Kahve Falında Soru İşareti Görmek

24.04.2015
Kahve Falında Soru İşareti Görmek

Kahve falında soru işareti görmek, fal sahibinin bir süredir aklında olan sorulara cevap bulacağı ve bundan dolayı endişe etmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin evine yakın zamanda gelecek olan misafirin hayırlı haberler getireceğine ve bu haberlerin hayırlı sonuçları olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Uzun zamandır kafanızı karıştıran sorular olduğuna ve bunlara cevap bulmak istediğinize işaret eder. Özellikle aşk hayatınızdaki sorulara cevap bulmak için çevrenizdeki kişilerden yardım alacağınızı gösterir. Bir süredir aşk hayatınızda eşiniz veya sevgiliniz ile yaşadığınız sorunları bitirip rahata kavuşmak istiyorsunuz. Bu sorunlarınıza çözüm bulmak için çok yakınınızdaki bir arkadaşınızdan alacağınız bir yardım sayesinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksanız. Yaşayacağınız ayrılık sizi üzmek yerine rahatlamanıza neden olacaktır. Uzun zamandır yaşadığınız problemlerden bunalmış olduğunuz için özgürlüğünüze kavuşmak sizi oldukça mutlu edecektir.

Eğer evli değilseniz veya hayatınızda biri yoksa uzun bir zaman dilimi içerisinde hayatınıza girecek birisini işaret eder. Bu kişinin kafanızda yaratacağı soru işaretlerine kendiniz zaman içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Bulamadığınız durumlarda bazen bunu karşınızdaki kişi ile konuşarak çözüm bulmanız gerekebilir. Eğer ortak bir sorun yaşıyorsanız, bu kişi ile beraber cevap bulmanız gerekebilir. Bu durum ilişkinizin kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Hayatınıza giren bu yeni kişi sayesinde hayatınızda büyük değişiklikler meydana gelecektir. Değişikliklere kolay uyum sağlayan bir karaktere sahip olduğunuz için bu değişiklikler sizin açınızdan fazla sorun yaratmayacaktır fakat aileniz ile bu yeni kararlarınızın sebebi ile biraz karşı karşıya kalabileceğiniz bir dönem olacaktır. Her iki tarafında birbirini zaman içerisinde anlayacağı bu dönemde kısa sürelide olsa gerginlikler yaşanabilir.

Para Yorumu

Bu dönemde yaşayacağınız sıkıntılardan nasıl kurtulmanız gerektiği konusunda profesyonel bir desteğe başvuracaksınız. Maddi durumunuzun gayet iyi olduğu bu dönemde kafanızı kurcalayan sorunlar tamamen duygusal meselelerden kaynaklı olacaktır. Her şeyi kafanıza çok takmamayı, dert haline getirmemeyi zamanla öğreneceksiniz. Her zaman olaylara pozitif tarafından bakıp, sizden götürdüklerini değil size kazandırdıklarını görmeye çalışmalısınız. Maddi durumunuz giderek artacak, iş hayatınızda yeterince iyi bir noktaya ulaşacaksınız. Her zaman gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi uzun bir süre zarfında gerçekleştirecek, herkesi mutlu edecek, sizinle gurur duyulmasına sebep olacaksınız. Cesur olmanız gereken bu dönemde, karşınızdaki insanlarla her şeyi açık açık konuşmalısınız. Kafanızdaki soru işaretlerine ancak bu şeklide cevap bulabilirsiniz.

Yakın çevrenizden bir arkadaşınızın size oldukça yardımının dokunacağı bu dönemde bu durum az da olsa içinizin rahatlamasına neden olacaktır. Yakın bir zamanda uzun zamandır beklediğinize değecek haberler alacak ve oldukça mutlu olacaksınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız dalgalanmaların iş hayatınızı etkilemesine izin vermemeniz gerekmektedir. Bu günlerde yaşayacağınız büyük mutluluk size geçmişte duyduğunuz kaygının ne kadar gereksiz olduğunu görmenizi sağlayacaktır. Maddi durumunuzun her zamankinden daha iyi olmasının getirdiği güven ile kendinize her istediğinizi yapabilme fırsatı yaratacaksınız. Fazlasıyla hayır işi de yapacağınız bu dönemde, ihtiyacı olan insanlardan ve yardım kuruluşlarından maddi desteğinizi eksik etmeyecek, bağışlarda bulunacaksınız. Tabi bu sırada da sevdiğiniz insanları ihmal etmemeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bir süreliğine de olsa sizi anlamayan insanların arasında kalacağınıza işaret eder. Bu dönemde kendiniz ile ilgili alacağınız radikal kararlar sebebiyle ailenizle veya yakın çevrenizden birisiyle karşı karşıya kalacaksınız. Fakat zaman içerisinde bu durum düzelecektir. Ne olursa olsun sizin iyiliğinizi isteyen aileniz, sizin her zaman arkanızda ve en büyük destekçiniz olacaktır. Fakat kararlarınızı alırken onlara da danışmayı, fikirlerini almayı öğrenmeniz gerekmektedir. Sizi seven, hem iyi hem kötü gününüzde yanınızda olan insanları kırmamaya çalışmalısınız. Etrafınızdaki sevdiğiniz insanları ve ailenizi ihmal etmemelisiniz. Yakın zaman içerisinde tüm ailenizi sevindirecek bir haber alacak, bolluk, huzur, bereket içerisinde yaşayacaksınız.

