Kahve Falında Bulut Görmek

Kahve Falında Bulut Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.266 kez okundu.

Kahve falında bulut görmek, genelde üzüntüden, göz yaşından sonra kavuşulan rahatlığı, mutluluğu ifade eder. Ancak bazı yorumcular tarafından daha farklı da yorumlanabiliyor. Mesela boş sandığınız bir hayalin gerçekleşmek üzere olduğu şeklinde yorumlanabiliyor. Bir konuda bir dileğiniz varsa ve umudunuzu kaybetmek üzereyseniz dileğinizin gerçekleşmek üzere olduğuna işarettir.

Makamınızın yükseleceğine, kariyerinizde büyük gelişmeler yaşanacağına işarettir. Mal ve mülkte artışlar olacağı anlamına gelir. Ayrıca eskilerin deyimine göre o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir. Her anlamda artışların yaşanacağı, hedeflerin, hayallerin, isteklerin gerçekleşeceği bereketli bir dönemin habercisidir. Kişiden kişiye bu artışlar para anlamında olabilir, aşk anlamında olabilir, şans anlamında olabilir. Uzaklardan mutlu bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Karmaşık duygular olarak yorumlayan falcılar da vardır. Aşk hayatında kıskançlık rüzgarlarının eseceği bir dönemin işaretçisi olabilir. Genel olarak olumlu ve olumsuz yorumlar yapılabileceği gibi hem iyi ve hem de kötü haberlerin alınabileceği bir dönemin habercisidir. Aynı zamanda şifa olarak da yorumlanabilir. Fal sahibi hasta ise yakında şifa bulacak, ayaklanacak anlamlarına gelir. Yine kişinin hayatına göre olumlu anlamları da vardır. Eğer fal sahibi öğrenci ise eğitim durumunda ve okulunda olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamlarına gelir.

Aşk

Falda görülen bulut, çalışma ve eğitim yaşamında yeni atılımlar yapacağınızı işaret eder. Ayrıca uzaktaki akrabalarınız veya arkadaşlarınızdan gelecek güzel haberlere de işaret olan bu sembol, maddi durumunuzun ve gayrimenkullerinizin artacağı anlamında da yorumlanabilir. Bu dönemde özellikle maddi ve manevi olarak bolluk yaşayacak ve hayır faaliyetleriniz çok olacaktır. Kazançlarınızı güzel amaçlar, hayırlı işler  için kullanacaksınız. Sizi duygusal anlamda kederlendirebilecek veya sevindirebilecek haberler alacak, değişik hisler içerisinde geçireceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Duygusal hayatınızda bu dönemde kısa süreli olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle eşiniz veya erkek arkadaşınız ile kıskançlığa bağlı tartışmalar ortaya çıkabilir. Bu dönem her ikinizin de aşkınızın gücünü göstermeniz gereken bir dönemdir.

Yaşadığınız tartışmalar ve sorunlar sizi kısa süreliğine birbirinizden uzaklaştıracak, birbiriniz hakkında yanlış izlenimlere kapılmanıza sebep olabilir. Fakat her ikiniz de sakinleşip, oturup sağlam kafayla düşünmelisiniz. Gerçekten doğru kişi olduğuna inanıyorsanız ve karşınızdakine değer veriyorsanız karşılıklı konuşmalı ve sorunları çözmeye odaklanmalısınız. Dürüst bir şekilde karşılıklı oturup konuştuğunuz zaman tüm problemlerin üstesinden geleceksiniz. Fakat her şeyden önce buna inanmalısınız ve olaylara ön yargılı bir şekilde yaklaşmamayı öğrenmelisiniz. Eğer hayatınızda kimse yoksa veya evli değilseniz, yakın zaman içerisinde hayatınıza girecek olan birisinin sinyallerinizi çevrenizden almaya başlayacaksınız. Bu kişi iş çevrenizden biri olabilir. Uzun zamandır size karşı ilgi besleyen bu kişi sonunda cesaretini toplayıp sizin karşınıza gelecektir. Hayatınıza yeni alacağınız bu kişi sizin gerçekten bundan sonra sizinle olmasını isteyeceğiniz kişidir. Hem kafa denginiz hem de sizin gibi deli doludur. Beraber heyecanlı ve maceradan maceraya koşacağınız bir ilişki yaşayacaksınız. Sizi mutlu ve huzurlu bir evlilik beklemektedir.

Para

Maddi olarak en zirvede yaşayacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Hem kariyer olarak hem de duygusal olarak son zamanlarda ortaya çıkan, yaşadığınız olumsuzluklar geride kalacak, yepyeni bir başlangıç yapacaksınız. Bu dönemde yapacağınız bir iş değişikliği sizin maddi kazancınız açısından daha iyi olacak, yeni işinizde kısa süre içerisinde daha fazla kazanç elde edeceksiniz. Daha önce yaşadığınız üzüntülerinizden ve kederlerinizden kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Hayatını baştan aşağıya değiştirecek ve bu dönemde daha iyi bir insan olmak için çaba göstereceksiniz.

