz var. Bu kadınların sizin hakkınızda dedikodular çıkartması an meselesi. Özellikle de boşandığınız eşiniz hakkında bilgi toplamaya çalışıyorlar. Sizin planlarınız ise çok daha farklı ve üretken olma yönünde. Şehir değişikliği yaparak güzel bir iş yürüteceğiniz için hiç kimse umurunuzda değil.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git