Bu dönemde aranızın iyi olmadığı, uzun zamandır konuşmadığınız akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla arayı düzeltmenizin tam da zamanıdır. Aklınız meşgul eden soruları bir kenara bırakıp hayatınızı biraz akışına bırakmaya çalışmalısınız. Sürekli geçmişi düşünüp, sorular ile boğuşmak yerine anı yaşayıp, sosyal çevrenize vakit ayırmalısınız. Arkadaşlarınız ile değişik aktivitelere katılıp, sosyal çevrenizi genişletin. Hayatınıza renk gelecek olan bu dönemin tadını çıkarıp, keyif almaya bakmalısınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Kendinizi hem iş hem kariyeriniz anlamında oldukça iyi ifade edeceğinizi bir dönemde olacaksınız. İşiniz ile ilgili endişelerinizi bir kenara bırakıp, olaylara olumlu tarafınızdan bakmalısınız. Özellikle iş yerinizde insanlarla iletişim kurarken çok daha açık sözlü olmanızda fayda var. İlk başta fikirlerinizi kabul etmeseler de yanlış anlaşılmalara sebep olmaktan daha iyi olacaktır. Ayrıca iş hayatınızdaki çevrenizde çok fazla gereksiz insan bulunmaktadır, zaman içerisinde onların farkına varıp hayatınızdan çıkarmanız gerekmektedir. Çünkü o insanlar özellikle iş hayatınızda yanınızda kaldıkça anlamsız konuşmaları ve sizi gereksiz yere oyalayacaklardır.

Kariyerinizde zirvede olacağınız bu dönemde, önünüze değişik ve yeni bir sürü iş imkanı çıkmaya devam edecek, sizin için iş hayatınızda yeni kapılar açılacaktır. Bu konuda tercih yapma kararı tamamen size aittir. Eğitim hayatınız devam ediyor ise başarılı olup olamayacağınız konusunda kafanıza takılan sorulara yakın zamanda yanıtlar bulacaksınız. Sınav sonuçlarınız hakkında duyduğunuz endişeler sonuçlar belli olduğu zaman yerini sevince bırakacaktır. Ayrıca eğer çalışmıyorsanız, çok yakın bir arkadaşınız sayesinde kısa bir süre içinde iyi bir iş bulacağınız anlamına gelmektedir.

Sağlık Yorumu

Yakın bir akrabanızın geçireceği kısa süreli bir rahatsızlık, bir süreliğine sizde misafir olmasına vesile olacaktır. Kısa sürede atlatılacak olan bu hastalık, sizi birbirinize biraz daha bağlayacaktır. Bu sırada sizin de sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizin için yoğun ve yorucu geçen iş temposunda sağlığınızı aksatmamanız çok önemlidir. Doktor kontrollerinize düzenli olarak gitmeli, testlerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız. Bol bol vitamin içeren sebze ve meyveler tüketmeli, gerektiği takdirde vitamin, mineral veya gıda takviyesi almalısınız. Gıda takviyesi kullanımında mutlaka doktorunuza veya eczacınıza danışmalı onların onayını almalısınız.

Bedensel sağlığınızı da korumaya özen göstermelisiniz. Bir arkadaşınızla veya eşinizle beraber bir spor salonuna kayıt olabilir veya bir hobi edinebilirsiniz. Bu sayede boş zamanlarınızı olabilecek en faydalı şekilde değerlendirmiş olacak, kendi yeteneklerinizi de keşfetmeniz açısından yararlı olacaktır. Sosyal çevrenizin genişlemesine de yardımcı olacak olan bu aktiviteler yeni insanlarla tanışmanız açısından faydalı olur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.