Özellikle ailenizin bu dönemdeki maddi durumu biraz sıkıntılı geçecektir. Fakat sizin desteğiniz ile bu durum kısa sürede toparlanacaktır. Yakın bir akrabanıza iş konusunda yardımcı olacaksınız. Bu kişi sizin sayenizde iyi bir işe sahip olacaktır. Bu dönemde elde ettiğiniz kazançlarınızı genellikle hayır işleri için harcayacaksınız. Bol bol hayır faaliyetlerinde bulunup, yardım kampanyalarına ortak olacaksınız. Hem sizin hem de başka insanların, maddi ve de manevi olarak oldukça mutlu ve huzurlu geçecek olan bu dönemine katkılarınız oldukça fazla olacaktır. İnsanlar sizi örnek alacaktır. Davranışlarınız ve yardımlarınız ile etrafınızdaki herkes size hayranlık duyacaktır. Hayalperest kişiliğinizle hayallerinizi özgürce sunabileceğiniz bir hayat yaşayacaksınız. Hayır faaliyetlerinizin yanı sıra bu dönemde dinsel çalışmalarda da bulunacaksınız. Dinsel anlamda birçok yardım çalışması düzenleyecek, pek çok hayır duası alacaksınız.  Mutluluk, başarı, bolluk ve bereket dolu bir dönem sizi beklemektedir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bütün işlerinizin yoluna gireceği ve hayatınızdaki gündelik sorunların ortadan kalkacağı bir dönemin sizi beklediğine işaret eder. Hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Her gününüz daha enerjik ve istekli geçecektir. Hayatınızdaki gündelik sorunları ortadan kaldıracaksınız. Hayattan zevk almaya başlayarak yaşayacaksınız. Aileniz ve yakın çevrenizi ile hiç olmadığınız kadar yakın olacağınız bu dönemde yaptığınız tüm hayır faaliyetlerinde aileniz her zaman yanınızda ve size destek olacaktır.

Duygusal yaşamınızda meydana gelecek olan olumsuzlukları aşmayı başaracak ve uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız güzel bir haber ile keyfiniz tekrar yerine gelecektir. İş hayatınızda yeni atılımlar yapacak ve bu sayede değişik alanlara da yatırım yapacaksınız. Alacağınız kararlarda ailenize de danışmayı asla unutmamalısınız. Onları dinlemek ve onlarla konuşmak, sıkıntılarınızı, korkularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmak bu dönemde size iyi gelecektir. Sadece kendi hayallerinizi değil etrafınızdaki insanların hayallerini de gerçekleştirmek için atılımlar yapacaksınız.  Hayalini kurduğunuz her şeye yakın zamanda sahip olup, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir hayat süreceksiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Kariyerinizin en önemli devrini yaşayacağınıza işaret eder. Özellikle bu dönemde çalışma ve eğitim hayatınızda yeni atılımlar yapacaksınız. Maddi durumunuzda fazlasıyla artacaktır. Yaratıcı kişiliğinizle, hayallerinizi özgürce sunabileceğiniz ve yaratıcılığınızı kullanacağınız bir işte çalışacak ve patronunuza kendinizi kanıtlayacaksınız. Ayrıca iş yerinizden terfi alacaksınız. Tüm hayallerinizi gerçekleştirecek ve  hayatınızı baştan aşağıya değiştireceksiniz. Eğitim veya çalışma alanınızda büyük atılımlar yapacak ve yaptığınız bu atılımlar ile değişik alanlarda yatırım yapacaksınız.

Gündelik sorunlarınızı ortadan kaldıracak ve hayalini kurduğunuz mal ve mülke kavuşacaksınız. Çalıştığınız alanda oldukça başarılı olup yüksek bir mevkiye erişeceksiniz. etrafınızdaki insanların saygınlığını kazanacaksınız. Makam sahibi olacak ve bu iş ile birlikte hayatınız daha yoğun geçmeye başlayacaktır. Hayattan zevk alarak yaşamaya başlayıp, üzüntülerinizden ve kederlerinizden kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Başarı, mutluluk, bolluk ve bereket dolu bir hayat sizi beklemektedir.

Sağlık Hayatı

Şifa anlamına da gelen bu figür, bir süredir zor bir hastalıkla mücadele eden birisinin iyileşip, eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Bu haber sizi oldukça mutlu edecek ve bu sayede karşınıza çıkan engellerle yüzleşme fırsatınız olacaktır. Ayrıca bu dönem fiziksel sağlığınıza oldukça dikkat etmeniz gereken bir dönemdir. Özellikle diş ile ilgili bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kontrolleriniz aksatmamalı, zamanında gitmelisiniz. Bu sağlık problemlerinizin hepsi geçici olacak ve sonunda açıklığa kavuşacaktır.

Sizden uzakta olan bir akrabanızın bir süredir sağlık problemi yaşadığını ve sizden saklandığını öğrenecek ve ailenizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız. Sizi paniklendirmemek için yapılmış olan bu davranışın farkına varıp, sakinleştiğiniz zaman oturup konuşacaksınız. Herkes sağlığına kısa süre içinde kavuşacak ve sıkıntılı günleri atlatacaksınız.

Kahve Falında Kara Bulut Görmek

Fal sahibinin aklını karıştıran bir konunun aydınlığa çıkacağına işaret eder. Bu konuda fal sahibine en yakın arkadaşlarından biri yardımcı olacaktır. Beklenmedik anda gelecek olan bu yardım ve destek her ne kadar fal sahibini şaşırtsa da olayların akışından fazlasıyla memnun kalacaktır. Eğer kara bulutlar birden fazla ve fincanın dip kısmına denk gelmiş ise aydınlık günlerin oldukça yakındığı olduğunu müjdeler. Fincanın ağız kısmında konumlanmış birden fazla kara bulut sembolü var ise açığa kavuşacak olaylar zinciri ile yorumlanmaktadır. Birbiri ardına netlik kazanan bu olaylar aynı zamanda fal sahibinin hayatında birden fazla yeni sayfanın açılacağı anlamını da taşımaktadır.

Bazı fal yorumcularına göre kişinin maddi sıkıntılarının olacağına dalalettir. Eğer bu kara bulutlar yüzünden fincanın dip kısmı görünmüyorsa fal sahibi maddi açıdan dara düşmemek için önceden bir takım tedbirler alması konusunda uyarılmalıdır. Fincanın etrafına yayılmış şekilde birkaç kara bulut belirmiş ise ufak tefek sıkıntılar dışında pek maddi sorunlar olmadan geçirilecek bir hayata işaret eder. Tabakta beliren kara bulut; fal sahibinin gelecekte sıkıntı çekmemek için birikim yapmasını işaret etmektedir.

Çok hayırlı ve güzel gelişmelere işaret etmektedir. Elinize ulaşacak olan bir miras haberi veya yüklü miktarda bir paranın habercisidir. Genellikle maddi bir kısmetin habercisidir ve fal sahibine ev, araba gibi taşınamaz mallara yatırım yapacağını işaret etmektedir. Ayrıca bir işi gerçekleştirmek için gösterilen üstün çaba olarak da yorumlanmaktadır. Gerektiğinden fazla çaba göstereceğiniz bu işte neyse ki çabalarınızın karşılığını alacak ve hak ettiklerinize kavuşacaksınız. Kişi için, yakın zamanda uzak mesafelerden hayırlı bir mektup geleceği söylenir. Bu mektup kişisel haberler getireceği gibi, devlet işleri ile ilgili de olabilir. Fal sahibinin başladığı tüm işlerde mücadele ettiğini ve bu mücadelelerinde başarılı olduğunu göstermektedir. Kişinin azimli, çalışkan ve ileri görüşlü bir yapıda olduğunu göstermektedir. Ayrıca bu kişi bu özellikleri ile de çevresinden takdir görmektedir.

Kahve Falında Bulut ve Şimşek Görmek

Falına bakılan kişinin bir sıkıntısı olduğuna ya da ileride olacağına işaret eder. Sevdiği kişi de bu sıkıntıya ortak olacaktır. Bu fal, ikinizi ilgilendiren bir sorun yaşayacak olduğunuzu gösterir ancak eğer bulutun etrafı aydınlıksa bu sıkıntıyı atlatacaksınız demektir. Eğer karanlıksa da bu sorunun uzun süreceği belli olur. Bu sorun sizinle ilgili olacak ancak sevdiğiniz kişi de sizinle beraber üzülecektir. Derdinize ortak olacak ve sorununuzu aşmanıza da yardımcı olacaktır. Zor bir dönem geçireceksiniz. Eğer bulutun etrafında başka bir insan figürü de çıkarsa, sorununuzun üçüncü bir kişi ile ilgili olacağı şeklinde yorumlanır. Bu kişi, sizin de sevdiğinizin de tanıdığı birisidir.

Bazen de sevdiğiniz kişiyle aranızın açılacağı şeklinde yorumlanır. Bakılan sizin kahve falınız olduğu için sıkıntıyı siz yaratacak olabilirsiniz. Onunla ilgili hoşunuza gitmeyecek bir durum içine gireceksiniz. Kısmetinizle aranıza bir soğukluk ya da bir üzüntü girecektir. Falınız böyle bir duruma hazırlıklı olmanız gerektiğine işaret ediyor demektir.

Etrafınızda sizin rahat tavırlarınızı çekemeyen ve dilediğiniz gibi yaşamanızı kıskanan bazı hemcinsleriniz var. Bu kadınların sizin hakkınızda dedikodular çıkartması an meselesi. Özellikle de boşandığınız eşiniz hakkında bilgi toplamaya çalışıyorlar. Sizin planlarınız ise çok daha farklı ve üretken olma yönünde. Şehir değişikliği yaparak güzel bir iş yürüteceğiniz için hiç kimse umurunuzda değil.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git